موسسه وکیل تلفنی

 • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مینا داودابادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۱۸:۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۵۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نا مشروع

مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نا مشروع

برای بررسی مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع ابتدا باید معنوی لغوی این کلمه را بدانیم. تحصیل مال در لغت به معنی به دست آوردن پول است، اما نکته ای که حائز اهمیت در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع، وجود کلمه ی نامشروع است، مال به دست آوردن به طور کلی و از راه های مشروع مشکلی ندارد اما از طرق نامشروع درآمد زایی کردن نوعی از جرم محسوب می شود که برای آن عنوان جرم در نظر گرفته شده است و در قانون ما نیز جرم انگاری تخصصی شده است. مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع یعنی فرد از راه ها و شیوه های غیر مشروع و حرام برای درآمد زایی استفاده کند.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"آیا محاکم دولتی و قضایی به شیوه کسب مال و ثروت شما نظر دارند و از این بابت موجب نگرانی شما شده اند؟ در صورتیکه اینچنین است، تصویرک زیر را لمس نمایید تا با وکیل متخصص در زمینه اموال مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید و خود را از این مشغله نجات دهید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

عناصر جرم در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع

 

retrieving a property illegally

مجازات حبس و جزای نقدی مال نامشروع

 

هر جرم برای به وقوع پیوستن نیازمند سه عنصر اصلی و لازم است، عنصر قانونی، مادی و معنوی که در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع در مورد آن صحبت می کنیم.

 

عنصر قانونی جرم در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع یعنی چه؟

 • پاسخ: عنصر قانونی به این معنا است که یک جرم وقتی جرم است که در قانون جرم انگاری و برای آن مجازات نیز در نظر گرفته شود. عنصر قانونی این جرم تحصیل مال از طریق نامشروع است. در قانون مجازات اسلامی ایران از کمیت و کیفیت جرم صحبت شده است.

 

عنصر مادی جرم تحصیل از طریق نامشروع چیست؟

 • پاسخ: در عنصر مادی این جرم حتما باید تحصیل مال صورت بگیرد، یعنی با فکر کردن به تحصیل مال از طریق نامشروع این جرم محقق نمی گردد، فرد باید پا به دنیای حقیقی بگذارد و اقدام به درآمد از طریق نامشروع کند.

 

عنصر معنوی جرم در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع به چه معناست؟

 • پاسخ: در عناصر معنوی جرایم بیشتری چیزی که مدنظر است قصد و هدف متهم است، متهم باید با اختیار و از روی عمد و قصد اقدام به تحصیل مال از طریق نامشروع کند، این تعریف بدان معنا است که اگر از روی اکراه و یا ندانستن عملی صورت بگیرد در زمره ی جرم وارد نمی شود.

 

نکته مهم: فرد خاطی باید علم داشته باشد به عملی که انجام می دهد. عنصر روانی از دو بعد سوء نیت خاص و عام تشکیل می شود، سوء نیت عام در جرم تحصیل مال از طریق نامشروع یعنی فرد اراده ی خودآگاهانه ای در ارتکاب جرم دارد و سوء نیت خاص یعنی عمد در نتیجه باید باشد، یعنی نتیجه برای مجرم مهم است، تحصیل مال از طریق حرام حائز اهمیت برای او به حساب می آید. رفتار مجرمانه در تحقق جرم مهم است، فرد باید از طریق غیر قانونی و غیر شرعی مالی به دست آورد.

 

 مرتکبین جرم تحصیل مال از طریق نامشروع چه کسانی می باشند؟

 

people who retrieve a property illegally

مجازات کسب روزی حرام

 

در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع هر فرد آگاه که اقدام به تحصیل مال و یا به دست آوردن مال از طریق حرام و غیر مشروع کند مرتکب جرم است. فرد در تحصیل مال نامشروع باید آگاه و عاقل باشد و بداند کاری که انجام می دهد جرم است. مرتکب لازم است قصد نتیجه و قصد فعل داشته باشد، در قصد نتیجه، نتیجه که تحصیل مال است محقق شود و قصد فعل یعنی با عمل مرتکب تحصیل مال حاصل شود.

 

مجازات تحصیل مال از طریق نامشروع

در قانون مجازات و بخش تشدید و ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری و قانون تشدید درباره ی این جرم مد نظر نیز صحبت شده است. هر فردی به هر صورتی اگر از امتیازات خاص مثل مجوز ها و... استفاده  و از این طریق برای خود تحصیل مال کند به صورتی که به دست آوردن مال از شیوه ی نامشروع باشد و مشروعیت قانونی نیز نداشته باشد، محکوم خواهد شد به پرداخت اصل مال تحصیل شده و علاوه بر آن 3 ماه تا 2 سال حبس و جریمه ی نقدی معادل دو برابر مال در انتظار او خواهد بود.

 

مرتکبین جرم و مال در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع چه کسانی هستند؟

مرتکبین جرم در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع می توانند همه ی اشخاص باشند اعم از حقوقی و حقیقی، اشخاص حقوقی مثل شرکت ها و... اشخاص حقیقی نیز انسان های دارای اهلیت هستند. مال مد نظر در جرم نیز می تواند منقول و قابل حمل و نقل و یا غیر منقول، غیر قابل حمل و نقل باشد، اسناد، وجه و مدارک و... نیز شامل می شود.

 

مشاوره حقوقی جرم تحصیل مال از طریق نامشروع چه مزایای برای مشاوره گیرنده دارد؟

در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع شما می توانید با فردی دانا در این زمینه مشورت کنید، در برخی موارد این عنوان مجرمانه شامل گونه ای از تحصیل مال نمی شود و فهمیدن اصل موضوع تنها با مشورت و استفاده از یک وکیل آگاه امکان پذیر است. از مشاوره حقوقی برای آگاهی بیشتر استفاده کنید.

 

benefits of legal council for illegal property

بهترین مشاور حقوقی ایران برای پرونده مال نامشروع

 

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی جرم تحصیل مال از طریق نامشروع

در وکیل تلفنی برای شما بهترین مشاور ها ارائه می شود و می توانید با خیالی آسوده کارهای حقوقی خود را به وکیل تلفنی بسپارید و از نظریات و مشورت های تخصصی بهره مند گردید.

 

هزینه مشاوره حقوقی جرم تحصیل مال از طریق نامشروع در موسسه وکیل تلفنی به چه مبلغی می باشد؟

در وکیل تلفنی هزینه ها بسیار مقرون به صرفه هستند، با صرف هزینه ای اندک می توانید از جنبه های حقوقی جرم تحصیل مال از طریق نامشروع آگاه شوید، برخی از جرایم شرایط خاص خود را دارند و تنها با مشورت بعدهای مختلف جرم قابل فهمیدن است. شما می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید.

 5 دقیقه مشاوره در وکیل تلفنی 10 هزار تومان است. از 5 تا 10 دقیقه و تا 1 ساعت از مشاوره های گوناگون می توانید استفاده کنید و هزینه ی آن از 10 هزار تومان و تا 100 هزار تومان برای یک ساعت متغیر است. مشاوره حقوقی آنلاین نیز می تواند برای شما کارآمد باشد.

 

خلاصه و نتیجه کسب مال از طریق نامشروع

 • کسب مال غیر شرعی و مال نامشروع از نظر قانون شرع حرام است، رویکرد قانون مبنی بر این است که اموال نامشروع باید مسترد شود. رویکرد قانونی و رویکرد حقوقی بیان می دارد که تحصیل مال خلاف شرع و کار خلاف شرع نیازمند مجازات است.

 

نکته مهم: مشروعیت مال به دست آمده حائز اهمیت است، از لحاظ شرعی و حقوقی تحصیل مال باید از شیوه های درست صورت بگیرد. دادگاه نامشروع نمی تواند درباره ی مسائل مشروعیت مال نظر صادر کند و علاوه بر آن نیازمند است تا به دادگاهی صالح مراجعه شود؛ البته شما در وکیل تلفنی می توانید از انواع مشاوره تلفنی بهره ببرید.

 

موارد مشابه در جدول زیر را حتماً مطالعه نمایید؛ اطلاعات حقوقی خود را بالا برده تا حقتان پایمال نشود، البته جای نگرانی نیست چرا که وکلای تلفنی در موسسه وکیل تلفنی شبانه روز در حال حل مشکلات حقوقی هموطنانمان هستند.

 

وکیل تلفنی و مزایای آن

در وکیل تلفنی برای سهولت در کار شما مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته و پرسش و پاسخ فوری حقوقی تعبیه گردیده است که البته انواع مشاوره هایی که در زیر درج شده در وکیل تلفنی انجام می گیرد.

مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی سریع، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی.

مشورت با وکیل زن، مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته، مشورت تلفنی با وکیل، مشورت آنلاین با وکیل، راهکار حقوقی 24 ساعته.

راهکار حقوقی تلفنی، راهکار حقوقی آنلاین، دریافت راهکار حقوقی آنلاین شماره تلفن بهترین وکیل تهران، بهترین وکیل تلفنی، وکیل تلفنی.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی