موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن

مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن

شاید تصور شما از واگذاری اعضای بدن، تنها در اهدا عضو خلاصه شده است و گمان می کنید امکان فروش اعضای بدن جز کلیه که بیشتر از همه رایج است، وجود ندارد؛ اما پیشرفت علم پزشکی غیر ممکن ها را ممکن کرده است و بیماران بسیاری سال ها در لیست پیوند اعضا، منتظر دریافت عضو هستند. با مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن آشنا شوید.

 

organ donation legal advice

مشاوره اهدای عضو آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی که توسط وکلای پایه یک پزشکی قانونی ما به شما ارائه می شود، نتیجه سالها زحمت، تلاش، بررسی سوانح و مسائل حقوقی در خصوص جرائم پزشکی و ... توسط این وکلا بوده؛ از این رو این افراد بهترین راهکار ها را برای واگذاری اعضای بدن می دانند و بهترین افرادی هستند که شما می توانید در این امر از آنها راهنمایی دریافت نمایید؛ برای اینکار کافیست تا تصویرک زیر را لمس نموده تا به صفحه تماس تلفنی به وکیل متخصص در این امر منتقل گردید"

 

آیا می توان به جای واگذاری اعضای بدن آنها را فروخت؟ و رویکرد قانون در این مورد چیست؟

 

selling organs instead of donating them

اهدای عضو فوری و 24 ساعته به صورت آنلاین یا فوری

 

تنها قانونی که درباره اهدا عضو وجود دارد، ماده واحده در موارد مرگ مغزی می باشد، در قوانین ایران قانونی درباره فروش اعضای بدن وجود ندارد؛ البته مراجع هم دیدگاه های مختلفی در این باره دارند، اما طبق نظریه مشورتی اداره حقوقی قوه قضائیه در نظریه مشورتی خود به شماره ۱۵۵۷/ ۷- 76/6/25 چنین اظهار نظر کرده است: «با توجه به ملاک ماده ۲۸۷ ق. م. ا عضو قطع شده متعلق به همان کسی است که از او قطع شده و می‌توان آن را به خود او یا دیگری پیوند زد». از این نظریه می توان برداشت کرد که رابطه مالکیت بین انسان و بدنش وجود دارد و او حق تصمیم گیری در این باره را دارد.

مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن با بهره گیری از وکلای متخصص و با تجربه در این زمینه، راهنمای مناسبی برای افزایش آگاهی درباره امکان فروش اعضای بدن می باشد. هر گونه سوال خود را در هر زمان از شبانه روز می توانید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته بپرسید.

 

در صورتیکه شما تصمیم به اهدای اعضای بدن متوفی بکنید؛ اما بیمارستان اقدام به فروش اعضای بدن کند، آیا می توان از بیمارستان شکایت کرد؟

اهدای عضو اقدامی خداپسندانه است، که افراد با نیتی خیر و برای نجات جان افرادی که در انتظار پیوند عضو هستند، انجام می دهند و البته این حق برای خانواده متوفی وجود دارد؛ که در صورت تمایل مبلغی را نیز دریافت کنند.

 

نکته: حتی اگر شما کارت اهدای عضو داشته باشید، در صورت مرگ مغزی بدون رضایت ولی دم، اجازه اهدای عضو غیر ممکن است.

 

مشاوره حقوقی تلفنی نحوه واگذاری اعضای بدن ‌این نکته را به شما یادآوری می کند که طبق ماده واحده اهدا عضو: بیمارستان های مجهز برای پیوند اعضاء، پس از کسب اجازه کتبی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، می‌توانند از اعضای‌ سالم بیماران فوت شده یا بیمارانی که مرگ مغزی آنان بر طبق نظر کارشناسان خُبره مسلم باشد، به شرط وصیت بیمار یا موافقت ولی میت، جهت پیوند ‌به بیمارانی که ادامه حیاتشان به پیوند عضو یا اعضای فوق بستگی دارد استفاده نمایند.

در صورتی که شما رضایت به اهدا عضو داده اید؛ اما بیمارستان اقدام به فروش اعضا کند، عملی غیر قانونی مرتکب شده، که می توانید شکایت کنید. مشاوره حقوقی نحوه واگذاری اعضای بدن با کمک بهترین وکلای متخصص در این زمینه شما را با روند اهدا یا فروش اعضای بدن آشنا می کند. استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین به سوالات شما در این باره پاسخ می دهد.


آیا اهدای اعضای بدن را تنها پس از مرگ می توان واگذار نمود؟