موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی طلاق توافقی

مشاوره حقوقی طلاق توافقی

مشاور حقوقی طلاق به رهنمود های کسی گفته می شود که به‌ واسطه علم، شناخت و دانش خود در رابطه با مبادی حقوقی می تواند به اشخاص و شرکت ها در عرصه حقوقی مشاوره دهد. مشاوران حقوقی وظایف و مسئولیت های متنوعی دارد که بایستی اطلاعات حقوقی خویش را در دسترس افراد قرار دهد.

 

توضیح مراحل طلاق توافقی توسط یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی آنلاین وکیل تلفنی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی در مورد طلاق توافق چیست؟

 

consensual divorce

مشاوره حقوقی طلاق توافقی فوری و 24 ساعته

 

مشاور حقوقی معمولاً مسئولیت های متعددی دارد؛ از وظایف عمده آن می توان به عرضه مشاورت و رهنمونی حقوقی اشاره نمود. این شخص بایستی آگاهی های حقوقی خویش را در دسترس افراد قرار دهد، مضمون قرارداد را تنظیم نماید و بر روال عقد قرارداد درایت داشته باشد در هر موضوعی مشاوره حقوقی مسئول گرداوری مفروضات و معلومات درست و به جا در خصوص مسئله و به کارگیری مطلوب از قوانین است. مشاوره حقوقی اساساً در مسائل کیفری و همچنین مسائل حقوقی منوط به روابط خصوصی افراد نقش به سزایی دارند.

همانند تعیین دیگر تأمین کننده ها، معمولاً فکر مطلوبی است که در بین دوستان، آشنایان و اشخاصی که تقریباً به نوعی درگیر مشکلاتی مانند مشکلات شما هستند، بخواهید تا اگر شخصی باتجربه را می شناسند به شما نیز پیشنهاد دهند؛ این امر اکثراً می تواند خیلی مناسب تر از جستجوی آنلاین و به کارگیری فردی باشد که شناخت آن چنانی از او ندارید و اینکه بایستی نوع سرویس های لازم خویش را در نظر بگیرید، شما امکان دارد در پی مشاوره در یک حیطه ویژه باشید در این حالت امکان دارد برای پیدا نمودن یک مشاور حقوقی تلفنی بررسی های بیشتری انجام دهید. یک مشاور حقوقی زبر دست و کاردان بایستی به کلیه اصول و قوانین وابسته حقوقی شناخت کافی داشته باشد و در حین حال ماهر و غالب به موارد زیر باشد:

 

 • اخذ تصمیم صحیح و به وقت در حالات اساسی و ویژه.

 • یک مشاور خوب بایستی سخنگوی خوبی باشد و دارای این قابلیت باشد تا به راحتی دیگران را راضی کند.

 • با مسئولیت و باصداقت باشد.

 • بایستی بتواند در وضعیت های گوناگون توانایی موشکافی مطلوب امور را داشته باشد.

 

بر اساس قوانین جدید برای طلاق توافقی بایستی در نظام تصمیم اداره بهزیستی اسم نویسی نمایند، بعد از آن با مشخص شدن زمان و محل مشاوره به کانون غربالگری مراجعه نموده و تأییدیه مورد نظر را اخذ نمایند و در پایان برای محول دادنامه به دادگاه خانواده مبادرت نماید.

طرفین برای اعمال مشاوره می توانند بعد از دریافت وقت و رجوع به دفتر مشاوره حقوقی معلومات و آگاهی های مرتبط با زندگی مشترک خود را برای او بازگو نمایند، این عمل کمک به سزایی به دو طرف می کند تا استنباط صحیحی از مشکلات و مسائل داشته باشند و با علم و شناخت جامع برای آینده خود تصمیم درستی بگیرند؛ افزون بر این نبایستی از ارزشمندی مشاوره طلاق توافقی غفلت نمود، مطلوب است برای پایین آمدن فشار روحی و روانی حاصل از طلاق و سرعت روال حل مسائل و مشکلات از یک مشاوره حقوقی مجرب و کار بلد یاری گرفت.

 

مزایا و معایب طلاق توافقی

 

advantage & disadvantages of consensual divorce

 

برخورداری از مشاوره حقوقی طلاق توافقی سبب می ­گردد تا نکات حیاتی قبل از طلاق توافقی فوری روشن گردد؛ به واقع مشاوره حقوقی طلاق توافقی، راهکار های پیشگیرانه از پیامد های ناخواسته را ارائه خواهد نمود تا افراد تصمیمات خود را با آگاهی و احتیاط هرچه بیشتر اتخاذ نمایند.

مسائل مربوط به طلاق بالذات پیچیده و مبهم هستند؛ هنگامی که رابطه در قالب زوجیت، به شرایط ناخوشایند و غیر قابل تحملی می­رسد، زوجین تصمیم به طلاق می ­گیرند؛ در این شرایط زوجین یا هر یک از آن ­ها در پی یافتن بهترین روش طلاق فوری و بی دردسر هستند تا بتوانند از وضعیت مذکور خارج شوند.

جهت جلوگیری از هرگونه عواقب نامطلوب و جبران ناپذیری که از عدم آگاهی افراد نشئت می­گیرد، ضرورتا بایستی به کارشناس آگاهی مراجعه نمود که به تمامی وجوه امرِ مورد نظر اشراف دارد و عواقب آن را با دید تخصصی می­سنجد؛ در نتیجه بهترین و موثر­ترین اقدام در این خصوص اخذ مشاوره حقوقی طلاق توافقی از وکیلی حاذق خواهد بود.

مواردی که زوجین بایستی در خصوص آن توافق نمایند، ممکن است، بنابر شرایط متغیر باشند که بسیار حائز اهمیت هستند، خصوصاً موضوعات حضانت و مهریه؛ بنابراین دریافت فوری مشاوره حقوقی طلاق توافقی و طرح سوالات حقوقی به طور جدی توصیه می ­شود.

 

تفاوت طلاق توافقی با طلاق یک طرفه چیست؟

 

 

مشاوره حقوقی طلاق توافقی بهترین شفاف­ سازی را در خصوص سوال فوق خواهد داشت؛ طبیعتاً با وقوع طلاق، زوجیت پایان می­ یابد و شرایط برای هریک از زوجین تغییر خواهد کرد؛ طلاق یا به توافق زوجین و یا به درخواست یکی از آن­ها صورت می­ پذیرد.

هنگامی که زوجین، جهت درخواست طلاق اتفاق نظر دارند و در مسائل مالی و غیر مالی زوجیت، تفاهم حاصل نموده باشند طلاق توافقی است.

مطابق ماده 1133 قانون مدنی، در هر زمان که مرد بخواهد می­ تواند زن را طلاق دهد، بدون اینکه نیازی به اثبات دلیل داشته باشد.

زن نیز می ­تواند دادخواست طلاق ارائه بدهد با این تفاوت که زن می ­بایست یکی از شروط ضمن عقد که موجب طلاق می­ گردد را اثبات نموده یا دلیلی برای اثبات عسر و حرج خود در دادگاه طرح نماید.

البته هر ­یک از مواردی که در خصوص درخواست طلاق یک طرفه ذکر شد، دارای شرایط و راهکار های خاصی می ­باشد؛ بدیهی است که اخذ مشاوره حقوقی از مشاوران و وکلای متخصص و زبده که تبحر و تجربه کافی در مورد مشاوره حقوقی طلاق توافقی، توافق قبل از طلاق توافقی یا مشاوره حقوقی طلاق یک طرفه دارا هستند، اقدامی اصلح و چاره ­ساز در پیشگیری از عواقب نامطلوب ناشی از طلاق خواهد بود.

 

چرا طلاق توافقی بهتر از درخواست طلاق یک طرفه است؟

 

consensual divorce is better than normal divorce

وکیل طلاق توافقی ارزان و 24 ساعته

 

مشخصاً، هدف از ارائه مشاوره حقوقی طلاق توافقی تصریح به مزایا و معایب آن می ­ باشد؛ از مزایای طلاق توافقی، این است که زوجین نه تنها در خصوص درخواست طلاق، توافق دارند؛ بلکه در خصوص مسائلی مانند مهریه، نفقه و موارد مربوط به آن­­ ها، موضوع حضانت فرزندان و شرایط مربوط به آن نیز توافق یافته ­اند.

به طور کلی در طلاق توافقی چون طرفین به تفاهمِ در مسائل مختلف رسیده­ اند، معمولاً فشار و تنش و نزاع در زوجین، هم­چنین در صورت وجود فرزندان برای آن­ها و همینطور مابین خانواده ­های ایشان کمتر است.

دیگر مزیت طلاق توافقی این است که مدت زمان کوتاه ­تری جهت انجام طلاق سپری خواهد شد؛ علاوه بر آن زوجین یا هر یک از آن­ها می ­توانند تا پیش از صدور گواهی عدم امکان سازش، انصراف خود را اعلام نمایند.

در خصوص مزایا و معایب طلاق توافقی به طور خاص، دریافت مشاوره حقوقی طلاق توافقی به جدیت توصیه می­ گردد؛ بدین جهت می­ توان از طریق طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی به صورت آنلاین و حتی از طریق مکالمه تلفنی با بهترین وکلای زن و مرد کشور، از طریق موسسه وکیل تلفنی، راهکارها و مشورت حقوقی فوری و شبانه روزی دریافت نمود.

 

سریع­ترین طلاق توافقی، حداقل چند روز به طول می­ انجامد؟

طبق ماده 25 قانون حمایت خانواده، چنانچه زوجین متقاضی طلاق توافقی باشند، دادگاه موضوع را به مرکز مشاوره خانواده ارجاع خواهد داد؛ اگر زوجین در این حین از طلاق انصراف نیافتند، مرکز مشاوره خانواده ضمن مشخص نمودن موارد توافق، آن­ها را به دادگاه ارجاع می­دهد.

بنابراین مراحل قانونی طلاق توافقی، مطابق قوانین، سپری شدن مدت زمان خاصی را می ­طلبد؛ هم­چنین باید توجه نمود که بازه زمانی لازم، پس از مراجعه به مرکز مشاوره خانواده حداقل 45 روز می ­باشد.

علاوه بر آن، در هر یک از شهر ها و شعب دادگاه­ ها با توجه به شرایط رسیدگی و حجم پرونده­ ها، زمان رسیدگی به پرونده طلاق توافقی می ­تواند متغیر باشد؛ بنابراین همراهی یک وکیل خِبره و برخورداری از مشاوره حقوقی طلاق توافقی در این خصوص، می ­تواند در مدت زمان جریان طلاق و حصول نتیجه، تاثیرِ بسزایی داشته باشد.

چرا که کارشناسان حقوقی در این خصوص دارای تجربه بوده و به شیوه و شرایط رسیدگی دادگاه­ ها و مجتمع­های قضائی آشنایی و آگاهی دارند؛ بنابراین نه تنها در هدایت و ارائه مشورت­ های موثر به زوجین به طور چشمگیری تاثیر­گذار خواهند بود، بلکه در سرعت افزایی جهت کسب نتیجه مطلوب و اخذ حکم نهایی نیز سهم بسزایی خواهند داشت.

 

کیفیت دادخواستِ طلاق توافقی، چه تاثیری در سرعت روند کار خواهد داشت؟

 

quality of consensual divorce petition

انجام تمامی مراحل طلاق توافقی به صورت تضمینی، ارزان و 24 ساعته

 

بی­ گمان مشاوره حقوقی طلاق توافقی در خصوص نحوه نگارش و تنظیم دادخواست طلاق نیز ثمر بخش می ­باشد؛ طلاق توافقی همان طور که ذکر شد با توجه به شرایط و موقعیت هر پرونده، ممکن است مدت زمان متفاوتی را سپری کند؛ به این امر بایستی ثبتِ نام در سامانه، تعیین مرکز مشاوره و سپری شدن جلسات و سایر موارد را نیز اضافه نمود.

و لیکن چنانچه با موجود بودن شرایطی، دادخواست یک طرفه به دادخواست طلاق توافقی تغییر یابد، این امکان وجود خواهد داشت که مدت زمان طلاق توافقی، حدوداً بین 10 تا 15 روز کاری سپری گردد؛ بنابراین کیفیت دادخواست می­ تواند در سرعت روند کار تاثیر بگذارد و همین امر مبین ضرورت اخذ مشاوره حقوقی طلاق توافقی از متخصصان این حوزه خواهد بود.

جهت آگاهی از ساده­ ترین راه طلاق دادن، بهترین روش طلاق توافقی فوری و بی­ درد سرترین مسیر ممکن در خصوص آن، هم­چنین جهت اطلاع از چگونگی ارائه دادخواست آنلاین و فوری طلاق توافقی و سریع­ ترین طلاق توافقی، می ­توان به متخصصان موسسه وکیل تلفنی در هر مکان و هر زمان از شبانه روز مراجعه نمود.

 

قبل از طلاق توافقی، زوجین بایستی راجع به چه مسائلی با یکدیگر به توافق برسند؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

اهم مسائلی که می­ بایست به توافق نظر زوجین برسد، مسائل مربوط به مهریه و نفقه و چگونگی پرداخت آن، جهیزیه و استرداد آن، موضوع حضانت در مورد فرزندان مشترک و پرداخت هزینه و مخارج آن­ ها، زمان ملاقات­ ها و نحوه آن، نفقه ایام عده و ... می­ باشد.

در برخی موارد پیچیدگی­ های مربوط به طلاق، امکان گستردگی بیشتری دارد؛ برای مثال ممکن است یکی از زوجین مقیم خارج از کشور بوده و یا در محل و زمان دادگاه و مانند آن حضور نیابد.

در خصوص امکان تحقق طلاق توافقی از راه دور و یا دادگاه آنلاین طلاق توافقی یا حتی طلاق توافقی بدون دادگاه، الزام و یا عدم الزام حضور در دادگاه و سایر جزئیاتی که شرایط طلاق و یا طول مدت آن یا حصول نتیجه را تحت تاثیر قرار می­ دهند؛ به تاکید، بهره ­مندی از مشاوره حقوقی طلاق توافقی توسط مشاوران حقوقی و وکلای زبده توصیه می­ گردد.

توجه داشته باشید که با در نظر گرفتن برخی موارد ویژه و مسائل مالی و بعضاً مسائل مربوط به سلامت و حفظ جان، عدم دریافت مشورت از کارشناس مربوطه و عدم آگاهی از راهکارهای حقوقی می­ تواند عواقب سنگینی به همراه داشته باشد.

 

آیا در انجام مراحل اداری طلاقِ توافقی، هر دو نفر زوجین بایستی با هم حضور داشته باشند؟

 

presence of couple during the consensual divorce

اورژانس طلاق توافقی 23 ساعته ارزان و تضمینی

 

در برخی موارد زوج یا زوجه بنابر شرایطی دارای وکالت از یکدیگر راجع به طلاق هستند؛ اما این بدان معنا نیست که در تمامی مراحل از ابتدا تا انتهای اخذ حکم طلاق و ثبت در دفترخانه، امکان استفاده از این وکالت را دارا باشند؛ در برخی مواقع، حضور زوجین و یا وکلای رسمی آن­ ها که عنوان وکیل دادگستری را دارند، ضروری خواهد بود:  

 1. جهت انجام مراحل ثبت نام در سامانه ثنا، حضور زوجین با هم یا به طور جداگانه الزامی است.

 2. جهت شرکت در جلسات مشاوره نیز حضور زوجین الزامی است.

 3. در خصوص مراحل اداری از زمان تنظیم دادخواست تا دریافت حکم، حضور زوجین یا وکلای آن­ها الزامی است.

 

در صورت نیاز به رفع ابعام و اطلاع از سایر جزئیات و حضور در هر یک از مراحل دادرسی، مشاوره حقوقی طلاق توافقی شدیداً توصیه می­ شود.

 

چگونه بدون مراجعه به دادگاه، طلاق توافقی ممکن خواهد بود؟

مشاوره حقوقی طلاق توافقی، امکان پاسخگویی به این سوال را نیز میسر خواهد ساخت؛ برخورداری از یک مشاور حقوقی و وکیل حاذق، این امکان را فراهم می­ آورد که تمامی مراحل دادگاه از ابتدا تا اخذ حکمِ نهایی بدون نیاز به حضور موکل در دادگاه انجام پذیرد.

علاوه بر آن، از جمله ابتکارات و خدمات الکترونیک و جدید­ التاسیس قوه قضائیه، دادگاه ­های آنلاین می­ باشد که قطعاً در جلوگیری از اطاله دادرسی ­ها، اتلاف وقت و هزینه مراجعین نیز اثر چشمگیری خواهد داشت.

طبق مفاد ماده ۱۷۵ قانون آیین دادرسی کیفری، استفاده و بکارگیری از سامانه­ های رایانه­ ای و مخابراتی، جهت طرح شکایات و طرح دعوی، ارجاع پرونده، احضار متهم، ابلاغ قضائی و... با رعایت مقررات راجع به دادرسی الکترونیک بلامانع است.

امکان مشاوره حقوقی طلاق توافقی آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته، جهت دریافت راهِ حل­های مانع از انجامِ اقداماتِ عجولانه و چگونگی بهره­ مندی از دادگاه ­ های آنلاین بدون نیاز به مراجعه حضوری، توسط وکلای موسسه وکیل تلفنی فراهم و میسر م ی­باشد.

 

چگونه همسرم را راضی کنم تا مرا طلاق دهد؟

 

how to satisfy my husband to divorce from me

طلاق فوری ارزان و تضمینی به هر دلیل مهم یا کم اهمیتی

 

مطابق قانون، زوج می­ تواند هر زمان که بخواهد درخواست طلاق ارائه دهد؛ البته وفق قانون اخیر حمایت خانواده، زوج نیز بایستی دلایل خود را به دادگاه ارائه بنماید، در غیر این صورت تمامی حقوق زن را باید ادا نماید.

لیکن مسئله در خصوص زوجه متفاوت است؛ طبق قانون زن بر اساس شرایط خاص پیش­بینی شده در قانون، می ­تواند درخواست طلاق نموده یا زوج را ملزم به طلاق نماید.

برخی از این شرایط در عقد نکاح لحاظ شده و برخی تحت عنوان شرایط ضمن عقد به آن افزوده می ­گردد.

چنانچه زوجه وکالت در طلاق از زوج داشته باشد و یا (به طور کلی/جزئی) مهریه خود را بخشیده باشد و هم­چنین طبق مفاد ماده 1130 قانون مدنی، می ­تواند اقدام به طلاق نماید؛ در صورتی که دوام زوجیت موجب عسر و حرج زوجه باشد، وی می‌تواند به حاکم شرع مراجعه و تقاضای طلاق کند. با اثبات عسر و حرج زوجه، دادگاه می‌تواند زوج را اجبار به طلاق نماید و در صورتی که اجبار میسر نباشد، زوجه به اذن قاضی طلاق داده می ‌شود.

مشاوره حقوقی طلاق توافقی در خصوص چگونگی راضی کردن همسر به طلاق دادن و مانند آن و در خصوص مفاد این ماده در خصوص عسر و حرج زوجه به طور ویژه، اثر بخش خواهد بود.

 

آیا با برخورداری از وکیل، پرونده طلاق توافقی سریعاً انجام خواهد شد؟

مسلما حضور وکیلِ کاردانی که علاوه بر شناخت مفاهیم حقوقی با نحوه تنظیم دادخواست و چگونگی ارائه آن و شرایط دادرسی و مراحل قانونی نیز کاملا آشنا باشد، مسیر و سرعت روند پرونده طلاق توافقی را هموار خواهد نمود.

علاوه بر این که، بسیاری از افراد تمایلی به حضور در دادگاه و رو در رو شدن با قاضی و یا سایر بستگان و همراهان زوجین در دادگاه ندارند، به طور کلی زوجین اطلاعِ کامل و جامعی نیز در خصوص مسائل حقوقی و ابهامات قانونی طلاق، ولو این که توافقی باشد، ندارند؛ بنابراین چنانچه اقدامی بدون آگاهی انجام دهند، امکان گرفتاری و ایجاد پیچیدگی­ های مکرر در پرونده و فراهم شدن موجبات تطویل دادرسی برای دادگاه را به همراه خواهد داشت.

 

بهترین وکیل طلاق توافقی در ایران را از کجا و چگونه جستجو کنم؟

 

best lawyer for consensual divorce

طلاق آنلاین و فوری به سریع ترین و کم هزینه ترین وجه ممکن

 

مشاوره حقوقی طلاق توافقی را در هر زمان و هر مکان و به سهولت، از طریق مکالمه تلفنی و یا با طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی به صورت آنلاین، می­توان با هزینه­ای ارزان و مناسب به صورت تمام وقت در اختیار داشت.

 

پرونده طلاق توافقی به چه میزان، هزینه خواهد داشت؟

 

به طور کلی هزینه مشاوره دادگاه طلاق توافقی، حدود 80 هزار تومان برای هر دو نفر زوجین می­باشد. هزینه مشاوره بهزیستی نیز برای هر جلسه تعیین شده است که حضور در 5 جلسه آن الزامی است. بایستی سایر هزینه­ها مانند هزینه­های مربوط به دفتر خدمات الکترونیک و هزینه دادرسی و ثبت دادخواست طلاق را نیز، به موارد فوق اضافه نمود.

مطابق قانون، توافق حق ­الوکاله فی­ مابین وکیل و موکل بلامانع می ­باشد؛ بنابراین هزینه وکالت نیز به طور توافقی خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، اخذ مشاوره حقوقی طلاق توافقی، اکیدا توصیه می­گردد. در این خصوص می­توان جهت پرسیدن سوالات حقوقی و کسب راهکار و جلوگیری از هرگونه عواقب ناخواسته و اتلاف وقت و هزینه گزاف، از مشاوره وکلای حقوقیِ تمام وقتِ موسسه وکیل تلفنی به طور تلفنی، آنلاین، فوری و ویژه برخوردار گردید.

مشاوره حقوقی طلاق توافقی، مسلما مسیر را جهت دریافت نتیجه مطلوب با کمترین میزان ضرر و زیانِ حقوق مالی و غیر مالی و اتخاذ تصمیمِ اصلح، روشن و هموار خواهد ساخت.

 

آیا الزامی جهت برخورداری از وکیل برای پرونده طلاق توافقی وجود دارد؟

خیر، در این خصوص الزامی وجود ندارد ولیکن با در نظر داشتن مسائلی که مذکور شد و احتمال بروز مسائل جانبی دیگر مانند مسائل مربوط به دوشیزه بودن زوجه و یا بارداری حین درخواست طلاق و یا عدم حضور طرفین یا یکی از آن­ها در دادگاه یا جلسات مشاوره یا دفترخانه ثبت طلاق و... برخورداری از وکیل و داشتن مشاوره حقوقی طلاق توافقی بسیاری ضروری خواهد بود.

 

مزایای داشتن وکیل طلاق توافقی چیست؟

 

Benefits of using lawyer for consensual divorce

بنگاه تضمینی و ارزان طلاق به صورت 24 ساعته

 

همان طور که ذکر شد، عدم آگاهی نسبت به قوانین و آیین دادرسی ­ها، مفاهیم حقوقی و آیین­ نامه ­ها و مراحل پیگیری قضائی در خصوص هر نوع از طلاق، به خصوص شرایط طلاق توافقی که در حال حاضر در شهرهای مختلف و شعب مختلف بعضا متفاوت می­­ باشد؛ هم­چنین به دلیل عدم علاقه یا به دلایل دیگری که زوجین یا یکی از آن­ها قصد حضور در دادگاه یا روبرو شدن با زوج یا زوجه یا خانواده هر یک از طرفین را ندارند یا عدم حضور یکی یا هر دو نفر زوجین در کشور و یا بسیاری مسائل محتمل دیگر، همگی مجموع مواردی است که برخورداری از یک وکیل متخصص و مجرب که مشاوره حقوقی طلاق توافقی ارائه دهد؛ برای هر یک از زوجین یک مزیت شمرده خواهد شد.

از دیگر مزایای برخورداری از وکیل و بهره­مندی از مشاوره حقوقی طلاق توافقی، کاهش چشمگیر هزینه­ ها و عدم سرگردانی در مسیر اداری و قضائی است که بسیار حائز اهمیت می­ باشد.

 

آیا در پرونده طلاق توافقی، میزان حق­ الوکاله نیز توافقی است؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

مطابق قانون، تعیینِ حق­ الوکالهِ توافقی منع قانونی ندارد. بایستی در نظر داشت که با توجه به نوع پرونده و مسائل جانبی مرتبط با آن و هم­چنین شخصیت علمی و تجربه و پیشینه وکیل در پرونده مورد نظر، میزان حق­الوکاله می­تواند متفاوت باشد.

مشاوره حقوقی طلاق توافقی، علاوه بر زوایای حقوقی، در خصوصِ میزان هزینه­های مالیِ ثابت و احتمالیِ پرونده طلاق توافقی و هم­چنین سایر انواع طلاق، توسط مشاوران حقوقی متخصص و کار آزموده موسسه وکیل تلفنی، قابل ارائه می­ باشد.

 

هزینه مشاوره حقوقی انواع طلاق توافقی

 

consensual divorce legal advice

طلاق توافقی آنلاین کم هزینه ترین روش طلاق توافقی

 

هزینه مشاوره حقوقی طلاق توافقی چقدر است؟ یک مشاوره حقوقی به وسیله تحقیقات و تخصصی که داشته و با توجه به توانایی و قابلیتی که بر اصول حقوقی و روال قضایی دارد، از پایمال شدن حق و حقوق شما در یک پرونده ممانعت نموده و به موکل خویش یاری می رساند تا تصمیمات مطلوبی را اخذ نماید؛ افزون بر این امکان دارد در یک موضوع حقوقی احتیاج به مشاوره داشته باشید که در این امتداد تنها شخصی که به خوبی می تواند به شما کمک و راهنمایی رساند یک مشاوره حقوقی با تبحر است.

همان گونه که مستحضر هستید برای مبادرت به هر درخواستی در دادگاه باید هزینه دادرسی پرداخت گردد و با عنایت بر اینکه در حال حاضر دادنامه ها به وسیله دفاتر الکترونیک قضایی تأیید گشته و این دفاتر هزینه ای را دریافت می نمایند. اغلب این سؤال برای همه به وجود می آید که هزینه مشاوره حقوقی طلاق توافقی به چه میزان است؟

در روند دادرسی معمولاً هنگامی که تعرفه معین شده در اساس نامه فهرست حق مشاوره حقوقی و هزینه مربوط به سفر این شخص، مصوب سال 85 مراجعه می شود که بین موکل و مشاوره حقوقی در خصوص هزینه تمایز به وجود آید، در حین حال در این مورد هیچ قرارداد نوشته شده ای وجود نداشته باشد. چنانچه قرارداد موجود باشد به آن مراجعه می نمایند. هزینه مشاوره حقوقی طلاق توافقی با عنایت بر اینکه کلیه امورات بر اساس توافق زن و شوهر انجام می گیرد و زمان زیادی برای اجرای پروسه طلاق سپری نمی شود حق مشاوره کمی در نظر گرفته می شود. هزینه هایی که در طلاق توافقی بایستی پرداخت شوند شامل: هزینه مشاوره حقوقی قطعاً بایستی پیش از طلاق صورت گیرد، هزینه دادرسی، هزینه دادرسی که به وسیله دادگاه تعیین می شود، میزان هزینه تأیید طلاق در دفاتر ثبت ازدواج و طلاق.

از سال 1397 به علت اینکه مشاوره طلاق توافقی الزامی نبود هزینه طلاق نیز کاهش یافته است، لذا کلیه هزینه های برای طرفین به صورت جداگانه حساب می شود. هزینه های مربوط به طلاق توافقی معمولاً نظیر مواردی چون هزینه تأیید دادنامه، مشاوره خانواده، هزینه طلاق در دفتر ثبت طلاق و ازدواج یا حق الزحمه مشاوره حقوقی برای طلاق توافقی می باشد؛ با ملاحظه به اینکه طلاق به صورت توافقی بوده هزینه قضاوت و داوری بر دوش هر کدام از زوجینی است که دادنامه را طرح نموده است و اگر دادنامه از طرف هر دو شخص عرضه شود هزینه ها بین دو طرف تسهیم می شود.

بعد از تأیید دادنامه طلاق توافقی و انتخاب شعبه دادگاه با نگرش به اینکه قضاوت در این نوع طلاق وجود ندارد و مشاوره خانواده جایگزین آن است در این صورت هزینه ای در خصوص حق مشاوره از طرفین وصول می گردد که این مقدار هزینه در شهر های گوناگون ایران متمایز است. درباره هزینه مشاوره حقوقی هم با توجه به فهرست معین می توان با مشاور حقوقی خود صحبت نموده و مبلغی را تعیین نمایند که هردو طرف راضی باشند.

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته در مورد طلاق

مشاوره حقوقی جرم خیانت به همسر

مشاوره حقوقی زنا کاری

مشاوره حقوقی نفقه

مشاوره حقوقی مهریه 

 

بهترین مشاور حقوقی برای طلاق توافقی

 

consensual divorce consultancy

طلاق توافقی تلفنی و آنلاین شبانه روزی

 

بهترین مشاور حقوقی برای طلاق توافقی شخصی است که روال و پیش بردن طلاق توافقی را بر دوش بگیرد و بدان جهت که طلاق توافقی موضوعی است که می تواند طلاق را برای زن و مرد به یک روال کسل کننده و سخت مبدل سازد، وجود بهترین مشاوره حقوقی در این حیطه سبب تسریع و تسهیل منوال آن خواهد شد. چنانچه طولانی بودن خط سیر طلاق مسئله ای کاملاً طبیعی است. در امتداد مبحث با ما باشید تا آگاهی های بیشتری از این گونه طلاق و تعیین بهترین مشاوره حقوقی با تجربه و ماهر را در دسترس شما قرار دهیم.

در صورتی که برای اجرای منظم امور مربوط به طلاق توافقی احتیاج به یک مشاور حقوقی با تجربه و ماهر دارید به استحضار شما می رسانیم که مشاوران حقوقی دادگستری سازمان حقوقی معروف که دارای کارکشته ترین وکلا در ایران هستند کلیه مسائل منوط به طلاق توافقی را از 0 تا 100 بدون احتیاج به وجود طرفین به راحتی اجرا می نماید. بدان جهت که در حال حاضر کلیه مسائل به شکل کاملاً ماهرانه در حال اجرا است طرفین می توانند برای پیش بردن مطلوب و سریع تر روال دادرسی و برای کم نمودن هزینه، زمان و نیز برای ممانعت از ناموفقی و عملکرد نامناسب در این مسئله از مشاوره حقوقی طلاق توافقی یاری گیرند تا با اجرای هر چه خوب تر و مطلوب تر مراتب طلاق توافقی، جهت استحصال به عملکرد مناسب اعتماد بیشتری داشته باشند.

توصیه می شود زن و مرد برای ممانعت از مراجعه پیاپی به دادگستری و مداخله دو طرف در طلاق، محدود شدن زمان صدور گواهی نامه فقدان سازش از مشاوره ها در این زمینه یاری گیرند. برای تعیین بهترین مشاور حقوقی برای طلاق توافقی و اعتماد به تبحر وی در انجام روال فرایند طلاق شما بایستی کمابیش از راهکارهای قانونی مطلع باشید و در این حیطه بررسی های لازم را انجام دهید تا در خلال جلسه های مشاوره رایگان با مشاوره حقوقی این گونه طلاق راجع به امور مالی و شرایط توافق نامه ای که با زوج خود مذاکره ای به وجود آید گفتگوی های ضروری را انجام داده و آن را به ‌صورت مکتوب درج نماید تا در خلال صورت جلسه ای با امضای طرفین توافقنامه ایجاد شود.

چنانچه طرفین قصد اتخاذ طلاق توافقی را دارند مدت دوره آن تقریباً از 10 روز کمتر است، با انتخاب بهترین مشاوره حقوقی دیگر احتیاجی به وجود طرفین در نشست های الزامی مشاوره و نیز در جلسات دادگاه نخواهد بود، همچنین انجام صیغه طلاق در حضور مشاوره حقوقی صورت خواهد گرفت. وجود بهترین مشاوره به علت آشنا بودن با کلیه شعبات دادگاه و روند های آن از طویل شدن منوال رسیدگی ممانعت به عمل می آورد.

با تماس تلفنی زوجین به مشاوران حقوقی و پا فشاری آن ها برای جدایی و حتمی بودن تصمیم آن ها، در خلال صورت جلسه ای کلیه توافقات آن ها درج می شود. همان‌گونه که مطلع هستید توافق بر سر نفقه، حضانت فرزندان، شیوه تماس و نفقه ایشان و مهریه ضروری است. بعد از آن امضا وکالت نامه از طرفین دریافت می شود و بهترین مشاوره حقوقی در مدت زمان 10 الی 15 روز بدون اینکه طرفین در این مراحل حضور یابند تمامی مراحل طلاق تا دریافت رأی حتمی به وسیله مشاوره حقوقی دریافت خواهد شد.

 

مدت مشاوره حقوقی تلفنی برای طلاق توافقی

 

اهمیت و ارزش مشاوره حقوقی تلفنی برای طلاق توافقی زمانی آشکار می شود که اشخاص افزار های مشاوره ای مطلوبی در اختیار ندارند و یا فرصت رجوع و یا رغبتی به مشاوره را ندارند، علاوه بر این دریافت ویزیت از وکلا احتمالاً خیلی زمان بر باشد و امکان دارد سبب شود دیرتر به جواب سؤالات حقوقی خود برسید؛ چنانچه در مشاوره حقوقی تلفنی به آسانی می توان با در اختیار داشتن یک تلفن به پاسخ سؤالات خود دست یابید.

مسائل حقوقی مبحثی است که اکثر اشخاص در طی مدت زمان زندگی خود امکان دارد با آن مواجه شوند؛ یکی از این مسائل حقوقی طلاق توافقی می باشد که اطلاع نداشتن در این خصوص یعنی فقدان معلومات از حق و حقوق هر شخص در حیطه این نوع طلاق می باشد که امکان دارد عکس العمل های ناخودآگاه و نا خوشایندی را برای اشخاص به همراه داشته باشد. در این بین مشاوره حقوقی تلفنی می تواند به افرادی که در این حیطه پرسش هایی دارند، همانند یک راهکار اساسی کمک شایانی نماید. مجموعه مشاوران وکیل تلفنی در تلاش هستند تا به مخاطبان خویش اطلاعات حقوقی ضروری را در عرصه های گوناگون حقوقی عرضه دهد. مدت مشاوره حقوقی تلفنی برای طلاق توافقی بدون محدودیت است و اشخاص می توانند در هر جای ایران و یا خارج از کشور که باشند با ایجاد تماس تلفنی به جواب پرسش های حقوقی خود برسند؛ به کارگیری این نوع مشاوره حقوقی مزایایی نظیر از بین رفتن هزینه های مربوط به رفت و آمد، برای طلاق توافقی دیگر نیازی به حضور در دادگاه نیست، هزینه این نوع مشاوره نسبت به مشاوره حضوری کمتر بوده البته با سطح کیفی مطلوب. مدت مشاوره حقوقی تلفنی برای طلاق توافقی معمولاً به صورت شبانه روزی می باشد و افراد از طریق تلفن به راحتی می توانند با این مؤسسات ارتباط برقرار نمایند و به رفع مشکل خود بپردازند.

این مجموعه در کلیه حیطه های حقوقی اعم طلاق توافقی آماده عرضه مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی هستند. این مشاوران را در بین اشخاص با توجه میزان جنبه دانش بسیار، روابط عمومی عالی و قابلیت تشریح لازم برای منتقل معلومات حقوقی تعیین شده اند.

 

مشاور حقوقی متخصص برای طلاق توافقی چه ویژگی دارد؟