موسسه وکیل تلفنی

 • آرش یاوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۲:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • Milad M گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲۸:۱۲ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • حمید عادلی فرد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۳۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۲۳:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۲۲:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۲۱:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • کریم رحیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • مریم کمالی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۳۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۱۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل برای دعاوی ورشکستگی

وکیل برای دعاوی ورشکستگی

ارتباط با وکیل دعاوی ورشکستگی از ضروریاتی است که در مواجهه با ورشکستگی یا در ارتباط با سایر مسائل مربوطه (وصول مطالبات از ورشکسته و ...) بایستی مورد توجه باشد؛ بنگاه حقوقی آنلاین و 24 ساعته وکلای پایه یک ورشکستگی، از مجموعه حقوقی ما، در این امر مهم، مشاوره حقوقی آنلاین، تلفنی فوری و شبانه ­ روزی ارائه می ­نماید.

 

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص تاثیر کرونا بر روی ورشکستگی تجار و شرکتها

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مزایا و معایب ورشکستگی چیست؟

 

bankruptcy lawyer

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل ورشکستگی

 

چنانچه با موضوع ورشکستگی مواجه هستید، توجه نمایید که جنبه­ های حقوقی این امر، به حدی درخور اهمیت و توجه کارشناسی است که لزوم برقراری تماس فوری با وکیل ورشکستگی خِبره­ ای را می ­طلبد تا مشورت و راهکار یابی مناسبی در این زمینه ارائه نماید.

طبق ماده 412 قانون تجارت، با توقف و عدم توانایی تاجر در تادیه دیون و تعهداتش، ورشکستگی او حاصل می­ شود؛ البته تا زمان اعلان حکم نهایی دادگاه، ورشکستگی محرز نبوده و اعلام انفرادیِ تاجر در این مورد کافی نیست.

طبق ماده 413 ق.ت، تاجر بایستی ظرف سه روز از تاریخ وقفه در تادیه دیون خود، به دادگاه بدایت محل اقامت خود رجوع و توقف از تادیه دیونش را به دادگاه اعلام نموده و مدارک لازم را ارائه نماید.

 

معایب و مزایای اعلام توقف و ورشکستگی به شرح زیر اند:

 

advantages and disadvantages of bankruptcy

بنیاد حقوقی 24 ساعته ورشکستگان

 

 • مانع رجوع طلبکاران به او، جهت الزام به پرداخت و تادیه دیون می ­شود؛ ایشان بایستی جهت مطالبه طلب خود به دادگاه مراجعه نمایند.

 

 • پس از اعلام، اداره تصفیه ملزم به پرداخت اصل بدهی­ های او می ­شود و دیگر لزومی به پرداخت خسارات تاخیر تادیه نیست؛ حتی اگر پیش از آن در قراردادی، این امر ذکر شده باشد. در خصوص سود وام­ های بانکیِ شرکت تجارتی نیز، پس از اعلام تاریخ توقف به همین صورت عمل می­ شود؛ حتی پرداخت بدهی ­های بانکی نیز تا زمان صدور حکم نهایی دادگاه معلق می ­ شود.

 

 • هم­چنین پس از اعلام، برای تاجر فرصتی ویژه فراهم می ­شود تا شاید بتواند با طلبکاران خود به توافق و مصالحه رسیده و میزان پرداخت بدهی ­ها را کاهش دهد.

ارتباط با مجموعه حقوقی ما، جهت مشاوره با وکیل برای دعاوی ورشکستگی نیز این امکان را فراهم می ­آورد تا درباره ای موضوع، آگاهی بیشتری کسب نموده و اقدامات مناسب تری را اِعمال نمود.

 

 • از معایب اعلام ورشکستگی، عدم اختیار تاجر در مداخله در امور مالی و اموال خود می ­باشد؛ پس از تاریخ توقف، هرگونه قرارداد و معامله تاجر بلا ­اثر و باطل است؛ هم­چنین اقامه و تعقیب تمامی دعاوی مالی تاجر، پس از اعلام، با مدیر تصفیه خواهد بود. دعاوی علیه تاجر نیز به طرفیت مدیر تصفیه اقامه می­ شود؛ مشاوره با یک کارشناس حقوقی و وکیل برای دعاوی ورشکستگی در طرح موضوع، پیگیری و ایجاد ذهنیت شفاف­تر نسبت به مسائل قانونی، کمک شایانی در اتخاد تصمیمات موثر خواهد داشت.

 

آیا بایستی که وکیل، دادخواست ورشکستگی را نگارش کند؟

 

petition for bankruptcy

اورژآنس وکلای 24 ساعته دعاوی ورشکستگی

 

بنابر ق.ت، با اظهار شخص تاجر، تقاضای طلبکار یا طلبکاران یا تقاضای دادستان دادگاه بدوی، این دادخواست قابل اعلام و پیگیری است.

لیکن مسائل حقوقی دارای نکات چالش ­برانگیز بسیاری است که ضرورت توجه متخصصی حقوقی را بر تنظیم متون، طرح لوایح، دادخواست­ ها و اقدامات بعدی، طلب می ­نماید؛ بنابراین اقدام سنجیده ­ای است تا با برخورداری از یک وکیل همراه ورشکستگی که از ابتدا تا پایان امور حقوقی، مساعی لازم را داشته باشد، از عواقب ناخوشایند بعدی پیشگیری نمود.

کافی است با وکیل تلفنی ورشکستگی، یا وکیل ورشکستگی آنلاین و 24 ساعته این مجموعه حقوقی، در تماس باشید تا از بهترین مشاوره حقوقی و وکیل برای دعاوی ورشکستگی برخوردار شوید.

 

اهمیت تاریخ توقف در ورشکستگی چیست؟

با مشخص شدن تاریخ توقف، مزایا و معایب ورشکستگیِ فوق ­الذکر، اِعمال می ­ شود؛ برای مثال، می­ توان صحت یا بطلان قرارداد های تاجر را نسبت به این تاریخ سنجید.

به دلیل مالی بودن دعاوی ورشکستگی، اهمیت تعیین این تاریخ و مسائل مرتبط با آن به حدی است که لزوم مشورت با وکیل متخصص امور ورشکستگی را ایجاب می ­نماید.

جهت طرح پرسش و پاسخ حقوقی یا تماس فوری با وکیل ورشکستگی، با وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

آیا تقاضای ورشکستگی شرکت، توسط وکیل امکان­ پذیر است؟

 

request for company bankruptcy

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته قبل از اعلام ورشکستگی

 

بله؛ نه تنها امکان ­پذیر است، بلکه برخورداری از یک وکیل برای دعاوی ورشکستگی اقدامی بغایت خردورزانه است.

چراکه برخورداری از وکیل مجربی که مهارت و تسلط وافری بر امور حقوقی داشته باشد، کم و کِیف موارد قابل ذکر در اوراق حقوقی را بشناسد و نسبت به عواقب هرگونه عمل حقوقی آگاهی کافی داشته باشد؛ اقدامی عقلایی است و در کاهش هزینه ­ها و اتلاف وقت نیز موثر است؛ از مسائل حائز اهمیت ورشکستگی، آگاهی نسبت به موعد و مهلت­ ها و اقدام به هنگام است.

جهت دریافت مشاوره فوری و شبانه ­روزی از وکیل برای دعاوی ورشکستگی با وکلای مجموعه وکیل تلفنی به صورت آنلاین و تلفنی در ارتباط باشید.

 

آیا ورشکستگی غیر تاجر هم امکان ­پذیر است؟

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

خیر؛ ورشکستگی اختصاص به تاجران و شرکت ­های تجارتی دارد؛ در خصوص افراد غیر تاجر، عدم توانایی در تادیه دیون سب طرح مبحث اعسار می ­شود.

 

مدارک مورد نیاز جهت اعلام ورشکستگی چیست؟

 

requirements for bankruptcy

وکیل دعاوی ورشکستگی همراه و آنلاین

 

طبق مواد 413 و 414 ق.ت، بایستی تمام صورت حساب­ های دارایی و دفاتر تجارتی تاجر به دادگاه تسلیم شود؛ راجع به مراحل اعلام تا پیگیری و صدور حکم ورشکستگی، وکیل دعاوی ورشکستگی آنلاین و 24 ساعته، به صورت تما­م وقت و فوری پاسخگوی سوالات و آماده ارائه راهکارهای حقوقی لازمه است.

 

ورشکستگی به تقصیر و تبعات حقوقی آن

مجازات ورشکستگی به تقلب

نحوه پرداخت مهریه در دوران ورشکستگی

پیشگیری مدرن از ورشکستگی

بررسی امور رایج در ورشکستگی

طلاق به خاطر ورشکستگی و اعسار

نگارش فوری دادخواست ورشکستگی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، ارتباط با وکیل دعاوی ورشکستگی از ضروریاتی است که در مواجهه با ورشکستگی یا در ارتباط با سایر مسائل مربوطه مانند وصول مطالبات از ورشکسته و ... بایستی مورد توجه باشد؛لذا مراجعه به وکلای مجرب و متخصص در حل این مسائل بشدت ضروری و لازم به نظر می رسد.
با تشکر از مطالب خوب شما گاهی اوقات تاجر و یا شرکت تجارتی از بازپرداخت بدهی های خود ناتوان می شوند که به این حالت ورشکستگی می گوییم . قانون تجارت حمایت های خاصی را برای افراد و شرکت ها و تاجران ورشکسته در نظر گرفته است که بدون مشورت و اقدام یک وکیل متخصص استفاده از این حمایت ها متعذر خواهد گردید لذا استدعا دارم هموطنان گرامی در این خصوص با وکیل تلفنی تماس بگیرند.
سلام وقت بخیر ... شاید اگر تجار گرامی از مجازاتی که قانون گذار محترم برای این دسته از جرایم تعیین کرده است با خبر باشند بیشتر مراقب اعمال خود باشند ... طبق قانون ورشکستگی به تقصیر جنحه است و مجازات آن از 6 ماه تا 3 سال حبس تادیبی است اما بعد از اصلاح قانون مجازات اسلامی در ماده 671 این قانون ، مجازات ورشکستگی به تقصیر شش ماه تا 2 سال حبس تعزیری در نظر گرفته شد .
ممکن است تاجر به علت فقدان سرمایه کافی ، در نظر نگرفتن رقابت ، تغییرات پیش بینی نشده بازار و یا به دلایل دیگری از پرداخت بدهی های خود ناتوان شود . ورشکستگی به معنای توقف تاجر از پرداخت دیون و ناتوانی او از انجام تعهدات مالی خود می باشد . به این معنا که او به علت نداشتن مال یا وجه نقد از پرداخت بدهی های خود ناتوان شده است .
سلام وقت بخیر سال نو مبارک براتون آرزوی سالی سرشار از موفقیت دارم من از کاربران شما هستم و تا الان بارها در مورد مسائل مختلف با مشاورین شما صحبت کردم، هربار هم از سطح علمی و نوع پاسخگویی کمال رضایت داشتم. مطالب سایتتون هم همواره ارزشمند و مفیده، موفق و پایدار باشید که تا این حد به فکر مشکلات مردم هستید

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی