موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی

شرایط تاسیس دفتر مشاوره حقوقی

تا چند سال قبل هر کسی بدون مدرک تخصصی در رشته حقوق می توانست دفتر وکالت تاسیس کند. از سال 1395 به همت چند وکیل پایه یک شرایط تاسیس دفتر مشاوره حقوقی تغییر کرد تا از افراد سودجو و بدون تخصص برای تاسیس دفتر  مشاور حقوقی جلوگیری کنند. این امر موجب شد تا اطمینان و اعتبار دفاتر حقوقی تایید شوند و افراد با خیالی آسوده به آن ها اعتماد کنند و مسائل حقوقی خود را به آن ها بسپارند. تاسیس موسسه مشاوره حقوقی ابتدا نیاز به ثبت در سامانه ثبت شرکت ها دارد و البته مطابق با قوانین جدید نیاز به کسب مجوز از کانون وکلا نیز دارد. در ادامه توضیحاتی درباره شرایط تاسیس دفتر مشاوره حقوقی را ارائه می دهیم.

 

مشاوره حقوقی حضوری در یکی از دفاتر مرکزی وکیل تلفنی (توسط یکی از بانوان وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) 021-47625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"شرایط تاسیس دفتر مشاوره حقوقی همانند بسیاری از شرکت­ها و موسسات دیگر شرایط خاص خود را دارند که در صورت تایید و تکمیل آن شرایط، امکان ثبت موسسه حقوقی  از طرف محاکم مربوطه دریافت می شود. بر همین اساس، کسب مشاوره حقوقی از متخصص این امر و قبل از شروع عملیات ثبت دفتر حقوقی تان، می تواند به شما در تسریع کارها و انجام آن بدون مشکل حقوق،ی کمک بسزایی داشته باشد؛ چراکه وکیل تلفنی خود شعباتی از دفاتر مشاوره حقوقی در سطح کشور دارد و به شرایط تأسیس دفاتر حقوقی در سال 99 اشراف داشته و می تواند شما را نیز در این امر خطیر یاری نماید؛ برای تماس تلفنی با وکلای متخصص ما در این امر، می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

موسسه مشاوره حقوقی چیست؟

 

legal advice office concept

دفتر مشاوره حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی

 

ممکن است برخی تصور کنند فرقی بین یک موسسه با شرکت وجود ندارد؛ تفاوتی جزئی، ولی مهم وجود دارد که این دو را از هم متمایز می کند.

شرکت ها اجتماعاتی هستند که با اهداف تجاری یا غیر تجاری راه اندازی می شوند که به شرکت های غیرتجاری، شرکت های مدنی یا حقوقی هم گفته می شود؛ در این میان، یک موسسه حقوقی جز موسسات غیرتجاری است که راستای خدمات اجتماعی و فرهنگی فعالیت می کند.

به عبارت دیگر، شرکت ها با اهداف کسب سود و منفعت تاسیس می شوند؛ ولی در موسسه ها سود می تواند بخشی از خود موسسه باشد و خدمات دیگری نیز حین کسب سود ارائه شود.

مردم مختلف برای حل مشکلات حقوقی خود و کسب مشاوره حقوقی به این موسسات مراجعه می کنند.

البته برخی از موسسات (مثل موسسه حقوقی ما) مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین را نیز به صورت غیر حضوری به مردم ارائه می دهند و مردم نیز خرسندانه می توانند در سراسر ایران با یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در مشکل حقوقی شان در ارتباط باشند.

مشاوره انلاین یا تلفنی در تمامی زمینه ها از قبیل  خانواده، کیفری، مطالبه مالی و ... صورت می گیرد؛ در صورت داشتن هرگونه مشکل در مطالبات تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی در این امر شما را یاری می کند. اما در صورتی که علاقمند به تاسیس یک دفتر حقوقی هستید ادامه مقاله را مطالعه فرمایید تا در این مبحث اتمام حجت های لازم صورت بگیرد.

 

شرایط تاسیس دفتر مشاوره حقوقی