موسسه وکیل تلفنی

 • منصور تقی فام گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۰
 • ناهید جهانگیر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۹:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۹
 • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
 • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی طلاق توافقی

مشاوره حقوقی طلاق توافقی

مشاور حقوقی طلاق به رهنمود های کسی گفته می شود که به‌ واسطه علم، شناخت و دانش خود در رابطه با مبادی حقوقی می تواند به اشخاص و شرکت ها در عرصه حقوقی مشاوره دهد. مشاوران حقوقی وظایف و مسئولیت های متنوعی دارد که بایستی اطلاعات حقوقی خویش را در دسترس افراد قرار دهد.

 

توضیح مراحل طلاق توافقی توسط یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی آنلاین وکیل تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"لمس تصویرک زیر به شما این امکان را می دهد تا با بهترین وکیل های متخصص ایران در زمینه طلاق تواقفی مشاوره حقوقی تلفنی  24 ساعته داشته و از این طریق انجام یا عدم انجام طلاق توافقی، چگونگی انجام آن و هزاران سوال دیگر را در این زمینه را از او پرسیده و بهترین پاسخ را دریافت نمایید، حتی این امکان نیز وجود دارد که به او وکالت آنلاین اعطا نمایید تا ایشان پرونده طلاق توافقی شما را در دادگاه رسیدگی نماید و به جای شما در محاکم حاظر گردد"

 

 

مشاوره حقوقی در مورد طلاق توافق چیست؟

 

consensual divorce

مشاوره حقوقی طلاق توافقی فوری و 24 ساعته

 

مشاور حقوقی معمولاً مسئولیت های متعددی دارد؛ از وظایف عمده آن می توان به عرضه مشاورت و رهنمونی حقوقی اشاره نمود. این شخص بایستی آگاهی های حقوقی خویش را در دسترس افراد قرار دهد، مضمون قرارداد را تنظیم نماید و بر روال عقد قرارداد درایت داشته باشد در هر موضوعی مشاوره حقوقی مسئول گرداوری مفروضات و معلومات درست و به جا در خصوص مسئله و به کارگیری مطلوب از قوانین است. مشاوره حقوقی اساساً در مسائل کیفری و همچنین مسائل حقوقی منوط به روابط خصوصی افراد نقش به سزایی دارند.

همانند تعیین دیگر تأمین کننده ها، معمولاً فکر مطلوبی است که در بین دوستان، آشنایان و اشخاصی که تقریباً به نوعی درگیر مشکلاتی مانند مشکلات شما هستند، بخواهید تا اگر شخصی باتجربه را می شناسند به شما نیز پیشنهاد دهند؛ این امر اکثراً می تواند خیلی مناسب تر از جستجوی آنلاین و به کارگیری فردی باشد که شناخت آن چنانی از او ندارید و اینکه بایستی نوع سرویس های لازم خویش را در نظر بگیرید، شما امکان دارد در پی مشاوره در یک حیطه ویژه باشید در این حالت امکان دارد برای پیدا نمودن یک مشاور حقوقی تلفنی بررسی های بیشتری انجام دهید. یک مشاور حقوقی زبر دست و کاردان بایستی به کلیه اصول و قوانین وابسته حقوقی شناخت کافی داشته باشد و در حین حال ماهر و غالب به موارد زیر باشد:

 

 • اخذ تصمیم صحیح و به وقت در حالات اساسی و ویژه.

 • یک مشاور خوب بایستی سخنگوی خوبی باشد و دارای این قابلیت باشد تا به راحتی دیگران را راضی کند.

 • با مسئولیت و باصداقت باشد.

 • بایستی بتواند در وضعیت های گوناگون توانایی موشکافی مطلوب امور را داشته باشد.

 

بر اساس قوانین جدید برای طلاق توافقی بایستی در نظام تصمیم اداره بهزیستی اسم نویسی نمایند، بعد از آن با مشخص شدن زمان و محل مشاوره به کانون غربالگری مراجعه نموده و تأییدیه مورد نظر را اخذ نمایند و در پایان برای محول دادنامه به دادگاه خانواده مبادرت نماید.

طرفین برای اعمال مشاوره می توانند بعد از دریافت وقت و رجوع به دفتر مشاوره حقوقی معلومات و آگاهی های مرتبط با زندگی مشترک خود را برای او بازگو نمایند، این عمل کمک به سزایی به دو طرف می کند تا استنباط صحیحی از مشکلات و مسائل داشته باشند و با علم و شناخت جامع برای آینده خود تصمیم درستی بگیرند؛ افزون بر این نبایستی از ارزشمندی مشاوره طلاق توافقی غفلت نمود، مطلوب است برای پایین آمدن فشار روحی و روانی حاصل از طلاق و سرعت روال حل مسائل و مشکلات از یک مشاوره حقوقی مجرب و کار بلد یاری گرفت.

 

مزایا و معایب طلاق توافقی