موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

اجرت وکیل

اجرت وکیل

 

این روزها کمتر کسی را می توان پیدا کرد که به نحوی درگیر مسائل حقوقی نباشد. این واقعیت غیرقابل انکار است که ما در تمام مراحل زندگی خود به گونه ای با مسائل حقوقی مواجه هستیم از ازدواج گرفته تا فوت و تقسیم ارث. این مباحث علیرغم ظاهر ساده خود پیچیدگی بسیاری دارند و ما به تنهایی نمی توانیم از پس این مشکلات برآییم. بهترین کار مشورت با وکیل و یا مشاور حقوقی است. مانند همه خدمات دیگر، مشورت با وکیل هم هزینه دارد و مبلغی را به عنوان اجرت وکیل باید پرداخت کرد. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت. 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وکیل در مفهوم لغوی، همان نماینده بودن است و در واقع یک وکیل به نمایندگی از موکل خود، عهده دار انجام بسیاری از کارها می شود. بر اساس ماده 656 قانون مدنی، وکالت نوعی عقد است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود قرار می دهد.

حال در پاسخ به این پرسش که منظور از وکیل مدنی کیست، باید اینگونه بیان کرد که فردی به عنوان وکیل یا نماینده قراردادی موکل، بر اساس قرارداد وکالت منعقده شده، اقداماتی را انجام می دهد. اموری که وکیل مدنی نسبت به آنها اقدام می کند، می تواند خاص بوده و طبق قرارداد، یکسری کارهای از پیش تعیین شده را انجام دهد یا این که وکالت در تمامی امور موکل را برعهده داشته باشد.

در رابطه با این که فردی، نماینده قراردادی یا وکیل طرف دیگر می شود، صرفا برای وکالت در دعاوی قضایی نیست بلکه امکان انعقاد قرارداد وکالت برای امور دیگر نیز وجود دارد.

 

 

آیا وکیل مدنی همان وکیل پایه یک دادگستری است؟

وکیل مدنی با وکیل دادگستری، تفاوت دارد و در تمامی قراردادهای وکالت منعقده، نماینده موکل در انجام امور وی، وکیل پایه یک دادگستری نمی باشد. وکیل مدنی، فردی است که مراحل قانونی وکیل شدن را طی نکرده  است و به نحوی پروانه وکالت ندارد.

به بیان دیگر، وکیل مدنی به عنوان وکلای رسمی دادگستری شناخته نمی شود و تنها نماینده قراردادی موکل محسوب می شود. فردی که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شود، صلاحیت قانونی برای برعهده گرفتن وکالت در دعاوی قضایی را داشته و می تواند برای دفاع از حق موکل خود در دادگاه حضور داشته باشد.

نام و مشخصات وکیل مدنی در لیست وکلا دادگستری کشور مشاهده نمی شود و بر اساس قرارداد وکالت، تنها صلاحیت اقدام نمودن طبق تقاضای موکل را دارد. لازم به ذکر است که دادن وکالت مدنی از طرف موکل به دیگری، لزومی برای تنظیم وکالت نامه در دفاتر اسناد رسمی نیست و طرفین می توانند به صورت توافقی و بدون نیاز به حضور در محضر، قرارداد را منغقد کنند.

عموما وکیل مدنی، وکالت در موضوعاتی نظیر طلاق، معاملات ملکی و یا خودرو و موارد دیگری را برعهده دارد. قرارداد وکالت بین موکل و وکیل مدنی، حسب مورد می تواند به صورت عام و خاص یا تام الاختیار و مطلق باشد که طبق نوع قرارداد، وکیل یکسری اختیاراتی را به او داده می شود که به نمایندگی از موکل آنها را انجام دهد.

موکل ممکن است که به وکیل، وکالت مدنی تنها در خرید یا فروش ملکی را بدهد و یا این که در روابط زوجیت، شوهر با دادن وکالت نامه طلاق به همسر، او را برای طرح دعوا طلاق در دادگاه، نماینده خود قرار دهد.

 

 

 

 

چه عواملی اجرت وکیل را تعیین می کند؟

در ابتدا باید به این موضوع اشاره نمود که برای اجرت وکیل دادگستری، تعرفه قانونی وجود دارد ولی وکیل مدنی به جهت آن که وکیل رسمی در محاکم دادگستری شناخته نمی شوند، حق الزحمه مشخصی برای آنها در نظر گرفته نشده است. فردی که به او وکالت مدنی در اموری مانند معامله خانه اعطا شده است، طبق توافقی که با موکل داشته است، از او دستمزدی را دریافت می کند.

اما در رابطه با این موضوع که چه عواملی، اجرت وکیل را تعیین می کند، می توان گفت که در اغلب مواقع، اساس پرداخت حق الوکاله وکیل، طبق توافقاتی است که موکل با وکیل خود انجام می دهد. عوامل مهم و تاثیرگذار در تعیین اجرت یا حق الوکاله وکیل دادگستری، عبارتند از:

 

 • نوع دعوا(حقوقی یا کیفری)
 • مالی یا غیر مالی بودن دعوا
 • میزان سابقه و تجربه وکیل در امور وکالت
 • میزان سختی کار انجام پرونده
 • و ...

 

پر واضح است که یک وکیل با سابقه در مقایسه با وکیل کم سابقه، میزان اجرت و دستمزد بیشتری را از موکل برای وکالت در دعاوی قضایی دریافت کند. نوع پرونده ای که برای وکالت به وکیل دادگستری سپرده می شود، در تعیین اجرت یا حق الوکاله بسیار اثرگذار می باشد.

به منظور دریافت مشاوره حقوقی تخصصی با وکلا دادگستری کاربلد و مجرب می توانید با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

برای سپردن پرونده به وکیل مدنی چه باید کرد؟

طبق توضیحات گفته شده، وکیل مدنی، وکیلی است که به لحاظ قانونی حق ورود به پرونده های مرتبط با مراجع قضایی را ندارد و فقط می تواند طبق مفاد قرارداد وکالت، برای امور تعیین شده از طرف موکل، اقدام نماید. جهت سپردن پرونده به وکیل مدنی، باید فردی را انتخاب کنید که امین شما باشد و به نحوی به او کاملا اطمینان داشته باشید.

در واقع اگر به طور مثال قصد فروش خانه خود را دارید و می خواهید که فرد دیگری، تمامی امور مربوط به معامله ملک را به نمایندگی از شما انجام دهد، باید قرارداد وکالت را با شخص مورد اعتماد خود منعقد نمایید تا در این زمینه از شما سوء استفاده ننماید.

 

 

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک

 

آیا وکلای کم اجرت، از سواد و تجربه کمی برخوردارند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت شاید کم نباشند افراد وکیل نمایی که بدون هیچ گونه دانش و تجربه کافی اقدام به وکالت کرده و در شرایط اقتصادی ممکن از مردم سواستفاده کرده و با دریافت مبالغ ناچیز نه تنها پرونده را حل نمی کنند بلکه موکل را به بک مال باخته تبدیل می کنند که مشکلاتش چندین برابر شده است.

اما برخی نیز شرایط اقتصادی حاکم را بررسی کرده و به منظور کمک به مردم و جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر بخشی از اجرت خود را بخشیده و وظایف انسانی خود را انجام می دهند. 

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی به منظور خدمت رسانی به تمامی اقشار جامعه شرایطی را فراهم آوره که با پرداخت کمترین هزینه پرونده خود را به یکی از برترین وکلای ایران بسپارید. برای ارتباط با وکیل با شماره 02147625900 تماس بگیرید و از مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوید. 

 

 

آیا پرداخت قسطی اجرت وکیل امکان پذیر است؟

پرداخت بعضی از هزینه های اجرت وکیل برای بسیاری از افراد دشوار است و گاهاً نمی توانند این هزینه ها را به صورت یک جا تقبل کنند؛ در این مورد می توان با پرداخت قسطی اجرت وکیل، قدری از بار سنگین پرداخت هزینه ها کم کرد؛ اما موضوع اصلی اینجاست که بسیاری از وکلا برای اقساطی شدن اجرت وکالت خود بهره های سنگین از موکل خود دریافت می کنند.

مثلا با وکیل توافق می کنید که بخشی از اجرت را در ابتدا، بخشی را اواسط کار و مابقی را در انتها به وکیل پرداخت نمایید. 

 

 

 

 

lawyers salary containment

بهترین وکیل با کمترین اجرت را از کجا پیدا کنم؟

برخورداری از وکیل خوب همیشه جزو دغدغه های اغلب موکلین است و چه بسا در انتخاب وکیل مورد نظر خود با مشکلاتی نیز مواجه شوند. در صورتی که به دنبال بهترین وکیل با کمترین اجرت هستید، پیشنهاد می شود که با موسسه حقوقی وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

جهت اخذ قرارداد وکالت با برترین وکلا کشور از طریق شماره 09212242670 می توانید اقدام کنید. همچنین در صورتی که شرایط کافی برای گرفتن وکیل را ندارید، امکان استفاده از سایر خدمات حقوقی این موسسه برایتان فراهم است و برای اطلاع از هزینه مشاوره حقوقی با شماره فوق تماس بگیرید.

شما می توانید از مشاوره حقوقی انلاین و رایگان در وبسایت هم استفاده نمایید و پس از آن با وکیل مورد نظر خود مشاوره حقوقی تلفی داشته و در صورت لزوم پروده خود را به وی بسپارید. 

 

 

هزینه نگارش انواع دادخواست طلاق و مهریه

وکیل معروف طلاق در مشهد

وکیل معروف طلاق در اصفهان

وکیل طلاق آنلاین و تضمینی

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام بهترین معرف هرکس عمل اوست شما قبل از انتخاب وکیل می توانید از سوابق عملکردی ومیزان رضایت افراد والبته مهمترین عمل یعنی سطح دانش وسابقه وکالت او پرس وجو وتحقیق نمایید در موسسه وکیل تلفنی سوابق وعملکرد ومیزان رضایت کاربران وموکلینی که قبلا مشاوره دریافت کرده اند مضبوط است شما می توانید نظر کاربران را در مورد آقای دکتر محمدابراهیم داودآبادی فراهانی وکیل مهندس متخصص با سابقه بیش از ۱۳ سال وکالت جویا شوید کد وکالت۲۹۳۰۱
من از سرچ گوگل با سایت شما آشنا شدم تعرفه هاتون بسیار مناسب هست و مشاور هاتون بسیار دلسوزانه و عالی عمل میکنن سپاس از همه دست اندرکاران وکیل تلفنی
سلام و عرض ادب من از طریق فضای مجازی با وکیل تلفنی تماس گرفتم و از مشاوره های این مرکز استفاده کردم. خیلی سریع با من تماس گرفتند و مهم ترین مزیت این موسسه هم در قیمت های مناسبی است که ارائه میدهد. موفق باشید
با سلام خدمت کاربران ارجمند.قرارداد و اجرت وکیل اول از هر چیز مبتنی بر توافق بین وکیل و موکل است البته در سال ۱۳۹۸آئین نامه حق الوکاله توسط رئیس محترم وقت قوه قضائیه به روز رسانی شد.در موسسه وکیل تلفنی تعرفه مشاوره ها نسبت به تعرفه سایر وکلا واقعا مناسب و پایین است و تمامی ارقامی که وکلا در بابا حق الوکاله درخواست می کنند با توجه به شرایط روز اقتصادی جامعه است.پیشنهاد می کنم مطالب این باب را مثل سایر مطالب موسسه حتما بخوانید.با تشکر.مسیح آقاداودی وکیل موسسه.کد ۲۰۵۵۴
ضمن عرض سلام و قدرداني از شما دوستان عزيز و همكاران گرامي در خصوص مقاله اجرت وكيل يا اصطلاحا حق الزحمه يا حق الوكاله وكيل نكته اي مطرح است كه خيلي از مردم به اشتباه تصور مي كنند تعهد وكيل به نتيجه است! لذا براي استحقاق وكيل به حق الوكاله يا همان اجرت توضيحاتي را مبذول فرماييد موفق و پيروز باشيد
بسیار عالی با هزینه کم میتوانید از خیلی مشکلات به وجود امده به علت اشتباهات و نااگاهی ها پیشگیری کنید
سلام وقت بخیر،.بسیار عالی و خوب است بخصوص اینکه حتی خارج از تایم اداری هم امکان تماس و دریافت مشاوره وجود داره، من با آقای والی ساعت 2 شب مشاوره انجام دادم و رضایت داشتم، با تشکر
بسیار عالی و کاربردی و در تمامی زمینه ها واقعا خوب هستید و یکی از نکات مثبت این است که در تمامی ساعات انلاین و‌پاسخگو هستید واقعا ممنون از وبسایت خوبتان

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی