موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی شبانه روزی

مشاوره حقوقی شبانه روزی

شبانه روزی بودن مشاوره حقوقی تلفنی یعنی کل روز و کل شب امکان تماس با وکیل خود را دارید. یک وکیل تلفنی 24 ساعته تمام وقت و فوری شب تا صبح و صبح تا شب، در موارد حقوقی همراه شما است. مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، زیرمجموعه مشاوره حقوقی شبانه روزی فوری و تمام وقت موسسه حقوقی وکیل تلفنی است. 

 

بریده ی سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص فعالیت شبانه روزی موسسه حقوقی ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"برای دریافت هرگونه مشاوره حقوقی در زمینۀ حقوقی مورد نظرتان، کافیست تصویرک زیر را کلیک نمایید تا فوراً به صفحه مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص در زمینه مورد نظرتان متصل گردید"

 

 

 

به صورت شبانه روزی با وکیل تلفنی خود در تماس باشید و بدون محدودیت زمانی و مکانی، بدون نگرانی، در موارد اورژانسی، به جای استرس و یا سردرگمی، از مشاوره حقوقی ویژه تلفنی شبانه روزی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی 24 ساعته تمام وقت و فوری، بهره برید.

شبانه روزی بودن دیگر محدود به داروخانه و درمانگاه نیست، مسائل حقوقی و قانونی نیز، روز و شب نمی شناسد و ممکن است هر زمانی به راهنمایی های تخصصی یک وکیل دادگستری مجرب نیاز داشته باشید، فلذا به مدد ارتباطات از راه دور، مشاوره حقوقی شبانه روزی شب تا صبح و صبح تا شب، امکان تماس و استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی دارید و وکیل شما به صورتی تمام وقت و فوری، در تمام مراحل کنار شما خواهد بود.

 

شبانه روزی بودن مشاوره حقوقی تلفنی، چه لزومی دارد؟

 

necessity of 24-hour legal advice

لزوم مشاوره حقوقی شبانه روزی

 

امکان بهره مندی به مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان، به واسطه مکالمه تلفنی با وکیل دادگستری، و در نتیجه دسترسی همگانی و فوری به راهکار حقوقی 24 ساعته، می تواند راهکاری برای کاهش بسیاری از تخلف های قانونی و برخوردهای مجرمانه و تنش ها و دعواهایی در سطح جامعه باشد، که ناشی از نابلدی و عدم آگاهی از مراتب قضایی و حقوق قانونی است.

شاید اگر همه شهروندان می توانستند در هر ساعتی از شبانه روز، پرسش ها و گرفتاری های حقوقی خود را از طریق گفتگو با یک مرجع تخصصی و معتبر مانند مشورت با وکلای دادگستری، رفع و حل نمایند، بسیاری از درگیری ها و نزاع های حقوقی و تخلفات قانونی، کاهش می یافت و زندگی در چنین جامعه ای، امنیت و رفاه بیشتری، لااقل در مصادیق قضایی، برای مردم فراهم می نمود.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، با در نظر گرفتن نیازهای فوری و اورژانسی هموطنان عزیز به بهره مندی از راهکارهای حقوقی، تمام موانع مکانی و زمانی را از پیش پای مراجعین خود برداشته و راه را برای آسودگی زیر سایه حمایت های حقوقی عادلانه، هموار نموده است.

پس دیگر نگران ساعات اداری و غیر اداری، تعطیلات و خواب و بیداری نباشید، موسسه وکیل تلفنی در هر ساعت و هر روز و هر شب، در کنار شما خواهد بود.

 

آیا مشاوره حقوقی شبانه روزی توسط وکلای دادگستری انجام می شود؟

مشورت تلفنی با وکیل در کل روز و کل شب، یکی از تسهیلات ویژه ای است که موسسه حقوقی وکیل تلفنی 24 ساعته و آنلاین، برای تمام مردم در نظر گرفته تا به راحتی و بدون فوت وقت، برای امور حقوقی خود تماس بگیرند و از راهکارهای حقوقی آنلاین و 24 ساعته وکلای دادگستری بهره مند شوند.

مسلماً پاسخ گویی به سوالات و مسائل حقوقی و قضایی، نیاز به تخصص و دانش و تجربه دارد و به همین دلیل مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، چیزی نیست که از عهده هر شخصی بربیاید، و در نتیجه مشاور حقوقی تلفنی فقط و فقط توسط وکلای دادگستری مجرب انجام می شود.

 

آیا مشاوره حقوقی شبانه روزی نیاز به تعیین وقت قبلی دارد؟

وقتی حرف از مشاوره حقوقی فوری و تلفنی به میان می آید، دیگر لزوم به هماهنگی از قبل و تعیین وقت قبلی معنا ندارد.

 

24-hour legal advice with no receptioning

مشاوره حقوقی 24 ساعته، شبانه روزی و فوری بدون نیاز به تعیین وقت قبلی

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، امکان مشاوره حقوقی تلفنی فوری شبانه روزی را برای مراجعین خود فراهم آورده تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و تعیین وقت قبلی، تخصصی ترین راهکارهای حقوقی را به واسطه مشورت با وکیل مرد و یا مشورت با وکیل زن، دریافت کنند و بدون محدودیت های زمانی، در اسرع وقت، هر زمان که نیاز به کمک و راهنمایی داشتند، تنها با فشار دادن چند دکمه، به صورت تلفنی با وکلای دادگستری گفتگو کنند.

 

مشاوره حقوقی شبانه روزی به چه صورتی در موسسه وکیل تلفنی انجام می شود؟

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، روش های متنوعی را برای طرح سوالات حقوقی کاربران فراهم آورده است که شامل اورژانس وکالت 24 ساعته برای مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی و پرسیدن سوالات حقوقی آنلاین و اورژانسی است، شعب رسمی موسسه وکیل تلفنی، برای تمام شهرهای ایران، آماده پاسخ دهی به سوالات شما هموطنان عزیز در اسرع وقت و از طریق تلفن است تا بتوانید موضوعات کاملا شخصی خود را در زمینه مسائل حقوقی و قانونی طرح نمایید.

 

آیا مشاوره حقوقی شبانه روزی رایگان می باشد؟

امکان استفاده از گزینه مشاوره حقوقی شبانه روزی رایگان برای پرسش سوالات حقوقی به شیوه تلفنی یا آنلاین از دیگر امکاناتی است که موسسه حقوقی وکیل تلفنی، به عنوان یک گزینه بر روی پایگاه اینترنتی خود در دسترس کاربران قرار داده است.

البته علاوه بر اینکه موسسه حقوقی وکیل تلفنی، طرح هایی برای بهره مندی از مشاوره حقوقی شبانه روزی رایگان دارد، اما برای آگاهی از تعرفه هزینه های مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای مجرب دادگستری، می توانید از بخش اورژانس وکالت 24 ساعته، به جدول هزینه های مشاوره حقوقی تلفنی بر حسب مدت زمان مشاوره، دسترسی بیابید.

 

شماره تماس برای مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل دادگستری

 

best lawyer,s telephone number in iran

مشاوره تلفنی 24 ساعته با بهترین وکیل دادگستری ایران

 

برای درخواست مشاوره حقوقی تلفنی می توانید از طریق شماره گیری خط ویژه موسسه حقوقی وکیل تلفنی، استفاده کنید، شماره 021-476259 آماده پاسخگویی به کاربران جهت طرح درخواست مشاوره حقوقی تلفنی است.

 

آیا مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی دارای اعتبار می باشد؟

شاید بسیاری از مردم فکر کنند که مشاوره حقوقی تلفنی با حضور وکلای شبانه روزی، چندان قابل اعتماد نیست.

گویا عادت به پرداخت هزینه های گزاف و صرف وقت و انرژی اضافه و مواجهه با دردسرهای مختلف، به صورت پیش فرض، مهر تاییدی بر اعتبار خدمات و محصولات مختلف در نظر مشتریان و مخاطبین است.

اما زمان آن رسیده که با کشیدن خط بطلان بر این عادت ذهنی، فرصت بهره مندی از مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی موسسه وکیل تلفنی را بدون هزینه ها و دردسرهای تردد و مشکلات زمانی، برای خویش و دوستان و خانواده مان، در نظر بگیریم.

برای اطمینان از اعتبار مشاوره حقوقی شبانه روزی تلفنی، کافی است که مطمئن شوید در حال گفتگو با یک وکیل دادگستری پایه یک و کارکشته هستید، و برای آنکه با وکلا و مشاورین حقوقی فعال در موسسه حقوقی وکیل تلفنی و سابقه و رزومه آن ها آشنا شوید، به راحتی می توانید اطلاعات رسمی و مجوزهای قانونی فعالیت همکاران موسسه را، بر روی وب سایت ما مشاهده نمایید.

چه اعتباری بالاتر از اعتماد به نفس و آگاهی و راهکارهای موثری است که موفقیت شما را در مسائل قضایی و قانونی تضمین می کند و از حقوق شما دفاع می کند، وقتی شما از راهنمایی های یک متخصص کاربلد بهره می برید؟!

 

مطالب زیر شما را یاری خواهند کرد تا به راحتی حق خود را بگیرید و آن را بستانید

مشاوره حقوقی با 1000 وکیل موفق در زمینه های مختلف حقوقی

مشاوره آنلاین و رایگان خانواده

مشاوره پیشگیرانه حقوقی چیست؟ و چرا استفاده از آن سودمند است؟

رویکرد حقوقی ایران در مورد رحم اجاره ای در سال 1399 - 1400

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی موسسه وکیل تلفنی

همانطور که پیش تر ذکر گردید، مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی، از جمله خدماتی است که موسسه وکیل تلفنی ارائه می دهد، اما همچنین برای شرایط مشاوره تلفنی که نیاز به پرداخت هزینه مشاوره هست، چارت هزینه مشاوره بر اساس مدت زمان مکالمه با وکیل در بخش مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به صورت اورژانسی یا ابتدای همین صفحه ذکر گردیده است.

هر چند که می توانید از طریق راه های ارتباطی با موسسه تماس گرفته و از شرایط مشاوره تلفنی رایگان و یا مشاوره هایی که نیاز به پرداخت هزینه دارد و نیز چگونگی استفاده از مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی به صورت تلفنی و آنلاین، آگاهی یابید.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، به جامعه ای قانون مدار می اندیشد که تمام هموطنان و شهروندان با آگاهی از حقوق حقه خویش و دیگران، در حفظ حریم قانونی خویش و احترام به حریم دیگران، بکوشند و بر این اساس، با ایده مشاوره حقوقی پیشگیرانه، سعی در ارتقای وجوه حقوقی زندگی روزمره و تخفیف تنش های ناشی از دعاوی قضایی در میان مردم، دارد.

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی