موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

با گسترش صنعت و دنیای اقتصاد نیاز به همکاری افراد با تخصص های گوناگون احساس شد، این افراد با راه اندازی انواع شرکت ها سرمایه های خود را در کنار هم قرار دادند و در زمینه مختلف به مشارکت پرداختند؛ قبل از راه اندازی شرکتتان می توانید از خدمات مشاوره حقوقی شرکت های تعاونی استفاده نمایید.

 

cooperative legal advice

مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی به شرکت های تعاونی 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ارائه مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی و شرکت های استارتاپی از تخصص هایی است که نوع با کیفیت آن را تنها در موسسه حقوقی وکیل تلفنی می توان یافت؛ چراکه در این موسسه وکلایی حضور دارند که ضمن انجام وکالت، خود تعدادی شرکت تعاونی را استارتاپ و راه اندازی کرده اند، لذا از این نظر بر تمام جنبه های حقوقی این امر آگاه هستند و می توانند به شما نیز در این امر کمک نمایند؛ برای تماس تلفنی با این دسته از وکلای ما، تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

دریافت خدمات مشاوره حقوقی شرکت های تعاونی

 

cooperative legal advice at the best rate

خدمات آنلاین حقوقی به شرکت های تعاونی به صورت 24 ساعته

 

با صنعتی شدن جهان و ورود به عصر تکنولوژی کسب و کار های کوچک دیگر توانایی چرخاندن چرخ بزرگ اقتصاد را نداشتند، به همین خاطر افراد با همکاری هم و با کنار هم قرار دادن سرمایه و دانش خود انواع مختلف شرکت ها را به وجود آوردند، یکی از آنها شرکت تعاونی است، که توصیه می شود افراد قبل از به ثبت رساندن آن، مشاوره حقوقی شرکت های تعاونی را دریافت کنند. در اینجا شما را با شرکت تعاونی، انواع مختلف آن، سهام شرکت و نحوه انتقال آن آشنا خواهیم کرد.

 

ماهیت شرکت های تعاونی چیست؟

طبق ماده یک قانون شرکت های تعاونی، به منظور رفع احتیاجات مشترک شرکا و بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی آنها برای مدت نامحدود شرکت تعاونی تشکیل می گردد. اعضای این شرکت از افراد حقیقی و حقوقی تشکیل می شود، با این شرط که این افراد عضو بنگاه تعاونی مشابه نبوده، یا افراد حقوقی دولتی نباشند. با کمک مشاوره حقوقی آنلاین می توان بهتر این شرکت ها را شناخت، و متوجه شد که بر طبق دسته بندی عضویت در شرکت تعاونی عام برای عموم آزاد است. مشاوره حقوقی شرکت های تعاونی برای شما روشن خواهد کرد که در این نوع شرکت ها برای تامین سرمایه سهام به صورت آزاد عرضه می گردد، اما در شرکت تعاونی خاص عضویت برای گروهی خاص مانند دانشجویان، کارگران و غیره در نظر گرفته شده، که واجدین شرایط می توانند سهام آن را دریافت کنند.

 

شرکت های تعاونی مسکن آیا دارای اعتبار قانونی برا