موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

سوال حقوقی دارم

سوال حقوقی دارم؟

به طور یقین می توان گفت که برای هر شخص سوالاتی پیش آمده است که نمی توان به نظرات افراد مختلف در این خصوص اعتماد کرد؛ چه بسا که بحث مرگ و زندگی باشد؛ فلذا اگر سوال حقوقی دارید باید به کجا باید مراجعه کنید و چه مرجعی برای پاسخ به این سوال ها صلاحیت دارد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

 

پاسخ آنلاین و تلفنی به سوالات حقوقی (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

از کجا می توان سوال حقوقی خود را به صورت آنلاین و تلفنی پرسید؟

 

immediate legal ask and answer

بزرگترین مرجع اینترنتی پرسش و پاسخ حقوقی 24 ساعته

 

سوال حقوقی دارم برای یافتن پاسخ چه اقدامی باید بکنم؟ همانطور که در مطالب بالا ذکر شد ما به شما یک مرجع خوب برای پاسخ به سوالات حقوقی معرفی می کنیم و آن مرجع وکیل تلفنی است. کافی است تا در سایت وکیل تلفنی ثبت نام کنید و مشاوره های گوناگون آن بهره مند شوید. در وکیل تلفنی مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی نیز ارائه می شود که بسیار مقرون به صرفه است.

 

نکته: در وکیل تلفنی هر مشاوره ای امکان پذیر است، اعم از: پرسش و پاسخ فوری جرایم کیفری، پرسش و پاسخ فوری آنلاین مهریه، پرسش و پاسخ حقوقی طلاق فوری و آنلاین، حقوقی، سوال فوری حقوقی از وکیل آنلاین،  سوال حقوقی از وکیل آنلاین، مشاوره حقوقی از وکیل آنلاین و در نهایت شما می توانید از وکیل آنلاین و ارزان تضمینی 24 ساعته در وکیل تلفنی استفاده کنید.

 

بهترین پاسخ های حقوقی به سوال حقوقی در خصوص مهریه

 

 

مشاوره حقوقی مهریه یکی از بخش های مهم در حقوق خانواده است، مهریه یکی از آثار مالی نکاح و ازدواج است که همیشه و از گذشته تا به حال مورد تردید و سوال بوده است، بهترین پاسخ های حقوقی به سوال حقوقی در خصوص مهریه را می توانید در وکیل تلفنی پیدا کنید.

مشاوران و وکلای متخصص و کاردانی در وکیل تلفنی به شما مشاوره می دهند، می توانید با ورود به سایت وکیل تلفنی با یک وکیل تخصصی مهریه مشورت کنید.

 • یک سوال حقوقی دارم و این سوال مربوط به مهریه و نفقه است؟ به ارگان خوبی مراجعه کرده اید؛ وکلای پایه یک خانم و آقای متخصص و مجرب ما در این امور در سر تا سر ایران حضور دارند و شما از سرتاسر ایران و جهان می توانید در خصوص مهریه، نفقه، اجرت المثل و هزاران دعاوی خانوادگی دیگر از ایشان بهترین پاسخ های حقوقی نسبت به محاکم شهرتان را دریافت نمایید.

 

پاسخ آنلاین به تمامی سوالات حقوقی طلاق شما

 

answer to divorce questions

پرسش حقوقی و پاسخ تضمینی لحظه ای توسط وکلای پایه یک دادگستری

 

طلاق از ریشه ی کلمه ی طلق و به معنای آزاد و رها است؛ یکی از موارد حقوق خانواده که بسیار هم مورد توجه اندیشمندان و فقها است بحث طلاق می باشد.

 • سوال حقوقی دارم و این سوال در مورد طلاق است به کجا می توانم مراجعه کنم؟ به جرئت می توان گفت که برترین وکلای طلاق ایران در موسسه حقوقی وکیل تلفنی حضور داشته و به صورت شیفتی و 24 ساعته آماده پاسخگویی به تمامی مسائل حقوقی در حوزۀ انواع طلاق هستند؛ کافیست با آنها تماس بگیرید یا اینکه در واتساپ به آنها پیام دهید تا بدون هیچ تعللی پاسخ تضمینی خود را دریافت نمایید.

نکته: وکیل تخصصی طلاق بخشی از کادر مشاوران و وکلای وکیل تلفنی است، این افراد با برگزیدن موضوعی خاص و کسب تجربه و اطلاعات علمی در یک موضوع مثل طلاق به وکیل متخصص تبدیل شده اند؛ این افراد بهتر از هر فرد دیگری و حتی بهتر از یک وکیل عادی می توانند شما را راهنمایی کنند.

 

سوال حقوقی در خصوص دعاوی خانوادگی

 

whatsapp dowry legal advice

 

منظور از دعاوی خانوادگی دعاوی است که مربوط به حقوق خانواده می گردد. دعاوی خانوادگی در دادگاه خانواده باید مطرح گردند.

 

 • سوال حقوقی دارم در خصوص دعاوی خانوادگی: فقط کافی است تا از وکلا و مشاوران وکیل تلفنی استفاده کنید و به راحتی راه حلی مناسب برای دعاوی خانوادگی خود بیابید.

 

دعاوی خانوادگی انواع مختلفی دارد برای نمونه می توان از: دعوای انحلال نکاح، طلاق به درخواست زن، طلاق توافقی، فوت زوجین، بطلان نکاح، بذل مدت، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد، اجازه ازدواج مجدد زوج، حضانت، نفقه، الزام به تمکین، نشوز، نامزدی، استرداد جهیزیه، اثبات نکاح، اثبات نسب و ... نام برد.

شما در وکیل تلفنی می توانید از مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته نیز استفاده کنید، می توانید پاسخ سوال های خود را بدون صرف هیچ هزینه ای در وکیل تلفنی پیدا کنید.

 

پرسش و پاسخ فوری حقوقی در خصوص دعاوی مختلف حقوقی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

 

immediate questioning from a thousand lawyers

اورژانس پاسخ به سوالات متداول حقوقی 24 ساعته

 

یکی از بخش های مهم وکیل تلفنی پرسش و پاسخ فوری حقوقی است، تنها در وکیل تلفنی پرسش و پاسخ فوری حقوقی در خصوص دعاوی مختلف حقوقی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری امکان پذیر است.

در وکیل تلفنی بیش از 1000 وکیل پایه یک کاردان و مجرب مشغول به کار هستند، همانطور که میدانید برای وکیل پایه یک شدن لازم است تا افراد اطلاعات وسیع و متنوعی را بدانند و علم به این موضوعات باعث می شود تا وکلای پایه یک تبدیل به یکی از ضروری ترین بخش های مشورت حقوقی بگردند.

قبل از هر اقدام حقوقی و کیفری لازم است تا ابتدا با یک وکیل و حتی مشاور حقوقی مشورت گردد. مسائل حقوقی و به خصوص کیفری مسائل مهمی هستند که با زندگی و حق انسان ها سر و کار دارند و لازمه ی دانستن هر چیزی آگاهی کامل از آن موضوع است؛ در وکیل تلفنی می توانید با وکلای بسیار با تجربه و متخصص مشورت کنید.

سوال حقوقی دارم ولی نمی دانم چگونه باید پاسخ مناسبی برای آن بیابم، در این باره باید گفت که مسائل و مشکلات حقوقی جنبه ای حساس از زندگی انسان ها هستند که لازم است برای فهمیدن آن ها با شخصی آگاه و با تجربه مشورت کرد.

 

لب کلام:

 •  اگر سوال حقوقی دارید بهتر است آن را از ما بپرسید؛ چراکه به هر روش آنلاین یا تلفنی می توانید این کار را بکنید، از طرفی هم پاسخ تضمینی خود را به ارزان ترین قیمت ممکن و حتی گاهاً رایگان، فوراً دریافت خواهید کرد.

 

 

پرسش و پاسخ فوری حقوقی

اورژانس وکالت 24 ساعته

گارانتی مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی

چت واتساپی با وکیل

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

اینجانب ۱۹ سال پیش یک قولنامه صوری در بنگاه نوشتم و هیچ شاهدی هم پای آن را امضا نکرده و همان روز اصل و نسخه دوم آن را در همان بنگاه امحا کردیم و تنها فتوکپی آن را برابر با اصل کرده به اداره مالیات ارائه شد الان که فروشنده صوری ۱۰ سال قبل به رحمت خدا رفته و بنگاه دار هم فوت کرده نمی دانم آیا آن کپی در آینده می تواند مورد سواستفاده از طرف وراث خریدار صوری قرار گیرد با این توضیح که در متن قولنانه چند شرط نوشته شده بود که مثلا خریدار مبلغی را نقدا تحویل فروشنده کرده و باید ملکی را هم تحول فروشنده دهد و مبلغی دیکر را هم بعدا به فروشنده بدهد اما اصلا مشخص نشده چه تاریخی فروشنده باید ملک را تحویل خریدار دهد تنها در قسمت زمان تحویل به خریدار نوشته شده در روز معامله و بنگاه دار هم که ۶م اکنون فوت کرده آن زمان گفت عمدا به این شکل قولنانه را نوشتم که صوری بودن آن مبرهن و واضح باشد اما نمی دانم به لحاظ حقوقی این قولنامه صوری است

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی