موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

جعل رایانه ای

جعل رایانه ای

با توسعه ی اینترنت و فناوری های رایانه ای نوع جرایم نیز به تبع آن ها تغییر کرده است، جرایم رایانه ای و به طور اختصاصی جعل رایانه ای یکی از جرایم نوظهور است که تفاوت ها و شباهت هایی با جرایم سنتی دارد؛ با ما همراه باشید تا در این بخش به طور تخصصی به مبحث جعل رایانه ای بپردازیم، اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که حتماً از ویدئوی زیر بازدید نمایید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 


 

مصادیق جرم جعل رایانه ای چیست؟

 

sign of cyber forgery

محاسبه آنلاین مجازات جعل رایانه ای و سایبری به نسبت جرم

 

از مصادیق این جرم می توان به این مورد اشاره کرد که فرد باید به واسطه رایانه و به طور غیر مجاز مرتکب اعمالی از قبیل زیر شود:

 1. جاعل رایانه ای باید در داده ها تغییری ایجاد کند؛ مثل تغییر یا ایجاد داده ای جدید و وارد کردن آن به طور متقلبانه به داده های دیگر.

 

 1. تغییر علائم و داده های کارت های حافظه و یا تراشه های مخابراتی و یا وارد کردن داده های متقلبانه به تراشه ها.

 

 • نکته مهم: در جعل رایانه ای جعل نسبت به داده ها و یا به طور کلی نسبت به اطلاعات رایانه ای صورت می پذیرد، برای مجازات حتماً باید جرم صورت بگیرد و ضرر محتمل و اثبات شده باشد؛ تغییر داده ها به صورت غیر عمدی و یا سهواً نمی تواند این جرم را اثبات کند.

 

عناصر مختلف جرم جعل رایانه ای

این جرم شامل 3 عنصر مادی، قانونی و روانی است که توضیحات آن ها به شرح زیر است:

 1. عنصر مادی این جرم، شامل قصد و وارد شدن قصد به دنیای عمل است؛ به عبارتی این جرم باید به صورت عمدی صورت بپذیرد.

 

 1. عنصر قانونی که در این جرم وجود دارد، به طور خاص در قانون جرایم رایانه ای به عنوان جرم جعل رایانه، جرم انگاری گشته است.

 

 1. عنصر روانی در جرم جعل رایانه ای سوء نیت عام و سوء نیت خاص است؛ یعنی فرد باید قصد و عمد در انجام جرم داشته باشد.

 

جعل رایانه ای چه تفاوتی با کلاهبرداری ها و سرقت های رایانه ای دارد؟

 

differences between cyber crimes

وکیل جرائم سایبری آنلاین و 24 ساعته

 

 • جعل رایانه ای همان تعریف جعل سنتی است با این تفاوت که این جعل در بستر رایانه انجام می شود، یعنی تغییر و تحول در اطلاعات و داده های رایانه ای صورت می پذیرد.

 

 • حال کلاهبرداری رایانه ای، یعنی استفاده از اطلاعات رایانه ای و تغییر اطلاعات و داده ها برای تحصیل وجه یا منفعتی.

 

 • سرقت رایانه ای نیز همانطور که از نامش پیداست، به معنای ربودن غیر مجاز داده ها و اطلاعات رایانه ای است.

 

تفاوت کلی: تفاوت هر سه جرم در نحوه ی انجام آن ها و قصد مجرم است؛ به عنوان مثال، همانطور که در سرقت رایانه ای بیان گردید، هدف مجرم ربودن اطلاعات است به نحوی که اطلاعات و یا قسمتی از آن از دسترس مالک خارج شود، در کلاهبرداری رایانه ای هدف برداشت وجه و حصول منفعتی است و در جعل تغییر اطلاعات و داده ها مدنظر مجرم است.

 

رزرو مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری

 

آیا کپی کردن هر چیزی آنلاینی جزء جرایم رایانه ای محسوب می گردد؟

این که کپی کردن آنلاین مطالب و هر چیز دیگری جز جرایم رایانه ای باشد بستگی به عوامل متعددی دارد.

اگر شما وارد سایت آنلاینی شوید و در انتهای سایت با پیام خاصی مواجه شوید، مثل حق کپی رایت و تألیف برای پدیدآورنده محفوظ است، این پیام به منزله ی این است که شما حق کپی کردن آنلاین مطالب و یا اطلاعات را ندارید و این می تواند یکی از مصداق های جرایم رایانه ای باشد.

اگر در سایت حق کپی رایت را تا یک تاریخ خاصی تعیین کرده باشند و از آن تاریخ مدتی نیز گذشته باشد شما می توانید آن مطالب را کپی نمایید؛ اما در غیر اینصورت انجام این کار درست نبوده و مصداق جرم است.

 

بهترین روش مبارزه با جاعلان سایبری و رایانه ای چیست؟

 

best way to fight against cyber thieves

گزارش آنلاین و 24 ساعته جعل رایانه ای

 

وکلای متخصص سایبری ما با پرونده های متعددی از جرایم سایبری مواجه بوده اند، به خصوص در این چند وقت که هر بنی آدمی از اینترنت بهره می برند، جرایم حوزه آن نیز سر به فلک کشیده است.

 به طور کل طبق تجربه ی وکلای ما بعد از برخورد با جاعلان رایانه ای نباید اقدامی بکنید و منظور از اقدام برخورد مستقیم با جاعل است، در صورت مشاهده ی یک جعل فوراً باید مورد را با وکلا در میان بگذارید و از اطلاعات و تجربیات آن ها استفاده کنید.

 

هشدار مهم!!!

برخورد مستقیم با یک جاعل رایانه ای می تواند مخرب و آسیب زا باشد و باعث ضرر بیشتر گردد؛ مثلا تصور کنید یک جاعل رایانه ای اطلاعات شخصی شما را ربوده و با تغییر داده ها و اطلاعات از آن ها استفاده می کند، اگر شما در صورت مشاهده و فهمیدن به آن فرد تذکر دهید باعث می شود تا جاعل با بیان کلماتی همچون "نمی دانستم و همین الان مطلب را پاک می کنم" شما را راضی کند که بیخیال همه چیز شوید؛ در صورتیکه شاید مدت ها با کپی کردن و جعل مطالب شما، سود خود را کسب کرده باشد و اکنون نیز به راحتی آن ها را پاک می کند، بدون اینکه آبی از آب تکان بخورد.

بنابراین اصلاً اجازه ندهید که جاعل متوجه شود که شما متوجه او شده اید و در اولین اقدام با وکلای متخصص سایبری ما تماس بگیرید تا بهترین راهکار های عملی برای احقاق حقوقتان به شما ارائه شود، مجدداً تکرار می کنم که نگران هزینه ها نیز نباشید؛ چراکه اینجا تمامی خدمات حقوقی ضمانت قیمت و کیفیت دارند.

 

اولین قدم پس از مشاهده جعل شدن محتوای رایانه ای چه باید باشد؟

همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد، اولین قدم بعد از مشاهده ی یک جعل رایانه ای باید مشورت با فردی آگاه و با تجربه باشد و چه کسی با تجربه تر از یک وکیل جرایم سایبری با تجربه است؟

 بعد از مشاهده ی جعل شدن محتوای رایانه ای با تماس فوری با وکیل جعل رایانه ای از ضرر بیشتر جلوگیری کنید؛ جعل رایانه ای به راحتی قابل لاپوشانی است و طرف می تواند با ناآگاه نشان دادن خود از بسیاری از مجازات ها فرار کند.

وکلای جرایم سایبری ما، وکیل های پایه یک دادگستری هستند و در امور خاص مثل جعل رایانه، سرقت محتوا، هک کردن ابزار های مختلف رایانه ای، به شدت کاردان و متخصص هستند؛ پس به طور تضمینی می توانید مشکلات حقوقی سایبری خود را در وکیل تلفنی حل کنید.

 

وکیل جعل اسناد سایبری کیست و چگونه می توان با یک وکیل جعل اسناد سایبری مشاوره داشت؟

 

lawyer for cyber forgery

رسیدگی فوری و آنلاین به دعاوی سایبری

 

وکیل جعل اسناد سایبری یک وکیل پایه یک دادگستری است که در طولانی مدت در مورد جرایم رایانه ای مطالعه کرده است و به طور کلی می توان گفت این وکیل با بالا بردن اطلاعات خود در جرایم رایانه ای و به خصوص جعل رایانه ای متخصص حل این نوع جرم شده است.

وکیل متخصص جعل رایانه ای تمرکز خود را به طور اختصاصی بر بررسی این جرم گذاشته است و با حل پرونده های مختلف تجربه ی کافی را پیدا کرده و اکنون به مشاوره ی آنلاین و 24 ساعته می پردازد.

 

 

جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی

مشاوره حقوقی فوری و تلفنی جعل

پولشویی و راه های مبارزه با آن

مشاوره حقوقی افترا و نسبت دروغ

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

مجازات استفاده از مهر نظامی جعلی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام خیلی از شما ممنونم اتفاقا مشکلی در این مورد برای یکی از دوستان بوجود اومده بود که تا حدودی حل شد.. مچکر
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
دوستان سلام عزیزان بحث جعل رایانه ای یکی از مواردی که حتما حتما باید مطرحش کنید تو محکمه درخواست ارجاع امر به کارشناس هستش چون این موضوع به خودی تود با چند تصویر پرینت شده اثبات نمیشه طبق تجربه ی من همیشه نظر کارشناس تو این نوع دعوا مطرح بوده
سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردن.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان
سلام. وقت بخیر. ممنون از ارائه مطالب. و واقعا ممنونم از مدیران و مسئولان موسسه وکیل تلفنی که شرایطی رو فراهم کردن تا با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن و از طریق آنلاین بتونیم با وکلا و مشاورین در تماس باشیم و راهنمایی بگیریم. واقعا متشکرم
مسائل مربوط به جرایم رایانه ای امروزه افراد زیادی را ناخودآگاه درگیر میکند و این اطلاعات و آگاهی هایی که شما رایگان جهت مطالعه عموم قرار میدهید بسیار تنسین برانگیز است. فرزند من هم ناخواسته دچار یکی از همین جرایم رایانه ای شده بود و ما در تمام مراحل دادرسی از مشاوره های وکلای شما بهره گرفتیم و توانستیم مشکل پسرم را برطرف کنیم. از شما ممنونم
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام و سپاس از موسسه خوب وکیل تلفنی ،از مطلب ارائه شده بی نهایت سپاسگزارم امیدوارم عموم مردم مطالعه کنن خدا قوت زنده باشید.
سلام در صورتی که در فضای مجازی با مشکلاتی مثل دستبرد به کیف پولتان که این روزها اتفاقا موارد زیادی پیدا کرده مواجه شدید ویا تغییراتی در اکانت های خود را تجربه کردید ویا هرگونه دستکاری غیر مجاز در حسابهای الکترونیکی شما مشاهده شد می توانید خیلی سریع از خدمات موسسه وکیل تلفنی بهره مند شویدوبا بهره مندی از دانش وکلای توانمند این موسسه اقدام به یافتن راه حل سریع این مشکل نمایید
سلام وعرض ادب،خدا قوت خدمت همه همکاران پرتلاش وموفق سایت وکیل تل که از هیچ کوششی در راستای ارائه خدمات صادقانه به کاربران گرامی دریغ نمی ورزند.موید باشید
بسمه تعالی،با سلام و عرض احترام خدمت شما،متن عالی بود،از زحمات شما
بسمه تعالی،با سلام و عرض احترام خدمت شما،متن عالی بود،از زحمات شما
با سلام خدمت کاربران گرامی.ورود تکنولوژی در زندگی روزمره مردم باعث شده تا جرایم هم ماهیت خود را از حالت سنتی از دست داده و به سمت رایانه ای شدن پیش برود که ماهیت و موضوعات خاص خود را دارد من جمله جعل که در حال حاضر در بستر رایانه ها بیشتر اتفاق می افتد که تسلط حقوقدانان را بر مطالب این حوزه می طلبد.مطالبی که در موسسه قرار داده می شود برای آگاهی بخشی کاربران عزیز ایت چرا که مطالب جعل رایانه ای از مطالب جدید حوزه حقوق است.شاد و پیروز باشید.مسیح آقاداودی
با سلام وخسته نباشید خدمت شما وکلای سایت وکیل تلفنی از اینکه اطلاعات خوبی را برای کاربران در سایت درج می کنید تا به صورت آنلاین و رایگان در اختیار داشته باشند از شما ممنونم من به عنوان یک کاربر از شما هموطنان عزیز می خواهم که حتما در زمانی که به مشکل حقوقی بر خوردید با کارشناسان متخصص سایت وکیل تلفنی که به صورت آنلاین و تلفنی با هزینه ی کمتر وصرف جویی در وقت مشاوره می دهند وما را راهنمایی می کنند تماس بگیرید حتما یاری گر شما خواهند بود

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی