موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

بررسی فوری سامانه صیاد

بررسی فوری سامانه صیاد

بررسی فوری سامانه صیاد، بالاخص در سال 1400 خورشیدی، امری ضروری است که چرایی آن را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد؛ اما پیش از بررسی فوری سامانه صیاد، ابتدا بایستی به سبب و ویژگی آن بپردازیم. سامانه صیاد (سامانه صدور یکپارچه دسته چک) نام دارد و به منظور رفع مسائلِ رایجِ ناشی از صدور چک تاسیس گردید تا امکانِ بررسی اهلیت متقاضی دسته چک، استعلام وضعیت و اعتبار­سنجی صادرکننده چک و...، میسر گردد؛ با ایجاد این سامانه و امکانات آن، شکل ظاهری تمامی چک ­ها یکسان ­سازی گردیده و به طرز چشمگیری احتمال سوء­استفاده از چک­ ها، دعاوی مربوطه و ...، کاسته شده است؛ اما استفاده از این سامانه نیز باید با هوشیاری و آگاهی کامل صورت پذیرد که همانطور که کمی قبل تر نیز قید گردید، در ادامه این مبحث به دلایل این امر خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً مشاهده فرمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص دفاتر خدمات قضایی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

امور حقوقی، بنفسه واجد جنبه ­های حائز اهمیتِ انکارناپذیر هستند و موضوع صدور چک در کنار آن، در زمره امور مالی است؛ تلفیق این دو موضوع و پیدایش امری حقوقی-مالی، سبب گسترش دامنه موضوعات و مسائل پراهمیتی می­ گردد که بی­ توجهی یا سهل انگاری در آن، سبب رویارویی با پیامدهای سهمگینی می­ گردد؛ دلیل مطرح نمودن این امر، وجود مشکلات فراوان مالی و حقوقی بروز داده بوده که به نوبه خود ناشی از عدم آگاهی از عملکرد صحیح بخش های مختلف سامانه صیاد است؛ از این رو موسسه حقوقی ما ترتیبی داده که تمامی هموطنان عزیزمان بتوانند طیِ ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکلای متخصص امر، آموزش های لازمه در این خصوص را ببینند و از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری های لازمه را به عمل آورند؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری و ارزان این مشاوره تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

آیا چک نیاز فوری به بررسی سامانه صیاد دارد؟