موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی در پاسداران

مشاوره حقوقی تلفنی در پاسداران

مشاوره حقوقی ارزانترین و بهترین راه حل برای دریافت اطلاعات حقوقی و راهنمایی های حقوقی در پرونده های قضایی است. افرادی که در پاسداران ساکن هستند می توانند از طریق سایت وکیل تلفنی مشاوره حقوقی تلفنی در پاسداران را انجام دهند. این سایت اطلاعات حقوقی مهمی را از طریق وکلای مجرب در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.

مشاوره حقوقی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در هر شغل و کسب و کاری ارائه خدمات دقیق و اصولی نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت و اگر ارائه خدمات ضعیف باشد نارضایتی هایی را به همراه دارد. در ارائه خدمات حقوقی نیز اگر دانش و مهارت کافی وجود نداشته باشد تبعات زیادی را برای مراجعه کننده به همراه خواهد داشت. متقاضیان مشاوره حقوقی تلفنی در پاسداران از طریق موسسه وکیل تلفنی می توانند مشاوره با وکلای پایه یک دادگستری را در سریع ترین زمان انجام دهند.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری 

تسلط بر مسائل حقوقی از مهمترین ویژگی های یک مشاور حقوقی است. مشاور حقوقی باید بتواند ارتباط دوستانه ای با مراجعه کننده برقرار کند و خوب به طرف مقابل گوش دهد. دانش، تجربه، تعهد، صداقت و تسلط بر قوانین از جمله ویژگی های است که باید یک مشاور حقوقی داشته باشد. علاوه بر این موارد مشاور باید به اندازه ای مهارت داشته باشد که در سخت ترین شرایط بهترین راه حل را به مراجعه کننده ارائه دهد.

برخی از مسائل حقوقی به مانند یک گره در زندگی افراد قرار می گیرد که با یک مشاوره خوب این امکان فراهم می شود که گره باز شود.

دریافت مشاوره حقوقی بدون مراجعه حضوری

امروزه به لطف تکنولوژی بیشتر کارهایی که در گذشته به صورت حضوری انجام داده می شد اکنون آنلاین انجام می شود خریدهای اینترنتی، خدمات آنلاین، ثبت نام در سامانه های مختلف و ... همگی از جمله کارهای هستند که از طریق اینترنت انجام می شوند.

به دلیل مشغله های زیاد برخی اوقات انجام یک سری کارها وقت گیر و امکان اینکه سر وقت انجام شوند وجود ندارد به همین دلیل بسیاری از موقعیت ها از دست می روند و به همین دلیل ممکن است فرد از جهات مختلف دچار ضرر شود.

مسائل حقوقی نیز پیچیدگی های خاصی دارد که هر کسی به تنهایی نمی تواند از پس آن برآید. همانطوری که هر کسی توانایی طبابت ندارد و برای درمان بیماری به پزشک معالجه می شود برای مسائل حقوقی نیز باید به وکیل و افراد متخصص در این حوزه مراجعه شود.

همانطور که به آن اشاره شد بیشتر افراد وقت کافی را برای پیدا کردن وکیل خوب جهت مشاوره حقوقی حضوری ندارند از این رو بهترین راه حل برای این افراد استفاده از مشاوره آنلاین است. در سال های اخیر سایت های ارائه دهنده خدمات حقوقی زیادی راه اندازی شده اند. کاربران می توانند با استفاده از سایت های حقوقی معتبر در کمترین زمان ممکن خدمات حقوقی را به بهترین شیوه دریافت کنند.  

حضور مشاوره حقوقی چه تاثیری بر روند پرونده دارد؟

مشاوره حقوقی دید کاربران را نسبت به مسائل حقوقی باز خواهد کرد. چه به عنوان شاکی و چه به عنوان متشاکی در مسائل قضایی نیاز به دانستن نکته های حقوقی در موضوع شکایت است. اگر توانایی لازم برای دفاع از خواسته های خود در پرونده حقوقی را نداشته باشید بدون شک روند پرونده به کندی جلو خواهد رفت.

موفقیت در هر کاری نیاز به تجربه دارد، اما برای بسیاری از افراد در طول زندگی تنها یکبار در محاکم قضایی پرونده تشکیل می شود و تجربه ای در این زمینه وجود نخواهد داشت به همین دلیل نیاز به مشاوره با یک نفر مجرب و متخصص در حوزه حقوقی است.

برخی افراد تصور می کنند با خواندن ماده های قانونی می توانند در حل مسائل حقوقی موفق باشند اما مسئله به این سادگی نیست حتی تعدادی از وکلای دادگستری تنها در برخی از حوزه ها وکالت قبول می کنند. پس مسائل حقوقی به اندازه ای سخت است که به سادگی نمی توان ارتباط بین ماده های قانونی را فهمید. به همین دلیل برای موفقیت در پرونده های قضایی لازم است از تجربه وکلای متخصص به عنوان مشاور بهره برد.

مشاور حقوقی باید در رشته حقوقی تحصیل کرده باشد و در طول سالیان در کنار وکلای مجرب تجربه کافی را بدست آورده باشد. در مسائل حقوقی مشاور به هر اندازه ای که دارای تجربه و بر قوانین تسلط داشته باشد بهتر می تواند مشاوره خوب ارائه دهد.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی در پاسداران

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی در پاسداران نیز به تبع از تمام کشور بصورت ساعتی خواهد بود و تعرفه مشاوره با کارشناسان حقوقی یا وکیل بر اساس زمان محاسبه خواهد شد.

میزان هزینه مشاوره حقوقی برای پرونده های مختلف با یکدیگر متفاوت است. تعدادی از پرونده ها به دلیل پیچیدگی یا زیاد بودن محتوا به چند جلسه مشاوره نیاز دارند و برخی از سوالات حقوقی نیز در کمترین زمان ممکن پاسخ داده می شوند پس تعداد جلسات و ساعاتی که مشاوره انجام می شود در تعیین هزینه مشاوره حقوقی تلفنی در پاسداران تاثیرگذار هستند.

افرادی که می خواهند مشاوره حقوقی با وکیل مجرب داشته باشند از طریق سایت وکیل تلفنی این امکان فراهم شده است با وکیل 24 ساعته مشاوره حقوقی واتس اپی انجام دهند.

ارائه خدمات مشاوره حقوقی به صورت شبانه روزی

سایت های زیادی در بستر اینترنت خدمات حقوقی ارائه می دهند اما تنها تعداد کمی از آنها متعهد به ارائه خدمات منظم و سر وقت هستند. موسسه وکیل تلفنی با بهره گیری از وکلای متخصص در تمامی حوزه ها بصورت شبانه روزی به کاربران خدمات مشاوره ای انجام می دهد.

در هر زمان و مکانی تنها به شرط اتصال به اینترنت می توانید با مراجعه به سایت وکیل تلفنی بصورت آنلاین در هر حوزه ای که سوالات حقوقی دارید با وکلای مجرب و با دانش مشاوره حقوقی انجام دهید. برای مشاوره حقوقی تلفنی در پاسداران می توانید با وکلای متخصص در هر حوزه ای از طریق سایت وکیل تلفنی اقدام کنید.

مشاوره حقوقی تنها برای دعاوی حقوقی نیست بلکه هر فردی در هر کسب و کاری برای انجام قراردادهایی که منعقد می کند نیاز به یک مشاور حقوقی دارد. مشاور حقوقی این کمک را به طرفین قرارداد می کند تا در آینده حق و حقوقی از کسی تضعیف نشود.

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و ادب وکیل تلفنی همه روزه با وکلا متخصص در کلیه زمینه ها آماده ارائه خدمات حقوقی می باشد
با سلام امروزه به لطف تکنولوژی بیشتر کارهایی که در گذشته به صورت حضوری انجام داده می شد اکنون آنلاین انجام می شود خریدهای اینترنتی، خدمات آنلاین، ثبت نام در سامانه های مختلف و ... همگی از جمله کارهای هستند که از طریق اینترنت انجام می شوند. به دلیل مشغله های زیاد برخی اوقات انجام یک سری کارها وقت گیر و امکان اینکه سر وقت انجام شوند وجود ندارد به همین دلیل بسیاری از موقعیت ها از دست می روند و به همین دلیل ممکن است فرد از جهات مختلف دچار ضرر شود.
با سلام و احترام؛ توصیه به شور و مشورت مساله ای است که در قرآن کریم بدان اشاره شده و عقل سلیم نیز حکم می نماید که همیشه استفاده از همفکری دیگران در مسائل مختلف از خودسرانه عمل کردن بهتر است. این مساله دقیقا در پرونده های حقوقی نیز صادق بوده و افرادی که از دو یا چند نفر در حل مسائل حقوقی کمک می گیرند همواره به نتایج بهتری دست پیدا می کنند . شاید خیلی از افراد تصور کنند که استفاده از یک وکیل اسم ورسم دار تمام دغدغه های آنها را حل می نماید در حالی که این گونه نیست زیرا بعلت گستردگی بسیار بالای موضوعات حقوقی هرکس تنها در موادری خاص میتواند متخصص باشد نه همه موضوعات، از طرفی وقتی شما از مشاوره حقوقی استفاده می نمایید به دنبال یک وکیل متخصص در همان حوزه می روید و با راهنمایی وی حل مشکل تان راحت تر بدست خواهد آمد . موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که اعلام نماید مشاورین و کارشناسان خود را در موضوعات مختلف دسته بندی کرده و با داشتن بیش از ۱۰۰۰ وکیل می تواند در موضوعات مختلف به کاربران خود مشاوره های تخصصی ارائه دهد.این وکلا در جای جای این آب و خاک حضور داشته و به صورت دائم در اختیار شما هستند پس فرقی نمی کند در پاسداران باشید یا جای دیگر، کافی است برای حل مشکل خود با فشردن چند دکمه ساده از مشاوره های وکلای زبده آن بهره مند شده و به نتیجه مطوب دست یابید. محمد صادق تیغ نورد
افراد زیادی مثل خود من به دلایل شخصی مانند حجم کار و ساعت کاری که دارند بیشتر اوقات تایم خارج از ساعت اداری میتوانند مشاوره بگیرند اینکه شما حتی ساعات پایامی شب نیز به سرعت پاسخ میدهید و مشاور متخصص در موضوع نیز سریعا تماس میگیرد بسیار به من کمک کرد و برایم مفید بود اهمیت مشاوره قبل از تصمیم گیری متاسفانه وقتی برای افراد مشخص میشود که دچار مشکل شده باشند امیدوارم کلیه همکاران که در جهت ارائه خدمات حقوقی آسان و مقرون به صرفه تلاش میکند همواره موفق باشید

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی