موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی شبانه روزی

مشاوره حقوقی شبانه روزی

شبانه روزی بودن مشاوره حقوقی تلفنی یعنی کل روز و کل شب امکان تماس با وکیل خود را دارید. یک وکیل تلفنی 24 ساعته تمام وقت و فوری شب تا صبح و صبح تا شب، در موارد حقوقی همراه شما است. مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، زیرمجموعه مشاوره حقوقی شبانه روزی فوری و تمام وقت موسسه حقوقی وکیل تلفنی است. 

 

بریده ی سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص فعالیت شبانه روزی موسسه حقوقی ما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

به صورت شبانه روزی با وکیل تلفنی خود در تماس باشید و بدون محدودیت زمانی و مکانی، بدون نگرانی، در موارد اورژانسی، به جای استرس و یا سردرگمی، از مشاوره حقوقی ویژه تلفنی شبانه روزی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی 24 ساعته تمام وقت و فوری، بهره برید.

شبانه روزی بودن دیگر محدود به داروخانه و درمانگاه نیست، مسائل حقوقی و قانونی نیز، روز و شب نمی شناسد و ممکن است هر زمانی به راهنمایی های تخصصی یک وکیل دادگستری مجرب نیاز داشته باشید، فلذا به مدد ارتباطات از راه دور، مشاوره حقوقی شبانه روزی شب تا صبح و صبح تا شب، امکان تماس و استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی دارید و وکیل شما به صورتی تمام وقت و فوری، در تمام مراحل کنار شما خواهد بود.

 

شبانه روزی بودن مشاوره حقوقی تلفنی، چه لزومی دارد؟

 

necessity of 24-hour legal advice

لزوم مشاوره حقوقی شبانه روزی

 

امکان بهره مندی به مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان، به واسطه مکالمه تلفنی با وکیل دادگستری، و در نتیجه دسترسی همگانی و فوری به راهکار حقوقی 24 ساعته، می تواند راهکاری برای کاهش بسیاری از تخلف های قانونی و برخوردهای مجرمانه و تنش ها و دعواهایی در سطح جامعه باشد، که ناشی از نابلدی و عدم آگاهی از مراتب قضایی و حقوق قانونی است.

شاید اگر همه شهروندان می توانستند در هر ساعتی از شبانه روز، پرسش ها و گرفتاری های حقوقی خود را از طریق گفتگو با یک مرجع تخصصی و معتبر مانند مشورت با وکلای دادگستری، رفع و حل نمایند، بسیاری از درگیری ها و نزاع های حقوقی و تخلفات قانونی، کاهش می یافت و زندگی در چنین جامعه ای، امنیت و رفاه بیشتری، لااقل در مصادیق قضایی، برای مردم فراهم می نمود.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، با در نظر گرفتن نیازهای فوری و اورژانسی هموطنان عزیز به بهره مندی از راهکارهای حقوقی، تمام موانع مکانی و زمانی را از پیش پای مراجعین خود برداشته و راه را برای آسودگی زیر سایه حمایت های حقوقی عادلانه، هموار نموده است.

پس دیگر نگران ساعات اداری و غیر اداری، تعطیلات و خواب و بیداری نباشید، موسسه وکیل تلفنی در هر ساعت و هر روز و هر شب، در کنار شما خواهد بود.

 

مشاوره حقوقی با 1000 وکیل موفق در زمینه های مختلف حقوقی

مشاوره آنلاین و رایگان خانواده

مشاوره پیشگیرانه حقوقی چیست؟ و چرا استفاده از آن سودمند است؟

رویکرد حقوقی ایران در مورد رحم اجاره ای در سال 1399 - 1400

 

آیا مشاوره حقوقی شبانه روزی توسط وکلای دادگستری انجام می شود؟

 

 

مشورت تلفنی با وکیل در کل روز و کل شب، یکی از تسهیلات ویژه ای است که موسسه حقوقی وکیل تلفنی 24 ساعته و آنلاین، برای تمام مردم در نظر گرفته تا به راحتی و بدون فوت وقت، برای امور حقوقی خود تماس بگیرند و از راهکارهای حقوقی آنلاین و 24 ساعته وکلای دادگستری بهره مند شوند.

مسلماً پاسخ گویی به سوالات و مسائل حقوقی و قضایی، نیاز به تخصص و دانش و تجربه دارد و به همین دلیل مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، چیزی نیست که از عهده هر شخصی بربیاید، و در نتیجه مشاور حقوقی تلفنی فقط و فقط توسط وکلای دادگستری مجرب انجام می شود.

 

آیا مشاوره حقوقی شبانه روزی نیاز به تعیین وقت قبلی دارد؟

وقتی حرف از مشاوره حقوقی فوری و تلفنی به میان می آید، دیگر لزوم به هماهنگی از قبل و تعیین وقت قبلی معنا ندارد.

 

24-hour legal advice with no receptioning

مشاوره حقوقی 24 ساعته، شبانه روزی و فوری بدون نیاز به تعیین وقت قبلی

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، امکان مشاوره حقوقی تلفنی فوری شبانه روزی را برای مراجعین خود فراهم آورده تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و تعیین وقت قبلی، تخصصی ترین راهکارهای حقوقی را به واسطه مشورت با وکیل مرد و یا مشورت با وکیل زن، دریافت کنند و بدون محدودیت های زمانی، در اسرع وقت، هر زمان که نیاز به کمک و راهنمایی داشتند، تنها با فشار دادن چند دکمه، به صورت تلفنی با وکلای دادگستری گفتگو کنند.

 

مشاوره حقوقی شبانه روزی به چه صورتی در موسسه وکیل تلفنی انجام می شود؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، روش های متنوعی را برای طرح سوالات حقوقی کاربران فراهم آورده است که شامل اورژانس وکالت 24 ساعته برای مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی و پرسیدن سوالات حقوقی آنلاین و اورژانسی است، شعب رسمی موسسه وکیل تلفنی، برای تمام شهرهای ایران، آماده پاسخ دهی به سوالات شما هموطنان عزیز در اسرع وقت و از طریق تلفن است تا بتوانید موضوعات کاملا شخصی خود را در زمینه مسائل حقوقی و قانونی طرح نمایید.

 

آیا مشاوره حقوقی شبانه روزی رایگان می باشد؟

امکان استفاده از گزینه مشاوره حقوقی شبانه روزی رایگان برای پرسش سوالات حقوقی به شیوه تلفنی یا آنلاین از دیگر امکاناتی است که موسسه حقوقی وکیل تلفنی، به عنوان یک گزینه بر روی پایگاه اینترنتی خود در دسترس کاربران قرار داده است.

البته علاوه بر اینکه موسسه حقوقی وکیل تلفنی، طرح هایی برای بهره مندی از مشاوره حقوقی شبانه روزی رایگان دارد، اما برای آگاهی از تعرفه هزینه های مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای مجرب دادگستری، می توانید از بخش اورژانس وکالت 24 ساعته، به جدول هزینه های مشاوره حقوقی تلفنی بر حسب مدت زمان مشاوره، دسترسی بیابید.

 

شماره تماس برای مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل دادگستری

 

best lawyer,s telephone number in iran

مشاوره تلفنی 24 ساعته با بهترین وکیل دادگستری ایران

 

برای درخواست مشاوره حقوقی تلفنی می توانید از طریق شماره گیری خط ویژه موسسه حقوقی وکیل تلفنی، استفاده کنید، شماره 021-476259 آماده پاسخگویی به کاربران جهت طرح درخواست مشاوره حقوقی تلفنی است.

 

آیا مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی دارای اعتبار می باشد؟

شاید بسیاری از مردم فکر کنند که مشاوره حقوقی تلفنی با حضور وکلای شبانه روزی، چندان قابل اعتماد نیست.

گویا عادت به پرداخت هزینه های گزاف و صرف وقت و انرژی اضافه و مواجهه با دردسرهای مختلف، به صورت پیش فرض، مهر تاییدی بر اعتبار خدمات و محصولات مختلف در نظر مشتریان و مخاطبین است.

اما زمان آن رسیده که با کشیدن خط بطلان بر این عادت ذهنی، فرصت بهره مندی از مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی موسسه وکیل تلفنی را بدون هزینه ها و دردسرهای تردد و مشکلات زمانی، برای خویش و دوستان و خانواده مان، در نظر بگیریم.

برای اطمینان از اعتبار مشاوره حقوقی شبانه روزی تلفنی، کافی است که مطمئن شوید در حال گفتگو با یک وکیل دادگستری پایه یک و کارکشته هستید، و برای آنکه با وکلا و مشاورین حقوقی فعال در موسسه حقوقی وکیل تلفنی و سابقه و رزومه آن ها آشنا شوید، به راحتی می توانید اطلاعات رسمی و مجوزهای قانونی فعالیت همکاران موسسه را، بر روی وب سایت ما مشاهده نمایید.

چه اعتباری بالاتر از اعتماد به نفس و آگاهی و راهکارهای موثری است که موفقیت شما را در مسائل قضایی و قانونی تضمین می کند و از حقوق شما دفاع می کند، وقتی شما از راهنمایی های یک متخصص کاربلد بهره می برید؟!

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی موسسه وکیل تلفنی

همانطور که پیش تر ذکر گردید، مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی، از جمله خدماتی است که موسسه وکیل تلفنی ارائه می دهد، اما همچنین برای شرایط مشاوره تلفنی که نیاز به پرداخت هزینه مشاوره هست، چارت هزینه مشاوره بر اساس مدت زمان مکالمه با وکیل در بخش مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به صورت اورژانسی یا ابتدای همین صفحه ذکر گردیده است.

هر چند که می توانید از طریق راه های ارتباطی با موسسه تماس گرفته و از شرایط مشاوره تلفنی رایگان و یا مشاوره هایی که نیاز به پرداخت هزینه دارد و نیز چگونگی استفاده از مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی به صورت تلفنی و آنلاین، آگاهی یابید.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، به جامعه ای قانون مدار می اندیشد که تمام هموطنان و شهروندان با آگاهی از حقوق حقه خویش و دیگران، در حفظ حریم قانونی خویش و احترام به حریم دیگران، بکوشند و بر این اساس، با ایده مشاوره حقوقی پیشگیرانه، سعی در ارتقای وجوه حقوقی زندگی روزمره و تخفیف تنش های ناشی از دعاوی قضایی در میان مردم، دارد.

 

 

وکیل آنلاین اورژانسی

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

و هر مکان، به واسطه مکالمه تلفنی با وکیل دادگستری، و در نتیجه دسترسی همگانی و فوری به راهکار حقوقی ۲۴ ساعته، می تواند راهکاری برای کاهش بسیاری از تخلف های قانونی و برخوردهای مجرمانه و تنش ها و دعواهایی در سطح جامعه باشد، که ناشی از نابلدی و عدم آگاهی از مراتب قضایی و حقوق قانونی است
سلام خسته نباشید . اتفاقا اخیرا با مطالعه سایت شما موضوعات بسیار مهمی را در خصوص معاملات و قرارداد متوجه شدیم که در اتفاقات روز مره ما بسیار بسیار مفید و مثمر ثمر خواهد بود . ممنون از اطلاع رسانی های مستمر و متوالی و روزانه شما عزیزان . تشکر
سلام، صورت شبانه روزی با وکیل تلفنی خود در تماس باشید و بدون محدودیت زمانی و مکانی، بدون نگرانی، در موارد اورژانسی، به جای استرس و یا سردرگمی، از مشاوره حقوقی ویژه تلفنی شبانه روزی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی ۲۴ ساعته تمام وقت و فوری، بهره برید. شبانه روزی بودن دیگر محدود به داروخانه و درمانگاه نیست، مسائل حقوقی و قانونی نیز، روز و شب نمی شناسد و ممکن است هر زمانی به راهنمایی های تخصصی یک وکیل دادگستری مجرب نیاز داشته باشید، فلذا به مدد ارتباطات از راه دور، مشاوره حقوقی شبانه روزی شب تا صبح و صبح تا شب، امکان تماس و استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی دارید و وکیل شما به صورتی تمام وقت و فوری، در تمام مراحل کنار شما خواهد بود.
سلام و عرض ادب، مشورت تلفنی با وکیل در کل روز و کل شب، یکی از تسهیلات ویژه ای است که موسسه حقوقی وکیل تلفنی ۲۴ ساعته و آنلاین، برای تمام مردم در نظر گرفته تا به راحتی و بدون فوت وقت، برای امور حقوقی خود تماس بگیرند و از راهکارهای حقوقی آنلاین و ۲۴ ساعته وکلای دادگستری بهره مند شوند. مسلماً پاسخ گویی به سوالات و مسائل حقوقی و قضایی، نیاز به تخصص و دانش و تجربه دارد و به همین دلیل مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، چیزی نیست که از عهده هر شخصی بربیاید، و در نتیجه مشاور حقوقی تلفنی فقط و فقط توسط وکلای دادگستری مجرب انجام می شود.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.
باسلام پاسخ گویی به سوالات و مسایل حقوقی و قضایی، نیاز به تخصص و و دانش و تجربه دارد. لذا مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، چیزی نیست که از عهده هر شخصی بربیاید. موسسه حقوقی وکیل تلفنی، امکان مشاوره حقوقی تلفنی فوری شبانه روزی را برای مراجعین خود فراهم آورده تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و تعیین وقت قبلی، تخصصی ترین راهکارهای حقوقی را به واسطه مشورت با وکیل مرد و یا وکیل زن دریافت کنند و بدون محدودیت های زمانی، دراسرع وقت، هر زمان که نیاز به مشاوره دارند، از خدمات وکیل تلفنی موسسه بهره مند گردند و این میتواند راهکاری برای کاهش بسیاری تخلفهای قانونی و برخوردهای مجرمانه و تنشها و دعواهایی در سطح جامعه باشد که ناشی از نابلدی و عدم آگاهی از مراتب قضایی و حقوق قانونی است. درود بر شما
یکی از مزایای دوران همه گیری بیماری قطعا آشنایی و تمایل بیشتر مردم به استفاده از خدمات غیرحضوری و دورکاری بود در طول این مدت وکیل تلفنی با معرفی مشاورین و وکلای مجرب در زمینه پرونده هایی که برای شرکت من تشکیل شده بود کمک فراوانی به ما کرد و به کمک جلساتی که بیشتر غیرحضوری برگزار شد درصد زیادی از مشکلات مرتفع شد خواستم از بابت کیفیت و سطح علمی بالای جلسات مشاوره از مدیریت موسسه جناب آقای دکتر توکلی کمال تشکر و قدردانی داشته باشم
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام و احترام، یکی از مولفه های مهم جهان امروز سریع بودن امور مختلف هست. انسان ها دوست دارند در اسرع وقت نسبت به انعقاد معامله اقدام نمایند، در اسرع وقت ماشین خریداری کنند ، در اسرع وقت به سفر بروند و ... شاید یکی از دلایل این کار تورم افسار گسیخته ای باشد که گریبانگیر جامعه ما شده و مردم ما بیم آن را دارند که اگر معامله کالایی به جای امرور در فردا صبح صورت پذیرد متضرر شوند و نتوانند کاری را که نیت آن را داشته اند به نحو مطلوب انجام دهند. لذا داشتن مشاورینی که در اسرع وقت در دسترس بوده و توانایی ارائه انواع مشاوره ها را داشته باشند بسیار مهم و حیاتی است. ویژگی بسیار مهم این نوع مشاوره ها این بودئه که بعلت دسته بندی دقیق و اصولی صورت گرفته شما این اختیار را دارید تا در هر ساعتی از شبانه روز در ایام تعطیل یا غیر تعطیل با موسسه تماس گرفته و با اعلام نیاز خود مشاوره مطلوب خویش را دریافت نمایید. این مشاوره های نامحدود بوده و در هر ساعتی از شبانه روز قابل ارائه می باشد یعنی تفاوتی نمی کند که ساعت 6 صبح جمعه در فصل زمستان باشد یا عصر یک روز گرم تابستانی، این مشاوره ها به صورت 24 ساعته بوده و نتیجه مطلوبی را برای کابران پیش از انجام هر عمل و واقعه حقوقی در بر خواهد داشت. نکته مهم دیگر اینکه این مشاورین دارای رده های بالای وکالت یا کارشناسی بوده و سالها تجربه کاری خویش را با صبور و دلسوزی تمام در اختیار شما قرار خواهند داد پس فقط کافی است قبل از هر اقدامی با یک تماس ساده با موسسه وکیل تلفنی از خدمات ارزنده ایشان بهره مند گردید.
با سلام همانطور که پیش تر ذکر گردید، مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی، از جمله خدماتی است که موسسه وکیل تلفنی ارائه می دهد، اما همچنین برای شرایط مشاوره تلفنی که نیاز به پرداخت هزینه مشاوره هست، چارت هزینه مشاوره بر اساس مدت زمان مکالمه با وکیل در بخش مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به صورت اورژانسی یا ابتدای همین صفحه ذکر گردیده است. هر چند که می توانید از طریق راه های ارتباطی با موسسه تماس گرفته و از شرایط مشاوره تلفنی رایگان و یا مشاوره هایی که نیاز به پرداخت هزینه دارد و نیز چگونگی استفاده از مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی به صورت تلفنی و آنلاین، آگاهی یابید
اینکه ساعت 3 شب بتونی مشاوره بگیری واقعا عالیه ،مشاوره با وکیلتون کارآمد و عالی بود با صبر و حوصله و دقیق راهنمایی و مشاوره انجام شد
کاربران گرامی می توانند ضمن تماس با موسسه وکیل تلفنی ‌ و بهره مندی از راهنمایی و مشاوره وکلا و مشاورین ‌حقوقی خبره گام هایی استوار درجهت حل معضلات و دعاوی حقوقی و کیفری خویش بردارند. کارشناس ارشد حقوق خانواده ملیکا محبوبی کد ۹۷۲۴.
درود دقیقا خیلی عالی میشه که مراجعان عزیز بدونند که قطعا میتونن در صورت تحمیل یک دعوی از ما کمک بگیرند ولی پیشگیری از اون دعوی رو هم تو اولویت قرار بدند و امور فوق العاده تخصصی مثل قرارداد ها لوایح قضایی امور شرکتی رو خودشون انجام ندند که خدایی نکرده باعث ایجاد مشکلات قضایی و مالیاتی سنگین بشه
ضمن عرض سلام و ادب باستحضار مي رساند مشاوره حقوقي بصورت اينترنتي و تماس تلفني قابليت انجام دارد و بنده و همكاران بزرگوارم آماده ارائه خدمات حقوقي به شما عزيزان هستيم موفق باشيد
سلام مشاوره در هر ساعت از شبانه روز بهترین کمک به افرادی از جامعه است که به طور ناگهانی دچار معضل ومشکلی ناخواسته شده خود وخانواده شان دچار رنج واسترس می شوند اینجانب باموردی برخورد کردم که ساعت دو ونیم بامداد فردی از یکی از کشورهای خارج مشاوره خواسته اگرچه وی فردی بی ادب وگستاخ بود اما با صبر وحوصله به وی پاسخ داده شد
با سلام همکاران گرامی مجموعه وکیل تلفنی .موضوع مهمی که در مطلب اشاره شده لزوم امکان ارتباط شبانه روزی با وکلای مجرب موسسه است چون اتفاقاتی در شبانه روز ممکنه برای فرد در طی ساعاتی از شبانه روز بیوفته که امکان تماس با وکلا نداشته باشند وبرقراری تماس با مجموعه این امکان را برای مردم فراهم می سازد
سلام سایت وکیل تلفنی. من بابت یک پرونده وکیل داشتم اما خواستم از نظر وکلای دیگر نیز استفاده کنم این شد که با وکلای موسسه وکیل تلفنی ارتباط گرفتم و نظر آنها را نیز دریافت نمودم و در نهایت به یک نتیجه خوب رسیدم که این موضوع را با وکیلم هم در میان گذاشتم. در نهایت با تجمیع نظرات وکلا و قانع کردن قاضی محترم رای گرفتم. واقعا باورم نمیشه
با سلام خدمت کاربران گرامی و معزز.خدمات مشاوره وکیل تلفنی در خدمت تمامی شما عزیزان هست.موکدا به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که قبل از هر اقدامی با وکلای موسسه مشورت کافی و وافی را انجام دهید تا یک راه را ۲ بار و ۳ بار طی نکنید.با تشکر.مسیح اقاداودی از وکلای موسسه در خدمت شما.کد ۲۰۵۵۴

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی