موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

آموزش اجرا گذاشتن مهریه

آموزش اجرا گذاشتن مهریه

مهریه قسمت مهمی از حق و حقوق بانوان است که برای مطالبه آن نیاز به آموزش اجرا گذاشتن مهریه می باشد؛ دلیل آن نیز بسیار واضح است، از آن جایی که مقرون به 75% از بانوان کشورمان از به اجرا گذاشتن مهریه خود منصرف می شوند نیز عدم آگاهی از راه های فوری وصول آن می باشد؛ از این رو در موسسه حقوقی وکیل تلفنی ترتیبی چیده ایم تا بانوان عزیز و گرامی بتوانند با دریافت مشاوره های حقوقی ارزان و اختصاصی از وکلای دادگستری، فوری ترین راه های وصول مهریه خود را شناخته و از این طریق اقدام به وصول مهریه خود نمایند؛ حال اینکه این مشاوره حقوقی مهریه، چطور و چگونه صورت می گیرد، به همراه بسیاری از اطلاعات ارزشمند در خصوص وصول مهریه در ادامه این مطلب، قید شده است؛ اما عجله نکنید و ویدئوی کوتاه زیر را از دست ندهید.

 

توصیه های وکیل زن متخصص در وصول مهریه

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل پایه یک دادگستری عکس ذیل را لمس نمایید 

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

همانطور که کمی بالاتر نیز اشاره کردیم، شما می توانید جزئیات و بهترین راهکار های وصول مهریه خودتان را از وکلای دادگستری متخصص پرسیده و در این خصوص از ایشان راهکار جویی نمایید؛ یکی از روش های ارتباط با ایشان چت آنلاین و رایگان است که از طریق واتساپ یا ثبت نام در سایت صورت می گیرد؛ البته این تنها روش نیست و شما می توانید ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ای را با این وکلای گرامی تجربه کنید که برای آن ضمانت قیمت و کیفیت لحاظ شده است؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

مراحل عادی و قانونی مطالبه و اجرا گذاشتن مهریه طبق قانون جدید مهریه در سال 1400

 

routines of reinforcing dowry based on new year rules

گام به گام وصول مهریه به صورت آنلاین و 24 ساعته با وکیل تلفنی

 

به طور کلی با توجه به قانون جدید مهریه در سال 1400 برای مطالبه مهریه از دو طریق می توان اقدام کرد، یک اداره ثبت، و دوم دادگاه که هر کدام مراحل و شرایط مربوط به خود را دارد. در آموزش اجرا گذاشتن مهریه به طور خلاصه درباره ی این دو روش سخن خواهیم گفت؛ اما با توجه به اینکه شرایط زوجه برای وصول مهریه و زوج برای پرداخت آن متفاوت می باشد؛ برای اطلاعات جامع و کامل باید به مشاوره حقوقی تلفنی وکیل تلفنی مراجعه شود، تا کارشناسان خبره در این خصوص افراد را راهنمایی کنند ...

 

 1. وصول مهریه از طریق ثبت، ابتدا باید به دفترخانه ای که عقد نکاح در آن صورت گرفته مراجعه کرد و تقاضای صدور اجرائیه را مطرح نمود، سپس دستور مربوطه به اداره ثبت تحویل داده شود. اداره ثبت ابلاغیه ای مبنی بر پرداخت مهریه برای زوج ارسال می نماید. در صورتی که ظرف ده روز زوج اقدامی در جهت پرداخت مهریه انجام ندهد، اموال وی توقیف می شود، و با توجه به شرایطی که کارشناس مربوط تعیین می کند به مزایده گذاشته و از محل فروش آن مهریه زوجه پرداخت خواهد شد. در تمام این مراحل به زوج فرصت پرداخت مهریه داده می شود، در صورت استنکاف مراحل قانونی مزایده و فروش اموال زوج تا اخر پیگیری خواهد شد.

 

 1. اقدام از طریق دادگاه به این صورت است که زوجه دادخواست مطالبه مهریه را به دادگاه تقدیم می کند، و وقت رسیدگی مشخص می شود؛ در صورتی که زوج اموالی داشته باشد در جهت وصول مهریه توقیف می گردد، و مراحل وصول مهریه از اموال زوج از طریق اجرائیه دادگاه انجام خواهد شد، اما اگر زوج اموالی نداشته باشد، به دستور دادگاه جلب می شود، و با پرداختن به وضعیت اعسار زوج مهریه تقسیط خواهد شد.

 

اقداماتی که قبل از وصول مهریه باید انجام دهید

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.