موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اینترنتی

مشاوره حقوقی اینترنتی

در بسیاری از موارد، افراد به دلایل مختلفی از جمله، تنظیم برخی از قراردادهای کاری، ازدواج، مشکلات دعاوی ملکی یا کیفری و غیره، دچار مشکلات حقوقی می شوند؛ چراکه به علم کافی در این زمینه ها احاطه ندارند و از طرفی نیز امکان بهره گیری حضوری از حمایت های فرد آگاه در این زمینه ها، برای این عزیزان میسر نیست؛ حال باید چه کرد؟ آیا باید سرنوشت را به دست گردونه شانس سپرد و به همین منوال پیش رفت؛ احتمالاً تا حدودی با مفهوم این نوع مشاوره حقوقی آشنا شده اید، حال ما را همراهی کنید تا این خدمت ارزنده از موسسه حقوقی ما را مورد بررسی حرفه ای قرار دهیم.

 

مشاوره حقوقی اینترنتی (خدمت نوین حقوقی از اولین موسسه حقوقی آنلاین در کشور)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چه کسانی به مشاوره حقوقی اینترنتی تضمینی و فوری نیاز دارند؟

people who need Guaranteed internet legal advice

تماس اینترنتی فوری با وکلای پایه یک دادگستری

 

در بسیاری از موارد که افراد با مشکلاتی نظیر: مشکلات کیفری، خانوادگی، ملکی و ... مواجه هستند، اولین کاری که انجام خواهند داد، مراجعه به یک وکیل باتجربه و کاربلد خواهد بود.

پیدا کردن یک وکیل خوب که بتواند از حق و حقوق شما دفاع نموده و بهترین نتایج را برای شما به ارمغان آورد، نیازمند صرف زمان و هزینه‌ی بسیار زیادی خواهد بود؛ مشاوره حقوقی فوری و اینترنتی برای رفع بسیاری از مشکلات افراد، مانند دسترسی آسان به وکلای برجسته در کمترین زمان و با کمترین هزینه، اقدامات خاصی  را بکار بسته است.

وکیل اینترنتی فوری و تضمینی این امکان را برای کلیه افراد با مشکلات مختلف حقوقی، پدید آورده است که بتوانند قبل از انجام اقداماتی مانند طرح دعوی، شکایت و یا دادخواست، مشاوره‌های هوشمندانه ‌ای را دریافت نموده و بهترین عمل و عکس العمل را در مورد زوایای حقوقی و قانونی به کار ببندند؛ از این رو می توان گفت کلیه افرادی که دچار مشکلات حقوقی مختلف شده اند، می توانند برای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین اقدام نمایند.

 

مشاوره حقوقی اینترنتی 24 ساعته و تضمینی توسط چه کسانی ارائه می شود و چقدر از اعتبار برخوردار است؟

شاید این سوال برای شما پیش آید که مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در وکیل تلفنی توسط چه افرادی صورت می‌‌ پذیرد؟ در این مرکز برجسته و نامی، وکلای متخصص در امر وکالت و همچنین مجرب و کارآزموده برای احقاق حق افراد، دور هم جمع شده‌اند تا موثرترین اقدامات را برای دستیابی به بهترین نتایج، بکار ببندند.

این وکلا به عنوان وکلای پایه یک دادگستری مشغول به فعالیت بوده و هر کدام سوابق درخشانی را در پرونده خود ثبت نموده اند؛ لازم به ذکر است که در این مرکز، وکلای خانم و آقا مشغول به خدمت رسانی 24 هستند و متقاضیان می‌‌توانند با توجه به نیاز خود، از تخصص و تجربه‌ی آنها استفاده نمایند.

در این مرکز می‌توان مشاوره حقوقی اینترنتی تضمینی طلاق، مشاوره حقوقی اینترنتی تضمینی مهریه، مشاوره حقوقی تلفنی برای بسیاری از حقوق مادی ((این مرکز دارای تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی نیز می باشد)) و هزاران خدمات حقوقی، ملکی و کیفری دیگر را در این موسسه به راحتی دریافت نموده و عملکردهای هوشمندانه ای را برای دریافت حق و حقوق، به کار بندید.

 

بررسی پرونده حقوقی آنلاین در مشاوره حقوقی اینترنتی چگونه صورت می گیرد؟

 

online evaluation of legal case

بررسی اینترنتی پرونده حقوقی و ارائه راهکار متناسب با آن

 

مشاوره حقوقی اینترنتی تصویری و تضمینی 24 ساعته این امکان را برای کاربران مهیا نموده است که بتوانند به راحتی با وکلای مد نظر خود ارتباط برقرار نموده و مشکلات خود را از طریق دنیای مجازی بیان نمایند.

از طریق پنل کاربران که در سایت وکیل تلفنی برای هر کاربری به صورت اختصاصی وجود دارد، کاربران می توانند به راحتی از این طریق با وکلا ارتباط برقرار نموده و برای رفع مشکلات خود از راهکارهای هوشمندانه استفاده کنند؛ لازم به ذکر است که کاربران می‌ توانند از طریق: واتس آپ، اسکایپ، تلفنی و هر شبکه اجتماعی که به آن دسترسی داشته و به راحتی می توانند از از این طریق به وکیل ارسال نمایند و مشکل خود را مرتفع سازند؛ از مزایای این نوع مشاوره می توان به ارتباط 24 ساعته و فوری آن که توأم با ضمانت قیمت و کیفیت ارائه می شود، اشاره نمود.

 

مشاوره حقوقی اینترنتی در چه زمینه های حقوقی صورت می گیرد و چقدر در حل مشکلات موثر است؟

مشاوره حقوقی اینترنتی با وکیل آنلاین و 24 ساعته تضمینی و ارزان، به دلیل ارائه ی مشاوره های حقوقی در زمینه های بسیار گسترده و مختلف، محبوبیت بسیار زیادی را نزد کاربران کسب نموده است.

طیف گسترده ی فعالیت این مرکز با وکلای مجرب و متخصص در زمینه های حقوقی مختلف، سبب استقبال شگفت انگیز بسیاری از افراد با مشکلات حقوقی نادر و رایج، گردیده است.

از جمله دلایل محبوبیت وکیل تلفنی علاوه بر ارزان بودن و در برخی از مواقع رایگان بودن مشاوره‌ها، تنوع گسترده در رسیدگی به دعاوی کاربران بوده است؛ برخی از دعاوی که دائماً به دست وکلای موسسه حقوقی ما مورد حل و فسخ قرار می گیرند، به سبک زیر است:

 • و بسیاری از مشاوره های دیگر که امروزه بسیاری از افراد برای احقاق حق و پیشرفت کاری، نیازمند دریافت آن هستند؛ لذا پیشنهاد وکیل تلفنی برای پیشرفت و جلوگیری از هرگونه صدمات مالی و ... دریافت مشاوره های رایگان و ارزان قیمت از طریق وکلای پایه یک دادگستری برجسته و کاربلد خواهد بود.

 

نکته: لازم به ذکر است که برای دریافت نتایج مثبت و ایده آل و همچنین حل بسیاری از مشکلات، انتخاب هوشمندانه و دقیق وکلا، بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

 

موسسه حقوقی ما، در خصوص نکته فوق نیز اقدامات شایسته ای را بکار بسته است؛ بدین صورت که شما می توانید رزومه کامل وکلا را در سایت مشاهده نموده و نسبت به انتخاب وکیل برجسته اقدام نمایید؛ البته این امکان نیز وجود دارد که شما تنها مشکل حقوقی خود را به اپراتور اعلام دارید و ایشان شما را به بهترین وکیل همزبان و همشهری با شما، متصل نماید.

 

types of internet legal advice

انتخاب اینترنتی وکیل 24 ساعته

 

وکیل واتساپی

ایستگاه وکالت تخصصی 24 ساعته

وکیل طلاق آنلاین

وکیل کیفری آنلاین

وکیل اورژآنسی و 24 ساعته

نگارش ارزان و تضمینی تمامی اوراق حقوقی به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، در بسیاری از موارد، افراد به دلایل مختلفی از جمله، تنظیم برخی از قراردادهای کاری، ازدواج، مشکلات دعاوی ملکی یا کیفری و غیره، دچار مشکلات حقوقی می شوند؛ چراکه به علم کافی در این زمینه ها احاطه ندارند و از طرفی نیز امکان بهره گیری حضوری از حمایت های فرد آگاه در این زمینه ها، برای این عزیزان میسر نیست؛ مشاوره حقوقی اینترنتی با وکیل آنلاین و ۲۴ ساعته تضمینی و ارزان، به دلیل ارائه ی مشاوره های حقوقی در زمینه های بسیار گسترده و مختلف، محبوبیت بسیار زیادی را نزد کاربران کسب نموده است.
سلام و عرض ادب با توجه به اوضاع اقتصاد در جامعه تشکر ویژه از وب سایت وکیل تلفنی بابت قیمت های مناسب و ارائه خدمات بسیار ویژه بصورت ۲۴ ساعته شبانه روز و در سریع ترین تایم زیر ۵ دقیقه بعداز واریزی هزینه وکلای متخصص و با تجربه تماس میگیرند . موسسه حقوقی وکیل تلفنی تا احقاق حقتان در کنارتان هست و همراهیتان میکند . موفق باشید
با سلام.در بسیاری از موارد که افراد با مشکلاتی نظیر: مشکلات کیفری، خانوادگی، ملکی و ... مواجه هستند، اولین کاری که انجام خواهند داد، مراجعه به یک وکیل باتجربه و کاربلد خواهد بود. پیدا کردن یک وکیل خوب که بتواند از حق و حقوق شما دفاع نموده و بهترین نتایج را برای شما به ارمغان آورد، نیازمند صرف زمان و هزینه‌ی بسیار زیادی خواهد بود؛ مشاوره حقوقی فوری و اینترنتی برای رفع بسیاری از مشکلات افراد، مانند دسترسی آسان به وکلای برجسته در کمترین زمان و با کمترین هزینه، اقدامات خاصی را بکار بسته است.
برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی