موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نا مشروع

مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نا مشروع

برای بررسی مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع ابتدا باید معنوی لغوی این کلمه را بدانیم. تحصیل مال در لغت به معنی به دست آوردن پول است، اما نکته ای که حائز اهمیت در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع، وجود کلمه ی نامشروع است، مال به دست آوردن به طور کلی و از راه های مشروع مشکلی ندارد اما از طرق نامشروع درآمد زایی کردن نوعی از جرم محسوب می شود که برای آن عنوان جرم در نظر گرفته شده است و در قانون ما نیز جرم انگاری تخصصی شده است. مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع یعنی فرد از راه ها و شیوه های غیر مشروع و حرام برای درآمد زایی استفاده کند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

عناصر جرم در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع

 

retrieving a property illegally

مجازات حبس و جزای نقدی مال نامشروع

 

هر جرم برای به وقوع پیوستن نیازمند سه عنصر اصلی و لازم است، عنصر قانونی، مادی و معنوی که در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع در مورد آن صحبت می کنیم.

 

عنصر قانونی جرم در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع یعنی چه؟

 • پاسخ: عنصر قانونی به این معنا است که یک جرم وقتی جرم است که در قانون جرم انگاری و برای آن مجازات نیز در نظر گرفته شود. عنصر قانونی این جرم تحصیل مال از طریق نامشروع است. در قانون مجازات اسلامی ایران از کمیت و کیفیت جرم صحبت شده است.

 

عنصر مادی جرم تحصیل از طریق نامشروع چیست؟

 • پاسخ: در عنصر مادی این جرم حتما باید تحصیل مال صورت بگیرد، یعنی با فکر کردن به تحصیل مال از طریق نامشروع این جرم محقق نمی گردد، فرد باید پا به دنیای حقیقی بگذارد و اقدام به درآمد از طریق نامشروع کند.

 

عنصر معنوی جرم در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع به چه معناست؟

 • پاسخ: در عناصر معنوی جرایم بیشتری چیزی که مدنظر است قصد و هدف متهم است، متهم باید با اختیار و از روی عمد و قصد اقدام به تحصیل مال از طریق نامشروع کند، این تعریف بدان معنا است که اگر از روی اکراه و یا ندانستن عملی صورت بگیرد در زمره ی جرم وارد نمی شود.

 

نکته مهم: فرد خاطی باید علم داشته باشد به عملی که انجام می دهد. عنصر روانی از دو بعد سوء نیت خاص و عام تشکیل می شود، سوء نیت عام در جرم تحصیل مال از طریق نامشروع یعنی فرد اراده ی خودآگاهانه ای در ارتکاب جرم دارد و سوء نیت خاص یعنی عمد در نتیجه باید باشد، یعنی نتیجه برای مجرم مهم است، تحصیل مال از طریق حرام حائز اهمیت برای او به حساب می آید. رفتار مجرمانه در تحقق جرم مهم است، فرد باید از طریق غیر قانونی و غیر شرعی مالی به دست آورد.

 

 مرتکبین جرم تحصیل مال از طریق نامشروع چه کسانی می باشند؟

 

people who retrieve a property illegally

مجازات کسب روزی حرام

 

در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع هر فرد آگاه که اقدام به تحصیل مال و یا به دست آوردن مال از طریق حرام و غیر مشروع کند مرتکب جرم است. فرد در تحصیل مال نامشروع باید آگاه و عاقل باشد و بداند کاری که انجام می دهد جرم است. مرتکب لازم است قصد نتیجه و قصد فعل داشته باشد، در قصد نتیجه، نتیجه که تحصیل مال است محقق شود و قصد فعل یعنی با عمل مرتکب تحصیل مال حاصل شود.

 

مجازات تحصیل مال از طریق نامشروع

در قانون مجازات و بخش تشدید و ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری و قانون تشدید درباره ی این جرم مد نظر نیز صحبت شده است. هر فردی به هر صورتی اگر از امتیازات خاص مثل مجوز ها و... استفاده  و از این طریق برای خود تحصیل مال کند به صورتی که به دست آوردن مال از شیوه ی نامشروع باشد و مشروعیت قانونی نیز نداشته باشد، محکوم خواهد شد به پرداخت اصل مال تحصیل شده و علاوه بر آن 3 ماه تا 2 سال حبس و جریمه ی نقدی معادل دو برابر مال در انتظار او خواهد بود.

 

مرتکبین جرم و مال در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع چه کسانی هستند؟

مرتکبین جرم در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع می توانند همه ی اشخاص باشند اعم از حقوقی و حقیقی، اشخاص حقوقی مثل شرکت ها و... اشخاص حقیقی نیز انسان های دارای اهلیت هستند. مال مد نظر در جرم نیز می تواند منقول و قابل حمل و نقل و یا غیر منقول، غیر قابل حمل و نقل باشد، اسناد، وجه و مدارک و... نیز شامل می شود.

 

مشاوره حقوقی جرم تحصیل مال از طریق نامشروع چه مزایای برای مشاوره گیرنده دارد؟

در مشاوره حقوقی تحصیل مال از طریق نامشروع شما می توانید با فردی دانا در این زمینه مشورت کنید، در برخی موارد این عنوان مجرمانه شامل گونه ای از تحصیل مال نمی شود و فهمیدن اصل موضوع تنها با مشورت و استفاده از یک وکیل آگاه امکان پذیر است. از مشاوره حقوقی برای آگاهی بیشتر استفاده کنید.

 

benefits of legal council for illegal property

بهترین مشاور حقوقی ایران برای پرونده مال نامشروع

 

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی جرم تحصیل مال از طریق نامشروع

در وکیل تلفنی برای شما بهترین مشاور ها ارائه می شود و می توانید با خیالی آسوده کارهای حقوقی خود را به وکیل تلفنی بسپارید و از نظریات و مشورت های تخصصی بهره مند گردید.

 

هزینه مشاوره حقوقی جرم تحصیل مال از طریق نامشروع در موسسه وکیل تلفنی به چه مبلغی می باشد؟

در وکیل تلفنی هزینه ها بسیار مقرون به صرفه هستند، با صرف هزینه ای اندک می توانید از جنبه های حقوقی جرم تحصیل مال از طریق نامشروع آگاه شوید، برخی از جرایم شرایط خاص خود را دارند و تنها با مشورت بعدهای مختلف جرم قابل فهمیدن است. شما می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید.

 5 دقیقه مشاوره در وکیل تلفنی 10 هزار تومان است. از 5 تا 10 دقیقه و تا 1 ساعت از مشاوره های گوناگون می توانید استفاده کنید و هزینه ی آن از 10 هزار تومان و تا 100 هزار تومان برای یک ساعت متغیر است. مشاوره حقوقی آنلاین نیز می تواند برای شما کارآمد باشد.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

خلاصه و نتیجه کسب مال از طریق نامشروع

 • کسب مال غیر شرعی و مال نامشروع از نظر قانون شرع حرام است، رویکرد قانون مبنی بر این است که اموال نامشروع باید مسترد شود. رویکرد قانونی و رویکرد حقوقی بیان می دارد که تحصیل مال خلاف شرع و کار خلاف شرع نیازمند مجازات است.

 

نکته مهم: مشروعیت مال به دست آمده حائز اهمیت است، از لحاظ شرعی و حقوقی تحصیل مال باید از شیوه های درست صورت بگیرد. دادگاه نامشروع نمی تواند درباره ی مسائل مشروعیت مال نظر صادر کند و علاوه بر آن نیازمند است تا به دادگاهی صالح مراجعه شود؛ البته شما در وکیل تلفنی می توانید از انواع مشاوره تلفنی بهره ببرید.

 

 

 

وکیل تلفنی و مزایای آن

در وکیل تلفنی برای سهولت در کار شما مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته و پرسش و پاسخ فوری حقوقی تعبیه گردیده است که البته انواع مشاوره هایی که در زیر درج شده در وکیل تلفنی انجام می گیرد.

مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی سریع، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی.

مشورت با وکیل زن، مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته، مشورت تلفنی با وکیل، مشورت آنلاین با وکیل، راهکار حقوقی 24 ساعته.

راهکار حقوقی تلفنی، راهکار حقوقی آنلاین، دریافت راهکار حقوقی آنلاین شماره تلفن بهترین وکیل تهران، بهترین وکیل تلفنی، وکیل تلفنی.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خدمت مخاطبان محترم.در صورت مواجهه با هر مشکل حقوقی و یا کیفری ابتدای امر با مراجعه به وکیل متخصص امر و یا کارشناسان مجرب مشاوره لازمه را بگیرید و بدون مشاوره از اهل فن به تنهایی وارد پیچیدگی های امر حقوقی و کیفری نشوید اگر چه قانونی مبنی بر اجباری بودن وکالت در دادگاه های ما وجود ندارد اما خود آحاد جامعه باید به فکر فکر چاره مشکل خود باشند و با مراجعه به راه های تخصثی خویش بتوانند بهترین نتیجه ممکن را رقم بزنند موسسه وکیل تلفنی با کادر مجرب در خدمت شما عزیزان در هر موقعی از شبانه روز می باشند.موفق و پیروز باشید.مسیح اقاداودی
جرم تحصیل مال از طریق نامشروع هم در شرع حرام و هم در قانون جرم انگاری شده است. لذا برا ی تحقق هر جرمی باید سه عنصر همزمان وجود داشته باشد تا ان جرم مشمول مجازات مقرره قانون گردد. عنصر قانونی ، عنصر مادی و عنصر روانی که از دو بعد سوء نیت خاص و عام تشکیل می شود، سوء نیت عام در جرم تحصیل مال از طریق نامشروع یعنی فرد آگاهانه در ارتکاب جرم قصد دارد و سوء نیت خاص یعنی عمد در نتیجه باید باشد، یعنی نتیجه برای مجرم مهم است، رفتار مجرمانه در تحقق جرم مهم است، فرد باید از طریق غیر قانونی و غیر شرعی مالی به دست آورد. تا بتواند مشمول مجازات جرم تحصیل مال نامشروع گردد. در قانون تشدید به این جرم اشاره شده و حداکثر تا 2 سال حبس برا ی شخص در پی دارد.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات .در قانون مجازات و بخش تشدید و ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری و قانون تشدید درباره ی این جرم مد نظر نیز صحبت شده است. هر فردی به هر صورتی اگر از امتیازات خاص مثل مجوز ها و... استفاده و از این طریق برای خود تحصیل مال کند به صورتی که به دست آوردن مال از شیوه ی نامشروع باشد و مشروعیت قانونی نیز نداشته باشد، محکوم خواهد شد به پرداخت اصل مال تحصیل شده و علاوه بر آن ۳ ماه تا ۲ سال حبس و جریمه ی نقدی معادل دو برابر مال در انتظار او خواهد بود.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
با سلام و عرض ادب،در جامعه امروزی متاسفانه بسیاری از افراد سودجو با سوءاستفاده از سادگی افراد با وعده و امید واهی اقدام به اخذ مال از دیگران مینمایندو فرد مال باخته زمانی که کار از کار گذشت متوجه موضوع و میشود.در صورت مواجهه با چنین مشکلی با اخذ مشاوره حقوقی و کمک وکلای متخصص امر‌میتوانید نسبت طرح شکایت کلاهبردای و تحصیل مال از طریق نامشروع اقدام نمایید.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام شاید باور نکنید ولی کلمه به کلمه مطالبتون رو میخونم و لذت میبرم مطالبی که قرار داده میشه آگاهی دهنده است قطعا آگاهی از قوانین باعث آرامش فکری میشه و اینکه میتونیم از حق خودمون دفاع کنیم قدردان زحمات همه ای اعضای مجموعه از وکلای محترم و مرکز ارجاعات تلفنی دوستان عزیزی که زحمت تولید محتوا رو میکشن هستیم آرزوی سلامتی و توفیق بیشتر دارم برای تک به تک عزیزان مجموعه بالاخص جناب توکلی به دلیل تاسیس سایت خوب وکیل تلفنی به عینه شاهد زحمات کادرتون هستیم سلامت و موفق باشین بیش از پیش بدرخشید عزیزانی امیدوارم کاربران کامنتم رو بخونن بحث انتخاب وکیل از انتخاب یک پزشک حساس تر هست پیشنهاد برادرانه ی من به شما این هست قبل از هر اقدام قانونی که میخواین انجام بدین از مشاوره با وکلای خوب وکیل تلفنی استفاده کنید و نتیجه رو ببینین
سلام شاید باور نکنید ولی کلمه به کلمه مطالبتون رو میخونم و لذت میبرم مطالبی که قرار داده میشه آگاهی دهنده است قطعا آگاهی از قوانین باعث آرامش فکری میشه و اینکه میتونیم از حق خودمون دفاع کنیم قدردان زحمات همه ای اعضای مجموعه از وکلای محترم و مرکز ارجاعات تلفنی دوستان عزیزی که زحمت تولید محتوا رو میکشن هستیم آرزوی سلامتی و توفیق بیشتر دارم برای تک به تک عزیزان مجموعه بالاخص جناب توکلی به دلیل تاسیس سایت خوب وکیل تلفنی به عینه شاهد زحمات کادرتون هستیم سلامت و موفق باشین بیش از پیش بدرخشید عزیزانی امیدوارم کاربران کامنتم رو بخونن بحث انتخاب وکیل از انتخاب یک پزشک حساس تر هست پیشنهاد برادرانه ی من به شما این هست قبل از هر اقدام قانونی که میخواین انجام بدین از مشاوره با وکلای خوب وکیل تلفنی استفاده کنید و نتیجه رو ببینین
سلام و عرض وقت بخیر خدمت عزیزان زحمت کش و عالم موسسه وکیل تلفنی . هرکس به نحوی از انحاء یا به طور کلی مالی یا وجهی تحصیل کند که طریق تحصیل آن فاقد مشروعیت قانونی باشد، مرتکب عمل جرم تحصیل مال نامشروع شده است (ماده2 قانون تشدید مجازات، ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری) .از نگاه حقوقی و در نظر یک وکیل به عنوان مسئول طرح یک دعوای بی نقض و نتیجه بخش برای موکل در جاییکه عنوان حقوقی مناسب و مشخصی یافت نمی شود و آسیب مالی وارده به موکل تحت سایر عناوین کیفری تعریف و توصیف نمی شود عنوان موسع و کلی تحصیل مال از طریق نامشروع دستاویز و عنوان مناسبی است
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد بعلاوه هزینه های مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید و در صورت تمایل وکیل متخصص انتخاب نمود، احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد بعلاوه هزینه های مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید و در صورت تمایل وکیل متخصص انتخاب نمود،
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
منظور از تحصیل مال نامشروع بدست آوردن اموال مردم به هر طریقی بدون رضایت طرف ، مث دزدی ، قاچاق، سرقت اینترنت ، خلاصه همه ی اینها مجازات دارد وبا توجه به میزان آن مجازات تعیین میشود برای آگاهی از میزان مجازات و جرم بهتر است با یک وکیل مشورت کنیم سایت وکیل تلفنی مانند یک وکیل همراه همیشه کنار شما هست ودر هر لحظه در هر هر مورد از مشکلات حقوقی که سوال داشتید به راحتی تنها با یک تماس با سایت می توانید ارتباط برقرار کنید
سلام وقت بخیر مطالب و مقالات سایت شما همواره برای من مفید بوده و از این بابت از تمام تلاشهای شبانه روزی شما سپاسگزارم و براتون موفقیت فراوان آرزو دارم
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی