موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به شرکت های استارتاپی

مشاوره حقوقی به شرکت های استارتاپی

حقیقت آن است که علاوه بر کیفیت، یکی از ضروریات مشاوره حقوقی به شرکت های استارتاپی، سرعت و فوریت است؛ شما باید توجه داشته باشید که راه اندازی یک کار کم هزینه و پربازده نیاز به آن دارد تا یک فرد با تجربه و مسلط بر قوانین حقوقی به شما کمک کند و از رمز استارتاپ موفق اطلاع داشته باشد؛ از این رو به شما توصیه می کنیم تا حتماً ویدئوی استارتاپی زیر را تماشا نمایید.

 

اگر به دنبال راه اندازی استارتاپ خودتان هستید، این ویدئو می تواند کمک بزرگی به شما باشد

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی استارتاپ از جمله مشاوره های حقوقی پیشگیرانه است که بهتر است قبل از شروع یک استارتاپ انجام شود؛ این نوع مشاوره در وکیل تلفنی به وکلایی ارجاع می شود که در استارتاپ ها شرکت کرده و یا خود در کنار شغل وکالتشان یک استارتاپ راه انداخته و موفق بوده اند؛ لذا با زیر و بم یا پیچ و خم های حقوقی استارتاپ آشنایند و می توانند در جایگاه یک وکیل و یک مدیر استارتاپی به شما راهکار حقوقی دهند؛ برای تماس با وکیل استارتاپ تصویرک زیر را لمس کنید تا فوراً مقدمات تماس با او فراهم گردد"

 

 

آشنایی با مشاوره حقوقی به شرکت های استارتاپی

 

بریده ای از سخنان دکتر هادی توکلی اولین وکیل استارت آپ کشور که امکان مشاوره حقوقی تلفنی با اولین وکیل استارت آپ ایران هم وجود دارد

 

با گسترش علم و تکنولوژی امروزه شاهد آن می باشیم که کسب و کارهای کوچک استارتاپی بسیار زیادی در سراسر کشور بوجود آمدند. با وجود اینکه بیشتر این استارتاپ ها در ابتدا بسیار ناچیز و کوچک به حساب می آمدند به تدریج و پس از مدتی تبدیل به شرکت هایی استارتاپی بسیار بزرگ و قدرتمند شدند. مشاوره حقوقی به شرکت های استارتاپی یکی از خدمات با اهمیت و ضروری است که توسط سازمان ها و موسسات حقوقی مختلفی ارائه می شود اما انتخاب یک مشاوره مناسب از میان این موسسات و سازمان های حقوقی مختلف برای موفقیت در یک استارتاپ تقریبا کار سختی است.

حقیقت آن است که علاوه بر کیفیت، یکی از ضروریات مشاوره حقوقی به شرکت های استارتاپی، سرعت و فوریت است. شما باید توجه داشته باشید که راه اندازی یک کار کم هزینه و پربازده نیاز به آن دارد تا یک فرد با تجربه و مسلط بر قوانین حقوقی به شما کمک کند و از رمز استارتاپ موفق اطلاع داشته باشد. اگر شما دوست دارید تا از مزایای مشورت تلفنی با مشهورترین مدیران استارتاپ ایران استفاده کنید، می توانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن با مرکز وکیل تلفنی تماس بگیرید و یک مشاوره حقوقی تلفنی سریع و با کیفیت داشته باشید.

 

ضرورت ارائه مشاوره حقوقی به شرکت های استارتاپی چیست؟

آیا تاکنون در مورد مزایای مشاوره حقوقی به شرکت های استارتاپی چیزی شنیده اید؟ درست است که بنیانگذاری استارتاپ ها در ایران دارای سابقه طولانی نمی باشند و بیشتر آنها در دهه ی اخیر تشکیل شدند.

 باید بدانید که هر روز به تعداد این استارتاپ ها و کسب و کارها اضافه می شود؛ چرا که افراد جوان و نسل جدید دوست دارند تا ایده های جدید و پرکاربرد خود را به مرحله ی اجرا بگذارند و از آنها استفاده کنند. اما با وجود تعداد زیاد این استارتاپ ها به نظر شما چرا هنوز هم تنها تعداد کمی از استارتاپ ها وجود دارند که در جامعه رونق گرفته اند و با استقبال مردم روبرو شدند؟ یکی از دلایل اصلی شکست بسیاری از استارتاپ های نوپا و تازه کار، عدم استفاده از مشاوره حقوقی است.

هنگامی که افراد جوان برای راه اندازی بهترین استارتاپ ها دست به کار می شوند باید به این موضوع دقت داشته باشند که بدون داشتن اطلاعات کافی و آگاهی های حقوقی ممکن است با موانع قانونی روبرو شوند. به همین دلیل نیز لزوم مشاوره برای راه اندازی استارتاپ ها از همان ابتدا و آغاز کار احساس می شود. مشاوره حقوقی فوری تلفنی یکی از راحتترین و ساده ترین راه های تشکیل موفق ترین استارتاپ های ایرانی است. اگر تمایل دارید تا شما هم کار کم هزینه و پربازده سال 99 را به خود اختصاص دهید می توانید همین الان با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته تماس بگیرید و از مشورت تلفنی با مدیر استارتاپ موفق در ایران بهره مند شوید.

بر اساس آمار و ارقام بدست آمده در سال های گذشته می توان گفت که این روزها بیشتر جوانان علاقه مند به سرمایه گذاری در استارتاپ به جای بورس هستند؛ چرا که چنین سرمایه گذاری دارای ریسک کمتری است و تنها لازمه ی موفقیت در آن استفاده از مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان است. به بیانی بهتر شما باید از مشاوره حقوقی استفاده کنید که بتوانید پاسخ سوالات حقوقی خود را سریعا دریافت کنید.  وکیل تلفنی تمام وقت یکی از بهترین گزینه هایی است که می توان آن را پیشنهاد داد.

 

آیا در جلسه مشاوره حقوقی به شرکت های استارتاپی قبل از تاسیس لازم است تا موضوع فعالیت شرکت اعتبار سنجی حقوقی گردد ؟