موسسه وکیل تلفنی

  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • منا کلایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۷:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

تجدید نظر در دعاوی خانوادگی

تجدید نظر در دعاوی خانوادگی

زمانی که یک دعوای خانوادگی بین زوجین رخ می دهد، اگر طرفین دعوا نتوانند برای حل و فصل مشکلات خود به توافق برسند، بهتر است به مراجع رسیدگی به دعاوی خانوادگی پناه برده و دعوای خود را در دادگاه خانواده مطرح نمایند؛ در این حالت این امکان نیز می رود که بعد از صدور حکم از طرف قاضی دادگاه یکی از طرفین به این رأی اعتراض داشته باشند که در این صورت برای اعلام اعتراض خود باید در عرض بیست روز، دادخواست خود را به دادگاه تجدید نظر ارائه دهند؛ در این مرحله، درحقیقت عملکرد قاضی مرحله ی نخستین دعوی مورد بررسی دوباره قرار می گیرد؛ این روش، روش اصلاحی است و مرجع تجدید نظر از لحاظ مراتب قضایی، درجه ی بالاتری دارد.

 

توصیه یکی از وکلای خانم درخصوص دعاوی رایج و بی بازگشت خانوادگی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"دعاوی خانوادگی همواره وجود داشته اند و یکی از رایج ترین زمان وقوع این دعاوی، مصادف با پا به سن گذاشتن والدین و بلاتکلیف ماندن وضعیت اموال آنها می باشد؛ چه بسا که امروزه تورم و شرایط اقتصادی باعث است تا هموطنان عزیزمان قبل از فوت والدین به خاطر اموال این عزیزان دچار دعاوی خانوادگی می گردند، اما پس از مدتی به خود آمده و  پشیمان می شوند؛ از این رو جای نگرانی نیست، حتی اگر کار به محاکم کشیده شده و تا حدود بسیار زیادی نیز پیش رفته است؛ به عبارت دیگر ماهی را هر موقع که از آب بگیرید تازه است؛ تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه وکیل خانواده ما منتقل شده و من باب این موضوع با ایشان تماس تلفنی 24 ساعته برقرار نمایید"

 

 

شرایط تجدید نظر خواهی چیست؟

 

revision in family conflicts

اورژانس دعاوی خانوادگی 24 ساعته

 

برای انجام هرعملی باید شرایط آن را داشته باشیم؛ مخصوصاً دعاوی قضایی، تا هم بتوانیم آن را اثبات کنیم و هم دعوای ما توسط قاضی شنیده شود؛ تجدید نظر خواهی نیز شرایط خود را می طلبد، از جمله ی این شرایط اعتراض یا واخواهی در زمان معین شده ازطرف دادگاه می باشد که برای افراد مقیم خارج دو ماه بعد از ابلاغ و برای مقیم ایران بیست روز بعد از ارسال ابلاغیه می باشد.

 

بهترین زمان درخواست تجدید نظر چه زمانی است؟

زمانی که احساس می کنید که رأی صادره از طرف دادگاه نخستین به ضرر شما می باشد، می توانید ظرف مهلت مقرر دادخواست تجدید نظر بدهید.

طبق ماده ی 348 قانون آیین دادرسی مدنی: «ادعای عدم مستندات دادگاه، ادعای نبودن شرایط قانونی شهادت شهود، ادعای عدم توجه قاضی به دلایل ارائه شده، ادعای عدم صلاحیت قاضی و یا دادگاه صادر کننده ی رأی، ادعای مخالف بودن رأی با موازین شرعی و مقررات قانونی».

نکته: حکم دادگاه باید طبق قانون صادرشود و باید با مقررات قانون مدنی کشورما مطابقت داشته باشد.

 

موسسه ی وکیل تلفنی، این افتخار را دارد که با داشتن وکلای با تجربه و متخصص درزمینه های مختلف حقوقی می تواند بهترین مشاوره را به ملت عزیز کشورمان ارائه دهند و در حل مشکلات حقوقی آنانT نهایت تلاش را می کنند.

 

تجدید نظر خوانده کیست؟ و نحوه ی تنظیم دادخواست تجدید نظرچگونه است؟

 

revisioner concept

نگارش فوری و آنلاین دادخواست تجدید نظر خواهی به صورت 24 ساعته

 

برای طرح هر دعوایی باید دو نفر به نام های خواهان و خوانده وجود داشته باشند، تا بتوان بین آنها قضاوت کرد و برای تجدید نظرهم این ارکان باید وجود داشته باشد.

تجدید نظر خوانده هم یکی از طرفین دعوا درمرحله ی اول دعواست که رأی به نفع وی صادر شده است و امکان دارد که این تجدید نظرخوانده، شخص دیگری غیر ازطرفین اصلی دعوا باشد، برای تجدید نظر باید خواهان درخواست تجدیدنظر بدهد تا درصف رسیدگی قرار گیرد؛ دادخواست باید بر روی برگه ی مخصوص به زبان فارسی نوشته شود و خواهان آن را امضا کند.

ماده ی 339 در این خصوص اعلام می دارد کسی که تقاضای تجدید نظر دارد باید دادخواست خود را ظرف مهلت مقرر به دفتر دادگاه صادر کننده ی رأی یا دفتر شعبه ی اول دادگاه تجدید نظر یا به دفتر بازداشتگاهی که در آنجا توقیف است ارائه دهد؛ هریک از مراجع که دادخواست به آنجا ارائه شد، باید بلافاصله پس از وصول دادخواست آن را ثبت کنند و به متقاضی رسید بدهند، تا تاریخ تجدیدنظرخواهی را در آن بنویسند که این تاریخ، تاریخ روز تجدید نظر خواهی است.

در حقیقت بهترین راهکار پیش روی شما مشورت با یک فرد کاردان و متخصص در این زمینه