موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل سایبری

وکیل سایبری

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش استفاده از فضای مجازی در زمینه های مختلف، جرایم رایانه ای و جرایم سایبری نیز افزایش پیدا کرده است؛ جرایم رایانه ای و جرایم سایبری همان تخلفات و قانون شکنی هایی است که در فضای مجازی اتفاق می افتد و امروزه به دلیل نا آشنا بودن بعضی از افراد با اینترنت و کلاهبرداری های اینترنتی، این نوع تخلفات بسیار افزایش پیدا کرده است؛ استفاده از اینترنت و فضای مجازی موضوعی انکار ناپذیر است و نمی توان مردم را از استفاده از آن منع کرد؛ از این رو وکیل سایبری شخصی است که در زمینه جرایم سایبری و رایانه ای تخصص دارد و می تواند کاملاً تضمینی و ارزان از حقوق شما در برابر این جرایم دفاع کند؛ شاید برایتان این سوال پیش بیاید که حوزه تخصص یک وکیل سایبری چیست و دقیقاً در چه مواردی می توانید از وی کمک بگیرید؟ با ما همراه شوید تا در ادامه این موضوع را بررسی کنیم؛ اما قبل از آن، مشاهده ویدئوی زیر را اکیداً به شما توصیه می نماییم.

 

مجازات انتشار فیلم و عکس خصوصی در فضای مجازی (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل سایبری کیست و محدوده تخصص او چیست؟

 

introduction of cyber lawyer & his duties

وکیل سایبری 24 ساعته و آنلاین

 

وکیل جرایم رایانه ای و سایبری شخصی است که دوره تخصص خود را در زمینه جرایم سایبری گذرانده است؛ وکیل سایبری علاوه بر اینکه با انواع جرایم رایانه ای و سایبری آشنا است، اطلاعات بالایی در حوزه رایانه و نوع جرایمی که در رایانه و اینترنت رخ می دهد، دارد.

انواع روش های هک، رعایت نکردن کپی رایت و... موضوعاتی است که یک وکیل دادگستری سایبری باید با آن آشنایی کامل داشته باشد؛ به طور کل اگر بخواهیم از محدوده تخصص وکیل جرایم رایانه ای و سایبری بگوییم، باید اشاره کنیم که این وکیل به تمام امور رایانه ای و جرایم مختلفی که از طریق فضای مجازی و رایانه اتفاق می افتد، آشنایی دارد و با تسلط کامل بر قوانین و به روز بودن اطلاعات خود در این زمینه می تواند مشکلات پیش آمده در این زمینه را به خوبی حل کند و از حقوق شما دفاع کند.

 

وکیل سایبری متخصص و حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

 

 

اولین ویژگی و تخصص وکیل سایبری، آشنا بودن به رایانه و تمامی موضوعات مربوط به رایانه و اینترنت است؛ وکیل جرایم رایانه ای باید با تکنولوژی و پیشرفت علم و دنیای مجازی همگام باشد؛ همچنین باید دائماً اطلاعات خود را به روز نماید.

در ادامه می توان گفت که یکی از اصلی ترین و بارزترین ویژگی هایی که وکیل جرایم رایانه ای و سایبری باید داشته باشد این است که زمانی که برای شما مشکلی پیش آمد و با وی در میان گذاشتید، بتواند کاملاً متوجه هدف و منظور شما شود.

شما باید از یک وکیل متخصص و کاملاً مسلط برای دفاع از حقوق خود در برابر جرایم سایبری کمک بگیرید؛  وکیل متخصص سایبری و مجرب قطعاً به شما راهکار تضمینی و ارزان ارائه دهد.

شما میتوانید با مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی از وکیل سایبری کمک بگیرید تا با صرف هزینه بسیار کم، مشکل خود را برطرف کنید.

 

از کجا می توان بهترین وکیل متخصص به جرایم سایبری را یافت؟

 

best special lawyer of cyber crimes

مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل سایبری آنلاین

 

شاید برای شما این سوال مطرح شود که چگونه می توانید بهترین و مجرب ترین وکیل و مشاور حقوقی در زمینه سایبری و جرایم رایانه ای را یافت کنید؟

 • در جواب بدون اغراق باید بگوییم شما می توانید از طریق وکیل تلفنی به سهولت و راحتی با وکیل متخصص در زمینه سایبری ارتباط بگیرید و مشکل خود را با وی در میان بگذارید

 

 شما میتوانید با دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکلای سایبری ایران، از حقوق خود در برابر مجرمین سایبری دفاع کنید؛ موسسه وکیل تلفنی با در نظر گرفتن راحت ترین روش مشاوره با وکیل متخصص برای شما، به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی، مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین ارائه می دهد و تمامی این مشاوره ها توسط وکلای متخصص و پایه یک دادگستری صورت می گیرد.

 

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل متخصص سایبری چیست؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

شما می توانید با وکیل سایبری، مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته داشته باشید و مشکلات خود را با وی در میان بگذارید؛ لازم به ذکر است تا بگوییم مشاوره 24 ساعته برای شما مزایایی به همراه دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت:

 1. مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته.
 2. مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته.
 3. چت کردن با وکیل متخصص سایبری.
 4. ارزان بودن حق الوکاله.
 5. تضمینی بودن مشاوره حقوقی.
 6. مشاوره حتی در روزهای تعطیل بدون اتلاف وقت و محدودیت.
 7. ارتباط با بهترین و متخصص ترین وکلای سایبری کشور.

تمامی مواردی که در بالا به آن اشاره شد، جزو مزایای مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل جرایم رایانه ای یا سایبری است. تمامی مزایای مذکور به جهت رفاه حال شما، سهولت در دسترسی با بهترین وکیل و پرداخت هزینه بسیار ارزان برای دریافت مشاوره است.

 

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل سایبری به چه میزان می باشد؟

 

cost of legal advice with cyber lawyer

اورژانس وکالت سایبری 24 ساعته

 

همانطور که در بخش مزایای مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل سایبری اشاره کردیم، حق الوکاله بسیار ارزانی برای مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین در نظر گرفته شده است تا افراد بتوانند با سهولت بیشتر و کاملاً ارزان مشاوره حقوقی تضمینی دریافت کنند. هزینه مشاوره وکیل جرایم رایانه ای تا جایی ارزان در نظر گرفته شده است که گاها مشاوره حقوقی با وکیل سایبری رایگان نیز می شود.

همانطور که در جدول فوق مشاهده می فرمایید هزینه های مشاوره با این وکیل بسیار ارزان می باشد؛ چرا که اهداف موسسه وکیل تلفنی، اهداف غیر انتفاعی بوده و در راستای گره گشایی از مشکلات مردم است؛ بنابراین شما می توانید از طریق موسسه وکیل تلفنی با صرف هزینه پایین، مشاوره ارزان و مهمتر از همه تضمینی از وکلای پایه یک دادگستری دریافت کنید.

 

 

جرم هک تلگرام

دلیل اصلی افزایش زنا در ایران

آمار افزایش خیانت زنان شوهر دار به همسران خود در سال 99

اولین قدم لزبین ها در صورت فهمیدن خانواده

مجرمین فعال در سایت های صیغه و همسریابی آنلاین

نقش پلیس فتا در جرایم رایانه ای ایران

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام، امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش استفاده از فضای مجازی در زمینه های مختلف، جرایم رایانه ای و جرایم سایبری نیز افزایش پیدا کرده است؛ جرایم رایانه ای و جرایم سایبری همان تخلفات و قانون شکنی هایی است که در فضای مجازی اتفاق می افتد و امروزه به دلیل نا آشنا بودن بعضی از افراد با اینترنت و کلاهبرداری های اینترنتی، این نوع تخلفات بسیار افزایش پیدا کرده است؛ استفاده از اینترنت و فضای مجازی موضوعی انکار ناپذیر است و نمی توان مردم را از استفاده از آن منع کرد؛ از این رو وکیل سایبری شخصی است که در زمینه جرایم سایبری و رایانه ای تخصص دارد و می تواند کاملاً تضمینی و ارزان از حقوق شما در برابر این جرایم دفاع کند؛
با سلام جرایم رایانه ای و سایبری همات تخلفات و قانون‌شکنی هایی است که در فضای مجازی اتفاق می افتد و امروزه به دلیل ناآشنایی برخی افراد با اینترنتو کلاهبرداریهای اینترنتی، این نوع تخلفات بسیار افزایش یافته است. وکیل سایبری شخصی است که درزمینه جرایم سایبری و رایانه ای تخصص دارد و می تواند کاملا تضمینی و ارزان از حقوق افراد در برابر این جرایم دفاع کند و این وکیل به تمام امور رایانه ای و جرایم مختلفی که از طریق فضای مجازی و رایانه اتفاق می افتد، آشنایی داشته و با تسلط کامل بر قوانین و به روز بودن اطلاعات خود در این زمینه می تواند مشکلات بوجود آمده در این زمینه را به خوبی حل کرده و از حقوق افراد دفاع نماید. از مزایای مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته با وکیل جرایم رایانه ای یا سایبری در موسسه وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین ۲۴ ساعته با وکیل متخصص سایبری ارزان، تضمینی و باکیفیت می باشد. درود بر شما
امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش استفاده از فضای مجازی در زمینه های مختلف، جرایم رایانه ای و جرایم سایبری نیز افزایش پیدا کرده است؛ جرایم رایانه ای و جرایم سایبری همان تخلفات و قانون شکنی هایی است که در فضای مجازی اتفاق می افتد و امروزه به دلیل نا آشنا بودن بعضی از افراد با اینترنت و کلاهبرداری های اینترنتی، این نوع تخلفات بسیار افزایش پیدا کرده است؛
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام ضمن عرض خداقوت خدمت تمام پرسنل مجموعه خواستم تشکر کنم همین الان تایم مشاوره ای که داشتم تمام شد و خواستم از طریق پیام تشکر کنم بسیار وکلای متخصص و مجربی در مجموعه وکیل تلفنی فعال هستند و با آگاهی کامل کاربران را راهنمایی میکنند جلسه مشاوره امروز من برایم نکات زیادی را روشن کرد و بسیار از سطح نگرانی و استرس من کم کرد موفق باشید
با سلام و احترام، با توجه به سرعت افسار گسیخته فضای مجازی و نیز تولید روز افزون علم ، ما هر روز شاهد ظهور اطلاعات جدید هستیم که به دنیای ما وارد شده و در کمترین زمان ممکن بخش عظیمی از زندگی ما را تحت الشعاع خود می گیرند. برای درک بیشتر سرعت علم از گذشته تا کنون مثال ساده ای می زنیم؛ تصور کنید که انسان ها از چند هزار سال قبل تا مثلا پانصد سال پیش سریعترین وسیله ای که برای حمل و نقل در اختیار داشتند گاری و ارابه هایی بود که از آن استفاده می کردند اما تنها در پنجاه سال گذشته تا به امروز خودروهایی را می بینیم که مسافت های بیشتر از هزار کیلومتر را در کمتر از چند ساعت طی می نمایند یا تصور کنید که قدرت های نظامی در مدت زمانی طولانی مدت تنها از شمشیر و نیزه وسپر استفاده می کردند اما امروزه شاهد رونمایی از نسل های جدید از بمب ها و موشک های قاره پیمایی هستیم که هر یک از آنها به تنهایی قادر است کل زمین را به نابودی بکشاند؛ دنیای مجازی و شبکه های اینترنتی نیز روز به روز در حال سرت و فراگیری در سطح جهان بوده و انسان ها بسیاری از امور مهم خود را توسط فضای مجازی انجام می دهند، از مسائل مهمی چون تحصیات ، امور بانکی و حتی پزکشی گرفته تا امور دیگری چون سفارش غذا یا حل و نقل و خرید منزل . همان گونه که سرعت فضای مجازی و همه گیر شدن ان را شاد هستیم باید بدانیم که همواره سود جویانی در کمین نشسته اند تا از این آب گل آلود ماهی گرفته و با فریبکاری دغل امول دیگران را تصاحب کنند پس همان طور که با شتاب و هیجان فضای مجازی را وارد زندگی خود می کنیم باید بدانیم که استفاده از تجارب وکلایی که متخصص فضای سایبری می باشند نیز لازم وضروری بوده و باید با راهنمایی آنان گام برداریم تا از هرگونه لغزش در این حوزه امان باشیم. محمد صادق تیغ نورد
با سلام امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش استفاده از فضای مجازی در زمینه های مختلف، جرایم رایانه ای و جرایم سایبری نیز افزایش پیدا کرده است؛ جرایم رایانه ای و جرایم سایبری همان تخلفات و قانون شکنی هایی است که در فضای مجازی اتفاق می افتد و امروزه به دلیل نا آشنا بودن بعضی از افراد با اینترنت و کلاهبرداری های اینترنتی، این نوع تخلفات بسیار افزایش پیدا کرده است؛ استفاده از اینترنت و فضای مجازی موضوعی انکار ناپذیر است و نمی توان مردم را از استفاده از آن منع کرد؛ از این رو وکیل سایبری شخصی است که در زمینه جرایم سایبری و رایانه ای تخصص دارد
سلام و ادب وکیل سایبری علاوه بر اینکه با انواع جرایم رایانه ای و سایبری آشنا است، اطلاعات بالایی در حوزه رایانه و نوع جرایمی که در رایانه و اینترنت رخ می دهد، دارد.
سلام و ادب وکیل سایبری علاوه بر اینکه با انواع جرایم رایانه ای و سایبری آشنا است، اطلاعات بالایی در حوزه رایانه و نوع جرایمی که در رایانه و اینترنت رخ می دهد، دارد.
جرم سایبری چیست؟ یک فعالیت مجرمانه است که در آن هدف اصلی، یک کامپیوتر یا شبکه است. برخی از جرائم سایبری با هدف حمله مستقیم به رایانه‌ها یا دستگاه‌های دیگر به منظور شکستن یا غیرفعال کردن آن‌ها انجام می‌شود. سایر جرائم سایبری، رایانه‌ها را برای پخش بدافزارها، سرقت اطلاعات و ... درگیر می‌کند. تقسیم‌بندی جرائم سایبری به دسته‌های جداگانه کار ساده‌ای نیست زیرا اغلب آن‌ها با هم در ارتباط هستند. با این حال، به طور کلی انواع زیر قابل تشخیص است: جرائم مالی جای تعجب نیست که بسیاری از مجرمان فضای مجازی از اینترنت برای کسب منافع مالی از طریق انجام حملات زیر استفاده می‌کنند: فیشینگ مجرمان سایبری دوست دارند هنگام آلوده کردن رایانه‌های کاربران، راه ساده‌ای را انتخاب کنند. به همین دلیل، ایمیل یک وسیله مناسب برای حمله است. ماهیت کلاهبرداری فیشینگ، مجبور کردن گیرنده برای کلیک بر روی لینک وب، باز کردن فایل پیوست یا تکمیل فرم آنلاین است. پیام‌ها اغلب از طرف یک سازمان بزرگ و معتبر مانند خدمات مالیاتی، بانک‌ها و فروشگاه‌های آنلاین ارسال می‌شود. در بسیاری از موارد کلاهبرداران می‌خواهند کلمات عبور شما را بدست آورند یا دستگاه را با بدافزار آلوده کنند. باج‌خواهی آنلاین یکی دیگر از جرائم سایبری با انگیزه مالی، اخاذی است. پس از آلوده کردن کاربر یا شرکتی به بدافزار، همه پرونده‌ها مسدود می‌شوند. سپس مجرمان پیشنهادی را برای بازگرداندن پرونده‌ها در ازای پاداش پولی ارسال می‌كنند. بیشتر اوقات، هکرها خواستار پرداخت‌هایی با رمزارز‌ها هستند. تقلب تقلب مالی پیچیده شامل هک کردن شبکه‌های خرده فروشی برای به دست آوردن اطلاعات کارت اعتباری مشتریان آن‌ها است. روش‌های دیگر می‌تواند فیشینگ هدفمند برای جعل هویت مدیران کسب و کار‌ها و انتشار دستور از طرف آن‌ها باشد. لازم به ذکر است کشف برخی از انواع تقلب‌های مالی بسیار دشوار است. نقض قوانین کپی‌رایت این یکی از رایج‌ترین شکل‌های جرم آنلاین است. استفاده از محتوای محافظت شده از حق چاپ برای منافع شخصی به طور گسترده در وب سایت‌های تورنت مشاهده می‌شود. همچنین سایت‌های زیادی محتوایی که دارای کپی‌رایت است را به صورت غیرقانونی منتشر می‌نمایند. جرائم مربوط به نفوذ به حریم‌های خصوصی هدف از انجام چنین جرائمی دستیابی به اطلاعات محرمانه است. انواع مختلفی از چنین تخلفاتی وجود دارد. بعضی اوقات هکرها با انگیزه‌های عمیق‌تر مانند پول یا نفوذ سیاسی هدایت می شوند. روش این نوع حملات دور زدن قوانین و یافتن آسیب‌پذیری در فناوری هایی است که باید از داده‌های محرمانه محافظت کنند. سرقت هویت سرقت اطلاعات شخصی با هدف تعویض هویت دیجیتالی یک قربانی رخ می‌دهد. به عنوان مثال، کلاهبرداران اطلاعات شخصی یک قربانی (شماره تلفن، آدرس و غیره) را بدست می‌آورند و برای دریافت وام بانکی بزرگ اقدام می‌کنند. جاسوسی جاسوسی و نظارت مخفی بر زندگی افراد ممکن است شامل هک شدن دوربین‌های مدار بسته، نفوذ به کانال های ارتباطی مانند پیام کوتاه، ایمیل و غیره باشد. هرزنامه‌ها اسپم یک نوع بسیار رایج از جرایم رایانه‌ای است . هرزنامه‌ها ممکن است از ایمیل‌های ناخواسته، پیام کوتاه و سایر کانال‌های ارتباطی استفاده کنند. به طور کلی به هر پیام ارسال شده بدون دریافت رضایت قبلی کاربر، اسپم یا هرزنامه گفته می‌شود. فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی غیرقانونی آنلاین برخی از انواع جرائم با هدف تغییر نگرش سیاسی یا ایجاد آسیب و یا کاهش تأثیر افراد یا گروه‌ها انجام می‌شود. آزار و اذیت و نفرت‌پراکنی ایمیل‌های توهین‌آمیز و پیام‌های فوری علیه یک فرد یا گروهی از افراد اغلب بر اساس ویژگی‌های نژادی، جنسیتی، مذهبی افراد انجام می‌شود. تروریسم سایبری سازمان‌های افراطی و افراد متخاصم به طور فزآینده‌ای از فضای مجازی برای آسیب رساندن به زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، بحث در مورد اقدامات ترور، گسترش تبلیغات و غیره استفاده می‌کنند. تعداد روز افزون مشاغل، خدمات و دستگاه‌های مرتبط، همه اهداف بالقوه تروریست‌های سایبری را به وجود می‌آورد. تحقیرسایبری! استفاده از دستگاه های متصل به منظور تحقیر یا ارعاب، در دسته حمله سایبری قرار می گیرد. خط بین جرائم آزار و اذیت و نفرت و تحقیر سایبری گاهی مبهم است. برخی از انواع حمله سایبری، مانند انتشار تصاویر حساس از کودکان، غیرقانونی است و به آن استثمار کودکان گفته می‌شود. سایر فعالیت‌های غیرقانونی قسمت بد اینترنت که وب تاریک نامیده می‌شود، برای انجام انواع مختلفی از فعالیت‌های غیرقانونی استفاده می‌شود. محتوای غیر اخلاقی انتشار محتوای غیر اخلاقی از طریق اینترنت در بسیاری از کشورها به عنوان یک جرم تعبیر می‌شود. در برخی از مناطق، فقط خشونت شدید و یا محتوای مربوط به حیوانات ممنوع است. گسترش محتوای غیر اخلاقی کودکان در اکثر کشورها ممنوع است. توزیع اسلحه و مواد مخدر بازارهای بی‌شماری که در وب تاریک وجود دارند، به مجرمان کمک می‌کنند تا در حالی که دور از چشم پلیس می‌ماند به فروش مواد مخدر و اسلحه بپردازند. روش‌های حمله سه روش معمول وجود دارد که هکرها از آن استفاده می‌کنند. مورد اول مبتنی بر استفاده از بدافزار است. بسیاری از سیستم عامل‌ها و نرم افزارهای آسیب‌پذیر وجود دارد. استفاده از اقدامات امنیتی پیچیده، تنظیم گذرواژه‌های طولانی و اجرای نسخه پشتیبان و به‌ روزرسانی منظم بسیار مهم است. راه دوم به حملات منع سرویس توزیع شده یا DDoS متکی است. یک مهاجم تعداد زیادی درخواست را به سرور ارسال می‌کند که باعث اضافه بار آن شده و آفلاین می‌شود. هیچ بدافزاری برای قربانی ارسال نمی‌شود. هدف اصلی این است که سرویس برای بازدیدکنندگان از دسترس خارج شود. روش سوم ترکیبی از کد مخرب و مهندسی اجتماعی است. مشهورترین شکل این حمله ، فیشینگ است که در بالا به آن اشاره شده است. یک قربانی فریب خورده و روی پیوند کلیک کرده و یا فرم آنلاین را پر کرده است، که منجر به سرقت هویت می‌شود.
از اینکه 24ساعته پاسخگو هستید سپاسگزارم
ممنون از وبسایت خوبتان که ۲۴ ساعته آماده پاسخ گویی هستند

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی