موسسه وکیل تلفنی

  • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

دفتر حقوقی رایگان

دفتر حقوقی رایگان

گسترش شهرها و تعاملات اجتماعی باعث به وجود آمدن مشکلات حقوقی بسیاری شده است؛ آشنایی با دفتر حقوقی معتبر می­ تواند بسیار کمک کننده باشد، شناخت کارکرد دفتر حقوقی رایگان و مزایای گفتگو با کارشناس حقوقی در مواقع ضروری می تواند باعث شود که چالش های حقوقی را با آرامش خاطر پشت سر بگذارند؛ از این رو در ادامه این مطلب به نحوه دریافت مشاوره حقوقی رایگان از دفتر حقوقی رایگان خواهیم پرداخت، اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را تماشا کنید. 

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص نحوه مشاوره حقوقی رایگان

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

ضرورت مراجعه به دفتر حقوقی رایگان

 

necessity of Referencing the legal advice office

چت آنلاین و رایگان 24 ساعته با وکیل دادگستری

 

سردرگمی افراد در مواجهه با مسائل حقوقی ضرورت مراجعه به دفتر حقوقی رایگان را ایجاب می کند. بی اطلاعی از روند رسیدگی به پرونده می­ تواند هزینه های زیادی را به افراد تحمیل کند، که اگر با مشاوره حقوقی تلفنی در ارتباط باشند، سریع تر از به نتیجه میرسند و در وقت و هزینه خود صرفه جویی می ­کنند. 

بنیاد تخصصی وکیل تلفنی به طور جامع و گسترده به مباحث حقوقی می پردازد و خدمات حقوقی را با ارزان ترین قیمت به افراد ارائه خواهد کرد، فقط کافیست به این سایت حقوقی مراجعه کرده و مشاوره ی متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید.

 

دفتر حقوقی رایگان چیست و به چه روشی خدمات حقوقی را ارائه می دهد؟ 

 

whatsapp dowry legal advice

 

دفتر حقوقی رایگان توسط وکلای پایه یک تاسیس می شود، و محلی است که افراد می توانند به آنجا مراجعه کرده و مشکلات حقوقی خود را پیگیری نمایند؛ در دفاتر حقوقی حضور وکلای برجسته و آشنا به روند قضایی انواع پرونده ها به شما کمک می کند که با مسیر پیش روی خود در پیگیری پرونده آشنا شوید. 

بنیاد وکیل تلفنی به عنوان جامع ترین مرکز پاسخگویی به مشکلات حقوقی افراد دفتر حقوقی وکلای پایه یک را به شما معرفی خواهد کرد؛ در مشاوره حقوقی آنلاین این امکان فراهم شده است که بدون جا به جایی فیزیکی و تنها از طریق اینترنت با وکیل آنلاین 24 ساعته ارتباط گرفته و تمام مشکلات حقوقی خود را با وی در میان بگذارید. 

در وکیل تلفنی برای سهولت دسترسی به کارشناس حقوقی روش های مختلفی در نظر گرفته شده است تا شما بتوانید به راحتی مشکلات حقوقی خود را پیگیری نمایید. روش معمولی که وجود دارد مشاوره حضوری است که در دفتر حقوقی انجام می شود، نوع دیگری از آن مشاوره تلفنی که با مراجعه به سایت این امکان برای شما فراهم شده است، تا به راحتی با کارشناس تماس تلفنی برقرار کنید؛ اما نوع پیشرفته آن مشاوره آنلاین است که در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از ایران می ­توان از این طریق به خدمات حقوقی دسترسی پیدا کرد. 

 

خدمات دفتر مشاوره رایگان در چه زمینه هایی صورت می گیرد؟ 

 

Legal advice types in the Free legal office

وکیل رایگان و چت 24 ساعته با ایشان

 

دفتر حقوقی رایگان با توجه به تخصص وکلایی که در آن حضور دارند خدمات متفاوتی را ارائه می دهد؛ برخی از کارشناسان حقوقی در زمینه امور جزایی سررشته دارند، بنابراین با پیش آمدن مشکلات‌ کیفری و تشکیل پرونده در حوزه ی جزایی مانند قتل، سرقت، کلاهبرداری، ضرب و جرح و… می ­توان به این دسته از وکلای کیفری مراجعه کرد. 

اما برخی دیگر از وکلا در زمینه حقوق خصوصی تخصص دارند که فعالیت آن ها در امور مدنی و خانواده متمرکز می باشد؛ مسائل مربوط به خانواده همچون طلاق، نفقه، حضانت، وصول مهریه و… توسط مشاوره آنلاین غیر حضوری به خوبی پیگیری می شود. سایت وکیل تلفنی این امکان را فراهم آورده که افراد به راحتی بتواند به انواع وکلا دسترسی داشته باشند و چه در حوزه کیفری و چه امور مدنی بتوانند به احقاق حق بپردازند. 

 

چه کسانی در دفتر مشاوره رایگان خدمات رسانی می کنند؟

 

وکیل پایه یک دادگستری که در سطوح مختلف علمی تحصیل کرده و دارای بالاترین مدرک حقوقی هستند، در دفتر حقوقی رایگان به ارائه خدمات می پردازند؛ کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی در رشته های مختلف حقوق عمومی، خصوصی، جزا و بین الملل از جمله مدارج علمی است که با سایت بزرگ وکیل تلفنی همکاری می کنند و با ارائه ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی دسترسی به وکیل متخصص را آسان تر کرده اند. 

شما با مراجعه به سایت وکیل تلفنی می توانید انواع مشاوره هایی که کارشناسان حقوقی فعال در زمینه قضایی ارائه می دهند را مشاهده کنید و با توجه به شرایط خود و برآورد هزینه ها مشاوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

مزایای استفاده از خدمات دفتر مشاوره رایگان چیست؟ 

 

Benefits of using Free consultancy office

دفتر مشاوره رایگان آنلاین و 24 ساعته

 

برقراری عدل ایران توسط سایت جامع وکیل تلفنی یکی از اهدافی است که این بنیاد دنبال می کند، بنابراین رجوع به دفتر حقوقی رایگان این مزیت را دارد که افراد به عدالت خواهی و احقاق حق خود به طور تخصصی و آگاهانه بپردازند. 

کمک گرفتن از وکیل این مزیت را دارد که افراد با دانش حقوقی آشنا می شوند و معنای عبارات های پیچیده را درک خواهند کرد؛ در دادخواست های حقوقی و رای های صادره اصطلاحاتی وجود دارد که عامه جامعه با مفهوم آن آشنا نیستند، وکیل متخصص می تواند به با زبانی آشنا این مطالب را برای افراد توضیح دهد و پیش زمینه ای برای قرار گرفتن در مسیر قانونی برای افراد به وجود آورد. 

 

دفتر مشاوره رایگان در چه شهرهایی وجود دارد؟ 

 

whatsapp dowry legal advice

 

برخی افراد تصور میکنند که شهرستان ها و شهرهای کوچک از خدمات حقوقی دور مانده اند، اما وکیل تلفنی برا گسترش خدمات خود در تمام نقاط ایران این امکان را به وجود آورده که هر کسی در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به کمک پرسش و پاسخ فوری و حقوقی بتواند برای مشکلات حقوقی خود چاره اندیشی کند. 

وکیل تلفنی افراد را برای مراجعه به وکیل متخصص راهنمایی خواهد کرد و دفاتر معتبر حقوقی را به افراد در هر شهری که هستند معرفی می کند؛ ابتدا باید به این سایت مراجعه کرده و با کارشناسان سایت مشاوره نمایید؛ در بخش مشاوره جزئیات مشکل حقوقی شما بررسی می شود و بهترین وکیل در اختیار شما قرار می گیرد.

 

 

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تخصصی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی