موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

راهنمای مشاوره آنلاین پرونده حقوقی

راهنمای مشاوره آنلاین پرونده حقوقی

یکی از برترین و محبوب ترین خدمات حقوقی وکیل تلفنی، امکان بررسی آنلاین و رایگان پرونده حقوقی توسط وکیل است؛ شاید برایتان جالب توجه باشد که چه پرونده هایی، چگونه و به چه روش هایی توسط وکیل صورت می گیرد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال، با ما همراه باشید؛ چراکه در ادامه این مطلب، به طور مفصل آن را توضیح داده ایم تا شما در همین لحظه پرونده حقوقی تان را برای وکلای معتمد ما ارسال کنید و بهترین راهکار را  برای آن دریافت کنید؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین 24 ساعته با وکیل (توصیه های بانوی وکیل ما در این خصوص)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

روش های بررسی آنلاین پرونده حقوقی در وکیل تلفنی

 

online surveying of legal Document

بررسی 24 ساعته و آنلاین انواع پرونده حقوقی و ارائه فوری به روز ترین راهکار های حل آن

 

راه های بی شماری در وکیل تلفنی وجود دارد، تا شما پرونده حقوقی را به وکلای معتمد ارسال کنید و بهترین راهکار را برای وضعیت فعلی آن دریافت کنید؛ اما اگر اجازه دهید، 3 مورد از محبوب ترین و رایج ترین آن ها را کمی پایین تر برای شما توضیح خواهیم داد؛ مورد اول به شرح زیر است:

 

1) بررسی آنلاین پرونده حقوقی در واتساپ

از زمانی که تلگرام فیلتر شد، واتساپ به محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران تبدیل گشت که بسیاری از افراد روابط تجاری، شخصی و خانوادگی خود را از طریق واتساپ دنبال می کنند؛ از طرفی این شبکه اجتماعی، قابلیت تبادل اطلاعات تصویری، ویدئویی، صوتی و حتی فرمت های کامپیوتری نظیر Word و PDF را نیز داراست؛ همین موارد باعث می شود تا شما بتوانید فایل پرونده حقوقی خود را در هر قالبی که باشد برای وکلای ما ارسال کنید و در خصوص آن مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید؛ به طور کل، مراحل ارسال آنلاین پرونده به وکیل 24 ساعته آنلاین ما، به شرح زیر است: 

1. در ابتدا وارد سایت وکیل تلفنی می شویم (اصلاً مهم نیست که وارد چه صفحه ای می شوید، همینکه یکی از صفحات سایت وکیل تلفنی باشد، کافیست؛ حتی می توانید از همین صفحه شروع کنید).

2. بر روی تصویرک ها یا بنر هایی که در خصوص ارتباط واتساپی با وکیل است، کلیک کرده یا آن ها را لمس کنید.

3. پس از انجام مرحله دوم، واتساپ وکیل تلفنی باز شده و شما می توانید ضمن دریافت مشاوره حقوقی رایگان واتساپی از وکیل، پرونده تان را هم برای ایشان ارسال کنید تا بررسی نمایند و نظرات خودشان را در خصوص آن به شما اعلام کنند.

 

whatsapp dowry legal advice

 

2) مراحل بررسی آنلاین و رایگان پرونده حقوقی بدون ثبت نام در سایت

این روش که سریع ترین حالت ممکن برای ارسال پرونده و بررسی تخصصی آن توسط وکیل می باشد؛ به شرح مراحل زیر است:

1. در این روش نیز کافیست که در یکی از صفحات وبسایت وکیل تلفنی باشید.

2. سپس وارد بخش انجمن وکیل تلفنی شوید و بر روی گزینه سبز رنگ وسط صفحه، تحت عنوان (سوال حقوقی خود را از وکلای ما بپرسید)، کلیک کرده یا آن را لمس کنید.

3. پس از انجام مرحله دوم، صفحه ای باز می شود که شما می توانید ضمن پرسش سوال حقوقی از وکلای متخصص، پرونده حقوقی خود را نیز ارسال کنید تا بررسی شود.

توجه: اگر هم اصلاً فرصت این کار را ندارید بر روی کادر زیر کلیک کنید:

document send Button

 

مراحل بررسی آنلاین و رایگان پرونده حقوقی از طریق ثبت نام در سایت

1. در سایت ثبت نام کنید؛ بلافاصله بعد از ثبت نام وارد پنل کاربری خودتان خواهید شد.

2. در پنل کاربری خودتان اگر قصد دارید صرفاً سوال حقوقی مطرح نمایید که می توانید از گزینه ثبت سوال حقوقی اقدام تا مشاوره حقوقی آنلاین دریافت نمایید.

3. اگر دارای پرونده می باشید که باید وکیل پرونده شما را مطالعه نماید حتماً در پنل کاربری از گزینه ثبت پرونده حقوقی اقدام نمایید.

4. تصویر کل مستندات را  برای وکیل در  سایت آپلود نمایید، وکیل زیر پنج دقیقه مستندات شما را  بررسی کرده و به شما مشاوره حقوقی آنلاین می دهد.

5. چنانچه وکیل تشخیص دهد شما نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی دارد از طریق سایت اقدام به صدور فاکتور حق المشاوره می کنید و سپس سیستم مالی بعد از تایید به  شما زنگ می زند و  موضوع پرونده را  با  مشاوره  حقوقی تلفنی تحلیل و اعتبار سنجی حقوقی می کند.

6. در صورت  هرگونه سوالی در  هر ساعت از شبانه روز می توانید به  شماره 021476259 تماس و مراتب سوال در خصوص ثبت پرونده حقوقی و ارزیابی پرونده حقوقی خودتان سوال نمایید .

7. کلیه  فرایند مشاوره حقوقی انلاین از طریق پیامک به  شما اطلاع رسانی میگردد.

 

 

کشف خیانت همسر و جمع آوری مدارک

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته به فارسی زبانان جهان

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، یکی از برترین و محبوب ترین خدمات حقوقی وکیل تلفنی، امکان بررسی آنلاین و رایگان پرونده حقوقی توسط وکیل است؛ شاید برایتان جالب توجه باشد که چه پرونده هایی، چگونه و به چه روش هایی توسط وکیل صورت می گیرد؟ لطفا با موسسه تماس حاصل فرمایید.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
با سلام و احترام، توصیه به مشورت و همفکری با بزرگان همیشه پیش از انجام هر کاری توصیه عل سلیم و ایضا دین مبین اسلام به هر اسنان آگاهی می باشد . همگی می دانیم که« سنگ اول چون نهد معمار کج — تا ثریا می رود دیوار کج » لذا باید دانست که پیش از اقدام به هر کاری باید از راه و روش درست آن وراد شد تا به نتیجه مطلوب رسید . در جامعه امروز ما، قضات دادگاه در پاره ای موارد مانند یک ربات عمل می کنند ، یعنی همان طور که ربات فقط از برنامه هایی که از او خواسته می شود پیروی می نماید قاضی پرونده نیز تنها به دادخواست مطرح شده توسط ذینفع توجه می کند و ذکر توضیحات شفاهی و مازاد بر پرونده که از سوی اصحاب دعوا مطرح می گردد هرچقدر هم که شیوا و بلیغ ارائه شود در ذهن آنها نمانده و تنها آن چیزی که شاکله اصلی پرونده است یعنی دادخواست یا شکوائیه مهم می باشد پس باید قبل از هر نوع اقدامی با دانستن راه و چاه موجود در مساله با مشورت و همفکری بهترین اقدام لازم را انجام داد و حتی اگر قرار است زمام امور به دست وکیل سپرده شود هم باید دانست که از چه وکیلی و در کجا استفاده کنیم. پس با اخذ مشورت از موسسه وکیل تلفنی بدانید که بهترین ها در انتظار شماست.
برای مشاوره درخواست دادم. مشاور در تماس در ابتدا اعلام نمود باید مستنداتم بررسی شود. از طریق موسسه اسناد و مدارک پرونده را ارسال نمودم و مشاور بعد از بررسی دقیق با من تماس گرفتند و به نکاتی اشاره کردند که کلید حل مشکلم شد و در پیش برد پرونده من بسیار بهم کمک کرد. خواستم از تمامی زحمات پرسنل موسسه و وکلا و مشاورین مجرب شما که جوان و تحصیلکرده هستند و نیز مدیریت موسسه جناب آقای دکتر توکلی تشکر کنم چراکه خدمات شما دسترسی به مشاوره های تخصصی برای مردم‌را سهل و آسان کرده است
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
سلام من یه زن سرپرست خانوار هستم با دوتا بچه مدرسه ای. تنها راه درامدمون واحد طبقه بالای خونمون بود مستاجر اجاره خونه رو درست نمی داد و از زمانی که کرونا شده بود هرچقدر بهشون گفتم که قرار داد که تموم شد پاشید اما به بهانه قانون ایام کرونا خونه را تخلیه نمی کردن منم وسع مالی گرفتن وکیل نداشتم به صورت آنلاین با وکلای موسسه وکیل تلفنی صحبت کردم و منو راهنمایی کردن چطور اقدام کنم تا موفق بشم و خداروشکر هم به نتیجه رسیدم
سلام من برای ساعات ۲ صبح تا ۸ صبح که همسرم خواب هستن مشاوره میخوام شما تو این تایم میتونید به من کمک‌کنید؟ فقط چون نمیخوام همسرم متوجه بشه میخوام با واتساپ با وکیل چت‌کنم این‌امکان‌وجود داره؟

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی