موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۱:۴۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی شبانه روزی

مشاوره حقوقی شبانه روزی

شبانه روزی بودن مشاوره حقوقی تلفنی یعنی کل روز و کل شب امکان تماس با وکیل خود را دارید. یک وکیل تلفنی 24 ساعته تمام وقت و فوری شب تا صبح و صبح تا شب، در موارد حقوقی همراه شما است. مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، زیرمجموعه مشاوره حقوقی شبانه روزی فوری و تمام وقت موسسه حقوقی وکیل تلفنی است. 

 

بریده ی سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص فعالیت شبانه روزی موسسه حقوقی ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 

Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 021-47625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
رزرو فوری مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی شبانه روزی از خدمات محبوب وکیل تلفنی است که به صورت شبانه روزی یا 24 ساعته به هموطنان عزیزمان از هر قشری ارائه می گردد؛ این مشاوره به روش های آنلاین و تلفنی قابلیت انجام داشته و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری را تجربه نمایید؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

 

به صورت شبانه روزی با وکیل تلفنی خود در تماس باشید و بدون محدودیت زمانی و مکانی، بدون نگرانی، در موارد اورژانسی، به جای استرس و یا سردرگمی، از مشاوره حقوقی ویژه تلفنی شبانه روزی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی 24 ساعته تمام وقت و فوری، بهره برید.

شبانه روزی بودن دیگر محدود به داروخانه و درمانگاه نیست، مسائل حقوقی و قانونی نیز، روز و شب نمی شناسد و ممکن است هر زمانی به راهنمایی های تخصصی یک وکیل دادگستری مجرب نیاز داشته باشید، فلذا به مدد ارتباطات از راه دور، مشاوره حقوقی شبانه روزی شب تا صبح و صبح تا شب، امکان تماس و استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی دارید و وکیل شما به صورتی تمام وقت و فوری، در تمام مراحل کنار شما خواهد بود.

 

شبانه روزی بودن مشاوره حقوقی تلفنی، چه لزومی دارد؟

 

necessity of 24-hour legal advice

لزوم مشاوره حقوقی شبانه روزی

 

امکان بهره مندی به مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان، به واسطه مکالمه تلفنی با وکیل دادگستری، و در نتیجه دسترسی همگانی و فوری به راهکار حقوقی 24 ساعته، می تواند راهکاری برای کاهش بسیاری از تخلف های قانونی و برخوردهای مجرمانه و تنش ها و دعواهایی در سطح جامعه باشد، که ناشی از نابلدی و عدم آگاهی از مراتب قضایی و حقوق قانونی است.

شاید اگر همه شهروندان می توانستند در هر ساعتی از شبانه روز، پرسش ها و گرفتاری های حقوقی خود را از طریق گفتگو با یک مرجع تخصصی و معتبر مانند مشورت با وکلای دادگستری، رفع و حل نمایند، بسیاری از درگیری ها و نزاع های حقوقی و تخلفات قانونی، کاهش می یافت و زندگی در چنین جامعه ای، امنیت و رفاه بیشتری، لااقل در مصادیق قضایی، برای مردم فراهم می نمود.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، با در نظر گرفتن نیازهای فوری و اورژانسی هموطنان عزیز به بهره مندی از راهکارهای حقوقی، تمام موانع مکانی و زمانی را از پیش پای مراجعین خود برداشته و راه را برای آسودگی زیر سایه حمایت های حقوقی عادلانه، هموار نموده است.

پس دیگر نگران ساعات اداری و غیر اداری، تعطیلات و خواب و بیداری نباشید، موسسه وکیل تلفنی در هر ساعت و هر روز و هر شب، در کنار شما خواهد بود.

 

مطالب زیر شما را یاری خواهند کرد تا به راحتی حق خود را بگیرید و آن را بستانید

مشاوره حقوقی با 1000 وکیل موفق در زمینه های مختلف حقوقی

مشاوره آنلاین و رایگان خانواده

مشاوره پیشگیرانه حقوقی چیست؟ و چرا استفاده از آن سودمند است؟

رویکرد حقوقی ایران در مورد رحم اجاره ای در سال 1399 - 1400

 

آیا مشاوره حقوقی شبانه روزی توسط وکلای دادگستری انجام می شود؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.