موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

تجدید نظرغیر مالی در دعاوی شرکت ها

تجدید نظر (غیر مالی) در دعوی شرکت ها

وقتی از دعوی شرکت ها صحبت می شود، یک عده با خود فکر می کنند که منظور از دعوی شرکت ها چیست؟ در اینجا باید بگوییم که شرکت ها اشخاص حقوقی هستند، همانند انسان ها که اشخاص حقیقی به حساب می آیند، شرکت ها نیز دارای حق و حقوقی هستند که بعد از تشکیل، توسط اعضای آن باید رعایت شود؛ فلذا با ما همراه باشید تا این موارد را با هم بررسی نماییم.

 

سخنان بانوی وکیل در خصوص دعاوی رایج غیر مالی در شرکت ها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"کلاً دعاوی در حوزه تمامی موارد به دو نوع مالی و غیر مالی تقسیم می شوند؛ دعاوی مالی مربوط به مال یا منفعتی  می شود و دعاوی غیر مالی مربوط به رفع نیازهای عاطفی و اخلاقی انسان است که مبادله مالی در خصوص آن صورت نمی گیرد؛ اما چیزی که در این میان مطرح است این است که در هنگام بروز دعاوی از انواع مختلف مالی و غیر مالی،  بهترین راهکار چیست؟ بهترین راهکار در باب این سوال، مراجعه به وکیل دعاوی مالی یا غیر مالی است که این امکان با لمس تصویرک زیر برای شما مهیا خواهد شد؛ فلذا تصویرک زیر را لمس نمایید تا با وکیل دعاوی شرکت ها به صورت 24 ساعته تماس تلفنی برقرار نمایید"

 

 

چه آرائی قابل تجدید نظر می باشند؟

 

votes compatible with revisioning

بررسی فوری و آنلاین آرای قابل تجدید در دعاوی غیر مالی شرکت ها

 

وقتی که دعوایی در دادگاه مطرح می شود، این دعوا دو طرف دارد خواهان و خوانده، هنگامی که رأیی از طرف دادگاه صادر می شود، امکان دارد که خوانده به این رأی اعتراض داشته باشد و خواهان بررسی دوباره ی پرونده باشد، دادگاه بعد از صدور رأی اولیه به طرفین دعوا مهلت بیست روزه می دهد تا بتوانند تقاضای تجدید نظر کنند.

باید در نظر داشته باشیم که طبق قانون آیین دادرسی مدنی آرایی قابل تجدید نظر خواهی هستند که از دادگاه های انقلاب و عمومی در مسائل حقوقی که قطعی است، صادر شده باشد.

در دعاوی مالی اگر خواسته بیشتر از سه میلیون ریال باشد و دعاوی غیر مالی در همه ی موارد، می توان درخواست تجدید نظر داد، حکم راجع به متفرعات (مشتقات) دعوا در صورتی که حکم راجع به اصل دعوا، قابل تجدید نظر باشد؛ احکامی که نیاز به کارشناسی مجدد باشد قابل تجدید نظر هستند، یک سری از قرارداد های صادر شده هم طبق قانون قابل تجدید نظرخواهی هستند، مثل: « قرار ابطال دادخواست یا رد دادخواست که از دادگاه صادر می شود، قرار رد دعوا یا عدم استماع دعوا، قرار سقوط دعوا، قرارعدم اهلیت یکی از طرفین دعوا و بسیاری از موارد دیگر که امکان دریافت مشاوره در خصوص آن به سادگی نوشیدن آب است».

کسانی که با یک شرکت شروع به همکاری می کنند، ممکن است که به اختلافاتی بر بخورند که باعث ایجاد مشکل در تنظیم قرارداد شود، دراینجا احتمالاً افرادی قصد اقامه ی دعوا را دارند، منتها نمی دانند علیه چه کسی دعوا مطرح کنند؛ وقتی برعلیه شخصی دعوایی در مراجع قضایی اقامه می شود، مستقیماٌ وی را خطاب قرار می دهند، اما در شکایت از یک شخصیت حقوقی، باید برعلیه شرکت یا سازمانی شکایت کرد که دارای اسم تجاری است و می تواند طرف شکایت قرار گیرد.

 

ماده ی 331 ق.آ.د.م: « کلیه ی دعاوی غیر مالی قابل تجدید نظر خواهی هستند».

 

اگر درزمینه ی تجدید نظر غیرمالی شرکت ها سوالی برای شما پیش آمد و برای پاسخ آن نیاز به مشاوره داشتید می توانید با سایت وکیل تلفنی ما تماس بگیرید، پاسخ سوالات خود را از وکلای متخصص ما در این سایت بپرسید، مطمئن باشید که بهترین راهکار را دریافت خواهید کرد.

 

چه اشخاصی حق تجدید نظر دارند؟

 

people with rights of revisioning in companies

بررسی آنلاین و تلفنی حق تجدید نظر به صورت 24 ساعته

 

اشخاصی که احساس می کنند در رأی صادر شده از طرف دادگاه ضرر کرده است، می تواند ظرف مهلت بیست روزه که برای تجدید نظر دارد دادخواست بدهند.

ماده ی 237: "در صورتی که در مهلت مقرر دادخواست یا درخواست تجدید نظر به دادگاه صادر کننده حکم تقدیم نشده باشد، در خواست کننده با ذکر دلیل و بیان عذر خود تقاضای تجدید نظر را به دادگاه صادر کننده رأی تقدیم می نماید؛ در این هنگام دادگاه مکلف است ابتدا به عذر مطرح شده مثل بیماری، فوت، ورشکستگی، محجوریت یا غیره ...، که موجب عدم درخواست تجدیدنظر در مهلت مقرر بوده رسیدگی و درصورت موجه شناختن عذر نسبت به پذیرش درخواست یا دادخواست تجدید نظر اقدام نماید"

 

چه افرادی می توانند در تجدید نظر خواهی، دادخواست تجدید نظررا به دادگاه تقدیم کنند؟

 1. محکوم علیه یا وکیل و نماینده ی قانونی او.

 2. شاکی خصوصی یا وکیل یا نماینده ی قانونی او.

 3. رئیس حوزه ی قضایی در خصوص جرائمی که به موجب قانون تعقیب آنها به عهده او گذارده شده است.

 

موسسه ی حقوقی وکیل تلفنی، می تواند شما را یاری کند تا با بهترین وکلای متخصص در زمینه ی تجدید نظر، ارتباط  برقرار کنید و اگر نیاز به تنظیم دادخواست تجدید نظر داشتید حتماً وکلای ما، شما را یاری خواهند کرد، سایت وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب به صورت شبانه روز، مفتخر است در خدمت ملت شریف میهن عزیزمان باشد.

 

مهلت تجدید نظر چقدر است؟

 

revisioning timeout

افزایش آنلاین و تلفنی مهلت تجدید نظر به صورت 24 ساعته و فوری

 

در فرایند دادرسی، درصورتی که رأی صادر شده اشکالاتی داشته باشد، مهلتی برای بررسی مجدد داده می شود که به این بررسی مجدد، اصطلاحاٌ تجدید نظر گفته می شود و این تجدید نظر خواهی از احکام صادر شده از دادگاه نخستین یا بدوی، یکی از مراحل مهم در نظام قضایی کشور ما محسوب می شود، با گنجاندن این مرحله از رسیدگی در دادگاه های کشور ما نشان می دهد که چقدر به تأمین عدالت ارزش قائل می شوند، تا حق کسی پایمال نشود؛ اکنون با توجه به ماده ی قانونی متوجه می شویم که چه مدت برای تجدید نظر خواهی مهلت داریم.