موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام

مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام

دسترسی آسان و استفاده زیاد مردم از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باعث تحول در جوامع امروزی شده و زندگی و ارتباط را برای آنان راحت تر کرده است؛ اما همین ارتباطات اینترنتی در صورتی که نادرست مورد استفاده قرار گیرد به همان اندازه مضر و باعث زیان است.

این روزها اگهی های فراوانی با وعده ی هک شبکه های اجتماعی مخصوصا تلگرام در حال انتشار است. تبلیغ هایی که هیچ پایه و اساسی ندارند و مقصود عاملان این آگهی ها کلاه برداری آن هم به شیوه مدرن است. در این بین نرم افزار هایی هم برای هک این شبکه ها طراحی و وارد بازار می شود که افراد سودجو با متوسل شدن به آنان از قربانیان خود اخاذی می کنند.

این گروه ها که به عنوان فروشندگان اطلاعاتی نیز شناخته شده اند، می توانند با سهل انگاری خود شما تمام اطلاعات خصوصی تان از جمله عکس، فیلم و چت خصوصی در فضای مجازی علی الخصوص تلگرام را به دست آورده و برای منتشر نکردن آنها از شما درخواست پول کنند. حتی می توانند با فرستادن چند محتوا به شما ثابت کنند که تهدیدشان توخالی نیست.در این موارد بهترین کار مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل است. مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن می تواند با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما را از حقوقتان آگاه ومدافع تضییع آن گردد.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

اما آیا هک تلگرام دیگران به همین سادگیست؟

 

social media hacking is crime

هک تلگرام و شبکه های اجتماعی همسر جرم است و همسرتان می تواند شکایت کند

 

سیستم تلگرام به گونه ای طراحی شده است که به هیچ عنوان قابل نفوذ نیست و بدون کمک خود فرد، تجاوز به حریم خصوصی از طریق تلگرام امکان ندارد. به گفته خود تلگرام یک تیم شش نفره سیستم رمز گذاری آن را بر عهده دارند که سه نفر آنها دکترای ریاضیات دارند. حتی مبلغ 300 هزار دلار برای کسی که بتواند آن را هک کند جایزه وعده داده شده است اما تاکنون کسی نتوانسته اینکار را انجام دهد.

 

آیا هک تلگرام دیگران در ایران جرم انگاری شده ؟

افرادی که با منتشر کردن تبلیغات هک تلگرام مدعی دسترسی یافتن به اطلاعات شخصی هستند، در واقع از سواد پایین اشخاص در استفاده از آن و یا عدم اعمال امنیت بر روی گفتگوهای مجازی شان بهره برداری می کنند و با سوء استفاده از ناشی گری آن ها به اهداف خود می رسند. اما این موضوع فرقی در صورت مسئله ندارد. فضای مجازی حریم خصوصی دارد و تجاوز به حریم خصوصی از طریق تلگرام جرم است. مشاوره حقوقی اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

قانون به طور کلی هرگونه حس و یا تمایل بیش از حد را به زندگی خصوصی فردی چنانچه به هک تلگرام گردد، جرم اعلام کرده است.

پلیس فتا ناجا صریحآ عنوان می کند که بر اساس ماده 25 قانون جرایم رایانه ای نفوذ به تلگرام دیگری و هک آن جرم بوده و با اشخاص خاطی برخورد می شود. همچنین طبق این ماده، فروش، انتشار یا در دسترس قرار دادن گذرواژه یا هر داده ای که امکان دسترسی غیر مجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی متعلق به دیگری را بدون رضایت او فراهم کند، جرم است. دستگیری و بازداشت هکرها مستلزم مدارکی است که در صورت جمع آوری و تحویل آن ها به دادسرا می توان جرم را اثبات کرد. مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام شما را در تعقیب قانونی یا شکایت آنلاین از هکر تلگرام یاری و پشتیبانی کند.

 

جرم هک تلگرام چگونه اثبات می شود؟

دسترسی به داده های اطلاعاتی شما توسط فرد دیگری قابل شناسایی است این مسئله در مورد تلگرام نیز صدق می کند.برای بازداشت هکر تلگرام باید دلایل قوی و محکمه پسند ارائه داد. مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام تآثیر بسزایی در اثبات تجاوز هکر تلگرام به حریم خصوصی شما می تواند داشته باشد.

در ادامه به چند راه تشخیص این که تلگرام شما مورد تجاوز هکرها قرارگرفته می پردازیم. این شرایط از ادله مورد نیاز برای اثبات جرم هگ تلگرام در ایران نیز محسوب می گردد.

 

 • اگر به غیر از گوشی خودتان متوجه مدل گوشی دیگری در قسمت نشست های فعال قسمت حریم خصوصی و امنیت تنظیمات تلگرام خود شدید احتمال این که تلگرام شما هک شده است زیاد است.

 • چنانچه در لیست مخاطبان تلگرام خود افراد غریبه ای مشاهده کردید (مخاطبانی که نه اسم و نه شماره آنها برایتان آشنا نیست) تلگرام شما هک شده است؛ ملاحظه بفرمایید که حتی اگر شخص متجاوز از اکانت تلگرام شما خارج شده باشد نیز شماره ها پاک نمی شوند.

 • اگر شخص هکر عکس یا فیلم یا هرمحتوایی از مسائل مربوط به شما برای خودتان بفرستد، که در این مواقع نیز می توانید آنها را به عنوان مدرک ارائه دهید.

 

نکته: پلیس فتا نیز در این باب می تواند کمک زیادی به شما کند؛ اما کاری که به هیچ عنوان نباید بکنید دیلیت اکانت کردن تلگرامتان است. در صورت پاک کردن اکانتتان تشخیص هک تلگرام امکان ندارد و باید مدارک دیگری ارائه دهید.

 

مجازات جرم هک تلگرام چیست؟

 

social media & telegram hacking is crime

هک تلگرام و مجازات هکر های آن

 

نفوذ غیرقانونی و تجاوز هکر تلگرام به حریم خصوصی جرمی است که به تآکید دیوان عالی کشور فرقی میان همسر یا اشخاص دیگر در دستگیری و بازداشت هکرها وجود ندارد و بر اساس تعیین دادسرای ویژه جرایم سایبری هکر مجرم طبق قانون 25 جرائم رایانه ای به حبس از 91 روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون تا بیست میلیون یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

 

بهترین وکیل متخصص در جرایم رایانه ای برای مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام

جرایم سایبری و رایانه ای ویژگی ای دارند که در انحصار با جرایم سنتی است؛ لذا مستلزم آن است که وکیل فعال در این حوزه دائما دانش فنی و حقوقی خود را بیافزاید و جدیدترین ترفندها و تاکتیک ها را چاشنی شیوه های دفاعی خود کند.

مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام در صورتی می تواند موثر واقع شود که یک وکیل تلفنی یا آنلاین که از اصول کامپیوتر و فضای اینترنت و مبانی فنی و تا حدودی تخصصی آن مطلع است شما را به پاسخ سوالات حقوقی تان در روند شکایت از هکر برساند. هم چنین راهکار حقوقی آنلاین لازمه را سریع و کامل به مخاطب انتقال دهد.

وکیل متخصص در این باب با هک شبکه های اجتماعی و مجازات آن آشنایی دارد و چگونگی اثبات و جزای هک تلگرام در ایران را می داند.

 

آیا خسارت مادی در جرم هک تلگرام قابل مطالبه می باشد؟

 

hack a bank account through telegramm

هک حساب های بانکی از طریق تلگرام و دستگیری تمام هکر ها

 

چنانچه شخص شاکی بتواند حکم جلب هکر تلگرام را بگیرد و جرمش را در دادگاه ثابت کند تمام خسارتی که هکر مجرم با تجاوز بر حریم خصوصی شاکی بر وی وارد کرده است را مطابق مجازات هک شبکه های اجتماعی در ایران می توان مطالبه کرد.

برای این منظور یک مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته با بهترین وکیل تلفنی می تواند در احقاق حقوق تضییع شده ی شما کمک شایانی بکند.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی هک تلگرام

مشاوره تلفنی از لحاظ صرفه جویی در وقت و انرژی افراد گزینه بسیار مناسبی برای پیگیری پرونده های حقوقی شماست.

به علاوه هزینه مشاوره حقوقی در هر زمان و هرمکان شرکت وکیل تلفنی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادیست.

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

سرقت رایانه ای و تفاوت های و شباهت های آن با هکری 

توضیح مفصل جرائم رایانه ای طبق قوانین بین المللی سال 2020

دستگیری و تعیین مجازات برای ادمین های کانال های اجتماعی با هدف پورنوگرافی

مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام طبق مصوبه سال 99

بهترین راه برای زنده کردن طلب و دریافت پول قرض داده شده

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. جرم هک تلگرام در قانون ما جرم انگاری شده است یعنی مقنن اومده در این خصوص قانون وضع کرده که هرکس دسترسی غیر مجاز به داده های مخابراتی سایرین داشته باشد مجرم مورد مجازات مقرر در قانون محکوم میشود. لذا وفق ماده 25 قانون جرایم رایانه ای هرکس دسترسی غیر مجاز بدون رضایت فرد را منتشر کند به حبس تا یکسال و جزای نقدی محکوم می شود. ودر صورت تشدید جرم ممکن است به هر دو مجازات قانونی محکوم شود
سلام و ادب و احترام خدمت همه ی بزرگواران در واحد تولید محتوای وکیل تلفنی نزدیک یکسال هست که با سایت شما آشنا شدم. وکیل تلفنی رو دانشگاه خودم میدونم هر روز مطلب تازه و کاربردی بسیار از خوندن مطالبتون لذت میبرم کیفیت مطالب در سطح بسیار خوبی هست و امیدوارم خیلی بهتر از این هم بشه امیدوارم دعای خیر همه ی کسانی که از طریق جستجو به سایتتون هدایت شدن بدرقه ی راهتون باشه اول از تیم ارجاعات تلفنی تشکر میکنم که شبانه روزی زحمت میکشن خدا قوت بهتون میگم و بعد تمام عوامل پشت صحنه در سایت و موسسه وزین وکیل تلفنی که آوازتون تا شهر های دور مثل سیستان بلوچستان رفته به واسطه ی شرایط کاری با وکلای زیادی سر و کار داشتم ولی انتخابم وکیل تلفنی ارزوی توفیق و سلامتی دارم براتون امیدوارم بهتر از گذشته باشین و پیشرفت کنید.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، هک تلگرام در ایران جرم انگاری شده گ طبق قانون جرائم رایانه ای مصوب 1387 جرم محسوب و شده و دارای مجازات حبس و جزای نقدی ست و بعنوان جرم دسترسی غیر مجاز به داده های مخابراتی و رایانه ای قابل تعقیب کیفری ست، لذا با انجام یک مشاوره بموقع میتوانید از حقوق قانونی خویش آگاه گردید که شرلططانجام یک مشاوره خوب و کم کم هزینه و بموقع در موسسه وکیل تلفنی فراهم و گردیده است، اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، هک تلگرام در ایران جرم انگاری شده گ طبق قانون جرائم رایانه ای مصوب 1387 جرم محسوب و شده و دارای مجازات حبس و جزای نقدی ست و بعنوان جرم دسترسی غیر مجاز به داده های مخابراتی و رایانه ای قابل تعقیب کیفری ست، لذا با انجام یک مشاوره بموقع میتوانید از حقوق قانونی خویش آگاه گردید که شرلططانجام یک مشاوره خوب و کم کم هزینه و بموقع در موسسه وکیل تلفنی فراهم و گردیده است، اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
سلام وقت بخیر . یکی از موضوعات رایج امروزه همین موضوع است .. هک و نفوذ بر اساس ماده ۲۵ قانون جرائم رایانه‌ای، جرم بوده و بر اساس قانون با افراد خاطی برخورد می‌شود. بر اساس ماده ۲۵ قانون جرائم رایانه‌ای، فروش یا انتشار یا در دسترس قراردادن گذرواژه یا هر داده‌ای که امکان دسترسی غیرمجاز به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی متعلق به دیگری را بدون رضایت او فراهم می‌کند، مرتکب جرم شده و به حبس از 91 روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.
سلام. مشاوره حقوقی با وکیل تخصصی در پرونده های مختلف از ویژگی های خوب سایت وکیل تلفنی می باشد. چراکه مدیریت مجموعه وکیل تلفنی با انجام مصاحبه های تستی و شفاهی پیچیده در موضوعات مختلف و در نهایت پس از قبولی و گذراندن دوره های توجیهی وکلای متخصص در هر زمینه را معرفی مینماید تا امکان شناسایی کاربران به طور دقیق وکامل نسبت به تخصص وکلا وجود داشته باشد و با خیال راحت در موضوع مورد نظرشان با وکیل متخصص ارتباط بگیرند. جرایم رایانه ای نیز از آن دسته جرایمی میباشد که نیاز به مشاوره حقوقی تخصصی دارد چرا که قانون جرایم رایانه ای قانونی مجزا در قانون مجازات اسلامی لحاظ شده است.
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
امروزه بسیاری از افراد به دلایل گوناگون به دنبال دسترسب به خریم خصوصی و هک کردن صفحه ها و اکانت های شخصی افراد هستند. درحالی که بسیاری از این افراد از تبعات حقوقی و قانونی که برایشان به همراه خواهد داشت بی اطلاع اند. مطالعه مطالبی مانند مطلب بالا بسیار کمک کننده خواهد بود و لذا از بابت محتوای مفیدی که در سایت تولید میکنید نهایت تشکر دارم و خسته نباشید میگم به کل گروه خوبتون که به صورت شبانه روزی پاسخگو هستید و صبر و حوصله به حل مشکلات مردم کمک میکنید. برقرار باشید
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم و همکاران گرامی در سایت وکیل تلفنی،به استحضار کاربران عزیز می رساند مطابق ماده یک قانون جرایم رایانه‌ای که بیان می دارد هرکس به طور غیرمجاز به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی که به وسیله تدابیر امنیتی حفاظت شده است دسترسی یابد به حبس از ۹۱ روز تا یک سال یاجزای نقدی از پنج میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد. با توجه به رشد جرائم رایانه ای در جامعه کاربران عزیز جهت اطلاع از نحوه پیشگیری و مقابله با چنین موضوعی می‌توانند از طریق ارتباط با سایت وکیل تلفنی از مشاوره با وکلای متخصص در این حوزه بهره مند گردند.بااحترام_ فاطمه سلیمانی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات اساس ماده ۲۵ قانون جرایم رایانه ای نفوذ به تلگرام دیگری و هک آن جرم بوده و با اشخاص خاطی برخورد می شود. همچنین طبق این ماده، فروش، انتشار یا در دسترس قرار دادن گذرواژه یا هر داده ای که امکان دسترسی غیر مجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی متعلق به دیگری را بدون رضایت او فراهم کند، جرم است.البته با توجه به سیستم پیشرفته رمز گذاری تلگرام امکان هک آن بسیار سخت است .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
من بهبه عنوان یک کار بر از وقتی با سایت وکیل تلفنی آشنا شدم خیالم را خسته که هر موقع نیاز به وکیل داشتم یک وکیل همیشه همراهم هست که می توانم برای حل مسائل حقوقی از وی کمک بگیرم چون با هزینه ی کم و فوری کارم راه می افتد و مشاوره می گیرم مثلا در مورد مسائل مربوط به مزاحمت های تلفنی یا گوشی همراه یا هک کردن تلگرام توسط. افراد ناشناس به راحتی می توان با تماس به سایت وکیل تلفنی از وکلای این سایت کمک گرفت مطمئن باشید بهترین راهکار را نشان می دهد.
آیا شما تا حالا با تبلیغات هایی در زمینه آیا به همسر خود، دوست شک دارید؟ آیا دوست دارید بفهمید در تلگرام آنها چه میگذرد؟ بی شک همه با این نوع تبلیغات آشنا هستید. این پیامی است که نه‌تنها آدم‌ها را تشویق می‌کند حریم خصوصی دیگران را به بهانه شک و تردید نقض کند، که آدم‌ها را به هک کردن برنامه‌های موبایلی و اقدامات عجیب و غریب جاسوسی هم، که اساساً کار یک شهروند معمولی نیست، تشویق می‌کنند. آیا میدانستید هک تلگرام دیگران مجازات دارد؟ حتی یکی از این سایت‌ها ادعا کرده که اگر به گوشی قربانی دسترسی ندارید باز هم می‌توانید به اطلاعاتش دسترسی پیدا کنید.همه این ادعاها در حالی مطرح می‌شود که یکی از مؤسسان تلگرام چندی پیش گفت اگر کسی بتواند رمز تلگرام را بشکند ۲۰۰ هزار دلار جایزه خواهد برد؛ جایزه‌ای که گفته می‌شود تاکنون کسی موفق به بردنش نشده است. مجازات هک تلگرام دیگران چیست مجازات هک تلگرام : بهتر است بدانیم هک و نفوذ بر اساس ماده ۲۵ قانون جرائم رایانه‌ای، جرم بوده و بر اساس قانون با افراد خاطی برخورد می‌شود. بر اساس ماده ۲۵ قانون جرائم رایانه‌ای، فروش یا انتشار یا در دسترس قراردادن گذرواژه یا هر داده‌ای که امکان دسترسی غیرمجاز به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی متعلق به دیگری را بدون رضایت او فراهم می‌کند، مرتکب جرم شده و به حبس از 91 روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد. دادیار دیوان عالی کشور تاکید کرد: تعیین دادسرای ویژه جرایم سایبری، نشانه‌ روشنی از اهمیت این موضوع برای قانونگذار است و در این قانون هیچ تفاوتی بین همسر یا اشخاص دیگر ، وجود ندارد و فرد هک کننده، براساس قانون مجازات خواهد شد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی