موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ

مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ

مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ، عبارتی است که شاید در نگاه اول پیچیده به نظر برسد، اما در واقع یکی از مشاوره­ های کاربردی در خصوص امور قضائی است؛ ازدحام و شلوغی دادگاه­ ها و بلاتکلیفی مراجعین و عدم آگاهی از مسائل حقوقی که مانع سرعت بخشی در اجرای امور و روال قضائی می ­شود و مانند آن، همگی از مواردی است که نیازمند مدیریت و هدایت هستند تا روال جاری سیستم قضائی مختل نگردد؛ از این جهت است که سامانه­ های الکترونیکی مانند سامانه ثنا، سامانه ابلاغ، سامانه سخا و ... در نظر گرفته شده است.

 

communicated system consultancy

بررسی فوری و آنلاین سامانه ابلاغ شما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

سامانه ابلاغ ثنا چیست؟

 

immediate communicated system discoveries

بررسی لحظه ای و آنی سامانه ابلاغ، سخا و ثنای شما

 

سامانه­ های الکترونیکی، سامانه ابلاغ و ثنا و یا سامانه ثنای آنلاین، در واقع محیطی مجازی و آنلاین (تحت شبکه) هستند که قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، جهت سامان­دهی به اوضاع امور قضائی و جلوگیری از اتلاف وقت مراجعین در نظر گرفته است.

کاربر می­ بایست مشخصات هویتی و شخصی خود را مستقیماً در سامانه ثبت نام الکترونیک (ثنا) ثبت نماید. این عمل، اولین اقدام جهت دسترسی به سایر سامانه ­ها از جمله سامانه ابلاغ خواهد بود.

طبق ماده ۱۷۵ قانون آیین دادرسی کیفری مصوب ۱۳۹۲: استفاده از سامانه­‏ های (سیستم‌های) رایانه ‏ای و مخابراتی، از قبیل پیام‌نگار (ایمیل)، ارتباط تصویری از راه دور، نمابر و تلفن، برای طرح شکایت یا دعوی، ارجاع پرونده، احضار متهم، ابلاغ اوراق قضایی و هم­چنین نیابت قضایی با رعایت مقررات راجع به دادرسی الکترونیکی بلامانع است.

بنابر ماده فوق، تمامی اوراق قضائی از طریق سامانه­ های الکتریکی و مخابراتی ابلاغ خواهد شد و افراد حقیقی یا حقوقی می ­بایستی جهت دریافت این اوراق قضائی در سامانه­ هایی که به این منظور ایجاد گردیدند، ثبت­ نام نموده و از این طریق پیگیری نمایند.

مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ، تمامی نکات در خصوص این سامانه و دریافت اوراق قضائی را پوشش می­ دهد.

 

آیا می توان برای بررسی ابلاغیه سامانه ثنا به صورت فوری و آنلاین، مشاوره حقوقی گرفت؟

موسسه وکیل تلفنی به صورت آنلاین، تلفنی، فوری، بسیار کم­ هزینه و ارزان جهت بررسی آنلاین ابلاغیه ثنا و کسب مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ، خدمات خود را ارائه می­ نماید.

 

تفاوت بین سامانه ثنا و سامانه ابلاغ چیست؟

 

difference between two systems

آموزش تلفنی و آنلاین تمامی موارد در سامانه های سخا، ثنا و ابلاغ

 

سامانه ثبت نام الکترونیکی یا به اختصار ثنا، در حقیقت گام اول جهت دسترسی به سامانه ابلاغ خواهد بود.

طبق ماده 1 قانون ابلاغ الکترونیک، سامانه ثنا (واژه اختصاری سامانه ثبت نام الکترونیکی)، جهت ثبت نام و دریافت حساب کاربری تخصیص یافته است.

ثبت نام در سامانه ثنا، امکان دسترسی به امکانات درگاه خدمات قضائی از جمله ارائه دادخواست و شکوائیه و سایر موارد مشابه و هم­چنین، پیگیری و دریافت استعلامات قضائی را فراهم می ­آورد.

شخص کاربر، ابتدا به سامانه ثنا مراجعه نموده و پس از دریافت حساب کاربری جهت پیگیری امور قضائی خود به سامانه ابلاغ رجوع خواهد نمود.

حساب کاربری، در واقع متشکل از یک نام کاربری و گذر واژه است که پس از ثبت نام در سامانه برای شخص کاربر منظور می­ گردد و تمامی اوراق قضائی مربوطه از این طریق به وی ابلاغ خواهد شد.

طبق ماده فوق­ الذکر، سامانه ابلاغ، سامانه­ ای الکترونیکی است که بر بستر شبکه، قابل دسترسی و استفاده برای طرفین دعوا یا نماینده قانونی آنان، دفاتر خدمات قضایی، کارشناسان، ضابطان قضایی و سایر اشخاص مرتبط جهت ابلاغ اوراق قضایی و نشر آگهی به صورت الکترونیکی می­ باشد.

مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ، جهت کسب آگاهی در چگونگی ثبت نام، بهره­مندی از سامانه­ ها، دریافت ابلاغیه و بررسی و تحلیل آن و سایر موضوعات مرتبط، بسیار ضروری است.

کاربر می­بایستی در مرحله ثبت نام، اطلاعات شخصی و هویتی، کد پستی و مانند آن را در سامانه ثبت نماید و پس از این که صحت هویت او احراز گردید؛ کد ثبت نامی دریافت خواهد نمود.

تمامی ابلاغیه ­ها و پیوست­ های مربوطه آن، از طریق این سامانه به حساب کاربری کاربران ارسال می­ گردد و از این طریق خدمات رسانی قضائی به راحتی و به دور از اطاله­ دادرسی­ ها خواهد بود.

 

نحوه مشاوره حقوقی فوری برای بررسی سامانه ابلاغ و تحلیل ابلاغیه توسط وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی تلفنی فوری بررسی سامانه ابلاغ، جهت پاسخگویی به پرسش­ های حقوقی افراد در خصوص چگونگی و مراحلِ: ثبت نام در سامانه، ابلاغیه، ابلاغیه سامانه ثنا، مشاهده ابلاغیه، دریافت ابلاغیه سامانه ابلاغ، زمان قانونی ابلاغ و مهلت ابلاغیه­ ها، بررسی آنلاین و فوری سامانه ثنا، مراجعه یا عدم مراجعه به سامانه ابلاغ و ثنا، تحلیل ابلاغیه ­ها و بررسی آنلاین ابلاغیه ثنا و اَهَم مواضیع قانونی و حقوقی مرتبط با این امر خواهد بود.

در نظر داشته باشید چنانچه در اثر ابلاغ یا عدم ابلاغ، مسائل و مشکلات حقوقی برای افراد حادث گردد و ایشان به این امر واقف نباشند، امکان بروز عواقب جبران ناپذیر حقوقی وجود دارد، موضوعی که مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ را بسیار ضروری و واجد اهمیت می ­سازد.

جهت دریافت مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ، می­ توان از طریق مکالمه تلفنی و مشورت با وکلای خبره دادگستری، به صورت اورژانسی، در هر زمان و هر مکان به صورت شبانه­ روزی، راهکارهای حقوقی مناسب و موثر را دریافت نمود.

 

آیا می­توان سامانه ابلاغ را به وکیل موسسه وکیل تلفنی واسپاری کرد تا ابلاغ من را بررسی نماید؟

 

communicated system consultancy and out working

حل فوری و آنلاین تمامی مشکلات سامانه های ابلاغ، ثنا و سخا به صورت 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ، پاسخگویی به سوال فوق را ممکن می­ سازد؛ در این خصوص می­ توان بیان داشت که جهت ثبت نام اولیه و احراز هویت و حضور در دفتر خدمات الکترونیک قضائی، شخص متقاضی می­بایست مستقیما اقدام نماید؛ در خصوص امکان ثبت نام توسط وکیل یا امکان حضور او در دفاتر خدمات قضائی مشاوره حقوقی مفید فایده خواهد بود.

موسسه وکیل تلفنی جهت پرسیدن سوالات حقوقی آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته، راهکار و مشاوره حقوقی ارائه می­نماید.

وکلای موسسه وکیل تلفنی در خصوص بررسی ابلاغیه­ ها و دیگر اوراق قضائی مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی، جهت پیشگیری از هرگونه اقدامِ موجب تضییعِ حقوق افراد ناشی از ناآگاهی­های قانونی ایشان را، ارائه می­نماید.

 

بهترین مشاور حقوقی برای بررسی سامانه ابلاغ چه کسانی هستند؟

مسائل حقوقی به خودی خود پیچیده و ابهام آمیز هستند. با توجه به این پیچیدگی ­ها و با در نظر گرفتن قرابت مفاهیم سامانه ثنا و سامانه ابلاغ و سایر سامانه­ ها، ضروری است که در این خصوص، مانند هر امر حقوقی دیگر از متخصص و کارشناس آگاه به امور حقوقی که تجربه و صلاحیت کافی در تحلیل و بررسی اوراق قضائی را دارا است و در مفاهیم و مواضیع قانونی و حقوقی اشراف کامل دارد، بهره جست.

 

بنابراین بدیهی است که بهترین مشاور حقوقی در خصوص این امر، واجد ویژگی­های فوق­الذکر خواهد بود.

رزرو مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل

یک وکیل و مشاور حقوقی حاذق، نسبت به همه جنبه­ های موضوع آگاهی و اشراف کامل دارا است و در خصوص مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ نیز، تمامی نکات و جزئیات حائز اهمیت را به موکلین و مراجعین خود خاطر نشان خواهد ساخت.

 

سامانه ابلاغ محرمانه می­باشد؛ چطور می­ توانم به وکیل تلفنی برای بررسی سامانه ابلاغ اطمینان کنم؟

دسترسی به مشاور و کارشناس حقوقی زن و مرد، که در هر زمان و هر مکان، به صورت  24 ساعته، امکان ارائه مشاوره حقوقی  ویژه فوری را فراهم آورد و برای موکلین خود اطمینان خاطر حاصل سازد نیز، از ویژگی­ های بهترین وکلا و مشاوران حقوقی در این خصوص خواهد بود.

موسسه وکیل تلفنی ضمن برخورداری از بهترین وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی کاردان، علاوه بر موارد فوق ­الذکر، به صورت تمام وقت جهت پرسش و پاسخ فوری حقوقی، مشورت تلفنی و آنلاین ارائه می­ نماید.

راجع به چگونگی و کسب اطمینان بیشتر در این خصوص، مکالمه و مشورت با وکلای وکیل تلفنی مثمر ثمر خواهد بود.

 

بهترین روش برای شروع یک زندگی مشترک ادامه دار

سریع ترین راهکار ها طلاق از شوهر بد

ازدواج بدون اطلاع و اجازه پدر و خانواده

همه چیز در مورد سامانه ثنا

وصول فوری مهریه بدون ارتباط با شوهر

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

دريافت هرگونه ابلاغيه دادگستري از از كليه شعب داد گاه كشور
با سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ، عبارتی است که شاید در نگاه اول پیچیده به نظر برسد، اما در واقع یکی از مشاوره­ های کاربردی در خصوص امور قضائی است؛ ازدحام و شلوغی دادگاه­ ها و بلاتکلیفی مراجعین و عدم آگاهی از مسائل حقوقی که مانع سرعت بخشی در اجرای امور و روال قضائی می ­شود و مانند آن، همگی از مواردی است که نیازمند مدیریت و هدایت هستند تا روال جاری سیستم قضائی مختل نگردد؛ از این جهت است که سامانه­ های الکترونیکی مانند سامانه ثنا، سامانه ابلاغ، سامانه سخا و ... در نظر گرفته شده است.
سلام وقت بخیر . متاسفانه خیلی از مردم عزیز ما نحوه کارکرد با سامانه ابلاغ و ثنا را بلد نیستند و این موضوع میتواند آسیب های خیلی زیاد و جبران ناپذیری را وارد کند . به طور مثال ممکن است رای داداگاه بدوی ابلاغ شود و به دلیل عدم آگاهی و نابلد بودن از آن بی خبر بمانند و مدت زمان تجدیدنظرخواهی نیز منقضی شود و رای قطعی شود . بنابراین حتما باید همه مردم از تحوه کار با این سامانه ها آگاه شوند . ممنون بابت اطلاع رسانی مفید شما .
سلام وقت بخیر عرض خسته نباشید و خداقوت به تمام همکاران پرتلاش وکیل تلفنی که شبانه روز پاسخگو هستند. خواستم از اینکه حتی در ایام تعطیل پاسخگویی سریع دارید و این امکان را فراهم کردید که در هرنقطه ای از کشور و در هر ساعتی از روز بتوانیم با متخصص حقوقی ارتباط بگیریم و راهنمایی دریافت کنیم تشکر و قدردانی کنم. تمام مشاورینی که من در این مدت با آنها ارتباط داشتم، خوش برخورد و حرفه ای و در عین حال دلسوز و متعهد بودند و من کمال رضایت از سطح خدماتشون داشتم. در سال جدید براتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
سلام و عرض ادب ابلاغیه، برگه ای است که دربردارنده بخشی از اطلاعات مربوط به یک پرونده قضایی بوده و مطابق مقررات ابلاغ قانون آیین دادرسی مدنی برای طرفین دعوا ارسال می گردد. در گذشته، ابلاغیه اوراق قضایی به شکل کاغذی صادر می شد و این برگه های کاغذی توسط مامور ابلاغ، برای طرفین پرونده ارسال می گردید. اما از سال 1395 و با راه اندازی سامانه ثنا، در حال حاضر، ابلاغیه اوراق قضایی از طریق این سامانه برای افراد ارسال شده و احکام ابلاغیه نیز تابع مقررات این سامانه می باشد. با مطالعه و بررسی این مطلب در صفحه وکیل تلفنی قطعا به اطلاعات کامل و دقیقی در این حوزه دست خواهید یافت.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.بسیار اهمیت دارد که جهت کسب مشاوره حقوقی فوری بررسی سامانه ابلاغ نیز، مانند هر مشاوره حقوقی دیگر، به کارشناس حقوقی زبده و متخصصی رجوع گردد که در این خصوص علم و آگاهی و تجربه کافی دارا است و پرسش ­های حقوقی افراد را با ارائه راهکارهای مناسب، موثر و به هنگام، پاسخگو باشد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی