موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

وکیل همراه

 وکیل همراه

با توجه به مشکلات و دغدغه های زندگی ماشینی، احتمال بروز مشکلات برای هر خانواده ای دور از انتظار نیست؛ افرادی در حل مشکلات موفق تر عمل می کنند که از مشاوره حقوقی بیشترین کمک را دریافت کنند تا هم هزینه کمتری پرداخت نموده و هم از لحاظ فکری صدماتی را متحمل نشوند؛ از این رو شما در ادامه این مطلب، با مفهوم وکیل همراه آشنا شده و نحوه ارتباط با ایشان را خواهید آموخت؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتما مشاهده فرمایید.

 

وکیل همراه و معرفی آن توسط یکی از بانوان وکیل ما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وکیل همراه کیست و روش های ارتباط با چگونه است؟

 

Mobile lawyer and ways to contact

وکیل همراه 24 ساعته و آنلاین با شما

 

وکالت چیست؟

 • وکالت در معنای لغوی به معنای واگذار کردن است و به عبارتی اعتماد و تکیه کردن به دیگری است.

 وکالت در قانون یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می شوند؛ وکالت یکی از موجه ترین مشاغل اجتماعی است.

 

وکیل کیست؟

 • وکیل در قانون و مقررات به کسی گفته می شود که از طرف شخص دیگری، اعم از حقوقی یا حقیقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود.

 

با توجه به گستردگی جهان امروزی و نزدیکی افراد در جامعه و زیاد شدن مناسبات اجتماعی اختلاف میان آنها نیز زیاد شده و جهت حل این اختلافات نیاز به حاکم قضایی کاملا مشهود است.

اشخاص در جامعه همانقدر که نیاز به پزشک برای درمان بیمار جسمی و روانی خود دارند در مشکلات و پیشامد های قضایی برای بوجود نیامدن ضرر جسمی و روحی به فرد متخصصی مانند وکیل نیاز دارند؛ زیرا مشاوره حقوقی به مسائل حقوقی آگاهی کامل داشته و از ضرر و زیان احتمالی جلوگیری می کند.

 با توجه به اصل 35 قانون جمهوری اسلامی ایران، در همه دادگاه ها، طرفین دعوا حق دارند برای خود وکیل انتخاب کنند و اگر به هر دلیلی توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند باید برای آن ها امکان تعیین وکیل فراهم شود.

وکیل همراه به وکیلی گفته می شود که، دلسوز، با تجربه، امانتدار، امین، صادق و پیگیر باشد تا بتواند به عنوان یک وکیل همیشگی در تمامی مسائل حقوقی مشاور و همراه موکل خود باشد.

شما می توانید با انتخاب وکیل همراه تمامی کارهای حقوقی خود را به او سپرده و نگران مسائل و مشکلات پیش آمده نباشید.

 

مزایای دریافت  مشاوره  از وکیل همراه در چیست؟

 

 

مشورت لازم در خصوص حل  مسائل حقوقی  با مراجعه به موسسات حقوقی بهترین مسیر در حل مشکلات بوجود آمده است.

با استفاده از مشاور حقوقی تخصصی در زمینه حل مسائل حقوقی و کیفری می توانید از حقوق خود آگاهی پیدا نموده و از لگد مال شدن حقتان توسط دیگران جلوگیری کنید.

وکلای دادگستری و مشاوران در موسسه حقوقی با توجه به علم خود در زمینه مسائل و قوانین حقوقی بهترین وکیل همراه شما خواهند بود و به واسطه مزایای مشاوره از وکیل همراه با خیالی راحت در مواقع سخت و دشوار زندگی می توانید با خیالی آسوده به فعالیت پرداخت و نگران مسائل و مشکلات بوجود آمده نباشید.

 

مزایای دریافت مشاوره از وکیل همراه عبارتند از:

 

Benefits of legal advice with Mobile lawyer

مشاوره فوری و تخصصی 24 ساعته با وکیل همراه و متخصص

 

ساده شدن راه برای شرایطی بوجود آمده

 • مسائل حقوقی همیشه دارای پیچیدگی هایی است که حل آن از دست هر فرد عادی امکان پذیر نیست و در واقع بهترین راه حل مراجعه به مراکز حقوقی جهت مشاوره حقوقی و یا تماس آنلاین و یا تلفنی با مشاوران حقوقی است؛ زیرا این افراد با توجه به تحصیلات و تخصص خود در مورد مسائل حقوقی، در کمترین زمان ممکن  بهترین و کوتاه ترین راه حل قانونی را به شما معرفی خواهند نمود.

 

تهیه موافقت نامه های قانونی

 • بهترین مسیر برای پیشبرد مشکل بوجود آمده و مطرح نمودن آن به صورت قانونی مراجعه به  موسسات حقوقی جهت تنظیم توافق نامه قانونی است تا به واسطه آن بتوانید در دادگاه درخواست خود را به ثبت برسانید.

با حضور مشاور حقوقی آگاه به مسائل حقوقی دادخواست خود را تنظیم نمایید تا نتیجه بهتری در دادگاه بدست آورید.

 

پس انداز کردن پول از طریق مشاور حقوقی

 • مشاوره حقوقی با علم و آگاهی از چگونگی حل و فصل مشکلات از جریمه های بی مورد و تسویه حساب های مالی که به صورت غیر قانونی از شما طلب می شود جلوگیری کرده و حق و حقوق شما را با کمترین هزینه طلب می کند.

 

وکیل همراه 24 ساعته آنلاین در چه زمینه های حقوقی خدمت رسانی می کند؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

در زندگی امروزه کمتر کسی است که با مشکلات و مسائل حقوقی برخورد نداشته باشد؛ در همین راستا بهتر است افراد آگاهی کامل قبل از بوجود آمدن مشکلی را بدست آورده زیرا  چگونگی برخورد با مشکلات می تواند نتیجه ای بسیار خوبی  را به همراه داشته باشد.

خوشبختانه ما در عصر ارتباطات زندگی می کنیم و شما می توانید با بروز هر مشکلی با وکلای اورژانسی ما به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید و از خدماتی  مانند:

 1. مشاوره حقوقی با وکیل.

 

 1. مشاوره حقوقی خانواده با وکیل همراه.

 

 1. مشاوره حقوقی دعاوی کیفری و ملکی.

 

 1. مشاوره حقوقی 24 ساعته رایگان با وکیل همراه.

 

 1. مشاوره حقوقی در رابطه با عقد و نوشتن قرارداد.

 

 1. مشاوره حقوقی در حوزه طلاق و مشکلات خانواده، برخوردار شوید.

 

بهترین روش توصیه شده ارتباط با وکیل همراه در چیست؟

 

Best advised way to contact with Mobile lawyer

حل فوری انواع دعاوی حقوقی با دریافت مشاوره فوری از وکیل همراه

 

برای ارتباطی درست با وکیل همراه و استفاده از خدماتی نظیر، مشاوره حقوقی، پذیرش وکالت، تنظیم دادخواست، لایحه و یا شکواییه و به طور کلی خدمات حقوقی و کیفری راه های مختلفی وجود دارد مانند:

 

وکیل آنلاین:

 

 

 ارتباط سریع در فضای مجازی و اینترنت کار را آسان نموده است و یکی از ارزان ترین راههای ارتباطی به شمار می آید.

در واقع شما می توانید در موقع بروز هر مشکل و نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین از طریق فضای مجازی نظیر تلگرام، اینستاگرام، واتس آپ و سایر پیام رسان های داخلی و خارجی و یا تالارهای گفتگو سایت از مشاوره حقوقی استفاده نموده و پاسخ خود را دریافت نمایید.

مشاوره حقوقی با وکیل همراه به صورت آنلاین می تواند گزینه خوبی باشد برای افرادی باشد که به وکیل خوب و مطمئن دسترس ندارند و نیاز هست در کمترین و سریعترین زمان ممکن پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

 

وکیل تلفنی:

 

 

وکیل تلفنی اصطلاحی است که در مواقع ارتباط تلفنی با وکیل مورد نظر خود برقرار می کنید پاسخ سوالات و مشکلات پیش آمده از وکیل در یک دفتر و یا موسسه حقوقی می تواند حس خوب و سرعت در انتقال پیام  را بوجود آورد و ارزانی این ارتباط می تواند از دیگر مزایای این ارتباط باشد.

 • در این موسسه حقوقی وکلای با تجربه ما با حوصله به سوالات موکل های خود گوش داده و از مشکلات با خبر می شوند و راهنمایی های لازم را انجام می دهند؛ بنابراین دیگر نباید نگران مسائل پیش آمده باشید؛ زیرا تماس تلفنی با وکیل همراه خود می تواند گزینه بسیار مناسبی برای حل مشکلات و رسیدن به راه های قانونی برای رفع مشکل می باشد.

 

بهترین وکیل:

 

 

انتخاب وکیلی مجرب و متخصص برای هر پرونده ای تابع شرایط بوجود آمده و نوع پرونده (حقوقی، کیفری)، ادله و مستندات موجود در پرونده، شهر و استان محل طرح پرونده، فرد وکالت دهنده و... می باشد و دراصل می توان گفت بهترین وکیل همراه، وکیلی است که تجربه کافی در زمینه موضوع پرونده اعم از طرح دعوی، شرکت در دادگاه و دفاع از موکل را به خوبی داشته باشد و بتواند در حوزه های تخصصی زیادی فعالیت کند، دارای قدرت بیان و استدلال بالایی باشد، ادله پرونده را با تخصص و تیز بینی خود به درستی مورد بررسی قرار دهد، دارای قدرت مدیریتی بالایی باشد، بطوریکه جلسه دادگاه را به خوبی مدیریت کند و توجه دادگاه را به نفع خود تغییر دهد.

 

آیا امکان اعطای وکالت به وکیل همراه وجود دارد؟

 

 

افرادی که مشغله کاری زیادی دارند و خودشان وقت رسیدگی به کارهایشان را ندارند می توانند به طور رسمی انجام بسیار از کارهای حقوقی شان را به وکیل همراه خود بسپارند در قانون وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را نایب خود برای انجام امری قرار می دهد و این عقد با اراده دو طرف بسته می شود و برای راحت تر شدن امور و رفع نیازها ی کوتاه مدت برقرار می شود.

 

وکالت نامه ها بر دو نوع تقسیم بندی می شوند:

 • وکالت مطلق (تام): یعنی تمامی امور شخصی خود چه اداری و چه مالی را به وکیل همراه خود بسپارید.

 

 • وکالت مقید: در این نوع وکالت، مورد وکالت مشخص شده و وکیل موظف به انجام همان مورد معین دارد.

 

برای نوشتن وکالت نامه همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه وکیل و موکل در محضر ضروری است در هر وکالتی که از سوی موکل به وکیلی داده می شود باید مدارکی مبنی بر داشتن آن حق توسط شخص موکل ارائه شود.

شما می توانید ضمن ارتباط با مجموعه ما  از مشاوره  وکلای امین و کاردان بهره جسته و وکیلی همراه و همدل را برای حل و فصل مشکلات در کنارتان داشته باشید.

 

هزینه خدمات وکیل همراه چقدر است؟ و چگونه آن را پرداخت کنیم؟

 

Mobile lawyer price for services

دسترسی و ارتباط فوری با ارزان ترین وکیل همراه تلفنی و آنلاین

 

مشاوره حقوقی رایگان بیشتر در ارتباطات تلفنی و یا آنلاین جهت پاسخ به سوالات ساده و مشخص نمودن بهترین مسیر جهت حل حقوقی مشکل است  نه بررسی پرونده، و هزینه خدمات وکالت تابع مواردی مانند نوع وکالت نامه محضری، ارزش مادی پروژه ای که وکالت نامه برای آن تنظیم شده است و هزینه ثبتی تنظیم وکالت نامه خواهد بود که در سایت اداره کل ثبت اسناد و املاک موجود و قابل دسترسی است.

 

 

وکیل آنلاین

نحوه ارتباط با بهترین وکلا از طریق واتساپ

گارانتی و تضمین مشاوره حقوق در موسسه حقوقی وکیل تلفنی

نحوه اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

پرسش ها و پاسخ های رایج در مورد وکیل تلفنی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

به نظر من که خیل خوبه به خصوص وقتی در همه زمینه های حقوقی میشه تماس گرفت.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی