موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل آنلاین کیفری رایگان

وکیل آنلاین کیفری رایگان

وکیل آنلاین کیفری رایگان، یکی دیگر از انواع خدمات مجموعه حقوقی وکیل تلفنی است؛ علاوه بر اهمیت موضوعات کیفری که مداقه و لزوم بهره ­مندی از تجربه وکلای متخصص و ویژه امور کیفری را می ­طلبد، امکان مکالمه و چت رایگان با وکیل کیفری آنلاین و امکان دسترسی به او در هر زمان و مکانی، به صورت تمام وقت که با صرف مناسب ­ترین هزینه میسر باشد و بسیاری از مزایای دیگر شرایطی را مهیا ساخته که مجموعه حقوقی ما با برخورداری از بهترین وکلای خانم و آقا کشور و تاسیس بنگاه حقوقی 24 ساعته وکلای کیفری، درصدد ارائه خدمات حقوقی هرچه بیشتر جهت رفاه موکلین و مراجعین ارجمند خود می ­باشد.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک کیفری

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مدت زمان لازم جهت برقراری تماس و مکالمه با وکیل آنلاین کیفری رایگان، چقدر است؟

 

requirements of calling the criminal lawyer

اورژانس وکالت کیفری 24 ساعته و فوری

 

موسسه وکیل تلفنی با برخورداری از بهترین وکلایی که در امور مختلف از جمله امور کیفری دارای تخصص و تبحر ویژه هستند، مجموعه ­ای از کارشناسان حقوقی را در اختیار دارد که ضمن دارا بودن برنامه­ های زمانی منظم، مشاوره­ های حقوقی حضوری و غیر حضوری نیز ارائه می­ نمایند؛ به طور کلی مشاوره­ های حقوقی غیر حضوری در مقایسه با نوع حضوری آن، امکان ارائه خدمات با سرعت بیشتری را دارا است؛ چراکه دیگر نیازی به صرف هزینه­­ های رفت و آمد در ترافیک، اتلاف وقت و رعایت بسیاری از زمان­ بندی­ های اداری و... نیست.

برقراری تماس تلفنی یا آنلاین با مشاوران حقوقی وکیل تلفنی این امتیاز را دارا است که افراد، در هر ساعت از شبانه­ روز، در هر جای ایران یا دیگر کشورها که باشند، با بروز هر امر فوری و ضروری یا به هر دلیل دیگری، امکان دسترسی به مشاورِ حقوقیِ مدنظر خود را در کمترین زمان ممکن داشته باشند.

وکیل آنلاین کیفری رایگان نیز که از طریق بنیاد حقوقی 24 ساعته و رایگان کیفری مجموعه وکیل تلفنی ارتباط با او میسر می­ باشد، از این قاعده مستثنی نبوده و جهت برقراری ارتباط با او کافی است به یکی از ابزارهای ارتباطی تلفنی و آنلاین دسترسی داشت تا در کوتاه­ ترین زمان ممکن، با وکیل خود، زمان مناسب جهت دریافت مشاوره کیفری را هماهنگ نمود؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به وکیل کیفری رایگان آنلاین و نحوه برقراری ارتباط با او با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

آیا مشاوره با وکیل آنلاین کیفری رایگان محدودیت زمانی دارد؟

 

 

خیر؛ برنامه زمانی مشاوره­ های حقوقی مجموعه وکیل تلفنی دارای تنوع بسیاری است؛ افراد این امکان را خواهند داشت تا متناسب با ضرورت امر مورد نظرشان یا بر حسب پرونده و سوالاتی که با آن مواجه هستند زمان­بندی مدنظر خود را انتخاب یا با مشاوره وکیل مورد نظر هماهنگ نمایند.

تعداد بالای وکلای مجموعه وکیل تلفنی نیز این فرصت را فراهم می کند که پس از درخواست موکلین و مراجعین مبنی بر دریافت مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین کیفری رایگان، وکیل مذکور فوراً با ایشان تماس گرفته و بدین طریق دریافت راهکار های حقوقی سهل گردد.

 

مشاوره با وکیل آنلاین کیفری رایگان از چه طریقی میسر است؟

 

trust to online lawyer concept

وکیل کیفری آنلاین و معتمد 24 ساعته در دسترس

 

این مجموعه جهت رفاه بیشتر هم­ میهنان عزیز در ایران و سراسر جهان، امکان برقراری تماس به منظور دریافت مشاوره را از طریق تمامی راه­ های ارتباطی فراهم نموده است.

بدین منظور می­ توان از طریق تلفنی، آنلاین، به صورت چت و تصویری با استفاده از نرم­ افزارهای گوشی­ های هوشمند و رایانه­ ای مانند واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و... با وکیل آنلاین کیفری رایگان در ارتباط قرار گرفت و با طرح سوال حقوقی رایگان از وکیل کیفری، راهکارهای مناسب با موضوع و اقدامات لازمه را جویا شد و بکار بست.

 

چگونه می ­توان به وکیل آنلاین کیفری رایگان اعتماد نمود؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

بایستی اظهار نمود که تمامی وکلا، برای کسب عنوان وکالت سال­ های بسیاری را به تحصیل در رشته حقوق و دریافت مدرک تحصیلی مرتبط یا معادل قانونی آن و گذراندن آزمون­ های پُر چالش حقوقی و در نهایت موفقیت در دوران کارآموزی و کسب تجربه­ های حقوقی تحت نظر وکیل سرپرست مربوطه، سپری کرده ­اند؛ بنابراین شخصی که واجد عنوان وکالت است بایستی مراحل فوق­ الذکر را موفقیت­ آمیز گذرانده باشد؛ لیکن مبحث مربوط به تجربه و مهارت امری است که با تخصصی شدن هرچه بیشتر امور اهمیت روزافزون می­ یابد.

وکلای مجموعه وکیل تلفنی با تقویت مهارت­ های خود در امور حقوقی ویژه و جداگانه، این امر را تحقق بخشیدند. مشاوره ­های حقوقی وکیل تلفنی، ضمن حفظ اسرار حقوقی مراجعین محترم با وجود برخورداری از نظارت مستمر بر عملکرد و نحوه مشاوره وکلای مربوطه، هم­چنین به دلیل سنجش میزان رضایت مراجعین گرامی، از شاخص اطمینان، ارائه ضمانت کیفیت و اعتماد مطلوبی برخوردار است.

قطع به یقین کافی است، با وکیل آنلاین کیفری رایگان مشورت حقوقی داشته و پرسش و پاسخ حقوقی خود را طرح نمایید تا صحت مطالب فوق سنجیده شود.

 

در خصوص چه جرایمی می­ توان با وکیل آنلاین کیفری رایگان مشاوره داشت؟

 

online criminal lawyer specialties

تماس فوری با وکیل پایه یک 24 ساعته جرائم کیفری

 

جرایم امور کیفری طیف گسترده­ ای دارند، یک نگاه به حجم مواد قانونیِ قانون مجازات اسلامی و سایر قوانین مربوط به آن، هم­چنین میزان اصلاحات صورت گرفته در خصوص آن و بررسی آیین دادرسی، رویه ­های قضائی و پرونده ­های کیفری و... کافی است تا گستره جرایم کیفری مشخص شود.

وکیل آنلاین کیفری رایگان، در خصوص تمامی موضوعات و امور مرتبط با مسائل کیفری؛ مشاوره تمام وقت، شبانه ­روزی و فوری ارائه می ­نماید؛ بدین جهت، کافی است با بهترین وکلای زن و مرد کشور از مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید و سوالات خود را ضمن ارتباط تلفنی یا آنلاین، طرح و راهکارجویی نمایید.

 

 

وکیل کیفری آنلاین و مشاوره فوری با او

مشاوره حقوقی صوتی-تصویری با وکیل پایه یک

وکیل کیفری اورژانسی و خدمات حقوقی بی نظیر آن

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی

تماس فوری با وکیل کیفری در واتساپ

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

وکیل کیفری درباره دفاعیه متهم بهادر ربای توسط وسیله نقلیه
سلام واحترام خدمت مطالعه کننده محترم. چه بسیار اتفاق می افتد که نگارش یک لایحه مناسب سبب شده تا متهمی از مجازات رها می شود علاوه بر تسلط بر مباحث کیفری تجربه و آشنایی با رویه قضایی کمک موثری در این راستا است در یکی از مشاوره ها که در آن کاربر محکوم به حبس وجزای نقدی به دلیل فحاشی وتوهین بود و واقعا هیچ نوع دفاع علمی وحقوقی برای تجدید نظر خواهی متهم امکان نداشت تنها چاره کار در نگارش متنی فصیح وبلیغ با محتوی توبه ونیز طلب بخشش و قول شرف به عدم تکرار در نظر گرفته شد واتفاقا موثر افتاد ودادگاه تجدید نظر رای به تعلیق حکم داد اکنون رای دادگاه بدوی ولایحه تجدبد نظر خواهی ورای تجدید نظر موجود است.شما می توانید از تجارب وتخصص دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی استفاده کنید۰۹۱۲۴۵۱۸۶۵۰
با سلام خدمات کم نظیر موسسه وکیل تلفنی مثل همیشه خوب و عالی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیران سایت و وکلای محترم که با حسن نیت و دلسوزانه به مردم عزیز کشورمان در تمام امور همفکری و مشاوره با کمترین هزینه میدهید تشکر
موضوعات کیفری طیف گسترده ای دارند و ناگزیر مردم گاها با آنها مواجه میشوند در اختیار قرار دادن این مشاوره ها خیلی کاربردی و موثر است تشکر
باسلام خدمت مسئولین محترم موسسه وکیل تلفنی و همچنین کاربران گرامی و عزیز. باتوجه به اینکه امور حقوقی از امور تخصصی است و داشتن وکیل متبحر و مجرب و یا کمک گرفتن از مشاورین باتجربه میتواند در اقدامات حقوقی بسیار کمک کند، لذا توصیه میشود که حتما قبل از هر اقدام حقوقی، سعی کنید با وکیل یا مشاور حقوقی مشورت کنید. موسسه وکیل تلفنی این امکان رو فراهم کرده تا به راحتی و بصورت آنلاین مردم بتوانند با وکلا و مشاورین مجرب ارتباط برقرار کنند
با سلام خدمت کاربران گرامی.مشاوره کیفری از زمره مشاوره های مهم در مسائل کیفری است و مسائل کیفری به دلیل ماهیت مهم آنها که با مال،جان و... افراد سروکار دارد می بایست جدی گرفت و حتما قبل از هر اقدام با وکیل مشورت گرفت یا اقدام به اخذ وکیل نمود .ووکیل تل این امکان را برای همه شما کاربران ارجمند فراهم آورده است.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
برادر من رشتشون حقوق هست. و الان دانشجوی دکتری هستند.نمیدونم که مشاور حقوقی که سایت شما به صورت تلفنی استخدام میکند حتما باید پروانه وکالت داشته باشد؟ خوب برادر من خیلی باسواد هست اما هنوز پروانه پایه یک ندارد. ما در شهر ازنا هستیم. برادرم در حال پیگیری و انجام مراحل جهت استخدام غیرحضوری در سایت وکیل تلفنی هست. امید است که پذیرش شوند
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور كيفري خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع كيفري مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
خیلی ممنون از مطالب خوبی که در اختیار ما قرار میدین ،مطالبتون آگاهی بخش و قطعا در کاهش مراجعات بی دلیل و بلاوجه به محاکم قضایی اثر گذاره و عموم مردم با حق و حقوقشون آشنا میشن، از زحمات شبانه روزیتون تشکر میکنم و قدردانتون هستیم.شاد و سربلند و پیروز باشید
سلام من در یک پرونده کیفری در دادسرا نیاز به نگارش یا لایحه فوری داشتم. در جست جوی اینترنتی با وکیل تلفنی آشنا شدم و تماس گرفتم. در نهایت سرعت ممکن بنده با مشاور ارتباط گرفتم و با توضیح شرایط پرونده تقاضای نگارش لایحه داشتم. باتوجه به عجله ای که داشتم زحمت کشیدند و در کمتر از یک ساعت نگارش من انجام شد و کار من در دادسرا عقب نیافتاد. خواستم از این طریق از مدیریت موسسه و کلیه همکارانشون که با حوصله و دلسوزی مشکلات کاربران را پیگیری میکنند تشکر کنم.
دوستان اگر ازتون شکایت شده و هموز تو مرحله دادسراس بهتره همون اول که تو دادسراس از متخصص کمک بگیرید که پرونده رو ببندید بعضی به اشتباه فکر میکنن تو دادسرا خودشون سعی میکنن دفاع کنن اگر نشد و پرونده رفت دادگاه از وکیل کمک بگیرن ولی این اشتباهه
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر رادارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم نموده است‌.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی