موسسه وکیل تلفنی

  • سبحان پورسلیمانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴:۴۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۵۱:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۶
  • شیرزاد سیفی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۱۵:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۴
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۴۲:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۴
  • علی عسگری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۴۹:۵ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۵۳:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۳۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
  • امین رضا گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
  • امیر بیرامی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۴۳:۲۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی پیامکی رایگان

مشاوره حقوقی پیامکی رایگان

شاید مواجهه شما با واژه مشاوره حقوقی پیامکی رایگان کمی برایتان تعجب آور باشد، آخر چگونه می شود با استفاده از پیامک با یک مشاوره حقوقی ارتباط برقرار کرد، اصلا اگر در پیامک چه سوالاتی را می توان مطرح کرد و پرسش های بسیار زیاد دیگری از این دست که قطعاً در ذهن شما با دیدن این واژه ایجاد شده است؛ باید خدمتتان عرض کنیم که گسترش ارتباطات باعث شده تا کار تماس برقرار کردن با افراد مختلف آسان تر شود و یکی از این راه های ارتباطی هم استفاده از پیامک می باشد؛ تعجب نکنید مشاوره حقوقی پیامکی رایگان وجود دارد و در مجموعه وکیل تلفنی به شدت توسعه یافته است؛ مشاوران حقوقی ما آماده هستند تا پرسش های شما را که به شکل پیامک برای آن ها ارسال می شود به طور کامل پاسخ دهند و مشکلات حقوقی شما را تا جای امکان رفع کنند؛ قطعاً اولین باری که از این روش برای مشاوره حقوقی استفاده کنید، بیشتر از آن که در تعجب بمانید از این شیوه شگفت زده خواهید شد؛ فلذا به شما توصیه می کنیم که حتماً به مطالعه این مطلب ادامه دهید تا با این روش ساده آشنا شوید؛ البته قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را از دست ندهید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص نحوه مشاوره حقوقی رایگان

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی پیامکی چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

 

SMS legal advice

مشاوره پیامکی آنلاین و رایگان 24 ساعته

 

در مشاوره حقوقی پیامکی رایگان شما نیاز نیست که با وکیل ارتباط صوتی و یا تصویری داشته باشید و تنها سوالات حقوقی خودتان را به صورت پیامکی برای او ارسال می کنید و پاسخ آن ها را دریافت می نمایید؛ مشاوره حقوقی با استفاده از این شیوه ارتباطی چندین مزیت برای شما به همراه دارد. اول اینکه هزینه چندانی پرداخت نخواهید کرد؛ همچنین شما در این شیوه زمان بیشتری را صرف جویی می کنید و وقت خودتان را برای موارد مهم تر صرف می کنید، مزیت دیگری که این شیوه ارتباطی در مشاوره حقوقی فوری دارد این است که شما می توانید بسیاری از موارد را که به صورت صوتی و یا تصویری نمی توانید به وکیل آنلاین بگویید در این شیوه مطرح کنید و پاسخ آنها را دریافت کنید.

توجه: همچنین شما می توانید در شیوه مشاوره حقوقی پیامکی رایگان در هر ساعت از شبانه روز سوالات خودتان را بپرسید و پاسخ آنها را نیز به سرعت دریافت کنید؛ برای اینکه در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین مجموعه ما ارتباط بگیرید.

 

پیامک به وکیل پایه یک دادگستری چگونه صورت می گیرد؟

 

برای اینکه بتوانید با وکیل پایه یک دادگستری و همچنین ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی در مجموعه ما ارتباط بگیرید و ارتباط شما هم به صورت مشاوره حقوقی پیامکی رایگان باشد، در ابتدا بهتر است در مجموعه ما ثبت نام کنید؛ پس از اینکه ثبت نام شما کامل شد صاحب یک پنل‌کاربری خواهید شد، شما در این پنل کاربری می‌توانید شماره وکیل پایه یک را دریافت کنید.

 پس از اینکه شما را دریافت کردید هم طبیعتاً هم می‌ توانید به صورت پیامکی با وکیل ارتباط برقرار کرده و از او مشاوره حقوقی دریافت کنید؛ البته توجه داشته باشید که شما می توانید در قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی مجموعه ما هم سوالات خودتان را از وکیل 24 ساعته بپرسید و سریعا پاسخ آن ها را دریافت نمایید بدون اینکه نیاز به ارتباط پیامکی داشته باشید؛ البته در هر صورت تعیین اینکه چگونه بخواهید با وکیل ارتباط برقرار کنید با خود شما است و مجموعه ما تمامی بسترهای لازم را برای شما ایجاد می کند.

 

آیا می توان با وکیل پیامکی فوری نیز تماس گرفت؟

 

immediate call to SMS lawyer

وکیل پیامکی 24 ساعته در دسترس

 

گاهی اوقات پیش می آید که شما پس از مشورت کردن با وکیل نسبت به او اعتماد پیدا می‌کنید و در مواقع احساس می کنید که علاوه بر پیامک نیاز دارید برای رفع مشکلات خودتان با او ارتباط تلفنی برقرار کنیم. از این نظر مجموعه ما و وکلای ما هیچ مشکلی ندارند و شما در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشته باشید می توانید از ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی مجموعه ما استفاده کنید و با وکلای ما ارتباط تلفنی هم داشته باشید؛ البته قطعاً برخلاف مشاوره پیامکی، مشاوره تلفنی برای شما هزینه دارد که البته هزینه آن بسیار پایین است و فشار اقتصادی برای شما نخواهد داشت؛ شما می توانید از مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته ما با کمترین هزینه بیشترین استفاده را داشته باشید، قطعاً در آینده خوشحال باشید که توانسته اید مشکل حقوقی خودتان را با هزینه بسیار پایین به وسیله بهترین وکیل رفع کنید.

 

آیا ضمانتی هم وجود دارد که راهکارهای حقوقی فوری پیامکی موثر و تضمین شده اند؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

این سوال بسیار سوال خوبی است و قطعاً در ذهن بسیاری از شما هم وجود دارد. توجه داشته باشید که مجموعه وکیل تلفنی برای تمامی خدماتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد، متعهد به ضمانت کیفیت و قیمت هم می شود و از این نظر هیچ گونه مشکلی وجود ندارد. حتی در صورتی که شما از خدمات ارائه شده رضایت نداشته باشید می توانید با پشتیبانان مجموعه وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید و از آنها درخواست کنید که مشکل شما را حل کنند؛ مطمئن باشید در مجموعه ما اولویت اول جلب رضایت شما است و برای رسیدن به آن حاضریم هر کاری انجام دهیم؛ البته برای اینکه اعتماد بیشتری هم نسبت ما به دست آورید می توانید به مجموعه عدل ایران مراجعه کنید و در قسمت قوه قضاییه آن عملکرد های قبلی مشاوران حقوقی مجموعه ما را بررسی نمایید و متوجه عملکرد بسیار خوب آن ها در گذشته شوید؛ قطعاً بررسی عملکرد گذشته آن ها به شما در تصمیم گیری بهتر کمک خواهد کرد.

 

هزینه مشاوره حقوقی پیامکی شامل چه اقلامی است؟

 

cost of SMS legal advice with lawyer

پیامک رایگان به وکیل 24 ساعته

 

شاید برایتان عجیب و البته جالب باشد که بگویم تنها هزینه ای که در مشاوره حقوقی پیامکی رایگان شما باید پرداخت کنید، همان هزینه مربوط به ارسال پیامک می باشد در واقع ما در مشاوره حقوقی پیامکی رایگان هیچ هزینه ای برای مجموعه خودمان دریافت نمی کنیم و شما تنها برای ارسال پیامک باید هزینه پرداخت کنید که آن هم ارتباط با مجموعه ما ندارد و شما برای هرگونه ارتباط پیامکی باید این هزینه را پرداخت نمایید؛ البته همین که ما و مجموعه ما بتواند مشکلی از مشکلات شما را رفع کند برای ما کافی است و دریافت هزینه برای ما هیچ گونه اهمیتی ندارد؛ مطمئن باشید با وجود رایگان بودن کیفیت کار مشاورین ما بسیار بالا است و آن ها در پاسخ دادن به سوالات شما تمام تلاش شان را به کار می گیرند تا جواب هایی که می‌دهند کاربردی و موثر باشد و بتواند گره از مشکلات شما بگشاید.

 

کشف خیانت همسر و جمع آوری مدارک

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته به فارسی زبانان جهان

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

تصادف پزشک قانونی
با عرض سلام وتقدیم ادب واحترام. عزیزان وسروران گرامی امیدوارم حضرت دوست به تمامی شما عزیزانیکه تصمیم به یاری دادن وهمراهی کردن با مردم در این شرایط بد وبدتر اقتصادی ومتاسفانه بخاطر عدم علم قضایی بعضی از قضات عزیز هزینه های سنگینی که در خیلی از موارد باعث متلاشی شدن زندگیهای بسیار میشود . به یکبار شما سروران ظهور کرده وایرانی بودن وخصلتهای خاص ایرانی جماعت را به عرصه ظهور میگذارید وهمین که دغدغه مند گرفتاریهای مردم وخانواده های هستید . فقط میتوانم بگویم خداوند ایران به شما سروران گرامی طول عمری با عزت وسربلندی ودر سلامتی کامل عنایت بفرماید. وهمچنین برای جبران محبتهای تمامی شما عزیزان اعم از خانمهای محترمه وکیل واقایان بزرگوار وکیل تقاضا مندم واستدعا دارم اگر قابل بدانید به شهر ودیارما تشریف بیاورید ویک یا دوروزی یا حتی بیشتر سعادت میزبانی خودتان را به من نوعی منت بگذارید .زیرا بنده از پایتخت گل وگلاب با هوا وابی با طعم بهشتی گونه افتخار خدمتگذاریتان را بما ببخشید . بنده از شهرستان قمصر کاشان که گلاب ان شهرت جهانی دارد مزاحمتان شده ام. با تشکر فراوان از تمامی شما سروران .ودرود ودرود وصد بار درود ایران وایرانی به شما ایرانیان راستین. اگر انشای نظراتم مشکل داشت به خوبی خود برمن ببخشید
سلام درصورتی که رابطه جنسی دخول بصورت نصفه انجام شود وطبق تشخیص دکتر زنان پرده بکارت آسیب ببیند وقسمتیش پاره شود اما کامل پاره نشده باشه آیا مهریه کامل به زن تعلق میگیردیانصفه؟
باسلام چهارتا برادر ویک خواهر هستیم که خانه پدری الان دست برادر بزرگ تر هست و ما بهش گفتیم بفروش وسهم الارث مارا بده ولی راضی به این کار نیست حتی گفته که اگر میخاهید بفروشم باید هرکدوم از شما نفری ۱۰۰میلیون از سهم الارث خودتون را بدید الان برای اینکه بتونیم حق خودمون را بگیریم چکار باید انجام بدیم بیزحمت در این خصوص راهنمایی کنید ممنون میشم
خیانت به همسردرخواست طلاق
‌از‌مطالب‌خوب‌تون‌ممنونم
با عرض سلام و ادب بابت مشاوره حقوقی با وکیل وب سایت وکیل تلفنی چندین مورد برای شما کاربران محترم محیا ساخته ،شما از مشاوره حقوقی تلفنی در کمتر از ۵ دقیقه تماس میگیرند . وب سایت وکیل تلفنی کاملا بصورت ۲۴ ساعته میباشد . و درتمام موارد حقوقی مشاوره و انواع نگارش اوراق قضایی فوری را به کاربران محترم ارائه میدهد و تا احقاق حق شما در کنار شما عزیزان هستند . مشاوره آنلاین به صورت رایگان ،مشاوره واتساپی و حتی ارائه خدمات به کاربران خارج از ایران هم هستند تمامی وکلای متخصص و مجرب پایه یک دادگستری وهمرا با مشاوره کاملا کم هزینه در خدمت شما عزیزان هستیم . موفق باشید
با سلام و عرض ادب، در مشاوره حقوقی پیامکی رایگان شما نیاز نیست که با وکیل ارتباط صوتی و یا تصویری داشته باشید و تنها سوالات حقوقی خودتان را به صورت پیامکی برای او ارسال می کنید و پاسخ آن ها را دریافت می نمایید؛ مشاوره حقوقی با استفاده از این شیوه ارتباطی چندین مزیت برای شما به همراه دارد. اول اینکه هزینه چندانی پرداخت نخواهید کرد؛ همچنین شما در این شیوه زمان بیشتری را صرف جویی می کنید و وقت خودتان را برای موارد مهم تر صرف می کنید، مزیت دیگری که این شیوه ارتباطی در مشاوره حقوقی فوری دارد این است که شما می توانید بسیاری از موارد را که به صورت صوتی و یا تصویری نمی توانید به وکیل آنلاین بگویید در این شیوه مطرح کنید و پاسخ آنها را دریافت کنید.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام مشاوره حقوقی پیامکی رایگان شما نیاز نیست که با وکیل ارتباط صوتی و یا تصویری داشته باشید و تنها سوالات حقوقی خودتان را به صورت پیامکی برای او ارسال می کنید و پاسخ آن ها را دریافت می نمایید؛ مشاوره حقوقی با استفاده از این شیوه ارتباطی چندین مزیت برای شما به همراه دارد.
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی توسط وکلای ماهر و مجرب بهره مند شوند.
با سلام امکاناتی که برای متقاضیان در موسسه وکیل تلفنی فراهم گردیده است با توجه به نیاز حقوقی و وجود مشکلات زیاد در زمینه دریافت مشاوره های حقوقی برای افراد جامعه بوده است. موسسه وکیل تلفنی با این دیدگاه که متقاضیان را در اسرع وقت از دریافت مشاوره های تخصصی و مطلوب حقوقی برخوردار نماید، اقدام به راه اندازی امکاناتی مانند مشاوره های حقوقی رایگان پیامکی نموده است. در کنار سایر امکانات موجود در موسسه وکیل تلفنی برای متقاضیان، وجود مشاوره های پیامکی رایگان موجب شده است تا افرادی که سوالات و مشکلات حقوقی و .. دارند بتواند به صورت رایگان از خدمات مشاوره ای بهترین و مجرب ترین وکلای این موسسه برخوردار شوند. این یک مزیت است که متقاضی بتواند سوالات خود را بدون صرف هزینه با مجرب ترین وکلای موسسه وکیل تلفنی مطرح نماید، دریافت مشاوره می تواند توسط چند نفر از وکلا باشد که این موضوع باعث می شود که مشاوره ارائه شده از انسجام و دانش حقوقی بالایی برخوردار باشد. راهکارهای قانونی که برای متقاضیان در مشاوره های پیامکی رایگان ارائه می گردد بسیار موثر و راهگشا خواهد بود. استفاده از امکانات مشاوره پیامکی رایگان از دستاوردهای موسسه وکیل تلفنی برای استفاده عموم و در جهت سهولت دسترسی آنان به دانش حقوقی و مهارت وکلای این موسسه می باشد.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام و درود خدمت وکلا وکاربران گرامی ،سایت وکیل تلفنی خدمات ارزشمندی ارائه می دهد از جمله مشاوره ی پیامکی رایگان یکی از این راه های ارتباطی هم استفاده از پیامک می باشد؛ تعجب نکنید مشاوره حقوقی پیامکی رایگان وجود دارد و در مجموعه وکیل تلفنی به شدت توسعه یافته است؛ مشاوران حقوقی ما آماده هستند تا پرسش های شما را که به شکل پیامک برای آن ها ارسال می شود به طور کامل پاسخ دهند و مشکلات حقوقی شما را تا جای امکان رفع کنند؛ قطعاً اولین باری که از این روش برای مشاوره حقوقی استفاده کنید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .مشاوره حقوقی پیامکی رایگان شما نیاز نیست که با وکیل ارتباط صوتی و یا تصویری داشته باشید و تنها سوالات حقوقی خودتان را به صورت پیامکی برای او ارسال می کنید و پاسخ آن ها را دریافت می نمایید؛ مشاوره حقوقی با استفاده از این شیوه ارتباطی چندین مزیت برای شما به همراه دارد. اول اینکه هزینه چندانی پرداخت نخواهید کرد؛ همچنین شما در این شیوه زمان بیشتری را صرف جویی می کنید و وقت خودتان را برای موارد مهم تر صرف می کنید، مزیت دیگری که این شیوه ارتباطی در مشاوره حقوقی فوری دارد این است که شما می توانید بسیاری از موارد را که به صورت صوتی و یا تصویری نمی توانید به وکیل آنلاین بگویید در این شیوه مطرح کنید و پاسخ آنها را دریافت کنید.
باسلام موسسه وکیل تلفنی در هرساعت از شبانه روز و به صورت تلفنی.پیامک و چت خدمات خود را به افراد ارایه میدهد

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی