موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

هزینه نگارش شکواییه

هزینه نگارش شکوائیه 

 

شکوائیه یا همان شکایت نامه، برای طرح شکایت کیفری تنظیم می شود. رسیدگی به هرگونه ادعای وقوع جرم از طرف شخص شاکی، بر اساس شکوائیه در مراجع قضایی صورت می پذیرد. با پرداخت هزینه نگارش شکوائیه و تنظیم آن توسط یک وکیل مجرب، پرونده را زودتر به نتیجه می رساند. در اینجا به تفصیل در مورد شکوائیه و مراحل انجام آن می پردازیم.

 

نگارش شکوائیه نیز همانند بسیاری از موارد حقوقی دیگر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، نگارش شکواییه به زبان عامیانه تر  همان شکایت کردن از یک شخص یا یک مجموعه است که این فرایند از طریق نگارش شکواییه به مراتب دادگاه رسیده و مورد بررسی آن واقع می گردد، با ما همراه باشید تا بدانیم که چگونه شکایت نامه بنویسیم و چه نکاتی را در نوشتن آن رعایت نماییم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ثبت هرگونه دعوی کیفری از طریق تنظیم شکوائیه امکان پذیر است. اگر شکوائیه نگارش نشود، ثبت شکایت کیفری نزد مراجع کیفری صورت نمی پذیرد. در حقیقت، برای آغاز یک دعوای کیفری از سوی فرد شاکی و پیگیری آن، باید شکوائیه ای تنظیم شود. شکوائیه در امور کیفری مانند دادخواست در امور حقوقی بوده و افراد از طریق این دو راه، قادر به مطالبه ی حقوق خود می باشند.

 

در جرایم کیفری که جرایم مشهود بوده و ضابطان قانون از آن آگاه هستند، نیازی به طرح شکوائیه نبوده و در امور قضایی به آنها رسیدگی می شود. اما اگر جرایم کیفری با جرایم نامشهود رخ دهد، برای رسیدگی به آنها در مراجع قضایی، به تنظیم شکوائیه نیاز است. زمانی که شکوائیه بر اساس نکات نگارشی تنظیم شد، برای رسیدگی به ادعای شاکی، ابتدا به کلانتری و دادسرا ارجاع داده می شود.

 

لازم به ذکر است که برای نگارش صحیح شکوائیه، باید یک سری نکات رعایت شود تا رسیدگی به پرونده ی شاکی در مراجع قضایی سریعتر انجام پذیرد. نحوه نگارش شکوائیه در ماده 68  قانون آیین دادرسی کیفری به طور کامل توضیح داده شده است. بر اساس این ماده، وارد کردن تمامی اطلاعات لازم برای نگارش شکوائیه ضروری بوده و هر گونه مغایرت و یا نقص در اطلاعات وارد شده، موجب رد شکوائیه از سوی مراجع قضایی و اتلاف هزینه نگارش شکوائیه می شود. از آن گذشته، اگر متهم از طرح شکوائیه باخبر شود، تمام مدارک را از بین برده و ادعای شاکی بی اثر می شود.

 

ممکن است برخی افراد بین شکوائیه و دادخواست تمایزی قائل نشوند. اما گفتنی است که این دو با یکدیگر متفاوت هستند. دادخواست مخصوص امور حقوقی بوده ولی شکوائیه برای امور کیفری تنظیم می شود. گذشته از آن ، به طرفین دعوا در شکوائیه، شاکی و مشتکی عنه گفته می شود؛ در حالی که در دادخواست، دو طرف دعوا، خواهان و خوانده می باشند. دیگر تفاوت بین دادخواست و شکوائیه این است که با طرح شکوائیه در دادگاه کیفری، اگر موضوع خسارت در میان باشد، می توان یک دادخواست نیز برای مطالبه ی خسارت تنظیم نمود. این در حالی است که در دادگاه های حقوقی، تنظیم شکوائیه میسر نمی باشد.

 

 

 

 

 

در چه مواردی می توان از شکوائیه استفاده کرد؟

هر گونه جرم و جنایت علیه افراد، مستحق مجازات است. به این ترتیب، شاکی می تواند برای مطالبه ی خسارت، علیه مجرم شکایت نامه ای تنظیم کند. در مواردی مانند توهین به افراد، سرقت، کلاهبرداری، ضرب و جرح و دیگر امور کیفری، می توان از شکوائیه استفاده کرد.

 

به طور کلی برای تمام جرایم کیفری حدی، جرایم علیه نفوس، جرایم مربوط به تهیه و ترویج سکه تقلبی، اهانت به مقدسات و سوء قصد به مقامات و جرایم ضد امنیت داخلی و خارجی می توان شکوائیه تنظیم نمود و از طریق پرداخت هزینه نگارش شکوائیه، پرونده را به جریان انداخت. علاوه بر این، مواردی مانند جعل اسناد و استفاده از آن، جرایم رایانه ای، جرایم علیه اموال، جرایم علیه اسناد و مدارک، دعاوی کیفری خانواده، دعاوی کیفری کودک آزاری، آدم ربایی، نشر اکاذیب، سرقت، جعل اسکناس، جعل گواهی اشتغال به تحصیل، جعل مهر، ورود غیرمجاز، تخریب اموال دولتی، ورشکستگی و جرایم مربوط به تخلفات رانندگی، با نگارش شکوائیه و تقدیم آن به دادسرا، قابل پیگیری می باشند.

 

نگارش صحیح شکوائیه و پرداخت هزینه شکوائیه، باعث سریعتر شدن روند پیگیری پرونده قضایی می شود. لذا توصیه می شود از طریق مشاوره حقوقی موسسه حقوقی وکیل تلفنی، از راهنمایی های کارشناسان حقوقی این مجموعه برای نگارش شکوائیه بهره مند شده و تشخیص صحیح موضوع شکوائیه را به وکلای ماهر ما بسپارید.

 

 

برای نگارش شکوائیه چه مدارکی لازم است؟

برای تنظیم شکوائیه و پرداخت هزینه نگارش شکوائیه، توجه به نکات مندرج در ماده 68 قانون آیین دادرسی کیفری الزامیست. تنظیم شکوائیه با پر کردن فرم الکترونیکی در دفاتر خدمات قضایی انجام می شود. سپس، این شکوائیه برای رسیدگی به دادسرا یا دادگاه ارجاع داده می شود. البته برای تنظیم شکوائیه، تنها تکمیل فرم الکترونیک مدنظر نیست؛ بلکه اگر موضوع شکایت به صورت کتبی نیز به کلانتری ها تقدیم شود، قابل بررسی خواهد بود.

 

 

 

 

 

قید نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، کد ملی، شماره تلفن و آدرس شاکی و همچنین موضوع شکایت در شکوائیه الزامیست. همچنین، تاریخ و مکان وقوع جرم باید به دقت نوشته شود. خسارت وارده به شاکی و همچنین مدارکی دال بر وقوع جرم نیز از دیگر مواردیست که باید در شکوائیه ذکر شوند. بعلاوه، اگر شاکی، شهودی برای اثبات جرم دارد، باید نام و مشخصات کامل آنها را در فرم شکوائیه بنویسد. همچنین، در صورت آگاهی از نام و نشانی مشتکی عنه، باید آنها را در شکوائیه قید نمود.

 

 

هزینه نگارش شکوائیه توسط وکیل

وکلا برای تنظیم شکوائیه مواردی مانند اهلیت و شکایت شاکی را در نظر می گیرند. اهلیت به معنای داشتن سن لازم برای طرح شکایت است. سن لازم در دختران 9 سال و برای پسران 15 سال است؛ اما معمولا در دادگاه سن قانونی 18 سال را برای طرح شکایت در نظر می گیرند. بدیهی است که اگر شاکی به سن قانونی نرسیده باشد، باید شکوائیه خود را از طریق ولی و یا قیم خود به مراجع کیفری تقدیم کند. شکایت شاکی نیز در مواردی که جرم عمومی نبوده و جنبه ی خصوصی دارد( مانند توهین، افترا، فحاشی) ضروری می باشد. پس تنظیم شکوائیه در مورد جرایم خصوصی، تنها با شکایت شاکی امکان پذیر است.

 

هزینه نگارش شکوائیه دارای مبلغ مشخصی نمی باشد و با توجه به امور کیفریِ مورد شکایت، هزینه های متفاوتی خواهد داشت. شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان  موسسه حقوقی وکلای تلفنی، از متخصص ترین وکلا برای نگارش شکوائیه کمک گرفته و در مورد هزینه های مربوط به نگارش شکوائیه اطلاعاتی کسب کنید. وکلای مجرب این مجموعه، با در نظر گرفتن تمام ملاحظات قانونی و نکات نگارشی، اقدام به نگارش شکوائیه می کنند. با اعتماد به وکلای متخصص این موسسه، حقوق خود را به طور قانونی مطالبه کنید.

 

 

 

cost of writing a complaint

 

 

چگونگی پرداخت هزینه نگارش شکوائیه

 در مورد پرداخت هزینه نگارش شکوائیه و اقدام برای نگارش آن، با مشاوره حقوقی تلفنی در ارتباط باشید. از طریق مشاوره با وکلا، در مورد هزینه نگارش شکوائیه و چگونگی پرداخت این هزینه، اطلاعاتی کسب کنید. برای پرداخت هزینه 2 روش کلی وجود دارد روش اول پرداخت انلاین از طریق سایت موسسه و روش دوم استفاده از شماره کارت 6037997382284538 به نام هادی توکلی می باشد.

 

نحوه نگارش شکوائیه به صورت غیرحضوری

طرح شکایت از طرف شاکی، هم به صورت کتبی  و هم به صورت شفاهی امکان پذیر است. برای نگارش شکوائیه توسط وکلای موسسه حقوقی وکیل تلفنی کافی است با شماره 09212242670 تماس گرفته و هزینه نگارش را واریز نمایید سپس مدارک خود را از طریق واتس اپ برای وکیل ارسال می کنید. وکیل مدارک را بررسی و شکوائیه را تنظیم می نماید سپس در قالب فایل ورد و پی دی اف برای ارسال می گردد.

 

 

 

جداول هزینه ای نگارش انواع شکواییه توسط وکیل دادگستری

 

نوع شکوائیه

هزینه نگارش شکوائیه

تنظیم  شکواییه دعاوی کیفری

هر کدام از این موارد تنها 500هزار تومان

 

تنظیم  شکواییه جرائم کیفری حدی

تنظیم  شکواییه جرائم علیه نفوس

تنظیم  شکواییه جرائم ضد امنیت داخلی و خارجی

تنظیم  شکواییه اهانت به مقدسات و سوء قصد به مقامات

هر کدام از این موارد تنها 400 هزارتومان

 

تنظیم  شکواییه تهیه و ترویج سکه تقلبی

تنظیم شکواییه جعل و تزویر و یا استفاده از سند مجعول

تنظیم  شکواییه جرائم رایانه ای

تنظیم  شکواییه اعمال منافی عفت

هر کدام از این موارد 350 هزار تومان

 

تنظیم  شکواییه جرائم علیه اموال

تنظیم  شکواییه جرائم علیه اسناد مالکیت
تنظیم  شکواییه جرائم علیه مدارک

تنظیم  شکواییه توهین

تنظیم  شکواییه دعاوی کیفری خانواده

هر کدام از این موارد 350 هزار تومان

تنظیم شکواییه دعاوی کیفری ترک انفاق یا تدلیس
تنظیم شکواییه دعاوی کیفری کودک آزاری

تنظیم  شکواییه  افشای اسرار حرفه ای

تنظیم  شکواییه سرقت هر کدام از این موارد 350 هزار تومان
تنظیم  شکواییه آدم ربایی
تنظیم  شکواییه نشر اکاذیب
تنظیم  شکواییه جعل اسکناس
تنظیم  شکواییه جعل گواهی اشتغال به تحصیل هر کدام از این موارد 350 هزار تومان
تنظیم  شکواییه جعل اسکناس و برات
تنظیم  شکواییه اسناد تعهد آور بانکی
تنظیم  شکواییه جعل مهر و منگنه
تنظیم  شکواییه تصدیق نامه خلاف واقع

هر کدام از این موارد 350 هزار تومان

 

تنظیم  شکواییه ارتشا

تنظیم  شکواییه کلاهبرداری

تنظیم  شکواییه خیانت در امانت

تنظیم شکواییه افترا یا  افترای عملی

هر کدام از این موارد 350 هزار تومان

 

تنظیم  شکواییه ورود غیر مجاز
تنظیم  شکواییه استفاده از اموال دولتی
تنظیم  شکواییه تخریب اموال دولتی
تنظیم  شکواییه ورشکستگی
تنظیم  شکواییه ساخت وسیله برای ارتکاب جرم

تنظیم  شکواییه جرائم ناشی از تخلفات رانندگی

 

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام ما نه تنها توان تبدیل خواسته های حقوقی وغیر کیفری شما را شکل وطرحی محکمه پسند ودر قالب دادخواست داریم بلکه می توانیم انواع شکایات کیفری شما را در قالب شکوائیه قابل طرح واستماع برای دادگاه بنمائیم این توان تخصصی موجب جلوگیری از تضیع حق شما خواهد بود
با سلام وخسته نباشید بسیاری از کار بران سوال می کنند که هزینه ی نوشتن شکایت نامه ویا دادخواست در سایت چقدر هست وکلای سایت وکیل تلفنی با ارائه ی مطالب و درج هزینه ها کمک بزرگی به افراد می کنند سپاسگزاریم
توضیحات بسیار خوبی در خصوص شکواییه و نگارش آنها قرار دادید افراد بهتر است با توجه به نوع شکایت اقدام به تقدیم شکوائیه ای نمایند که کاملا مرتبط و صحیح نگارش شده است
سلام و درود. با توجه به اینکه نگارش شکوائیه از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است توصیه می شود حتما از راهنمایی و کمک یک وکیل دادگستری یا مشاور متخصص این حوزه استفاده نمائید. موسسه وکیل تلفنی خدمات ارزنده ای در این خصوص ارائه می دهد و شما می توانید با پرداخت یک هزینه به صرفه و در سریعترین وقت ممکن با مشاورین این موسسه تماس حاصل نمائید ونگارش شکوائیه خود را به موسسه بسپارید. چنان که دوستان بسیاری از این خدمات استفاده نموده و رضایت داشته اند.
با سلام خدمت کاربران عزیز.قبل از هر چیزی باید تشکر کرد از موسسه وکیل تلفنی که این مطالب جز به جز را برای شما عزیزان تهیه می کند و به رایگان در اختیار می گذارد و در ارتباط با تنظیم شکایت باید به عرض برسانم که قبل از هر اقدامی ابتدا می بایست مشورت لازم را از مشاوران موسسه بگیرید و برای رهایی از نکات تنظیم شکوائیه به طور کل آن را به وکلای موسسه بسپارید تا برای شما انجام دهند.موفق بلشید.مسیح آقاداودی از وکلاز موسسه کد ۲۰۵۵۴
سلام وقت بخیر من جهت نگارش شکوایه توهین و مزاحمت از خدمات مجموعه وکیل تلفنی استفاده کردم و کاملا راضی بودم . هم قیمت ها مناسب بود هم به تمام سوالاتم پاسخ داده شد. کمال تشکر از تیم جوان و با انگیزه وکیل تلفنی را دارم. موفق باشید
بسیار خوب
پیگیری موضوعات کیفری نیاز ب تخصص لازم رو داره موسسه وکیل تلفنی موجب تسهیل این موارد شده
دوستان توجه داشته باشند عبارات اشتباه در شکاوئیه ممکنه باعث رد آن به سبب عدم صلاحیت به رسیدگی شود حتما این موضوع رو به وکیل متخصص بسپارید
موضوع من کلاهبرداری رایانه ای هست. در حقیقت یک شخصی با ی سایت دروغین از من چندین میلیون پول اخاذی کرد. یک از خانم های وکیلتون که متخصص امور کیفری بود زحمت کشیدن و شکایت من رو تنظیم کردن و فایل وردش رو برام ارسال کردن و خیلی خوب راهنماییم کردن که ادامه مسیر چه کار باید بکنم. چون من واقعا توانایی گرفتن وکیل ندارم و یکی از روستاهای خوزستان زندگی میکنم و این وکیل عزیز در استان مازندران بودند.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی