موسسه وکیل تلفنی

  • شاهرخ محمدی قلعه تکی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴۳:۲۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اینترنتی

مشاوره حقوقی اینترنتی

در بسیاری از موارد، افراد به دلایل مختلفی از جمله، تنظیم برخی از قراردادهای کاری، ازدواج، مشکلات دعاوی ملکی یا کیفری و غیره، دچار مشکلات حقوقی می شوند؛ چراکه به علم کافی در این زمینه ها احاطه ندارند و از طرفی نیز امکان بهره گیری حضوری از حمایت های فرد آگاه در این زمینه ها، برای این عزیزان میسر نیست؛ حال باید چه کرد؟ آیا باید سرنوشت را به دست گردونه شانس سپرد و به همین منوال پیش رفت؛ احتمالاً تا حدودی با مفهوم این نوع مشاوره حقوقی آشنا شده اید، حال ما را همراهی کنید تا این خدمت ارزنده از موسسه حقوقی ما را مورد بررسی حرفه ای قرار دهیم.

 

مشاوره حقوقی اینترنتی (خدمت نوین حقوقی از اولین موسسه حقوقی آنلاین در کشور)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

legal advice through internet

وکیل اینترنتی 24 ساعته در دسترس

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در مشاوره حقوقی اینترنتی، افراد از طریق وسایل ارتباط جمعی، به راحتی با بهترین و مجرب‌ترین وکلا ارتباط برقرار نموده و اطلاعات دقیق و کاربردی را مختص مشکلشان کسب خواهند نمود؛ نرم افزارها و اپلیکیشن‌هایی نظیر اسکایپ، واتس آپ و ... در این زمینه بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است؛ البته امکان مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته نیز با وکلای متخصص ما برقرار بوده که از طریق لمس تصویرک زیر برای شما عزیزان میسر می شود"

 

 

چه کسانی به مشاوره حقوقی اینترنتی تضمینی و فوری نیاز دارند؟

people who need Guaranteed internet legal advice

تماس اینترنتی فوری با وکلای پایه یک دادگستری

 

در بسیاری از موارد که افراد با مشکلاتی نظیر: مشکلات کیفری، خانوادگی، ملکی و ... مواجه هستند، اولین کاری که انجام خواهند داد، مراجعه به یک وکیل باتجربه و کاربلد خواهد بود.

پیدا کردن یک وکیل خوب که بتواند از حق و حقوق شما دفاع نموده و بهترین نتایج را برای شما به ارمغان آورد، نیازمند صرف زمان و هزینه‌ی بسیار زیادی خواهد بود؛ مشاوره حقوقی فوری و اینترنتی برای رفع بسیاری از مشکلات افراد، مانند دسترسی آسان به وکلای برجسته در کمترین زمان و با کمترین هزینه، اقدامات خاصی  را بکار بسته است.

وکیل اینترنتی فوری و تضمینی این امکان را برای کلیه افراد با مشکلات مختلف حقوقی، پدید آورده است که بتوانند قبل از انجام اقداماتی مانند طرح دعوی، شکایت و یا دادخواست، مشاوره‌های هوشمندانه ‌ای را دریافت نموده و بهترین عمل و عکس العمل را در مورد زوایای حقوقی و قانونی به کار ببندند؛ از این رو می توان گفت کلیه افرادی که دچار مشکلات حقوقی مختلف شده اند، می توانند برای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین اقدام نمایند.

 

مشاوره حقوقی اینترنتی 24 ساعته و تضمینی توسط چه کسانی ارائه می شود و چقدر از اعتبار برخوردار است؟

شاید این سوال برای شما پیش آید که مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در وکیل تلفنی توسط چه افرادی صورت می‌‌ پذیرد؟ در این مرکز برجسته و نامی، وکلای متخصص در امر وکالت و همچنین مجرب و کارآزموده برای احقاق حق افراد، دور هم جمع شده‌اند تا موثرترین اقدامات را برای دستیابی به بهترین نتایج، بکار ببندند.

این وکلا به عنوان وکلای پایه یک دادگستری مشغول به فعالیت بوده و هر کدام سوابق درخشانی را در پرونده خود ثبت نموده اند؛ لازم به ذکر است که در این مرکز، وکلای خانم و آقا مشغول به خدمت رسانی 24 هستند و متقاضیان می‌‌توانند با توجه به نیاز خود، از تخصص و تجربه‌ی آنها استفاده نمایند.

در این مرکز می‌توان مشاوره حقوقی اینترنتی تضمینی طلاق، مشاوره حقوقی اینترنتی تضمینی مهریه، مشاوره حقوقی تلفنی برای بسیاری از حقوق مادی ((این مرکز دارای تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی نیز می باشد)) و هزاران خدمات حقوقی، ملکی و کیفری دیگر را در این موسسه به راحتی دریافت نموده و عملکردهای هوشمندانه ای را برای دریافت حق و حقوق، به کار بندید.

 

بررسی پرونده حقوقی آنلاین در مشاوره حقوقی اینترنتی چگونه صورت می گیرد؟

 

online evaluation of legal case

بررسی اینترنتی پرونده حقوقی و ارائه راهکار متناسب با آن

 

مشاوره حقوقی اینترنتی تصویری و تضمینی 24 ساعته این امکان را برای کاربران مهیا نموده است که بتوانند به راحتی با وکلای مد نظر خود ارتباط برقرار نموده و مشکلات خود را از طریق دنیای مجازی بیان نمایند.

از طریق پنل کاربران که در سایت وکیل تلفنی برای هر کاربری به صورت اختصاصی وجود دارد، کاربران می توانند به راحتی از این طریق با وکلا ارتباط برقرار نموده و برای رفع مشکلات خود از راهکارهای هوشمندانه استفاده کنند؛ لازم به ذکر است که کاربران می‌ توانند از طریق: واتس آپ، اسکایپ، تلفنی و هر شبکه اجتماعی که به آن دسترسی داشته و به راحتی می توانند از از این طریق به وکیل ارسال نمایند و مشکل خود را مرتفع سازند؛ از مزایای این نوع مشاوره می توان به ارتباط 24 ساعته و فوری آن که توأم با ضمانت قیمت و کیفیت ارائه می شود، اشاره نمود.