موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل آنلاین کیفری رایگان

وکیل آنلاین کیفری رایگان

وکیل آنلاین کیفری رایگان، یکی دیگر از انواع خدمات مجموعه حقوقی وکیل تلفنی است؛ علاوه بر اهمیت موضوعات کیفری که مداقه و لزوم بهره ­مندی از تجربه وکلای متخصص و ویژه امور کیفری را می ­طلبد، امکان مکالمه و چت رایگان با وکیل کیفری آنلاین و امکان دسترسی به او در هر زمان و مکانی، به صورت تمام وقت که با صرف مناسب ­ترین هزینه میسر باشد و بسیاری از مزایای دیگر شرایطی را مهیا ساخته که مجموعه حقوقی ما با برخورداری از بهترین وکلای خانم و آقا کشور و تاسیس بنگاه حقوقی 24 ساعته وکلای کیفری، درصدد ارائه خدمات حقوقی هرچه بیشتر جهت رفاه موکلین و مراجعین ارجمند خود می ­باشد.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک کیفری

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"به دلیل حساسیت امور کیفری، هم­چنین به سبب امکان مواجهه با عواقب ناخواسته مدت­ دار، تاثیرات متقابل و حتی پایدار مسائل کیفری، دریافت مشاوره حقوقی از یک وکیل کیفری پایه یکِ 24 ساعته، که مشورت و راهکارجویی حقوقی لازمه را با احاطه و تسلط کاملی که در امور کیفری دارا است، به صورت تمام­ وقت شبانه­ روزی و فوری در اختیار مراجعین خود قرار دهد، از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ از این رو این امکان فراهم شده است تا شما با لمس تصویرک زیر بتوانید به صورت 24 ساعته با وکیل متخصص در حوزه حقوقی خود تماس حاصل نمایید و مشکلات حقوقی خود را حل نمایید"

 

 

مدت زمان لازم جهت برقراری تماس و مکالمه با وکیل آنلاین کیفری رایگان، چقدر است؟

 

requirements of calling the criminal lawyer

اورژانس وکالت کیفری 24 ساعته و فوری

 

موسسه وکیل تلفنی با برخورداری از بهترین وکلایی که در امور مختلف از جمله امور کیفری دارای تخصص و تبحر ویژه هستند، مجموعه ­ای از کارشناسان حقوقی را در اختیار دارد که ضمن دارا بودن برنامه­ های زمانی منظم، مشاوره­ های حقوقی حضوری و غیر حضوری نیز ارائه می­ نمایند؛ به طور کلی مشاوره­ های حقوقی غیر حضوری در مقایسه با نوع حضوری آن، امکان ارائه خدمات با سرعت بیشتری را دارا است؛ چراکه دیگر نیازی به صرف هزینه­­ های رفت و آمد در ترافیک، اتلاف وقت و رعایت بسیاری از زمان­ بندی­ های اداری و... نیست.

برقراری تماس تلفنی یا آنلاین با مشاوران حقوقی وکیل تلفنی این امتیاز را دارا است که افراد، در هر ساعت از شبانه­ روز، در هر جای ایران یا دیگر کشورها که باشند، با بروز هر امر فوری و ضروری یا به هر دلیل دیگری، امکان دسترسی به مشاورِ حقوقیِ مدنظر خود را در کمترین زمان ممکن داشته باشند.

وکیل آنلاین کیفری رایگان نیز که از طریق بنیاد حقوقی 24 ساعته و رایگان کیفری مجموعه وکیل تلفنی ارتباط با او میسر می­ باشد، از این قاعده مستثنی نبوده و جهت برقراری ارتباط با او کافی است به یکی از ابزارهای ارتباطی تلفنی و آنلاین دسترسی داشت تا در کوتاه­ ترین زمان ممکن، با وکیل خود، زمان مناسب جهت دریافت مشاوره کیفری را هماهنگ نمود؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به وکیل کیفری رایگان آنلاین و نحوه برقراری ارتباط با او با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

آیا مشاوره با وکیل آنلاین کیفری رایگان محدودیت زمانی دارد؟

 

limitations of online criminal legal advice

مشاوره با وکیل کیفری آنلاین به صورت 24 ساعته

 

خیر؛ برنامه زمانی مشاوره­ های حقوقی مجموعه وکیل تلفنی دارای تنوع بسیاری است؛ افراد این امکان را خواهند داشت تا متناسب با ضرورت امر مورد نظرشان یا بر حسب پرونده و سوالاتی که با آن مواجه هستند زمان­بندی مدنظر خود را انتخاب یا با مشاوره وکیل مورد نظر هماهنگ نمایند.

تعداد بالای وکلای مجموعه وکیل تلفنی نیز این فرصت را فراهم می کند که پس از درخواست موکلین و مراجعین مبنی بر دریافت مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین کیفری رایگان، وکیل مذکور فوراً با ایشان تماس گرفته و بدین طریق دریافت راهکار های حقوقی سهل گردد.

 

مشاوره با وکیل آنلاین کیفری رایگان از چه طریقی میسر است؟

این مجموعه جهت رفاه بیشتر هم­ میهنان عزیز در ایران و سراسر جهان، امکان برقراری تماس به منظور دریافت مشاوره را از طریق تمامی راه­ های ارتباطی فراهم نموده است.

بدین منظور می­ توان از طریق تلفنی، آنلاین، به صورت چت و تصویری با استفاده از نرم­ افزارهای گوشی­ های هوشمند و رایانه­ ای مانند واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و... با وکیل آنلاین کیفری رایگان در ارتباط قرار گرفت و با طرح سوال حقوقی رایگان از وکیل کیفری، راهکارهای مناسب با موضوع و اقدامات لازمه را جویا شد و بکار بست.

 

چگونه می ­توان به وکیل آنلاین کیفری رایگان اعتماد نمود؟

 

trust to online lawyer concept

وکیل کیفری آنلاین و معتمد 24 ساعته در دسترس

 

بایستی اظهار نمود که تمامی وکلا، برای کسب عنوان وکالت سال­ های بسیاری را به تحصیل در رشته حقوق و دریافت مدرک تحصیلی مرتبط یا معادل قانونی آن و گذراندن آزمون­ های پُر چالش حقوقی و در نهایت موفقیت در دوران کارآموزی و کسب تجربه­ های حقوقی تحت نظر وکیل سرپرست مربوطه، سپری کرده ­اند؛ بنابراین شخصی که واجد عنوان وکالت است بایستی مراحل فوق­ الذکر را موفقیت­ آمیز گذرانده باشد؛ لیکن مبحث مربوط به تجربه و مهارت امری است که با تخصصی شدن هرچه بیشتر امور اهمیت روزافزون می­ یابد.

وکلای مجموعه وکیل تلفنی با تقویت مهارت­ های خود در امور حقوقی ویژه و جداگانه، این امر را تحقق بخشیدند. مشاوره ­های حقوقی وکیل تلفنی، ضمن حفظ اسرار حقوقی مراجعین محترم با وجود برخورداری از نظارت مستمر بر عملکرد و نحوه مشاوره وکلای مربوطه، هم­چنین به دلیل سنجش میزان رضایت مراجعین گرامی، از شاخص اطمینان، ارائه ضمانت کیفیت و اعتماد مطلوبی برخوردار است.

قطع به یقین کافی است، با وکیل آنلاین کیفری رایگان مشورت حقوقی داشته و پرسش و پاسخ حقوقی خود را طرح نمایید تا صحت مطالب فوق سنجیده شود.

 

در خصوص چه جرایمی می­ توان با وکیل آنلاین کیفری رایگان مشاوره داشت؟

 

online criminal lawyer specialties

تماس فوری با وکیل پایه یک 24 ساعته جرائم کیفری

 

جرایم امور کیفری طیف گسترده­ ای دارند، یک نگاه به حجم مواد قانونیِ قانون مجازات اسلامی و سایر قوانین مربوط به آن، هم­چنین میزان اصلاحات صورت گرفته در خصوص آن و بررسی آیین دادرسی، رویه ­های قضائی و پرونده ­های کیفری و... کافی است تا گستره جرایم کیفری مشخص شود.

وکیل آنلاین کیفری رایگان، در خصوص تمامی موضوعات و امور مرتبط با مسائل کیفری؛ مشاوره تمام وقت، شبانه ­روزی و فوری ارائه می ­نماید؛ بدین جهت، کافی است با بهترین وکلای زن و مرد کشور از مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید و سوالات خود را ضمن ارتباط تلفنی یا آنلاین، طرح و راهکارجویی نمایید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وکیل کیفری آنلاین و مشاوره فوری با او

مشاوره حقوقی صوتی-تصویری با وکیل پایه یک

وکیل کیفری اورژانسی و خدمات حقوقی بی نظیر آن

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی

تماس فوری با وکیل کیفری در واتساپ

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی