موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

بررسی حکم سکس دختر با پیرمرد

بررسی حکم سکس دختر با پیرمرد

در چند سال اخیر روابط دختران جوان با مردانی که مسن بوده و بعضا جای پدر و حتی پدربزرگشان هستند افزایش یافته است؛ البته این مورد در گذشته نیز مرسوم بوده است، اما شرایط 50 سال پیش با الان بسیار متفاوت بوده است؛ در آن موقع محدوده سنی خاصی برای ازدواج دختران وجود داشت و دختر پس از آن که آن محدوده را رد می­کرد و اگر ازدواج نمی کرد دیگر پسر جوان سراغش نمی ­رفت و پدر مجبور بود دختر را به یک مرد به سن خودش بدهد؛ مورد دیگر ظاهرِ انسان­ هاست، شما اگر یک دختر مجرد 30 ساله امروزی را نگاه کنید، انگار هنوز به سن 20 سالگی نرسیده است؛ دلایل زیادی هم دارد از جمله شرایط زندگی راحت امروزه، تغذیه مناسب و استفاده از وسایل آرایشی و ضد پیری که همه اینها در جوان ماندن بسیار تاثیر گذار است؛ اما در گذشته دخترها پس از سن بلوغ از لحاظ ظاهری و فیزیکی سریع رشد می ­کردند و آماده ازدواج و حتی باروری می ­شدند؛ با توجه به مختار بودن دختران امروزی در انتخاب همسر، عدم اجبار والدین، بالا رفتن سن ازدواج و راحتی خیال دختران از این بابت همچنین افزایش آگاهی آنان از سطح اجتماع به دلیل کسب سواد و تحصیلات بالا انتخاب یک مرد مسن به عنوان شخص احساسی و یا همسر بسیار دور از منطق می­ باشد؛ شاید شرایط مالی پدر دختر نامناسب باشد و یا دختر کمبود محبت را از جانب پدر داشته باشد و بسیاری دلایل دیگر که باعث می­ شود، دختر تن به اینچنین ارتباطی دهد؛ بنابراین تصمیم گرفته ایم که در ادامه این مقاله، رویکرد و دیدگاه قانون را به سکس یک دختر جوان با پیرمرد مسن یا حتی صیغه و ازدواج آن ها را مورد بررسی قراردهیم

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

رویکرد قانون ایران به رابطه دختر جوان با پیرمرد

 

the law of iran about sex of old man and young woman

حکم قضایی سکس شوگرددی زناکار

 

نگاهی که قوانین هر کشوری به ازدواج یک زن جوان با یک مرد مسن دارد و حتی بر عکس ازدواج یک مرد جوان با یک زن مسن دارد کلی می­باشد و در همه جا توصیه شده است که این‌کار به دلایل تبعات روحی، جسمی و اجتماعی که برای افراد خصوصا فرد جوان دارد انجام نشود؛ از لحاظ قوانین کشور ما هم چون در سال ­های اخیر کودک همسری هم مد شده است یک قانون منع ازدواج دختران زیر 13 سال و پسران زیر 15 سال هم به تصویب رسیده است؛ چون قوانین کشور ما  بر اساس شرع مقدس اسلام است رابطه جنسی نامشروع در هر محدوده سنی ممنوع اعلام شده است و محدوده سنی خاصی برای آن تعیین نشده است؛ برای مثال، همین بررسی حکم سکس دختر با پیرمرد هیچ فرقی با سکس دختر با یک جوان ندارد؛ چراکه در هر دو حالت گناه بوده و در صورت لو رفتن برای هر دو مجازات قانونی خواهد داشت، از طرفی جامعه ما برای انسان ­های مسن احترام خاصی قائل است و ایجاد همچین ارتباطاتی در جامعه ما بسیار غیر اخلاقی و دور از انتظار می ­باشد.

در صورتی که نیازمند مشاوره بیشتر در رابطه با بررسی سکس دختر با پیر مرد می­باشید در هر ساعتی از شبانه­روز که بخواهید می ­توانید آنلاین یا تلفنی با وکیل 24 ساعته تیم وکیل تلفنی تماس بگیرید و  مشاوره حقوقی در رابطه با بررسی حکم سکس دختر با پیرمرد دریافت نمایید.

 

روش طلاق فوری دختر جوان از پیرمردی که بخاطر پول با او ازدواج کرده است

 

 

در کل چون عرف و قوانین کشور ما ازدواج دختر جوان با یک مرد مسن را ممنوع می ­داند؛ بنابراین طلاق یک دختر از یک پیرمردی که به هر دلیل پول، اجبار و ... بوده است راحت می ­باشد؛ زن جوان می­ تواند در دادگاه درخواست طلاق دهد و اعلام کند که به دلایل و شرایطی که داشته مجبور به ازدواج با مرد مسن شده است و دادگاه پس از بررسی های لازم و تعیین قوانین طلاق مانند مهریه و ... دستور طلاق وی را صادر خواهد کرد. بهتر است قبل از اینکه دختر جوان تصمیم به ازدواج با یک مرد مسن بگیرد خوب نتایج این کارش را در آینده بسنجد مثلا دختری که برای پول تن به ازدواج با یک مرد مسن می­ دهد، هیچ دلیلی جز فرار از زیر بار مسئولیت زندگی ندارد؛ پس از طلاق قطعا موقعیت­هایی را که در زمان مجردی داشته از دست داده و حتی شرایط روحی وی نیز تغییر کرده است، بهتر است قبل از اقدام به این عمل خوب تبعات بعدش را بسنجید. اگر نیازمند مشاوره قبل از ازدواج هستید و یا با یک مرد مسن رابطه نامشروع برقرار کرده­اید با تیم وکیل تلفنی تماس بگیرید مشاوران حقوقی این مجموعه ارزان ­ترین مشاوره حقوقی تلفنی در رابطه با بررسی حکم سکس دختر با پیرمرد و مشاوره ازدواج را به بهترین و با کیفیت‌ترین شکل ممکن به شما ارائه خواهند داد.

 

حکم قضایی سکس نامشروع دختر با پیرمرد شوگرددی؟

 

judiciary sentences of sexual relation ships with old man

مشاوره حقوقی فوری و تخصصی روابط نامشروع با شوگرددی توسط وکیل متخصص

 

در شرع و قوانین کشور ما رابطه جنسی بین دو جنس مخالف باید در قالب ازدواج صورت گیرد. البته این برای خیلی­ها سوال است که چرا حتما برای این رابطه تعهد و ازدواج صورت گیرد. شریعت اسلام هیچ مطلبی را بدون دلیل بیان نکرده است اینکه گفته رابطه بین دو جنس مخالف در قالب رابطه نامشروع و زنا ایراد دارد دلایل مختلفی دارد؛ مثلاً اینکه به دلیل عاطفی بودن انسان بین آن ­ها رابطه عاطفی ایجاد می­ شود و اگر به یکدیگر تعهدی نداشته باشند و یکی وابسته و دیگری تعلقی نداشته باشد و رابطه را ترک کند ضربات روحی فراوانی به فرد وابسته خواهد خورد و ممکن است تا آخر عمر در ذهن و حافظه وی بماند و منجر به افسردگی و ناراحتی روحی برای فرد شود و حتی این حالت منجر به تغییر شخصیت فرد و آسیب­ های وی به اجتماع شود، این فقط یکی از ضررهای روابط نامشروع و زنا می­ باشد.

دلیل اینکه رابطه نامشروع و زنا را جداگانه بیان می­ کنیم این است که رابطه نامشروع می ­تواند در حالتی باشد که بین طرفین رابطه جنسی نباشد و فقط در قالب رفتارهایی مانند بغل کردن، بوسیدن و ... اتفاق بیفتد؛ ولی زنا یعنی بین طرفین رابطه جنسی برقرار گردد. در رابطه با بررسی حکم سکس دختر با پیرمرد مجازات شلاق تعزیری تا 99 ضربه تعیین شده است و قاضی مختار است که هر تعداد در این بازه لازم بداند تعیین کند از یک ضربه گرفته تا 99 ضربه؛ عوامل مختلفی هم برای تعیین مجازات فرد در نظر می­ گیرد از جمله انگیزه مرتکب، وضع ذهنی که در هنگام ارتکاب داشته، شیوه­ای که فرد مرتکب شده و نتایجی که در بر داشته است، اقدامات پس از ارتکاب جرم مرتکب و وضعیت فردی، خانوادگی و اجتماعی مرتکب نیز در نظر قاضی تاثیرگذار است.

 

شرایط صیغه دختر جوان با پیرمرد؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

جهت صیغه موقت بین یک زن و مرد باید ابتدا مهریه صیغه موقت تعیین گردد و سپس مابین آن‌ها صیغه محرمیت برقرار شود مهریه در اصل شرط صحت عقد در صیغه موقت است؛ شرایط صحت عقد به دو صورت کلی و اختصاصی می­ باشد که شرایط صحت اختصاصی فقط مختص عقد موقت می‌باشد؛ شرایط کلی صیغه موقت عبارت‌اند از، قصد، رضایت، نبودن مانع برای ازدواج زن مثلا شوهر نداشته باشد و در نهایت صیغه برای دختر باکره اجازه پدر یا جد پدری. شرایط اختصاصی صحت عقد موقت هم شامل تعیین مدت برای عقد موقت و تعیین مهریه می باشد.

بررسی حکم سکس دختر با پیرمرد یک بحث جدا از ازدواج می­ باشد و هیچ ربطی به عقد موقت ندارد؛ زیرا در اجتماع اکثرا عقد موقت را به نوعی زنا می ­دانند، اما در فقه شیعه و قوانین کشور ما صیغه پذیرفته شده است و صیغه هم برای زن و هم برای مرد یک امر قانونی و شرعی محسوب می‌گردد.

 

چگونه خانواده خود را راضی به ازدواج با یک پیرمرد نماییم؟

 

how to satisfy my family to marry an old man

وکیل آنلاین و 24 ساعته روابط نامشروع

 

شاید این سوالی خیلی از شماهایی باشد که برای مطالعه این مطلب به سایت ما مراجعه کرده‌اید اینکه خانواده‌ها چگونه راضی شوند بستگی به شرایط خانواده، طرز تفکر و البته شرایط شما دارد ...

در کل ازدواج یک دختر جوان با یک مرد مسن کار درستی نمی ­باشد؛ اما اینکه شما به دلایل مثلاً مادی می­ خواهید این کار را انجام دهید و خانواده نیازمندی دارید و می­خواهید به نوعی به آن‌ها کمک کنید، شاید راضی کردن آن ها کمی راحت‌ تر باشد ،ولی هیچ پدر و مادری دوست ندارند که دختر زیبا و جوانشان را به یک مرد مسن بدهند؛ اما یکی از بهترین راه کارها برای اینکار استفاده از کمک‌ های مشاور می ­باشد.

شما اگر با یک پیرمرد رابطه جنسی بر قرار کرده ­اید و کسی شما را دیده و کارتان به دادگاه کشیده است و می­ خواهید چگونگی بررسی حکم سکس دختر با پیرمرد را بدانید و یا اصلا موضوع شما رابطه جنسی نیست و سوالی هم در رابطه با چگونگی بررسی حکم سکس دختر با پیرمرد ندارید و می­ خواهید در رابطه با تبعات ازدواج با یک پیرمرد بدانید همین حالا تلفن را بردارید و با وکیل تلفنی تماس بگیرید و مشاوره حقوقی سکس نامشروع را دریافت کنید.

 

 

