موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل مهریه تهران

وکیل مهریه تهران

هنگامی که یک مرد عاشق یک زن می شود یا به هر دلیل با او ازدواج می کند، در حقیقت به بسیاری از موارد متعهد می شود که یکی از آن ها مهریه است؛ گاهی مهریه را مرد در همان ابتدای ازدواج و به اختیار خود به زوجه پرداخت می ­کند؛ اما اگر این اتفاق نیافتد، مرد موظف به پرداخت آن، در هنگام طلاق است؛ متأسفانه شرایط امروزه، مطالبه مهریه را به حدی طاقت فرسا کرده که وصول آن بدون حضور راهنمایی ها و مشاوره های یک وکیل، امری محال به نظر می رسد؛ چراکه بسیاری از بانوان تهرانی در سال 1400 به دلیل شرایط سخت وصول آن، فوراً تسلیم شده و از حقوق قانونی خود بازمی مانند؛ همین مورد باعث شده است تا ما با بهترین وکلای مهریه تهران همکاری نماییم تا وصول مهریه بانوان تهرانی را تسهیل بخشیم؛ حال با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله به نقش وکیل متخصص مهریه تهرانی ما در وصول مهریه تان پی ببریم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را تماشا کنید و نکات مهم آن را یادداشت نمایید.

 

بهترین روش های وصول مهریه در تهران

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

دغدغه های وصول مهریه در سال 1400

 

Dowry problems in Recent year

سامانه آنلاین و 24 ساعته وصول مهریه وکیل تلفنی

 

قبل از ورود به بحث اصلی وکیل مهریه تهران کمی در مورد تهران و شرایط زندگی کردن در آن را برای شما شرح می ­دهیم؛ تهران پایتخت ایران به عنوان بزرگترین شهر و مرکز ایران به دلیل جمعیت بالای این شهر و گرانی اقلام ضروری خصوصاً در یکی دو سال اخیر واقعاً زندگی کردن در آن برای ساکنانش مشکل شده است.

قطعاً مسائل مختلف از جمله مشکلات اقتصادی، اعتیاد و ...،  ممکن است منجر به جدایی زوجین و در نهایت طلاق ­شود؛ طبق قانون و شرع ما زمانی که دختری برای بار اول یا دوم حتی سوم ازدواج می­ کند، همیشه بر ذمه مردی که با دختر ازدواج می­ کند مقداری پول یا سکه و حتی اموال غیر منقول به عنوان مهریه زن در سند ازدواج ثبت می­ شود؛ اگر روزی این زوج بخواهند از هم جدا شوند قطعاً مرد موظف است برابر میزانی که برای زن در سند ازدواج ثبت شده است مهریه­ اش را پرداخت کند.

نکته: اگر ما بخواهیم شرایط طلاق را در شهری مانند تهران با آن همه مصائب شغلی، بیکاری و شرایط بد اقتصادی بررسی کنیم، قطعاً خواهیم دید که مشکلاتش بسیار بیشتر از سایر شهرها است؛ شما تصور کنید مردی که با حقوق اندک زندگی خود و زن و بچه­  اش را می­ چرخاند ناگهان با همسر خود به مشکل بخورد و تصمیم به طلاق بگیرند، قطعاً زن پس از درخواست طلاق اولین چیزی که مطالبه خواهد کرد مهریه ­اش است.

قطعاً گرفتن مهریه از مرد در تهران بسیار مشکل است؛ زیرا در شرایط کنونی زندگی کردن در تهران مانند نبرد در میدان جنگ است، به هر حال مهریه هم حق زن است و باید پرداخت شود. قانون برای هر چیزی پیچیدگی های خاصی دارد، قطعاً یک زن معمولی و بعضاً خانه دار با شرایط مطالبه مهریه از همسر خود اطلاعات خاص و به درد بخوری ندارد پس باید با یک متخصص مهریه مشورت کند.

