موسسه وکیل تلفنی

 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۱:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۸:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۷:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۵:۱۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • امیرحسین خان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۴۵:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۲:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • رضا محمدوند رضا محمدوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۶:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۵:۱۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

سوال حقوقی دارم

سوال حقوقی دارم؟

به طور یقین می توان گفت که برای هر شخص سوالاتی پیش آمده است که نمی توان به نظرات افراد مختلف در این خصوص اعتماد کرد؛ چه بسا که بحث مرگ و زندگی باشد؛ فلذا اگر سوال حقوقی دارید باید به کجا باید مراجعه کنید و چه مرجعی برای پاسخ به این سوال ها صلاحیت دارد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

 

پاسخ آنلاین و تلفنی به سوالات حقوقی (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

asking questions from lawyer online and telephonically

سوال پرسیدن تلفنی یا آنلاین از وکیل

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"سوالات حقوقی ممکن است ابعاد و جنبه های گوناگونی داشته باشند و در وهله ی اول باید دانست چه سوالاتی در دسته ی سوالات حقوقی قرار می گیرد؟ هر مسئله و مشکلی که با حق انسان ها در تعارض باشد می تواند یک مشکل حقوقی باشد، مشکلات حقوقی می تواند مسئله ای درباره ی حقوق خانواده باشد و یا در مورد املاک و نحوه ی انتقال آن ها، به طور کلی باید گفت سوالات حقوقی مختلف و متنوع هستند و شما در هر مورد از آنها نیاز دارید تا از متخصص امر آن موضوع، پاسخ مناسب را دریافت نمایید؛ از این رو در موسسه حقوقی ما وکلایی حضور دارند که ضمن ارائه پاسخ به سوالات شما به صورت 24 ساعته، پاسخ های تضمینی خود را به ارزان ترین قیمت ممکن در اختیار شما خواهند گذاشت؛ برای تماس با این عزیزان تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

از کجا می توان سوال حقوقی خود را به صورت آنلاین و تلفنی پرسید؟

 

immediate legal ask and answer

بزرگترین مرجع اینترنتی پرسش و پاسخ حقوقی 24 ساعته

 

سوال حقوقی دارم برای یافتن پاسخ چه اقدامی باید بکنم؟ همانطور که در مطالب بالا ذکر شد ما به شما یک مرجع خوب برای پاسخ به سوالات حقوقی معرفی می کنیم و آن مرجع وکیل تلفنی است. کافی است تا در سایت وکیل تلفنی ثبت نام کنید و مشاوره های گوناگون آن بهره مند شوید. در وکیل تلفنی مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی نیز ارائه می شود که بسیار مقرون به صرفه است.

 

نکته: در وکیل تلفنی هر مشاوره ای امکان پذیر است، اعم از: پرسش و پاسخ فوری جرایم کیفری، پرسش و پاسخ فوری آنلاین مهریه، پرسش و پاسخ حقوقی طلاق فوری و آنلاین، حقوقی، سوال فوری حقوقی از وکیل آنلاین،  سوال حقوقی از وکیل آنلاین، مشاوره حقوقی از وکیل آنلاین و در نهایت شما می توانید از وکیل آنلاین و ارزان تضمینی 24 ساعته در وکیل تلفنی استفاده کنید.

 

بهترین پاسخ های حقوقی به سوال حقوقی در خصوص مهریه

مشاوره حقوقی مهریه یکی از بخش های مهم در حقوق خانواده است، مهریه یکی از آثار مالی نکاح و ازدواج است که همیشه و از گذشته تا به حال مورد تردید و سوال بوده است، بهترین پاسخ های حقوقی به سوال حقوقی در خصوص مهریه را می توانید در وکیل تلفنی پیدا کنید.

مشاوران و وکلای متخصص و کاردانی در وکیل تلفنی به شما مشاوره می دهند، می توانید با ورود به سایت وکیل تلفنی با یک وکیل تخصصی مهریه مشورت کنید.

 • یک سوال حقوقی دارم و این سوال مربوط به مهریه و نفقه است؟ به ارگان خوبی مراجعه کرده اید؛ وکلای پایه یک خانم و آقای متخصص و مجرب ما در این امور در سر تا سر ایران حضور دارند و شما از سرتاسر ایران و جهان می توانید در خصوص مهریه، نفقه، اجرت المثل و هزاران دعاوی خانوادگی دیگر از ایشان بهترین پاسخ های حقوقی نسبت به محاکم شهرتان را دریافت نمایید.

 

پاسخ آنلاین به تمامی سوالات حقوقی طلاق شما

 

answer to divorce questions

پرسش حقوقی و پاسخ تضمینی لحظه ای توسط وکلای پایه یک دادگستری

 

طلاق از ریشه ی کلمه ی طلق و به معنای آزاد و رها است؛ یکی از موارد حقوق خانواده که بسیار هم مورد توجه اندیشمندان و فقها است بحث طلاق می باشد.

 • سوال حقوقی دارم و این سوال در مورد طلاق است به کجا می توانم مراجعه کنم؟ به جرئت می توان گفت که برترین وکلای طلاق ایران در موسسه حقوقی وکیل تلفنی حضور داشته و به صورت شیفتی و 24 ساعته آماده پاسخگویی به تمامی مسائل حقوقی در حوزۀ انواع طلاق هستند؛ کافیست با آنها تماس بگیرید یا اینکه در واتساپ به آنها پیام دهید تا بدون هیچ تعللی پاسخ تضمینی خود را دریافت نمایید.

نکته: وکیل تخصصی طلاق بخشی از کادر مشاوران و وکلای وکیل تلفنی است، این افراد با برگزیدن موضوعی خاص و کسب تجربه و اطلاعات علمی در یک موضوع مثل طلاق به وکیل متخصص تبدیل شده اند؛ این افراد بهتر از هر فرد دیگری و حتی بهتر از یک وکیل عادی می توانند شما را راهنمایی کنند.

 

سوال حقوقی در خصوص دعاوی خانوادگی

منظور از دعاوی خانوادگی دعاوی است که مربوط به حقوق خانواده می گردد. دعاوی خانوادگی در دادگاه خانواده باید مطرح گردند.

 

 • سوال حقوقی دارم در خصوص دعاوی خانوادگی: فقط کافی است تا از وکلا و مشاوران وکیل تلفنی استفاده کنید و به راحتی راه حلی مناسب برای دعاوی خانوادگی خود بیابید.

 

دعاوی خانوادگی انواع مختلفی دارد برای نمونه می توان از: دعوای انحلال نکاح، طلاق به درخواست زن، طلاق توافقی، فوت زوجین، بطلان نکاح، بذل مدت، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد، اجازه ازدواج مجدد زوج، حضانت، نفقه، الزام به تمکین، نشوز، نامزدی، استرداد جهیزیه، اثبات نکاح، اثبات نسب و ... نام برد.

شما در وکیل تلفنی می توانید از مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته نیز استفاده کنید، می توانید پاسخ سوال های خود را بدون صرف هیچ هزینه ای در وکیل تلفنی پیدا کنید.

 

پرسش و پاسخ فوری حقوقی در خصوص دعاوی مختلف حقوقی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

 

immediate questioning from a thousand lawyers

اورژانس پاسخ به سوالات متداول حقوقی 24 ساعته

 

یکی از بخش های مهم وکیل تلفنی پرسش و پاسخ فوری حقوقی است، تنها در وکیل تلفنی پرسش و پاسخ فوری حقوقی در خصوص دعاوی مختلف حقوقی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری امکان پذیر است.

در وکیل تلفنی بیش از 1000 وکیل پایه یک کاردان و مجرب مشغول به کار هستند، همانطور که میدانید برای وکیل پایه یک شدن لازم است تا افراد اطلاعات وسیع و متنوعی را بدانند و علم به این موضوعات باعث می شود تا وکلای پایه یک تبدیل به یکی از ضروری ترین بخش های مشورت حقوقی بگردند.

قبل از هر اقدام حقوقی و کیفری لازم است تا ابتدا با یک وکیل و حتی مشاور حقوقی مشورت گردد. مسائل حقوقی و به خصوص کیفری مسائل مهمی هستند که با زندگی و حق انسان ها سر و کار دارند و لازمه ی دانستن هر چیزی آگاهی کامل از آن موضوع است؛ در وکیل تلفنی می توانید با وکلای بسیار با تجربه و متخصص مشورت کنید.

سوال حقوقی دارم ولی نمی دانم چگونه باید پاسخ مناسبی برای آن بیابم، در این باره باید گفت که مسائل و مشکلات حقوقی جنبه ای حساس از زندگی انسان ها هستند که لازم است برای فهمیدن آن ها با شخصی آگاه و با تجربه مشورت کرد.

 

لب کلام:

 •  اگر سوال حقوقی دارید بهتر است آن را از ما بپرسید؛ چراکه به هر روش آنلاین یا تلفنی می توانید این کار را بکنید، از طرفی هم پاسخ تضمینی خود را به ارزان ترین قیمت ممکن و حتی گاهاً رایگان، فوراً دریافت خواهید کرد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

پرسش و پاسخ فوری حقوقی

اورژانس وکالت 24 ساعته

گارانتی مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی

چت واتساپی با وکیل

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی