موسسه وکیل تلفنی

  • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۳۸:۵۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محمدحسن مقیمان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۵:۱۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • ۰ ۰ گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۰:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اثبات ملائت

مشاوره حقوقی اثبات ملائت

زمانی که کسی به فرد دیگری قرض دارد باید دین خود را ادا کند. این ساده ترین شکل یک قانون است؛ اما با این وجود هنوز هم اختلافات بسیاری در شرایط مختلف ما بین شخص مدیون و شخص طلبکار به وجود می آید.

در بعضی موقعیت ها فرد مقروض نمی تواند دین خود را ادا کند. در چنین شرایطی با طی مراحل اثبات اعسار دادگاه او را معسر می خواند. معسر کسی است که توانایی مالی و یا امکان دسترسی به اموالش را برای پرداخت دین و قرضش ندارد. در صورتی که کسی سعی در اثبات توانایی مالی شخص مقروض و نادرستی ادعای اعسار وی داشته باشد مشاوره حقوقی اثبات ملائت وارد عمل می شود.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"هنگامی که یک فرد از پرداخت دیون خود به شما سر باز می زند، در صورتیکه توان پرداخت و ادای آن دین (بدهی اش) را به شما دارد، این فرد اعلام اعسار کذب کرده و شما باید از روش های مختلفی که گاهاً متفاوت است به دادگاه خلاف این امر را ثابت نمایید تا بتوانید طلب خود را زنده نمایید؛ در این موارد بهترین راهکار ها فقط از ذهن بهترین وکلا بر می خیزد، برای دریافت مشورت حقوقی در خصوص اثبات تمکن مالی یک فرد، کافیست تا تصویرک زیر را لمس نموده تا مستقیماً به صفحه تماس تلفنی با وکیل منتقل شده و در این مورد با او مشورت نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

توضیح عامه و همه فهم اثبات ملائت

 

insolvency lie

بهترین راه برخورد با دروغ گفتن در پرداخت بدهی ها

 

ملائت به معنی توانمندی مالی و در لغت به معنای ضد اعسار است که در فقه به آن یسار هم گفته می شود؛ در اصل شخصی که طلبکار است و توانایی مالی برای پرداخت قرضش دارد باید ادا کند، در غیر این صورت اگر سعی در فریب قانون داشته باشد؛ علاوه بر پرداخت دین به مجازات دیگری محکوم می شود. مشاوره با وکیل می تواند برگ برنده شما در روند اثبات ادعایتان باشد.

 

دعوی اثبات ملائت به چه مفهومی می باشد؟

در دادخواست های مربوطه زمانی که مقروض می تواند از عهده پرداخت دین خود بربیاید و سعی در نقض قانون داشته باشد با اثبات ملایت او می توان اخذ حقوق کرد.

در پرونده های قضایی، اصل بر ملائت مدعی اعسار است. یعنی زمانی که از شخصی مقروض شکایت به عمل می آید مجبور به ادای دین است و اصل بر توانمندی اوست مگر این که خلاف آن ثابت گردد.

اگر اعسار محکوم یا محکومه مقروض ثابت نشده و او تمکن مالی داشته باشد محکوم له (طلبکار) می تواند اورا بازداشت کند؛ اما اگر دادگاه با توجه به مدارک ارائه شده حکم مبنی براعسار شخص صادر کند ، شخص طلبکار می بایست دادخواست اثبات ملائت دهد.

 

فرق بین دعوی اعسار و اثبات ملائت چیست؟

قانون جدید نحوه اجرای محکومیت های مالی در مفهوم اعسار تحولی ایجاد کرده است.

طبق ماده 6 این قانون معسر فردی است که به جز مستثنیات دین، مالی برای تأدیه دین خود نداشته باشد. مستثنیات دین همان اموال اولیه ای است که فرد برای ادامه زندگی و روند شغلی خود به آنها محتاج است؛ مانند خانه، ماشین، مغازه و ...؛ هم چنین در تبصره این ماده آمده است که اگر قابلیت دسترسی به مال فراهم نباشد در حکم نداشتن مال است.

در دعوی اعسار محکوم علیه سعی در نشان دادن عدم تمکن مالی برای ادای دین اش دارد و معمولأ اسناد و مدارکی هم برای اثبات حرفش ارائه می دهد. چرا که اثبات آن بر عهده خود فرد (شخص مدیون) است. درشرایطی که وضعیت سابق مدیون دلالت بر ملائت او داشته باشد یا مدیون مالی را عوض دین اخذ کرده باشد و یا به هر صورتی تحصیل مال نموده باشد.

در مقابل اثبات ملائت به باطل نشان دادن ادعای شخص مدیون با رو کردن مدارک و شواهد مبنی بر توانمندی مالی او در تسویه دین اش می پردازد. اثبات ملائت همیشه در جواب به دعوی اعسار است چون همانطور که اشاره کردیم اصل در ملائت است مگر این که شخص مقروض ادعا کند معسر است که در صورت کذب می توان با مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته روال قانونی آن را طی کرد وبا ارائه مدارک اثبات محکمه پسند ملایئت او را ثابت کرد.

 

با چه مدارکی میتوان دعوی اثبات ملائت به طرفیت مدیون یا محکوم علیه مطرح کرد؟

 

proof to someone's solvency

مدارک لازم برای اثبات توانایی یک فرد در پرداخت بدهی اش به شما

 

شما در مواقعی که محکوم یا محکومه ی مقروض سعی در جلوه دادن عدم تمکن مالی داشته باشد با اثبات ملائت او می توانید کاری کنید تا دادخواست اعسار ایشان در دادگاه پذیرفته نشود.

برای این منظور باید اموالی از او معرفی کنید. اگر مدیون دارایی ای داشته باشد با ارائه ای مبنی بر این موضوع و شهادت شهود در این راستا می توانید ادعای خود و ملائت فرد مورد نظر را ثابت کنید. به این صورت که باید اموال وی را شناسایی نمایید، حتی اموالی که اخیرأ و پس از بدهکاری اش، به شخص دیگری منتقل کرده است چرا که امکان صوری بودن انتقال اموال وجود دارد.

اگر وجوه به تازگی به نام یا در اختیار محکوم علیه قرار گرفته باشد بعید بودن از بین بردن این مقدار پول در زمان کم را عنوان کنید.

 

نکته: حتی استناد به یک مکالمه رد و بدل شده نیز می تواند باعث رد در خواست اعسار شود؛ هم چنین تاجر بودن مدعی اعسار و اینکه آیا وجه نقد به ایشان داده شده یا خیر نیز می توان از مدارک لازمه حساب کرد.

 

تاثیر مشاوره حقوقی برای اثبات ملائت محکوم علیه پرونده

دعوی ملائت جزو آن دسته از روندهای حقوقی است که درآن به وکیلی خبره ومطلع از تمام ماده ها و تبصره های مربوطه است. مشاوره حقوقی تلفنی تأثیر بسزایی در آگاهی ازاطلاعات مورد نیاز پرونده های جاری و یادگیری ترفندها و شگردها در جهت پیش برد دعوی اثبات دارد. بهترین راهکار آنلاین حقوقی توسط مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن به طورسریع و ارزان در اختیار شما قرار می گیرد.

مشاوره حقوقی اثبات ملائت با اختصاص دادن یک وکیل تلفنی تمام وقت به حل مشکل شما، امکان پرسش و پاسخ فوری را برایتان فراهم آورده است.

می تواند با مشاوره حقوقی اصولی شما را در جمع آوری مدارک مورد نیاز برای اثبات ملائت فرد مورد نظرتان یاری دهد.

این تیم با یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه می تواند از ادعای دروغین شخص بر اعسار پرده بردارد و شما را ازچگونگی شهادت شهود و هم چنین شناسایی اموال قدیم یا تازه حاصل شده محکوم علیه باخبر سازد.

مشاوره حقوقی اثبات ملائت که در پرونده های طلاق و مهریه هم زیاد کاربرد دارد سبب نمایان استعداد مالی مرد محکوم یا زن محکوم می گردد.

 

بهترین وکیل برای دعوی اثبات ملائت محکوم علیه

 

solvency lawyer

وکیل شبانه روزی آنلاین و تلفنی متخصص در اثبات ملائت

 

یک وکیل خوب کسی است که بتواند در مدتی کم کاملترین مشخصات و اطلاعات را به مخاطب سوق دهد. وکیلی که تمام ابعاد پرونده را بسنجد و مطابق با جدیدترین لایحه های تصویب شده و بروز گام بردارد. در مورد پرونده های اثبات ملائت، یک وکیل کاربلد در مقابل دعوی اعسار لایحه ای برای تقدیم در جلسه دادرسی تنظیم و شناسایی اموال می کند.

او با اخذ استعلامات از بانک ها، اداره ثبت احوال، پلیس راهور و ... تمکن مالی محکوم علیه جهت ادای دینش را ثابت می کند و در جمع آوری مدارک قدم به قدم همراه محکوم له می باشد. امروزه یک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با بهترین وکیل تلفنی نیازی است که برای رسیدگی به این گونه از مسائل حقوقی بسیار حس می شود چرا که مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان سبب دریافت راهکار حقوقی آنلاین گشته و رسیدن به سوالات حقوقی شما به این مسئله بستگی دارد.

 

مطالب مشابه زیر می توانند چراغ راهنمای شما در دل تاریک ترین مسائل حقوقی باشند

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

بهترین راه فهمیدن راست یا دروغ بودن یک فرد در عدم توانایی بدهی اش

جلوگیری از بروز ورشکستگی در شرایط کرونا

خدمات ثبت شرکت از راه دور به علت کرونا

بهترین روش اعسار از پرداخت مهریه

اثبات عدم توانایی در پرداخت نفقه

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی