موسسه وکیل تلفنی

 • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • احمد سیدزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۸:۳۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام

مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام

دسترسی آسان و استفاده زیاد مردم از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باعث تحول در جوامع امروزی شده و زندگی و ارتباط را برای آنان راحت تر کرده است؛ اما همین ارتباطات اینترنتی در صورتی که نادرست مورد استفاده قرار گیرد به همان اندازه مضر و باعث زیان است.

این روزها اگهی های فراوانی با وعده ی هک شبکه های اجتماعی مخصوصا تلگرام در حال انتشار است. تبلیغ هایی که هیچ پایه و اساسی ندارند و مقصود عاملان این آگهی ها کلاه برداری آن هم به شیوه مدرن است. در این بین نرم افزار هایی هم برای هک این شبکه ها طراحی و وارد بازار می شود که افراد سودجو با متوسل شدن به آنان از قربانیان خود اخاذی می کنند.

این گروه ها که به عنوان فروشندگان اطلاعاتی نیز شناخته شده اند، می توانند با سهل انگاری خود شما تمام اطلاعات خصوصی تان از جمله عکس، فیلم و چت خصوصی در فضای مجازی علی الخصوص تلگرام را به دست آورده و برای منتشر نکردن آنها از شما درخواست پول کنند. حتی می توانند با فرستادن چند محتوا به شما ثابت کنند که تهدیدشان توخالی نیست.در این موارد بهترین کار مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل است. مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن می تواند با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما را از حقوقتان آگاه ومدافع تضییع آن گردد.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"هک تلگرام، اینستاگرام، واتساپ یا هر شبکه اجتماعی دیگری، مصداق جرم بوده و فردی که شبکه اجتماعی اش هک شده می تواند این امر را پیگیری نموده و با همکاری پلیس فتا، هکر را مورد پیگرد قانونی قرار دهد؛ برای اینکار بهتر است با آگاهی حقوقی کافی گام بردارید، بنابراین لینک زیر را لمس نموده تا به صفحه تماس تلفنی با وکیل منتقل شده و جزئیات را با او در میان بگذارید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

اما آیا هک تلگرام دیگران به همین سادگیست؟

 

social media hacking is crime

هک تلگرام و شبکه های اجتماعی همسر جرم است و همسرتان می تواند شکایت کند

 

سیستم تلگرام به گونه ای طراحی شده است که به هیچ عنوان قابل نفوذ نیست و بدون کمک خود فرد، تجاوز به حریم خصوصی از طریق تلگرام امکان ندارد. به گفته خود تلگرام یک تیم شش نفره سیستم رمز گذاری آن را بر عهده دارند که سه نفر آنها دکترای ریاضیات دارند. حتی مبلغ 300 هزار دلار برای کسی که بتواند آن را هک کند جایزه وعده داده شده است اما تاکنون کسی نتوانسته اینکار را انجام دهد.

 

آیا هک تلگرام دیگران در ایران جرم انگاری شده ؟

افرادی که با منتشر کردن تبلیغات هک تلگرام مدعی دسترسی یافتن به اطلاعات شخصی هستند، در واقع از سواد پایین اشخاص در استفاده از آن و یا عدم اعمال امنیت بر روی گفتگوهای مجازی شان بهره برداری می کنند و با سوء استفاده از ناشی گری آن ها به اهداف خود می رسند. اما این موضوع فرقی در صورت مسئله ندارد. فضای مجازی حریم خصوصی دارد و تجاوز به حریم خصوصی از طریق تلگرام جرم است. مشاوره حقوقی اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

قانون به طور کلی هرگونه حس و یا تمایل بیش از حد را به زندگی خصوصی فردی چنانچه به هک تلگرام گردد، جرم اعلام کرده است.

پلیس فتا ناجا صریحآ عنوان می کند که بر اساس ماده 25 قانون جرایم رایانه ای نفوذ به تلگرام دیگری و هک آن جرم بوده و با اشخاص خاطی برخورد می شود. همچنین طبق این ماده، فروش، انتشار یا در دسترس قرار دادن گذرواژه یا هر داده ای که امکان دسترسی غیر مجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی متعلق به دیگری را بدون رضایت او فراهم کند، جرم است. دستگیری و بازداشت هکرها مستلزم مدارکی است که در صورت جمع آوری و تحویل آن ها به دادسرا می توان جرم را اثبات کرد. مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام شما را در تعقیب قانونی یا شکایت آنلاین از هکر تلگرام یاری و پشتیبانی کند.

 

جرم هک تلگرام چگونه اثبات می شود؟

دسترسی به داده های اطلاعاتی شما توسط فرد دیگری قابل شناسایی است این مسئله در مورد تلگرام نیز صدق می کند.برای بازداشت هکر تلگرام باید دلایل قوی و محکمه پسند ارائه داد. مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام تآثیر بسزایی در اثبات تجاوز هکر تلگرام به حریم خصوصی شما می تواند داشته باشد.

در ادامه به چند راه تشخیص این که تلگرام شما مورد تجاوز هکرها قرارگرفته می پردازیم. این شرایط از ادله مورد نیاز برای اثبات جرم هگ تلگرام در ایران نیز محسوب می گردد.

 

 • اگر به غیر از گوشی خودتان متوجه مدل گوشی دیگری در قسمت نشست های فعال قسمت حریم خصوصی و امنیت تنظیمات تلگرام خود شدید احتمال این که تلگرام شما هک شده است زیاد است.

 • چنانچه در لیست مخاطبان تلگرام خود افراد غریبه ای مشاهده کردید (مخاطبانی که نه اسم و نه شماره آنها برایتان آشنا نیست) تلگرام شما هک شده است؛ ملاحظه بفرمایید که حتی اگر شخص متجاوز از اکانت تلگرام شما خارج شده باشد نیز شماره ها پاک نمی شوند.

 • اگر شخص هکر عکس یا فیلم یا هرمحتوایی از مسائل مربوط به شما برای خودتان بفرستد، که در این مواقع نیز می توانید آنها را به عنوان مدرک ارائه دهید.

 

نکته: پلیس فتا نیز در این باب می تواند کمک زیادی به شما کند؛ اما کاری که به هیچ عنوان نباید بکنید دیلیت اکانت کردن تلگرامتان است. در صورت پاک کردن اکانتتان تشخیص هک تلگرام امکان ندارد و باید مدارک دیگری ارائه دهید.

 

مجازات جرم هک تلگرام چیست؟

 

social media & telegram hacking is crime

هک تلگرام و مجازات هکر های آن

 

نفوذ غیرقانونی و تجاوز هکر تلگرام به حریم خصوصی جرمی است که به تآکید دیوان عالی کشور فرقی میان همسر یا اشخاص دیگر در دستگیری و بازداشت هکرها وجود ندارد و بر اساس تعیین دادسرای ویژه جرایم سایبری هکر مجرم طبق قانون 25 جرائم رایانه ای به حبس از 91 روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون تا بیست میلیون یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

 

بهترین وکیل متخصص در جرایم رایانه ای برای مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام

جرایم سایبری و رایانه ای ویژگی ای دارند که در انحصار با جرایم سنتی است؛ لذا مستلزم آن است که وکیل فعال در این حوزه دائما دانش فنی و حقوقی خود را بیافزاید و جدیدترین ترفندها و تاکتیک ها را چاشنی شیوه های دفاعی خود کند.

مشاوره حقوقی جرم هک تلگرام در صورتی می تواند موثر واقع شود که یک وکیل تلفنی یا آنلاین که از اصول کامپیوتر و فضای اینترنت و مبانی فنی و تا حدودی تخصصی آن مطلع است شما را به پاسخ سوالات حقوقی تان در روند شکایت از هکر برساند. هم چنین راهکار حقوقی آنلاین لازمه را سریع و کامل به مخاطب انتقال دهد.

وکیل متخصص در این باب با هک شبکه های اجتماعی و مجازات آن آشنایی دارد و چگونگی اثبات و جزای هک تلگرام در ایران را می داند.

 

آیا خسارت مادی در جرم هک تلگرام قابل مطالبه می باشد؟

 

hack a bank account through telegramm

هک حساب های بانکی از طریق تلگرام و دستگیری تمام هکر ها

 

چنانچه شخص شاکی بتواند حکم جلب هکر تلگرام را بگیرد و جرمش را در دادگاه ثابت کند تمام خسارتی که هکر مجرم با تجاوز بر حریم خصوصی شاکی بر وی وارد کرده است را مطابق مجازات هک شبکه های اجتماعی در ایران می توان مطالبه کرد.

برای این منظور یک مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته با بهترین وکیل تلفنی می تواند در احقاق حقوق تضییع شده ی شما کمک شایانی بکند.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی هک تلگرام

مشاوره تلفنی از لحاظ صرفه جویی در وقت و انرژی افراد گزینه بسیار مناسبی برای پیگیری پرونده های حقوقی شماست.

به علاوه هزینه مشاوره حقوقی در هر زمان و هرمکان شرکت وکیل تلفنی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادیست.

 

موارد موجود در جدول زیر متأسفانه برای بسیاری از هموطنانمان رخ داده است، لذا تیم وکیل تلفنی تصمیم گرفته این مطالب را با شما در میان بگذارد تا ضمن افزایش اطلاعات حقوقی تان، شما را نسبت به بروز مشکلات حقوقی از قبیل زیر مقاوم سازد

سرقت رایانه ای و تفاوت های و شباهت های آن با هکری 

توضیح مفصل جرائم رایانه ای طبق قوانین بین المللی سال 2020

دستگیری و تعیین مجازات برای ادمین های کانال های اجتماعی با هدف پورنوگرافی

مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام طبق مصوبه سال 99

بهترین راه برای زنده کردن طلب و دریافت پول قرض داده شده

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی