موسسه وکیل تلفنی

  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳۶:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • سمیه سوادکوهی سمیه سوادکوهی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۳:۳۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • فرنام ایزدی ثمرین گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • حمید ابوترابیان گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۲:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • مهدی محمدپور مهدی محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۷:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • تینا راد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • سید محمد موسوی سید محمد موسوی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۵:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • بهمن غیاثوند بهمن غیاثوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۵۲:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • فرهاد محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۹:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

وکیل مهریه تهران

وکیل مهریه تهران

هنگامی که یک مرد عاشق یک زن می شود یا به هر دلیل با او ازدواج می کند، در حقیقت به بسیاری از موارد متعهد می شود که یکی از آن ها مهریه است؛ گاهی مهریه را مرد در همان ابتدای ازدواج و به اختیار خود به زوجه پرداخت می ­کند؛ اما اگر این اتفاق نیافتد، مرد موظف به پرداخت آن، در هنگام طلاق است؛ متأسفانه شرایط امروزه، مطالبه مهریه را به حدی طاقت فرسا کرده که وصول آن بدون حضور راهنمایی ها و مشاوره های یک وکیل، امری محال به نظر می رسد؛ چراکه بسیاری از بانوان تهرانی در سال 1400 به دلیل شرایط سخت وصول آن، فوراً تسلیم شده و از حقوق قانونی خود بازمی مانند؛ همین مورد باعث شده است تا ما با بهترین وکلای مهریه تهران همکاری نماییم تا وصول مهریه بانوان تهرانی را تسهیل بخشیم؛ حال با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله به نقش وکیل متخصص مهریه تهرانی ما در وصول مهریه تان پی ببریم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را تماشا کنید و نکات مهم آن را یادداشت نمایید.

 

بهترین روش های وصول مهریه در تهران

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

کرونا، جیب بر ها، افراد روان پریش و عقده داری که شما را به چشم گوشت و شکار می بینند، خیابان ها را حتی برای پسربچه ها و نوجوانان نیز نا امن می سازد؛ اما این همه چیز هایی نیست که شما را با خود درگیر می کند، چراکه همه به دلیل اوضاع بد اقتصادی فقط به پول فکر می کنند و نه راه های رسیدن به آن، فلذا ممکن است که حتی راننده تاکسی نیز پول خرد نداشته باشد که مابقی کرایه شما را تصفیه کند؛ یا اینکه گاهاً شما پس از رفت و آمد در مترو، جای کیف پولتان یک نامه پیدا می کنید که در آن نوشته شده "متأسفم، به پولی که در کیفتان بود نیاز داشتم"؛ همه این موارد، دلایلی هستند که بانوان تهرانی به جای کرونا گرفتن، آزار جنسی دیدن و عصبی دیدن، در خانه هایشان سنگر بگیرند؛ اما امروزه این بانوان می توانند با یک دسترسی ساده به اینترنت، یا حتی با تلفنی منزل خود، ارزان ترین تماس تلفنی با وکیل مهریه متخصص را به سادگی و بدون خروج غیر اضطراری از منزل، انجام دهند و راهکارهایی را در وصول مهریه خود دریافت کنند که شاید هرگز آن ها را در حین مشاوره حقوقی حضوری هم دریافت نکنند؛ چراکه این مشاوره ها همه توسط بهترین وکلای متخصص مهریه در تهران ارائه می شود؛ برای آشنایی بیشتر با نحوه ارائه فوری ترین مشاوره تلفنی ارزان مهریه در تهران، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

دغدغه های وصول مهریه در سال 1400

 

Dowry problems in Recent year

سامانه آنلاین و 24 ساعته وصول مهریه وکیل تلفنی

 

قبل از ورود به بحث اصلی وکیل مهریه تهران کمی در مورد تهران و شرایط زندگی کردن در آن را برای شما شرح می ­دهیم؛ تهران پایتخت ایران به عنوان بزرگترین شهر و مرکز ایران به دلیل جمعیت بالای این شهر و گرانی اقلام ضروری خصوصاً در یکی دو سال اخیر واقعاً زندگی کردن در آن برای ساکنانش مشکل شده است.

قطعاً مسائل مختلف از جمله مشکلات اقتصادی، اعتیاد و ...،  ممکن است منجر به جدایی زوجین و در نهایت طلاق ­شود؛ طبق قانون و شرع ما زمانی که دختری برای بار اول یا دوم حتی سوم ازدواج می­ کند، همیشه بر ذمه مردی که با دختر ازدواج می­ کند مقداری پول یا سکه و حتی اموال غیر منقول به عنوان مهریه زن در سند ازدواج ثبت می­ شود؛ اگر روزی این زوج بخواهند از هم جدا شوند قطعاً مرد موظف است برابر میزانی که برای زن در سند ازدواج ثبت شده است مهریه­ اش را پرداخت کند.

نکته: اگر ما بخواهیم شرایط طلاق را در شهری مانند تهران با آن همه مصائب شغلی، بیکاری و شرایط بد اقتصادی بررسی کنیم، قطعاً خواهیم دید که مشکلاتش بسیار بیشتر از سایر شهرها است؛ شما تصور کنید مردی که با حقوق اندک زندگی خود و زن و بچه­  اش را می­ چرخاند ناگهان با همسر خود به مشکل بخورد و تصمیم به طلاق بگیرند، قطعاً زن پس از درخواست طلاق اولین چیزی که مطالبه خواهد کرد مهریه ­اش است.

قطعاً گرفتن مهریه از مرد در تهران بسیار مشکل است؛ زیرا در شرایط کنونی زندگی کردن در تهران مانند نبرد در میدان جنگ است، به هر حال مهریه هم حق زن است و باید پرداخت شود. قانون برای هر چیزی پیچیدگی های خاصی دارد، قطعاً یک زن معمولی و بعضاً خانه دار با شرایط مطالبه مهریه از همسر خود اطلاعات خاص و به درد بخوری ندارد پس باید با یک متخصص مهریه مشورت کند.

مجموعه وکیل تلفنی جهت رعایت حال شما خصوصا در این ایام کرونا که کم­تر جرات بیرون آمدن از خانه را داریم شرایطی را فراهم کرده که شما بانوان عزیز بتوانید خیلی راحت با بهترین وکلای مهریه آنلاین تهران ارتباط بگیرید و سوالات خود را از آن­ها بپرسید، در شرایطی هم که به اینترنت دسترسی ندارید یا کارکردن با فضای مجازی را بلد نیستید خیلی راحت می ­توانید تلفن خود را بردارید و با وکیل تلفنی متخصص مهریه به صورت تلفنی صحبت کنید، مطمئن باشد وکیل تلفنی مهریه موسسه وکیل تلفنی بهترین راهکار و مشاوره را با ارزان ترین قیمت به شما ارائه خواهد داد.

جهت آشنایی بیشتر ما را همراهی کنید تا در این مقاله شما را با بهترین وکلای مهریه در تهران و حواشی مهریه در این شهر آشنا سازیم.

 

دلیل نا امیدی 73% بانوان تهرانی از وصول مهریه­شان در سال 1400 چیست؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص مهریه تهران، تصویرک زیر را لمس نمایید.