موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

قرارداد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

در ادامه مفاد این قرار داد و مواد مندرج در چنین قراردادی را به طور کامل شرح خواهیم داد؛ اما قبل از آن بهتر است بدانیم که سایت ما دارای نماد اعتماد بوده و شما می توانید با اطمینان کامل از خدمات حقوقی وکلای عضو در سایت استفاده کنید؛ ضمناً تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند، مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

decoration design legal advice

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ماده (۱): مشخصات طرفین قرارداد

 

decoration design legal advice in 24 hour

سنجش آنلاین و تلفنی قرارداد شما

 

 • این قرارداد فی‌ مابین شرکت ... با نمایندگی آقای ... مقدم که از این پس در این قرارداد کارفرما نامیده می‌شود، از یک طرف و ... که از این پس در این قرارداد مجری نامیده خواهد شد، منعقد می‌گردد.

 

ماده (۲): موضوع قرارداد

 • موضوع قرارداد در بر گیرنده طراحی، عملیات اجرایی و آماده‌سازی، تهیه لوازم، نوسازی، ایجاد دکوراسیون داخلی و متعاقبا نصب اثاثیه و ملزومات.

 

ماده (۳): مشخصات فنی پروژه

 

 1. سبک طراحی و دکوراسیون بر اساس متد مدرن مطابق با طرح تأیید شده از طرف مدیریت (طرح پیوست) می‌باشد.

 2. محل انجام پروژه، اتاق مدیریت شرکت بنیان ساز به آدرس فوق و به اندازه ۵۵ متر مربع می‌باشد.

 

ماده (4): مبلغ قرارداد و شرایط پرداخت

 

 1. پیش بینی قیمت تمام شده طبق طرح پیوستی، مبلغ 1.000.000.000 ریال به طور تقریبی و با تلرانس افزایش یا کاهش 50.000.000 الی 100.000.000 ریال می‌باشد که مبلغ 200.000.000 ریال آن به‌صورت پیش پرداخت و به عنوان تنخواه در مرحله اولیه پرداخت و طی پیشرفت کار و تحویل صورت وضعیت اولیه توسط مجری، تنخواه شارژ خواهد شد.

 2. حق‌الزحمه مجری از بابت انتخاب مصالح، خرید مصالح، نظارت و اجرای پروژه مبلغ 100.000.000ریال معادل 10.000.000 تومان می‌باشد که مبلغ 50.000.000 ریال به صورت پیش پرداخت و مبلغ 50.000.000 ریال بعد از اتمام پروژه به مجری پرداخت خواهد شد.

 3. هرگونه دیرکرد در پرداخت تنخواه منجر به دیرکرد در اتمام پروژه خواهد شد و مجری هیچ مسئولیتی در قبال این دیرکرد نخواهد داشت.

 

ماده (5): مدت قرارداد

 • مدت کامل انجام پروژه ۳۰ روز کاری بوده و تاریخ شروع قرارداد 99/08/5 و تاریخ خاتمه قرارداد 99/09/10 می‌باشد. مجری به مدت ۱۵ روز از ساعت 8 صبح الی ۱۸ و به مدت ۱۵ روز دیگر از ساعت ۱۷ الی ۲۳ پروژه را اجرا خواهد کرد. همچنین جمعه‌ها و تعطیلات رسمی نیز مجری، پروژه را اجرا خواهد کرد.

 

ماده (6): تعهدات مجری

 

commitment of designer

مشاوره حقوقی قرار داد ها به صورت 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

این مورد شامل لیستی از تعهداتی می باشد که مجری ملزم به وفاداری به آنهاست؛ در مورد مثالی که در این مقاله آورده شده، تعهدات مجری عملیات به سبک زیر است:

 

 1. مجری متعهد می‌گردد در تمامی مراحل طراحی و تهیه نقشه‌ها نظر کارفرما را جلب نموده و تغییرات پیشنهادی کارفرما را در هر مرحله در نقشه‌ها اعمال نماید.

 2. مجری متعهد می‌گردد به لحاظ طراحی، فنی و اقتصادی هزینه‌های بهینه را خدمت کارفرما ارائه نماید.

 3. در صورتی که مجری تشخیص دهد تغییراتی در برنامه و نقشه ضروری است، موظف است قبل از اجرا مراتب را کتباً به کارفرما اطلاع دهد و آدرس ایمیل مجرى Bahareh.s****@gmail.com می‌باشد و آدرس ایمیل کارفرما expert.bonyan***@gmail . com می‌باشد.

 4. در صورت وجود ایراد یا نقص در اجرای طرح، مجری موظف به اصلاح آن می‌باشد.

 5. چنانچه مجری، بدون مجوز تمدید تاریخ قرارداد از سوی کارفرما، مبادرت به تأخیر اجراء کار نماید برای هر روز تأخیر پس از اتمام تاریخ قرارداد روزانه 3.000.000 ریال به عنوان جریمه تأخیر از مطالبات مجری کسر می‌گردد.

 6. هزینه‌های مربوط به تجهیز و برچیدن کارگاه محل اجرای عملیات بر عهده مجری می‌باشد؛ ایشان می‌بایست کارگاه را به نحوی مناسب تجهیز نماید که شروع و ادامه کار بدون وقفه و با کیفیت لازم انجام پذیرد. در پایان کار، ایشان باید نسبت به خارج نمودن مواد حاصل از تخریب، اقدام نماید.

 7. مجری موظف است از درصد پیشرفت پروژه و همچنین مصالحی که در صورت وضعیت منظور می‌شود اعم از آنچه که در کارگاه و یا در خارج، متعلق به کارفرما بوده به نحو مقتضی نگهداری نماید و در صورت فقدان، خسارت وارده را جبران نماید.

 8. کنترل و رعایت نکات ایمنی و اجرای تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز حادثه برای عوامل اجرایی و نیز مسئولیت ناشی از خسارت وارده به املاک و اشخاص ثالث در اثر عمليات اجرایی موضوع این قرارداد بر عهده مجری است و در این خصوص هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه کارفرما نخواهد بود.

 9. مجری در مدت اشتغال به کار کارکنان خویش ملزم است ایشان را بیمه نماید؛ چنانچه در مدت قرارداد هر یک از کارکنان دچار آسیب دیدگی گردد، کارفرما هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و مجری در این راستا می‌بایست پاسخگو باشد.

 10. مجری متعهد می‌گردد، قبل از خرید تجهیزات پیش فاکتور را به کارفرما ارسال نماید و کارفرما ۴۸ ساعت مهلت دارد تا آن را تأیید نماید، کارفرما مجاز است در این مدت، فروشنده دیگری را به مجری پیشنهاد داده یا خود اقدام به خرید نموده و از مبلغ قرارداد کسر نماید.

 11. مجری متعهد می‌گردد، وسایل و ملزومات موجود در ساختمان از جمله منصوبات سرمایشی، گرمایشی و تلویزیون را سالم تحویل گرفته و می‌بایست سالم نصب و تجهیز نماید.

 12. در صورت وجود نواقص و اشکالات فنی که منجر به حکم تخریب یا اصلاح سازه گردد، متوجه مجری بوده و مجری موظف به جبران قصور خویش می‌باشد.

 13. کلیه نقل و انتقال و جابه‌جایی مصالح بر عهده مجری می‌باشد.

 14. برچیدن و کابل کشی مجدد دستگاه‌های DVR، receiver و سیستم برق و روشنایی بر عهده مجری می‌باشد.

 

ماده (۷): تعهدات کارفرما

 

 1. کارفرما متعهد می‌گردد تا نقشه‌های ارائه شده را در اسرع وقت بررسی نموده و اعلان نظر نماید.

 2. کارفرما متعهد می‌گردد تا جهت تسریع انجام کار، حق‌الزحمه مراحل مختلف کار را به موقع پرداخت نماید.

 3. کارفرما متعهد می‌گردد تا جهت تسریع انجام کار، اطلاعات فنی در خصوص تجهیزات را به موقع در اختیار مجری قرار دهد.

 4. کارفرما متعهد می‌گردد تا جهت تسریع انجام کار، خواسته‌ها و نیازهای اساسی خود را جهت اعمال در طراحی، در ابتدای کار به مجری اعلام دارد.

 

ماده (۸): شرایط فسخ قرارداد

 

contract cancellation conditions

فسخ قرارداد تنها با یک تماس تلفنی یا آنلاین به صورت 24 ساعته

 

 1. انتقال قرارداد با واگذاری عملیات به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر از طرف مجری.

 2. تأخیر در شروع بکار پروژه بیش از ده روز از تاریخ ابلاغ قرارداد.

 3. غیبت بدون اجازه مجری و یا تعطیل کردن کار بدون کسب اجازه کتبی از کارفرما.

 4. هرگاه کارفرما پس از عقد قرارداد از ادامه انجام پروژه منصرف گردد در هر مرحله هزینه کارهای انجام شده محاسبه و دریافت خواهد گردید.

 

ماده (۹): مرجع حل اختلاف

 • اختلافات ناشی از این قرارداد ابتدا از طریق سازش بین طرفین و در صورت عدم سازش، با مراجعه به مرجع حل اختلاف اول به عنوان واحد مرضى الطرفين و مرجع حل اختلاف دوم، کارشناس رسمی دادگستری خواهد بود.

 

ماده (۱۰): نسخ قرارداد

 • قرارداد حاضر در ۱۰ ماده و ۲ نسخه تهیه و به امضاء طرفین رسیده است و هر نسخه حکم واحد و یکسان دارد.

 

 

نمونه یک فروشنامه ملک با کیفیت عالی

نگارش با کیفیت ترین قراردادهای استارتاپی ایران در سال 99

قرارداد عاملین فروش و فاکتور های مهم آن

مشخصه های یک قرارداد وستینگ با کیفیت

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام، همه انسان ها به صورت طبیعی وقتی قصد انعقاد قراردادی را دارند به دنبال کسب سود و منفعت ناشی از این قراداد می باشند . یعنی هر یک از ما در هنگام انعقاد یک قرارداد زمین ، خودرو یا امثال آن هدفی جز کسب سود را دنبال نمی کنیم. هر قرارداد دارای بدنه و شاکله اصلی خود جهت رعایت اصول و ضوابط کلی کار می باشد و اگر این شاکله اصلی رعایت نشود ممکن است اساس قرار داد زیر سوال برود و خانه از پایبست ویران شود، بعنوان مثال در یک قرارداد طرحی و ساخت که بین دو نفر منعقد می گردد برخی از اصول مهم کاری باید بین آنها رعایت شود در غیر این صورت قرارداد فوق ارزش خود را از دست داده و طرفین بعلت ابهام موجود تا مدتها سرگردان خواهند بود. مشخصات طرفین قرارداد ، موضوع قرارداد ، مشخصات فنی پروژه ، شرایط ساخت آن و امثال این موارد از جمله اصول و قواعدی هستند که باید به ریز و به دقت در تمامی پروژه ها رعایت شده و به صورت شفاف تعیین تکلیف شوند در غیر این صورت راه برای سوء استفاده طرف مقابل باز خواهند گذاشت. جهت جلوگیری از بروز همچین مواردی بهتر است از وکلای کارکشته موسسه وکیل تلفنی بهره جسته و بعد از آن در زمینه انعقاد قرارداد اقدام نمائید.
نرخ یورو توافقی (بین صراف و صادرکننده) امروز به رقم ۳۹۸۰۰ تومان رسید که نسبت به روز کاری قبل، افزایش ۳.۲۲ درصدی دارد. این در حالی است که نرخ فروش یورو نیز در صرافی ها، به رقم ۴۰۱۹۸ تومان رسیده است. حجم معاملات یورو نیز در حال حاضر به ۴۰۱ هزار یورو رسیده است.
سلام و عرض ادب،اختلافات ناشی از این قرارداد دکوراسیون ابتدا از طریق سازش بین طرفین و در صورت عدم سازش، با مراجعه به مرجع حل اختلاف اول به عنوان واحد مرضى الطرفين و مرجع حل اختلاف دوم، کارشناس رسمی دادگستری خواهد بود. جهت اطلاع بیشتر لطفا با موسسه تماس حاصل فرمایید.
با سلام پیش بینی قیمت تمام شده طبق طرح پیوستی، مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به طور تقریبی و با تلرانس افزایش یا کاهش ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ الی ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می‌باشد که مبلغ ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال آن به‌صورت پیش پرداخت و به عنوان تنخواه در مرحله اولیه پرداخت و طی پیشرفت کار و تحویل صورت وضعیت اولیه توسط مجری، تنخواه شارژ خواهد شد. حق‌الزحمه مجری از بابت انتخاب مصالح، خرید مصالح، نظارت و اجرای پروژه مبلغ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ریال معادل ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان می‌باشد که مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به صورت پیش پرداخت و مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال بعد از اتمام پروژه به مجری پرداخت خواهد شد.
تاخیر در تحویل پروژه با توجه به اینکه در شرایط قرارداد وجود ندارد پذیرفته شده نیست.
ماده (۱): مشخصات طرفین قرارداد این قرارداد فی‌ مابین شرکت ... با نمایندگی آقای ... مقدم که از این پس در این قرارداد کارفرما نامیده می‌شود، از یک طرف و ... که از این پس در این قرارداد مجری نامیده خواهد شد، منعقد می‌گردد.   ماده (۲): موضوع قرارداد موضوع قرارداد در بر گیرنده طراحی، عملیات اجرایی و آماده‌سازی، تهیه لوازم، نوسازی، ایجاد دکوراسیون داخلی و متعاقبا نصب اثاثیه و ملزومات.   ماده (۳): مشخصات فنی پروژه   سبک طراحی و دکوراسیون بر اساس متد مدرن مطابق با طرح تأیید شده از طرف مدیریت (طرح پیوست) می‌باشد. محل انجام پروژه، اتاق مدیریت شرکت بنیان ساز به آدرس فوق و به اندازه ۵۵ متر مربع می‌باشد.   ماده (۴): مبلغ قرارداد و شرایط پرداخت   پیش بینی قیمت تمام شده طبق طرح پیوستی، مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به طور تقریبی و با تلرانس افزایش یا کاهش ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ الی ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می‌باشد که مبلغ ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال آن به‌صورت پیش پرداخت و به عنوان تنخواه در مرحله اولیه پرداخت و طی پیشرفت کار و تحویل صورت وضعیت اولیه توسط مجری، تنخواه شارژ خواهد شد. حق‌الزحمه مجری از بابت انتخاب مصالح، خرید مصالح، نظارت و اجرای پروژه مبلغ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ریال معادل ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان می‌باشد که مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به صورت پیش پرداخت و مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال بعد از اتمام پروژه به مجری پرداخت خواهد شد. هرگونه دیرکرد در پرداخت تنخواه منجر به دیرکرد در اتمام پروژه خواهد شد و مجری هیچ مسئولیتی در قبال این دیرکرد نخواهد داشت.   ماده (۵): مدت قرارداد مدت کامل انجام پروژه ۳۰ روز کاری بوده و تاریخ شروع قرارداد ۹۹/۰۸/۵ و تاریخ خاتمه قرارداد ۹۹/۰۹/۱۰ می‌باشد. مجری به مدت ۱۵ روز از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ و به مدت ۱۵ روز دیگر از ساعت ۱۷ الی ۲۳ پروژه را اجرا خواهد کرد. همچنین جمعه‌ها و تعطیلات رسمی نیز مجری، پروژه را اجرا خواهد کرد.   ماده (۶): تعهدات مجری   این مورد شامل لیستی از تعهداتی می باشد که مجری ملزم به وفاداری به آنهاست؛ در مورد مثالی که در این مقاله آورده شده، تعهدات مجری عملیات به سبک زیر است:   مجری متعهد می‌گردد در تمامی مراحل طراحی و تهیه نقشه‌ها نظر کارفرما را جلب نموده و تغییرات پیشنهادی کارفرما را در هر مرحله در نقشه‌ها اعمال نماید. مجری متعهد می‌گردد به لحاظ طراحی، فنی و اقتصادی هزینه‌های بهینه را خدمت کارفرما ارائه نماید. در صورتی که مجری تشخیص دهد تغییراتی در برنامه و نقشه ضروری است، موظف است قبل از اجرا مراتب را کتباً به کارفرما اطلاع دهد و آدرس ایمیل مجرى Bahareh.s****@gmail.com می‌باشد و آدرس ایمیل کارفرما expert.bonyan***@gmail . com می‌باشد. در صورت وجود ایراد یا نقص در اجرای طرح، مجری موظف به اصلاح آن می‌باشد. چنانچه مجری، بدون مجوز تمدید تاریخ قرارداد از سوی کارفرما، مبادرت به تأخیر اجراء کار نماید برای هر روز تأخیر پس از اتمام تاریخ قرارداد روزانه ۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال به عنوان جریمه تأخیر از مطالبات مجری کسر می‌گردد. هزینه‌های مربوط به تجهیز و برچیدن کارگاه محل اجرای عملیات بر عهده مجری می‌باشد؛ ایشان می‌بایست کارگاه را به نحوی مناسب تجهیز نماید که شروع و ادامه کار بدون وقفه و با کیفیت لازم انجام پذیرد. در پایان کار، ایشان باید نسبت به خارج نمودن مواد حاصل از تخریب، اقدام نماید. مجری موظف است از درصد پیشرفت پروژه و همچنین مصالحی که در صورت وضعیت منظور می‌شود اعم از آنچه که در کارگاه و یا در خارج، متعلق به کارفرما بوده به نحو مقتضی نگهداری نماید و در صورت فقدان، خسارت وارده را جبران نماید. کنترل و رعایت نکات ایمنی و اجرای تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز حادثه برای عوامل اجرایی و نیز مسئولیت ناشی از خسارت وارده به املاک و اشخاص ثالث در اثر عمليات اجرایی موضوع این قرارداد بر عهده مجری است و در این خصوص هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه کارفرما نخواهد بود. مجری در مدت اشتغال به کار کارکنان خویش ملزم است ایشان را بیمه نماید؛ چنانچه در مدت قرارداد هر یک از کارکنان دچار آسیب دیدگی گردد، کارفرما هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و مجری در این راستا می‌بایست پاسخگو باشد. مجری متعهد می‌گردد، قبل از خرید تجهیزات پیش فاکتور را به کارفرما ارسال نماید و کارفرما ۴۸ ساعت مهلت دارد تا آن را تأیید نماید، کارفرما مجاز است در این مدت، فروشنده دیگری را به مجری پیشنهاد داده یا خود اقدام به خرید نموده و از مبلغ قرارداد کسر نماید. مجری متعهد می‌گردد، وسایل و ملزومات موجود در ساختمان از جمله منصوبات سرمایشی، گرمایشی و تلویزیون را سالم تحویل گرفته و می‌بایست سالم نصب و تجهیز نماید. در صورت وجود نواقص و اشکالات فنی که منجر به حکم تخریب یا اصلاح سازه گردد، متوجه مجری بوده و مجری موظف به جبران قصور خویش می‌باشد. کلیه نقل و انتقال و جابه‌جایی مصالح بر عهده مجری می‌باشد. برچیدن و کابل کشی مجدد دستگاه‌های DVR، receiver و سیستم برق و روشنایی بر عهده مجری می‌باشد.   ماده (۷): تعهدات کارفرما   کارفرما متعهد می‌گردد تا نقشه‌های ارائه شده را در اسرع وقت بررسی نموده و اعلان نظر نماید. کارفرما متعهد می‌گردد تا جهت تسریع انجام کار، حق‌الزحمه مراحل مختلف کار را به موقع پرداخت نماید. کارفرما متعهد می‌گردد تا جهت تسریع انجام کار، اطلاعات فنی در خصوص تجهیزات را به موقع در اختیار مجری قرار دهد. کارفرما متعهد می‌گردد تا جهت تسریع انجام کار، خواسته‌ها و نیازهای اساسی خود را جهت اعمال در طراحی، در ابتدای کار به مجری اعلام دارد.   ماده (۸): شرایط فسخ قرارداد فسخ قرارداد تنها با یک تماس تلفنی یا آنلاین به صورت ۲۴ ساعته   انتقال قرارداد با واگذاری عملیات به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر از طرف مجری. تأخیر در شروع بکار پروژه بیش از ده روز از تاریخ ابلاغ قرارداد. غیبت بدون اجازه مجری و یا تعطیل کردن کار بدون کسب اجازه کتبی از کارفرما. هرگاه کارفرما پس از عقد قرارداد از ادامه انجام پروژه منصرف گردد در هر مرحله هزینه کارهای انجام شده محاسبه و دریافت خواهد گردید.   ماده (۹): مرجع حل اختلاف اختلافات ناشی از این قرارداد ابتدا از طریق سازش بین طرفین و در صورت عدم سازش، با مراجعه به مرجع حل اختلاف اول به عنوان واحد مرضى الطرفين و مرجع حل اختلاف دوم، کارشناس رسمی دادگستری خواهد بود.   ماده (۱۰): نسخ قرارداد قرارداد حاضر در ۱۰ ماده و ۲ نسخه تهیه و به امضاء طرفین رسیده است و هر نسخه حکم واحد و یکسان دارد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی