موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی شرکت های سهامی عام

مشاوره حقوقی شرکت سهامی عام

در ادامه این مقاله ابتدا به بررسی شرکت و معنی آن می پردازیم؛ شرکت سهامی عام شرکتیست که از تشکیل اجتماع دو یا چند نفر به منظور کسب سود و عملیات تجاری، شکل گرفته است. شرکت های تجاری شخصیت های حقوقی مستقل به حساب می آیند، هدف از تاسیس شرکت های تجاری انجام عملیات تجاری است که این اعمال در قانون تجارت نیز بیان شده اند؛ شرکت های تجاری با ثبت در اداره ثبت شرکت ها شخصیت حقوقی خود را شروع می کنند و پایان این شخصیت ها نیز با تشریفات خاصی همراه است؛ مسئولیت شرکا در شرکت های تجاری به نسبت سهم و نوع شرکت نیز متفاوت است.

 

حل فوری دعاوی شرکت های سهامی با وکیل تلفنی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"شرکت های سهامی عام یا خاص نیز همانند تمامی اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر به حمایت های حقوقی خود نیاز داشته تا بتوانند به حداکثر بازدهی رسیده و مسیر رو به رشدی را بپیمایند؛ اما نمی توان در دریافت رهنمود های حقوقی به هر کسی اعتماد کرد؛ چراکه امر بسیار تخصصی می باشد و سهل انگاری می تواند صد ها یا هزاران کارگر را بیکار نماید یا یک رئیس را ورشکسته؛ فلذا با توجه به حساسیت امر، پیشنهاد ما به شما این است که اگر شرکت شما سهامی عام می باشد، با وکلای شرکت سهامی عام ما تماس حاصل نموده و راهکار های تضمینی ایشان را که ناشی از سال ها کسب تجربه در این حوزه می باشد، به صورت 24 ساعته دریافت نمایید؛ برای اینکار تنها کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

شرکت سهامی عام چیست؟ و چگونه تشکیل می شود؟

 

LLp company concept

تنظیم آنلاین و فوری انواع اساسنامه به صورت تضمینی و 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی شرکت سهامی عام ابتدا در مورد شرکت سهامی سخن می گوید و شرکت سهامی، یعنی شرکتی که سرمایه ی آن به سهام تبدیل شده است و صاحبان سهام محدودیتی دارند و این محدودیت به نسبت سهام و سرمایه ی آن ها است. شرکت های سهامی شرکتی بازرگانی محسوب می شوند، حتی اگر اعمال آن ها تجاری نباشد.

مشاوره حقوقی شرکت سهامی عام بیان می دارد؛ شرکت سهامی عام شرکتی است که افراد موسس آن بخشی از سرمایه ی شرکت را از طریق فروش سه