موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • حسن عجم حسن عجم گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

اورژانس مشاوره حقوقی فوری

اورژانس مشاوره حقوقی فوری

در دنیای امروز، پیچیدگی و گستردگی روابط اجتماعی از سویی و فقدان دانش و اطلاعات حقوقی و قانونی کافی از سوی دیگر؛ بسیاری افراد را در معرض چالش های حقوقی بغرنج قرار داده است. مشکلات حقوقی و قانونی به ویژه در مسائل کیفری گاه حائز چنان حساسیت و اهمیتی است که حتی ثانیه ها در نتیجه ی پرونده و سرنوشت فرد یا خانواده ای موثرند. در این مواقع پر التهاب ممکن است دسترسی به وکیل حاذق به هر دلیلی میسر نباشد، لذا بهترین گزینه در این موارد، مراجعه تلفنی و آنلاین به اورژانس مشاوره حقوقی فوری، ارتباط تلفنی با وکیل حاذق و دریافت مشاوره حقوقی در کسری از ثانیه است.

در اورژانس مشاوره حقوقی فوری؛ ارتباط شما در سریعترین زمان ممکن با حاذق ترین وکیل در زمینه ی مربوطه برقرار شده و با توجه به موضوع مورد مناقشه، موثرترین راهکار فوری حقوقی ارائه می شود. در مواقع اضطرار؛ «زمان» مهمترین مولفه است. در اورژانس مشاوره حقوقی فوری، در کسری از ثانیه، امکان تماس سریع با بهترین وکیل برایتان مهیا شده و با در نظر گرفتن شرایط ویژه، تلاش می شود بهترین راهکار حقوقی اورژانسی به شما ارائه شود تا در زمان اندک بهترین نتیجه ی ممکن را به دست آورده و از بحران به سلامت عبور کنید.

 

"لازم به ذکر است که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در بسیاری از موارد افکاری به ذهن انسان ها خطور می کنند که در صورت نیافتن پاسخ حقوقی مناسب به آنها، انسان ها واکنش های خودسرانه و غیر منطقی از خود بروز خواهند داد که معمولاً نه تنها مشکل را حل نمی کنند، بلکه متعاقباً عواقب سنگینی نیز خواهند داشت؛ از این رو موسسه حقوقی وکیل تلفنی تصمیم گرفته تا با بوجود آوردن شیفت های کاری برای وکلا،خدمت مشاوره حقوقی تلفنی و تمامی خدمات حقوقی دیگر این موسسه را به صورت 24 ساعته ارائه دهد تا مایه ی آسایش هموطنان در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل گردد"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

در چه مواردی می توان از اورژانس مشاوره حقوقی استفاده کرد؟

 

legal advice agency

صد ها وکیل متخصص آنلاین و 24 ساعت پاسخگو

 

امروزه با توجه به گستردگی و پیچیدگی روابط انسانی و اجتماعی، هریک از ما در زندگی روزمره در معرض رخدادهایی هستیم که منشاء آثار حقوقی فراوانی شده و تعهدات قانونی بیشماری را برایمان ایجاد می کند. در این هیاهوی فناوری و گستردگی روابط و پیچیدگی مسائل پیشرو، گاه خواسته و ناخواسته درگیر موقعیت های دردسر آفرینی می شویم که عواقب حقوقی و قانونی سنگینی در پی دارد.

مراجع قضایی مملو از پرونده هایی است که ناآگاهی افراد از چند و چون حقوق و تکالیف قانونی و سهل انگاری در مشورت فوری با یک وکیل و دریافت به موقع مشاوره حقوقی موثر، آنان را در موقعیت های اضطراری قرار داده است. به طوری که گاه حفظ اموال و حتی جان و هست و نیست فرد یا یکی از عزیزان وی در گرو تماس فوری با وکیل و دریافت راهکار سریع از وکیل است، آنجایی که همه چیز در گرو ثانیه هاست، اورژانس مشاوره حقوقی فوری می تواند ناجی و کارگشا باشد. در هر لحظه ی شبانه روز، در حساسترین و پیچیده ترین موقعیت های ممکن؛ می توانید سریعاً با اورژانس مشاوره حقوقی فوری تماس حاصل نموده و به کمک امکان مشاوره اورژانسی با وکیل و ارتباط با باتجربه ترین وکیل متخصص در موضوع مدنظرتان؛ بهترین راهکار سریع حقوقی و موثر را یافته و بحران حقوقی را به بهترین شکل ممکن حل و فصل نمایید.

 

اورژانس مشاوره حقوقی چه تفاوتی با سایر مراکز مشاوره حقوقی دارد؟

همانگونه که در مواقع بحرانی تصادف یا بیماری با انجام خدمات درمانی اورژانسی و یا مداخلات اورژانس اجتماعی در مواقع بروز آسیب های اجتماعی؛ می توان به نجات جان و زندگی و امنیت افراد شتافت؛ اورژانس مشاوره حقوقی فوری نیز،راهی برای نجات افراد از پیچیده ترین بحران های حقوقی و کیفری است. اصولا ارائه ی مشاوره در باب مسائل حقوقی حائز ظرایف قانونی بسیاری است. ارائه راهکارهای حقوقی سریع و موثر در هریک از آنها مستلزم بررسی و دقت و مطالعه ی فراوان است. در اکثر مراکز مشاوره حقوقی، روند بررسی چند و چون پرونده، مدارک موجود و احتمالا تهیه مدارک مورد نظر و ارائه ی راهکار بر اساس مستندات و شرایط پرونده امری زمانبر است و عموماً هزینه های گزافی نیز در پی دارد.

ضمن اینکه با توجه به محدودیت ساعات کاری، مراجعه 24 ساعته به مراکز مشاوره حقوقی عادی، غیر ممکن است؛ اما از آنجایی که در موارد اورژانسی زمان، تعیین کننده ترین مولفه در نتیجه ی پرونده و سرنوشت فرد دخیل در پرونده است. در اورژانس مشاوره حقوقی فوری، همه ی محدودیت های زمانی برداشته شده و شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز و در دل بحرانی ترین و حساس ترین موقعیت های حقوقی و قانونی؛ با امکان تماس فوری با بهترین وکیل و مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی، در هر ساعت شبانه روز، با مجرب ترین وکلای کشور تماس فوری برقرار نموده و از طریق مشورت حقوقی فوری با وکیل کارآزموده و و مجرب به راهکار حقوقی فوری و موثر دست یافته و در سریعترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه موثرترین راه برون رفت از مشکلات حقوقی دشوار را دریابید.

 

آیا اورژانس مشاوره حقوقی می تواند در مواقع بحرانی به ما کمک کند؟

 

legal advice agency for female rights

 

در شرایط اجتماعی و اقتصادی موجود، مسائل حقوقی بیشماری با زندگی روزمره ی افراد در هم تنیده است. علاوه بر این گاه رخدادهای به ظاهر پیش پا افتاده منجر به وقوع بحران های پیچیده ی حقوقی و کیفری می شود. گاه پیچیدگی شرایط و عمق بحران به حدی است که حل و فصل آن غیر ممکن به نظر می رسد، اما تجربه ثابت کرده است که در بسیاری مسائل قانونی، بن بست وجود ندارد.

به شرط بهره گیری از توان و تجربه ی وکیل حاذق و ماهر؛ حتی دردل بحرانی ترین مسائل حقوقی و قانونی می توان راه برون رفت را یافت و موضوع را حل و فصل نمود. با توجه به حساسیت شرایط در مواقع بحرانی؛ کارساز ترین اقدام، تماس فوری با وکیل دادگستری است. تماس با اورژانس مشاوره حقوقی فوری؛ این امکان را به شما می دهد که در بحرانی ترین و حساس ترین شرایط به سهولت بتوانید از طریق مشاوره تلفنی با وکیل کارآزموده و ماهر و مشورت سریع با وکیل؛ بهترین راه برون رفت از بحران را در سریعترین زمان ممکن یافته و به مدد دانش و تجربه ی حاذق ترین وکلای کشور مساله را به بهترین شکل و با کمترین آسیب و ضرر مدیریت نموده و حل نمایید.

 

چرا باید با اورژانس مشاوره حقوقی تماس بگیریم؟

علاوه بر فقدان اطلاعات حقوقی درست و کامل و دقیق در میان آحاد جامعه؛ و نبود فرهنگ صحیح در مورد لزوم مشورت حقوقی فوری با وکیل؛ در بسیاری از موارد، قرار گرفتن در موقعیت های بحرانی، امکان اندیشیدن صحیح و اتخاذ تصمیم موثر را نیز از افراد سلب می کند. در این گونه مواقع، تماس با اورژانس مشاوره حقوقی فوری و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی اورژانسی این امکان را به شما می دهد که از طریق مشاوره حقوقی اضطراری، در اوج لحظات بحرانی در سایه ی تجربه و تخصص کارآزموده ترین وکلای کشور، بهترین تصمیم را گرفته و از طریق مشورت حقوقی با وکیل خبره؛ خیلی سریع، راهی برای بهبود اوضاع و حل و فصل بغرنج ترین مسائل حقوقی بیابید.

 

آیا واقعا مشاوره حقوقی اورژانسی می تواند در لحظه آخر نجاتمان دهد

 

legal advice agency for anyone

اورژانس وکلای 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

با توجه به شرایط پیچیده ی اجتماعی و اقتصادی امروز؛ وقوع مسائلی که هر یک از ما را در موقعیت های بحرانی حقوقی و قانونی قرار دهد، در بسیاری موارد گریز ناپذیر است. هریک از ما گاه دچار مسائل حقوقی بغرنجی شده ایم که در نگاه اول خلاصی از آن ها دشوار و حتی غیرممکن به نظر می رسید.

سهل انگاری در مواردی مانند مناسبات اجتماعی، انجام معاملات و بی اطلاعی از عواقب قانونی بسیاری از فعالیت ها و تصمیمات. هر یک از ما را در معرض بحران های حقوقی و قانونی قرار می دهد. بی اطلاعی از ظرایف قانونی و بی خبری از عواقب رخدادها و البته جا نیفتادن فرهنگ مراجعه به وکیل؛ گاه پرونده های حقوقی و کیفری را به سوی تنش و بحران بیشتر سوق می دهد و گاه ماجرا تا بدانجا پیش می رود که گره کور مسأله به نظر ناگشودنی می آید؛ اما تجربه بارها ثابت کرده که مشورت اورژانسی با وکیل و یاری گرفتن از وکیل کارآزموده در اوج بحران می تواند راهگشا باشد.

البته در عین حال مواردی هم هست که افراد علیرغم نیاز مبرم به وکیل و مشاوره حقوقی، به دلایل مختلف از قبیل عدم تمکن مالی و ضیق وقت در مواقع بحرانی، امکان مراجعه به وکیل مجرب و دریافت مشاوره حقوقی موثر را ندارند. در حالی که رسالت اورژانس مشاوره حقوقی فوری، در واقع یافتن راه نجات در لحظات حساس و بغرنج است. تجربه و تخصص وکلای خبره ی وکیل تلفنی همواره کارگشاست.

در اوج بحران و حتی در لحظه ی آخر برقرای تماس سریع با اورژانس مشاوره حقوقی فوری و دریافت مشاوره حقوقی اورژانسی می تواند اغلب افراد را از عواقب سنگین جرم و مجازات و یا ناتوانی در احقاق حقوق نجات دهد، شاید شما نیز جزء این افراد باشید.

 

مطالب زیر، تعداد اندکی از خدمات وکیل تلفنی هستند که همانند سایر خدمات وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته برای رفاه حال هم میهنان عزیز انجام می شوند؛ می توانید با مطالعه آنها از خدمات آنها استفاده نمایید

نحوه ارتباط با بهترین وکلا از طریق واتساپ

گارانتی و تضمین مشاوره حقوق در موسسه حقوقی وکیل تلفنی

نحوه اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

پرسش ها و پاسخ های رایج در مورد وکیل تلفنی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

من راجب همسرم مشاوره میخواستم فکر میکنم با یکی رابطه دارن ولی من تا حالا چیزی پیدا نکردم خیلی هم زندگی مو دوست دارم فقط نمی‌دونم چطوری بفهمم

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی