موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی طلاق توافقی

مشاوره حقوقی طلاق توافقی

مشاور حقوقی طلاق به رهنمود های کسی گفته می شود که به‌ واسطه علم، شناخت و دانش خود در رابطه با مبادی حقوقی می تواند به اشخاص و شرکت ها در عرصه حقوقی مشاوره دهد. مشاوران حقوقی وظایف و مسئولیت های متنوعی دارد که بایستی اطلاعات حقوقی خویش را در دسترس افراد قرار دهد.

 

توضیح مراحل طلاق توافقی توسط یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی آنلاین وکیل تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"لمس تصویرک زیر به شما این امکان را می دهد تا با بهترین وکیل های متخصص ایران در زمینه طلاق تواقفی مشاوره حقوقی تلفنی  24 ساعته داشته و از این طریق انجام یا عدم انجام طلاق توافقی، چگونگی انجام آن و هزاران سوال دیگر را در این زمینه را از او پرسیده و بهترین پاسخ را دریافت نمایید، حتی این امکان نیز وجود دارد که به او وکالت آنلاین اعطا نمایید تا ایشان پرونده طلاق توافقی شما را در دادگاه رسیدگی نماید و به جای شما در محاکم حاظر گردد"

 

مشاوره حقوقی در مورد طلاق توافق چیست؟

 

consensual divorce

مشاوره حقوقی طلاق توافقی فوری و 24 ساعته

 

مشاور حقوقی معمولاً مسئولیت های متعددی دارد؛ از وظایف عمده آن می توان به عرضه مشاورت و رهنمونی حقوقی اشاره نمود. این شخص بایستی آگاهی های حقوقی خویش را در دسترس افراد قرار دهد، مضمون قرارداد را تنظیم نماید و بر روال عقد قرارداد درایت داشته باشد در هر موضوعی مشاوره حقوقی مسئول گرداوری مفروضات و معلومات درست و به جا در خصوص مسئله و به کارگیری مطلوب از قوانین است. مشاوره حقوقی اساساً در مسائل کیفری و همچنین مسائل حقوقی منوط به روابط خصوصی افراد نقش به سزایی دارند.

همانند تعیین دیگر تأمین کننده ها، معمولاً فکر مطلوبی است که در بین دوستان، آشنایان و اشخاصی که تقریباً به نوعی درگیر مشکلاتی مانند مشکلات شما هستند، بخواهید تا اگر شخصی باتجربه را می شناسند به شما نیز پیشنهاد دهند؛ این امر اکثراً می تواند خیلی مناسب تر از جستجوی آنلاین و به کارگیری فردی باشد که شناخت آن چنانی از او ندارید و اینکه بایستی نوع سرویس های لازم خویش را در نظر بگیرید، شما امکان دارد در پی مشاوره در یک حیطه ویژه باشید در این حالت امکان دارد برای پیدا نمودن یک مشاور حقوقی تلفنی بررسی های بیشتری انجام دهید. یک مشاور حقوقی زبر دست و کاردان بایستی به کلیه اصول و قوانین وابسته حقوقی شناخت کافی داشته باشد و در حین حال ماهر و غالب به موارد زیر باشد:

 

 • اخذ تصمیم صحیح و به وقت در حالات اساسی و ویژه.

 • یک مشاور خوب بایستی سخنگوی خوبی باشد و دارای این قابلیت باشد تا به راحتی دیگران را راضی کند.

 • با مسئولیت و باصداقت باشد.

 • بایستی بتواند در وضعیت های گوناگون توانایی موشکافی مطلوب امور را داشته باشد.

 

بر اساس قوانین جدید برای طلاق توافقی بایستی در نظام تصمیم اداره بهزیستی اسم نویسی نمایند، بعد از آن با مشخص شدن زمان و محل مشاوره به کانون غربالگری مراجعه نموده و تأییدیه مورد نظر را اخذ نمایند و در پایان برای محول دادنامه به دادگاه خانواده مبادرت نماید.

طرفین برای اعمال مشاوره می توانند بعد از دریافت وقت و رجوع به دفتر مشاوره حقوقی معلومات و آگاهی های مرتبط با زندگی مشترک خود را برای او بازگو نمایند، این عمل کمک به سزایی به دو طرف می کند تا استنباط صحیحی از مشکلات و مسائل داشته باشند و با علم و شناخت جامع برای آینده خود تصمیم درستی بگیرند؛ افزون بر این نبایستی از ارزشمندی مشاوره طلاق توافقی غفلت نمود، مطلوب است برای پایین آمدن فشار روحی و روانی حاصل از طلاق و سرعت روال حل مسائل و مشکلات از یک مشاوره حقوقی مجرب و کار بلد یاری گرفت.

 

مزایا و معایب طلاق توافقی

 

advantage & disadvantages of consensual divorce

 

برخورداری از مشاوره حقوقی طلاق توافقی سبب می ­گردد تا نکات حیاتی قبل از طلاق توافقی فوری روشن گردد؛ به واقع مشاوره حقوقی طلاق توافقی، راهکار های پیشگیرانه از پیامد های ناخواسته را ارائه خواهد نمود تا افراد تصمیمات خود را با آگاهی و احتیاط هرچه بیشتر اتخاذ نمایند.

مسائل مربوط به طلاق بالذات پیچیده و مبهم هستند؛ هنگامی که رابطه در قالب زوجیت، به شرایط ناخوشایند و غیر قابل تحملی می­رسد، زوجین تصمیم به طلاق می ­گیرند؛ در این شرایط زوجین یا هر یک از آن ­ها در پی یافتن بهترین روش طلاق فوری و بی دردسر هستند تا بتوانند از وضعیت مذکور خارج شوند.

جهت جلوگیری از هرگونه عواقب نامطلوب و جبران ناپذیری که از عدم آگاهی افراد نشئت می­گیرد، ضرورتا بایستی به کارشناس آگاهی مراجعه نمود که به تمامی وجوه امرِ مورد نظر اشراف دارد و عواقب آن را با دید تخصصی می­سنجد؛ در نتیجه بهترین و موثر­ترین اقدام در این خصوص اخذ مشاوره حقوقی طلاق توافقی از وکیلی حاذق خواهد بود.

مواردی که زوجین بایستی در خصوص آن توافق نمایند، ممکن است، بنابر شرایط متغیر باشند که بسیار حائز اهمیت هستند، خصوصاً موضوعات حضانت و مهریه؛ بنابراین دریافت فوری مشاوره حقوقی طلاق توافقی و طرح سوالات حقوقی به طور جدی توصیه می ­شود.

 

تفاوت طلاق توافقی با طلاق یک طرفه چیست؟

مشاوره حقوقی طلاق توافقی بهترین شفاف­ سازی را در خصوص سوال فوق خواهد داشت؛ طبیعتاً با وقوع طلاق، زوجیت پایان می­ یابد و شرایط برای هریک از زوجین تغییر خواهد کرد؛ طلاق یا به توافق زوجین و یا به درخواست یکی از آن­ها صورت می­ پذیرد.

هنگامی که زوجین، جهت درخواست طلاق اتفاق نظر دارند و در مسائل مالی و غیر مالی زوجیت، تفاهم حاصل نموده باشند طلاق توافقی است.

مطابق ماده 1133 قانون مدنی، در هر زمان که مرد بخواهد می­ تواند زن را طلاق دهد، بدون اینکه نیازی به اثبات دلیل داشته باشد.

زن نیز می ­تواند دادخواست طلاق ارائه بدهد با این تفاوت که زن می ­بایست یکی از شروط ضمن عقد که موجب طلاق می­ گردد را اثبات نموده یا دلیلی برای اثبات عسر و حرج خود در دادگاه طرح نماید.

البته هر ­یک از مواردی که در خصوص درخواست طلاق یک طرفه ذکر شد، دارای شرایط و راهکار های خاصی می ­باشد؛ بدیهی است که اخذ مشاوره حقوقی از مشاوران و وکلای متخصص و زبده که تبحر و تجربه کافی در مورد مشاوره حقوقی طلاق توافقی، توافق قبل از طلاق توافقی یا مشاوره حقوقی طلاق یک طرفه دارا هستند، اقدامی اصلح و چاره ­ساز در پیشگیری از عواقب نامطلوب ناشی از طلاق خواهد بود.

 

چرا طلاق توافقی بهتر از درخواست طلاق یک طرفه است؟

 

consensual divorce is better than normal divorce

وکیل طلاق توافقی ارزان و 24 ساعته

 

مشخصاً، هدف از ارائه مشاوره حقوقی طلاق توافقی تصریح به مزایا و معایب آن می ­ باشد؛ از مزایای طلاق توافقی، این است که زوجین نه تنها در خصوص درخواست طلاق، توافق دارند؛ بلکه در خصوص مسائلی مانند مهریه، نفقه و موارد مربوط به آن­­ ها، موضوع حضانت فرزندان و شرایط مربوط به آن نیز توافق یافته ­اند.

به طور کلی در طلاق توافقی چون طرفین به تفاهمِ در مسائل مختلف رسیده­ اند، معمولاً فشار و تنش و نزاع در زوجین، هم­چنین در صورت وجود فرزندان برای آن­ها و همینطور مابین خانواده ­های ایشان کمتر است.

دیگر مزیت طلاق توافقی این است که مدت زمان کوتاه ­تری جهت انجام طلاق سپری خواهد شد؛ علاوه بر آن زوجین یا هر یک از آن­ها می ­توانند تا پیش از صدور گواهی عدم امکان سازش، انصراف خود را اعلام نمایند.

در خصوص مزایا و معایب طلاق توافقی به طور خاص، دریافت مشاوره حقوقی طلاق توافقی به جدیت توصیه می­ گردد؛ بدین جهت می­ توان از طریق طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی به صورت آنلاین و حتی از طریق مکالمه تلفنی با بهترین وکلای زن و مرد کشور، از طریق موسسه وکیل تلفنی، راهکارها و مشورت حقوقی فوری و شبانه روزی دریافت نمود.

 

سریع­ترین طلاق توافقی، حداقل چند روز به طول می­ انجامد؟

طبق ماده 25 قانون حمایت خانواده، چنانچه زوجین متقاضی طلاق توافقی باشند، دادگاه موضوع را به مرکز مشاوره خانواده ارجاع خواهد داد؛ اگر زوجین در این حین از طلاق انصراف نیافتند، مرکز مشاوره خانواده ضمن مشخص نمودن موارد توافق، آن­ها را به دادگاه ارجاع می­دهد.

بنابراین مراحل قانونی طلاق توافقی، مطابق قوانین، سپری شدن مدت زمان خاصی را می ­طلبد؛ هم­چنین باید توجه نمود که بازه زمانی لازم، پس از مراجعه به مرکز مشاوره خانواده حداقل 45 روز می ­باشد.

علاوه بر آن، در هر یک از شهر ها و شعب دادگاه­ ها با توجه به شرایط رسیدگی و حجم پرونده­ ها، زمان رسیدگی به پرونده طلاق توافقی می ­تواند متغیر باشد؛ بنابراین همراهی یک وکیل خِبره و برخورداری از مشاوره حقوقی طلاق توافقی در این خصوص، می ­تواند در مدت زمان جریان طلاق و حصول نتیجه، تاثیرِ بسزایی داشته باشد.

چرا که کارشناسان حقوقی در این خصوص دارای تجربه بوده و به شیوه و شرایط رسیدگی دادگاه­ ها و مجتمع­های قضائی آشنایی و آگاهی دارند؛ بنابراین نه تنها در هدایت و ارائه مشورت­ های موثر به زوجین به طور چشمگیری تاثیر­گذار خواهند بود، بلکه در سرعت افزایی جهت کسب نتیجه مطلوب و اخذ حکم نهایی نیز سهم بسزایی خواهند داشت.

 

کیفیت دادخواستِ طلاق توافقی، چه تاثیری در سرعت روند کار خواهد داشت؟