موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

اعاده دادرسی در دعوی حقوقی (غیر مالی)

اعاده دادرسی در دعوای حقوقی (غیرمالی)

اعاده دادرسی یکی از طرق فوق العادۀ اعتراض به آرای قطعی صادره از محاکم قضائی است تا درصورت وجود یکی از جهات قانونی، موضوع دعوا مجدداً مورد بررسی و بازبینی قرار گیرد و دادگاه می تواند حکم سابق را نقض و حکم جدید صادر نماید؛ اصحاب اعاده دادرسی عبارتند از، محکوم علیهِ حکم مورد درخواست اعاده دادرسی به طرفیت محکوم له آن حکم که صرف اعاده دادرسی اثر تعلیقی بر اجرای حکم ندارد و اجرای حکم به صرف اعاده دادرسی متوقف نخواهد شد؛ ضمناً باید قرار قبولی صادر شود تا اجرای حکم متوقف شود؛ حال با ما همراه باشید تا ضمن بررسی بهترین روش اعاده داددسی در دعاوی حقوقی، لزوم دریافت مشاوره حقوقی در خصوص آن را نیز بررسی نمایم.

 

فرار شاهد از دادگاه (توصیات بانوی وکیل در خصوص مشکلات رایج دادرسی)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

روند قانونی اعاده دادرسی به چه صورت است؟

 

routine of Retrial in a lawsuit

اعاده دادرسی ارزان و آنلاین تضمینی به صورت 24 ساعته

 

به استناد ماده 426 قانون آئین دادرسی مدنی نسبت به احکام قطعیت یافته، ممکن است درخواست اعاده دادرسی شود و هدف از آن حفظ حق و اجرای عدالت است؛ چراکه خواهانِ اعاده دادرسی معتقد است حق وی تضییع شده یا به دلائل مورد استناد ایشان وقعی ننهادند، لذا تقاضای رسیدگی مجدد از دادگاه صادر کننده حکم می نماید.

برای اعاده دارسی محکوم عیه می بایست در وهله اول جهت اعاده دارسی را در دادخواست خود تعیین نموده و سپس دلائل تحقق این جهت را معین نماید؛ پس از ثبت دادخواست و وصول آن به شعبه صادر کننده حکم، مرجع مذکور صحت اسناد و مدارک را بررسی، سپس به بررسی مهلت و جهت اعاده دارسی می پردازد؛ در نهایت نیز با توجه به نتایج بررسی های به عمل آمده، قرار قبول یا رد دادخواست اعاده دادرسی را صادر می نماید.

 

اشخاص درخواست کننده اعاده دادرسی در دعاوی حقوقی

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

اشخاصی که صلاحیت طرح دادخواست اعاده دادرسی را دارند محکوم علیه یا محکوم علیه هایی هستند که حکم صادره از مرجع قضائی علیه ایشان و بصورت قطعی صادر شده باشد؛ این اشخاص دادخواست مزبور را به طرفیت محکوم علیه دادنامه صادره تقدیم می نمایند؛ در این میان شما می توانید سوالات حقوقی خود را بصورت آنلاین مطرح نموده و بهترین راهکارهای حقوقی را دریافت نمائید.

 

از چه آرائی می توان اعاده دادرسی کرد؟

 

Retrial in a lawsuit by voting

وکیل آنلاین اعاده دادرسی 24 ساعته و آنلاین

 

تنها آرای قطعی صادره از مراجع قضائی قابلیت اعاده دادرسی را دارند و آرای دیوان عدالت اداری، همچنین آرای صادره از اداره ثبت یا احکام داوری بین المللی، قابلیت اعاده دادرسی ندارند.

 

مهلت درخواست اعاده دادرسی برای اشخاص؟

مهلت اعاده دادرسی برای افراد مقیم ایران 20 روز و برای افراد مقیم خارج دو ماه از تاریخ تحقق هر یک از جهات قانونی اعاده دارسی می باشد بعنوان مثال در جهت مغایر بودن دو حکم، تاریخ ابلاغ آخرین است؛ در جهت حیله و تقلب به کار رفته در جهت اخذ حکم، تاریخ اعاده دادرسی از زمان بدست آمدن دلایل و مدارک و یا حکم ثابت کننده حیله و تقلب ملاک است یا در جهت اثبات جعلیت سند مستند حکم، تاریخ اعاده دادرسی از تاریخ ابلاغ حکم جعلیت مستند حکم آغاز خواهد شد.

 

تقاضای اعاده دادرسی در دعوای حقوقی دادگاه تجدید نظر؟

 

request for Retrial in a lawsuit on legal conflicts

اورژانس اعاده دادرسی 24 ساعته تضمینی

 

تقاضای اعاده دادرسی در دادگاه تجدیدنظر نیز امکان پذیر است و دادگاه تجدیدنظر مجدداً به همان دعوا رسیدگی ماهوی کرده و حکم مقتضی را صادر خواهد کرد؛ شایان ذکر است که تنها می توان از احکام قطعی صادره از دادگاه تجدیدنظر اعاده دارسی نمود و از قرار های صادره ولو قرارهای قاطع دعوا نیم توان درخواست اعاده دادرسی نمود؛ جهت دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص اعاده دادرسی احکام صادره از دادگاه تجدیدنظر می توانید در هر ساعتی از شبانه روز از خدمات حقوقی موسسه وکیل تلفنی بصورت آنلاین و یا مشاوره تلفنی بهره مند شوید.

 

 

نحوه اجرای احکام دادگستری و رابطه آن با برد یا باخت

رسیدگی فوری به جرایم پزشکی

افزایش روز افزون زنا در سال 99 ایران

اورژانس صندوق تأمین خسارت بدنی

وکیل آنلاین کلاهبرداری

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

مجازات مزاحمت های اینستاگرامی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. وفق ماده 426 ق.آ.د.م در 7 مورد می شود ا زاحکام قطعی دادگاه ها اعاده دادرس یکرد. مهلت اعاده دادرسی برای ساکنین ایران بیست روز از تاریخ ابلاغ و ظرف دوماه برای کسانی که مقیم خارج هستند.وفق ماده 437 قانون آین دادرسی مدنی پس از صدور قرار قبولی درخواست اعاده و بند الف این ماده چنانچه محکوم به غیر مالی باشد اجرای حکم متوقف می شود. لذا اعاده دادرسی در خصوص قرارها انجام پذیر است و مختص احکام است. در اعاده دارسی غیر از طرفین دعوا شخص دیگری به هیچ عنوان نمی تواند داخل در دعوا شود.
سلام وقت بخیر . برای اینکه اعاده دادرسی بخواهیم باید جهات آن موجود باشد . طبق قانون : نسبت به احکامی که قطعیت یافته ممکن است به جهات ذیل درخواست اعاده دادرسی شود : ۱- موضوع حکم مورد، ادعای خواهان نبوده باشد. ۲- حکم به میزان بیشتر از خواسته صادر شده باشد. ۳- وجود تضاد در مفاد یک حکم که ناشی از استناد به اصول یا به مواد متضاد باشد. ۴- حکم صادره با حکم دیگری در خصوص همان دعوا و اصحاب آن، که قبلا توسط همان دادگاه صادر شده است متضاد باشد بدون انکه سبب قانونی موجب این مغایرت باشد. ۵- طرف مقابل درخواست کننده اعاده دادرسی حیله و تقلبی به کار برده که در حکم دادگاه موثربوده است. ۶- حکم دادگاه مستند به اسنادی بوده که پس از صدور حکم جعلی بودن انها ثابت شده باشد، ۷- پس از صدور حکم، اسناد و مدارکی به دست اید که دلیل حقانیت درخواست کننده اعاده دادرسی باشد و ثابت شود اسناد و مدارک یاد شده در جریان دادرسی مکتوم بوده و درا ختیار متقاضی نبوده است.
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیریت محترم سایت و همکاران گرامی،در دعاوی حقوقی چنانکه محکوم‌علیه پرونده معتقد باشد حقوق وی تضییع شده می‌تواند از دادگاه صادرکننده حکم تقاضای رسیدگی مجدد نماید باید توجه داشت که اعاده دادرسی نسبت به آراء قطعی صادره از دادگاه ها امکان پذیر است و نسبت به قرارهای صادره از دادگاه نمی‌توان اعاده دادرسی نمود باید توجه داشته باشیم در صورت درخواست اعاده دادرسی عملیات اجرایی متوقف نمی‌شود و این امر زمانی امکان‌پذیر خواهد بود که قرار قبولی اعاده دادرسی صادر شود. کاربران عزیز جهت کسب اطلاعات دقیق و کاربردی در خصوص اعاده دادرسی می‌توانند ضمن ارتباط با سایت وکیل تلفنی از مشاوره با وکلای خبره و متخصص به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته استفاده نمایند. بااحترام_فاطمه سلیمانی
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
یکی از مهم ترین و اساسی ترین مسائلی که باعث می شود تا اهمیت ارجاع اعاده دادرسی حقوقی به وکیل دوچندان شود آن می باشد که قانونگذار کشور ما مهلت خاصی را برای ارائه این درخواست حقوقی در نظر گرفته است. بنابراین کاملا طبیعی است که بعد از گذشت این مدت زمان دیگر نتوان برای ارائه اعاده دادرسی حقوقی اقدام کرد.اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که نسبت به احکام دادگاه ها اعتراض دارید بهتر است از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. وکلای دادگستری با تجربه از تمامی مراحل قانونی ارائه اعاده حقوقی و کیفری آگاهی دارند و می توانند به افراد کمک کنند تا در اسرع وقت به مراجع ذیصلاح مراجعه کنند و درخواست اعاده دادرسی حقوقی و کیفری خود را تقدیم کنند.
با سلام واحترام از جهات اعاده دادرسی که به خوبی در توضیحات در متن به آن اشاره فرمودین1-صدور حکم در موضوعی که مورد ادعا نبوده،صدور حکم به بیشتر از خواسته،تضاد در مفاد حکم ،صدور احکام متضاد ،حیله و تقلبی که در حکم دادگاه موثر بوده است ،اثبات جعلیت مستند حکم ،به دست آوردن اسناد و مدارک جدید ،خلاف بیّن شرع بودن حکم بسیار از مطلبی که ارائه فرمودین استفاده کردم ،هموطنان عزیز توصیه اکید میکنم قبل از هر اقدام قانونی و طرح دادخواست از مشاوره خوب با وکیل تلفنی استفاده کنید بسیاری از ضرر های مالی و ابهاماتتون برطرف میشه بنده و درنتیجه به آرامش فکری میرسید و با تجربه ای که وکلای خوب وکیل تلفنی دارند میتونن از بسیاری از ضرر و زیان های پیش رو جلوگیری کنند ؛ امیدوارم همواره سلامت و پیروز باشید قدردان زحماتتون هستیم موفق باشید
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
ممنونم بابت اطلاعات مفیدی که ارائه دادید به خصوص پرسش و پاسخ های انتهای مقاله بسیار مفید بود برام. از این طریق همچنین خواستم تشکر کنم بابت تمام زحمات مشاورین دلسوزتون که در عین اخلاق حرفه ای بسیار صمیمی و دلسوز هستند و انصافا در تمام ساعات شبانه روز پاسخگو هستند و بارها نگرانی و اضطراب را برایم برطرف کرده اند. امیدوارم در تمام مراحل موفق باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات .صدور قرار قبولی اعاده دادرسی از نوع غیر مالی، اجرای حکم متوقف شده و این توقف به صرف درخواستِ درخواست کننده اعاده دادرسی، قابل انجام است؛ پس از صدور قرار قبولی اعاده دادرسی، اگر محکوم به مالی باشد و به تشخیص دادگاه امکان اخذ تامین و جبران خسارات امکان داشته باشد، از محکوم له تامین مناسب اخذ شده و اجرا ادامه خواهد یافت؛ در غیر این صورت بنابه درخواست محکوم علیه عملیات اجرایی متوقف خواهد شد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات .صدور قرار قبولی اعاده دادرسی از نوع غیر مالی، اجرای حکم متوقف شده و این توقف به صرف درخواستِ درخواست کننده اعاده دادرسی، قابل انجام است؛ پس از صدور قرار قبولی اعاده دادرسی، اگر محکوم به مالی باشد و به تشخیص دادگاه امکان اخذ تامین و جبران خسارات امکان داشته باشد، از محکوم له تامین مناسب اخذ شده و اجرا ادامه خواهد یافت؛ در غیر این صورت بنابه درخواست محکوم علیه عملیات اجرایی متوقف خواهد شد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
زمانی که در دادگاه دعوایی مطرح میشود وبعد از مدتی بررسی رای توسط قاضی صادر میشود ولی گاهی این رای به ضرر یکی از طرفین تمام میشود در این صورت طرفی که ضرر می بیند می تواند اعاده ی دادرسی کند ودر خواست بررسی مجدد پرونده کند تا تجدید نظری صورت گیرد وبرای این اعاده ی دادرسی لازم است که ما اصولی را رعایت کنیم تا رای مجدد به ضرر تمام نشود وبرای آگاهی از راه و چاه نیاز به یک مشاوره حقوقی داریم تا راهنمایی کند بهترین راهکار را نشان دهد وما این وکیل را می توانیم به راحتی در سایت وکیل تلفنی تنها با یک تماس پیدا کنیم با هزینه ی کمتر و صرفه جویی در وقت

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی