موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

هزینه نگارش اعتراض

هزینه نگارش اعتراض

 

هر دعوایی که در سیستم قضایی به ثبت میرسد بعد از طی فرایندی منجر به صدور رای خواهد شد. رای اول در دادگاه بدوی صادر می شود که بعد از صدور رای در مدت زمان تعیین شده طرفین دعوا می توانند به رای صادره اعتراض نمایند. برای اینکه اعتراض با کیفیت مناسب نگارش شود باید آن را به وکیل متخصص سپرد. هزینه نگارش اعتراض توسط وکیل برای موضوعات مختلف متفاوت است.

اگر رای در دادگاه بدوی به صورت غیابی صادر شده باشد محکوم علیه می تواند به حکم صادر به شیوه واخواهی اعتراض نماید. همچنین در صورتی که رای صادر شده قابل تجدید نظر خواهی باشد طرفین پرونده می توانند تجدیدنظر خواهی کنند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

در مورد هزینه نگارش اعتراض در موسسه حقوقی وکیل تلفنی و قبل از اینکه به یک حکم اعتراض کرد پیشنهاد می شود با یک وکیل متخصص مشاوره حقوقی انجام دهید تا از زوایای مختلف موضوع اطلاع پیدا کنید. مشاوران موسسه حقوقی وکیل تلفنی به شما کمک خواهند کرد تا نتیجه بهتری را از اعتراض به رای بدست آورید.

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین توسط وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در حوزه حقوقی درخواستی انجام خواهد شد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

 

 

 

 

روش های اعتراض به رای صادر شده

واخواهی و تجدیدنظر دو روش عادی برای اعتراض به رای دادگاه بدوی است. درخواست واخواهی برای رای هایی است که به صورت غیابی صادر شده است. به عنوان مثال خوانده دعوی، در هیچ یک از مراحل دادگاه حضور نداشته و لایحه ای تقدیم دادگاه نکرده است در چنین مواردی رای به صورت غیابی صادر می شود و فرد می توانند به صورت واخواهی رای اعتراض نماید.

 

بر اساس قانون اگر رای به صورت غیابی یا حضوری صادر شود فرد ساکن در داخل کشور به مدت 20 روز و فرد مقیم خارج از کشور به مدت 2 ماه مهلت دارد به حکم اعتراض نماید.

 

 

راه های فوق العاده اعتراض به رای

اما راه های فوق العاده ای نیز مانند فرجام خواهی، اعاده دادرسی و اعتراض ثالث برای شکایت از آرای صادر شده وجود دارد.

اعاده دادرسی ویژه احکام قطعی است که در شرایطی می توان به آنها اعتراض نمود. به عنوان مثال اگر دادگاه حکمی صادر کند که خارج از ادعای خواهان باشد یا اینکه حکم صادر شده بیش از خواسته خواهان باشد.

تعدادی از احکام که مطابق با قوانین و موازین شرعی نیستند قابل فرجام خواهی هستند. در ماده 367 قانون آیین دادرسی مدنی به آن دسته از آرایی که قطعیت یافته اند و قابل فرجام خواهی هستند اشاره شده است.

 

در اعتراض ثالث نیز اگر حقی از فرد سومی که در دعوا حضور ندارد ضایع شود یا خللی در حق او ایجاد شود می تواند به حکم صادر شده اعتراض نماید.

هزینه نگارش دادخواست اعتراض ثالث توسط وکیل پایه یک دادگستری یک میلیون تومان است.

 

 

 

مدارک لازم برای اعتراض به رای

گاها در دادگاه رای که صادر می شود به نفع یکی از طرفین دعوا یا هر دو طرف نیست. یا اینکه یکی از طرفین مدعی است فردی که رای را صادر کرده به محتویات پرونده یا برخی از قوانین توجه نکرده است.

در چنین مواقعی قانون گذار مهلتی را برای اعتراض کردن به رای صادر شده در نظر گرفته است. با اعتراضی که یکی از طرفین دعوا انجام می دهند پرونده دوباره مورد رسیدگی قرار می گیرد.

 

فردی که می خواهد نسبت به رای صادر شده اعتراض کند باید دادخواست اعتراضی تنظیم نماید و به همراه مدارک و مستنداتی که می خواهد به پرونده اضافه نماید آن را در دفتر خدمات قضایی ثبت نماید.

 

 

هزینه دادخواست تجدید نظر خواهی

نحوه تنظیم و نگارش اعتراض یک کار تخصصی است که باید محتوایی که در دادخواست درج می شود ریزبینانه و حرفه ای باشد. همانطور که همه می دانید کار تخصصی را باید به متخصصان سپرد. فردی در یک پرونده و در دادگاه بدوی حکمی به ضررش صادر شده است و تنها یک فرصت اعتراض برای او باقی مانده که باید آن را به یک متخصص بسپارد تا حکم به نفع او تغییر کند.

 

موسسات حقوقی و وکلا تعرفه های مختلفی برای نگارش اعتراض اعلام می کنند اما در کل هزینه نگارش اعتراض بستگی به نوع و محتویات پرونده دارد. معمولا هزینه نگارش دادخواست و لایحه تجدید نظر خواهی 750 هزار تومان است.

 

 

 

 

هزینه دادخواست فرجام خواهی

اگر رای صادر شده منطبق با قوانین و موازین شرعی نباشد با اعتراض یکی از طرفین دعوا پرونده در دیوان عالی کشور که بالاترین مرجع قضایی کشور است رسیدگی می شود. اگر رسیدگی به صورت ماهوی باشد دیوان آن را به دادگاهی دیگر ارجاع می دهد.

هزینه نگارش دادخواست فرجام خواهی و لایحه در موسسه حقوقی وکیل تلفنی توسط وکیل پایه یک دادگستری 850 هزار تومان است. تعرفه هایی که در موسسه حقوقی وکیل تلفنی اعلام می شود شفاف و منصفانه است. تعرفه اعلامی براساس نوع و محتویات پرونده خواهد بود. برای برخی از نگارش اعتراضات زمان و دقت بیشتری لازم است.

 

 

 

 

هزینه دادخواست اعاده دادرسی

هزینه دادخواست اعاده دادرسی توسط وکیل پایه یک دادگستری 850 هزار تومان است. همچنین هزینه نگارش سایر دادخواست ها به شرح زیر است:

 

 • هزینه نگارش اعتراض به رای هیات اختلاف اداره کار توسط وکیل پایه یک دادگستری 750 هزار تومان است.
 • هزینه نگارش اعتراض به رای هیات تخلفات اداری توسط وکیل متخصص یک میلیون تومان است.
 • هزینه نگارش به رای هیات تجدید نظر امور مالیاتی توسط وکیل پایه یک دادگستری 1 میلیون تومان است.
 • هزینه نگارش به رای صادر از هیات های تجدیدنظر سازمان تامین اجتماعی یک میلیون تومان می باشد.

 

هزینه دادخواست دیوان عدالت اداری

افرادی که بر اساس مصوبات دولتی یا هیات ها حقی از آنها ضایع می شود می توانند از طریق دیوان عدالت اداری حق خود را پیگیری کنند. هزینه نگارش دادخواست برای دیوان عدالت اداری توسط وکیل پایه یک دادگستری 750 هزار تومان است.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه نگارش اعتراض و انجام مشاوره حقوقی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری می توانید با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

هزینه وکیل و مشاوره 
نگارش فوری دادخواست 
نگارش واخواهی
نگارش دادخواست فرجام خواهی 
نگارش دادخواست تجدیدنظر 
درباره ما 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وخسته نباشید میخواستم برا پرونده ای حدود ۱۰۰میلیون هم شکایت کنم وهم ب رای مبلغ۴۵میلیون اعتراض بدم.میخواستم ببینم شما چقدر حق الوکاله میگیرید این پرونده رو ب سرانجام برسونید ممنون میشم اگه باهام تماس بگیرید.ممنون
سلام. چند وقت پیش برای بنده رایی صادر شد که نسبت به آن اعتراض دارم. بخاطر بیماری مادرم اصلا به کل این موضوع را فراموش کرده بودم و فردا هم اخرین مهلت اعتراض به رای هست. می خواستم بدونم وکلای شما می توانند طی چند ساعت اعتراض من را بنویسند؟ هزینه آن چقدر هست؟
سلام نوشتن لایحه اعتراض مستلزم دانش تخصصی .تسلط به مباحث حقوقی و تخصیص وقت لازم ومطالعه و بررسی کامل وهمه جانبه موضوع با لحاظ این مطلب که قاضی فرد باسواد ودوره دیده ای است و اعتراض به رای ونظر او کار ساده ای نیست.شما می توانید از خدمات حقوق دان و وکیل متخصص دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی در زمینه های مختلف از جمله لوایح اعتراضی بهره مند شوید کد وکالت۲۰۳۰۱
عرض سلام و احترام مساله ثبت اعتراض به رای مساله ای است که اگر به درستی ثبت نشود و طبق اصول نگارش نشود ممکن است که منجر به صدور رای غیرعادلانه و ناصحیح گردد از اینکه با طمانینه سعی در حل مشکلات حقوقی مردم دارید نهایت سپاس و قدردانی را از مجموعه وزین شما دارم
عرض سلام و احترام مساله ثبت اعتراض به رای مساله ای است که اگر به درستی ثبت نشود و طبق اصول نگارش نشود ممکن است که منجر به صدور رای غیرعادلانه و ناصحیح گردد از اینکه با طمانینه سعی در حل مشکلات حقوقی مردم دارید نهایت سپاس و قدردانی را از مجموعه وزین شما دارم
با سلام و عرض ادب جهت نگارش یک دادخواست با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم با وجود اینکه ساعت اداری نبود ، کار بنده به سرعت انجام شد و دادخواست با هزینه ای بسیار مناسب نگارش و برای من ارسال شد خواستم از موسسه وکیل تلفنی و آقای توکلی کمال تشکر داشته باشم. موفق باشید
اعتراض به رای دادگاه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که در بسیاری از موارد آخرین ظرقیت قانونی شخص برای احقاق حق خود می باشد بنابراین بهتر است شخص در این مرحله حتما از وکیل استفاده کند جهت لایحه اعتراض به رای دادگاه در خدمت کاربران عزیز هستم وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
بسیار جامع و عالی ممنونم از شما
سلام. من خودم تا مرحله اول دادگاه رو پیش رفتم در خصوص اینکه خانمم درخواست اجرت المثل کرده بود. برای ۹ سال زندگی ۱۲ میلیون محکوم شده بودم. بعد از اینکه رای اولیه صادر شد و خیلی ناراحت بودم بعد از سرچ و جست وجو سایت شما رو پیدا کردم. به طور اتفاقی از طریق شماره ای که در سایت بود به یکی از وکلاتون زنگ زدم و صحبت کردم و نتیجه صحبت هامون این شد که وکیل محترم برام لایحه اعتراض تجدیدنظر بزنن. خداروشکر الان رای دادگاه تجدیدنظر اومده و من بجای ۱۲ میلیون تومان ۶ میلیون باید پرداخت کنم. یعنی دقیقا نصف شد. تازه الان وکیل راهنماییم کرده که واسم ی درخواست دیگه بنویسه که این ۶ میلیون هم قسطی بشه. خدا شما وکلا رو حفظ کنه. خدا عمر با عزت بهتون بده که از حق دفاع میکنین
سلام. من خودم تا مرحله اول دادگاه رو پیش رفتم در خصوص اینکه خانمم درخواست اجرت المثل کرده بود. برای ۹ سال زندگی ۱۲ میلیون محکوم شده بودم. بعد از اینکه رای اولیه صادر شد و خیلی ناراحت بودم بعد از سرچ و جست وجو سایت شما رو پیدا کردم. به طور اتفاقی از طریق شماره ای که در سایت بود به یکی از وکلاتون زنگ زدم و صحبت کردم و نتیجه صحبت هامون این شد که وکیل محترم برام لایحه اعتراض تجدیدنظر بزنن. خداروشکر الان رای دادگاه تجدیدنظر اومده و من بجای ۱۲ میلیون تومان ۶ میلیون باید پرداخت کنم. یعنی دقیقا نصف شد. تازه الان وکیل راهنماییم کرده که واسم ی درخواست دیگه بنویسه که این ۶ میلیون هم قسطی بشه. خدا شما وکلا رو حفظ کنه. خدا عمر با عزت بهتون بده که از حق دفاع میکنین
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی نگارش اعتراض به دادنامه کمک موثری به کاربران جهت رفع مشکلات ومعضلات آنها می نماید چه آنکه نگارش اعتراض به رای امری تخصصی بوده ونیاز به نگارش توسط وکیل مجرب دارد لذا ایتجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ آماده نگارش اعتراض به آرای صادره می باشم
سلام و عرض ادب بسیار عالی و مثمر ثمر
بسیار خوب
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مطلب نگارش شده مطلب بسیار مفیدی برای کاربران می باشد
سلام نکته بسیار مهم در اعتراض به رای این است که بدانیم قضات دادگاه ها اکثرا انسانهای شریف وبا سواد وبا تجربه ای هستند وبنابراین احتمال اینکه رای را با دقت وصداقت صادر نمایند بسیار زیاد است توجه نمایید که بسیاری از اعتراضات به آرا شعب بدون مبنای علمی وبی مورد است واز همین رو است که اکثریت آرا شعب بدوی در دادگاه تجدید نظر تایید میشود
با سلام ودرود . از آن جایی که نحوه نگارش اعتراض به رای همواره یکی از دغدغه های طرفین دعواست و هرگونه بی دقتی در این زمینه و غفلت از رعایت نکات فنی استدلال و نگارش می تواند نتیجه عکس داده و اعتراض شما را بی اثر سازد لذا توصیه می شود حتما جهت اعتراض به رای از مشورت مشاورین حقوقی موسسه وکیل تلفنی استفاده نمائید چنان که نتایج مطلوب دوستانی که از این خدمات استفاده نموده اند گواهی درستی کار و تخصص این عزیزان می باشد.
با سلام و احترام از جمله نگرانی های آحاد مردم در مواقع صدور رای بر علیه آنها نگارش اعتراض به رای صادره به روش تخصصی میباشد که این خدمت توسط موسسه به خوبی در دسترس همه قرار گرفته است بسیار عالی
سلام. میخواستم از خدمت وکلاتون بپرسم وقتی رای اولیه به نفع من صادر شد من هیچ اقدامی نباید انجام بدم تا رای قطعی بشه؟
سلام وقت بخیر نگارش لایحه یا دادخواست یک فن و هنر است که توسط وکلای مجموعه وکیل تلفنی بخوبی و بدون نیاز به مراجعه حضوری با مناسبترین قیمت انجام میپذیرد با تشکر
من به عنوان یک کاربری که مشکل حقوقی داشتم چندین بار تنظیم دادخواستها را به وکلای سایت سپردم و واقعا نتیجه ی مطلوب گرفتم از کاربران محترم م می خواهم حتما تنظیم دادخواستها از انواع مختلف را به سایت بسپارند چون باید کار را به کاردان سپرد
سلام و عرض ادب هزینه های مشاوره و نگارش دادخواست در موسسه وکیل تلفنی بسیار معقول و مقرون به صرفه است. کنار هزینه های مناسب، خدمات مشاوره ای توسط مشاورین متخصص و دلسوز از دیگر مزایای موسسه وکیل تلفنی است. خواستم از همکارانتون تشکر کنم
عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران معزز در خصوص نگارش لايحه اعتراض مي بايست علاوه بر مطالبي كه همكار محترم در مطالب فوق اعلام داشتند به يك جمله بندي و ساختار كامل حقوقي نياز است كه توسط شخص وكيل قابليت چيدمان جملات و استفاده آن را از بُعد حقوقي دارا مي باشد در پناه حق شاد و سلامت باشيد
تجدید نظر درواقع اخرین فرصت شماست و مراحل بعدی مثل فرجام خواهی یا اعاده دادرسی اولا مانع اجرا رای قطعی نیستند دوما شروط خیلی محدودی دارند ،زمان برند و هزینه دادرسی بیشتری دارند لذا توصیه میشود نگارش آن را به شخص متخصص بسپرید
با سلام خدمت کاربران عزیز.یکی از لوایح مهم و کاربردی که سرنوشت پرونده را ممکن است رقم بزند لوایح اعتراضی به دادگاه است که در تنظیم آن باید حتما از مشورت یک وکیل استفاده شود و یا تنظیم آن به متخصص آن اعتراض سپرده شود.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴
بسیار خوب

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی