موسسه وکیل تلفنی

  • منصور تقی فام گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۰
  • ناهید جهانگیر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۹:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
انجمن وکیل تلفنی

سامانه طلاق توافقی

سامانه طلاق توافقی

در زندگی مشترک پیش آمده است که زوجین پس از مدتی زندگی به این نتیجه می رسند که آرمان ها، اهداف و روحیات آن ها متفاوت از یکدیگر است؛ لذا امکان ادامه زندگی مشترک برای آنها وجود ندارد؛ از این رو طلاق توافقی همان گونه که از نام آن پیداست به طلاقی گفته می شود که بر حسب توافق زوجین و با اعلام رضایت آن ها جاری می شود؛ در این نوع طلاق همه چیز اعم از مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و یا ملاقات آنها طبق توافق صورت گرفته میان زوجین قابلیت اجرایی دارد، دادگاه با بررسی درخواست زوجین و طبق توافقات صورت گرفته اقدام به صدور رأی خواهد نمود؛ البته این نوع طلاق در سال های اخیر با استقبال زیادی مواجه شده است، چراکه هر یک از زوجین می تواند نسبت به درخواست طلاق توافقی اقدام نمایند و در این میان سامانه طلاق توافقی برای اولین بار در ایران برای همین کار توسط وکیل تلفنی راه اندازی شده است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن حتماً به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را که به همت بانوان وکیل ما تهیه شده است، مشاهده نمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص طلاق و امور رایج آن

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"سامانه طلاق توافقی در حقیقت یک سیستم آنلاین است که به شما اجازه می دهد تا تمامی خدمات حقوقی مورد نیاز در خصوص طلاق توافقی را به روش های آنلاین و تلفنی از بهترین وکلای متخصص طلاق توافقی در ایران، به صورت 24 ساعته دریافت کنید؛ خدماتی از قبیل، نگارش دادخواست های مربوط به طلاق توافقی یا به کل نگارش اوراق حقوق مرتبط با طلاق توافقی، تعیین تکلیف جهیزیه تان در طلاق توافقی، حضانت فرزندان، دریافت مهریه آسان در طلاق توافقی و بسیاری از موارد دیگر، حتی نحوه حرف زدن در دادگاه طلاق توافقی را می توانید با قیمتی ارزان و کیفیتی تضمینی شده، دریافت نمایید؛ برای اتصال فوری به سامانه طلاق توافقی، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید و با کسب آگاهی های کافی از وکلای ما، سرنوشتی روشن را برای ما رقم بزنید."

 

 

سامانه طلاق توافقی چیست؟

 

consensual divorce system

سامانه طلاق توافقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

با توجه به شرایط طلاق توافقی و روند ارائه درخواست طلاق مدت زمان اجرای طلاق مشخص نیست؛ در واقع دفاتر ثبت ازدواج و طلاق تنها در صورت ارائه رای دادگاه اقدام به جاری شدن طلاق می نمایند.

از طرفی جلسات مشاوره که برای زوجین برگزار می شود زمان بر است. سامانه طلاق توافقی امکان درخواست طلاق توافقی برای هر یک از زوجین را امکان پذیر می سازد. چنانچه طرفین به این نتیجه برسند که ادامه زندگی مشترک میسر نیست می توانند با ارائه درخواست خود در سامانه نسبت به اخذ رای دادگاه و جاری شدن طلاق اقدام نمایند.

 

نکته: سامانه در واقع روند درخواست طلاق را آسان نموده و کلیه خدمات مشاوره و اطلاع رسانی های لازم به طرفین را به انجام می رساند؛ موسسه وکیل تلفنی با اشراف بر این موضوع نسبت به ایجاد سامانه طلاق توافقی برای اولین بار در این نموده است.

 

سامانه طلاق توافقی چه خدماتی را در خصوص طلاق توافقی ارائه می دهد؟

کسانی که تصمیم به طلاق توافقی گرفته اند، نیاز به خدمات مشاوره حقوقی دارند؛ چراکه طلاق توافقی دارای نکات حقوقی زیادی است که افراد عادی از آن اطلاعی ندارند. آگاهی از این نکات حقوقی تنها در صورت مشورت با وکیل متخصص و آگاه به امور طلاق توافقی امکان پذیر است. سامانه طلاق توافقی وکیل تلفنی انواع خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری به موکلان خود ارائه می نماید.

سامانه طلاق توافقی خدمات متعددی مانند مشاوره حقوقی دادخواست ها و یا نگارش اوراق حقوقی را به موکلان عرضه می کند؛ تمامی خدمات سامانه توسط وکیل طلاق توافقی متخصص و با تجربه ارائه می شود.

 

نکته مهم: ارائه خدمات توسط معتبرترین وکیل متخصص هر شهر صورت می گیرد. بنابراین افراد از شهرهای مختلف این امکان را دارند که از خدمات سامانه آنلاین طلاق توافقی با وکیل متخصص شهر خود بهره مند شوند.

 

چه کسانی در سامانه طلاق توافقی خدمت رسانی می نمایند؟