اثبات بذل انقضای مدت در ازدواج موقت

تصمیمات مهم برای ازدواج

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

بله
با سلام. رابطه نامشروع ، نامشروع است چه بین جوان اتفاق بیفتد چه بین پیر. لذا تقبیل و بغل کردن شامل مجازات مندرج در ماده 637 قانون تعزیرات است و از 1تا 99 ضربه به صلاحدید قاضی شلاق محکوم می شود. لذا اگر در قالب عقد دائم یا موقت باشد مشکلی ندارد ولی از نظر روحی و روانی و یا شاید نیازهای مالی و... دختری جوان به عقد مردی مسن در آید که زندگی با توجه به روحیات طرفین مشکل ساز خواهد بود ولیکن مشکلی قانونی و شرعی ندارد.
سلام خسته نباشید . بسیار مفید و جالب توجه ‌ ممنون از حسن نیت و حسن رفتار شما .
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
با سلام خدمت مخاطبان محترم.حکم زنا در شرایط گوناگون متفاوت است اگر دو فرد مجرد به این کار مبادرت کنند چه پیر باشند چه جوان هر دو مجازات می شوند به ۱۰۰ ضربه شلاق و اگر متاهل باشند محکوم به مجازات سنگسار و در حال حاضر اعدام هست محکوم می شوند.البته ادله ای که برای این جرایم حدی درفقه و قانون در نظر گرفته شده بسیار سخت و نزدیک به محال است مثل شهادت ۴ شاهد عادل که در آن واحد هر ۴ نفر دیده باشند که عمل نزدیکی صورت گرفته باشد و حتی اگر هر ۴ تا شاهد حاضر نشوند و مثلا فقط ۳ نفر حاضر شوند ان ۳ نفر برای جرم قذف (نسبت دادن زنا یا لواط به دیگری) محکوم به شلاق می شوند پس عملا اثبات آن بسیار مشکل است.ولی در پیر و جوان بودن در ارتکاب جرم زنا فرقی نیست.موفق باشید.مسیح آقاداودی
قربانیان جرائم تعرض جنسی (حتی اگر تعرض منجر به زنا یا لواط نشده باشد) می توانند علیه تعرض‌ کنندگان شکایت نمایند. باید دانست که هیچ گونه مجازاتی شامل حال قربانی نخواهد شد. علی الاصول دختران جوان و کم سن درکیر این موضوع و این نوع از روابط می شوند. رابطه نامشروع غیر قابل گذشت است. حتی در صورت رضایت شاکی خصوصی، مجازات فرد مرتکب پابرجاست. پس اگر شخصی شکایت خود را مطرح نماید و در بین مسیر پشیمان شود نمیتواند رضایت دهد. پس قبل از هرگونه اقدام قضایی در خصوص جرایم منافی عفت حتما باید با وکیل متخصص مشورت کنید تا به طور اصولی و صحیح مسیر درست نشانتان داده شود و کاری نکنین که به ضرر خودتان تمام شود.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
با سلام،توجه داشته باشید تحقق جرم رابطه نامشروع منوط به اثبات رابطه فیزیکی بین زن و مرد که علقه زوجیت بین‌آنها وجود ندارد می باشد.لذا صرف قرار گرفتن‌ زن و مرد در محیط خلوت دلیل بر تحقق رابطه نامشروع نیست.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
بحث صیغه محرمیت از مسائل پرتکرار این روزهاست و آگاهی در مورد قوانین و مقررات آن بسیار مفید خواهد بود. از اینکه اینگونه مطالب کاربردی و مفید را رایگان در دسترس عموم قرار میدهید تا مطالعه آن موجب افزایش آگاهی و اطلاعات افراد شود بسیار سپاسگزارم
درود و وقت بخیر جرم زنا از جرائم منافی عفت و تحقیقات در خصوص آن محرمانه تلقی میشود تحت هیچ شرایطی در صورتی که مدارک و استنادات کافی ندارید اقدام به گزارش آن نکنید که مستوجب مجازات جرم قذف نشوید موفق باشید
گاهی اوقات اتفاق هایی در جامعه رخ می دهد که وقتی می شنویم واقعا جای تاسف دارد برای ما که در میان چنین انسانهایی زندگی می کنیم که خود را آلت دست شیطان قراردادند ودست به کارهای زشت وغیر اخلاقی میزنند و باعث ایجاز هنجارهای در جامعه میشوند که واقعا تاثیرات منفی می گذارد قانون ما برای مقابله با چنین اعمال زشتی از جمله تجاوز و سکس دو نامحرم که زنا هم محسوب میشود راهکارها مجازاتهایی در نظر گرفته که بلکه بتواند با عملی کردن آنها از بروز چنین مشکلاتی جلو گیری کند موسسه ی سایت وکیل تلفنی با کار خلاقانه ی خود با جمع کردن بیش از هزار وکیل در کل کشور به صورت آنلاین و رایگان و تلفنی با هزینه ی کم مشاوره می دهد در هر زمینه ای از مشکلات که باشد راهنمایی می کنند ونوشتن انواع دادخواستها مکتوبات قضایی را به صورت آنلاین با هزینه ی کم بر عهده می گیرد باز هم سپاس از دستندر کاران سایت وکیل تلفنی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی