موسسه وکیل تلفنی

  • شاهين عيسي زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۱:۴۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل فمینیست آنلاین

وکیل فمینیست آنلاین

وکیل فمینیست آنلاین، وکیل پایه یکی است که در زمینه حقوق برابر جنسیتی زن و مرد، تلاش نموده و درصدد است تا خدمات حقوقی مربوطه را به صورت آنلاین یا تلفنی و به سرعت در اختیار بانوان عزیز قرار دهد؛ واژه فرانسوی فمینیسم به طیفی از جنبش­  های اجتماعی می ­پردازد که حقوقدانان و حتی افراد عادی را در جوامع مختلف برای تحقق برابری جنسیتی، در برخورداری از حقوق سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... برمی ­انگیزد؛ هدف فمینیست ­ها، مبارزه با انواع کلیشه ­های جنسیتی و احقاق حقوق تضییع شده زنان و رعایت حقوقی منصفانه برای هر دو جنس، بر اساس موازین حقوق بشری است؛ حال این عزیزان نیاز دارند تا برای حقوق تضییع شده خود با یک وکیل متخصص به حقوق فمینستی زنان، مشاوره نمایند؛ از این رو امروز در صدد آنیم تا بهترین وکلایی که حاظرند از حقوق و ارزش های بانوان سرزمین مان، به صورت 24 ساعته دفاع کنند را به شما معرفی نماییم؛ اما قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، به شما اکیداً توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

حمایت حقوقی ارزان و 24 ساعته از بانوان رنج دیده این سرزمین (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

یک وکیل فمینیست آنلاین، شاید خود یک فمینیست نباشد؛ اما رنج های فمینیست ها را دیده و به عقاید آن ها احترام می گذارد؛ از طرفی هم این وکیل متخصص به تمامی آرایه های حقوقی ایران آگاه است و می تواند از این طیف های حقوقی به نفع حقوق فمینیستی استفاده کرده و مانع تضییع حقوق فمینیست های عزیز گردد؛ حال توصیه ما به شما این است که اگر شما یک بانوی فمینیست قهارید و جویای مشاوره حقوقی در هر زمینه ای هستید، تنها کافیست که با وکلای حامی فمینیسم ما در ایران، تماس گرفته و ارزان ترین تماس تلفنی با وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی تان را تجربه کنید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

 

آخرین وضعیت فمینیسم در سال 1400