موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

سامانه طلاق توافقی

سامانه طلاق توافقی

در زندگی مشترک پیش آمده است که زوجین پس از مدتی زندگی به این نتیجه می رسند که آرمان ها، اهداف و روحیات آن ها متفاوت از یکدیگر است؛ لذا امکان ادامه زندگی مشترک برای آنها وجود ندارد؛ از این رو طلاق توافقی همان گونه که از نام آن پیداست به طلاقی گفته می شود که بر حسب توافق زوجین و با اعلام رضایت آن ها جاری می شود؛ در این نوع طلاق همه چیز اعم از مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و یا ملاقات آنها طبق توافق صورت گرفته میان زوجین قابلیت اجرایی دارد، دادگاه با بررسی درخواست زوجین و طبق توافقات صورت گرفته اقدام به صدور رأی خواهد نمود؛ البته این نوع طلاق در سال های اخیر با استقبال زیادی مواجه شده است، چراکه هر یک از زوجین می تواند نسبت به درخواست طلاق توافقی اقدام نمایند و در این میان سامانه طلاق توافقی برای اولین بار در ایران برای همین کار توسط وکیل تلفنی راه اندازی شده است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن حتماً به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را که به همت بانوان وکیل ما تهیه شده است، مشاهده نمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص طلاق و امور رایج آن

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

سامانه طلاق توافقی چیست؟

 

consensual divorce system

سامانه طلاق توافقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

با توجه به شرایط طلاق توافقی و روند ارائه درخواست طلاق مدت زمان اجرای طلاق مشخص نیست؛ در واقع دفاتر ثبت ازدواج و طلاق تنها در صورت ارائه رای دادگاه اقدام به جاری شدن طلاق می نمایند.

از طرفی جلسات مشاوره که برای زوجین برگزار می شود زمان بر است. سامانه طلاق توافقی امکان درخواست طلاق توافقی برای هر یک از زوجین را امکان پذیر می سازد. چنانچه طرفین به این نتیجه برسند که ادامه زندگی مشترک میسر نیست می توانند با ارائه درخواست خود در سامانه نسبت به اخذ رای دادگاه و جاری شدن طلاق اقدام نمایند.

 

نکته: سامانه در واقع روند درخواست طلاق را آسان نموده و کلیه خدمات مشاوره و اطلاع رسانی های لازم به طرفین را به انجام می رساند؛ موسسه وکیل تلفنی با اشراف بر این موضوع نسبت به ایجاد سامانه طلاق توافقی برای اولین بار در این نموده است.

 

سامانه طلاق توافقی چه خدماتی را در خصوص طلاق توافقی ارائه می دهد؟

کسانی که تصمیم به طلاق توافقی گرفته اند، نیاز به خدمات مشاوره حقوقی دارند؛ چراکه طلاق توافقی دارای نکات حقوقی زیادی است که افراد عادی از آن اطلاعی ندارند. آگاهی از این نکات حقوقی تنها در صورت مشورت با وکیل متخصص و آگاه به امور طلاق توافقی امکان پذیر است. سامانه طلاق توافقی وکیل تلفنی انواع خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری به موکلان خود ارائه می نماید.

سامانه طلاق توافقی خدمات متعددی مانند مشاوره حقوقی دادخواست ها و یا نگارش اوراق حقوقی را به موکلان عرضه می کند؛ تمامی خدمات سامانه توسط وکیل طلاق توافقی متخصص و با تجربه ارائه می شود.

 

نکته مهم: ارائه خدمات توسط معتبرترین وکیل متخصص هر شهر صورت می گیرد. بنابراین افراد از شهرهای مختلف این امکان را دارند که از خدمات سامانه آنلاین طلاق توافقی با وکیل متخصص شهر خود بهره مند شوند.

 

چه کسانی در سامانه طلاق توافقی خدمت رسانی می نمایند؟

 

consensual divorce system services

وکیل طلاق ارزان و تضمینی 24 ساعته آنلاین

 

کلیه وکلای فعال در سامانه طلاق توافقی از وکلای پایه یک دادگستری هستند؛ این افراد سال ها تجربه حضور در دادگاه ها و محاکم دادگستری در پرونده های مختلف را داشته و کارنامه موفقی دارند.

تیم وکلای طلاق توافقی موسسه وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات در سامانه بوده و همواره در دسترس شما قرار دارند؛ چنانچه تصمیم به طلاق توافقی داشته باشید می توانید در هر ساعتی از شبانه روز از خدمات سامانه طلاق تلفنی و آنلاین وکیل تلفنی برخوردار شوید.

برای درخواست مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته تنها کافی است که به وب سایت موسسه مراجعه نموده و با وکلای متخصص این امر تماس تلفنی حاصل نمایید.

 

استفاده از سامانه طلاق توافقی وکیل تلفنی چه هزینه ای دارد؟ و چگونه باید آن را پرداخت نمود؟

موسسه وکیل تلفنی یک ارگان مردمی و غیر انتفاعی است که در راستای خدمت رسانی به مردم راه اندازی شده است؛ در این موسسه کسب سود و درآمد اهمیتی نداشته و در اولویت های سازمان قرار ندارد؛ فلذا هزینه خدمات موسسه از جمله سامانه طلاق توافقی بسیار ارزان است.

همانطور که در چارت (جدول) هزینه ای ابتدای صفحه مشاهده می نمایید، هزینه دریافت خدمات بسیار ارزان است؛ موسسه با هدف ارائه خدمات بسیار کارآمد و تخصصی راه اندازی شده و کلیه خدمات مشاوره حقوقی بدون حاشیه انجام می شود، خدمات مشاوره آنلاین گاهاً نیز به صورت رایگان انجام می شود.

همچنین هزینه نگارش دادخواست های طلاق توافقی و هزینه نگارش اوراق حقوقی طلاق توافقی بسیار ارزان است و به عبارتی دیگر تمامی خدمات حقوقی وکیل تلفنی دارای ضمانت قیمت و کیفیت هستند.

 

نکته: پرداخت هزینه دریافت خدمات از سامانه طلاق توافقی بسیار آسان و از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی توسط کارت های عضو شبکه شتاب قابل انجام است؛ بدین ترتیب کاربران می توانند بدون هیچ گونه مشکلی در تمام ساعات شبانه روز و در اسرع وقت برای دریافت خدمات اقدام نمایند.

 

آیا خدمات حقوقی سامانه طلاق توافقی معتبر است؟

 

consensual divorce system Credits

ارتباط فوری با برترین وکلای طلاق کشور به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

بلی؛ همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد، تمامی خدمات حقوقی ارائه شده در سامانه طلاق توافقی دارای ضمانت قیمت و کیفیت است؛ سامانه علاوه بر گارانتی قیمت و کیفیت دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که امنیت پرداخت های کاربران را تضمین می نماید.

نکته قابل توجه این است که سامانه گواهی حسن انجام کار به کلیه موکلان خود می دهد از این رو می توانید با اطمینان نسبت به درخواست خدمات مشاوره حقوقی و طلاق توافقی اقدام نمائید؛ سامانه طلاق توافقی وکیل تلفنی اولین سامانه طلاق توافقی آنلاین در کشور است که خدمات آنلاین و تلفنی به کاربران خود ارائه می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سامانه و انواع خدمات مشاوره حقوقی قابل ارائه به بخش پرسش و پاسخ فوری حقوقی مراجعه کنید.  

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی عده در انواع طلاق

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام؛سامانه طلاق توافقی این امکان را برای ثبت درخواست طلاق توافقی هر یک از زوجین را فراهم می سازد. چنانچه طرفین به این نتیجه برسند که ادامه زندگی مشترک میسور و ممکن نیست می توانند با ارائه ثبت درخواست خود در سامانه نسبت به اخذ رای دادگاه و جاری شدن طلاق اقدام نمایند. طلاق توافقی همانگونه که از نام او پیداست نوعی توافق مبنی بر خاتمه دادن زوجین به زندگی مشترک استو هر آنچه که زوجین توافق نمایند و مکتوب کنند برای دادگاه محترم بوده و بر اساس توافق رای مبنی بر طلاق صادر می گردد. ابتدا تمامی موارد مالی زوجه از جمله مهریه، نفقه، جهیزیه و... تعیین تکلیف شده و دادگاه زوج را به پرداخت ان در حق زوجه محکوم می نماید.البته در صورتی که توافقی در این خصوص نباشد بعنوان مثال: اگر یک زن مهریه آن 200 سکه باشد با همسرش توافق کرده اند که 150 سکه می بخشد و 50 سکه می گیرد که این امر اگر مورد تایید زوج باشد دادگاه مرد را به پرداخت 50 سکه در حق زوجه محکوم می نماید.
سلام و درود هرچند تحقق عسر و حرج در مورد ازدواج موقت و غالبا غیر متصور است،زیرا که غالب موارد در ازدواج های موقت ،زوجه تا حدودی از آزادی بیشتری برخوردار بوده و حقوق و تکالیفی که در ازدواج دایم بر عهده زن است در ازدواج موقت نیست و یا خیلی کمتر است ،ولی در عین حال چنانچه در مواردی زوجه با عسر و حرج (حرجی بودن ادامه زوجیت) روبرو شودو این موضوع بر دادگاه ثابت گردد در این صورت دادگاه میتواند از ملاک ماده 1130 قانون مدنی تنقیح مناط نموده و حکم بر اجبار زوج نماید. سلامت و تندرست باشید
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران گرامی، در سایت وکیل وکیل تلفنی،متاسفانه امروزه شاهد فروپاشی روز افزون بنیاد خانواده ها هستیم به نحوی که زوجین پس از مدتی زندگی به این نتیجه می‌رسند که ادامه زندگی مشترک برای آنها وجود ندارد. لذا اقدام به طلاق توافقی می‌نمایند که به نوعی از طلاق گفته می‌شود که بر حسب توافق زوجین و با اعلام رضایت آنها جاری می‌شود و دادگاه طبق توافقات صورت گرفته اقدام به صدور رای خواهد نمود که البته با توجه به لزوم برگزاری جلسات مشاوره روند رسیدگی ومدت زمان لازم برای صدور رای و اجرای صیغه طلاق مشخص نیست کاربران عزیز جهت آشنایی با روند رسیدگی به پرونده طلاق توافقی می‌توانند به سایت وکیل تلفنی مراجعه و از مشاوره آنلاین و ۲۴ ساعته با وکلای خبره بهره مند گردند. با احترام_ فاطمه سلیمانی
به طور خلاصه طلاق توافقی به طلاقی گفته می شود که زوجين به هر دلیلی تمایل دارند با تفاهم از هم جدا شوند هر توافقی که آنها در خصوص مهريه، نفقه، جهیزيه، حضانت و ملاقات فرزند داشته باشند از نظر دادگاه محترم و قابل قبول خواهد بود. به عنوان مثال زوجین توافق مي کنند زوجه مهريه را در قبال طلاق ببخشد يا کل آن رادريافت کند و يا با شرايط توافق شده مهريه پرداخت شود و یا حتی قسمتی از مهریه بذل و قسمتی دیگر پرداخت شود. بنابراین تمام موارد توافق در راي دادگاه منعکس خواهد شد و قابليت اجرا دارد. رویه گروه وکلای پارسای چنین است که در بدو امر توافقات زن و شوهر از آنها پرسیده میشود و سپس صورتجلسه شده و به امضا ایشان میرسد و در ادامه به وکالت از زوجین رای دادگاه طبق توافق آنها از دادگاه خانواده اخذ میشود. طلاق توافقی چقدر زمان می برد؟ با عنایت به تغییر شرایط طلاق توافقی از آذرماه سال ۹۷ تاکنون در تهران اگر زوجین تمایل داشته باشند که به شخصه مراحل مربوطه را طی کنند در ابتدا هردو یا یکی از آنها می بایست به سامانه نوبت دهی طلاق (سامانه مداخله در طلاق – سامانه تصمیم) مراجعه کنند و با وارد کردن مشخصات سجلی یکی از مراکز غربالگری مشاوره در تهران را انتخاب کنند. مرکز غربالگری پس از ثبت اطلاعات زوجین و دلایل طلاق، آنها را به یکی از مراکز مشاوره زیر نظر بهزیستی استان تهران ارجاع می دهد. جلسات مشاوره در بازه زمانی حداقل ۴۵ روزه و در ۱ یا ۵ جلسه خواهد بود. تعداد جلسات بستگی به شرایط زوجین و مرکز مشاوره دارد. پس از اخذ گواهی عدم انصراف طلاق در صورت اصرار آنها به جدایی، دادخواست در دفتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت و به دادگاه خانواده ارسال خواهد شد. پس از صدور رای دادگاه نیز زن و شوهر در فرصت سه ماهه می توانند به یکی از دفاتر رسمی طلاق برای ثبت طلاق بروند. آنچه از اهمیت زیادی در طلاق توافقی برخوردار است اولاً توافق زن و شوهر بر انجام طلاق توافقی است و ثانیاً توافق در مورد مهریه، حضانت فرزندان، مقدار نفقه آنها – نحوه و مدت ملاقات است.
سلام وقت همه عزیزان بخیر .. طبق ماده 34 قانون حمایت خانواده : مدت اعتبار گواهی عدم امکان سازش برای تسلیم به دفتر رسمی طلاق سه ماه پس از تاریخ ابلاغ رای قطعی یا قطعی شدن رای است .چنانچه گواهی مذکور ظرف این مهلت تسلیم نشود یا طرفی که آن را به دفترخانه رسمی طلاق تسلیم کرده است ظرف سه ماه از تاریخ تسلیم در دفتر خانه حاضر نشود یا مدارک لازم را ارائه نکند ،گواهی صادر شده از درجه اعتبار ساقط است . تبصره-هر گاه گواهی عدم امکان سازش صادر شده براساس توافق زوجین به حکم قانون از درجه اعتبار ساقط شود کلیه توافقاتی که گواهی مذکور برمبنای آن صادر شده است ملغی می گردد.
با سلام "سامانه طلاق توافقی در حقیقت یک سیستم آنلاین است که به شما اجازه می دهد تا تمامی خدمات حقوقی مورد نیاز در خصوص طلاق توافقی را به روش های آنلاین و تلفنی از بهترین وکلای متخصص طلاق توافقی در ایران، به صورت ۲۴ ساعته دریافت کنید؛ خدماتی از قبیل، نگارش دادخواست های مربوط به طلاق توافقی یا به کل نگارش اوراق حقوق مرتبط با طلاق توافقی، تعیین تکلیف جهیزیه تان در طلاق توافقی، حضانت فرزندان، دریافت مهریه آسان در طلاق توافقی و بسیاری از موارد دیگر، حتی نحوه حرف زدن در دادگاه طلاق توافقی را می توانید با قیمتی ارزان و کیفیتی تضمینی شده، دریافت نمایید؛ اینجانب اماده مشاوره تکمیلی هستم
با سلام و عرض ادب و احترام، طلاق توافقی همان گونه که از نام آن پیداست به طلاقی گفته می شود که بر حسب توافق زوجین و با اعلام رضایت آن ها جاری می شود؛ در این نوع طلاق همه چیز اعم از مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و یا ملاقات آنها طبق توافق صورت گرفته میان زوجین قابلیت اجرایی دارد، دادگاه با بررسی درخواست زوجین و طبق توافقات صورت گرفته اقدام به صدور رأی خواهد نمود؛برای اطلاعات حقوقی بیشتر در این زمینه میتوانید با موسسه وکیل تلفنی تماس حاصل فرمایید.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
به نظرم واقعا سایت وکیل تلفنی از بهترین سایت های حقوقی ست. وکلا و مشاورین حقوقی سوالات حقوقی را به طور جامع و کامل پاسخگو هستند. کاملا مشخص است مشاورین حقوقی موسسه وکیل تلفنی به موضوعات حقوقی به طور همه جانبه اشراف دارند. و یکی از مزایای قابل توجه سایت وکیل تلفنی پاسخگویی اسرع وقت سوالات حقوقی است که کمال تشکر و قدردانی را از وکلا و مشاورین و تمامی مسئولین سایت وکیل تلفنی دارم.
ممنون از سایت خوبتون یه سوال داشتم تیم شما مشاوره حقوقی حضوری هم میدهد

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی