موسسه وکیل تلفنی

 • محمدحسن مقیمان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۵:۱۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • ۰ ۰ گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۰:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۴۳:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی

 مشاوره حقوقی 

واقعیت این است که با افزایش هزینه‌ها و در دسترس نبودن برخی از وکلای مجرب، برخی از موسسات حقوقی به فکر راه اندازی سیستم وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی فوری افتاده اند. اما به دلیل نبود نظارت مستمر در برخی از آنها شاهد کاهش رضایت هستیم. لذا ضروری است در هر مرحله از دادرسی هستید، برای رزرو یک جلسه مشاوره حقوقی کارآمد با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت وکیل تلفنی با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید.

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

 

"دریافت مشاوره حقوقی در دنیای پر پیچ و خم امروز و شرایط سختش که حتی اعتماد به عزیزانمان هم کاری مشکل به نظر می آید، امری ضروری است؛ اما تصمیم در مورد اینکه از چه کسی مشاوره حقوقی بگیرید هم کاری مشکل است چرا که همانطور که گفته شد در دنیای امروز فرایند اعتماد بسیار سخت شده است، بنابراین تیم حقوقی وکیل تلفنی با بیش از 1000 وکیل مجرب از سرتاسر این مرز و بوم که پس از گذراندن آزمون ها و فیلتر های بسیار سخت توانستند در این مجموعه فعالیت خود را آغاز کنند، به صورت 24 ساعته در تمام ایام هفته در خدمت شما عزیزان خواهند بود، تنها کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه مربوطه منتقل گردید"

 

 

مشاوره حقوقی چیست؟

علم حقوق و موضوعات مرتبط با آن به سبب پیچیدگی‌های فراوانی که دارد، سبب شده عده بسیاری از طرح شکایت صرف نظر کنند زیرا همواره دغدغه و ترس طرح شکایت در مراجع رسیدگی، همراه غالب جامعه بوده است.

اما آیا این همه دغدغه ضروری است؟ جواب قطعاً خیر خواهد بود! زیرا مشاوره‌حقوقی یک بستر مناسب برای جامعه به وجود آورده است که در آن همه اشخاص می توانند بدون هیچ محدودیتی در تمام ساعات شبانه روز با دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، خط پایانی بر ترس و دغدغه‌های خود بکشند.

در مورد اینکه مشاوره حقوقی چیست و چقدر کارگشاست باید بدانیم مشاوره می تواند قبل از طرح دعوای حقوقی، در خلال رسیدگی و حتی پس از پایان رسیدگی انجام شود. به بیان دیگر تفاوتی نمی کند در کدام مرحله از رسیدگی هستید؛ زیرا به زعم قانون در بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری، رای صادره از دادگاه نخستین یا بدوی قطعیت ندارد و برخی از آرا قابلیت تجدید نظر خواهند بود.

 

مطالبی که در جدول زیر مشاهده می کنید از پر بازدید ترین مطالب ماه های اخیر هستند که بیش از هزاران بازدید کننده داشته اند

مشاوره حقوقی در مورد توهین قرار گرفتن در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی

مشاوره حقوقی رابطه نامشروع با زن شوهر دار

مشاوره حقوقی اوراق تجاری از جمله چک و سفته

مشاوره حقوقی انواع سرقت

مشاور حقوقی کفالت

 

موضوع مهم دیگر اینکه منطقی است از همان ابتدای طرح موضوع، نسبت به مشاوره وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی تلفنی اقدام نمایید؛ زیرا از شروع کار می دانید که آیا در موضوع مطروحه محق هستید یا تنها یک ادعای غیر واقعی مطرح خواهید کرد و مشورت تلفنی با وکیل ۲۴ ساعته از هزینه‌های بعدی در راهروهای دادگاه، که بعضاً هم سنگین خواهد بود جلوگیری خواهد کرد.

 

وکلای دادگستری و مشاورین حقوقی در موسسه وکیل تلفنی چگونه انتخاب می شوند؟

واقعیت این است که با افزایش هزینه‌ها و در دسترس نبودن برخی از وکلای مجرب، برخی از موسسات حقوقی به فکر راه اندازی سیستم وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته افتاده اند. اما در پاسخ به سوال؛ آیا کیفیت مشاوره حقوقی در همه آنها یکسان است؟ بایستی با قاطعیت نه گفت! زیرا برخی از این موسسات تنها اقدام به جذب مشاورین حقوقی می‌کنند که فاقد پروانه وکالت هستند البته این موضوع را در نظر بگیرید که مشاورین حقوقی که فاقد پروانه وکالت هستند هیچ محدودیتی در ارائه خدمات ندارند اما به سبب نبود برخی تخصص‌ها و فقدان تجارب کافی ممکن است آنچنان که باید مشاوره‌حقوقی و مشاوره حقوقی آنلاین ویژه مثمرثمر واقع نشود.

 نقطه قوت موسسه ما، همکاری وکلای دادگستری با مشاورین حقوقی است که در حال حاضر به صورت شبانه روزی در خدمت مراجعه کنندگان هستند. به شرحی دیگر اگر موضوع  مد نظر کاربر یک موضوع تخصصی باشد، وکلای با تجربه مشغول در موسسه راهکارهای قانونی را مستقیماً به کاربر یا مشاور حقوقی ارائه می کنند، برای اطلاعات بیشتر می توانید دکمه زیر را بفشارید.

 

female lawyers of vakiltel

 

 همکاری مشاوران و وکلا در موسسه، سبب شده کیفیت کار به نحوی مطلوب رشد پیدا کند و شاهد افزایش مشورت تلفنی با وکیل باشیم. البته افزایش مراجعات و افزایش رضایت مندی حاصل دقت در انتخاب وکلا و مشاورین موسسه است که تحت نظارت و مدیریت می باشد. مصاحبه های متعدد و فیلترهای مختلف سبب شده مشاورین حقوقی و وکلای مشغول به کار در موسسه وکیل تلفنی، از مجرب ترین و متخصص ترین مشاورین وکلای حال حاضر باشند.

نکته مهم دیگری که ضروری است یادآور شویم اینکه برخی از وکلا و مشاورین ما به صورت تخصصی به پذیرش مشاوره حقوقی اقدام می‌کنند به عنوان مثال وکلای خانواده از پذیرش موضوعات تجاری امتناع می‌کنند و... این باعث می‌شود هر موضوع به صورت تخصصی حلاجی و در نهایت به مشاوره ختم شود.

 

online legal advice

مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته موسسه، همیشه پاسخگوی مراجعه کنندگان خواهد بود

 

مزایای گرفتن مشاور حقوقی در موسسه وکیل تلفنی با دیگر موسسات حقوقی مشاوره حقوقی چیست؟

پیشتر عنوان کردیم که نحوه انتخاب مشاوران و وکلا سبب شده رضایت مراجعه‌کنندگان به نحوی مطلوب افزایش یابد. مصاحبه های تخصصی و وجود فیلترهای متعدد باعث شده تفاوت کیفیت خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی ارائه شده در موسسه وکیل تلفنی با دیگر موسسات مشاوره حقوقی بیشتر به چشم بیاید.

در کنار موضوع و نظارت شدید بر جذب همکاران، موضوع مهم دیگری که کمک شایانی به افزایش رضایت مندی داشته است، حضور ۲۴ ساعته مشاوران و وکلا در کنار یکدیگر و در نهایت ارائه مشاوره حقوقی شبانه روزی به مراجعه‌کنندگان است.

وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی سبب شده است کاربران دغدغه بابت زبان پرسش حقوقی آنلاین نداشته باشد و با فراغ بال کامل به طرح سوال حقوقی بپردازد یکی دیگر از مزایای دریافت مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی، رابطه بسیار خوب وکلای متخصص با مشاوران حقوقی است که به سبب وجود یک شرایط کاری به دور از حاشیه پدید آمده است.

در نهایت نتیجه این رابطه خوب، باعث شده اگر در ارائه راهکار حقوقی هرکدام از مشاوران یا وکلان به هر دلیلی نیاز به مطالعه داشته باشند دیگر وکلا آماده همکاری هستند و هیچ وقت باعث بروز تاخیر در ارائه مشاوره حقوقی نخواهد شد.

 

female legal advisors

 

در هر حال موسسه، همواره مشاوره را گام اول اعتماد می‌داند و تلاش کرده رضایت جلب شده از همان گام اول در بقیه مراحل رسیدگی جریان داشته باشد و با تکیه بر این اصل شاهد افزایش سطح رضایت مندی مراجعه کنندگان هستیم.

نکته مهم دیگری که ذکر آن خالی از لطف نیست رازداری و حفظ اسرار مراجعه‌کنندگان است موضوعی که ممکن است در دیگر موسسات آنچنان که باید، رعایت نشود اما حفظ اسرار حقوقی مراجعه کنندگان در موسسه حقوقی وکیل تلفنی، همواره در اولویت بوده است.

در نهایت سیاست حفظ اسرار، با تاکید مدیران موسسه و نظارت مستمر محقق شده است، زیرا در مشاوره حقوقی آنلاین بیان جزئیات که بعضاً ممکن است مرتبط با زندگی شخصی نیز باشند در هر حال ضروری است، بنابراین حفظ جزئیات زندگی اشخاص برای مشاورین  و وکلا مشغول در موسسه همواره مهم بوده است.

 

benefits of vakiltel,s online legal advice

هزینه نازل مشاوره حقوقی قبل از اقدام قضایی، می تواند از بروز خسارات احتمالی در آینده جلوگیری کند

 

چرا باید قبل از هر اقدام حقوقی از وکیل دادگستری مشاوره بگیریم؟

همانطور که در عناوین بالا بیان شد، موضوعات حقوقی پیچیدگی‌های فراوانی دارند و صرف اینکه شما ذیحق باشید برای قاضی کافی نیست. روایت مشهوری وجود دارد که بیان می‌کند قاضی فرد نابینایی است که اصحاب دعوا (خواهان و خوانده یا وکلای آنان) باید او را در یافتن حقیقت کمک کنند! پس همیشه به یاد داشته باشید مشاوره حقوقی برای هدایت یک نابینا ضروری است!

موضوع مهم دیگری که مشاوره قبل از هر اقدام حقوقی را ضروری می‌کند، مخارج سنگین رسیدگی قضایی و طولانی شدن پروسه رسیدگی است. به زبان ساده، عقلانیست با هزینه ای بسیار اندک از اطلاعات یک مشاور حقوقی تلفنی استفاده شود تا ضمن دریافت راهکار حقوقی آنلاین، به این موضوع مهم که آیا در طرح دعوا امکان پیروزی وجود دارد؟ نیز دست یابیم.

ضروری است یادآور شویم که روال رسیدگی به سبب انباشت پروانه‌های حقوقی و کیفری زمان‌بر است و اگر به هر دلیلی امکان حصول نتیجه دلخواه وجود نداشته باشد، حداقل از فوت زمان جلوگیری کرده ایم.

گرچه مشاوره حقوقی در خلال رسیدگی هم امکان پذیر است اما مشورت تلفنی با وکیل اگر قبل از اقدام قضایی صورت پذیرد، مشاوره حقوقی پیشگیرانه نامیده می‌شود که نوید پیشگیری از فوت وقت و پیشگیری از مخارج غیر ضروری را خواهد داد.

در هر حال این نکته را در نظر داشته باشید که ادله اثبات دعوا، محصور در چند دلیل هستند و مابقی ادله و دلایل، فاقد وجاهت قانونی یا در نهایت به عنوان امارات (دلیلی که در ادله اثبات دعوا قید نشده اما می‌تواند ارزش حقوقی برای قاضی داشته باشد) ممکن است به کار برده شوند.

در نهایت، این مشاوره حقوقی به موقع است که می تواند آن ادله که دارای ارزش حقوقی لازم، برای پیشبرد مطلوب به نظر می رسد را به مراجعه کننده اعلام کند.

 

موارد موجود در جدول زیر مواردی است که بسیار عامیانه نوشته شده اند و شما می توانید برای تکمیل اطلاعات حقوقی خود آنها را مطالعه کنید و یک سر وگردن از اطرافیانتان بر حقوق خود بیشتر اشراف داشته باشید

حل مشکلات حقوقی اداره کار

دلایل و لزوم مشورت کردن با وکیل

راهکار های آسان و عملی حل تمامی مشکلات خانوادگی

بهترین وکیل وصول فوری مهریه

بهترین روش گرفتن معافیت کفالت برای سربازان مطابق قوانین سال 99

 

اهمیت مشاوره حقوقی در چه مواردی می باشد؟

مشاوره حقوقی یک نوع اطلاع رسانی است که به شخصی ارائه می‌شود که قصد دارد یک پرونده را در مراجع قضایی به جریان بیندازد. در این مشاوره تنها به بیان راهکارهای کلی بسنده خواهد شد مگر اینکه مدت زمان مشاوره با میل مراجعه کننده افزایش پیدا کند.

زمان کافی، سبب می گردد مشاور حقوقی یا وکیل دادگستری، بتواند وارد جزئیات شود و با اطلاع یافتن از جزییات موضوع حقوقی کسب شده از سوی مراجعه کننده، تمام فرضیه های احتمالی و راهکارهای احقاق حق را به ایشان اعلام و ابراز نماید.

البته مشاوره حقوقی همانطور که از نامش پیداست یک مشورت است و هیچ اجباری و الزامی در به کار بردن راه‌حل‌های ارائه شده توسط مشاور نخواهد بود و مراجعه کننده به عنوان تصمیم‌گیرنده نهایی، مختار در اعمال نظر مشاور خواهد بود. لذا مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی در مشورت تلفنی با وکیل اهمیت بسزایی دارد و مهم بودن مسئله مذکور و هیچکس پوشیده نیست.

در پاسخ به این سوال که مشاور حقوقی تنها برای موضوعات مدنی کاربرد دارد؟ باید گفت تفاوتی نمی کند دعوای شما کیفری است یا مدنی و در هر دو موضوع مشاوره حقوقی تلفنی لازم و ضروری است. گرچه بعضی از مشاورین و حتی وکلا به صورت تخصصی در یک حوزه به ارائه مشاوره حقوقی آنلاین ویژه می‌پردازند اما قوانین هیچ محدودیتی برای مشاوران و وکلا اعمال و اعلام نکرده است.

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

آیا با مشاوره حقوقی می‌توان حق خودتان را بگیرید؟ 

همانطور که ذیل عنوان "اهمیت مشاوره حقوقی در چه مواردی لازم است" بیان شد، مشاوره حقوقی برای احقاق حق لازم است، اما کافی نیست! زیرا مرجع قضایی و در راس آن قاضی پرونده است که رای قطعی را صادر می کند ولی مشاوره حقوقی فوری و پرسیدن سوال حقوقی آن، کمک شایانی در بهبود روند رسیدگی خواهد داشت.

این نکته را در نظر داشته باشید، دریافت راهکار حقوقی آنلاین که نتیجه مشورت تلفنی با وکیل است، اهمیت بسزایی در مجاب ساختن قاضی خواهد داشت. در هر حال گام اول در گرفتن حق و احقاق حقوق اشخاص، مشاوره حقوقی می باشد.

 قدم بعدی، نگارش یک دادخواست کامل و جامع است که در آن، دلایل و مستندات به شکلی واضح و خالی از ابهام منعکس شود. شیوه نگارش دادخواست نیز از جمله خدمات حقوقی است که در وکیل تلفنی ارائه می‌شود.

 

آیا با مشاوره حقوقی می توانید ادعای خود را اثبات کنید؟

مفاهیم و تعاریف در حقوق مدنی با عبارات و اصطلاحات عرفی تفاوت دارد. به عنوان مثال اثبات یک ادعا به هر طریق ممکن نیست و تنها به واسطه ادله اثبات دعوا می توان یک ادعا را در محکمه اثبات نمود.

ادله اثبات دعوا، ابزار حقوقی حقوقدانان است و این موضوع در مشاوره حقوقی کاملاً مشهود است. اما یک سوال مطرح می شود که آیا صرف اشراف کامل به ادله اثبات دعوا و توانایی استفاده از آن، می شود یک ادعا را اثبات کرد یا خیر؟

در جلسه مشاوره حقوقی که گاهاً غیر حضوری نیز هست، ابتدا از مراجعه کننده خواسته حقوقی اش را جویا می شوند؛ خواسته ممکن است از لحاظ حقوقی قابل پیگیری نباشد ولو تمام ادله به نفع مراجعه کننده بوده باشد.

بعنوان مثال موجر ادعا می‌کند مبلغ اجاره چند ماه از سوی مستاجر پرداخت نشده و تمام مستندات نیز به نفع وی می‌باشد اما وکیل متوجه میشود که ملک برای استفاده غیر مشروعی اجاره داده شده است. لذا با وجود تمام مستندات و اشراف کامل وکیل، عملاً احقاق حق منتفی خواهد شد.

در هر حال در جلسه مشاوره حقوقی، در خواهید یافت صرف یک ادعا با وجود همه مستندات، ممکن است به احقاق حق منتج نگردد. اما اگر دلایل و مدارک موجود باشند و مانع شرعی نیز وجود نداشته باشد، بی شک می توان به احقاق حق یا جبران خسارت امیدوار بود.

 

lawyers existence will affect the judge last opinion

گرچه نظر قاضی در رای منعکس می شود، اما حضور مشاور به حصول نتیجه دلخواه، ختم خواهد شد

 

آیا با مشاوره حقوقی می توانید در دادگاه کیفری از اتهامی تبرئه شوید؟


برائت از یک اتهام، پروسه پیچیده‌ای قضایی است که دو قسمت دارد:

 

 • یک قسمت آن مستقیماً با متهم، رفتار او و تلاش وکیلش ارتباط مستقیم دارد

 • ولی قسمت دیگر آن کاملا به نظر قاضی بستگی دارد، زیرا این قاضی است که تفکرش در برگه رای و حکم منعکس خواهد شد.

 

اما مشاوره حقوقی چقدر می تواند در به ثمر رسیدن یک نتیجه ایده آل، راهگشا باشد؟ برای پاسخ لازم است دو نکته مدنظر قرار گیرد؛ ابتدا رعایت صداقت متهم با وکیل یا مشاور ضروری است. زیرا مشاور یا وکیل شما مادامی که از تمام جزئیات و حقایق اطلاع نداشته باشد، نمی تواند آن چنان که باید از حق شما دفاع کند.

مورد دوم، دلایل و مستندات برای تبرئه می باشد. به بیان دیگر در مشاوره حقوقی از مراجعه کننده، دلایل و شواهد و قرائن که به برائت متهم کمک می‌کند درخواست می شود. دلایل ارائه شده ممکن است از موجبات تخفیف، تعلیق یا تعویق مجازات باشد.

به عنوان مثال؛ ممکن است متهم با این تفکر که اسلحه خالی بوده به دیگری شلیک کرده است به جرم قتل عمد دستگیر شود اما با احراز منتفی شدن قصد او، اتهام قتل عمد متنفی و در نهایت به شبه عمد یا خطای محض محکوم شود.

در هر حال این نکته بایستی مدنظر قرار گیرد که مشاوره حقوقی برای تبرئه ضروری است، اما کفایت نمی کند و وجود برخی مستندات و شرایط الزامی خواهد بود.

 

 

تاثیر مشاوره حقوقی در تسریع روند پرونده

اگر تاکنون به مراجع قضایی مراجعه کرده‌اید و به پروسه رسیدگی به یک پرونده دقت کرده باشید، خواهید دید برای اینکه یک پرونده روی میز قاضی قرار گیرد، یک روال و پروسه را از لحظه نگارش دادخواست تا ثبت در دفتر دادگاه طی می‌کند.

در مشاوره حقوقی قبل از طرح دعوا، موضوعاتی بیان می‌شود که اطلاع از آنها و رعایت یکایک موضوعات مذکور، سبب می‌شود خللی در پروسه مذکور پیش نیاید. به عنوان مثال چنانچه ابهامی  در نگارش دادخواست وجود داشته باشد، ممکن است از سوی دفتر دادگاه پذیرفته نشود و برای اصلاح مندرجات آن به خواهان عودت داده شود.

بنابراین اگر به هر دلیلی اصول قانونی در نگارش دادخواست رعایت نگردد، بی‌شک وقفه‌ای در روند رسیدگی بروز خواهد کرد. پس ضروری است قبل از رسیدگی، برای رزرو یک جلسه مشاوره حقوقی مبادرت نمایید.

 

 

تاثیر مشاوره حقوقی قبل از نگارش قرارداد

یک ضرب المثل مشهور می گوید پیش بینی بهتر از درمان است، اما گاهی با وجود این که تمام موضوعات و مسائل رعایت می شوند، ولی به واسطه یک حادثه یا اتفاقی غیر قابل پیش بینی خساراتی بروز پیدا خواهد کرد.

مشاوره حقوقی قبل از نگارش یک قرارداد به افراد و طرفین قرارداد کمک می کند حوادث مرتبط با مفاد قرارداد که ممکن است در آینده باعث بروز خسارات احتمالی گردد، پیش بینی شود و راه حل های جبران خسارت که متناسب با شرایط  طرفین و البته رضایت آنهاست، در متن قرارداد منعکس گردد.

علی‌ایحال تاثیرات مثبت و مزایای بی نظیر مشاوره‌حقوقی قبل از نگارش قرارداد را نمی توان کتمان کرد و نادیده گرفت و با اتکا بر مفاد جلسات مشاوره، می توان به نتیجه بخش بودن رسیدگی امیدوار بود.

 

legal advice nenefits before writing a petition

نگارش قرارداد با حضور مشاور و انعکاس دغدغه های او، نتیجه ای جز رضایت نهایی متعاملین نخواهد داشت

 

چگونه یک مشاور حقوقی خوب برای شرکتمون انتخاب کنیم؟

موضوع شرکتها یک موضوع تجاری است و قوانین ناظر بر آنها نیز در قانون تجارت منعکس شده‌اند اما سوال اینجاست که آیا تمام وکلا و مشاورین از لحاظ اطلاعات تجاری ایده آل هستند یا تنها یک عده می توانند معنای تمام و کمال از یک مشاوره حقوقی خوب باشند؟!

برای پاسخ به سوال ضروری است یک سوال دیگر عنوان کنیم تا با پاسخ به این سوال بتوانیم به جواب ایده آل برسیم؛ چرا مباحث حقوقی شرکت برای شرکا و هیئت مدیره مهم است؟ پاسخ، لزوم افزایش منفعت و کاهش ریسک و خطرات است لذا رزرو مشاوره حقوقی برای رتق و فتق امور شرکت، که مستلزم حضور و انتخاب یک مشاور حقوقی خوب و توانا است، ضروری به نظر می‌رسد.

 

جدول زیر هم  همانند جداول فوق حاوی اطلاعات حقوقی ارزشمندی هستند که ضمن نگارش عامیانه آنها، چکیده اطلاعات حقوقی 1000 وکیل دادگستری شاغل در وکیل تلفنی می باشند که مطالعه آنها خالی از لطف نیست 

دانستنی های مهم در مورد صیغه و ازدواج موقت

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت آنلاین توسط وکیل تلفنی

نحوه نگارش تمامی دادخواست های حقوقی توسط وکلای وکیل تلفنی

مشاوره تلفنی ارزان با وکیل با تجربه

دریافت مشاوره از بهترین وکلای طلاق ایران

 

آیا برای یک دعوا دو مشاور حقوقی داشته باشیم خوب است؟

تمام وکلا و مشاوران منابع مشخص حقوقی را مطالعه کرده اند و قانون نیز چیزی بیش از مواد قانونی مندرج در کتاب قوانین نبوده و نیست! ملاک رسیدگی به دعاوی و همچنین چارچوب تعیین مجازات نیز صرفاً مواد قانونی خواهد بود.

در مشاوره حقوقی از میان هزاران ماده قانونی، تنها به ذکر موادی که مرتبط با دعوای مطرح شده است پرداخته خواهد شد تا مراجعه کننده با اطلاع یافتن از حقوق خود، تصمیم نهایی را در خصوص طرح شکایت یا صرف نظر کردن از آن اتخاذ کند.

اما این تمام ماجرا نیست یک جمله معروف می گوید همه چیز را همگان دانند! به بیان دیگر، گرچه تمام قوانین و مواد یکی هستند اما خلاقیت هر شخص مستقل از تجربه او، میزان مطالعه روزانه اش و... می‌باشد و خلاقیت در مشاوره حقوقی موضوع مهمی قلمداد می‌شود که کمتر کسی به آن توجه می‌کند. بنابراین اگر از لحاظ مالی مانعی وجود ندارد می‌توانید از وجود دو مغز حقوقی و خلاقیت مجزای ایشان در به ثمر رسیدن تلاشتان بهره برید.


 

retrieving legal advice from two lawyers

نظارت مستمر بر مشاوران، افزایش سطح رضایت مندی را در پی خواهد داشت
 

آیابرای هر موضوعی در موسسه وکیل تلفنی یک مشاور حقوقی متخصص وجود دارد؟


در عناوین بالا به صورت سطحی و گذرا بیان کردیم که نه از نگاه قانون و نه از نگاه شرع و عرف، هیچ محدودیتی برای وکلا و مشاوران حقوقی در خصوص ارائه مشاوره حقوقی وجود ندارد و هر مشاور و هر وکیل می تواند هم در موضوعات مدنی و هم در موضوعات کیفری به ارائه مشاوره مبادرت نماید. این موضوع در بخش پرسش و پاسخ فوری مردم از وکیل تلفنی، بیشتر به چشم می آید.

در موسسه وکیل تلفنی برای افزایش سطح رضایت مندی مراجعان، از وکلا و مشاوران مشغول در موسسه درخواست شده که بنا به مطالعات مداوم خود تنها در یک حوزه به ارائه مشاوره حقوقی بپردازند. لذا اگر دغدغه مراجعه کننده، حضور یک مشاور خصوصی و متخصص در یک زمینه باشد، یقیناً با رضایت خاطر از مشاور خود خداحافظی خواهد کرد.

در نهایت تمام آنچه مراجعه کننده از یک جلسه مشاوره در نظر داشته، برای او حاصل خواهد شد. زیرا یکی از اولویت‌های مهم موسسه در ارائه مشاوره حقوقی، حضور و پاسخگویی یک وکیل متخصص در موضوع مورد بحث می باشد.

 

 

انواع مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی

ارائه خدمات مشاوره قضایی، دایره گسترده‌ای دارد و از قبل طرح دعوای حقوقی آغاز و تا اجرای رای دادگاه ادامه می یابد. البته عده‌ای از حقوقدانان بر این باورند که مشاوره حقوقی در مرحله اجرای رای نیز می تواند مثمر ثمر باشد زیرا از نظر قانونگذار توقف اجرای مجازات، تحت شرایطی نیز امکان پذیر است و شما می توانید با لمس تصویرک زیر و فشار دادن آن وارد صفحه حل مشکلات حقوقی با وکیل تلفنی شوید.

 

vakiltels,s logo used as a call to action button

 

بنابراین در یک تقسیم بندی کلی می توان انواع مشاوره را در پنج بخش عنوان کرد که عبارتند از:

 

 1. قبل از طرح دعوا.

 2. بعد از طرح دعوا تا قبل از صدور رای.

 3. از صدور رای تا قطعیت رای.

 4. بعد از قطعیت تا اجرا رای.

 5. مشاوره حقوقی در خلال اجرای رای.

 

در هر حال آنچه مهم و ضروری است، لزوم حضور یک مشاور یا وکیل از ابتدای طرح دعوا تا مرحله اجرای رای است. البته به یاد داشته باشید که حضور وکیل و مشاور در مشاوره حقوقی می تواند به شکل مجازی نیز باشد و این موضوع مانعی برای نتیجه بخش بودن دعوای حقوقی نخواهد بود.

 

vakiltel,s lawyer giving advices through the phone

برای رزرو جلسه مشاوره حقوقی کافیست با موسسه تماس بگیرید

 

وظیفه مشاور حقوقی در زمان ارائه مشاوره

جلسه مشاوره حقوقی می تواند هم به صورت حضوری هم به شکل غیر حضوری برگزار شود و تفاوتی نمی کند مراجعه کننده حضور داشته باشد یا خیر. اما موضوع مهم در این خصوص، انجام وظایف طرفین اعم از مشاور و مراجعه کننده به نحوه شایسته است.

موضوع مهم اینکه؛ حصول نتیجه مطلوب، در گرو تعامل دو طرف در جلسه مشاوره حقوقی است. در خصوص وظیفه مشاور حقوقی در زمان ارائه مشاوره، می توان به مواردی چون آگاهی بخشی به زبان ساده، استماع دقیق اطلاعات ارائه شده توسط مراجعه کننده، بیان فرضیات قضایی که ممکن است در رای منعکس شود و ارائه موجبات تخفیف تعلیق و تعویق مجازات اشاره کرد.

در نهایت نتیجه جلسات مشاوره حقوقی می بایست به اطلاع رسانی خالی از ابهام برای مراجعه کننده ختم گردد تا ایشان با تکیه بر موضوعات ارئه شده توسط مشاور، به یک جمع بندی نهایی در موضوع مطروحه خود داشته باشد. افتخار موسسه، حضور  تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی است که در آگاهی بخشی مراجعه کنندگان، سهم به سزایی داشته است.

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی