موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مطالبه زمين

مطالبه زمين (در صورت اقدامات غير قانوني اداره زمين شهري)

شهرداری و یا برخی از ارگان­ های دولتی، برای زیباسازی شهر، احداث ساختمان، پارک ها و ...، اقداماتی را در اراضی مردم انجام می دهند که در برخی از این موارد، حریم املاک مردم نیز مورد تجاوز این ارگان ها قرار می گیرد؛ در بسیاری از این موارد، این اعمال با علم و آگاهی صورت می گیرد، اما در مواردی دیگر نیز ابراز اشتباه می نمایند؛ حال می توان زمین غصب شده را به هر طریقی پس گرفت؟ شما با مطالعه این مطلب به پرسش این پاسخ خواهید رسید؛ اما قبل از ادامه به شما توصیه می کنیم که حتماً از ویدئوی یک دقیقه ای زیر بازدید نمایید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

اگر شهرداری یا یک ارگان دولتی به اشتباه در زمین ما اقداماتی انجام دهند، چه کنیم؟

 

retrieving the stolen land from government

مطالبه فوری زمین غصب شده توسط ارگان های دولتی

 

گاهی اوقات بین شهرداری و اشخاص بر سر مالکیت زمین اختلاف وجود دارد، طرح های توسعه و گسترش شهرداری یا ارگان­ های دولتی، گاهاً در مسیر زمین های شهروندان است و در برخی موارد این ارگان ها اشتباهاً وارد حریم زمین شخصی می شوند؛ در این موارد بسیاری از افراد تصور می کنند که دیگر نمی توانند زمین یا حقوقی که نسبت به زمین خود داشتند را بگیرند ...

 •  در صورتی که ملکی متعلق به شماست و شهرداری اشتباهاً ملک شما (بخشی یا کل آن) را تصرف کرده است با اثبات مالکیت خود در دادگاه می ­توانید زمین یا قیمت به روز ملک را از شهرداری دریافت کنید؛ برای مطالبه فوری زمین از شهرداری یا ارگان های دولتی زمین خوار می توانید با وکیل آنلاین ارزان مطالبه زمین در وکیل تلفنی، ارزان ترین تماس تلفنی 24 ساعته را حاصل کنید تا در کمترین زمان ممکن به شما مشاوره حقوقی ارائه دهند.

 

بهترین رویکرد در خصوص اقدامات غیر قانونی اداره زمین شهری در ملک ما، چیست؟

اداره زمین شهری اراضی را به سه نوع اراضی بایر، موات و دایر دسته بندی می کند. اراضی دایر به زمین هایی گفته می شود که دارای مالک و سند رسمی هستند و به عبارتی صاحب زمین آن را آباد کرده است؛ اما اراضی موات و دایر جز اراضی است که زیر نظر دولت یا ولی فقیه است و صاحب آن جمهوری اسلامی ایران می باشد؛ در مواردی اداره زمین شهری به دلایل مختلف ملک شخصی را در تصرف خود در می آورد.

در همچین مواردی با اسناد معتبر مالکیت ملک خود را باید ثابت کنید؛ پیش از انجام هرگونه اقدامی، بهتر است در این موارد با وکلای تخصصی و حرفه ­ایی مشورت کنید. وکیل تلفنی مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در موضوعات مختلف مرتبط با زمین تصرف شده توسط ارگان های دولتی، مطالبه زمین و... به مشاوره بپردازید.

 

مشاوره حقوقی در خصوص زمینی که شهرداری و اداره زمین شهری بر روی آن نظر دارد، چه تاثیری دارد؟

 

Legal advice to turn back land

پس گرفتن فوری زمین از ارگان دولتی و شهرداری

 

یکی از وظایف شهرداری ایجاد جاده، پارک ها، مراکز و امکانات رفاهی شهر و... است. بعد از طراحی و تصویب یک طرح، شهرداری اراضی که در اختیار ندارد و در طرح تصویب شده قرار می گیرد؛ بررسی می کند و طبق قانون باید با صاحبان ملک توافق کنند که این توافق در قالب یک قرارداد رسمی تنظیم می شود. در برخی موارد دیده شده شهرداری ملکی را که ارزش بسیار بالاتری دارد از صاحب زمین به قیمت ناچیزی خریده است. یا در برخی موارد طرح هنوز تصویب نشده و شهرداری اقدام به خرید اراضی می کند که کاری قانونی نمی باشد؛ بهتر است پیش از هر تصمیمی ابتدا با یک وکیل متخصص مشورت کنید.

شما می توانید با وکیل آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته ما تماس حاصل فرمایید تا در این امر شما را راهنمایی کنند و در صورتی که نیاز به عقد قرارداد با شهرداری باشد، به شما کمک خواهند کرد تا یک قرارداد رسمی و در راستای منافع شما تنظیم گردد.  

 

بازپس گیری زمین از اداره زمین شهری چگونه ممکن است؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

در صورتی که سند اثبات مالکیت زمین موات را دارید باید با مراجعه به دادگاه پرونده دعوای خود را مطرح کنید. گاه این مسائل با توجه به زمان مالکیت و آبادانی زمین شرایط پیچیده ایی دارند؛ در این خصوص با وکیل متخصص در این زمینه مشورت کنید.

مطالبه فوری زمین از اداره زمین شهری، تنها با گذراندن مراحل قانونی امکان پذیر است و در برخی پرونده ها مهلتی چند ماهه به شخص داده می شود تا زمین را آباد کند در غیر این صورت اداره زمین شهری آن را پس می گیرد.

از اینرو برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد باز پس گیری زمین به صورت فوری با وکلای پایه یک دادگستری مشورت کنید؛ وکیل آنلاین تضمینی و ارزان 24 ساعته در وکیل تلفنی آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

 

وکیل مطالبه زمین کیست و از کجا می توان به وکیل پس گرفتن زمین دسترسی داشت؟

 

lawyer for retrieving land

بهترین روش مطالبه زمین غصبی توسط شهرداری

 

یکی از دعاوی حقوقی که در زمینه املاک و اراضی مطرح می شود، مطالبه زمین است. وکیل مطالبه زمین به وکیل پایه یک دادگستری گفته می شود که در این زمینه تخصص لازم را دارد. با قوانین، کم و کاستی های این عرصه آشنا است و به خوبی می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند.

پس گرفتن فوری زمین از شهرداری توسط شخص آسان نیست، وکیل مطالبه زمین بر لوایح قانونی در این حیطه اشراف کافی دارد. اما تمامی وکلا این ویژگی را دارند؟ خیر. همانند همه ی تخصص ها و گرایش ها وکلای تخصصی نیز در زمینه کاری خاصی مثل طلاق، مهریه، اثبات مالکیت، مطالبه زمین و... تخصص دارند. در صورتی که به دنبال وکیل مطالبه زمین هستید، تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و فوری هستند. همچنین با مشاوره حقوقی تلفنی بدون محدودیت زمان و مکان می توانید به وکلای حرفه ایی دسترسی داشته باشید.

گاها زمین خواری ارگان های دولتی ظاهری قانونی دارد که در حقیقت اینگونه نیست؛ بنیاد حقوقی مطالبه زمین از ارگان های دولتی با جمع آوری وکلای آگاه، به اشخاصی که در این راستا زمین خود را از دست داده اند و درصدد بازگرداندن زمین خود هستند، کمک بسیاری می کند.

 

نمونه یک دادخواست مطالبه زمین با کیفیت اجرایی بالا

بسمه تعالی

دادخواست مطالبه زمین

پرونده کلاسه: 89/698

دادنامه شماره: ۹۰۰۹۹۷۰۲2۳۷۰4۳64

شعبه سی و هفتم دادگاه تجدیدنظر استان تهران

تجدیدنظرخواه: اداره مسکن و شهرسازی کرج به نشانی ...

تجدیدنظرخوانده: آقای اصغر ... به نشانی ...

تجدیدنظر خواسته: از دادنامه شماره ۸۹۰۹۹۷۲۶۰۰۰۱۷ مورخ 1389/01/23 صادره از شعبه ۲۱ دادگاه عمومی تهران.

گردش کار: دادگاه با بررسی اوراق و محتویات پرونده ختم دادرسی را اعلام و به شرح زیر مبادرت به صدور رأی می ­نماید:

 

رأی دادگاه به شرح زیر است

 • در خصوص تجدید نظرخواهی اداره مسکن و شهرسازی کرج به طرفیت آقای اصغر ... نسبت به دادنامه شماره ۱۷ ۸۹۰۹۹۷۲۶۰۰۰ مورخ 89/01/23 صادره از شعبه ۲۱ دادگاه عمومی تهران که به موجب آن حکم بر واگذاری زمین معوض بر اساس بند ۶ ماده ۹ قانون اراضی شهری صادر گردیده است. دادگاه ...، برخلاف استدلال مندرج در رأی معترض عنه عدم اعمال قانون (ماده ۹ قانون اراضی شهری) در تملک پلاک ثبتی شماره 934/163 واقع در سرحدآباد کرج، با توجه به اینکه سند پلاک یاد شده بنام اداره کل زمین شهری صادر گردیده، مجوز الزام اداره خوانده به واگذاری زمین معوض نیست، بلکه در صورت احراز اقدامات غیر قانونی اداره زمین شهری در تملک زمین، خواهان می­ تواند در صورت وجود زمین مطالبه عین آن و چنانچه تلف شده باشد، مطالبه قیمت زمین را بنماید؛ درنتیجه دعوی مطالبه زمین معوض که توان و استطاعت واگذاری آن بر عهده اداره خوانده قرار گرفته به کیفیت یاد شده قابلیت استماع را نداشته و مستند به مواد ۲، 3۵۶ و ۳۵۸ قانون آیین دادرسی مدنی ضمن نقض دادنامه تجدیدنظر خواسته قرار رد دعوی مطروحه را صادر و اعلام می ­نماید این رأی قطعی است.

 

a land claim petition sample

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی دادخواست های حقوقی

 

 

ستاد 24 ساعته مبارزه با تصرف عدوانی

بهترین راهکار ها برای ضمانت وام مسکن

همه چیز در مورد ملک وقفی

مشکلات پیش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

راه های ساده و کاربردی ابطال فروشنامه

اثبات مالکیت یک ملک بدون سند مالکیت

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

گاهی اوقات بین شهرداری و اشخاص بر سر مالکیت زمین اختلاف وجود دارد، طرح های توسعه و گسترش شهرداری یا ارگان های دولتی گاها در مسیر زمین های شهروندان است و در برخی موارد، این ارگان ها اشتباها وارد حریم زمین شخصی می شوند. گاها پیش آمده که شهرداری ملکی را که ارزش بسیار بالاتری دارد، از صاحب زمین به قیمت ناچیزی خریداری نموده یا دربرخی موارد، طرح هنوز تصویب نشده و شهرداری اقدام به خرید اراضی می کند که کاری قانونی نمی باشد. توافق شهرداری با صاحبان ملک در قالب یک قرارداد رسمی تنظیم می شود. در این گونه موارد، شخص می تواند با اثبات مالکیت خود در دادگاه، زمین یا قیمت روز ملک را از شهرداری مطالبه نماید. اگر در مطالبه ی زمین، تصمیم شهرداری درمورد تصرف زمین باشد و در اصل تملک معترض نباشد، باید به دیوان عدالت اداری مراجعه و دادخواست برعلیه تصمیم شهرداری ارائه نمود ولی اگر در مطالبه ی زمین، شهرداری حاضر به پس دادن زمین نشود، برای مطالبه ی بهای زمین باید از طریق دادگاه اقدام نمود. گاها زمین خواری ارگان های دولتی، ظاهری قانونی دارد که در حقیقت اینگونه نیست. درخصوص بازپس گیری زمین از اداره زمین شهری باید گفت؛ مطالبه فوری زمین از اداره زمین شهری، تنها با گذراندن مراحل قانونی امکان پذیر است و در برخی پرونده ها مهلتی چند ماهه به شخص داده می شود تا زمین را آباد کند، درغیر اینصورت اداره زمین شهری آن را پس می گیرد.
سلام، یکی از دعاوی حقوقی که در زمینه املاک و اراضی مطرح می شود، مطالبه زمین است. وکیل مطالبه زمین به وکیل پایه یک دادگستری گفته می شود که در این زمینه تخصص لازم را دارد. با قوانین، کم و کاستی های این عرصه آشنا است و به خوبی می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند. پس گرفتن فوری زمین از شهرداری توسط شخص آسان نیست، وکیل مطالبه زمین بر لوایح قانونی در این حیطه اشراف کافی دارد. اما تمامی وکلا این ویژگی را دارند؟ خیر. همانند همه ی تخصص ها و گرایش ها وکلای تخصصی نیز در زمینه کاری خاصی مثل طلاق، مهریه، اثبات مالکیت، مطالبه زمین و... تخصص دارند. در صورتی که به دنبال وکیل مطالبه زمین هستید، تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی آماده ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته و فوری هستند. همچنین با مشاوره حقوقی تلفنی بدون محدودیت زمان و مکان می توانید به وکلای حرفه ایی دسترسی داشته باشید. گاها زمین خواری ارگان های دولتی ظاهری قانونی دارد که در حقیقت اینگونه نیست؛ بنیاد حقوقی مطالبه زمین از ارگان های دولتی با جمع آوری وکلای آگاه، به اشخاصی که در این راستا زمین خود را از دست داده اند و درصدد بازگرداندن زمین خود هستند، کمک بسیاری می کند.
ماده واحده قانون نحوه تقویم ابنیه، املاک و اراضی مورد نیاز شهرداری ها مصوب سال 1370، که ملاک عمل در تعیین ارزش ملک و پرداخت بهای ملک به شهروندان است چنین مقرر می دارد که : ‌ماده واحده – در کلیه قوانین و مقرراتی که شهرداری ها مجاز به تملک ابنیه، املاک و اراضی قانونی مردم می ‌باشند، در صورت عدم توافق بین‌شهرداری و مالک، قیمت ابنیه، املاک و اراضی بایستی به قیمت روز تقویم و پرداخت شود. مطلب مفید | کمیسیون ماده 100 شهرداری مطالبه قیمت روز زمین از شهرداری(نحوه قیمت گذاری توسط شهرداری) مطالبه بهای ملک واقع در طرح شهرداری چگونه انجام می شود؟ برابر تبصره یک از ماده مذکور، قیمت روز توسط هیأتی مرکب از سه نفر کارشناس رسمی دادگستری و مورد وثوق تعیین می گردد. از این سه نفر، یک نفر به انتخاب شهرداری و یک نفر به انتخاب ‌مالک یا صاحب حق و نفر سوم به انتخاب طرفین تعیین خواهد شد. رأی اکثریت هیأت مزبور نیز قطعی و لازم‌الاجرا است. ‌انتخاب کارشناس از طرف دادگاه صالح در چه صورتی است؟ برابر تبصره 2 و 4 از قانون مورد بحث، در موارد زیر دادگاه صالحه محل وقوع ملک، رأساً نسبت به انتخاب کارشناس اقدام خواهد نمود: در صورت عدم توافق در انتخاب کارشناس سوم مجهول بودن مالک، عدم تکمیل‌ تشریفات ثبتی، عدم صدور سند مالکیت، اختلاف در مالکیت، فوت مالک موارد مشابه دیگر. ممکن است در محل، کارشناس رسمی دادگستری وجود نداشته باشد. در این موارد طبق ماده 29 قانون کارشناسان رسمی مصوب 1317 عمل‌خواهد شد. بدین معنی که از بین کسانی که شغل و حرفه و معلومات آنها مربوطه به آن فن باشد یک یا چند نفر معتمد به سمت کارشناس انتخاب می‌شوند. ‌مستثنیات از این قانون برابر تبصره 5 قانون یاد شده زمین‌های تملیکی قانون زمین شهری که مورد نیاز شهرداری ها بوده و سهم هر مالک که دارای سند رسمی بوده و بیش از یک هزار متر‌مربع باشد، نسبت به مازاد یک هزار متر مربع از شمول این قانون مستثنی است. مطلب مفید | وکیل کمیسیون ماده 77 برای مطالبه بهای ملک واقع در طرح شهرداری چکار کنیم؟ مالک برای مطالبه قیمت زمین خود ابتدا دادخواستی را تنظیم می نماید. در دادخواست مشخصات خود را به عنوان خواهان و مشخصات شهرداری و ناحیه مربوطه را به عنوان خوانده قید می کند. عنوان خواسته نیز مطالبه بهای عادله زمین یا ملک خواهد بود. مالک تنها می تواند قیمت ملک، زمین یا بنا را به نرخ روز با تقدیم دادخواست مطالبه کند. در نتیجه نمی توان شهرداری را محکوم به انتقال ملک به مالک کرد. مطالبه اجرت المثل زمان تصرف ملک توسط شهرداری چگونه است؟ برابر رویه قضایی، اقدام شهرداری ها در تصرف املاک غاصبانه نیست. اثبات غاصبانه بودن عمل شهرداری ها منوط به طرح شکایت و محکوم کردن عمل آنان توسط دادکاه صالحه است. معمولاً به ندرت چنین امری واقع می شود. بنابراین مواردی نظیر : مطالبه اجرت المثل نیز در عمل محلی از اعتراض ندارد. مرجع صالح برای تقدیم دادخواست مطالبه قیمت زمین از شهرداری برابر ماده 11 قانون آیین دادرسی مدنی، دعاوی غیر منقول در دادگاه محل وقوع ملک قابل طرح و رسیدگی است. اما بر اساس رای وحدت رویه شماره 31 دیوان عالی کشور، مطالبه وجه ملک و یا ثمن معامله، هر چند دعوا ناشی از اموال غیر منقول باشد، در محل اقامت خوانده مطرح می شود. در خصوص تجدید نظر بودن مطالبه قیمت زمین می توان گفت برابر ماده 331 قانون آیین دادرسی مدنی از آنجا که دعوای مورد اشاره دعوای مالی محسوب می شود چنانجه ارزش ملک از 30 میلیون ریال بیشتر باشد قابل تجدید نظر در محاکم تجدید نظر استان می باشد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی