موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل فمینیست آنلاین

وکیل فمینیست آنلاین

وکیل فمینیست آنلاین، وکیل پایه یکی است که در زمینه حقوق برابر جنسیتی زن و مرد، تلاش نموده و درصدد است تا خدمات حقوقی مربوطه را به صورت آنلاین یا تلفنی و به سرعت در اختیار بانوان عزیز قرار دهد؛ واژه فرانسوی فمینیسم به طیفی از جنبش­  های اجتماعی می ­پردازد که حقوقدانان و حتی افراد عادی را در جوامع مختلف برای تحقق برابری جنسیتی، در برخورداری از حقوق سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... برمی ­انگیزد؛ هدف فمینیست ­ها، مبارزه با انواع کلیشه ­های جنسیتی و احقاق حقوق تضییع شده زنان و رعایت حقوقی منصفانه برای هر دو جنس، بر اساس موازین حقوق بشری است؛ حال این عزیزان نیاز دارند تا برای حقوق تضییع شده خود با یک وکیل متخصص به حقوق فمینستی زنان، مشاوره نمایند؛ از این رو امروز در صدد آنیم تا بهترین وکلایی که حاظرند از حقوق و ارزش های بانوان سرزمین مان، به صورت 24 ساعته دفاع کنند را به شما معرفی نماییم؛ اما قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، به شما اکیداً توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

حمایت حقوقی ارزان و 24 ساعته از بانوان رنج دیده این سرزمین (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

آخرین وضعیت فمینیسم در سال 1400

 

Feminism Online lawyer consultancy

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل فمینیسم آنلاین

 

در سال‌های اخیر، با گسترشِ نفوذ و مقبولیت شبکه ­های اجتماعی و ...، در بین مردم و ملل مختلف، بخش عظیمی از جوامع، بالاخص زنان، با موضوع فمینیسم و مسائل مرتبط آن بیشتر آشنا شدند ...

 • تا حدی که در سال 1400 خورشیدی، توجه به موضوع فمینیسم، بسیار فراگیر و رو به رشد است؛ مردم، بالاخص زنان، با حقوق خود آشنایی یافته و درصدد احقاق آن هستند. از آنجایی که تلاش­ های جنبش فمینیسم، سبب رعایت و احقاق حقوق زنان می ­گردد؛ چنانچه شما یک زن باشید و ضرورتی بر حل مسال ه­ای حقوقی باشد که نیازمند تخصص، تجربه و دانش حقوقی است؛ برخورداری از یک وکیل فمینیست آنلاین که به صورت شبانه­ روزی و فوری مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین ارائه نماید، به مواضع فمینیستی و لزوم احقاق حقوق زنان نیز قاطعانه معتقد باشد و بتواند در دادگاه به خوبی از موکل خود دفاع نماید؛ مزیتی غیر قابل انکار است.

 

تفاوت فمینیسم اسلامی در ایران با فمینیسم عادی

 

 

فمینیسم عادی، همان مفهوم نشات گرفته از غرب و مبتنی بر تحقق برابری حقوق زنان و مردان بنابر موازین حقوق بشری است؛ لیکن مقصود از فمینیسم اسلامی، در حقیقت تحقق حقوق زنان بنابر موازینِ شریعت اسلامی است.

هرچند بطور انکا­رناپذیری، تلاش انواع فمینیسم، جهت تحقق حقوق زنان بوده، لیکن از آنجا که جوامع اسلامی با قوانین و موازین شرعی عجین گردیده­ اند، مسلماً بهره­ گیری از موازین مذکور، جهت تحقق حقوق زنان موثرتر است.

کافی است، وقایع و حقوق زنان در صدر اسلام یا آنچه اسلام درباره حقوق زنان به آن پرداخته است، ملاحظه گردد تا به نیکی، اهمیت و توجهی که شریعت اسلام، برای زنان و حقوق ایشان قائل است، مبرهن گردد.

به علاوه، نظام حقوقی ایران بر اساس موازین اسلامی است؛ فمینیسم اسلامی بر اساس همین موازین قانونی و اسلامی به برابری حقوق زنان و مردان احترام می­ گذارد و آیات قرآنی بسیاری نیز مستند بر این قضیه می باشند.

برای کسب ارزان ترین مشاوره تلفنی 24 ساعته با وکیل فمینیست اسلامی از طریق موسسه وکیل تلفنی اقدام فرمایید.

 

وکیل فمینیست کیست و به کدام نوعِ فمینیست اعتقاد دارد؟

 

Belief of feminism lawyer

مشاوره با وکیل خانم فمینیسم 24 ساعته

 

وکیل فمینیست یک متخصص حقوقی است که ضمن آگاهی و اشراف کامل بر حقوق زنان، هرگاه که اوضاع و شرایط پرونده­ای با حقوق زنان مغایرت داشته باشد، ایستادگی نموده و با تکیه بر موازین قانونی و اهمیت حفظ حقوق زنان، از حقوق موکل زن خود، دفاع می ­نماید.

در اصل، اینکه یک وکیل فمینیست به کدام نوع از فمینیسم اعتقاد داشته باشد، چندان اهمیتی ندارد؛ بلکه آنچه واجد اهمیت بسیار است، راهکارهای حقوقی و تلاشی است که وکیل حامی فمینیست ­ها، جهت احقاق حقوق موکلینش بکار می ­گیرد ...

 • مثال: در نظر بگیرید زنی قصد طلاق داشته باشد و در تنگناهای عدم آگاهی حقوقی و احساس تضییع حقوق زنان قرار گرفته باشد، احساس می­ کند که رای قاضی، در راستای حقوق و منافع زنان نخواهد بود؛ بنابراین با گرفتن وکالتِ وکیل فمینیستی که زنان و شرایط ایشان را باور داشته باشد، حقوق زنان را درک نموده و با تمام وجود، مسائل چالش‌ برانگیز حقوق زنان را بتواند حس کند، بسیار حائز اهمیت است؛ توصیه می­ شود با وکیل فمینیست آنلاین، مشاوره نمایید.

 

چگونه وکیل فمینیست آنلاین و تلفنی، از حقوق بانوان دفاع می­ کند؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

یک وکیل فمینیست آنلاین و تلفنی، وکیل پایه یک دادگستری است که ضمن برخورداری از تجربه و تخصص در پرونده­ های مختلف حقوقی، بالاخص پرونده­ های بانوان، امور خانواده، زناشویی و...، بر مفاد قانونی مربوطه نیز احاطه کامل دارد، حقوق بانوان را شناسایی و دلسوزانه از آن دفاع می ­نماید.

مجموعه حقوقی وکیل تلفنی، با برخورداری از همکاری وکلای واجد چنین ویژگی­هایی، تحت عنوان وکیل فمینیست آنلاین و تلفنی، مشاوره حقوقی به فمینیست­ ها و دیگر مشاوره ­های حقوقی مربوط به بانوان را عرضه می­دارد.

جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی، می ­توانید با دریافت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته برای رفع ابهامات و مسائل حقوقی خود به کمک وکیل فمینیستی آنلاین، چاره­ جویی حقوقی نمایید.

لازم به ذکر است یک وکیل فمینیست آنلاین یا تلفنی، از مجموعه وکیل تلفنی، برای سالیانِ متمادی علم، تجربه و اهداف خود را در تحققِ حقوق زنان صرف نموده و کار آزمودگی و تبحر لازم را برای موفقیت در پرونده­ های حقوقی مربوط به زنان، دارا است.

 

بزرگترین ارگان حقوقیِ حامی فمینیست ­های ایران، چه ارگانی است؟

 

Biggest feminisms organism in Iran

بنیاد حمایت حقوقی 24 ساعته از فمینیسم های ایران

 

مجموعه حقوقی وکیل تلفنی، بهترین حامی حقوقی فمینیست­ های ایران است؛ این مجموعه ضمن احترامی که برای تلاش و موازین اعتقادی فمینیست ­ها قائل می باشد؛ بزرگترین بنیاد حقوقی کشور است که از حقوق بانوان و فمینیست ­ها پشتیبانی نموده و تصمیمات ایشان محترم می­ دارد.

مجموعه وکیل تلفنی با برخورداری از وکیل فمینیست آنلاین و تلفنی و ارائه انواع مشاوره­ های حقوقیِ حضوری و غیر حضوری، به صورت تمام قد و با همه وجود، جهت حل مسائل حقوقی بانوان و دفاع از ایشان، بدون در نظر داشتن هیچ محدودیتی، تلاش و ایستادگی می­ نماید.

تمامی فمینیست­ ها در سراسر ایران از این امکان برخوردار خواهند بود تا برای دریافت مشاوره تلفنی، آنلاین و حتی حضوری به صورت شبانه­ روزی با مجموعه وکیل تلفنی ارتباط گرفته و ضمن طرح مسائل حقوقی خود، به کمک مشاوران و وکلای بنیاد حقوقی 24 ساعته حمایت از فمینیست­ها، رفع مسئله و راهکاریابی حقوقی نمایند.

 

کشف خیانت همسر و جمع آوری مدارک

وکیل متخصص مهریه ارزان و تضمینی 24 ساعته

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر موسسه وکیل تلفنی بصورت شبانه روزی با کمترین هزینهو بهترین خدمات توسط وکلای متخصص و مجرب در کنار شما کاربران محترم برای ارائه خدمات میباشد . مشاوره حقوقی در تمام مسائل حقوقی و نگارش فوری اوراق قضایی تا احقاق حقدر کنارتان هستیم . با آرزوی موفقیت
با سلام و عرض ادب، نظام حقوقی ایران بر اساس موازین اسلامی است؛ فمینیسم اسلامی بر اساس همین موازین قانونی و اسلامی به برابری حقوق زنان و مردان احترام می­ گذارد و آیات قرآنی بسیاری نیز مستند بر این قضیه می باشند.برای کسب ارزان ترین مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته با وکیل فمینیست اسلامی از طریق موسسه وکیل تلفنی اقدام فرمایید.
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم
وقتی اولین بار تماس گرفتم باتوجه به اینکه خارج از ساعت اداری بود اصلا فکر نمیکردم اینقدر سریع به مشاور متصل شوم و با من‌تماس بگیرند. انصافا سرعت در عین کیفیت و سطح بالای علمی و تخصصی مشاوره های وکیل تلفنی توجه منو جلب کرد و خواستم از این طریق تشکر کنم و براتون آرزوی موفقیت داشته باشم. شما دسترسی به مشاوره های حقوقی را آسان کردید و همین باعث کمک به کاهش پرونده های قضایی نیز خواهد بود
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
وکیل تلفنی اماده ارائه خدمات مشاوره با کادر مجرب است و در کلیه زمینی ها ارائه خدمات حقوقی دارد
فمینیست بر این باور است که جوامع دیدگاه مردان را در اولویت قرار می‌دهند و با زنان در این جوامع به صورت منصفانه‌ای رفتار نمی‌شود برخی از محققان فمینیسم را محرک اصلی تغییرات اجتماعی برای حقوق زنان در طول تاریخ می‌دانند«خانه و خانواده» نخستین محیط اجتماعی، و گروه آن از نظر عاطفی، گروه نخستین شمرده می شود. محیط خانه همانند پناهگاهی مطمئن، نیازهای زیستی و روانی و معنوی انسان ها را برآورده کرده، محل مناسبی برای انتقال ارزش ها، باورها و فرهنگ جامعه به اعضاست سایت وکیل تلفنی با گذاشتن مطالب در مورد فمینیست و مطالب آموزنده ی مر بود به آن سعی در آگاه کردن خانواده ها دارد و امیدوار است که با عصو شدن در سایت از این مطالب سود ببرید
باسلام وکیل فمینیسم.درواقع مدافع حقوق زنان است که میتواند مرد یا زن باشد. که در موسسه وکیل تلفنی خدمات مشاوره حقوقی و وکالت از این نوع نیز ارایه میشود
با سلام امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و دسترسی راحت تر و سریعتر به وسایل و امکانات ارتباطی، تحول وسیعی در انتقال اطلاعات در اقصی نقاط جهان شکل گرفته است. وجود شبکه های اجتماعی و سایت های خبری و فرهنگی و ... موجب شده است تا هرگونه اطلاعات و نیازی در کمترین زمان ممکن مرتفع شود، این امکانات زمینه ای را فراهم نموده است تا زنان با کسب اطلاعات از حقوق قانونی خود بیشتر بتوانند در جامعه حضور داشته باشند. فمنیسم یا حقوق برابر زنان ایده ای است که در جهان وجود دارد و مدافعان و حامیان این نگرش سعی دارند تا با حمایت و تبلیغات گسترده، در صدد کسب موافقان بیشتری در جهان باشند. در کشور ما هم هستند افرادی و یا موسسات و شبکه هایی که از این نگرش حمایت و طرفداری می کنند، تاکیداتی که در خصوص رعایت حقوق زنان در جامعه ما وجود دارد به نوعی حمایت از این نوع نگرش انسان دوستانه می باشد. موسسه وکیل تلفنی همچون همیشه با تدابیر معقولانه اقدام به جذب همکاری وکلای متخصص و مجربی در زمینه مسائل خانواده و فمینیسم نموده است، وجود وکلای مذکور در موسسه وکیل تلفنی در سراسر کشور به منظور ارائه خدمات بهتر و مناسب تر به متقاضیان این موضوع است. زنان جامعه ما می توانند بدون دغدغه و اضطراب از خدمات وکلای خانم و متخصص در امور خانواده و فمینیسم استفاده نمایند، هدف موسسه وکیل تلفنی احقاق حقوق زنان با استفاده از تجارب و دانش بالای وکلای خانم و متخصص در این امور می باشد.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .وکیل فمینیست آنلاین، وکیل پایه یکی است که در زمینه حقوق برابر جنسیتی زن و مرد، تلاش نموده و درصدد است تا خدمات حقوقی مربوطه را به صورت آنلاین یا تلفنی و به سرعت در اختیار بانوان عزیز قرار دهد؛ واژه فرانسوی فمینیسم به طیفی از جنبش­ های اجتماعی می پردازد که حقوقدانان و حتی افراد عادی را در جوامع مختلف برای تحقق برابری جنسیتی، در برخورداری از حقوق سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... برمی ­انگیزد؛ هدف فمینیست ­ها، مبارزه با انواع کلیشه ­های جنسیتی و احقاق حقوق تضییع شده زنان و رعایت حقوقی منصفانه برای هر دو جنس، بر اساس موازین حقوق بشری است؛ حال این عزیزان نیاز دارند تا برای حقوق تضییع شده خود با یک وکیل متخصص به حقوق فمینستی زنان، مشاوره نمایند
در سال‌های اخیر، با گسترشِ نفوذ و مقبولیت شبکه ­های اجتماعی و ...، در بین مردم و ملل مختلف، بخش عظیمی از جوامع، بالاخص زنان، با موضوع فمینیسم و مسائل مرتبط آن بیشتر آشنا شدند ... تا حدی که در سال ۱۴۰۰ خورشیدی، توجه به موضوع فمینیسم، بسیار فراگیر و رو به رشد است؛ مردم، بالاخص زنان، با حقوق خود آشنایی یافته و درصدد احقاق آن هستند. از آنجایی که تلاش­ های جنبش فمینیسم، سبب رعایت و احقاق حقوق زنان می ­گردد؛ چنانچه شما یک زن باشید و ضرورتی بر حل مسال ه­ای حقوقی باشد که نیازمند تخصص، تجربه و دانش حقوقی است؛ برخورداری از یک وکیل فمینیست آنلاین که به صورت شبانه­ روزی و فوری مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین ارائه نماید، به مواضع فمینیستی و لزوم احقاق حقوق زنان نیز قاطعانه معتقد باشد و بتواند در دادگاه به خوبی از موکل خود دفاع نماید؛ مزیتی غیر قابل انکار است. فمینیسم عادی، همان مفهوم نشات گرفته از غرب و مبتنی بر تحقق برابری حقوق زنان و مردان بنابر موازین حقوق بشری است؛ لیکن مقصود از فمینیسم اسلامی، در حقیقت تحقق حقوق زنان بنابر موازینِ شریعت اسلامی است. هرچند بطور انکا­رناپذیری، تلاش انواع فمینیسم، جهت تحقق حقوق زنان بوده، لیکن از آنجا که جوامع اسلامی با قوانین و موازین شرعی عجین گردیده­ اند، مسلماً بهره­ گیری از موازین مذکور، جهت تحقق حقوق زنان موثرتر است. کافی است، وقایع و حقوق زنان در صدر اسلام یا آنچه اسلام درباره حقوق زنان به آن پرداخته است، ملاحظه گردد تا به نیکی، اهمیت و توجهی که شریعت اسلام، برای زنان و حقوق ایشان قائل است، مبرهن گردد. به علاوه، نظام حقوقی ایران بر اساس موازین اسلامی است؛ فمینیسم اسلامی بر اساس همین موازین قانونی و اسلامی به برابری حقوق زنان و مردان احترام می­ گذارد و آیات قرآنی بسیاری نیز مستند بر این قضیه می باشند.
سلام.وقتتون بخیر...من برای مشکل خودم که متارکه بوده نیاز به یک وکیل خانم داشتم تا مسائل را به راحتی باهاشون در میون بذارم و راحت باشم که با معرفی وکیل خانم از موسسه شما این امر محقق شد.سپاس از شما

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی