موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۷:۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۱:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۸:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • امیرحسین خان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۴۵:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • رضا محمدوند رضا محمدوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۶:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل سایبری

وکیل سایبری

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش استفاده از فضای مجازی در زمینه های مختلف، جرایم رایانه ای و جرایم سایبری نیز افزایش پیدا کرده است؛ جرایم رایانه ای و جرایم سایبری همان تخلفات و قانون شکنی هایی است که در فضای مجازی اتفاق می افتد و امروزه به دلیل نا آشنا بودن بعضی از افراد با اینترنت و کلاهبرداری های اینترنتی، این نوع تخلفات بسیار افزایش پیدا کرده است؛ استفاده از اینترنت و فضای مجازی موضوعی انکار ناپذیر است و نمی توان مردم را از استفاده از آن منع کرد؛ از این رو وکیل سایبری شخصی است که در زمینه جرایم سایبری و رایانه ای تخصص دارد و می تواند کاملاً تضمینی و ارزان از حقوق شما در برابر این جرایم دفاع کند؛ شاید برایتان این سوال پیش بیاید که حوزه تخصص یک وکیل سایبری چیست و دقیقاً در چه مواردی می توانید از وی کمک بگیرید؟ با ما همراه شوید تا در ادامه این موضوع را بررسی کنیم؛ اما قبل از آن، مشاهده ویدئوی زیر را اکیداً به شما توصیه می نماییم.

 

مجازات انتشار فیلم و عکس خصوصی در فضای مجازی (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکیل سایبری شخصیست که ضمن پاس کردن آزمون وکالت خود به نحو احسن، به وکیل پایه یکی تبدیل گشته است که در خصوص علوم سایبری تخصص داشته و حاظر است تا خدمات حقوقی خود را به صورت 24 ساعته به تمامی هموطنان خود ارائه دهد؛ لازم به ذکر است که دریافت این خدمات حقوقی سایبری از این وکلا، هیچگونه محدودیتی نداشته و شما می توانید به روش های آنلاین و تلفنی، در هر زمان و مکانی که باشید از رهنمود های ایشان استفاده کنید؛ به عنوان مثال، شما می توانید با لمس تصویرک زیر، مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با ایشان را با پرداخت هزینه ای اندک، تجربه نمایید"

 

 

وکیل سایبری کیست و محدوده تخصص او چیست؟

 

introduction of cyber lawyer & his duties

وکیل سایبری 24 ساعته و آنلاین

 

وکیل جرایم رایانه ای و سایبری شخصی است که دوره تخصص خود را در زمینه جرایم سایبری گذرانده است؛ وکیل سایبری علاوه بر اینکه با انواع جرایم رایانه ای و سایبری آشنا است، اطلاعات بالایی در حوزه رایانه و نوع جرایمی که در رایانه و اینترنت رخ می دهد، دارد.

انواع روش های هک، رعایت نکردن کپی رایت و... موضوعاتی است که یک وکیل دادگستری سایبری باید با آن آشنایی کامل داشته باشد؛ به طور کل اگر بخواهیم از محدوده تخصص وکیل جرایم رایانه ای و سایبری بگوییم، باید اشاره کنیم که این وکیل به تمام امور رایانه ای و جرایم مختلفی که از طریق فضای مجازی و رایانه اتفاق می افتد، آشنایی دارد و با تسلط کامل بر قوانین و به روز بودن اطلاعات خود در این زمینه می تواند مشکلات پیش آمده در این زمینه را به خوبی حل کند و از حقوق شما دفاع کند.

 

وکیل سایبری متخصص و حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

اولین ویژگی و تخصص وکیل سایبری، آشنا بودن به رایانه و تمامی موضوعات مربوط به رایانه و اینترنت است؛ وکیل جرایم رایانه ای باید با تکنولوژی و پیشرفت علم و دنیای مجازی همگام باشد؛ همچنین باید دائماً اطلاعات خود را به روز نماید.

در ادامه می توان گفت که یکی از اصلی ترین و بارزترین ویژگی هایی که وکیل جرایم رایانه ای و سایبری باید داشته باشد این است که زمانی که برای شما مشکلی پیش آمد و با وی در میان گذاشتید، بتواند کاملاً متوجه هدف و منظور شما شود.

شما باید از یک وکیل متخصص و کاملاً مسلط برای دفاع از حقوق خود در برابر جرایم سایبری کمک بگیرید؛  وکیل متخصص سایبری و مجرب قطعاً به شما راهکار تضمینی و ارزان ارائه دهد.

شما میتوانید با مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی از وکیل سایبری کمک بگیرید تا با صرف هزینه بسیار کم، مشکل خود را برطرف کنید.

 

از کجا می توان بهترین وکیل متخصص به جرایم سایبری را یافت؟

 

best special lawyer of cyber crimes

مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل سایبری آنلاین

 

شاید برای شما این سوال مطرح شود که چگونه می توانید بهترین و مجرب ترین وکیل و مشاور حقوقی در زمینه سایبری و جرایم رایانه ای را یافت کنید؟

 • در جواب بدون اغراق باید بگوییم شما می توانید از طریق وکیل تلفنی به سهولت و راحتی با وکی