موسسه وکیل تلفنی

 • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
 • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

قانون ورشکستگی شرکت ها

قانون ورشکستگی شرکت ها

با توجه به اوضاع اقتصادی و شرایط کرونا، طی یک سال اخیر شرکت های بسیار زیادی دچار ضرر و زیان مالی و ورشکستگی شده اند؛ ضربات زیاد دیگری به اقتصاد کمر شکسته دولت وارد شد که تشعشعات آن دامن بسیاری از شرکت ها را گرفت، همه ضرر دیدیم؛ اما عده ای به کل دارایی شان را از کف باختند و ورشکست شدند ...، امروز اینجاییم تا ضمن آشنایی با قوانین ورشکستگی که اخیراً دولت آن را وضع کرده است، نحوه استفاده از مهره های این قانون به نفع خود را بیاموزیم، از این رو ما را تا انتهای این مقاله همراهی نمایید؛ اما قبل از اینکار، حتماً یک دقیقه زمان برای مشاهده ویدئوی زیر، اختصاص دهید. 

 

استفاده از قانون ورشکستگی برای جلوگیری از ورشکستگی؟ (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ورشکستگی؛ همانند سیل، زلزله و ... بلایی خانمان سوز است که می تواند تا مدت ها جریان درآمدی یک کارفرما را به همراه کارمندان و کارگرانش در معرض تهدید قرار دهد؛ از این رو این امر بسیار بسیار خطیر است و می تواند زندگی آینده بسیاری از افراد را تا مدت ها زیر سوال ببرد؛ اما جالب اینجاست که تمامی این تاثیرات، می تواند با یک تصمیم درست و اصولی در خصوص ورشکستگی، آتش را به گلستان تبدیل کند یا حداقل آن را خاموش کند؛ حال توصیه ما به شما این است که اگر کارفرما هستید، در خصوص اتخاذ این تصمیم بزرگ، ابداً انفرادی اقدام نکنید و حتماً با یک وکیل متخصص ورشکستگی مکالمه و گفتگو داشته باشید؛ به عبارت دیگر، مواضع حقوقی شما و شرکتتان باید به صورت حقوقی و تخصصی مورد بررسی های موشکافانه قرار بگیرد؛ شاید اصلاً شما هنوز ورشکست نشده اید ...؛ برای اطلاع از شرایط ارزان ترین تماس تلفنی با برترین وکلای متخصص کشور در زمینه ورشکستگی، تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

آخرین مصوبه تغییرات قانون ورشکستگی شرکت ها در سال 1400

 

the last changes of bankruptcy law

وکیل 24 ساعته ورشکستگی و آنلاین

 

با توجه به روزهای آغازین سال 1400 و قرار گرفتن در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، هنوز قانون جدیدی برای ورشکستگی های شرکت ها تصویب نشده است؛ اما اعمال تغییرات در قانون ورشکستگی شرکت ها در آینده نزدیک صورت می گیرد، شرایط فعلی کشور و کرونا مشکلات و ورشکستگی های متعددی برای تاجران به وجود آورده است. همین موضوع باعث ورشکستگی های بسیار زیادی شده است و بسیاری از تجار در پی اوضاع اقتصادی کشور و کرونا، ضرر و خسارات بسیار زیادی را متحمل شده اند، آمار ورشکستگی شرکت ها طی چند سال اخیر و به خصوص در سال 1399 به شدت افزایش پیدا کرده است.

 

نکته: اعمال تغییرات در قانون ورشکستگی شرکت ها یکی از هدف های اصلی دولت برای حمایت از تجار در سال جاری می باشد؛ با توجه به این اوضاع، قطعاً دولت در آینده ای نزدیک برای ایجاد تغییرات در قانون ورشکستگی شرکت ها اقدام می کند و امید می رود تا این قوانین کاملاً انعطاف پذیر باشد و به نفع تاجران و صاحبان شرکت ها باشد.

 

طبق قانون جدید سال 1400 ورشکستگی شرکت ها، بهترین زمان برای اعلام ورشکستگی چه هنگامی است؟

در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که ورشکستگی مخصوص تجار است ...

 • به طور کلی و طبق قوانین وضع شده، زمانی یک تاجر می تواند اعلام ورشکستگی کند که در پرداخت دیونی که بر عهده اوست، وقفه و تاخیر ایجاد شده باشد. زمانی که این اتفاق رخ می دهد، یک تاجر به طور رسمی ورشکسته خواهد شد. 

 

با توجه به موارد فوق سوال رو به رو مطرح می گردد که بهترین زمان برای اعلام ورشکستگی چه موقعی است؟

 • هر زمان که تاجر به این نتیجه رسید که در پرداخت دیون خود عاجز شده است و نمی تواند از پس پرداخت آن بربیاید، بهترین زمان برای اعلام ورشکستگی است؛ زیرا در صورت ادامه دادن با این وضع دچار ضرر و خسارات بیشتری می شود و جبران آن به طبع دشوار تر خواهد بود. طی سال جاری هنوز قانون جدیدی در این خصوص وضع نشده است و با در نظر گرفتن تازگی شروع سال 1400 انتظارها بر این است که به زودی قانون جدیدی برای ورشکستگی های شرکت ها وضع شود.

 

وکلای آشنا به قانون ورشکستگی شرکت ها را از کجا پیدا کنیم؟ و به چه روش هایی از آن ها مشاوره بگیریم؟