موسسه وکیل تلفنی

  • امیرحسین خوشحال گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۲۸:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • حسین طوسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۱:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • عرفان عباسقلی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عقد صلح

مشاوره حقوقی عقد صلح

از پرکاربرد ترین قراردادها در دنیای امروز که کمتر کسی اطلاعات دقیقی درباره آن دارد، قرارداد صلح می باشد؛ عقد این قرارداد در ابتدا به لحاظ تاریخی به عنوان وسیله ای برای حل اختلاف و دعوا مورد استفاده بود، اما به تدریج برای انجام معاملات و مبادلات نیز از آن استفاده شد؛ در ادامه شیوه به روز استفاده از این قرارداد و دعاوی حوزه آن را با هم بررسی خواهیم نمود، اما قبل از آن به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به توصیات بانوی وکیل ما که در ویدئوی یک دقیقه زیر آمده است توجه نمایید.

 

معامله به قصد فرار از دین (یکی از نشانه های عدم صلح)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"تمامی قرارداد ها مفاد متفاوتی را در خود جای می دهند؛ از این رو فوت و فن های خاصی برای نگارش آنها نیاز است؛ به عبارت دیگر زمانی یک قرارداد صلح می تواند صلح را برقرار سازد که تمامی راه های دعاوی در آینده را مسدود سازد؛ از این رو اگر مفاد مناسی و کافی در آن نگارش نشود، شما نمی توانید انتظار زیادی از آن قرارداد داشته باشید؛ به همین دلیل به شما توصیه می کنیم تا به وکلای متخصص ما در امور قرارداد های ما تماس گفته و راهکار هایی عملی و تضمینی را به ارزان ترین قیمت ممکن دریافت نمایید؛ برای اینکار تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

آیا صلح نامه بعد فوت اعتبار دارد؟

 

peace letter credit after death

بررسی آنلاین و تلفنی اعتبار صلح نامه شما

 

بله، اعتبار صلح نامه عادی پس از فوت یکی از طرفین صلح نامه قابل اثبات و معتبر می باشد؛ قرارداد های صلحی که به طور معمول در دفاتر اسناد رسمی تنظیم و ثبت می شوند اعتبار بسیار بالایی خواهند داشت، زیرا در سیستم نیز ثبت رسمی خواهند شد و در صورت لزوم در دادگاه نیز قابل اثبات می باشد؛ مشاوره حقوقی عقد صلح به تنظیم و ثبت صلح نامه با اطمینان از اعتبار آن کمک می کند.

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی برای گرفتن مشاوره حقوقی عقد صلح و انتخاب وکیل فوری صلح نامه نویس با مشاورین مجرب ما در وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

صلح عمری چیست؟

بطور معمول در جامعه پس از فوت هر فرد ورثه او صاحب املاک و دارایی های او خواهند شد؛ افراد همچنین می توانند اموال و دارایی های خود را پیش از مرگ بین وارثی یا افراد دیگر تقسیم و یا واگذار کنند؛ صلح عمری از آن دست قراردادهایی می باشد که مبنی بر انتقال املاک و دارایی ها پس از فوت فرد به ورثه و یا اشخاص دیگر تنظیم می شود.

صلح عمری با روش های دیگر انتقال اموال پس از فوت به ورثه تفاوت هایی دارد که نمی توان آنها را به صورت قطعی گفت، چراکه وابسته به قضیه شما، متفاوت خواهند بود؛ از این رو به شما پیشنهاد می کنیم که با وکلای متخصص ما تماس تلفنی یا آنلاین گرفته و بهترین راهکار ها را طی یک مشاوره حقوقی 24 ساعته از ایشان دریافت نمایید.

 

آیا عقد صلح قابل فسخ می باشد؟