موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندرها

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها

عصر کسب و کار های اینترنتی، با انبوهی از ایده ها و فکر های نو همراه است که اگر به درستی سر و سامان نگیرند، هرگز به مرحله عمل نمی رسند. ایده های خلاقانه نیاز به حفاظت و مراقبت دارند؛ وکیل استارتاپ فوری و 24 ساعته با مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها، بایدها و نبایدهای حقوقی یک استارتاپ را به شما آموزش می دهد، با ما همراه باشید.

 

سخنان دکتر هادی توکلی (رئیس هیئت مدیره وکیل تلفنی) در خصوص یکی از عوامل اساسی و مهم در یک  استارتاپ

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"حفظ اسرار یکی از مهم ترین تعهدات اعضای رده بالایی است که اصولاً برای آنها سوگند نیز یاد می گردد، اما با این حال در بسیاری از موارد می بینیم که اسرار تجاری یک شرکت گاهاً بین کارکنان رده پایین نیز دهان به دهان می چرخد یا اینکه رقبا به این اطلاعات بو برده و از آنها برای خواندن دست شما استفاده می نمایند، این که بدانیم چه کسی عهد شکنی یا سهل انگاری کرده، کاملا قابلا پیگیری می باشد؛ کافیست تا با وکلای استارتاپی ما از طریق لمس تصویرک زیر تماس گرفته و موضوع را با آنها در میان بگذارید تا بهترین و عملی ترین راهکار های ممکن را دریافت نمایید"

 

 

عدم رعایت محرمانگی در اسرار شغلی جرم است؟

 

secret relieving is crime

اورژانس 24 ساعته حل مشکلات استارتاپ ها

 

همیشه در یک جمع دوستانه؛ بالاخره یک جای بحث به شروع یک کسب و کار و هیجان های مربوط به آن ختم می شود و یک دنیا ایده های نو بعد از خداحافظی از یکدیگر به فراموشی سپرده می شود. بعد ها شاید وقتی خبری از کسب و کارهای اینترنتی به گوشمان می خورد، اولین واکنشمان این است: آه این دقیقا همان چیزی بود که با دوستانمان درباره اش حرف زدیم؛ اما برای شروع هیچوقت دیر نیست.

ایده های خلاقانه نیاز به حفاظت و مراقبت دارند. وکیل استارتاپ فوری و 24 ساعته با مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها، بایدها و نبایدهای حقوقی یک استارتاپ را به شما آموزش می دهد.

اولین نکته ای که مشاوره استارتاپی به شما می گوید الزام قرارداد منع افشای اطلاعات یا پیمان نامه عدم افشا به انگلیسی Non-Disclosure Agreement به اختصار NDA می باشد. این قرارداد بین دو شخص حقیقی یا حقوقی به منظور توافق در حفظ محرمانگی داده‌ها، اطلاعات و دانش مرتبط با حوزه کاری است که حین انجام کار یکی از طرفین یا هر دو مایل، ملزم و یا ناچار به اشتراک گذاری آن در جهت پیشبرد اهداف کاری هستند.

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها به شما می گوید که این قرارداد مهم ترین بخش شروع کسب و کارتان می باشد. مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین قرارداد محرمانگی آنلاین و فوری را به شما آموزش می دهد.


مجازات عدم رعایت محرمانگی در استارتاپ