موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

وکیل برای دعاوی ورشکستگی

وکیل برای دعاوی ورشکستگی

ارتباط با وکیل دعاوی ورشکستگی از ضروریاتی است که در مواجهه با ورشکستگی یا در ارتباط با سایر مسائل مربوطه (وصول مطالبات از ورشکسته و ...) بایستی مورد توجه باشد؛ بنگاه حقوقی آنلاین و 24 ساعته وکلای پایه یک ورشکستگی، از مجموعه حقوقی ما، در این امر مهم، مشاوره حقوقی آنلاین، تلفنی فوری و شبانه ­ روزی ارائه می ­نماید.

 

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص تاثیر کرونا بر روی ورشکستگی تجار و شرکتها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اقدامات افراد غیر متخصص سبب می ­شود تا با کاستی و عدم درج برخی موارد و یا با زیادتِ در نگارش، دادخواست­ ها رد شده یا به دلیل نقص و فقدان مدارک، موارد لازم نیاز به تکمیل مجدد داشته باشند و همین امر دادرسی را به اطاله کشانده یا منجر به نتایج و عواقب کوتاه یا بلند مدتِ ناخواسته شود؛ بنابراین برخورداری از تخصص یک وکیل برای دعاوی ورشکستگی، بهترین اقدام خواهد بود که مقدمات این امر از طریق لمس تصویرک زیر و تماس تلفنی با وکیل متخصص در دعاوی ورشکستگی برای شما محقق خواهد گشت"

 

 

مزایا و معایب ورشکستگی چیست؟

 

bankruptcy lawyer

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل ورشکستگی

 

چنانچه با موضوع ورشکستگی مواجه هستید، توجه نمایید که جنبه­ های حقوقی این امر، به حدی درخور اهمیت و توجه کارشناسی است که لزوم برقراری تماس فوری با وکیل ورشکستگی خِبره­ ای را می ­طلبد تا مشورت و راهکار یابی مناسبی در این زمینه ارائه نماید.

طبق ماده 412 قانون تجارت، با توقف و عدم توانایی تاجر در تادیه دیون و تعهداتش، ورشکستگی او حاصل می­ شود؛ البته تا زمان اعلان حکم نهایی دادگاه، ورشکستگی محرز نبوده و اعلام انفرادیِ تاجر در این مورد کافی نیست.

طبق ماده 413 ق.ت، تاجر بایستی ظرف سه روز از تاریخ وقفه در تادیه دیون خود، به دادگاه بدایت محل اقامت خود رجوع و توقف از تادیه دیونش را به دادگاه اعلام نموده و مدارک لازم را ارائه نماید.

 

معایب و مزایای اعلام توقف و ورشکستگی به شرح زیر اند:

 

advantages and disadvantages of bankruptcy

بنیاد حقوقی 24 ساعته ورشکستگان

 

 • مانع رجوع طلبکاران به او، جهت الزام به پرداخت و تادیه دیون می ­شود؛ ایشان بایستی جهت مطالبه طلب خود به دادگاه مراجعه نمایند.

 

 • پس از اعلام، اداره تصفیه ملزم به پرداخت اصل بدهی­ های او می ­شود و دیگر لزومی به پرداخت خسارات تاخیر تادیه نیست؛ حتی اگر پیش از آن در قراردادی، این امر ذکر شده باشد. در خصوص سود وام­ های بانکیِ شرکت تجارتی نیز، پس از اعلام تاریخ توقف به همین صورت عمل می­ شود؛ حتی پرداخت بدهی ­های بانکی نیز تا زمان صدور حکم نهایی دادگاه معلق می ­ شود.

 

 • هم­چنین پس از اعلام، برای تاجر فرصتی ویژه فراهم می ­شود تا شاید بتواند با طلبکاران خود به توافق و مصالحه رسیده و میزان پرداخت بدهی ­ها را کاهش دهد.

ارتباط با مجموعه حقوقی ما، جهت مشاوره با وکیل برای دعاوی ورشکستگی نیز این امکان را فراهم می ­آورد تا درباره ای موضوع، آگاهی بیشتری کسب نموده و اقدامات مناسب تری را اِعمال نمود.

 

 • از معایب اعلام ورشکستگی، عدم اختیار تاجر در مداخله در امور مالی و اموال خود می ­باشد؛ پس از تاریخ توقف، هرگونه قرارداد و معامله تاجر بلا ­اثر و باطل است؛ هم­چنین اقامه و تعقیب تمامی دعاوی مالی تاجر، پس از اعلام، با مدیر تصفیه خواهد بود. دعاوی علیه تاجر نیز به طرفیت مدیر تصفیه اقامه می­ شود؛ مشاوره با یک کارشناس حقوقی و وکیل برای دعاوی ورشکستگی در طرح موضوع، پیگیری و ایجاد ذهنیت شفاف­تر نسبت به مسائل قانونی، کمک شایانی در اتخاد تصمیمات موثر خواهد داشت.

 

آیا بایستی که وکیل، دادخواست ورشکستگی را نگارش کند؟