موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن

مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن

شاید تصور شما از واگذاری اعضای بدن، تنها در اهدا عضو خلاصه شده است و گمان می کنید امکان فروش اعضای بدن جز کلیه که بیشتر از همه رایج است، وجود ندارد؛ اما پیشرفت علم پزشکی غیر ممکن ها را ممکن کرده است و بیماران بسیاری سال ها در لیست پیوند اعضا، منتظر دریافت عضو هستند. با مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن آشنا شوید.

 

organ donation legal advice

مشاوره اهدای عضو آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

آیا می توان به جای واگذاری اعضای بدن آنها را فروخت؟ و رویکرد قانون در این مورد چیست؟

 

selling organs instead of donating them

اهدای عضو فوری و 24 ساعته به صورت آنلاین یا فوری

 

تنها قانونی که درباره اهدا عضو وجود دارد، ماده واحده در موارد مرگ مغزی می باشد، در قوانین ایران قانونی درباره فروش اعضای بدن وجود ندارد؛ البته مراجع هم دیدگاه های مختلفی در این باره دارند، اما طبق نظریه مشورتی اداره حقوقی قوه قضائیه در نظریه مشورتی خود به شماره ۱۵۵۷/ ۷- 76/6/25 چنین اظهار نظر کرده است: «با توجه به ملاک ماده ۲۸۷ ق. م. ا عضو قطع شده متعلق به همان کسی است که از او قطع شده و می‌توان آن را به خود او یا دیگری پیوند زد». از این نظریه می توان برداشت کرد که رابطه مالکیت بین انسان و بدنش وجود دارد و او حق تصمیم گیری در این باره را دارد.

مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن با بهره گیری از وکلای متخصص و با تجربه در این زمینه، راهنمای مناسبی برای افزایش آگاهی درباره امکان فروش اعضای بدن می باشد. هر گونه سوال خود را در هر زمان از شبانه روز می توانید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته بپرسید.

 

در صورتیکه شما تصمیم به اهدای اعضای بدن متوفی بکنید؛ اما بیمارستان اقدام به فروش اعضای بدن کند، آیا می توان از بیمارستان شکایت کرد؟

اهدای عضو اقدامی خداپسندانه است، که افراد با نیتی خیر و برای نجات جان افرادی که در انتظار پیوند عضو هستند، انجام می دهند و البته این حق برای خانواده متوفی وجود دارد؛ که در صورت تمایل مبلغی را نیز دریافت کنند.

 

نکته: حتی اگر شما کارت اهدای عضو داشته باشید، در صورت مرگ مغزی بدون رضایت ولی دم، اجازه اهدای عضو غیر ممکن است.

 

مشاوره حقوقی تلفنی نحوه واگذاری اعضای بدن ‌این نکته را به شما یادآوری می کند که طبق ماده واحده اهدا عضو: بیمارستان های مجهز برای پیوند اعضاء، پس از کسب اجازه کتبی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، می‌توانند از اعضای‌ سالم بیماران فوت شده یا بیمارانی که مرگ مغزی آنان بر طبق نظر کارشناسان خُبره مسلم باشد، به شرط وصیت بیمار یا موافقت ولی میت، جهت پیوند ‌به بیمارانی که ادامه حیاتشان به پیوند عضو یا اعضای فوق بستگی دارد استفاده نمایند.

در صورتی که شما رضایت به اهدا عضو داده اید؛ اما بیمارستان اقدام به فروش اعضا کند، عملی غیر قانونی مرتکب شده، که می توانید شکایت کنید. مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن با کمک بهترین وکلای متخصص در این زمینه شما را با روند اهدا یا فروش اعضای بدن آشنا می کند. استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین به سوالات شما در این باره پاسخ می دهد.


آیا اهدای اعضای بدن را تنها پس از مرگ می توان واگذار نمود؟

 

human body donation

مشاوره و فروش کلیه آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته

 

احترام به تمامیت انسان نه تنها در منابع دینی بلکه در بسیاری از اسناد حقوق بشری مورد توجه قرار گرفته است، و هیچ کس نمی تواند به جان خویش ضرر برساند، اما مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن، این نکته به شما یاد آور می شود که اهدای اعضای بدن تنها محدود به پس از مرگ نمی باشد، و فرد در زمان حیات خود، در صورت نجات جان دیگری می تواند، اهدای عضو یا امکان فروش اعضای بدن خود را داشته باشد.

بسیاری از مراجع در صورتی که اهدا عضو، موجب نجات جان دیگری شود را جایز دانسته اند؛ اما این تنها به پس از مرگ مربوط نمی شود، اهدا و فروش اعضای بدن قبل از مرگ برای تحویل پس از مرگ، در صورتی که باعث نجات جان دیگری یا درمان بیماری مهمی باشد، مانعی ندارد.

از نظر علم پزشکی این موضوع ثابت شده که فرد با یک کلیه هم می تواند زندگی کند؛ پس این حق برای او محفوظ است که آن را اهدا کند یا بفروشد. از جمله اجزایی که اهدا آنها موجب اضرار جانی به شخص نمی باشد؛ قسمتی از ریه یا کبد و در مواردی نیز روده کوچک، قرنیه و پوست می باشد، که با اهدا یا فروش آن می توان جان افراد را نجات داد.

مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن این امکان را برای شما فراهم می کند که ضمن مشورت با وکیل با تجربه و پرسیدن سوالات مرتبط با واگذاری اعضا، بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

 

مشکلات واگذاری اعضای بدن چیست؟

واگذاری اعضای بدن تصمیم سخت و دشواری می باشد، که در دو حالت اتفاق می افتد؛ یا شخص زنده است و قصد واگذاری دارد یا به دلیل مرگ مغزی، خانواده متوفی باید این تصمیم را بگیرند که در هر دو صورت رضایت خانواده فوت شده یا رضایت شخص در وصیت نامه خود، چنین اجازه ای را داده است.

پس اگر به دلیل مشکلات مالی اقدام به واگذاری اعضای بدن می کنید؛ مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن را جدی بگیرید. حتماً تا به حال با آگهی هایی مانند: بازار داغ کلیه، فروش فوری کلیه، قیمت به روز کلیه و حتی قرنیه مواجه شده اید؛ برای تصمیم گیری عجله نکنید، ابتدا با وکیل با تجربه مشورت کنید، سپس تصمیم بگیرید. برای حل یک مشکل، مشکلات بیشتر ایجاد نکنید.

مشورت با وکیل شبانه روزی و بهره مندی از مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن، راهکار مناسبی برای تصمیم درست به شما پبشنهاد می کند. با یک مشاوره حقوقی بسیاری از مسائل برای شما روشن می شود و در تصمیم گیری به شما کمک می کند.

 

چرا می بایست قبل از اهدای اعضای بدن مشاوره حقوقی داشت؟

 

necessity of legal advice before donations

وکیل مشاور اهدای عضو آنلاین و تلفنی

 

مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن و مشورت با وکیل متخصص در این زمینه، ابعاد گسترده این موضوع را برای شما شفاف می کند و تصمیم گیری در این زمینه را ساده می کند. تصور عموم درباره اهدا عضو مربوط به همان داشتن کارت اهدا عضو می باشد که به تنهایی کافی نیست؛ یک وکیل متخصص و با تجربه مسائل حقوقی اهدای اعضا را به طور کامل برای شما شرح می دهد.

 

چه کسی واقعا لیاقت دریافت اعضای بدن را دارد؟

اگر می خواهید در تصمیم گیری درباره اینکه اعضای بدن متوفی به شخصی که خودتان تأیید می کنید، داده شود؛  کارآگاه خصوصی در مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن همه چیزی که باید بدانید را به شما آموزش می دهد، و با درنظر گرفتن معیارهای مورد نظر شما، فرد مناسب برای دریافت عضو را انتخاب، و به شما معرفی می کند و پس آشنایی با شخص گیرنده و تایید شما، اعضای بدن داده می شود.

شما با مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن به این موضوع واقف می شوید ،که گیرنده عضو را خودتان می توانید انتخاب کنید؛ البته این موضوع، بستگی به رضایتی دارد که شما می بایست در جریان آن باشید. پس بهترین گزینه، استفاده از کارآگاه خصوصی با تجربه و دانش کافی در این زمینه که در 24 ساعت شبانه روز به شما کمک می کند.

 

بهترین رویکرد حقوقی در مقابل کالبد شکافی بدون اجازه اعضای خانواده و استخراج اعضای بدن متوفی چیست؟

نه تنها قانون بلکه منابع دینی برای متوفی و احترام به ارزش قائل هستند و مثله کردن میت شرعاً و عرفاً حرام می باشد و بسیاری از مراجع نیز تشریح میت را بنا به شرایطی جایز می دانند؛ تشریح اعضا اصولاً باید با وصیت قبلی افراد یا رضایت بعدی اولیای قانونی ایشان باشد، مگر در مواردی که ضرورت قاطعی دال بر عدم نیاز به کسب مجوز باشد.

مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن، هم به صورت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین پاسخگوی سوالات شما درباره واگذاری اعضای بدن می باشد.

 

مخاطبین اعضای بدن در ایران چه ارگان ها و افرادی هستند؟

لیست انتظار بیماران نیازمند در مرکز مدیریت پیوند و بیماری ها خاص وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تنظیم و به روز می گردد و در زمان اهدا، تخصیص اعضا فقط توسط این مرکز صورت خواهد گرفت و همه فرآیند پیوند اعضا از طریق دولت و افرادی که در اهدا اعضا مشارکت می کنند، صورت می گیرد.

در یک طرف افراد بیمار در لیست انتظار، و در طرف دیگر افرادی که تمایل به واگذاری دارند؛ البته معیارهایی چون گروه خونی بیمار و شرایط جسمی، فاصله گیرنده و دهنده عضو و بسیاری مسائل دیگر باید در نظر گرفته شود، که در نهایت پیوند عضو صورت می گیرد. مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن با مجموعه ای از بهترین وکلای متخصص در هر زمان از شبانه روز، اطلاعات لازم را به شما ارائه می دهند، که بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

 

اولین قدم برای تغییر جنسیت در ایران (مطابق با اواخر سال 99)

حل فوری و 24 ساعته مشکلات حقوقی جانبازان به صورت تلفنی و 24 ساعته

قدیمی ترین و باتجربه ترین وکلای مهریه و مشاوره با آنها

طلاق فوری و آسان در کمترین زمان ممکن

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

به چه طریقی میشه قرنیه چشم فروخت
اهدای تمام اعظای بدن به صورت رایگان .اول قلب 33سال گروه خونیA
سلام گروه خونی o_ برای فروش بیضه ازکجاباید اقدام کنم؟
سلام 22سالمه و میخوام کلیمو بفزوشم ولی هرجا مطلب خوندم نوشته رضایت پدر لازمه هیچ پدری رضایت اینکارو نمیده ولی من پولشو برای درست کردن زندگی پدر مادرم لازم دارم ایا میشه بدون اجازه پدر کلیمو بفروشم؟
سلام(32سالمه) فروش کلیه یا مغزاستخوان یا بیضه گروه خونی o- قیمت توافقی
سلام(32سالمه) فروش کلیه یا مغزاستخوان یا بیضه گروه خونی o- قیمت توافقی
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
سلام علیکم؛ اعضای بدن هر انسان در مالکیت اوست و حق هرگونه تصرف را دارد. لذا طبق اسناد حقوق بشری هیچکس نباید به بدن خود ضرر برساند .تنها قانونی که درباره اهدا عضو وجود دارد، ماده واحده در موارد مرگ مغزی می باشد، در قوانین ایران قانونی درباره فروش اعضای بدن وجود ندارد؛ مراجع هم دیدگاه های مختلفی در این باره اتخاذ نموده اند، نظریه مشورتی به شماره ۱۵۵۷/ ۷- ۷۶/۶/۲۵ : «با توجه به ملاک ماده ۲۸۷ ق. م. ا عضو قطع شده متعلق به همان کسی است که از او قطع شده و می‌توان آن را به خود او یا دیگری پیوند زد». از این نظریه می توان برداشت کرد که رابطه مالکیت بین انسان و بدنش وجود دارد و او حق تصمیم گیری در این باره را دارد. لذا احترام به تمامیت انسان نه تنها در منابع دینی بلکه در بسیاری از اسناد حقوق بشری مورد توجه قرار گرفته است، و هیچ کس نمی تواند به جان خویش ضرر برساند. با وحدت ملاک از مواد قانون مدنی هیچکس نمی تواند از خود سلب حریت نموده و به خود ضرر برساند. لذا واگذاری اعضای بدن طبق قوانین و مقررات و بخش نامه های مخصوص به خود است که زیر نظر وزارت بهداشت اجرا می گردد.
در حقوق به‌عنوان عالم عرف و اعتبار، اعضاي بدن غير از مواد و اجزايي است که بدن آن را توليد مي‌کند و اعضاي بدن به لحاظ نقش و کارکرد و از نظر قابليت پيوند، تجديد‌پذيري يا تجديدناپذيري و از حيث تاثير انتقال اعضاي مذکور به ديگران به تقسيم‌بندي‌هاي مختلفي تقسيم‌ مي‌شود.واگذاري اعضاي بدن به اعتبار تقسيم‌بندي‌هاي مزبور از حيث قانوني بودن يا غيرقانوني بودن مي‌تواند ارزيابي شود برای اینکه در این زمینه اطلاعاتی به دست اوریم بهتر است با یک مشاور حقوقی تماس بگیریم تا در این زمینه بیشتر بدانیم برای اینکار می توانیم از مشاوران سایت وکیل تلفنی با هزینه ی کمتر کمک بگیریم
باسلام وعرض ادب خدمت دوستان گرامی موسسه وکیل تلفنی یکی از بهترین موسسات حقوقی می باشد که می تواند به برخی از ابهامات درخصوص نحوه واگذاری و یا بیع اعضای بدن راهنمای شما باشد.امروزه به لحاظ پیشرفت دانش پزشکی و تقاضای بسیار برای استفاه از اعضای بدن انسان بازارخریدوفروشبدن رونق شتابنده ای یافته و این در حالی است که بسیاری از فقها و حقوقدانان اسلامی ازنظرفقهی و حقوقی معامله و نقل و انتقال اعضای بدن ادمی را صحیح نمیدانند امابررسی ومطالعه دقیق اقوال علمای شیعه و سنی و سوابق روایی موجود و با درنظرگرفتن فتاوی بسیاری از مراجع عظام تقلید و مطالعه ده ها استدلال و مستندموافق و مخالف در رابطه با اینکه ایا اعضای بدن مال محسوب می شوند یا خیر؟این استدلال به دست می اید که امروزه با وجود منافع عقلایی و امکان بهره وری مطلوب از اعضای بدن و اجساد در نجات جان بیماران و حتی در مواردی تاثیر بسزای ان در پیشرفت دانش واموزش علوم پزشکی در مراکز اموزشی پزشکی کشور، امکان خریدو فروش اعضای بدن با رعایت ضوابط و قوانین امکان پذیر می باشد که برای این امر مشاوره و استفاده از وکلای مجرب موسسه وکیل تلفنی توصیه می گردد .
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی احترام به تمامیت انسان نه تنها در منابع دینی بلکه در بسیاری از اسناد حقوق بشری مورد توجه قرار گرفته است، و هیچ کس نمی تواند به جان خویش ضرر برساند، اما مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن، این نکته به شما یاد آور می شود که اهدای اعضای بدن تنها محدود به پس از مرگ نمی باشد، و فرد در زمان حیات خود، در صورت نجات جان دیگری می تواند، اهدای عضو یا امکان فروش اعضای بدن خود را داشته باشد.
سلام و عرض ادب و احترام و خسته نباشید خدمت کارمندان و وکلا و تیم مدیریت موسسه مردمی وکیل تلفنی . بررسی های متنوع چالش های موجود در زندگی مردم به صورت متنوع و متعدد و روزانه یکی از مهم ترین مزیت های موسسه وکیل تلفنی است . زیرا بنده و سایر دوستان هر روز از این سایت دیدن میکنیم و مطالب مختلف جالبی را یاد میگیریم . تشکر از زحمات شما عزیزان .
سلام.مشاوره حقوقی تلفنی آسان ترین و سریع ترین راه برای رسیدن به پاسخ سوالهای حقوقی شما عزیزان است. با توجه پیچیدگی های قوانین و مسائل حقوقی بهترین روش برای پاسخ درست و عملکرد صحیح با مشاور و وکیلی کار بلد و متخصص است. در زمان بروز مشکل یا مسئله حقوقی اولین راهی که به ذهن هر کسی می رسد تماس با شخصی آشنا برای گرفتن مشاوره است آن فرد ممکن است صلاحیت لازم برای حل مشکل شما را نداشته باشد پس بهتر است با یک مشاور یا کارشناس حقوقی یا قضائی که تجربه خوبی در زمینه کاری شما است داشته باشید. موسسه حقوقی وکیل تلفنی با وکلای متخصص و گزینش شده راهی امن و راحت برای حل مشکلات و پاسخگویی به شما است. مسائل و پرونده های حقوقی دارای واژگان و کتاب های بسیار زیادی است که تسلط به همه آنها و مطالعه از اینترنت شاید پاسخگوی خیلی از سوالات شما نباشد، مشاوره تلفنی با هزینه اقتصادی، به عنوان راهکاری سریع به شما کمک میکند که مسیر درستی را در پیش بگیرید و مانع اختلافات و بروز مشکلات احتمالی شوید. همین حالا با شماره ما تماس بگیرد و یک وکیل خوب و مجرب معرفی شود. صرفه‌ جویی در هزینه و زمان شما با هزینه اندک مشاوره تلفنی میتوانید با یک وکیل پایه یک دادگستری که در حوزه مشکل شما است مشورت کنید تا اطلاعاتی مفید در خصوص روند کار و مشکلات و نحوه حل مسئله به شما دهد. ویژگی های وکیل خوب وکیل مجرب با تجربه و کار بلد تجربه بالا، تسط به کلیه قوانین، توانایی حل و فصل، دفاع از پروندهای حقوقی و کیفری و ارائه راهکارهای هوشمندانه در حوزه های مورد تخصص یکی از ویژگیهای مهم وکیل خوب است.
در حقوق به‌عنوان عالم عرف و اعتبار، اعضاي بدن غير از مواد و اجزايي است که بدن آن را توليد مي‌کند و اعضاي بدن به لحاظ نقش و کارکرد و از نظر قابليت پيوند، تجديد‌پذيري يا تجديدناپذيري و از حيث تاثير انتقال اعضاي مذکور به ديگران به تقسيم‌بندي‌هاي مختلفي تقسيم‌ مي‌شود.واگذاري اعضاي بدن به اعتبار تقسيم‌بندي‌هاي مزبور از حيث قانوني بودن يا غيرقانوني بودن مي‌تواند ارزيابي شود. واگذاري عضوي از اعضا به مفهوم بارز آن عبارت است از انتقال اعضاي بدن در قالب يکي از اعمال حقوقي، یعنی عقود يا ايقاعات. مشروعيت انتقالات مزبور را محدودیت‌‌هايي به نام حق سلامت جسمي و حق معنوي مختص به احترام جسد متوفي به‌عنوان حقوق مورد حمايت قانون‌گذار در قالب مقررات جزايي، ترسيم مي‌کند. به اين معني که منابع تامين عضو از لحاظ نظري متعدد است. بنابراین درخصوص تامين عضو از حيوانات و اشياي مصنوعي، مشکل حقوقي قابل اعتنا وجود ندارد. اما درخصوص تامين عضو از انسان زنده و انسان متوفي در محدوده مذکور ایجاد مسئله می‌کند که قابل بررسی است. اهدای عضو ممنوعیت ندارد برخلاف تصور بعضي‌ها، حقوق ذکر شده، ضمانت اجراي ممنوعيت مطلق هر نوع از اقسام واگذاري اعضاي بدن را در پي ندارد به اين معني که حقوق مذکور، از نظاير حقوق غيرمالي طبيعي و شخصي هستند که در برخي از موارد اسقاط حقوق شخصي مزبور برای يک انگيزه عقلايي و مشروع به نام پيوند عضو در بدن فرد ديگر يا تشريح طبي جسد به منظور مطالعات پزشکي توجيه مي‌شود. درباره تامين عضو از جسد به منظور پيوند، قانون «پيوند بيماران فوت شده يا مبتلا به مرگ مغزي» استدلال مربوطه را تاييد مي‌کند. در اين قانون اعتبار قانوني وصيت به اعضا به منظور پيوند در بدن ديگري صريحا به رسميت شناخته شده است.در خصوص تامين عضو از انسان زنده در صورتي که در نتيجه موازنه معقول مابين مصلحت و منفعت ناشي از واگذاري عضو به ديگري با ضرر ناشي از، از دست دادن عضو بدن مستلزم ضرر و يا نقص نامتعارف و نامعقول به شخص انتقال‌دهنده عضو نظر به شرايط و اوضاع و احوال روحي جسمي شخص نباشد در مشروعيت چنين انتقالي به دليل نفع عقلايي ناشي از انتقال عضو که ضرورت پيوند آن در بدن ديگري است نبايد ترديد کرد و شخصي بودن حق سلامت جسمي، در موارد اخير به لحاظ نفع عقلايي مذکور و قابل مسامحه بودن ضرر و نقص وارد به ناقل عضو با توجه به رضايت شخصي وي در محدوده تعيين شده، اسقاط حق مذکور را از مصاديق اسقاط حق به طور جزيي قرار مي‌دهد. هيچ تناقضي با مقررات آمره جزايي يا نظم عمومي يا اخلاق حسنه به اعتبار مذکور درک نمي‌شود و علاوه بر آن انطباق نسخ عمل صرف‌نظر از موارد ممنوع با بناي عقلا مشروعيت واگذاري اعضاي قابل انتقال را توجيه مي‌کند؛ اعم از اينکه انتقال مذکور در قالب هبه صورت گيرد يا در قالب بيع.
درود. فروش کلیه مرد ۲۹ساله گروه خونی A+ کاملا سالم همراه با آزمایش کسی خواست یا مشتری داشت تماس بگیرید لطفا فوری ۰۹۹۳۵۵۵۰۵۲۹

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی