موسسه وکیل تلفنی

 • عادل پوردرانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۹:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
 • فاطمه علیجانی فاطمه علیجانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۳۷:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
 • زهرا رهبرنیا گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۸:۱:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۵:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • آراسپ کاظمیان آراسپ کاظمیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • Mahdi Haghshenas Mahdi Haghshenas گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • محمد عسگری محمد عسگری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۳۶:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • فرشید موبد فرشید موبد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۲۲:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • وکیل الهه جمشیدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۳۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام

مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام

دسترسی آسان و استفاده زیاد مردم از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باعث تحول در جوامع امروزی شده و زندگی و ارتباط را برای آنان راحت تر کرده است؛ اما همین ارتباطات اینترنتی در صورتی که نادرست مورد استفاده قرار گیرد به همان اندازه مضر و باعث زیان است.

این روزها اگهی های فراوانی با وعده ی هک شبکه های اجتماعی مخصوصا تلگرام در حال انتشار است. تبلیغ هایی که هیچ پایه و اساسی ندارند و مقصود عاملان این آگهی ها کلاه برداری آن هم به شیوه مدرن است. در این بین نرم افزار هایی هم برای هک این شبکه ها طراحی و وارد بازار می شود که افراد سودجو با متوسل شدن به آنان از قربانیان خود اخاذی می کنند.

این گروه ها که به عنوان فروشندگان اطلاعاتی نیز شناخته شده اند، می توانند با سهل انگاری خود شما تمام اطلاعات خصوصی تان از جمله عکس، فیلم و چت خصوصی در فضای مجازی علی الخصوص تلگرام را به دست آورده و برای منتشر نکردن آنها از شما درخواست پول کنند. حتی می توانند با فرستادن چند محتوا به شما ثابت کنند که تهدیدشان توخالی نیست.در این موارد بهترین کار مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل است. مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن می تواند با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما را از حقوقتان آگاه ومدافع تضییع آن گردد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"هک تلگرام، اینستاگرام، واتساپ یا هر شبکه اجتماعی دیگری، مصداق جرم بوده و فردی که شبکه اجتماعی اش هک شده می تواند این امر را پیگیری نموده و با همکاری پلیس فتا، هکر را مورد پیگرد قانونی قرار دهد؛ برای اینکار بهتر است با آگاهی حقوقی کافی گام بردارید، بنابراین لینک زیر را لمس نموده تا به صفحه تماس تلفنی با وکیل منتقل شده و جزئیات را با او در میان بگذارید"

 

اما آیا هک تلگرام دیگران به همین سادگیست؟

 

social media hacking is crime

هک تلگرام و شبکه های اجتماعی همسر جرم است و همسرتان می تواند شکایت کند

 

سیستم تلگرام به گونه ای طراحی شده است که به هیچ عنوان قابل نفوذ نیست و بدون کمک خود فرد، تجاوز به حریم خصوصی از طریق تلگرام امکان ندارد. به گفته خود تلگرام یک تیم شش نفره سیستم رمز گذاری آن را بر عهده دارند که سه نفر آنها دکترای ریاضیات دارند. حتی مبلغ 300 هزار دلار برای کسی که بتواند آن را هک کند جایزه وعده داده شده است اما تاکنون کسی نتوانسته اینکار را انجام دهد.

 

آیا هک تلگرام دیگران در ایران جرم انگاری شده ؟

افرادی که با منتشر کردن تبلیغات هک تلگرام مدعی دسترسی یافتن به اطلاعات شخصی هستند، در واقع از سواد پایین اشخاص در استفاده از آن و یا عدم اعمال امنیت بر روی گفتگوهای مجازی شان بهره برداری می کنند و با سوء استفاده از ناشی گری آن ها به اهداف خود می رسند. اما این موضوع فرقی در صورت مسئله ندارد. فضای مجازی حریم خصوصی دارد و تجاوز به حریم خصوصی از طریق تلگرام جرم است. مشاوره حقوقی اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

قانون به طور کلی هرگونه حس و یا تمایل بیش از حد را به زندگی خصوصی فردی چنانچه به هک تلگرام گردد، جرم اعلام کرده است.

پلیس فتا ناجا صریحآ عنوان می کند که بر اساس ماده 25 قانون جرایم رایانه ای نفوذ به تلگرام دیگری و هک آن جرم بوده و با اشخاص خاطی برخورد می شود. همچنین طبق این ماده، فروش، انتشار یا در دسترس قرار دادن گذرواژه یا هر داده ای که امکان دسترسی غیر مجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی متعلق به دیگری را بدون رضایت او فراهم کند، جرم است. دستگیری و بازداشت هکرها مستلزم مدارکی است که در صورت جمع آوری و تحویل آن ها به دادسرا می توان جرم را اثبات کرد. مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام شما را در تعقیب قانونی یا شکایت آنلاین از هکر تلگرام یاری و پشتیبانی کند.

 

جرم هک تلگرام چگونه اثبات می شود؟

دسترسی به داده های اطلاعاتی شما توسط فرد دیگری قابل شناسایی است این مسئله در مورد تلگرام نیز صدق می کند.برای بازداشت هکر تلگرام باید دلایل قوی و محکمه پسند ارائه داد. مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام تآثیر بسزایی در اثبات تجاوز هکر تلگرام به حریم خصوصی شما می تواند داشته باشد.

در ادامه به چند راه تشخیص این که تلگرام شما مورد تجاوز هکرها قرارگرفته می پردازیم. این شرایط از ادله مورد نیاز برای اثبات جرم هگ تلگرام در ایران نیز محسوب می گردد.

 

 • اگر به غیر از گوشی خودتان متوجه مدل گوشی دیگری در قسمت نشست های فعال قسمت حریم خصوصی و امنیت تنظیمات تلگرام خود شدید احتمال این که تلگرام شما هک شده است زیاد است.

 • چنانچه در لیست مخاطبان تلگرام خود افراد غریبه ای مشاهده کردید (مخاطبانی که نه اسم و نه شماره آنها برایتان آشنا نیست) تلگرام شما هک شده است؛ ملاحظه بفرمایید که حتی اگر شخص متجاوز از اکانت تلگرام شما خارج شده باشد نیز شماره ها پاک نمی شوند.

 • اگر شخص هکر عکس یا فیلم یا هرمحتوایی از مسائل مربوط به شما برای خودتان بفرستد، که در این مواقع نیز می توانید آنها را به عنوان مدرک ارائه دهید.

 

نکته: پلیس فتا نیز در این باب می تواند کمک زیادی به شما کند؛ اما کاری که به هیچ عنوان نباید بکنید دیلیت اکانت کردن تلگرامتان است. در صورت پاک کردن اکانتتان تشخیص هک تلگرام امکان ندارد و باید مدارک دیگری ارائه دهید.

 

مجازات جرم هک تلگرام چیست؟