موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل برای دعاوی ورشکستگی

وکیل برای دعاوی ورشکستگی

ارتباط با وکیل دعاوی ورشکستگی از ضروریاتی است که در مواجهه با ورشکستگی یا در ارتباط با سایر مسائل مربوطه (وصول مطالبات از ورشکسته و ...) بایستی مورد توجه باشد؛ بنگاه حقوقی آنلاین و 24 ساعته وکلای پایه یک ورشکستگی، از مجموعه حقوقی ما، در این امر مهم، مشاوره حقوقی آنلاین، تلفنی فوری و شبانه ­ روزی ارائه می ­نماید.

 

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص تاثیر کرونا بر روی ورشکستگی تجار و شرکتها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی فوری تلفنی یا آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری عکس ذیل را لمس نمایید 

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اقدامات افراد غیر متخصص سبب می ­شود تا با کاستی و عدم درج برخی موارد و یا با زیادتِ در نگارش، دادخواست­ ها رد شده یا به دلیل نقص و فقدان مدارک، موارد لازم نیاز به تکمیل مجدد داشته باشند و همین امر دادرسی را به اطاله کشانده یا منجر به نتایج و عواقب کوتاه یا بلند مدتِ ناخواسته شود؛ بنابراین برخورداری از تخصص یک وکیل برای دعاوی ورشکستگی، بهترین اقدام خواهد بود که مقدمات این امر از طریق لمس تصویرک زیر و تماس تلفنی با وکیل متخصص در دعاوی ورشکستگی برای شما محقق خواهد گشت"

 

 

مزایا و معایب ورشکستگی چیست؟

 

bankruptcy lawyer

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل ورشکستگی

 

چنانچه با موضوع ورشکستگی مواجه هستید، توجه نمایید که جنبه­ های حقوقی این امر، به حدی درخور اهمیت و توجه کارشناسی است که لزوم برقراری تماس فوری با وکیل ورشکستگی خِبره­ ای را می ­طلبد تا مشورت و راهکار یابی مناسبی در این زمینه ارائه نماید.

طبق ماده 412 قانون تجارت، با توقف و عدم توانایی تاجر در تادیه دیون و تعهداتش، ورشکستگی او حاصل می­ شود؛ البته تا زمان اعلان حکم نهایی دادگاه، ورشکستگی محرز نبوده و اعلام انفرادیِ تاجر در این مورد کافی نیست.

طبق ماده 413 ق.ت، تاجر بایستی ظرف سه روز از تاریخ وقفه در تادیه دیون خود، به دادگاه بدایت محل اقامت خود رجوع و توقف از تادیه دیونش را به دادگاه اعلام نموده و مدارک لازم را ارائه نماید.

 

معایب و مزایای اعلام توقف و ورشکستگی به شرح زیر اند:

 

advantages and disadvantages of bankruptcy

بنیاد حقوقی 24 ساعته ورشکستگان

 

 • مانع رجوع طلبکاران به او، جهت الزام به پرداخت و تادیه دیون می ­شود؛ ایشان بایستی جهت مطالبه طلب خود به دادگاه مراجعه نمایند.

 

 • پس از اعلام، اداره تصفیه ملزم به پرداخت اصل بدهی­ های او می ­شود و دیگر لزومی به پرداخت خسارات تاخیر تادیه نیست؛ حتی اگر پیش از آن در قراردادی، این امر ذکر شده باشد. در خصوص سود وام­ های بانکیِ شرکت تجارتی نیز، پس از اعلام تاریخ توقف به همین صورت عمل می­ شود؛ حتی پرداخت بدهی ­های بانکی نیز تا زمان صدور حکم نهایی دادگاه معلق می ­ شود.

 

 • هم­چنین پس از اعلام، برای تاجر فرصتی ویژه فراهم می ­شود تا شاید بتواند با طلبکاران خود به توافق و مصالحه رسیده و میزان پرداخت بدهی ­ها را کاهش دهد.

ارتباط با مجموعه حقوقی ما، جهت مشاوره با وکیل برای دعاوی ورشکستگی نیز این امکان را فراهم می ­آورد تا درباره ای موضوع، آگاهی بیشتری کسب نموده و اقدامات مناسب تری را اِعمال نمود.

 

 • از معایب اعلام ورشکستگی، عدم اختیار تاجر در مداخله در امور مالی و اموال خود می ­باشد؛ پس از تاریخ توقف، هرگونه قرارداد و معامله تاجر بلا ­اثر و باطل است؛ هم­چنین اقامه و تعقیب تمامی دعاوی مالی تاجر، پس از اعلام، با مدیر تصفیه خواهد بود. دعاوی علیه تاجر نیز به طرفیت مدیر تصفیه اقامه می­ شود؛ مشاوره با یک کارشناس حقوقی و وکیل برای دعاوی ورشکستگی در طرح موضوع، پیگیری و ایجاد ذهنیت شفاف­تر نسبت به مسائل قانونی، کمک شایانی در اتخاد تصمیمات موثر خواهد داشت.

 

آیا بایستی که وکیل، دادخواست ورشکستگی را نگارش کند؟