مجموعه وکیل تلفنی جهت رعایت حال شما خصوصا در این ایام کرونا که کم­تر جرات بیرون آمدن از خانه را داریم شرایطی را فراهم کرده که شما بانوان عزیز بتوانید خیلی راحت با بهترین وکلای مهریه آنلاین تهران ارتباط بگیرید و سوالات خود را از آن­ها بپرسید، در شرایطی هم که به اینترنت دسترسی ندارید یا کارکردن با فضای مجازی را بلد نیستید خیلی راحت می ­توانید تلفن خود را بردارید و با وکیل تلفنی متخصص مهریه به صورت تلفنی صحبت کنید، مطمئن باشد وکیل تلفنی مهریه موسسه وکیل تلفنی بهترین راهکار و مشاوره را با ارزان ترین قیمت به شما ارائه خواهد داد.

جهت آشنایی بیشتر ما را همراهی کنید تا در این مقاله شما را با بهترین وکلای مهریه در تهران و حواشی مهریه در این شهر آشنا سازیم.

 

دلیل نا امیدی 73% بانوان تهرانی از وصول مهریه­شان در سال 1400 چیست؟

 

به دلیل اوضاع بد اقتصادی بانوان این امید را ندارند، از کسی که در خرج روزانه خود مانده است سکه بهار آزادی را که به عنوان مهریه تعیین شده است دریافت کنند؛ دلیل نا امیدی این درصد از بانوان همین است.

اما در این نا امیدی جای امید بسیار است؛ زیرا  ما در ادامه وکلایی را به شما معرفی می­ کنیم که  به نوبه خود بهترین وکیل مهریه تهران هستند و حاضرند بهترین راه­  کارهای وصول مهریه را با ارزان­ ترین هزینه مشاوره تلفنی به شما ارائه دهند و وکالت پرونده شما را بپذیرند. اگر می خواهید با بهترین وکیل مهریه تهران آشنا شوید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

دردسرهای وصول مهریه در تهران طی سال1400

 

recent problems of dowry retrieval

ارزان ترین مشاوره مهریه با وکیل مهریه تهران

 

دلایل مختلفی جهت مشکل شدن وصول مهریه در سال 1400 وجود دارد که به هر کدام از آن­ها اشاره می­ کنیم و تا حدودی هم توضیح می­ دهیم:

 • کرونا: این می­ تواند عمده ­ترین دلیل درد سر وصول مهریه به جهت مشکل شدن رفت و آمد به محاکم باشد.

 

 • هزینه ­های رفت و آمد: واقعاً هزینه های رفت و آمد هر روزه و پرداخت کرایه بسیار زیاد است.

 

 • جیب برها: در تهران شرایط بد اقتصادی اخیر منجر به افزایش جیب برها شده است و هر لحظه ممکن است که کیف یک خانم را بزنند.

 

وصول مهریه آسان و بی دردسر از شوهر بی پول تهرانی، چگونه واقعا میسر می شود؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

زمانی این امر میسر خواهد شد که شما علم کافی را به دست آورید؛ علم کافی از وکلای متخصص مهریه به شما منتقل می­ شود؛ راه کار آن هم این است که اطلاعات کافی جهت برقراری ارتباط با وکیل مهریه تهران کسب کنید تا وی بهترین راه کارها را به شما بیاموزد.

 

چرا مهریه بانوان تهرانی باید توسط وکیل متخصص مهریه تهرانی، وصول شود؟

 

Best dowry lawyer in tehran

تماس فوری و اورژانسی به برترین وکلای وصول مهریه در تهران

 

از عمده دلایلی که وکیل مهریه تهران باید مهریه بانوان تهرانی را ستاند همزبانی، بزرگ شدن در شرایط یکسان، آگاهی از مشکلات اقتصادی تهران و درک متقابل از مشکلات همدیگه از جمله دلایل انتخاب وکیل متخصص مهریه تهرانی است، از طرفی بانوان وکیل متخصص تهرانی افرادی هستند که به محاکم مهریه در تهران آگاهی و آشنایی دارند و می­ دانند که چه رویکردی را اتخاذ کنند تا مهریه را وصول کنند.

قبل از آن که به صورت حضوری وکیل متخصص در تهران را ملاقات کنید می توانید مشاوره آنلاین مهریه در تهران و مشاوره تلفنی مهریه در تهران را با کم­ترین هزینه از بهترین وکیل مهریه تهران که عضو موسسه وکیل تلفنی است را دریافت کنید.

 

بهترین وکیل وصول مهریه در تهران کیست؟ و چگونه مهریه خود را با کمک وی وصول کنیم؟

 

بهترین وکلای مهریه تهران وکلایی هستند که ضمن دریافت مدرک پایه یک دادگستری سال ها در این زمینه تجربه کسب کرده­ اند از طرفی هم آماده­اند که در موسسه وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته ارزان­ ترین مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین را در اختیار هم وطنان عزیزمان قرار دهند؛ جهت وصول مهریه با وکیل مهریه تهران تنها کافی است که با ایشان تماس بگیرید.

در صورتی که مایل باشید می ­توانید به همان وکیل مهریه تهران که تماس گرفتید وکالت دهید و خودتان اصلا از خانه خارج نشوید، وکیل مهریه تهران به صورت مستقیم می­تواند مهریه شما را وصول کند.

جهت دریافت بهترین راه کارهای وصول مهریه می­ توانید با وکیل مهریه تهران موسسه وکیل تلفنی به صورت آنلاین یا تلفنی ارتباط بگیرید و از ایشان مشاوره دریافت کنید.

 

