موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲:۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۶
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۴۹:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۶
  • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۷:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۸:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • صلاح معروفیان صلاح معروفیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • اکبر صدق آمیز حقیقی اکبر صدق آمیز حقیقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۴۰:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • بیژن متقیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۱:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • آزاده آزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۵:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ورود به عنف

مشاوره حقوقی ورود به عنف

ممنوعیت تعرض به جان مال و حیثیت افراد از مهم ترین اصول قانون اساسی است که جز به حکم قانون؛ نقض آن ممکن نیست. هرگونه ورود قهری و غیر قانونی به منزل و حریم  افراد از مصادیق جرم ورود به عنف بوده و قابل نجازات است. دریافت مشاوره حقوقی ورود به عنف و آگاهی  افراد از مصادیق ورود به عنف و ظرایف قانونی این جرم در حفظ حقوق آحاد جامعه موثر است. 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکلای متخصص ما با حل موفقیت آمیز بیش از ده ها پرونده در زمینه ورود غیر مجاز به حریم شخصی آماده خدمت رسانی 24 ساعته به شما عزیزان هستند؛ برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص ورود به عنف با وکلای متخصص در این زمینه تنها کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه مربوطه تماس با وکیل متصل گردید"

 

چه رفتار هایی مصداق جرم ورود به عنف می باشند؟ و چگونه آنها را تشخیص دهیم؟

بهترین راه برای تبیین و تشخیص مصادیق ورود به عنف دریافت مشاوره حقوقی است. چرا که شرح و بیان دقیق تمام ظرایف جرم ورود به عنف فقط از عهده ی مجرب ترین مشاوران حقوقی ورود به عنف  بر می آید. برای تشخیص اینکه چه رفتارهایی مصداق ورود به عنف هستند ابتدا لازم است تعریف دقیقی از معنا و مفهوم عنف داشته باشیم. دریافت مشورت حقوقی در این زمینه بسیار کارساز است؛به هر روی چنان که از دقت و بررسی در این وادی برمی آید معنای عنف در لغت؛ خشونت و بیرحمی ذکر شده است. بر همین مبنا ورود به عنف؛ در واقع به معنای ورود با توسل به زور و اجبار و بدون رضایت متصرف ملک است. خواه متصرف مالک باشد یا مأذون و یا مستاجر.

در ورود به عنف؛ عنف می تواند هم در مورد اشخاص و هم در مورد اشیا به وقوع پیوندد. چنانکه اگر در هنگام ورود به عنف؛ متصرف در ملک حضور داشته باشد و مورد خشونت و اجبار واقع شود عنف به اشخاص صورت گرفته و اگر ورود به عنف، در غیاب  متصرف مثلا با ورود مجرم از روی دیوار یا با استفاده از نردبان صورت گیرد؛ عنف نسبت به اشیا واقع شده است.

 

robbery

رفتار هایی که مصداق جرم ورود به عنف هستند

 

در مجموع هنگام ارائه ی مشاوره حقوقی و تلفنی ورود به عنف؛ حتما حقوقدان مجرب به این نکته اشاره خواهد کرد که  به هر گونه ورود غیر قانونی و با توسل به زور و اجبار  ورود به عنف اطلاق می شود. خواه عنف مادی باشد و مجرم با شکستن در و پنجره و ضرب و جرح افراد وارد ملک شود و یا عنف معنوی واقع شود و مجرم با هتک حرمت و اعمالی مانند بالا رفتن از دیوار و انداختن کلید وارد ملک خصوصی دیگران شود.

حضور یا عدم حضور متصرف ملک در زمان ورود به عنف  شرط وقوع جرم نیست. چنانکه سرقت که با ورود غیر قانونی  در غیاب متصرف واقع می شود. مسلما  متصرف راضی به ورود سارق  نیست.و این مصداقی از ورود به عنف است.  از دیگر  شروط مهم تحقق عنف این است که خشونت مجرم بر مقاومت مجنی علیه یا مانع موجود غالب باشد.

به طور کلی می توان گفت ورود غیر قانونی و با توسل به زور و اجبار به منزل، مسکن یا ملک خصوصی افراد؛ مصداق ورود به عنف است. این تعریف حتی شامل ورود به عنف به چادری که محل زندگی افراد است نیز می شود. ضابطین دادگستری و ماموران انتظامی نیز به هیچ عنوان  بدون رعایت قانون و اخذ حکم قانونی؛ حق ورود به منازل را  ندارند و در صورت ارتکاب؛ مجازات خواهند شد.

 البته اگر اثبات شود که مامور به دستور مافوقی که صلاحیت صدور حکم ورود به منزل را نداشته؛ ناگزیر به اطاعت امر شده و ورود به عنف نموده است؛ مجازات در مورد مافوق اجرا خواهد شد. به هر حال  در قانون مجازات اسلامی؛ مجازات جرم ورود به عنف، حبس از 6 ماه تا سه سال ذکر شده است.

البته در صورتی که مجرمین دو نفر یا بیشتر باشند  و یکی از آن دو نفر سلاح به همراه داشته باشد؛ این مجازات تشدید شده و یک تا 6 سال حبس خواهد بود. زبده ترین وکلا و حقوقدانان آمادگی دارند برترین مشاوره حقوقی را در زمینه ی ورود به عنف را به شما عزیزان ارائه داده وبا مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته، هر لحظه و هر زمان پاسخگوی دغدغه های شما در این زمینه باشند.

شرط مهم تحقق عنف این است که خشونت مجرم بر مقاومت مجنی علیه  یا مانع موجود غالب باشد.

 

مزایای مشاوره ی حقوقی پیشگیرانه در جرم ورود به عنف چیست ؟

آگاهی کامل از قوانین حقوقی و کیفری علاوه بر  وقوف افراد به حقوق فردی و اجتماعی شان؛ باعث خودداری آنها از تضییع حقوق دیگران شده و خصوصا  ارتکاب جرائم غیرعمد را کاهش می دهد.

در جرمی مانند ورود به عنف؛ آگاهی کامل از تمام مصادیق جرم، ظرایف قانونی وقوع جرم و نحوه و میزان مجازات هر کدام از مصادیق، برای عموم مردم ممکن نیست. اما مشاوره حقوقی ورود به عنف و بهره مندی از دانش و تجربیات ارزشمند مشاوران حقوقی در این زمینه این امکان را به شما می دهد که از ظرایف قانونی این جرم آگاه شده و از تضییع حقوق خود جلوگیری کنید.

به ویژه آنکه ارائه مشاوره حقوقی رایگان و 24 ساعته نیز این امکان را مهیا نموده که با بیان سوالات و دغدغه های خود درباره ی ورود به عنف حتی در بحرانی ترین شرایط از مشاوره حقوقی سریع برخوردار شوید و با بکارگیری راهکارهای ارائه شده در مشاوره سریع حقوقی از بروز بسیاری مشکلات و تضییع حقوق خود جلوگیری نمایید.

 

خواندن مطالب زیر اطلاعات عمومی و حقوقی شما را در زمینه های پایۀ حقوقی بالا می برد

در خواست مشاوره حقوقی آنلاین در حوزه سرقت

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره حقوقی 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی پیشگیرانه در جرم ورود به عنف؛ علاوه بر آگاهی بخشی در مورد حقوق قانونی شهروندان، با بیان شرایط وقوع جرم ورود به عنف و مصادیق آن از ارتکاب نادانسته ی این جرم پیشگیری می نماید. البته پر واضح است که وجود «عمد» در ارتکاب جرم ورود به عنف؛ رکن معنوی جرم است و بدون آن، جرم ورود به عنف تحقق نمی یابد؛ لذا منظور از ارتکاب نادانسته ی جرم، غیر عمد بودن آن نیست.

منظور موقعیت هایی است که فرد مرتکب عملی شده که مصداق جرم ورود به عنف است. اما خود فرد از مجرمانه  بودن عمل خود بی اطلاع است. دریافت مشاوره حقوقی تلفنی ورود به عنف در این مواقع بسیار راهگشاست. همچنین موارد بسیاری وجود دارد که حتی مجنی علیه هم از عنوان جرمی که باعث آسیب به وی شده  و چند و چون پیگیری آن و مجازات مجرمین بی اطلاع است و از طرفی به دلیل عدم دسترسی به وکیل و البته عدم توانایی پرداخت حق الوکاله برای احقاق حق خود دچار سردرگمی می شود.

در اینگونه موارد مشاوره حقوقی تلفنی ورود به عنف و البته دریافت مشاوره حقوقی آنلاین هم بهترین راهکار است.

 

breaking into a privilege

مزایای مشاوره حقوقی پیشگیرانه در جرم ورود به عنف 

 

ما با بکارگیری دانش و تجربه ی کارآزموده ترین مشاورین حقوقی ضمن ایجاد امکان مشاوره حقوقی 24 ساعته و پاسخگویی آنی به ابهامات و سوالات قانونی شما، با ارائه ی موثرترین مشاوره حقوقی ورود به عنف درحل و فصل پرونده های مرتبط با این جرم یاری گرتان هستیم.  

 

در مواجهه با ورود به عنف از چه وکلای حقوقی مشاوره بگیریم؟

از آنجا که زور و اجبار و تهدید از ارکان اصلی وقوع جرم ورود به عنف است در بسیاری موارد مجنی علیه در مواجهه با ورود به عنف دچار شوک و سردرگمی شده و ابتکار عمل را از دست می دهد. در بسیاری موارد نیز مشورت با افراد ناآگاه و حتی وکلای کم تجربه نه تنها مشکلی حل نمی کند بلکه می تواند باعث سردرگمی فرد و تضییع حقوق زیان دیده شود.

در این موقعیت مهمترین گام در جلوگیری از تضییع حقوق مجنی علیه؛ دریافت مشاوره حقوقی ورود به عنف از بهترین حقوقدانان متخصص در حقوق کیفری است. بهره گیری از توان و تجربه ی وکلای متخصص و کاردان در زمینه ی حقوق کیفری، موثر ترین نوشدارو در احقاق حق مجنی علیه است و با توجه به شرایط موجود؛ بهترین راه، دریافت مشاوره تلفنی  حقوقی ورود به عنف از حقوقدانان مجرب است که ضمن دفاع از حقوق وی از با ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و پیشگیرانه از تکرار جرم جلوگیری نموده و با دادن آگاهی های لازم قانونی موجبات امنیت روانی و دفاع موثر از مجنی علیه را فراهم آورند.

برترین حقوقدانان کشور مهیای پاسخگویی به سوالات حقوقی شما درباره ی ورود به عنف هستند. ما با  مشاوره حقوقی 24 ساعته ورود به عنف، در تمام شبانه روز آماده ارائه ی راهبردی ترین و موثرترین مشاوره حقوقی ورود به عنف هستیم.

با مشاوره حقوقی 24 ساعته ورود به عنف، در تمام شبانه روز موثرترین مشاوره حقوقی ورود به عنف را دریافت کنید.

 

در مواجهه با جرم ورود به عنف از چه وکلایی و چگونه مشاوره حقوقی بگیریم؟

در مواردی که ورود به عنف با شکستن در و پنجره و تخریب دیوار یا ضرب و شتم متصرفین به وقوع پیوسته و عنف مادی آشکار است؛وقوع جرم ورود به عنف به وضوح مشخص است. اما در برخی موارد همچنان ابهامات عمیقی در وقوع یا عدم وقوع جرم ورود به عنف  وجود دارد. از جمله در فرضی که فرد با توسل به نیرنگ و فریفتن خدمه ی منزل و یا کودکان با حیله وارد منزل می شود و یا صاحب مهمانپذیر بدون اطلاع مسافر و در غیاب او وارد اتاق وی شده شده و وسایلش را بیرون می ریزد.

در این موارد همچنان وقوع یا عدم وقوع جرم ورود به عنف در هاله ای از ابهام است. هر چند عدم رضایت و عدم اجازه متصرف می تواند فرضیه ی وقوع جرم ورود به عنف را قوت بخشد. اما قانونگذار ورود به ملکی که در تصرف دیگریست را تنها با شرایط موجود در ماده ی 691 قانون مجازات اسلامی، قابل مجازات می داند و با فقدان شروط مندرج در این ماده؛ هرچند ورود فرد بدون رضایت متصرف صورت گرفته باشد قابل مجازات نیست.

این ابهامات و بسیاری دیگر از این دست؛ لزوم بهره گیری از راهکار حقوقی تلفنی ورود به عنف را هر چه بیشتر نمایان می سازد. اما نکته ی مهم در اینجا انتخاب مشاور حقوقی خبره و چگونگی دسترسی و دریافت مشاوره ی حقوقی از وی است. ما با بهره مندی از توان و تخصص  برترین حقوقدانان و همگام با پیشرفت روزافزون فناوری ارتباطات امکان ارتباط سریع با وکلای کار آزموده در یافت مشاوره حقوقی آنلاین و البته راهکار های حقوقی آنلاین و رایگان آنلاین حقوقی را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم. 

 

robbery

مواجه با جرم ورود به عنف

 

در بسیاری موارد دسترسی سریع و آنلاین به حقوقدان مجرب و دریافت مشاوره حقوقی ورود به عنف می تواند در پیشگیری از ضرر و زیان بیشتر و دفاع موثر بسیار راهگشا باشد.

 

چگونه بدون آبروریزی و مطلع شدن اطرافیان مشاوره حقوقی ورود به عنف بگیریم؟

معذوریت های موجود در فرهنگ و آداب ما و حساسیت بالایی که در مورد حفظ حیثیت افراد وجود دارد باعث شده در بسیاری موارد شخص مایل نباشد که اطرافیان از ورود به عنف و مورد تعرض واقع شدن حریم خصوصی اش مطلع شوند.

حفظ  و مراقبت از حریم شخصی و خودداری از انتشار مسائل حقوقی شخصی؛  جزو حقوق مسلم افراد است. اما چگونه می توان بدون  آبرو ریزی و مطلع شدن اطرافیان مشاوره  حقوقی ورود به عنف گرفت؟

احترام به حریم شخصی و سعی در حفظ اسرار شخصی افراد؛ همواره مهمترین دغدغه ی وکلای مجرب است. چرا که حفظ اسرار مهم ترین گام در جلب اعتماد افراد است. امکان دریافت مشاوره حقوقی ورود به عنف به شکل های مختلف از جمله مشاوره آنلاین حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی ورود به عنف، مشاوره حقوقی 24 ساعته، به شما این امکان را میدهد که در سریعترین زمان ممکن و در هر ساعت از شبانه روز به طور تلفنی و کاملا محرمانه، پیچیده ترین مسائل مرتبط با ورود به عنف را با خبره ترین حقوق دانان مطرح نموده و در کمال آسودگی خاطر و اطمینان از حفظ اسرار خود برترین مشاوره حقوقی ورود به عنف را دریافت نموده و  با یافتن پاسخ ابهامات و سوالات خود در این زمینه به حل و فصل  هر چه بهتر موضوع بپردازید. 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی