موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

آموزش اجرا گذاشتن مهریه

آموزش اجرا گذاشتن مهریه

مهریه قسمت مهمی از حق و حقوق بانوان است که برای مطالبه آن نیاز به آموزش اجرا گذاشتن مهریه می باشد؛ دلیل آن نیز بسیار واضح است، از آن جایی که مقرون به 75% از بانوان کشورمان از به اجرا گذاشتن مهریه خود منصرف می شوند نیز عدم آگاهی از راه های فوری وصول آن می باشد؛ از این رو در موسسه حقوقی وکیل تلفنی ترتیبی چیده ایم تا بانوان عزیز و گرامی بتوانند با دریافت مشاوره های حقوقی ارزان و اختصاصی از وکلای دادگستری، فوری ترین راه های وصول مهریه خود را شناخته و از این طریق اقدام به وصول مهریه خود نمایند؛ حال اینکه این مشاوره حقوقی مهریه، چطور و چگونه صورت می گیرد، به همراه بسیاری از اطلاعات ارزشمند در خصوص وصول مهریه در ادامه این مطلب، قید شده است؛ اما عجله نکنید و ویدئوی کوتاه زیر را از دست ندهید.

 

توصیه های وکیل زن متخصص در وصول مهریه

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مراحل عادی و قانونی مطالبه و اجرا گذاشتن مهریه طبق قانون جدید مهریه در سال 1400

 

routines of reinforcing dowry based on new year rules

گام به گام وصول مهریه به صورت آنلاین و 24 ساعته با وکیل تلفنی

 

به طور کلی با توجه به قانون جدید مهریه در سال 1400 برای مطالبه مهریه از دو طریق می توان اقدام کرد، یک اداره ثبت، و دوم دادگاه که هر کدام مراحل و شرایط مربوط به خود را دارد. در آموزش اجرا گذاشتن مهریه به طور خلاصه درباره ی این دو روش سخن خواهیم گفت؛ اما با توجه به اینکه شرایط زوجه برای وصول مهریه و زوج برای پرداخت آن متفاوت می باشد؛ برای اطلاعات جامع و کامل باید به مشاوره حقوقی تلفنی وکیل تلفنی مراجعه شود، تا کارشناسان خبره در این خصوص افراد را راهنمایی کنند ...

 

 1. وصول مهریه از طریق ثبت، ابتدا باید به دفترخانه ای که عقد نکاح در آن صورت گرفته مراجعه کرد و تقاضای صدور اجرائیه را مطرح نمود، سپس دستور مربوطه به اداره ثبت تحویل داده شود. اداره ثبت ابلاغیه ای مبنی بر پرداخت مهریه برای زوج ارسال می نماید. در صورتی که ظرف ده روز زوج اقدامی در جهت پرداخت مهریه انجام ندهد، اموال وی توقیف می شود، و با توجه به شرایطی که کارشناس مربوط تعیین می کند به مزایده گذاشته و از محل فروش آن مهریه زوجه پرداخت خواهد شد. در تمام این مراحل به زوج فرصت پرداخت مهریه داده می شود، در صورت استنکاف مراحل قانونی مزایده و فروش اموال زوج تا اخر پیگیری خواهد شد.

 

 1. اقدام از طریق دادگاه به این صورت است که زوجه دادخواست مطالبه مهریه را به دادگاه تقدیم می کند، و وقت رسیدگی مشخص می شود؛ در صورتی که زوج اموالی داشته باشد در جهت وصول مهریه توقیف می گردد، و مراحل وصول مهریه از اموال زوج از طریق اجرائیه دادگاه انجام خواهد شد، اما اگر زوج اموالی نداشته باشد، به دستور دادگاه جلب می شود، و با پرداختن به وضعیت اعسار زوج مهریه تقسیط خواهد شد.

 

اقداماتی که قبل از وصول مهریه باید انجام دهید

 

 

اولین و مهم ترین قدم در آموزش اجرا گذاشتن مهریه دریافت مشاوره حقوقی آنلاین از وکیل متخصص در زمینه خانواده است. در مسیر وصول و پرداخت مهریه مسائل حقوقی بسیاری وجود دارد که ناآگاهی زوج و زوجه می تواند دردسرهای بسیار زیادی را برای آنها به وجود آورد، شما کافیست با پرسش و پاسخ فوری حقوقی در سایت وکیل تلفنی رجوع کنید تا از شدت گرفتاری افراد و عجز و ناتوانی که طرفین پرونده برای آنها به وجود آورده اند اطلاع پیدا نمایید و به حساسیت موضوع پرداخت مهریه پی ببرید. 

قدم مهم بعدی برای زوجه اقدامات حقوقی برای حفظ اموال و جلوگیری از خروج آن از مالکیت زوج با روش های اصولی و قانونی است. وکیل مجرب راهکارها و شیوه های اصلی جلوگيري از نقل و انتقالات اموال زوج را به شما نشان خواهد داد، هرچند برای کسانی که قصد مطالبه مهریه را دارند، مسکوت نگه داشتن موضوع تا اقدام قانونی بهترین روش خواهد بود. 

 

توجه: از طرف زوج نیز اقداماتی وجود دارد که اگر در مشاوره واتساپی با وکیل رایگان می تواند از آنها بهره مند شود. از جمله آن که توافقات و دست نوشته ها یا اسنادی که بین زوج و زوجه قبل از اقدام قانونی برای مهریه نگارش شده، باید جدی گرفته شود و با راهنمایی وکیل مجرب حفظ گردد؛ همچنین با مشاهده اختلافات با این زنگ خطر که ممکن است زوجه مهریه خود را به اجرا بگذارد، حتماً با ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی گفتگو نماید. 

 

تفاوت اجرای مهریه قبل و بعد از طلاق 

 

difference of reinforce dowry before and after divorce

مشاوره حقوقی آنلاین مهریه به صورت فوری و 24 ساعته

 

در قانون به گونه ای پیش بینی شده که مهریه تا آخر عمر دینی به گردن مرد باشد و زن حتی پس از مرگ وی بتواند آن را مطالبه کند؛ بنابراین چه قبل از طلاق و چه بعد از آن می توان مهریه را مطالبه نمود؛ تنها تاثیری که مطالبه مهریه قبل از طلاق می تواند داشته باشد، در نوع طلاق است؛ زوج یا زوجه بنا بر نیاز خود می توانند با استفاده از اهرم مهریه بر چگونگی طلاق تاثیر بگذارند، برای اطلاع دقیق از آموزش اجرا گذاشتن مهریه می توانید به مشاوره حقوقی آنلاین غیر حضوری مراجعه نمایید. 

برای افرادی که بعد از طلاق درخواست مهریه را دارند، در نظر گرفتن نکاتی ضروری می باشد؛ به طور مثال، آیا زوجه در حین طلاق مهریه خود را بخشیده است، اگر بخشیده و در قبال آن حقی دریافت نکرده است؛ می تواند بعد از طلاق از بخشش خود بازگردد و دوباره مطالبه مهریه کند، اما اگر در قبال بخشیدن مهریه حقی مانند حق طلاق یا حق حضانت فرزند را دریافت کرده دیگر نمی تواند بعد از طلاق مطالبه مهریه داشته باشد. 

 

فوری ترین راه مطالبه مهریه بدون طلاق

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

به طور معمول در جامعه ما زمانی که زوجه مطالبه مهریه را دارد، زندگی مشترک به چالش کشیده شده و خواه و ناخواه بحث طلاق مطرح می شود؛ با این حال وصول مهریه از طریق اداره ثبت فوری ترین و آسان ترین راه مطالبه مهریه می باشد و برای کسانی که تمایل ندارند، هیچ یک از طرفین به محاکم قضایی کشیده شوند و به نوعی به دنبال حفظ حرمت زندگی زناشویی هستند، اقدام از طریق ثبت بهترين روش است. 

همچنین اداره ثبت نیاز به تعیین وقت قبلی و رسیدگی قضایی ندارد؛ بنابراین به محض مراجعه مطالبه مهریه پیگیری خواهد شد. مزیت دیگر آن این است که هزینه ی، بسیار کمی نسبت به رسیدگی در دادگاه به دنبال دارد، اگرچه اقدام از طریق ثبت مستلزم آن است که زوج اموالی داشته باشد؛ و گرنه در صورت عدم توانایی زوج این اقدام بی نتیجه باقی می ماند. 

 

حداقل و حداکثر مدت زمان به طول انجامید اجرای مهریه چقدر است؟ 

 

Minimum and maximum respite for dowry delivery

وکیل متخصص مهریه 24 ساعته در دسترس

 

در آموزش اجرا گذاشتن مهریه تعیین زمان دقیق وصول آن کار مشکلی خواهد بود؛ زیرا عوامل مختلفی مانند نوع طلاق، میزان مهریه، توانایی مالی مرد، نحوه اقدام زوجه و مهمتر از آن حضور وکیل در کنار طرفین پرونده بسیار تاثیرگذار است.

 

نکته: قوه قضائیه و قضات در مبحث مهریه رویه متفاوتی دارند، و مسائل مختلفی مانند ترک زندگی از طرف زوجه یا بی توجهی زوج به خانواده و عدم حمایت مالی از زوجه و اختلافات خانوادگی را در نظر می گیرند. ممکن است روند وصول مهریه برای یک شخص در طلاقی مانند طلاق توافقی 2 ماه به طول بی انجامد و برای شخص دیگری با وجود اختلافات سه سال پیگیری پرونده نتیجه دلخواه را نداشته باشد؛ اقدام اصولی مراجعه به مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته است تا با کمک وکیل کارکشته افراد بتوانند مهریه و امور طلاق را پیگیری نمایند. 

 

مدارک لازم برای به اجرا گذاشتن مهریه

 

 

همانطور که اشاره شد برای اقدام از طریق اداره ثبت باید ابتدا به دفترخانه ای که عقد در آن انجام گرفته مراجعه شود و به همراه داشتن دفتر نکاحیه و مدارک شناسایی مورد نیاز می باشد ؛ برای اقدام از طریق دادگاه نیز به همین ترتیب و در صورت داشتن وکیل کپی مصدق وکالتنامه، کپی مصدق دفتر نکاحیه، شناسنامه و مدارک شناسایی مورد نیاز می باشد.

 

هزینه های به اجرا گذاشتن مهریه طبق قانون جدید مهریه در سال 1400

 

costs of dowry delivery

آموزش وصول فوری مهریه با وکیل دادگستری متخصص

 

هزینه وصول مهریه از طریق ثبت بسیار کمتر از هزینه مطالبه مهریه از طریق دادگاه است هزینه دادرسی ثبت دادخواست مطالبه مهریه در دادگاه 3.5 درصد می باشد، و با توجه به اینکه اکثر مهریه ها بر پایه سکه بهار آزادی است این مبلغ قابل توجه خواهد بود؛ در صورتی که زوج اموالی داشته باشد، اقدام از طریق ثبت هم از لحاظ سرعت و هم از لحاظ هزینه پرداختی بسیار مقرون به صرفه می باشد. 

 

هشدارها و عواقب اجرا گذاشتن مهریه 

 

رزرو مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل

 

در مسیر رسیدگی به پرونده مطالبه مهریه نکات بسیار زیادی وجود دارد؛ از جمله آن که زوجه در دادخواستی که به دادگاه ارائه می دهد باید توامان دادخواست تامین خواسته را داشته باشد، تا به این وسیله اموال زوج توقیف شود؛ زمانی که زوجه از طریق ثبت اقدام می کند، می تواند درخواست دهد که قبل از ابلاغ حکم به زوج و مطلع شدن وی اموال زوج توقیف شود، تا به این صورت از نقل و انتقال آن جلوگیری کند. 

افرادی که از ترس پرداخت مهریه اقدام به انتقال اموال بین خویشان و نزدیکان می کنند، باید توجه داشتن باشند که بی اطلاعی از موازین حقوقی می تواند، آن ها را متهم به فرار از پرداخت دین نماید. 

ممنوع الخروج شدن یکی از هشدارهایی است که در مسیر آموزش اجرا گذاشتن مهریه می تواند برای زوج به وجود آید و زوجه با استفاده از روش هایی می تواند از این اهرم برای فشار به زوج بهره ببرد. 

 

شرایط مطالبه و اجرا گذاشتن مهریه برای بار دوم 

 

conditions of reinforcing dowry for second time

آموزش مهریه فوری توسط وکیل خانم مهریه آنلاین و 24 ساعته در دسترس

 

هنگامی که پرونده های با موضوع مهریه و با پیامدهای مالی سنگین مطرح می شود؛ لازم است که افراد حتما از مشاوره حقوقی رایگان استفاده کنند. حضور وکیل می تواند از بسیاری از گرفتاری ها در آینده جلوگیری کند؛ از جمله آن که افراد هستند که برای بار اول مطالبه مهریه کرده اند و بر روی مبلغی توافق شده است، اما با بی اطلاعی زوج و نگرفتن رسیده‌ای لازم و قید نشدن اسقاط حق زوجه در رجوع به ما بذل تا مدت های زیادی باید با فشارها و نگرانی های چندباره پرداخت مهریه روبه رو شوند. 

توجه (مهم): در مورد زوجه اگر برای بار اول اقدام به وصول مهریه نموده؛ اما ادامه مسیر پیگیری نشده یا در برابر بخشش مهریه حقی دریافت نشده است، برای بار دوم امکان مطالبه آن وجود دارد. 

 

مزایای دریافت مشاوره مهریه از وکیل تلفنی 

 

 

وکلایی که در زمینه طلاق فعالیت می کنند؛ مسیر مطالبه مهریه را بارها و بارها پیموده اند و در آموزش اجرا گذاشتن مهریه تبحر بالایی دارند. اما کسانی که به طور موردی و فقط برای یک بار با چالش پرداخت مهریه مواجه می شوند به هیچ وجه بر تمام زوایای پرونده های مهریه مسلط نیستند و از جزئیات زیادی غافل می مانند که در جریان مطالبه و پرداخت مهریه می تواند آن ها را به عجز و سختی بیاندازد؛ بنابراين با رجوع به مشاوره حقوقی وکیل تلفنی می توان از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کرد.

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام من به همسرم خیانت کرده بودم الانم خیلی پشیمونم اما همسرم همیشه تهدیدم میکرد میگفت چون خیانت کردی منم ازت مدرک دارم میرم طلاقت میدم بدون اینکه مهریه ات رو بدم منم همیشه میترسیدم دیشب ساعت 2 بامداد تماس گرفتم و یک مشاوره تلفنی با وکلا موسسه وکیل تلفنی داشتم که من را در برابر حق و حقوقم در زندگی اگاه کردند از خدا سپاسگذارم که با موسسه شما اشنا شدم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی