موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد واگذاری حق تملک اعیان آپارتمان مسکونی

قرارداد واگذاری حق تملک اعیان آپارتمان مسکونی (پیش فروش)

قرارداد واگذاری حق تملک اعیان آپارتمان مسکونی نیز همانند بسیاری از قرارداد های دیگر حاوی مواد مختلفی است که بر هم دیگر تقدم و تأخر دارند و درج آنها در متون قرارداد الزامی است؛ با ما همراه باشید تا این مواد را با هم بررسی نماییم.

 

توصیه های خانم وکیل در مورد نکات مرتبط با انعقاد فراردادها

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ماده (1): طرفین قرارداد

 

sides of contract

نگارش فوری و 24 ساعته تمای قرارداد های نادر و رایج به صورت تضمینی و ارزان

 

 1. واگذارنده (پیش فروشنده): موقوفه ملا محمد باقر تجریشی با تولیت آقای مصطفی و محسن امینیان با شناسه ملی؛ به آدرس دارآباد - خیابان سبک رو - کوچه طالب نسب پلاک ... .

 2. پیش خرید: آقای / خانم ... فرزند ... به شماره شناسنامه ... صادره ... با کد ملی ... به آدرس ...

 

ماده (2): مشخصات موضوع قرارداد

شش دانگ اعیانی یک دستگاه آپارتمان مسکونی به مساحت تقریبی ... متر مربع در طبقه ... واقع در شش دانگ یک قطعه زمین موقوفه ملا محمد باقر تجریشی به مساحت ... متر مربع تحت پلاک ثبتی ... فرعی ... اصلی ... بخش ... تهران، به آدرش دارآباد خ سبکرو - کوچه طالب نسب - پلاک 5 به انظمام برق اختصاصی، آب و گاز مشترک به علاوه یک واحد پارکینگ اختصاصی و یک واحد انباری با قدر السهم از عرصه کل (که موقوفه و غیر قابل فروش و انتقال می باشد) و سایر قسمت های مشاعی و مشترک طبق قانون تملک آپارتمان ها و آیین نامه اجرایی آن؛ مشخصات اعیان، مطابق قرارداد تماماً به اطلاع پیش خریدار رسیده است.

 

ماده (3): پذیره متعلقه

پذیره حق تملک اعیان به نسبت قدر السهم عرصه و بر مبنای نظریه کارشناس رسمی دادگستری به شرح پیوست این قرارداد در مواعد معین توسط دارنده حق تملک اعیان پرداخت خواهد گردید.

 

ماده (4): تحویل و تسلیم اعیان

مطابق قراردادِ (...)، حداکثر به مدت دو سال ... 

 

ماده (5): شروط و تعهدات

 

oates and conditions

نگارش آنلاین و تلفنی تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج به صورت 24 ساعته

 

 1. مساحت قدر السهم مندرج در این قرارداد، تقریبی بوده و در صورت افزایش، پیش خریدار و صاحب حق اعیان، موظف و متعهد به پرداخت مابه التفاوت پذیره به موقوفه (مالک عرصه) خواهد بود.

 2. مالکیت اعیان الزاماً پس از واریز آخرین قسط پذیره، محقق خواهد شد؛ آخرین قسط پذیره، پس از اعلام موقوفه مبنی بر تحویل و تسلیم اعیان، بایستی حداکثر ظرف مدت دو ماه پس از ابلاغ کتبی موقوفه پرداخت گردد؛ درغیر این صورت موقوفه، محق و مختار خواهد بود که نسبت به واگذاری اعیان به شخص داوطلب و تحت هر شرایط اقدام نماید و صرفاً وجوه پرداختی به موقوفه توسط پیش خریدار به وی مسترد خواهد شد.

 3. با توجه به وقفی بودن عرصه آپارتمان موضوع قرارداد، صاحب حق تملک اعیان، به نسبت قدر السهم عرصه، مستاجر موقوفه محسوب است و متعهد و ملتزم به پرداخت اجاره بها از تاریخ تنظیم این قرارداد تا زمان تحویل اعیان مطابق نظریه کارشناسی رسمی دادگستری می با شد.

 4. مستاجر و مالک اعیان، حق انتقال اعیان و مورد اجاره را به غیر بودن موافقت کتبی موقوفه ندارد.

 5. طرفین حق هر گونه ادعا و اعتراض در خصوص میزان پذیره و نحوه اقساط و نظریه کارشناسی و تغییر مشخصات موضوع قرارداد را ندارند و ضمن عقد لازم، چنین حقی را از خود سلب و ساقط و نمودند.

 6. اخذ سند رسمی مالکیت اعیان، صرفا و فقط پس از پرداخت آخرین قسط پذیره به موقوفه و به علاوه پس از تنظیم سند رسمی اجاره عرصه، میسر و ممکن خواهد بود.

 7. مستأجر عرصه (مالک اعیان) حق تبدیل وضعیت مورد اجاره و تغییر کاربری ندارد.

 8. هزینه های تنظیم اسناد رسمی و حقوق عوارض دولتی نظیر مالیات (به نسبت قدر السهم عرصه)، عوارض پسماند و دستمزد کارشناس رسمی دادگستری به عهده مستاجر (مالک اعیان) می باشد.

 

ماده (6): این قرارداد به استفاده ماده 10 قانون مدنی در دو نسخه با اعتبار یکسان تنظیم، امضا و بین طرفین مبادله گردید.

 

 • پیش خریدار (صاحب حق اعیان): مصطفی و محسن امینیان.

 • متولیان موقوفه: ملا محمد بافر تجریشی.

 

بانک مقالات حقوقی وکیل تلفنی

مقالات کیفری و جنایی ایران

بانک مقالات تامین اجتماعی

وکیل خانواده و تاثیر آن بر این مهم

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی نادر و رایج به صورت 24 ساعته

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعت (ویژه شرایط کرونا)

درباره ما

 

 

                      

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

نمونه قرارداد ماده (۱): طرفین قرارداد   واگذارنده (پیش فروشنده): موقوفه ملا محمد باقر تجریشی با تولیت آقای مصطفی و محسن امینیان با شناسه ملی؛ به آدرس دارآباد - خیابان سبک رو - کوچه طالب نسب پلاک ... . پیش خرید: آقای / خانم ... فرزند ... به شماره شناسنامه ... صادره ... با کد ملی ... به آدرس ...   ماده (۲): مشخصات موضوع قرارداد شش دانگ اعیانی یک دستگاه آپارتمان مسکونی به مساحت تقریبی ... متر مربع در طبقه ... واقع در شش دانگ یک قطعه زمین موقوفه ملا محمد باقر تجریشی به مساحت ... متر مربع تحت پلاک ثبتی ... فرعی ... اصلی ... بخش ... تهران، به آدرش دارآباد خ سبکرو - کوچه طالب نسب - پلاک ۵ به انظمام برق اختصاصی، آب و گاز مشترک به علاوه یک واحد پارکینگ اختصاصی و یک واحد انباری با قدر السهم از عرصه کل (که موقوفه و غیر قابل فروش و انتقال می باشد) و سایر قسمت های مشاعی و مشترک طبق قانون تملک آپارتمان ها و آیین نامه اجرایی آن؛ مشخصات اعیان، مطابق قرارداد تماماً به اطلاع پیش خریدار رسیده است.   ماده (۳): پذیره متعلقه پذیره حق تملک اعیان به نسبت قدر السهم عرصه و بر مبنای نظریه کارشناس رسمی دادگستری به شرح پیوست این قرارداد در مواعد معین توسط دارنده حق تملک اعیان پرداخت خواهد گردید.   ماده (۴): تحویل و تسلیم اعیان مطابق قراردادِ (...)، حداکثر به مدت دو سال ...    ماده (۵): شروط و تعهدات نگارش آنلاین و تلفنی تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج به صورت ۲۴ ساعته   مساحت قدر السهم مندرج در این قرارداد، تقریبی بوده و در صورت افزایش، پیش خریدار و صاحب حق اعیان، موظف و متعهد به پرداخت مابه التفاوت پذیره به موقوفه (مالک عرصه) خواهد بود. مالکیت اعیان الزاماً پس از واریز آخرین قسط پذیره، محقق خواهد شد؛ آخرین قسط پذیره، پس از اعلام موقوفه مبنی بر تحویل و تسلیم اعیان، بایستی حداکثر ظرف مدت دو ماه پس از ابلاغ کتبی موقوفه پرداخت گردد؛ درغیر این صورت موقوفه، محق و مختار خواهد بود که نسبت به واگذاری اعیان به شخص داوطلب و تحت هر شرایط اقدام نماید و صرفاً وجوه پرداختی به موقوفه توسط پیش خریدار به وی مسترد خواهد شد. با توجه به وقفی بودن عرصه آپارتمان موضوع قرارداد، صاحب حق تملک اعیان، به نسبت قدر السهم عرصه، مستاجر موقوفه محسوب است و متعهد و ملتزم به پرداخت اجاره بها از تاریخ تنظیم این قرارداد تا زمان تحویل اعیان مطابق نظریه کارشناسی رسمی دادگستری می با شد. مستاجر و مالک اعیان، حق انتقال اعیان و مورد اجاره را به غیر بودن موافقت کتبی موقوفه ندارد. طرفین حق هر گونه ادعا و اعتراض در خصوص میزان پذیره و نحوه اقساط و نظریه کارشناسی و تغییر مشخصات موضوع قرارداد را ندارند و ضمن عقد لازم، چنین حقی را از خود سلب و ساقط و نمودند. اخذ سند رسمی مالکیت اعیان، صرفا و فقط پس از پرداخت آخرین قسط پذیره به موقوفه و به علاوه پس از تنظیم سند رسمی اجاره عرصه، میسر و ممکن خواهد بود. مستأجر عرصه (مالک اعیان) حق تبدیل وضعیت مورد اجاره و تغییر کاربری ندارد. هزینه های تنظیم اسناد رسمی و حقوق عوارض دولتی نظیر مالیات (به نسبت قدر السهم عرصه)، عوارض پسماند و دستمزد کارشناس رسمی دادگستری به عهده مستاجر (مالک اعیان) می باشد.   ماده (۶): این قرارداد به استفاده ماده ۱۰ قانون مدنی در دو نسخه با اعتبار یکسان تنظیم، امضا و بین طرفین مبادله گردید.  
با سلام نگارش قرارداد ها امری بسیار خطیر و حساس بوده که اگر به درستی انجام شود، آینده ای روشن و انتهای بی دردسر و خوش را برای آن قرارداد و طرفین آن فراهم می آورد؛ این امر (نگارش حرفه ای و بی نقص قرارداد) نیز به نوبه خود نیازمند اطلاعات قوی و به روز می باشد که نمی توان آنها را از هر کسی دریافت نمو؛ فلذا تصویرک زیر را لمس نمایید تا به وکیل متخصص این امر منتقل شده و بهترین راهکار های حقوقی در این امر را دریافت نمایید، البته این را فراموش نکنید که شما می توانید این امر را کاملاً به وکلای ما بسپارید
با سلام و احترام، همان طور که همگان می دانیم یکی از رویاهای بزرگ هر خانواده ایرانی به خصوص زوج های جوانی که تازه ازدواج می نمایند بحث خانه دار شدن است . داشتن منزل آنقدر مهم است که بسیاری از مردم ترجیح می دهند سالهالی متمادی زیر بار قرض و بدهی های سنگین بروند تا بتوانند این رویا را محقق نمایند . یکی از روش هایی که می تواند در تحقق رویای خانه دار شدن به مردم کمک نماید بحث پیش فروش خانه هایی است که در حال ساخت می باشد. مالکی را تصور کنید که قطعه زمینی را خریده و مجوز های لازم را اخذ نموده و قصد ساختن یک آپارتمان چند طبقه را دارد اما بعلت بالا بودن هزینه ها توانایی ساخت کل بنا و فروش آن را ندارد لذا با پیش فروش ملک و قول دادن تحویل به موقع آن اقدام به ساخت بنا می کند . در این روش هم سازنده ملک و هم خریدار منتفع می گردند زیرا سازنده با کسب سود مناسب از خریدار اقدام به ساخت و ساز می نماید و خریدار نیز به تدریج هزینه ها را پرداخت می کند تا از فشار مالی وی کاسته شود و نیز از نوسان شدید قیمت ها در امان بمانند اما گاهی از اوقات پیش می آید که فروشنده بعلت ابهام در قرارداد تنظیمی و یا سوء استفاده مالی کار را تحویل نداده یا اینکه با گرفتن پول از مردم متواری شده و دسترسی به وی غیر ممکن می گردد . برای اینکه از بروز چنین مواردی جلوگیری کنیم باید از وکلای کار کشته بهره مند شده و بعد از بررسی تمامی جوانب کار اقدام به خرید نماییم. محمد صادق تیغ نورد
باید گفت آنچه که در قولنامه در بنگاه ها تنظیم می شود ریسک بالایی دارد و پیش قرارداد به حساب می آید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی