موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۷:۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۱:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۸:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • امیرحسین خان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۴۵:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل آنلاین مازندران

وکیل آنلاین مازندران

استان مازندران یکی از استان های صنعتی و پر جمعیت ایران است؛ علاوه بر این، به دلیل موقعیت خوب تجاری و گردشگری مورد توجه بسیاری از تجار، بازرگان داخلی و بین المللی می باشد. تمامی مردم در هر موضوع تجاری و غیر تجاری، روابط با اشخاص حقیقی و حقوقی (شرکت ها و سازمان ها) از دریافت مشاوره حقوقی از وکیل خوب بی نیاز نیستند؛ مخصوصاً مردم عزیز استان مازندران که علاوه بر صنعتی بودن و توانایی بالا در جذب گردشگر، بر اساس تراکم جمعیت نیز یکی از استان های پرجمعیت ایران می باشد؛ حل با ما همراه باشید تا به معرفی ویژگی های وکیل مازندرانی پرداخته و دلیل تمایل مازندرانی ها به دریافت مشاوره از وکیل همزبان خود را دریابیم.

 

سخنان یکی از وکلای خانم آملی ما در خصوص دریافت مشاوره حقوقی آنلاین

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مازندران فرهنگی بسیار غنی داشته و همانند هر استان دیگر از این آب و خاک فرهنگی مختص به خود دارد؛ فلذا پرواضح است که تمامی مازندرانی ها تحت حاکمیت این فرهنگ و گویش، می توانند ارتباط راحت تری با هم برقرار نمایند؛ ازاین این رو موسسه حقوقی ما تصمیم گرفته که علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکلای پایه یک خانم و آقای مازندرانی که از طریق لمس تصویرک زیر مهیا شده است، کار هموطنان مازندرانی عزیز را تسهیل نموده و وکیل آنلاین مازندرانی را نیز روی کار آورد"

 

 

مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین مازندرانی، چه مزایایی دارد؟

 

legal advice with online lawyer of Mazandaran

اورژانس تمام وقت آنلاین وکالت مازندران

 

کمبود وقت افراد، شلوغی، ترافیک، وقت نداشتن وکلای خوب و درجه یک، هزینه سنگین وکلا، کمبود وکیل در استان، حرف مردم و نگاه در و همسایه در روستا های مازندران و ... از جمله مسائلی هستند که باعث می شوند مردم مازندران کمتر به سمت مشاوره حقوقی حضوری و ارائه پرونده حقوقی خود به آنان روی بیاورند.

علاوه بر این موارد باید کرونا و همچنین رعایت نکردن مسافرین که با بی توجهی به پروتکل های بهداشتی به مازندران مسافرت می کنند را هم اضافه کرد که مزید بر علت شده تا مردم کمتر در شهرهای استان تردد کنند؛ اما الان فقط کافیست با ورود به سایت وکیل تلفنی، مشاور حقوقی آنلاین به صورت ارزان و رایگان دریافت نمایید؛ رایگان بودن وکیل آنلاین مازندران و همچنین نداشتن معضلاتی که در بالا گفته شد از جمله مزایای وکیل آنلاین مازندرانی است.

 

مشاوره حقوقی توسط وکیل آنلاین مازندران چگونه انجام می شود؟

برای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل آنلاین مازندران اصلا نیاز به انجام کارهای پیچیده نیست و فقط کافی است، به آدرس سایت وکیل تلفنی رفته و بعد از ثبت نام در سایت درخواست مشاوره آنلاین نمایید تا خیلی سریع وکلای درجه یک مخصوص و متخصص در زمینه مشکل حقوقی شما با شما ارتباط برقرار می نمایند و با تلاش خود مشکل شما را رفع نمایند.

 

وکیل آنلاین مازندران در چه شهر هایی از مازندران یافت می شود؟

 

online lawyer of mazandaran

وکیل متخصص مازندرانی 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

شاید قبلاً به صورت اینترنتی و تلفنی (مخصوصاً به صورت تلفنی) در شهرهای استان مازندران، وکیل نوشهری آنلاین می بود یا وکیل آنلاین چالوسی 24 ساعته در خدمت مردم چالوس قرار داشت یا وکیل آنلاین آملی 24 ساعته به مردم شهر آمل خدمات ارائه می داد و در شهر نور وکیل آنلاین نوری 24 ساعته در اختیار مردم نور بود؛ ولی الان با تلاش های شبانه روزی موسسه حقوقی ما اتحادیه وکلای آنلاین 24 ساعته در همه شهرهای مازندران پاسخگوی نیاز حقوقی مردم می باشد؛ با افزایش فضای مجازی و همه گیر شدن اینترنت و پوشش قوی تلفن های ثابت، روستایی و موبایل تمامی مردم این استان حتی کسانی که در روستا زندگی می کنند می توانند به راحتی از خدمات وکیل آنلاین 24 ساعته مازندرانی بهره مند شوند.

 

وکیل آنلاین مازندران چه مدرک و رتبه علمی دارد؟ و آیا مشاوره با او ارزش دارد؟

وکیل تلفنی یک موسسه است که برای حفظ اعتبار و جایگاه خود، همچنین خدمت رسانی موثر و مفید به مردم استان مازندران در انتخاب مشاوران و وکیل آنلاین مازندران، وسواس و اهمیت زیادی قائل می شود.

تمامی وکلای و مشاوران حقوقی رزومه علمی و کاری خودشان را برای تیم استخدامی وکیل  تلفنی ارسال می نمایند و سپس طی آزمون های چند مرحله ای و سخت، موفق به استخدام در این موسسه حقوقی می شوند؛ تیم وکیل تلفنی با حساسیت بالا نسبت به تایید مدارک و رزومه وکلا اقدام می کند و بعد از غربال سختگیرانه وکلا و مشاوران مورد نظر را جهت انجام کارهای حقوقی شما تایید می نماید.

بیش از 97% از وکلایی که در وکیل تلفنی مشغول ارائه خدمات به شما هستند دارای تحصیلات عالی حقوقی و دارای گواهی پایه یک دادگستری می باشند، از آنجایی که سابقه کاری هم برای استخدام وکلا در سایت وکیل تلفنی امتیاز محسوب می شود، اکثر وکلا دارای سابقه کار حقوقی می باشند.

 

وکیل آنلاین مازندران در چه زمینه های حقوقی مشورت می دهد؟

 

online lawyer of mazandaran specialities

عضویت در بزرگترین بنیاد حقوقی آنلاین و 24 ساعته وکلای مازندران

 

معمولاً به دلیل پراکندگی، گستردگی مطالب و منابع حقوقی وکلا تلاش دارند در یک حوزه حقوقی عمیق شوند و فقط در آن حوزه فعالیت نمایند؛ این مورد یکی از خوبی های وکلا برای مردم می باشد، زیرا مردم می توانند به راحتی به وکیلی مراجعه نمایند که در حوزه مشکل آنان متخصص است؛ از مزایای دیگر سایت وکیل تلفنی این است که دارای وکلایی می باشد که هر کدام از آنان در موضوعی خاص و موارد مهم حقوقی صاحب سبک و توانمند هستند.

بعد از درخواست مشاوره حقوقی از جانب شما در سایت وکیل تلفنی، این موسسه برای حل دقیق و صحیح مشکل حقوقی شما، درخواست شما را به وکیلی ارائه می دهد که در حوزه مشکل شما خبره و با تجربه باشد.

به عنوان مثال اگر مشکل حقوقی یک خانم مربوط به مباحث مهریه باشد، سایت وکیل تلفنی یک وکیل خانم همشهری آنلاین در خصوص مهریه را، از بین وکلای حوزه خانواده و مهریه معرفی به ایشان می نماید.

 

در مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل مازندرانی، هزینه مشاوره حقوقی چقدر می شود و چگونه آن را پرداخت نمایم؟

در این اوضاع بد مالی کشور که سطح درآمد و قدرت خرید مردم به شدت کم شده است، رفتن پیش یک وکیل مجرب برای حل مسئله حقوقی و حتی گرفتن مشاوره حقوقی ممکن است برای خیلی از مردم شبیه یک شوخی بامزه باشد؛ اما تمامی مردم در سایت وکیل تلفنی می توانند با نرخ های بسیار پایین یا حتی به صورت رایگان در خواست مشاوره حقوقی از وکیل آنلاین مازندران را بدهند؛ برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان کافیست وارد سایت وکیل تلفنی شوید و بعد از ثبت نام در سایت درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا به صورت رایگان وکیل با شما ارتباط بگیرد؛ اگر شما دسترسی به سایت ندارید می توانید با شماره گیری تلفن های تماس موسسه به راحتی و با مبالغ بسیار کمتر از حد تصور خودتان درخواست مشاوره حقوقی از وکیل متخصص را  نمائید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

طلاق فوری از همسر مازندرانی به علت فساد اخلاقی

مشاوره حقوقی فوری با وکلای پایه یک دادگستری مازندرانی

مشاوره حقوقی مهریه مخصوص بانوان مازنی با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی اوراق حقوقی در سرتاسر مازندران

خدمات غیرحضوری ثبت انواع شرکت ها در سرتاسر مازندران (ویژه کرونا)

برترین وکلای کیفری در مازندران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی