موسسه وکیل تلفنی

 • م ايماني گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • نیلا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۵:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۴:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۲:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۱۷:۵۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • اشرف باقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۰:۳۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • محمد میرخانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳۶:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • ali siamaki گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۲۸:۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • Amir Asadi گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندرها

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها

عصر کسب و کار های اینترنتی، با انبوهی از ایده ها و فکر های نو همراه است که اگر به درستی سر و سامان نگیرند، هرگز به مرحله عمل نمی رسند. ایده های خلاقانه نیاز به حفاظت و مراقبت دارند؛ وکیل استارتاپ فوری و 24 ساعته با مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها، بایدها و نبایدهای حقوقی یک استارتاپ را به شما آموزش می دهد، با ما همراه باشید.

 

سخنان دکتر هادی توکلی (رئیس هیئت مدیره وکیل تلفنی) در خصوص یکی از عوامل اساسی و مهم در یک  استارتاپ

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
3۰ دقیقه مشاوره حقوقی استارتاپ با وکیل 30۰.۰۰۰ هزار تومان
6۰ دقیقه مشاوره حقوقی استارتاپ با وکیل 50۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"حفظ اسرار یکی از مهم ترین تعهدات اعضای رده بالایی است که اصولاً برای آنها سوگند نیز یاد می گردد، اما با این حال در بسیاری از موارد می بینیم که اسرار تجاری یک شرکت گاهاً بین کارکنان رده پایین نیز دهان به دهان می چرخد یا اینکه رقبا به این اطلاعات بو برده و از آنها برای خواندن دست شما استفاده می نمایند، این که بدانیم چه کسی عهد شکنی یا سهل انگاری کرده، کاملا قابلا پیگیری می باشد؛ کافیست تا با وکلای استارتاپی ما از طریق لمس تصویرک زیر تماس گرفته و موضوع را با آنها در میان بگذارید تا بهترین و عملی ترین راهکار های ممکن را دریافت نمایید"

 

 

عدم رعایت محرمانگی در اسرار شغلی جرم است؟

 

secret relieving is crime

اورژانس 24 ساعته حل مشکلات استارتاپ ها

 

همیشه در یک جمع دوستانه؛ بالاخره یک جای بحث به شروع یک کسب و کار و هیجان های مربوط به آن ختم می شود و یک دنیا ایده های نو بعد از خداحافظی از یکدیگر به فراموشی سپرده می شود. بعد ها شاید وقتی خبری از کسب و کارهای اینترنتی به گوشمان می خورد، اولین واکنشمان این است: آه این دقیقا همان چیزی بود که با دوستانمان درباره اش حرف زدیم؛ اما برای شروع هیچوقت دیر نیست.

ایده های خلاقانه نیاز به حفاظت و مراقبت دارند. وکیل استارتاپ فوری و 24 ساعته با مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها، بایدها و نبایدهای حقوقی یک استارتاپ را به شما آموزش می دهد.

اولین نکته ای که مشاوره استارتاپی به شما می گوید الزام قرارداد منع افشای اطلاعات یا پیمان نامه عدم افشا به انگلیسی Non-Disclosure Agreement به اختصار NDA می باشد. این قرارداد بین دو شخص حقیقی یا حقوقی به منظور توافق در حفظ محرمانگی داده‌ها، اطلاعات و دانش مرتبط با حوزه کاری است که حین انجام کار یکی از طرفین یا هر دو مایل، ملزم و یا ناچار به اشتراک گذاری آن در جهت پیشبرد اهداف کاری هستند.

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها به شما می گوید که این قرارداد مهم ترین بخش شروع کسب و کارتان می باشد. مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین قرارداد محرمانگی آنلاین و فوری را به شما آموزش می دهد.


مجازات عدم رعایت محرمانگی در استارتاپ

 

startup secrets Trial

تماس فوری با وکیل 24 ساعته استارتاپی

 

حمایت از اسرار تجاری در قانون تجارت الکترونیکی در ماده 65 به این صورت تعریف شده است:

اسرار تجاری الکترونیکی «‌داده پیامی» است که شامل اطلاعات، ‌فرمول ها، الگو ها، نرم‌افزار ها و برنامه ‌ها، ابزار و روش ها، تکنیک‌ ها و فرآیند ها، تألیفات منتشر‌نشده، روش های انجام تجارت و داد و ستد، فنون، نقشه‌ ها و فراگرد ها، اطلاعات مالی،‌ فهرست مشتریان، طرح های تجاری و امثال اینها است، که به طور مستقل دارای ارزش ‌اقتصادی بوده و در دسترس عموم قرار ندارد و تلاش های معقولانه‌ای برای حفظ و حراست‌ از آنها انجام شده است.

 

افشای این اسرار تجاری، جرم محسوب می شود و مجازات آن در ماده 75 این قانون مقرر شده است:

 • ‌متخلفین از ماده (۶۴) این قانون و هرکس در بستر مبادلات الکترونیکی‌ به منظور رقابت، منفعت و یا ورود خسارت به بنگاه‌ های تجاری، صنعتی، اقتصادی و‌ خدماتی، با نقض حقوق قرارداد های استخدام مبنی بر عدم افشای اسرار شغلی و یا‌ دستیابی غیرمجاز، اسرار تجاری آنان را برای خود تحصیل نموده و یا برای اشخاص ثالث ‌افشا نماید به حبس از شش ماه تا دو سال و نیم، و جزای نقدی معادل پنجاه میلیون ریال محکوم خواهد شد.

 

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها این نکته را به شما یادآوری می کند که یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکیل قرارداد محرمانگی، به رشد و توسعه استارتاپ شما کمک بسیاری خواهد کرد.

 

آیا کوفاندر ها می توانند اسرار استارتاپ را افشا کنند؟

 

co funders secret situation

بنیاد حقوقی 24 ساعته استارتاپ ها

 

بعد از قرارداد رعایت محرمانگی در استارتاپ، قرارداد موسسین از اهمیت بسیاری برخوردار است، زیرا حتی اگر ایده شما خاص باشد به تنهایی نمی توانید آن را اجرا کنید و برای این امر باید با دیگران همکاری کنید و شرکت یا موسسه ای راه اندازی کنید.

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها مسئله مهمی می باشد که نباید آن را نادیده گرفت. برای تشکیل شرکت، وجود کوفاندر ها (موسسین) ضروری می باشد، حتی اگر کوفاندر ها از دوستان صمیمی یا نزدیکان شما باشند؛ همه مراحل حقوقی باید با مشاوره حقوقی استارتاپی پیش برود.

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها به شما در مدیریت کسب و کارتان و مشخص نمودن سهام هر یک از موسسین، در جلوگیری از اختلافات احتمالی آینده کمک خواهد کرد. مشورت در مورد کوفاندر نکات مهمی را که باید در قرارداد موسسین رعایت شود را به شما آموزش می دهد.

الزام قرارداد محرمانگی با کوفاندر ها در صورت خروج هریک از موسسین از به سرقت رفتن ایده هایتان جلوگیری می کند.

رعایت نکات اساسی در قرارداد های استارتاپی، موضوعی حیاتی است که تنها یک وکیل متخصص استارتاپی قادر به مشاوره حقوقی تخصصی می باشد.

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها این نکته را به شما یادآوری می کند که در صورت اهمال و کوتاهی کوفاندر ها، چگونه باید با فرد متخلف برخورد شود و حتی در صورت خروج هر یک از موسسین ادامه کار چگونه خواهد بود.

 

برای جلوگیری از عدم افشا و اسرار تجاری استارتاپ توسط کوفاندر ها

 

preventing the information leak from startups

بنگاه حقوقی 24 ساعته رسیدگی به امور حقوقی استارتاپ ها

 

قرارداد ها مهمترین بخش هر استارتاپ به شمار می آیند. اگر قصد توسعه و پیشرفت کسب و کارتان را دارید؛ حضور یک وکیل استارتاپی تمام وقت از اولویت های یک استارتاپ می باشد.

تنظیم درست یک قرارداد عدم افشا اسرار تجاری استارتاپ با کوفاندر ها از حقوق و منافع استارتاپ حمایت و از اختلافات آینده جلوگیری می کند.

تنظیم دقیق و جدی قرارداد عدم افشا و گنجاندن موارد حقوقی از جمله: شیوه حل و فصل اختلافات، شرایط ورود و خروج شریک به استارتاپ و ضمانت اجرای نقض قرارداد برای طرفین قرارداد؛ این پیام را دارد که هر گونه سهل انگاری و بی توجهی تبعات حقوقی را برای آنها به همراه خواهد داشت.

قرارداد موسسین با مشخص نمودن مشخصات موسسین و میزان مشارکت و سهام آن ها، اهداف استارتاپ، تعیین اشخاص تصمیم گیر و دارای حق امضا، برنامه های آینده موسسین، محرمانگی، نمایندگی ها و تضمینات، نقش ها و مسئولیت ها و نیز اهداف کوتاه مدت و بلند مدت، شیوه های حل و فصل اختلافات و قانون حاکم بر آن و نیز شروط فسخ قرارداد، مواردی هستند که مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها، پایه های استارتاپ را محکم نگه می دارد و به رشد و توسعه آن کمک می کند.

 

قرارداد (NCA) و نقش آن در اثبات بزه افشا اسرار تجاری در استارتاپ

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها به شما می گوید: ورود و خروج از استارتاپ یک انتخاب است و ممکن است همه گروه تا پایان راه نمانند، اگر بعد از مدتی برخی از اعضا قصد خروج از شرکت را داشتند تکلیف ایده ها چه می شود؟

در اینجا ضرورت مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها بیش از پیش احساس می شود. یک قرارداد عدم رقابت (NCA) از بسیاری از نگرانی های شما را به عنوان صاحب استارتاپ می کاهد.

پس بهتر است هنگام استخدام اعضای تیم حتماً با آنها قرارداد عدم رقابت امضا کنید. امضای قرارداد عدم رقابت، توسط اعضای گروه، آنها را از رقابت با شما؛ با استفاده از اطلاعات و تجربیات به دست آمده در طول مدت همکاری، ممنوع می کند؛ به عبارتی آنها پس از خروج حق کسب و کار مشابه با شما را ندارند.

مشاوره حقوقی عدم رعایت محرمانگی توسط کوفاندر ها تمام نکات لازم درباره قرارداد ها را به شما آموزش می دهد. مشورت با یک وکیل NCA تمام وقت، امور حقوقی استارتاپتان را از هر گونه خطر مصون نگه می دارد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وکیل متخصص شرکت های تعاونی

رسیدگی فوری به امور حقوقی شرکت های سهامی

وکیل استارتاپ، حلال 24 ساعته امور حقوقی استارتاپ

رشد و سودآوری تجارت الکترونیکدر کرونا 

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی