موسسه وکیل تلفنی

 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • حسن عجم حسن عجم گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

با گسترش صنعت و دنیای اقتصاد نیاز به همکاری افراد با تخصص های گوناگون احساس شد، این افراد با راه اندازی انواع شرکت ها سرمایه های خود را در کنار هم قرار دادند و در زمینه مختلف به مشارکت پرداختند؛ قبل از راه اندازی شرکتتان می توانید از خدمات مشاوره حقوقی شرکت های تعاونی استفاده نمایید.

 

cooperative legal advice

مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی به شرکت های تعاونی 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ارائه مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی و شرکت های استارتاپی از تخصص هایی است که نوع با کیفیت آن را تنها در موسسه حقوقی وکیل تلفنی می توان یافت؛ چراکه در این موسسه وکلایی حضور دارند که ضمن انجام وکالت، خود تعدادی شرکت تعاونی را استارتاپ و راه اندازی کرده اند، لذا از این نظر بر تمام جنبه های حقوقی این امر آگاه هستند و می توانند به شما نیز در این امر کمک نمایند؛ برای تماس تلفنی با این دسته از وکلای ما، تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

دریافت خدمات مشاوره حقوقی شرکت های تعاونی

 

cooperative legal advice at the best rate

خدمات آنلاین حقوقی به شرکت های تعاونی به صورت 24 ساعته

 

با صنعتی شدن جهان و ورود به عصر تکنولوژی کسب و کار های کوچک دیگر توانایی چرخاندن چرخ بزرگ اقتصاد را نداشتند، به همین خاطر افراد با همکاری هم و با کنار هم قرار دادن سرمایه و دانش خود انواع مختلف شرکت ها را به وجود آوردند، یکی از آنها شرکت تعاونی است، که توصیه می شود افراد قبل از به ثبت رساندن آن، مشاوره حقوقی شرکت های تعاونی را دریافت کنند. در اینجا شما را با شرکت تعاونی، انواع مختلف آن، سهام شرکت و نحوه انتقال آن آشنا خواهیم کرد.

 

ماهیت شرکت های تعاونی چیست؟

طبق ماده یک قانون شرکت های تعاونی، به منظور رفع احتیاجات مشترک شرکا و بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی آنها برای مدت نامحدود شرکت تعاونی تشکیل می گردد. اعضای این شرکت از افراد حقیقی و حقوقی تشکیل می شود، با این شرط که این افراد عضو بنگاه تعاونی مشابه نبوده، یا افراد حقوقی دولتی نباشند. با کمک مشاوره حقوقی آنلاین می توان بهتر این شرکت ها را شناخت، و متوجه شد که بر طبق دسته بندی عضویت در شرکت تعاونی عام برای عموم آزاد است. مشاوره حقوقی شرکت های تعاونی برای شما روشن خواهد کرد که در این نوع شرکت ها برای تامین سرمایه سهام به صورت آزاد عرضه می گردد، اما در شرکت تعاونی خاص عضویت برای گروهی خاص مانند دانشجویان، کارگران و غیره در نظر گرفته شده، که واجدین شرایط می توانند سهام آن را دریافت کنند.

 

شرکت های تعاونی مسکن آیا دارای اعتبار قانونی برای سپرده گذاری مسکن می باشند؟

شرکت تعاونی به دو منظور تولیدی و توزیعی راه اندازی می شود، تهیه و توزیع مسکن از جمله  آنها است. بنابراین با تشکیل شرکت تعاونی مسکن اعضای آن می توانند به سپرده گذاری مسکن بپردازند. با دریافت راهکار حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی به شرکت های تعاونی می توان به این اطمینان خاطر رسید که عضویت در شرکت های تعاونی مسکن وجاهت قانونی دارد. حمایت هایی که دولت از شرکت تعاونی در زمینه دادن تسهیلات بانکی،  اولویت واگذاری پروژه ها و غیره دارد، باعث شده شرکت های تعاونی با بالاترین اعتبار قانونی مورد توجه سرمایه گذاران قرار بگیرد. در پرسش و پاسخ فوری حقوقی به تمام دغدغه های شما درباره سپرده گذاری در شرکت های تعاونی مسکن پاسخ داده شده است، که با مراجعه به مشاوره حقوقی آنلاین ویژه و دریافت مشاوره حقوقی شرکت های تعاونی این نگرانی ها رفع خواهد شد.

 

چه فرقی بین شرکت های تعاونی و شرکت سهامی وجود دارد؟

 

differences between company types

بررسی پیچیده ترین مشکلات حقوقی شرکت های تعاونی به صورت آنلاین و تلفنی

 

اولین تفاوت آن در تعداد اعضا است، شرکت سهامی با دو یا سه نفر یا بیشتر تشکیل می شود، در حالیکه شرکت های تعاونی حتماً باید هفت نفر به بالا باشد، همچنین اعضای شرکت تعاونی برای دستیابی به اهداف مشخص تولیدی و توزیعی کنار هم قرار می گیرند. برخلاف شرکت سهامی که فقط با هدف امور تجاری تشکیل می شود.

با کمک یک وکیل تلفنی تمام وقت و مشاوره حقوقی شرکت های تعاونی می تواند بررسی های بیشتری از تفاوت های این دو شرکت داشت. قانون برای تاسیس شرکت ها تعاونی اهداف خاصی را در نظر گرفته است. این گونه شرکت ها در زمینه تولیدی به منظور اشتغال اعضا در زمینه کشاورزی، دامداری، شیلات، صنعت و معدن، عمران شهری و روستایی و... راه اندازی می شود. و شرکت تعاونی که از نوع توزیعی باشد، در بخش تهیه و توزیع کالا، مسکن و خدمات مورد نیاز اعضا خود فعالیت خواهد داشت.

 

آیا شرکت های تعاونی قابلیت تبدیل به شرکت‌های سهامی خاص را دارند؟

علت تبدیل شرکت، گسترش شرکا یا موانع و مشکلات قانونی است که برای نوع خاصی از شرکت وجود دارد. در این هنگام بدون تشریفات ثبت و پرداخت هزینه مربوط به آن، شرکت دارای یک شخصیت حقوقی جدید می شود. با مراجعه به وکیل و مشاوره حقوقی تلفنی می توان مراحل تبدیل شرکت را پشت سر گذشت؛ اما در قانون تجارت و همچنین قانون شرکت های تعاونی از تبدیل شرکت تعاونی به شرکت سهامی سخنی به میان نیامده است. تنها نظریه مشورتی اداره حقوقی در دسترس است، که طبق آن این امکان وجود ندارد. زیرا قانون فقط در سه مورد تبدیل شرکت را مجاز دانسته:

 

 1. تبدیل سهامی عام به انواع شرکت ها.

 2. تبدیل سهامی خاص به سهامی عام.

 3. تبدیل شرکت تضامنی به سهامی.

 

بنابراین در صورت تمایل به تغییر ماهیت شرکت تنها راه حل ثبت انحلال شرکت تعاونی است که در اینجا دریافت مشاوره حقوقی شرکت های تعاونی ضروری است. بعد از آن با رعایت مقررات و ضوابط شرکت سهامی می توان اقدام به تاسیس شرکت سهامی خاص کرد.

 

مشاوره حقوقی برای تاسیس شرکت الزامی می باشد، چرایی این امر چیست؟