مشاوره حقوقی ابرامهریه

استرداد جهیزیه با وکیل تخصصی

وکیل تخصصی طلاق

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

وکیل تخصصی تمکین

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با عرض سلام ادب خدمت وب سایت عالی و پر محتوا وکیل تلفنی خدا قوت بابت خدمات ۲۴ساعته همراه با کادر مجرب وب سایت
سلام و عرض ادب، گاهی مهریه را مرد در همان ابتدای ازدواج و به اختیار خود به زوجه پرداخت می ­کند؛ اما اگر این اتفاق نیافتد، مرد موظف به پرداخت آن، در هنگام طلاق است؛ متأسفانه شرایط امروزه، مطالبه مهریه را به حدی طاقت فرسا کرده که وصول آن بدون حضور راهنمایی ها و مشاوره های یک وکیل، امری محال به نظر می رسد؛ چراکه بسیاری از بانوان تهرانی در سال ۱۴۰۰ به دلیل شرایط سخت وصول آن، فوراً تسلیم شده و از حقوق قانونی خود بازمی مانند؛ همین مورد باعث شده است تا موسسه ی حقوقی وکیل تلفنی، با بهترین وکلای مهریه تهران همکاری کنند و وصول مهریه بانوان تهرانی را تسهیل بخشند.
با سلام هنگامی که یک مرد عاشق یک زن می شود یا به هر دلیل با او ازدواج می کند، در حقیقت به بسیاری از موارد متعهد می شود که یکی از آن ها مهریه است؛ گاهی مهریه را مرد در همان ابتدای ازدواج و به اختیار خود به زوجه پرداخت می ­کند؛ اما اگر این اتفاق نیافتد، مرد موظف به پرداخت آن، در هنگام طلاق است؛ متأسفانه شرایط امروزه، مطالبه مهریه را به حدی طاقت فرسا کرده که وصول آن بدون حضور راهنمایی ها و مشاوره های یک وکیل، امری محال به نظر می رسد؛ چراکه بسیاری از بانوان تهرانی در سال ۱۴۰۰ به دلیل شرایط سخت وصول آن، فوراً تسلیم شده و از حقوق قانونی خود بازمی مانند
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
مال غیر منقول مثل زمین، آپارتمان، مغازه و … توجه داشته باشید که هرگز مهریه را اینطور قرار ندهید که مثلا زوج خانه ای در تهران یا فلان محله یا به فلان متراژ به نام زوجه انتقال دهد. حتما بایستی پلاک ثبتی مشخص و معین با جزئیات مثل شماره قطعه در سند ازدواج قید شود. با توجه به اینکه انتقال سند رسمی دارای مقدماتی برای ثبت و دفاتر اسناد رسمی است و از طرفی دفتر رسمی ازدواج محل انتقال رسمی سند ملک نیست، معمولا تعهد به انتقال به صورت شرط ضمن عقد(شرط فعل حقوقی) در سند ازدواج گنجانده می شود یعنی انتقال سند رسمی به آینده موکول می شود. بدیهی است که زوجه بعدا می تواند در صورت استنکاف زوج به انتقال سند از طریق مراجع قضایی احقاق حق کند. دادگاه محل وقوع ملک غیر منقول، صالح به رسیدگی است حتی اگر زوج یا زوجه در شهر دیگری سکونت داشته باشند. نکته: اگر ملک مورد نظر به نام زوج (شوهر) نیست حتما امضای صاحب ملک (مالک) را اخذ نمایید. برای پرداخت مهریه می توان در عقد نامه ضامن گرفت؟ بله. در قسمت مهریه توسط سردفتر ازدواج و با اخذ امضا از ضامن (مثلا پدر شوهر) نوشته می شود که پرداخت مهریه توسط چه کسی ضمانت شده است. ضمانت پرداخت مهریه حتی می تواند به صورت تضامنی هم باشد. در پرونده ای که چند سال قبل با آن درگیر بودیم، زوجه زیرک از سردفتر (عاقد) خواسته بود که پدر شوهر همراه شوهر متضامنا مسئول پرداخت مهریه باشد. بعد از چندی از زندگی به دلیل اختلافات فراوان زوجین، زوجه به طرفیت پدر شوهر متمول اقامه دعوی کرد و موفق به توقیف مغازه ضامن تضامنی (پدر شوهر) شد. قانون مهریه در مورد به اجرا گذاشتن مهریه وجه نقد خوب می دانیم که بر طبق قانون مهریه وجه نقد به نرخ روز محاسبه می شود و زوج مکلف به پرداخت است. دو نکته خیلی مهم است که باید بدانیم اولا اگر زوج فوت کند صرفا تا تاریخ فوت شوهر مهریه به نرخ روز محاسبه می شود، ثانیا ملاک، نرخ روز پرداخت مهریه توسط شوهر است و نه تاریخ اقامه دعوی و تقدیم دادخواست توسط زوجه برای اینکه بدانید نرخ روز مهریه شما چقدر است با تلفن ۱۲۹ مربوط به قوه قضاییه تماس حاصل نمایید. مهریه وجه نقد هم از دادگاه و هم از اداره اجرای ثبت قابل مطالبه است. قانون مهریه در مورد به اجرا گذاشتن مهریه سکه می دانیم که مهریه می تواند سکه بهار آزادی یا سکه امامی باشد، نیم سکه یا حتی ربع سکه باشد. همه اینها وابسته به توافق زن و شوهر است. مهریه می تواند طلا هم باشد.به طور کلی هر چیزی که مالیت از نظر عرف داشته باشد یعنی عقلا وجهی بابت آن می پردازند، به عنوان مهریه امکان توافق بر آن وجود دارد. مهریه سکه را به دو روش دادگاه یا اداره ثبت امکان به اجرا گذاشتن یا همان مطالبه وجود دارد.
امروز با وکیل مهریه در تهران که موسسه وکیل تلفنی به من معرفی کرد برای مهریه قرارداد بستم مرسی از موسسه وکیل تلفنی
سلام همسرم میخواد حق طلاق و بده به من هفته بعد میخوایم بریم دفتر خونه شما وکیلی دارید که همراه ما حضور داشته باشند؟

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی