موسسه وکیل تلفنی

  • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
  • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

اورژانس مشاوره حقوقی فوری

اورژانس مشاوره حقوقی فوری

در دنیای امروز، پیچیدگی و گستردگی روابط اجتماعی از سویی و فقدان دانش و اطلاعات حقوقی و قانونی کافی از سوی دیگر؛ بسیاری افراد را در معرض چالش های حقوقی بغرنج قرار داده است. مشکلات حقوقی و قانونی به ویژه در مسائل کیفری گاه حائز چنان حساسیت و اهمیتی است که حتی ثانیه ها در نتیجه ی پرونده و سرنوشت فرد یا خانواده ای موثرند. در این مواقع پر التهاب ممکن است دسترسی به وکیل حاذق به هر دلیلی میسر نباشد، لذا بهترین گزینه در این موارد، مراجعه تلفنی و آنلاین به اورژانس مشاوره حقوقی فوری، ارتباط تلفنی با وکیل حاذق و دریافت مشاوره حقوقی در کسری از ثانیه است؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده کنید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل موسسه حقوقی ما در خصوص تماس تلفنی به وکیل پایه یک دادگستری

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

در چه مواردی می توان از اورژانس مشاوره حقوقی استفاده کرد؟

 

legal advice agency

صد ها وکیل متخصص آنلاین و 24 ساعت پاسخگو

 

امروزه با توجه به گستردگی و پیچیدگی روابط انسانی و اجتماعی، هریک از ما در زندگی روزمره در معرض رخدادهایی هستیم که منشاء آثار حقوقی فراوانی شده و تعهدات قانونی بیشماری را برایمان ایجاد می کند. در این هیاهوی فناوری و گستردگی روابط و پیچیدگی مسائل پیشرو، گاه خواسته و ناخواسته درگیر موقعیت های دردسر آفرینی می شویم که عواقب حقوقی و قانونی سنگینی در پی دارد.

مراجع قضایی مملو از پرونده هایی است که ناآگاهی افراد از چند و چون حقوق و تکالیف قانونی و سهل انگاری در مشورت فوری با یک وکیل و دریافت به موقع مشاوره حقوقی موثر، آنان را در موقعیت های اضطراری قرار داده است. به طوری که گاه حفظ اموال و حتی جان و هست و نیست فرد یا یکی از عزیزان وی در گرو تماس فوری با وکیل و دریافت راهکار سریع از وکیل است، آنجایی که همه چیز در گرو ثانیه هاست، اورژانس مشاوره حقوقی فوری می تواند ناجی و کارگشا باشد. در هر لحظه ی شبانه روز، در حساسترین و پیچیده ترین موقعیت های ممکن؛ می توانید سریعاً با اورژانس مشاوره حقوقی فوری تماس حاصل نموده و به کمک امکان مشاوره اورژانسی با وکیل و ارتباط با باتجربه ترین وکیل متخصص در موضوع مد نظرتان؛ بهترین راهکار سریع حقوقی و موثر را یافته و بحران حقوقی را به بهترین شکل ممکن حل و فصل نمایید.

 

اورژانس مشاوره حقوقی چه تفاوتی با سایر مراکز مشاوره حقوقی دارد؟

 

 

در اورژانس مشاوره حقوقی فوری؛ ارتباط شما در سریعترین زمان ممکن با حاذق ترین وکیل در زمینه ی مربوطه برقرار شده و با توجه به موضوع مورد مناقشه، موثرترین راهکار فوری حقوقی ارائه می شود. در مواقع اضطرار؛ «زمان» مهمترین مولفه است. در اورژانس مشاوره حقوقی فوری، در کسری از ثانیه، امکان تماس سریع با بهترین وکیل برایتان مهیا شده و با در نظر گرفتن شرایط ویژه، تلاش می شود بهترین راهکار حقوقی اورژانسی به شما ارائه شود تا در زمان اندک بهترین نتیجه ی ممکن را به دست آورده و از بحران به سلامت عبور کنید.

همانگونه که در مواقع بحرانی تصادف یا بیماری با انجام خدمات درمانی اورژانسی و یا مداخلات اورژانس اجتماعی در مواقع بروز آسیب های اجتماعی؛ می توان به نجات جان و زندگی و امنیت افراد شتافت؛ اورژانس مشاوره حقوقی فوری نیز،راهی برای نجات افراد از پیچیده ترین بحران های حقوقی و کیفری است. اصولا ارائه ی مشاوره در باب مسائل حقوقی حائز ظرایف قانونی بسیاری است. ارائه راهکارهای حقوقی سریع و موثر در هریک از آنها مستلزم بررسی و دقت و مطالعه ی فراوان است. در اکثر مراکز مشاوره حقوقی، روند بررسی چند و چون پرونده، مدارک موجود و احتمالا تهیه مدارک مورد نظر و ارائه ی راهکار بر اساس مستندات و شرایط پرونده امری زمانبر است و عموماً هزینه های گزافی نیز در پی دارد.

ضمن اینکه با توجه به محدودیت ساعات کاری، مراجعه 24 ساعته به مراکز مشاوره حقوقی عادی، غیر ممکن است؛ اما از آنجایی که در موارد اورژانسی زمان، تعیین کننده ترین مولفه در نتیجه ی پرونده و سرنوشت فرد دخیل در پرونده است. در اورژانس مشاوره حقوقی فوری، همه ی محدودیت های زمانی برداشته شده و شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز و در دل بحرانی ترین و حساس ترین موقعیت های حقوقی و قانونی؛ با امکان تماس فوری با بهترین وکیل و مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی، در هر ساعت شبانه روز، با مجرب ترین وکلای کشور تماس فوری برقرار نموده و از طریق مشورت حقوقی فوری با وکیل کارآزموده و و مجرب به راهکار حقوقی فوری و موثر دست یافته و در سریعترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه موثرترین راه برون رفت از مشکلات حقوقی دشوار را دریابید.

 

آیا اورژانس مشاوره حقوقی می تواند در مواقع بحرانی به ما کمک کند؟

 

legal advice agency for female rights

 

در شرایط اجتماعی و اقتصادی موجود، مسائل حقوقی بیشماری با زندگی روزمره ی افراد در هم تنیده است. علاوه بر این گاه رخدادهای به ظاهر پیش پا افتاده منجر به وقوع بحران های پیچیده ی حقوقی و کیفری می شود. گاه پیچیدگی شرایط و عمق بحران به حدی است که حل و فصل آن غیر ممکن به نظر می رسد، اما تجربه ثابت کرده است که در بسیاری مسائل قانونی، بن بست وجود ندارد.

به شرط بهره گیری از توان و تجربه ی وکیل حاذق و ماهر؛ حتی دردل بحرانی ترین مسائل حقوقی و قانونی می توان راه برون رفت را یافت و موضوع را حل و فصل نمود. با توجه به حساسیت شرایط در مواقع بحرانی؛ کارساز ترین اقدام، تماس فوری با وکیل دادگستری است. تماس با اورژانس مشاوره حقوقی فوری؛ این امکان را به شما می دهد که در بحرانی ترین و حساس ترین شرایط به سهولت بتوانید از طریق مشاوره تلفنی با وکیل کارآزموده و ماهر و مشورت سریع با وکیل؛ بهترین راه برون رفت از بحران را در سریعترین زمان ممکن یافته و به مدد دانش و تجربه ی حاذق ترین وکلای کشور مساله را به بهترین شکل و با کمترین آسیب و ضرر مدیریت نموده و حل نمایید.

 

چرا باید با اورژانس مشاوره حقوقی تماس بگیریم؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

علاوه بر فقدان اطلاعات حقوقی درست و کامل و دقیق در میان آحاد جامعه؛ و نبود فرهنگ صحیح در مورد لزوم مشورت حقوقی فوری با وکیل؛ در بسیاری از موارد، قرار گرفتن در موقعیت های بحرانی، امکان اندیشیدن صحیح و اتخاذ تصمیم موثر را نیز از افراد سلب می کند. در این گونه مواقع، تماس با اورژانس مشاوره حقوقی فوری و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی اورژانسی این امکان را به شما می دهد که از طریق مشاوره حقوقی اضطراری، در اوج لحظات بحرانی در سایه ی تجربه و تخصص کارآزموده ترین وکلای کشور، بهترین تصمیم را گرفته و از طریق مشورت حقوقی با وکیل خبره؛ خیلی سریع، راهی برای بهبود اوضاع و حل و فصل بغرنج ترین مسائل حقوقی بیابید.

 

آیا واقعا مشاوره حقوقی اورژانسی می تواند در لحظه آخر نجاتمان دهد

 

legal advice agency for anyone

اورژانس وکلای 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

با توجه به شرایط پیچیده ی اجتماعی و اقتصادی امروز؛ وقوع مسائلی که هر یک از ما را در موقعیت های بحرانی حقوقی و قانونی قرار دهد، در بسیاری موارد گریز ناپذیر است. هریک از ما گاه دچار مسائل حقوقی بغرنجی شده ایم که در نگاه اول خلاصی از آن ها دشوار و حتی غیرممکن به نظر می رسید.

سهل انگاری در مواردی مانند مناسبات اجتماعی، انجام معاملات و بی اطلاعی از عواقب قانونی بسیاری از فعالیت ها و تصمیمات. هر یک از ما را در معرض بحران های حقوقی و قانونی قرار می دهد. بی اطلاعی از ظرایف قانونی و بی خبری از عواقب رخدادها و البته جا نیفتادن فرهنگ مراجعه به وکیل؛ گاه پرونده های حقوقی و کیفری را به سوی تنش و بحران بیشتر سوق می دهد و گاه ماجرا تا بدانجا پیش می رود که گره کور مسأله به نظر ناگشودنی می آید؛ اما تجربه بارها ثابت کرده که مشورت اورژانسی با وکیل و یاری گرفتن از وکیل کارآزموده در اوج بحران می تواند راهگشا باشد.

البته در عین حال مواردی هم هست که افراد علیرغم نیاز مبرم به وکیل و مشاوره حقوقی، به دلایل مختلف از قبیل عدم تمکن مالی و ضیق وقت در مواقع بحرانی، امکان مراجعه به وکیل مجرب و دریافت مشاوره حقوقی موثر را ندارند. در حالی که رسالت اورژانس مشاوره حقوقی فوری، در واقع یافتن راه نجات در لحظات حساس و بغرنج است. تجربه و تخصص وکلای خبره ی وکیل تلفنی همواره کارگشاست.

در اوج بحران و حتی در لحظه ی آخر برقرای تماس سریع با اورژانس مشاوره حقوقی فوری و دریافت مشاوره حقوقی اورژانسی می تواند اغلب افراد را از عواقب سنگین جرم و مجازات و یا ناتوانی در احقاق حقوق نجات دهد، شاید شما نیز جزء این افراد باشید.

 

 

نحوه ارتباط با بهترین وکلا از طریق واتساپ

گارانتی و تضمین مشاوره حقوق در موسسه حقوقی وکیل تلفنی

نحوه اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

پرسش ها و پاسخ های رایج در مورد وکیل تلفنی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

من راجب همسرم مشاوره میخواستم فکر میکنم با یکی رابطه دارن ولی من تا حالا چیزی پیدا نکردم خیلی هم زندگی مو دوست دارم فقط نمی‌دونم چطوری بفهمم
رمز دوم ندارم كه پرداخت كنم هزينه مشاوره روفردا هم ساعت ٨ بايد كلانتري باشم و برام همه چي گنگه چكار كنم؟
با سلام خدمت اهالی موسسه دنبال ۱۰ هزار تومان نباشید مواظب سلامتی خودتون باشید بقیه فدای سرتون به امید دیدار
خردمند هستید.پس توانایید

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی