موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی

 مشاوره حقوقی 

 

بشر در دوره های مختلف تاریخ از مشورت با افراد کاربلد در حوزه های مختلف بهره جسته و نتایج فوق العاده ای را به دست آورده است. مشورت کردن مختص به یک قشر خاص جامعه و یا در مورد یک موضوع خاص نیست بلکه  این واقعیت غیرقابل انکار است که همه افراد در طول زندگی خود با مسائل مختلفی مواجه می شوند که هیچ سررشته ای در آن نداشته و خوددرمانی نتیجه ای جز ضرر های جبران ناپذیر و پشیمانی نخواهد داشت. فلذا مشورت با افراد کاردان امری جدایی ناپذیر است.

 

در این بین مشاوره حقوقی، واژه ای گوش آشنا است که در چند دهه اخیر مورد توجه همگان قرار گرفته است. چرا که افراد به صورت روزانه با مسائل حقوقی بسیاری مواجه می شوند که حل این مسائل خارج از توان آن ها است. لذا دریافت مشاوره حقوقی از یک وکیل متبحر تنها راه چاره می باشد. لازم به ذکر است هر اقدام اشتباه می تواند تبعات جبران ناپذیری را برای افراد به همراه داشته باشد. در ادامه به بررسی دقیق این موضوع خواهیم پرداخت. شما می توانید با شماره 09212242670 تماس گرفته و در هر ساعت از شبانه روز حتی در ایام تعطیل با یکی از وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود مشورت نمایید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی چیست؟

بدون شک شما هم بارها کلمه "مشاوره حقوقی" را از زبان افراد مختلف شنیده و یا در مکان های مختلف همچون تلویزیون، فضای مجازی، بیلبوردهای شهری و ... مشاهده کرده اید. شاید از خود بپرسید که منظور از مشاوره حقوقی چیست و چه کاربردی دارد؟ برای دریافت مشاوره حقوقی به کجا مراجعه کنیم؟ از چه کسی مشاوره حقوقی دریافت کنیم؟ و ... .

 

برای رسیدن به پاسخ تمامی سوالات خود پیرامون مشاوره حقوقی با ما همراه باشید. دنیای علم حقوق، دنیایی گسترده با پیچیدگی های خاص خودش است. تنوع موضوعات حقوقی بسیار زیاد بوده به گونه ای که  هیچ دو مسئله حقوقی را نمی توان با راه حل یکسان برطرف نمود حتی اگر در ظاهر امر تمامی موارد شبیه به هم باشد.

 

به عنوان مثال شاید شما بخواهید طلاق بگیرید. با دوست خود که چند ماه پیش از همسرش جدا شده مشورت می کنید  و به خیال خودتان بعد از یک مدت کوتاه از همسر خود جدا می شوید چرا که دوست شما در یک بازه زمانی کوتاه موفق شد از شوهرش جدا شود. اما به محض اینکه اقدام می کنید متوجه می شوید که قضیه به این راحتی هم نیست و پس از گذشت چندین ماه و پرداخت هزینه های بسیار هیچ نتیجه ای حاصل نشد. در این صورت بهترین کار ممکن مشاوره حقوقی با یک وکیل طلاق است. وکیل پایه یک دادگستری و یا مشاور حقوقی با دانش حقوقی خود و تجربه چندین ساله در محاکم قضایی، پرونده شما را به صورت دقیق بررسی کرده و بهترین راهکارهای حقوقی مناسب را به شما ارائه می دهد. و شما می توانید مشکل خود را در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل مرتفع سازید. 

 

 

حال سوالی که مطرح می شود این است که مشاوره حقوقی چقدر کارگشاست؟

مشاوره حقوقی در واقع مشورت با افراد اگاه و با تجربه ایست که دارای دانش حقوقی بوده که مسئله را با دقت بررسی و راهکار درست و منطقی را اعلام می کنند. 

 

دریافت مشاوره حقوقی، اولین اقدام معقولانه است که افراد در مواجهه با مشکلات حقوقی انجام می دهند. اما نکته مهم این است که این مشاوره با چه کسی انجام می شود. همانقدر که یک مشاوره حقوقی درست می تواند کمک کننده باشد، مشاوره حقوقی اشتباه تبعات جبران ناپذیر بیشتری به همراه دارد. 

 

 

 

 

 

فرد مناسب برای مشاوره حقوقی 

زندگی پر از فراز و نشیب و مشکلات است یعنی به جرات می توان گفت که هیچ انسانی را نمی توان یافت که در زندگی اش مشکلی نداشته باشد. برخی از این مشکلات کوچک بوده و خودمان به تنهایی قادر به حل آنها هستیم اما گاهی یک مسئله خارج از توان ماست و برای حل آن نیاز به راهنمایی یک نفر یا گروه داریم. خیلی مواقع افراد برای حل اینگونه مسائل به دوستان، خانواده و .. مراجعه می کنند اما از آنجایی که نظرات این افراد به صورت شخصی بوده و هیچ پشتوانه علمی ندارد نه تنها مشکل حل نشده بلکه شرایط پیچیده تر هم می شود.

 

بعنوان مثال فرض کنید یک روز عصر فرزند شما با یکی از دوستان خود دعوا کرده و با سر و صورت خونی به منزل می آید. شما با دیدن وضعیت او آشفته و نگران می شوید و ممکن است واکنش های مختلفی را نشان دهید. در اولین حالت ممکن است که خودتان به تنهایی به سراغ دوست پسرتان رفته و دوباره نزاع و درگیری شکل می گیرد و یا اینکه با پدر یا برادر خودتان مشورت کرده و طایفه ای به سراغ آنها رفته و یک نزاع کوچک را به یک درگیری بزرگ تبدیل نمایید. راه حل دیگر این است که با یک وکیل یا مشاور حقوقی موضوع را مطرح نموده و از طریق قانون اقدامات لازم را انجام دهید.

 

در چنین مواردی وکیل یا مشاور حقوقی براساس تجربه و دانش خود مسئله را موشکافی کرده و بهترین راهکار ممکن را به شما ارائه می دهد تا هم مشکل فعلی شما حل شود و هم اینکه از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری شود. برای دریافت مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید. 

 

 

زمان مناسب دریافت مشاوره حقوقی 

دریافت مشاوره حقوقی زمان مشخصی ندارد. در هر مرحله می توان از مشاوره حقوقی استفاده کرد. بعنوان مثال شما می توانید قبل از هر اقدام حقوقی مثلا خرید ملک، خودرو، شراکت و .. با وکیل متخصص در همان حوزه مشورت نمایید و با آگاهی کامل و اصولی آن اقدام را انجام دهید. گاهی مواقع افراد از مشاوره حقوقی قبل از معامله غافل می شوند اما به محض مواجه شدن با یک مشکل حقوقی کوچک بجای اینکه خودشان دست به کار شوند ترجیحا با وکیل مشورت می کنند. همچنین می توانید قبل از طرح دعوا، در خلال رسیدگی و یا حتی پس از صدور حکم نیز با وکیل مشاوه حقوقی داشته باشید. 

 

 منطقی است از همان ابتدای طرح موضوع، نسبت به مشاوره حقوقی با وکیل اقدام نمایید؛ زیرا از شروع کار می دانید که آیا در موضوع مطروحه محق هستید یا تنها یک ادعای غیر واقعی مطرح خواهید کرد. متاسفانه کم نیستند افرادی که برای فرار از پرداخت هزینه خودشان دست به اقدام می زنند و یا با اطافیان خود مشورت می کنند اما ماحصل آن چیزی جز پشیمانی و حسرت نخواهد بود و نه فقط پول بلکه زمان و انرژی خود را هم در این مسیر هدر داده اند.

 

 

 

 

 

مشاوره حقوقی توسط چه کسانی ارائه می شود؟

مشاوره حقوقی، به ارائه نمودن اطلاعاتی که بتواند مشکل حقوقی به وجود آمده را برطرف نماید، می پردازد. برای بسیاری از اقشار جامعه، ممکن است مسائل حقوقی مختلفی ایجاد شده باشد که در همین راستا، این دسته از افراد به دنیال راه هایی برای حل و فصل آن می باشند. در پاسخ به این سوال که مشاوره حقوقی توسط چه افرادی ارائه می شود و به نوعی چه کسانی به عموم مردم می توانند مشاوره حقوقی بدهند، باید گفت که عموما وکلای دادگستری به ارائه مشاوره حقوقی می پردازند اما نمی توان اینگونه بیان کرد که در همه حالات، صرفا وکیل امکان مشاوره دادن در حوزه مسائل حقوقی را دارد.

 

یک وکیل، می تواند در کنار حرفه وکالت و رسیدگی به انواع پرونده ها، بر اساس تخصصی که دارد، به اشخاص متقاصی مشاوره حقوقی نیز بدهد. علاوه بر وکیل، افرادی که به عنوان حقوقدان شناخته شده و دارای مجوز قانونی از مراکز مشاوره باشند نیز قانونا می توانند در زمینه ارائه مشاوره حقوقی فعالیت کنند.

 

بنابراین اغلب مشاوره های حقوقی، توسط وکلای دادگستری پایه یک ارائه می گردد و مابقی ارائه نمودن مشاوره ها در این زمینه توسط کارشناسان حقوقی صورت می گیرد. در واقع هیچگونه الزامی برای آن که مشاوره حقوقی صرفا توسط وکلا دادگستری، ارائه شود، وجود ندارد، اما بیشتر خدمات مشاوره حقوقی از جانب وکلای دادگستری ارائه می شود.

 

 

وکیل یا مشاوره حقوقی؟

یکی از سوالات پر تکراری که همواره مطرح می شود، آن است که در خصوص رسیدگی به موضوع حقوقی، بهتر است وکیل داشته باشیم یا از مشاوره حقوقی یهره مند شویم؟ زمانی که اشخاص با مشکلات حقوقی مواجه می شوند، اولین راه حلی که به ذهن آنها می رسد، این است که به یک وکیل خوب مراجعه کنند. در مورد تمامی مسائل حقوقی، داشتن وکیل یکی از بهترین راهکار است اما نمی تواند تنها راه حل به شمار رود.

 

در واقع مشاوره حقوقی، به عنوان یکی از مناسب ترین راه هایی است که به منظور حل و فصل مسائل حقوقی، در نظر گرفته می شود. داشتن وکیل یا استفاده از مشاوره حقوقی، هر کدام مزایا خاص خود را دارند و این دو روش می تواند برای افراد کارایی داشته باشد. مشاوره حقوقی به دلیل آن که هزینه بسیار مناسب تری نسبت به حق الوکاله وکلا دارد، به عنوان روشی مطلوب برای رسیدگی به مسائل حقوقی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

online legal advice

 

 

ملاک استخدام مشاور حقوقی در وکیل تلفنی 

در سال های اخیر شاهد فعالیت موسسات حقوقی بسیاری بوده ایم. یکی از این موسسات حقوقی، وکیل تلفنی می باشد. بیش از 100 ها وکیل به صورت شبانه روزی در حال ارائه مشاوره حقوقی به مردم عزیز می باشند. مشاوره های انجام شده در موسسه حقوقی وکیل تلفنی، توسط وکلای پایه یک دادگستری و یا مشاورین حقوقی مجرب انجام می گردد. مدیریت موسسه وکیل تلفنی دانش، تجربه کاری وکیل را بررسی و پس از انجام چندین فیلتر نسبت به استخدام مشاور حقوقی اقدام می کند.

 

 همکاری با وکلا و مشاورین حقوقی کاربلد و با تجربه و به دنبال آن ارائه خدمات حقوقی با کیفیت منجر به افزایش استقبال مردم از موسسه حقوقی وکیل تلفنی شده است. 

 

ضروری است یادآور شویم اینکه برخی از وکلا و مشاورین ما به صورت تخصصی به پذیرش مشاوره حقوقی اقدام می‌کنند به عنوان مثال وکلای خانواده از پذیرش موضوعات تجاری امتناع می‌کنند و... این باعث می‌شود هر موضوع به صورت تخصصی حلاجی و در نهایت به مشاوره ختم شود. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 02147625900 تماس بگیرید. 

 

 

مشاوره حقوقی وکیل تلفنی در مورد چه موضوعاتی انجام می شود؟

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی، محدودیتی برای ارائه مشاوره حقوقی وجود ندارد و تمامی موضوعاتی که نیاز به بررسی از جهات حقوقی دارد، مشاوره در مورد آنها ارائه می گردد. حال موضوعاتی که بیشتر در مشاوره حقوقی مورد بحث قرار می گیرند و به نوعی اغلب مشاوره های حقوقی در مورد آنها انجام می شود، عبارتند از:

 

 • مشاوره حقوقی در خصوص نحوه انجام مراحل طلاق
 • مشاوره حقوقی در مورد شرایط طلاق از طرف زوجه
 • مشاوره حقوقی قانون جدید پرداخت مهریه
 • مشاوره حقوقی در ارتباط با اموال غیر منتقول و ملکی
 • مشاوره حقوقی حوزه مالیاتی
 • مشاوره حقوقی حوزه خانواده
 • مشاوره حقوقی در ارتباط با دعاوی کیفری
 • مشاوره حقوقی حوزه ثبت شرکت های تجاری
 • و ...

 

موارد مزبور، تنها بخشی از مواردی هستند که وکیل تلفنی به صورت تخصصی به ارائه مشاوره حقوقی در مورد آنها می پردازد. در این موسسه، وکلا زیادی هستند که در هر حوزه حقوقی به صورت تخصصی به امر وکالت می پردازند و در این زمینه می توانند، در همان زمینه ای که مهارت کافی دارند نیز به مشاوره حقوقی بپردازند.

 

 

 

 

چرا وکیل تلفنی ؟

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی از وکلا و مشاورین حقوقی با سابقه درخشان استفاده می شود. علاوه بر این مدیریت موسسه یه صورت مداوم بر عملکرد مشاورین و وکلا نظارت می کند. این امر منجر به رضایت مندی مراجعه کنندگان شده است. 

 

خدمات ارائه شده در موسسه حقوقی وکیل تلفنی محدودیت زمانی ندارد شما در هر ساعت از شبانه روز و در هر روزی از ایام هفته حتی ایام تعطیل می توانید با وکل مورد نظر خود مشورت نمایید. 

 

نیازی به رزرو نوبت از قبل ندارید با توجه به اینکه بیش از صدها وکیل و مشاور در حال فعالیت شبانه روزی هستند که در هر زمینه حقوقی چندین وکیل تخصص دارند فلذا شما در هر ساعت و زمانی که مشاوره بخواهید بدون معطلی به وکیل مورد نظر خود وصل می شوید. 

 

تعرفه مشاوره حقوقی تلفنی در این موسسه بسیار معقولانه است به گونه ای که همه افراد با هر سطح درامدی می توانند با برترین وکلای ایران مشاوره حقوقی داشته باشند. 

 

علاوه براین میتوانید از مشاوره حقوقی انلاین و رایگان موسسه نیز استفاده نمایید و بدون پرداخت هزینه سوالات حقوقی خود را برطرف سازید. 

 

یکی از معیارهای اصلی موسسه حقوقی وکیل تلفنی رازدار بودن وکلا و مشاورین می باشد به گونه ای که مراجع بتواند با خیال آسوده تمام جزیئیات را بیان کرده و وکیل بهترین راهکار را ارائه نماید. 

 

 

چرا باید قبل از هر اقدام حقوقی از وکیل دادگستری مشاوره بگیریم؟

موضوعات حقوقی پیچیدگی‌های فراوانی دارند و صرف اینکه شما ذیحق باشید برای قاضی کافی نیست. روایت مشهوری وجود دارد که بیان می‌کند قاضی فرد نابینایی است که اصحاب دعوا (خواهان و خوانده یا وکلای آنان) باید او را در یافتن حقیقت کمک کنند! پس همیشه به یاد داشته باشید مشاوره حقوقی برای هدایت یک نابینا ضروری است!

 

موضوع مهم دیگری که مشاوره قبل از هر اقدام حقوقی را ضروری می‌کند، مخارج سنگین رسیدگی قضایی و طولانی شدن پروسه رسیدگی است. به زبان ساده، عقلانیست با هزینه ای بسیار اندک از اطلاعات یک مشاور حقوقی تلفنی استفاده شود تا ضمن دریافت راهکار حقوقی، به این موضوع مهم که آیا در طرح دعوا امکان پیروزی وجود دارد؟ نیز دست یابیم.

 

ضروری است یادآور شویم که روال رسیدگی به سبب انباشت پروانه‌های حقوقی و کیفری زمان‌بر است و اگر به هر دلیلی امکان حصول نتیجه دلخواه وجود نداشته باشد، حداقل از فوت زمان جلوگیری کرده ایم.

 

گرچه مشاوره حقوقی در خلال رسیدگی هم امکان پذیر است اما مشورت تلفنی با وکیل اگر قبل از اقدام قضایی صورت پذیرد، مشاوره حقوقی پیشگیرانه نامیده می‌شود که نوید پیشگیری از فوت وقت و پیشگیری از مخارج غیر ضروری را خواهد داد.

 

در هر حال این نکته را در نظر داشته باشید که ادله اثبات دعوا، محصور در چند دلیل هستند و مابقی ادله و دلایل، فاقد وجاهت قانونی یا در نهایت به عنوان امارات (دلیلی که در ادله اثبات دعوا قید نشده اما می‌تواند ارزش حقوقی برای قاضی داشته باشد) ممکن است به کار برده شوند.

 

در نهایت، این مشاوره حقوقی به موقع است که می تواند آن ادله که دارای ارزش حقوقی لازم، برای پیشبرد مطلوب به نظر می رسد را به مراجعه کننده اعلام کند.

 

 

 

female legal advisors

 

 

اهمیت مشاوره حقوقی در چه مواردی می باشد؟

مشاوره حقوقی یک نوع اطلاع رسانی است که به شخصی ارائه می‌شود که قصد دارد یک پرونده را در مراجع قضایی به جریان بیندازد. در این مشاوره تنها به بیان راهکارهای کلی بسنده خواهد شد مگر اینکه مدت زمان مشاوره با میل مراجعه کننده افزایش پیدا کند.

 

زمان کافی، سبب می گردد مشاور حقوقی یا وکیل دادگستری، بتواند وارد جزئیات شود و با اطلاع یافتن از جزییات موضوع حقوقی کسب شده از سوی مراجعه کننده، تمام فرضیه های احتمالی و راهکارهای احقاق حق را به ایشان اعلام و ابراز نماید.

 

البته مشاوره حقوقی همانطور که از نامش پیداست یک مشورت است و هیچ اجباری و الزامی در به کار بردن راه‌حل‌های ارائه شده توسط مشاور نخواهد بود و مراجعه کننده به عنوان تصمیم‌گیرنده نهایی، مختار در اعمال نظر مشاور خواهد بود. لذا مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی در مشورت تلفنی با وکیل اهمیت بسزایی دارد و مهم بودن مسئله مذکور بر هیچکس پوشیده نیست.

 

 

آیا با مشاوره حقوقی می‌توان حق خود را گرفت؟ 

مشاوره حقوقی برای احقاق حق لازم است، اما کافی نیست! زیرا مرجع قضایی و در راس آن قاضی پرونده است که رای قطعی را صادر می کند ولی مشاوره حقوقی فوری و پرسیدن سوال حقوقی آن، کمک شایانی در بهبود روند رسیدگی خواهد داشت.

 

این نکته را در نظر داشته باشید، دریافت راهکار حقوقی آنلاین که نتیجه مشورت تلفنی با وکیل است، اهمیت بسزایی در مجاب ساختن قاضی خواهد داشت. در هر حال گام اول در گرفتن حق و احقاق حقوق اشخاص، مشاوره حقوقی می باشد.

 

 قدم بعدی، نگارش یک دادخواست کامل و جامع است که در آن، دلایل و مستندات به شکلی واضح و خالی از ابهام منعکس شود. شیوه نگارش دادخواست نیز از جمله خدمات حقوقی است که در وکیل تلفنی ارائه می‌شود.

 

 

 

benefits of vakiltel,s online legal advice

 

 

آیا با مشاوره حقوقی می توانید در دادگاه کیفری از اتهامی تبرئه شوید؟


برائت از یک اتهام، پروسه پیچیدهای قضایی است که دو قسمت دارد:

 

 • یک قسمت آن مستقیماً با متهم، رفتار او و تلاش وکیلش ارتباط مستقیم دارد
 • ولی قسمت دیگر آن کاملا به نظر قاضی بستگی دارد، زیرا این قاضی است که تفکرش در برگه رای و حکم منعکس خواهد شد.

 

 

اما مشاوره حقوقی چقدر می تواند در به ثمر رسیدن یک نتیجه ایده آل، راهگشا باشد؟ برای پاسخ لازم است دو نکته مدنظر قرار گیرد؛ ابتدا رعایت صداقت متهم با وکیل یا مشاور ضروری است. زیرا مشاور یا وکیل شما مادامی که از تمام جزئیات و حقایق اطلاع نداشته باشد، نمی تواند آن چنان که باید از حق شما دفاع کند.

 

مورد دوم، دلایل و مستندات برای تبرئه می باشد. به بیان دیگر در مشاوره حقوقی از مراجعه کننده، دلایل و شواهد و قرائن که به برائت متهم کمک می‌کند درخواست می شود. دلایل ارائه شده ممکن است از موجبات تخفیف، تعلیق یا تعویق مجازات باشد.

 

به عنوان مثال؛ ممکن است متهم با این تفکر که اسلحه خالی بوده به دیگری شلیک کرده است به جرم قتل عمد دستگیر شود اما با احراز منتفی شدن قصد او، اتهام قتل عمد متنفی و در نهایت به شبه عمد یا خطای محض محکوم شود.

 

در هر حال این نکته بایستی مدنظر قرار گیرد که مشاوره حقوقی برای تبرئه ضروری است، اما کفایت نمی کند و وجود برخی مستندات و شرایط الزامی خواهد بود.

 

 

تاثیر مشاوره حقوقی در تسریع روند پرونده

اگر تاکنون به مراجع قضایی مراجعه کرده‌اید و به پروسه رسیدگی به یک پرونده دقت کرده باشید، خواهید دید برای اینکه یک پرونده روی میز قاضی قرار گیرد، یک روال و پروسه را از لحظه نگارش دادخواست تا ثبت در دفتر دادگاه طی می‌کند.

 

در مشاوره حقوقی قبل از طرح دعوا، موضوعاتی بیان می‌شود که اطلاع از آنها و رعایت یکایک موضوعات مذکور، سبب می‌شود خللی در پروسه مذکور پیش نیاید. به عنوان مثال چنانچه ابهامی  در نگارش دادخواست وجود داشته باشد، ممکن است از سوی دفتر دادگاه پذیرفته نشود و برای اصلاح مندرجات آن به خواهان عودت داده شود.

 

 

 

 

 

 

 

بنابراین اگر به هر دلیلی اصول قانونی در نگارش دادخواست رعایت نگردد، بی‌شک وقفه‌ای در روند رسیدگی بروز خواهد کرد. پس ضروری است قبل از رسیدگی، برای رزرو یک جلسه مشاوره حقوقی مبادرت نمایید.

 

تاثیر مشاوره حقوقی قبل از نگارش قرارداد

یک ضرب المثل مشهور می گوید پیشگیری بهتر از درمان است، اما گاهی با وجود این که تمام موضوعات و مسائل رعایت می شوند، ولی به واسطه یک حادثه یا اتفاقی غیر قابل پیش بینی خساراتی بروز پیدا خواهد کرد.

 

مشاوره حقوقی قبل از نگارش یک قرارداد به افراد و طرفین قرارداد کمک می کند حوادث مرتبط با مفاد قرارداد که ممکن است در آینده باعث بروز خسارات احتمالی گردد، پیش بینی شود و راه حل های جبران خسارت که متناسب با شرایط  طرفین و البته رضایت آنهاست، در متن قرارداد منعکس گردد.

 

علی‌ایحال تاثیرات مثبت و مزایای بی نظیر مشاورهحقوقی قبل از نگارش قرارداد را نمی توان کتمان کرد و نادیده گرفت و با اتکا بر مفاد جلسات مشاوره، می توان به نتیجه بخش بودن رسیدگی امیدوار بود.

 

 

 

legal advice nenefits before writing a petition

 

 

انتخاب مشاور حقوقی خوب برای شرکت 

موضوع شرکتها یک موضوع تجاری است و قوانین ناظر بر آنها نیز در قانون تجارت منعکس شده‌اند اما سوال اینجاست که آیا تمام وکلا و مشاورین از لحاظ اطلاعات تجاری ایده آل هستند یا تنها یک عده می توانند معنای تمام و کمال از یک مشاوره حقوقی خوب باشند؟!

 

برای پاسخ به سوال ضروری است یک سوال دیگر عنوان کنیم تا با پاسخ به این سوال بتوانیم به جواب ایده آل برسیم؛ چرا مباحث حقوقی شرکت برای شرکا و هیئت مدیره مهم است؟ پاسخ، لزوم افزایش منفعت و کاهش ریسک و خطرات است لذا رزرو مشاوره حقوقی برای رتق و فتق امور شرکت، که مستلزم حضور و انتخاب یک مشاور حقوقی خوب و توانا است، ضروری به نظر می‌رسد.

 

 

روش های ارائه مشاوره حقوقی 

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی خدمات مشاوره به صورت تلفنی، حضوری، واتس اپی و مشاوره حقوقی انلاین و رایگان ارائه می گردد. مشاوره ها توسط وکلای پایه یک دادگستری و یا مشاورین حقوقی کاربلد انجام می شود و هیچ تفائتی از نظر کیفیت مشاوره وجود ندارد و افراد براساس شرایط خود نوع مشاوره حقوقی را انتخاب می کنند. 

 

 

 

 

 

وظیفه مشاور حقوقی در زمان ارائه مشاوره

جلسه مشاوره حقوقی می تواند هم به صورت حضوری هم به شکل غیر حضوری برگزار شود و تفاوتی نمی کند مراجعه کننده حضور داشته باشد یا خیر. اما موضوع مهم در این خصوص، انجام وظایف طرفین اعم از مشاور و مراجعه کننده به نحوه شایسته است.

 

موضوع مهم اینکه؛ حصول نتیجه مطلوب، در گرو تعامل دو طرف در جلسه مشاوره حقوقی است. در خصوص وظیفه مشاور حقوقی در زمان ارائه مشاوره، می توان به مواردی چون آگاهی بخشی به زبان ساده، استماع دقیق اطلاعات ارائه شده توسط مراجعه کننده، بیان فرضیات قضایی که ممکن است در رای منعکس شود و ارائه موجبات تخفیف تعلیق و تعویق مجازات اشاره کرد.

 

در نهایت نتیجه جلسات مشاوره حقوقی می بایست به اطلاع رسانی خالی از ابهام برای مراجعه کننده ختم گردد تا ایشان با تکیه بر موضوعات ارئه شده توسط مشاور، به یک جمع بندی نهایی در موضوع مطروحه خود داشته باشد. افتخار موسسه، حضور  تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی است که در آگاهی بخشی مراجعه کنندگان، سهم به سزایی داشته است.

 

 

هزینه مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری و واتس اپی حق المشاوره دریافت می گردد که این مبلغ در مقایسه با مراکز حقوقی دیگر بسیار مقرون به صرفه و منصفانه می باشد. حتی موسسه شرایطی را فراهم آورده تا افراد بتوانند از مشاوره حقوقی انلاین و رایگان در وبسایت موسسه بهره مند شوند. 

 

 

 

حل مشکلات حقوقی اداره کار

دلایل و لزوم مشورت کردن با وکیل

راهکار های آسان و عملی حل تمامی مشکلات خانوادگی

بهترین وکیل وصول فوری مهریه

بهترین روش گرفتن معافیت کفالت

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام، اینکه افراد جامعه به راحتی و بدون طی مسافت و در کمترین زمان ممکن میتوانند از وکلای مطرح و پایه یک دادگستری استفاده کنند بسیار خوب و کاربردی هست و از مزایای بسیار خوب سایت پاسخگویی وکلا به صورت لحظه ای و در هر مکان و زمان میباشد .خدا قوت عرض میکنم خدمت موسسین و فعلان در سایت وکیل تلفنی .
بسیار عالی و مفید
سلام وقت همه عزیزان .برای اینکه بتوان با یک وکیل ارتباط مشاوره یا کاری برقرار کرد باید رفت و امدهای بسیاری انجام بشه که این موضوع بسیار سخت هست . خوشبختانه موسسه وکیل تلفنی این موضوع را تا حد قابل توجهی حل نموده است و دیگر نیازی به طی مسافت و ترافیک و اتلاف زمان نیست . ممنون
با سلام ، تعدادکثیری از افراد جامعه ، فاقد علم و دانش حقوقی بوده اما از روی اجبار و از آنجایی که همگی به صورت اجتماعی زندگی می نماییم حقوق هر یک با دیگری در نقطه ای تعارض داشته و جهت حل این تعارض که در اکثر مواقع به صلح و گذشت نمی انجامد ، بایستی به مراجع قضایی با اصول دادرسی ویژه خود متوسل گردند فلذا وجود وکلای متخصص و با تجربه که در زمان نیاز ، حضور داشته و در دسترس افراد باشند بسیار ارزشمند می باشد.
با سلام واقعا یکی از بهترین راه ها با کمترین هزینه اینه که موقعی که کاری میخوایم انجام بدیم و یا به مشکلی خوردیم از یک ادم درست و کاربلد مشاوره بگیریم چرا که ممکنه با اشتباهی هزینه های جبران نشدنی برامون به وجود بیاد.
سلام خدمت همه بزرگواران واقعا در عصر تکنولوژی و سرعت فرایند یک مشاوره خوب، مطمئن و سریع نیاز همگان است که این مجموعه سعی دارد این امر را به بهترین نحو ارائه و اجرایی کند
دسترسی به مشاوره حقوقی وکیل تلفنی آسان و پاسخگویی به موقع و باکیفیت و دقیق و قیمت مقرون به صرفه و مناسب همه اقشار جامعه می باشد.
با سلام خیلی عالی هستش اگر واقعا زمینه ساز بکارگیری و اشتغال فارغ التحصیلی این رشته باشه
راهی نو و مفید برای آگاهی بخشی به هموطنان عزیزمان در هر جای از کشور
سلام در دنیای امروز و با توجه به هیاهوی زندگی های مکانیزه، نیاز دسترسی به مشاوره سریع و آنلاین و خصوصا تضمین شده احساس می شود از همین رو استفاده از پلتفرم هایی که می توانند به این شکل خدمات حقوقی را بدون در نظر گرفتن محدودیت های جغرافیایی و زمانی و با حداقل هزینه در دسترس همه مردم ایران قرار دهند می تواند گام بلندی در ارتقاء فرهنگ حقوقی باشد
سلام و درود فراوان از کلیه دست اندرکاران وکیل تلفنی ، که بستری کارآمد برای استفاده عموم و نیازمندان فراهم نمودند تا در کوتاهترین راه بتوانند مشکلات حقوقی و کیفری خود را در جهت رسیدن به نتیجه مطلوب حل نمایند. سپاس و درود
با سلام بی شک وجود مجموعه وکیل تلفنی از ضروریات زندگی امروز جامعه ما میباشد بسیاری از افراد بخاطر نداشتن آگاهی و عدم توانایی مالی قادر به استخدام وکیل برای خود نیستند .در مجموعه وکیل تلفنی تلاش شده تا با آگاهی دادن به عموم‌اقشار علاوه بر دادن آگاهی در وقت و هزینه آنان نیز صرفه جویی شود .این‌مجموعه بستر بسیار مناسبی جهت آگاهی بخشی و مشاوره در امور حقوقی ایجاد کرده است تا باعث آرامش و آسایش مردم عزیز فراهم‌نماید از زحمات همکاران گرامی در مجموعه وکیل تلفنی بسیار سپاسگزارم
سلام ودرود خدمت همکاران وسروران گرامی در مجموعه وکیل تلفنی .از اینکه با این‌مجموعه و تیم حقوقی آشنا شدم بسیار خرسندم‌ .از اینکه با آگاهی بخشی به عموم مردم و همچنین همکاران حقوقی باعث ایجاد انگیزه شده اید از شما و زحمات خدا پسندانه شما بسار سپاسگزارم
سلام و درود بسیار عالی
سلام.از مجموعه وکیل تلفنی بخاطر ایجاد چنین بستری برای عموم‌ مردم و همکاران گرامی بسیار سپاسگزارم
با سلام.در عصر ارتباطات یکی از هدایای بزرگ وسهل الوصول دسترسی اسان به اطلاعات و اگاهی است. در این راستا وکیل تلفنی در خصوص موضوع حقوقی که نقش سرنوشت سازی در زندگی بسیاری از موکلین و مراجعه کنندگان دارد.به حق به کمک مراجعه کنندگان شتافته تا احقاق حق نموده و ضمن یاری جستن از راهنمایی ومشاوره وکلای با تجربه با خیالی ارام به زندگی لبخند بزنند.
این مطالب آموزنده است وباعث میشه افرادبدونن میتونن مشاوره حقوقی کارکنندیا خیر
سلام و عرض ادب و احترام سایت وکیل تلفنی علاوه بر اینکه سایتی جامع برای استفاده عموم مردم میباشد بلکه با برنامه ریزی دقیق سعی بر بالا بردن سطح علمی وکلا و مشاوران و کارشناسان داشته است
سلام و خدا قوت به همه اعضای وکیل تلفنی که با ایجاد بستری مناسب برای همکاران و همه مردمان عزیز در زمینه بالا بردن اطلاعات حقوقی هموطنان تلاش میکنند..
باسلام و خدا قوت به همه کارکنان موسسه وکیل تلفنی ممنون بابت مطالب کامل و در عین حال اموزنده و تشکر بابت ایجاد بستری برای همکاری و ایجاد اشتغال برای وکلا و کارشناسان حقوقی امیدوارم در صورتی که افتخار همکاری با این مجموعه را داشته باشم بتوانم به عنوان یک کارشناس حقوقی با توجه به دانش و تجربیات در حد توان به مردم عزیز ایران خدمت نمود و در راه عدل و عدالت گره گشای مشکلات آنان باشم
با سلام و درود و عرض خسته نباشید خدمت شما،از زحمات شما کمال قدر دانی را دارم.
گستردگی خاصی در اجزا و کل مشاهده گردین که بی نهایت عالی بود
سلام.خداقوت به تیم بزرگ وقوی موسسه حقوقی وکیل تلفنی.درکنارکاربزرگ وخلاقانه ای که انجام دادیدومیدهیدوکاری برمحورتخصص واستفاده ازوکلای کل کشوراست،ازنظرانسانی واخلاقی هم کاربسیارمهم وباارزشی است.کمک لحظه ای به کسی که پناهی جزوکیل ومشاورحقوقی نداردونیازمندکمک اوست کاری انسانی وخداپسندانه است.همیشه موفق وپیروزباشید
با سلام خدمت مدیران و عزیزانی که در سایت وکیل تلفنی دارند زحمت میکشن و همچنین خدمت فارغ التحصیلان رشته حقوق امیدوارم که حالتون خوب باشه و در پناه حق همیشه سربلند، موفق و پیروز باشید. سایت وکیل تلفنی فضای است که در آن مختصصان حقوق از همه اقوام کشورمان ایران گردهم آمده اند تا با دانش آموخته خود راهنمایی و کمک کنند تا مردم عزیزمان ایران بخاطر عدم آگاهی از مسائل و مبانی حقوقی دچار مشکلات نشوند و بتوانند به بهترین نحو به حق و حقوق خودشون برسند.
عرض سلام، ادب و خسته نباشید خدمت همکاران محترم و تیم خوب موسسه وکیل تلفنی یکی از نیازهای جامعه حقوقی کشور وجود چنین موسسه ای برا عرضه استعداد و توانمندی های وکلای خوب و با تجربه کشور می باشد که هم در نوع خودش در فرهنگ استفاده از وکیل در مشکلات حقوقی و جلوگیری ازاطاله دادرسی موثر و راهگشاست.
درود و احترام عالی ترین و متعهدترین موسسه ای که میتونست وجود داشته باشه و جامعه ی ایران این مهم و احساس نیاز به عدالت و کاوش و تلاش در جهت رسیدن به حق که گرفتنی است ، داشته است .
باسلام و خسته نباشید..فرهنگ استفاده از وکیل در یک جامعه از مواردی که به رشد و اعتلای یک جامعه در همه ی جوانب کمک شایانی خواهد کرد.مانا باشید
سلام و خسته نباشید. ممنون از سایت بسیار خوب وکیل تلفنی. جای تحسین داره که چنین مجموعه ای این همه امکانات رو برای عموم افراد فراهم کرده تا بتونن در کمترین زمان و با کمترین هزینه مشاوره حقوقی دریافت کنند.
با سلام با توجه به نیاز شدید جامعه به خدمات حقوقی وکیل تلفنی توانسته است با ابداع روش های جدید راهگشای مشکلات مردم در این زمینه باشد که جای بسی تقدیر و تشکر فراوان دارد دلسوزی و تلاش مجموعه وکیل تلفنی ستودنی است
در جامعه امروز و نیاز هر چه بیشتر جامعه به خدمات حقوقی وکیل تلفنی توانسته است با ابداع شیوه های جدید نیازهای واقعی مردم جامعه و مشکلات حقوقی آنها را در حد توان خود حل و فصل نماید که این مهم با تیم قدرتمند وکیل تلفنی و همکاران تلاشگر و وکلای باسواد مقدور شده است
عالی بسیار عالی
با سلام با توجه به روند کنونی جوامع در خصوص خدمات غیر حضوری و مجازی و همچنین قیمت مقرون به صرفه برای هموطنان عزیز موسسه وکیل تلفنی بی نظرین ترین موسسه مشاوره حقوقی میباشد. باتوجه به کار گیری اساتید و مشاورین با معلومات بالا و گفتار بیان ساده یکی از صدها موارد مثبت این موسسه است.
با سلام. باتوجه به اینکه همه افراد اشرافیت کامل به امر حقوق ندارند و ممکن است در پرونده ای به علت نداشتن اطلاعات حقوقی به نشکل بخورند و مال یا حتی در برخی پرونده ها حتی دیده نشده فرد به علت نداشتن اطلاعات حقوقی و فقط با بیان مطالبی که به نظر خودش خیلی پیش پا افتاده است فرد حقی را از دست داده و یا منجر به از دست دادن حیات خود شده است لذا با توجه به اینکه وکیل تلفنی در هرزمان و مکان و همچنین راحت بودن دسترسی می تواند بهترین روش برای کسب اطلاعات حقوقی و یا دریافت لایحه و واگذاری پرونده به روش بسیار آسان برای ادامه روند پرونده خود باشد. باتشکر
با تشکر از سایت عالی شما
با سلام و درود به نظر بنده اگر شخصی وقت و زمانش و همچنین هزینه هایی که میکنه براش مهمه یا اگر به نوعی انتخاب شخصی که بتونه بهش بهترین مشاوره حقوقیرو رو بده و به عبارتی یک شخص حقوقی که بار علمی بسیار زیادی داره و گره از مشکلاتش باز کنه ، بهترین گزینه سایت وکیل تلفنی می باشد . سایت وکیل تلفنی برای وقت و هزینه هایی که افراد میکنن ارزش قائل هست و تلاش در حل مشکلات حقوقی مردم از اولویت های این مجموعه هستش .
باسلام .با توجه به اینکه افرادبرای حل مشکلات خود سعی میکنند ساده ترین .ارزانترین وسریعترین راه را پیدانمایند قطعا برای حل مشکلات وگرفتن مشاوره حقوقی استفاده از سایت وکیل تلفنی بهترین وارزانترین وسریعترین راه حل میباشد.همچنین با توجه به اینکه مشاوران حقوقی این موسسه از طریق ارزیابی وبررسی سوابق انتخاب میگردند میتوان گفت که گرفتن مشاوره حقوقی از این سایت بهترین وراحت ترین راه حل میباشد که محدود به زمان نیز نمیباشد .
باسلام .قطعا هرفرد برای حل مشکلات خود بدنبال یافتن راه حلهای سریع.ارزان وکار آمد میباشد .ایده راه اندازی موسسه وکیل تلفنی توانسته این مسیله رابرای متقاضیان برطرف نماید که درصورت نیاز به مشاوره حقوقی ضمن استفاده از افراد متخصص در کمترین زمان وبا ارزانترین قیمت بتوانندمشاوره های تخصصی خود را دریافت نمایند .این موسسه همچنین توانسته مشکلات زیاد ی ازنیازمندان به مشاوره حقوقی رابرطرف نماید زیرا این مشاوره ها از مراجعه مستقیم افراد به وکلا که باعث صرف وقت ،هزینه بالا وزمانبر بودن مسیر دسترسی به حل مشکل میگردد جلوگیری مینماید.
1-درخصوص اعتماد به وکلای موسسه وکیل تلفنی با توجه به اینکه انتخاب کارشناسان پس از سنجش میزان معلومات نامبردگان صورت میگیرد وانتخاب افراد پس از احراز صلاحیت علمی افرادمیباشد قطعا میتوان از کارشناسان وکیل تلفنی مشورت صحیح گرفت 2-درخصوص اخذ مشاوره حقوقی ارزان قطعا با توجه به قیمتهای ذکر شده در سایت وکیل تلفنی استفاده از وکلای این سایت مقرون بصرفه ترمیباشد 3-درخصوص ساعات امکان اخذ مشاوره از وکلای موسسه وکیل تلفنی باستحضار میرساند درهرساعت از شبانه روز متقاضیان میتوانند اقدام به اخذ مشاوره از وکلای موسسه نمایند 4-درخصوص میزان هزینه مشاوره حقوقی با وکلای دادگستری برای گرفتن مشاوره از وکلای سطح شهر باید درابتدا اقدام به هماهنگی جهت اخذ وقت مشاوره نمود وسپس با پرداخت مبلغی فراتر از میزان پرداخت به موسسه وکیل تلفنی اقدام به مشاوره نمود درحالیکه گرفتن مشاوره از موسسه وکیل تلفنی با پرداخت حق مشاوره مندرج در سایت میتوان انجام داد 5-برای اخذ مشاوره با کارشناسان وکیل تلفنی ابتدا باید در سایت موسسه ثبت نام نمود وسپس با پرداخت حق الزحمه نحوه انجام مشاوره اطلاع رسانی میگردد
باسلام .راه اندازی سایت وکیل تلفنی دارای مزایای متعددی برای نیازمندان به مشاوره ونیز کارشناسان حقوقی میباشد واین اقدام را میتوان گام مثبتی در حل مشکلات نیازمندان به مشاوره وکارشناسان حقوقی دانست . مزایای سایت وکیل تلفنی برای افراد نیازمند به مشاوره : 1-دسترسی به مشاوران متخصص در موضوع مورد نظربا توجه به دامنه گسترده مسایل حقوقی 2-پرداخت هزینه کمتر نسبت به مشاوره های حضوری 3-صرفه جوئی در زمان با توجه به 24ساعته بودن زمان مشاوره 4-اخذ مشاوره از افراد متخصص در مشکل مورد نظر با توجه به پایش انجام شده درخصوص سوابق ومدارک وکلای سایت مزایای سایت وکیل تلفنی برای کارشناسان حقوقی : 1-فعالیت در حرفه تخصصی همزمان با فعالیتهای اصلی فردی 2-کسب درآمد با توجه به زمان درنظرگرفته برای امور مشاوره 3-افزایش آگاهی در زمینه حرفه مورد نظر 4-استفاده حداکثر از زمان آزاد
بسیار عالی است
باسلام .ممنون از راه اندازی سایت وکیل تلفنی درراستای حل مشکلات حقوقی هموطنان
ارتباط با وکیل تلفنی دارای مزایای بسیار زیادی است که باعث می شود تا افراد زیادی برای استفاده از این خدمات حقوقی اقدام کنند. یکی از اساسی ترین و مهمترین خدمات حقوقی تلفنی آن است که دیگر نیازی نیست تا افراد به صورت حضوری به مراکز مختلف مشاوره ای مراجعه کنند و با صرف زمان و هزینه بسیار زیاد در جلسه مشاوره حاضر شوند. عموم مردم می توانند بدون هیچگونه محدودیت خاصی به راحتی به صورت انلاین با وکیل مورد نظر خود ارتباط بگیرند و تمامی سوالات خود را از او بپرسند. و بسیار پسندیده است.
بسیار عالی و ایده ای کاربردی جهت دسترسی سریع به وکلا و کارشناسان محترم و تسریع در انجام امورات مراجعین محترم
با سلام واحترام با توجه به خروج فضای کاری وکالت از حالت سنتی ،اقدام موسسه میتواندنقش موثری را در فضای جدید ایفا کند وتحقق عدالت را که رسالت اصلی جامعه ی حقوقی کشور است فراهم کند وباعث افتخار بنده است که در تحقق این هدف والا نقش کوچکی را ایفا کرده باشم.
عالي
سلام موسسه با هدف بسیار عالی در جهت احقاق حق مردم و کاهش هزینه و وقت طراحی شده و به طور خیلی هوشمندانه در جهت ارتباط مردم با وکیل گام برداشته است.
با عرض سلام این وبسایت فضا و بستری مناسب است برای ارتباط سریع و آسان و در عین حال کم هزینه با وکلای متخصص و امیدواریم شاهد بهبود روز افزون این بستر باشیم.
با عرض سلام و خسته نباشید بنده تابستان پارسال یه خانه را رهن کامل کردیم اما به دلیل مشکلاتی که صاحب خانه بوجود آوردند من جمله اینکه واحد کناری را برای خودشان کردند دفتر وکالت و... لفظی و مسیجی قبول کردند که اگر جابجا شویم پولمان را بدهد اما از 375 میلیون رهن فقط 250 میلیون را دادند و الان قصد دارند باقی پول را به عنوان جریمه بردارند و بنده یکبار اظهار نامه پر کردم که باقی پولمان را بدهد اما چون خودشان وکیل هستند در جواب نوشتند که بجای خسارت پول را نمی دهد و نگهبان و فامیل خودش را شاهد گرفته که ما همچین قراری داشته ایم در صورتیکه اینطور نبوده و مسیج های ایشان را دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید که حالا چکار کنم؟؟ با تشکر
با عرض سلام و ارادت خدمت شما. برای هر مدیری نیاز است تا در راستای بقا و موفقیت پایدار سازمان یا شرکت خود به دنبال پاسخی قانع کننده برای این سؤال را که چرا باید از خدمات مشاوره حقوقی خوب بهره مند شوم باشد. در واقع لزوم توجه به چنین سؤالاتی باعث شده تا هر سازمان، ارگان یا نهاد دولتی و خصوصی یک بخش کاملاً مستقل و جداگانه را در رابطه با مسائل حقوقی داشته باشد تا در آنجا بتواند با تبادل نظر و مشاوره حقوقی با بهترین کارشناس و مشاور حقوقی مشکلات گوناگونی را که در زمینه های مختلف کیفری، جزایی، حقوقی و ... به وجود می آیند را برطرف نماید. از زحمات بی دریغ شما سپاسگزارم و از اینکه با مشاورین و وکلای مجرب خود صبورانه به مشکلات مردم گوش می دهید و دلسوزانه آنها را در راستای رسیدن به اهداف و احقاق حقشان راهنمایی می کنید کمال تقدیر و تشکر را دارم.
با سلام برای طرح دعوی حقوقی و جلوگیری از تضییع شدن حق خودتان در دعاوی بسیار مهم است که با وکیل دادگستری قبل از هر اقدامی مشاوره حقوقی داشته باشید که با این طرح ویژه موسسه وکیل تلفنی می توان دسترسی آسان و سریع به صورت شبانه روزی با مشاورین حقوقی با هزینه های مقرون به صرفه و بدون وجود محدودیت زمانی ومکانی دسترسی داشت که به علت همین دسترسی آسان به مشاورین حقوقی می توان شاهد بیشتر اجرای عدالت و تضییع نشدن حق خود در دعاوی حقوقی باشید که این خدمات فقط شامل مشاوره حقوقی نمی باشد شما می توانید با کمترین هزینه تنظیم دادخواست و تنظیم لایحه و سایر نگارش های حقوقی مورد نیاز خود را از موسسه وکیل تلفنی بخواهید و در صورتی که نیاز به وکیل در شهر خودتان داشته باشید از بین وکلای شهری که در آن ساکن هستید و دسترسی به آن وکیل برای شما مقدور است وکیل دادگستری معرفی می نماید.
بسیارعالی
با سلام و خسته نباشید تیم موسسه وکیل تلفنی با هدف سهل نمودن ارتباط موکلین عزیز و وکلای محترم شیوه ای نوین طراحی کرده است تا زمان برقراری این ارتباط به حداقل برسد همچنین تیم موسسه برای اجرای عدالت قضایی و ضایع نشدن حقوق اشخاصی که به نحوی از انحا به حقوق قانونیشان تعدی شده است در تلاش است و این امر گامی مهم در جهت احقاق حقوق عامه است چنانکه عیان است این امر جز با صبر و بردباری و تلاشی شبانه روزی و بی شائبه امکان پذیر نمیشود لذا تمام کسانی که در این امر دخیل هستند با نهایت انرژی سعی در پیشبرد اهداف موسسه و برقراری عدالت دارند با تشکر و سپاس فراوان
سلام بسیار عالی و کارآمد
باسلام .این فعالیت و همکاری در واقع ایده و طرحی نو و کاربردی است در جهت دسترسی سریع و آسان به راهکارها و اقداماتی که در مواجه با مسائل حقوقی برای اشخاص مختلف در روابط خانوادگی و اجتماعی پیش می آید. و این فضا بستری است مناسب برای ارتباط سریع و آسان و در عین حال کم هزینه با وکلای متخصص در این عرصه که در هر ساعت از شبانه روز خالصانه به فعالیت می پردازند..از تلاش همه دوستان نهایت تشکر و قدردانی را دارم.
سلام و درود قطعا هدف موسسه وکیل تلفنی بسیار عالی و موثر در رونده صحیح پروندها میباشد با کمتر وسریعترین زمان دسترسی به یک مشاوره تلفنی باکادری مجرب وحرفه ای در بهبود اطلاعات جامعه در مسائل حقوقی و دریافت مشاوره بی تاثیر نیست امیدوارم که حضور و همکاری بنده در این موسسه برای جامعه مفید باشه و گام بزرگی در تحقیق عدالت باشد.باتشکر
سلام و درود قطعا هدف موسسه وکیل تلفنی بسیار عالی و موثر در رونده صحیح پروندها میباشد با کمتر وسریعترین زمان دسترسی به یک مشاوره تلفنی باکادری مجرب وحرفه ای در بهبود اطلاعات جامعه در مسائل حقوقی و دریافت مشاوره بی تاثیر نیست امیدوارم که حضور و همکاری بنده در این موسسه برای جامعه مفید باشه و گام بزرگی در تحقیق عدالت باشد.باتشکر
باسلام وارادت ; مؤسسه وکیل تلفنی به صورت آنلاین باهدف بهبود روند پیگیری پرونده های قضایی در راستای برقراری عدل قضایی باکمترین زمان ممکن وکمترین هزینه درتمام ساعات شبانه روز با کادری مجرب وحقوقدان با ارتقاء دانش حقوقی همگانی واستفاده از خرد جمعی ,مشکلات حقوقی عامه مردم را حل خواهدکرد انشاءالله بتوانیم به عنوان عضوی کوچک خدمتگذار خوبی باشم.بدرود
با سلام و احترام به جرات میتونم بگم سایت وکیل تلفنی از حرفه ای ترین و به روزترین سیستم های آنلاین کشور میباشد و بسی جای شکرگزاری و افتخار دارد که چنین موسسه ی سرشار از نوآوری در کشور ایران حاضر به خدمت است . با تشکر از عوامل و مدیریت محترم
بسیار عالی
باسلام ;بسیار عالی.باتوجه به اینکه درهرساعت شبانه روز باکمترین هزینه با سرعت عمل ودقت عمل وکیل تلفنی پاسخگوی مشکلات حقوقی است واینکه به صورت غیر حضوری وبه صورت اینترنتی می باشد درکمترین زمان بیشترین بازدهی راداردومنافع عموم را مدنظر دارد.انشاءالله بتوانیم در انتقال دانش حقوقی خود به همگان کمک کنیم واحقاق حقوق شهروندان در سرلوحه کارمان قرارگیرد.
با سلام و احترام. استفاده از مشاوره حقوقی می تواند راه گشا ترین راهکار در جهت تامین منافع عموم جامعه و دستگاه قضایی کشور باشد. چرا که در بسیاری از موارد با اطلاعاتی که از یک مشاوره خوب به دست می آید از اختلافات احتمالی آینده جلوگیری می شود و مردم کمتر در تنازع با یکدیگر وارد خواهند شد، همچنین از شمار پرونده های میلیونی در قوه قضاییه کاسته خواهد شد. به خصوص اینکه با پیشرفت علم و دگرگونی در مناسبات مردم سهولت در انجام امور اولویت بالایی دارد و موسسه وکیل تلفنی با درک این مهم این امکان را به بهترین نحو فراهم آورده است. با تشکر
بسیار عالی
سلام و خسته نباشید خدمت همکاران عزیز و پرتلاش ،در دنیای حاضر که دسترسی آسان به هرچیزی از طریق فضای مجازی میسر شده است ،افراد زیادی هستنند که برای برطرف کردن سوالات و مشکلات حقوقی خود به سراغ مشاوران و وکلای حقوقی انلاین می روند،مشاور و وکیل انلاین شخصی هست که با تخصص و مهارت خود می تواند سوالات مردم رو بدونه مراجعه حضوری به صورت انلاین(مجازی) پاسخ بدهد امروزه شاهد رشد چشمگیر مشاوره حقوقی انلاین هستیم زیرا افراد دیگر نیاز ندارندبه صورت حضوری به موسسات و دفاتر حقوقی مراجعه کنند انها می توانند به راحتی با برقراری یک ارتباط تلفنی با وکیل انلاین سوالات خود رو از وکیل بپرسند.بدون تردید پرداخت هزینه کم به یک مشاوره حقوقی با تجربه در پیشبرد کارها و رسیدگی به امور کسب کار افراد در جامعه کمک می کند، از این رو در چنین شرایطی دسترسی به یک وکیل انلاین می تواند ساده ترین و مقرون به صرف ترین روش برای کسب اطلاعات حقوقی مردم باشد،از جلمه پیامد های وکیل انلاین می توان به پیگیری و تعامل سریع موکل با وکیل ،گسترش اگاهی مردم جامعه در زمینه های حقوقی ،پاسخ به سوالات حقوقی کاربران در فضای مجازی و...نام برد.به امید عدالت خواهی
بسیار عالی
باسلام. انشاالله در کنار شما و سایر همکاران بتوانیم گامی درجهت کاهش پرونده های قضایی و کمک به دستگاه قضایی برداریم و دراین راستا مساعدتی به مردم علی الخصوص اقشار آسیب پذیر درجهت احقاق حق آنان بکنیم.
حرکتی مفید و لازم برای آگاهی یافتن از مسائل حقوقی.
موسسه وکیل تلفنی سریعترین و بصرفه ترین راه تاثیرگذار رو برای حل پرونده های حقوقی در نظر گرفته، که کمک شایانی در تسریع روند عدالت و عدالت خواهی کرده
بسیار عالی و با طراحی انجام شده کمک شایانی به رفع مشکلات حقوقی انجام می گردد
این خیلی خوبه که با افزایش کاربری اينترنت و دنیای مجازی متخصصان حقوق از این دنیا جا نمونن خیلی ممنون
با عرض سلام و احترام، امیدوارم در کنار موسسه وکیل تلفنی و همکاران عزیز ، بتونم به رسالت خودم ،جامه عمل بپوشانم. از ورود همکاران به حوزه‌ی فعالیتهای استارت‌اپی خوشحالم ، چرا که لازم هست امور حقوقی و وکالت از حالت سنتی خارج بشه و بیشتر با زندگی امروزی قابل تطبیق باشه. مطالب موجود در این بخش را به طور کامل مطالعه کردم و ویدئو های بارگذاری شده را رویت نمودم، نکات مطرح شده در کل خوب و مثبت و کامل بود، ولی جمیع شرایط طولانیست ،چرا که شخصی که به این سایت مراجعه می‌کند معمولاً در گیر مسئله‌ای حقوقی‌است که میخواهد در کوتاه‌ترین زمان راه حلی برایش بیابد، و وقت کافی برای مطالعه‌ی تمامی مطالب با جزئیات نخواهد گذاشت،تا به ضرورت استفاده از مشاور یا وکیل در تمام طول مسیر حل مسأله حقوقی اشراف یابد، از طرفی آن فرد متوجه نیاز به مشاور حقوقی شده که در حال حاضر وارد این سایت شده و مطالب را مطالعه مینماید، لذا به نظر بنده مطرح نمودن مطالب به شکلی که موجب فرهنگ‌سازی کلی صورت بگیره مفیدتر از حالتی خواهد بود که صرفاً تبلیغ موسسه باشه. ولی در کل این حرکت رو مثبت ارزیابی میکنم.به امید موفقیت
با عرض سلام و احترام، امیدوارم در کنار موسسه وکیل تلفنی و همکاران عزیز ، بتونم به رسالت خودم ،جامه عمل بپوشانم. از ورود همکاران به حوزه‌ی فعالیتهای استارت‌اپی خوشحالم ، چرا که لازم هست امور حقوقی و وکالت از حالت سنتی خارج بشه و بیشتر با زندگی امروزی قابل تطبیق باشه. مطالب موجود در این بخش را به طور کامل مطالعه کردم و ویدئو های بارگذاری شده را رویت نمودم، نکات مطرح شده در کل خوب و مثبت و کامل بود، ولی جمیع شرایط طولانیست ،چرا که شخصی که به این سایت مراجعه می‌کند معمولاً در گیر مسئله‌ای حقوقی‌است که میخواهد در کوتاه‌ترین زمان راه حلی برایش بیابد، و وقت کافی برای مطالعه‌ی تمامی مطالب با جزئیات نخواهد گذاشت،تا به ضرورت استفاده از مشاور یا وکیل در تمام طول مسیر حل مسأله حقوقی اشراف یابد، از طرفی آن فرد متوجه نیاز به مشاور حقوقی شده که در حال حاضر وارد این سایت شده و مطالب را مطالعه مینماید، لذا به نظر بنده مطرح نمودن مطالب به شکلی که موجب فرهنگ‌سازی کلی صورت بگیره مفیدتر از حالتی خواهد بود که صرفاً تبلیغ موسسه باشه. ولی در کل این حرکت رو مثبت ارزیابی میکنم.به امید موفقیت
باسلام امروزه با اتفاق های جدیدی که در جامعه می افتد.قوانین و مقررات جدیدی براساس مصوبات مختلف تصویب می شود.که افراد را به داشتن مشاور حقوقی مجاب می کند. ارایه بهترین راه حل های حقوقی و هم چنین مدارک و مستندات مورد نیاز برای انجام امور مختلف افراد حقیقی و حقوقی. داشتن مشاور حقوقی جلوگیری از اطاله دادرسی و صرفه جویی در وقت و زمان و حتی کم کردن هزینه های ناشی از عدم آگاهی نسبت به امور حقوقی است. پیشگیری از پیامدها و تبعات امور حقوقی که گریبانگیر افراد حقیقی و حقوقی در موضوع دعاوی می گردد. با اقدام به موقع و صرف هزینه اندک مانع از بروز آن ها می گردد.استفاده از مشاور حقوقی با پیچیدگی های قوانین و مسایل و تعهدات و روابط بین افراد در جامعه و نیاز آن ها جهت بررسی اوضاع و احوال امور حقوقی و پیش بینی آینده قبل از اقدامات جبران ناپذیر بسیار حیاتی و ارزشمند است.در هر صورت می توان نیاز به مشاور حقوقی را در جهت سرعت بخشیدن و حل و فصل مشکلات وحفظ منافع افراد و کاهش خسارات و ضررها ی غیرقابل جبران و رسیدن به نتیجه ی مثبت و دلخواه در امور مربوطه بسیار ضروری و مفید می باشد
سلام وقتی در هر موضوعی مانند شکایت یا دادخواست و یا حتی انعقاد قرارداد از مشاوره حقوقی استفاده کرد از حق و حقوق خود مطلع میشوید هم از مشکلاتی که پس از اقدامات خود سرانه بوجود می آید پیشگیری میکنید در قراردادهایی که حتی یه جمله کوتاه میتواند شرایط را به کلی تغییر دهد و یا دفاع های اشتباه در دادگاه که موجب تضییع حق میشود پس قبل از هر اقدامی بهتر است اول سوال کنیم از اهل خبره بعد اقدام خودمان را عالم ندانیم در هر زمینه ای.
وجود وکیل در هر جامعه ای لازم و ضروری است و به تعبیری نعمتی برای عموم مردم محسوب می شود که با بهره گیری از تجارب و علوم وکیل از ابتلا به بسیاری از مشکلات حقوقی جلوگیری به عمل خواهد آمد.
بسیار مطلب خوب و عالی بود .
عرض سلام و ادب...داشتن یک مشاور حقوقی مانند داشتن یک پزشک عمومی در بیمارستان است که مشکلات عمومی را سرپایی حل میکند...و وکیل مانتد پزشک متخصص جراح است که باید وارد عمل شود تا مشکل اساسی را که نیاز به جرح و برسی دهرد حل کند...به نظرم بهترین سازمان بندی را تهاد مکیل تلفنی انجام داده است...
بسیار عالی و مثمر ثمر.
سلام و عرض ادب قطعا داشتن یک مشاور حقوقی با تخصص در این زمینه می‌تواند شما را در گرفتن نتیجه مورد نظرتان بهتر راهنمایی کند. در بسیاری از مواقع شما ممکن است از قانون اطلاعات دقیقی نداشته باشید و این امر می‌تواند حقوق شما را توسط دیگران لگدمال کرده و از مزایای مشاوره حقوقی بی‌بهره کند. بسیار خوشحالم از آشنایی با مجموعه وکیل تلفنی و به امید همکاری های پر تکرار
باسلام و عرض ادب خدمت تمامی عوامل و دست‌اندرکاران موسسه وکیل تلفنی جویندگان و عدل و دانش واقعا مشعوف شدم از آشنای با این مجموعه که به بعضی از مهمترین نیاز های جامعه امروزی که صرفه جویی در وقت و هزینه همراه با دسترسی به نیروی متخصص و مجرب هست پاسخ داده اند و در راستای اجرای طرح‌های آنلاین گامی بزرگ برداشته اند.
باسلام و عرض ادب خدمت تمامی عوامل و دست‌اندرکاران موسسه وکیل تلفنی جویندگان و راهبران عدل و دانش واقعا مشعوف شدم از آشنای با این مجموعه که به بعضی از مهمترین نیاز های جامعه امروزی که صرفه جویی در وقت و هزینه همراه با دسترسی به نیروی متخصص و مجرب هست پاسخ داده اند و در راستای اجرای طرح‌های آنلاین گامی بزرگ برداشته اند.
باسلام و عرض ادب خدمت تمامی عوامل و دست‌اندرکاران موسسه وکیل تلفنی جویندگان و راهبران عدل و دانش واقعا مشعوف شدم از آشنای با این مجموعه که به بعضی از مهمترین نیاز های جامعه امروزی که صرفه جویی در وقت و هزینه همراه با دسترسی به نیروی متخصص و مجرب هست پاسخ داده اند و در راستای اجرای طرح‌های آنلاین گامی بزرگ برداشته اند.
با عرض سلام و ادب و احترام ممنون از گروه خوب شما که این بستر امن رو برای پاسخگویی به مشکلات هموطنان پدید آورده است به امید توفیقات روز افزون
با سلام و احترام استفاده از مشاوره حقوقی و وکلای مجرب از اطاله دادرسی ،انبار شدن پرونده ها،مورد تجاوز واقع شدن حق افراد ،دخالت افراد سوء استفاده جو و فرصت طلب و کار چاق کن ها و ... جلوگیری می کند.
با سلام استفاده از مشاورین حقوقی و وکلای مجرب بدو امر و قبل هر مشکلی ،از اطاله دادرسی انبار شدن پرونده ها در دادگاه ها،مورد تجاوز واقع شدن حق صاحبین حق و افراد سوءاستفاده گر و به قولی کارت چاق کن ها و مضرات دیگر جلوگیری می شود.
با سلام مطمئنا بهره جستن از نظر یک متخصص در ابتدای امر ،منحر به طرح صحیح دعوی و تعریف مسیر صحیح م جلوگیری از اتلاف زمان وهزینه خواهد بود
سلام وادب مشاوره حقوقی کسی است که به واسطه ی علم و تسلط خود نسبت به قوانین میتواند به افراد حقیقی و حقوقی در زمینه های مانند امور قرارداد ها حل اختلاف و دعاوی مشاوره دهد.مسائل حقوقی دارای پیچیدگی هایی هستند که برای جلوگیری از ضرر های احتمالی مشورت بایک مشاوره حقوقی امری ضروری است.چنین فردی با تسلط بر قانون واصول و خدمات قضایی و تجربه ای که دارد کمک میکند تا افراد انتخابهای درستی داشته باشند واز ورود خسارت به آنها جلوگیری میکند.و از وکیل تلفنی که بستری فراهم نموده تا افرادجامعه با سهولت بتوانند به مشاور و وکیل دسترسی داشته باشند با توجه به اوضاع اقتصادی و مشغله کاری همه خدمات را با کیفیت و مقرون به صرفه ارایه میدهد کمال تشکر را دارم.
از اصلی ترین مشکلات جامعه ما توهم دانستن در تمام موضوعات بشری می باشد . از همین رو در موضوعات حقوقی نیز به عینه در دفتر کار خویش این موضوع را درک نموده ام. اشخاصی که برای صرفه جویی در هزینه ها به یک متخصص در امر حقوقی مراجعه ننموده و پس از وارد شدن در پروسه پیچیده و سخت قضایی و گذشت چندین سال در نهایت به دلیل عدم تسلط بر قوانین با شکست مواجه می شوند و حال به این فکر فرو میروند که الان وقت وکیل گرفتن می باشد . اما صد افسوس که این امر اشتباهترین فعل ممکن برای رسیدن به حقوق خویش است.بیایید صادقانه با یکدیگر رفتار نماییم آیا غیر از این بوده؟اکثریت جامعه وکلای ایران همیشه در تلاش بوده آمد که به بهترین نتایج برسند چرا که نه تنها این پرونده برای خودشان یک تجربه موفق کاریست بلکه با تلاش خود و به ثمر رساندن کارشان حقی را از ظالم گرفته و به مظلوم می بخشند.حال بر آنیم که با توجه به گسترش فضای مجازی این امر را وسیع تر نموده و به کمک و یاری شما دادخواهان معزز برسیم.امید است در این راه پر مشقت نزد شما سروران و اندیشمندان عزیز سر افکنده نباشیم و این بستر بهانه ای باشد جهت همدلی با تک تک انسان های عزیز در سرتا سر کره خاکی
بسیاری از پرونده ها هستند که با یک مشورت کوچیک از وکیل خیلی بهتر حل میشوند و صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد بود
سلام بسیار متین فرمودید و همانگونه که برای درمان به پزشک مراجعه میکنیم قطعا نیاز است برای دفاع از خود و همچنین احقاق حق با مشاوره گرفتن یا مراجعه به وکیل متخصص امور خود را پیگیر شویم تا زودتر به حق خود دسترسی یابیم
قبل از هر اقدام در زمینه های مختلف حقوقی ، مشورت با وکیل قطعا صرفه جویی در وقت و هزینه و نتیجه بهتری را برای شما به ارمغان می آورد.
باسلام، قاعدتا مشاوره و مشورت یکی از بهترین راهکارهایی است که انسان توی تاریکی قرار نگیره، من با خوندن مطالب سایتتون واقعا بعضی چیزهایی که نیازه و میشه گفت پیچش مو هست رو دیدم، ممنونم از سایت عالی و پربارتون
مشاوره حقوقی به شما امکان می‌دهد از قانونی که برای حل اختلاف یا برطرف کردن مسئله‌ای وضع شده است به نحوی صحیح و مطلوب استفاده کنید. بدون کارشناس حقوقی و وکیل استفاده از قوانین دشوار و حتی غیرممکن است؛ زیرا قوانین با ادبیاتی حقوقی نگاشته شده و استفاده از آن‌ها نیاز به مهارت و تخصصی دارد که وکلا از آن برخوردارند. مشاوره حقوقی به شما امکان می‌دهد زمان کمتری به حل مسائل حقوقی بپردازید زیرا وکلا با استفاده از دانش خود زمان طولانی رسیدگی به مسائل حقوقی را کاهش می‌دهند و همچنین با انجام مراحل اداری و حضور در دادگاه و سایر مکان‌های مورد نیاز مانع از تلف شدن وقت موکل خود می‌شوند. همچنین شما با استفاده از مشاوره حقوقی و مشورتی که وکیل به شما می‌دهد از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می‌کنید؛ چراکه مسائل حقوقی بسیار دقیق است و هر کلمه در یک دعوای حقوقی بار حقوقی بر دوش گوینده می‌گذارد. بهتر است قبل از هر اقدامی در مسائل حقوقی با یک وکیل مشورت کرده و سپس پیگیری خود را آغاز نمایید تا اطمینان داشته باشید که از نظر قانون حق با شماست.
مسایل حقوقی امروزه در تمام ارکان و قسمتهای زندگی تمام شهروندان قابل رویت است.هیچ فردی وجود ندارد که حداقل یکبار مشکل حقوقی برایش پیش نیامده باشد . با توجه به اینکه افراد هر کدام مشغله و گرفتاری خاص خود را دارند و گرفتن نوبت و مراجعه حضوری به دفاتر وکلا امری وقت گیر و نفس گیر و همراه با خرج هزینه های گزاف و گذاشتن زمان طولانی است،موسسه وکیل تلفنی میتواند در بستر اینترنت و در هر کجای کشور که هستید این خدمات را با بیشترین سرعت و کمترین هزینه به شما ارائه دهد و نیز این قابلیت وجود دارد که شما در هر زمان به وکیل متخصص و مرتبط با مشکل حقوقی خود دسترسی دارید و نکته دیگر اینکه بهترین متخصص ها در زمینه های مختلف در این سایت در کنار هم جمع شده اند و دیگر نیازی به جستوجو و صرف زمان برای یافتن وکیل و مشاور حقوقی باسواد و با تجربه را ندارید.لذاضروریست که بدور از استرس و نگرانی و با خیالی کاملا راحت و با اعتمادی وافر به وکلای زبده وبا تجربه ی این موسسه اعتماد کرده و مشکلات حقوقی خود را به انها بسپارید و تنها منتظر گرفتن نتیجه ی مورد نظرتان باشید.
متاسفانه افراد فاقد تخصص تصور می کنند خودشان توانایی طرح دعوا یا دفاع در مراجع قضایی را دارند و با این دیدگاه اقدام خود را آغاز می نمایند، در ادامه مسیر با درک ایرادات کار خویش به وکیل مراجعه کرده، اما مجددا از انعقاد قرارداد وکالت خودداری می کند تا آنکه رای بدوی صادر شود. این اصرار بر اشتباه، گاها و یا اکثرا خسارات جبران ناپذیری برای شخص در پی دارد اما بدان عنایت نمی شود. سرانجام با یک دادنامه که علیه وی صادر شده و شواهد و مدارک موجود در پرونده و اقاریر شخصی وی که از ارزش آن اطلاعی نداشته اما جزو ادله اثباتی دادنامه صادره بوده، پرونده را به وکیل می سپارد تا معجزه ای از سمت وکیل رخ دهد. نهایتا در صورت عدم نقض رای وکیل را مقصر می دانند، اما به این نصیحت صائب توجه نمی کنند: خشت اول گر نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج... وکیل بایستی از ابتدا بنای لرزان پرونده ساختگی موکل را از نو بسازد تا مشکل رفع شود ولی همیشه این امر امکان پذیر نیست. بنابراین توصیه می کنم مردم به دقت مقاله حاضر را مطالعه کنند و قبل از هر اقدام با وکیل مشورت و در صورت لزوم تقاضای پذیرش وکالت خود را داشته باشند و با پرداخت یک بار هزینه از تحمل خسارات بعدی اجتناب نمایند.
با سلام و احترام همانطور که شروع یک زندگی با دیگری یک امر مهم تلقی میشود و نیاز به یک مشاوره خانواده متخصص و حرفه ای نیاز دارد طبیعتا هر شخصی نمیخواهد که برای هر اقدام قانونی دیگر خود دچار مشکلات حقوقی و درگیری در دستگاه قضایی شود بنابراین بهتر است قبل از اقدامات حقوقی حساس خود نیز با یک فرد متخصص صحبت کند و موسسه شما از نظر بنده بهترین گزینه است.
سلام.مطالب بسیار مفیدی بودند وبه درستی هم در قران به مشورت تاکید شده است که میفرماید وامرهم شوری بینهم.به هر حال در وادی حقوق حتما میبایست راهنما داشت.
ارائه خدمات حقوقی موثر و کاربردی در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه یکی از نیازهای ضروری عصرحاضر است که به همت موسسه بزرگ وکیل تلفنی، این نیاز تا حد زیادی تامین گردیده است. برای تمامی عزیزان آرزوی موفقیت روزافزون دارم. در پناه حق همواره بدرخشید.
با سلام و وقت بخیر... واقعا مطالب بسیار مفید و کاربردی هست...سپاس از زحماتتون
مسائل حقوقی دارای پیچیدگی ها و ظرائف فراوانی است به طوری که افراد هنگام روبه رو شدن با این مسائل ناگزیر از مراجعه به وکیل و مشاور حقوقی حاذق خواهند بود. مراجعه به وکیل نه تنها پس از بروز اختلاف که پیش از آن و در زمان انعقاد قرارداد و مبادرت به اعمال حقوقی نیز اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد! هنگام انعقاد قرارداد بر هر واژه و عبارتی می تواند اثر حقوقی خاصی بار شود و تنها وکیل متخصص در قراردادهاست که با آگاهی کامل بر این موضوعات و پیش بینی اتفاقاتی که در آینده ممکن است حادث شود با تنظیم قرادادی اصولی و متناسب با شرایط و اقتضائات خاص موضوع می تواند بستری امن برای مراودات تجاری اقتصادی و کاری فراهم آورد.هنگام بروز اختلاف و مراجعه به دادگاه نیز وکیل حاذق است که با تسلط بر موضوع و ارزیابی ادله  می تواند به افراد دید روشن و شفافی در خصوص موضوع حقوقی که با آن رو به رو هستند بدهد تا با نگرش واقع بینانه و میزان احتمال موفقیتشان در دعوا نسبت به اقامه دعوا تصمیم گیری کنند و یا در صورت اقامه دعوا بر علیهشان بهترین دفاع را از خود داشته باشند.
مسائل حقوقی دارای پیچیدگی ها و ظرائف فراوانی است به طوری که افراد هنگام روبه رو شدن با این مسائل ناگزیر از مراجعه به وکیل و مشاور حقوقی حاذق خواهند بود. مراجعه به وکیل نه تنها پس از بروز اختلاف که پیش از آن و در زمان انعقاد قرارداد و مبادرت به اعمال حقوقی نیز اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد! هنگام انعقاد قرارداد بر هر واژه و عبارتی می تواند اثر حقوقی خاصی با شود و تنها وکیل متخصص در قراردادهاست که با آگاهی کامل بر این موضوعات و پیش بینی اتفاقاتی که در آینده ممکن است حادث شود با تنظیم قرادادی اصولی و متناسب با شرایط و اقتضائات خاص موضوع می تواند بستری امن برای مراودات تجاری اقتصادی و کاری فراهم آورد.هنگام بروز اختلاف و مراجعه به دادگاه نیز مشاوره با وکیل حاذق است که می تواند به افراد دید روشن و شفافی در خصوص موضوع حقوقی که با آن رو به رو هستند بدهد و با تسلط بر موضوع و ارزیابی ادله به افراد کمک کند تا با نگرش واقع بینانه و میزان احتمال موفقیتشان در دعوا نسبت به اقامه دعوا تصمیم گیری کنند.
قبل از مراجعه ب مراجع قانونی،لازم است ک اطلاعاتی راجب موضوع کسب کنید از کسانی ک تخصص دارد راهنمایی بگیر تا روند مسیر راه برای شما شرح دادو رهانماییتان کند ،بنابراین حتما مشاوره بگیرید تا اطلاعات لازم راکسب کنید
باسلام و احترام موضوعات و مطالب و دیدگاه های افراد هرکدام به نوعی بیانگر اهمیت و ضرورت وجود جنین مراکزی و موسساتی است. که امروزه مردم جهت پیشگیری و یا قبل از هر اقدامی در زمینه مسایل و موضوعات و کلا امور حقوقی و حتی آشنایی با حقوق اولیه و شهروندی می توان با اطمینان از مراکز و موسسه هابی مانند این موسسه که از مشاوران و وکلای باتجربه و متخصص استفاده و بهره برد. پس قبل از هر اقدام حقوقی ضرورت وجود مشاور حقوقی مورد توجه قرار دهید و با خیال راحت امور مربوطه را به نتیجه برسانید.
خواندن مطالب فوق برایم بسیار جذاب بود، این که در این زمانه وانفسا ،جماعتی پیدا می شوند که با نیت خیرخواهانه و جهت کمک به هموطنان خود به صورت شبانه روز فعالیت می کنند آن هم با اندک چشمداشت مالی، جای بسی افتخار دارد.بنده نیز جهت همراهی با گروه فوق درخواست خود جهت حضور در این خانواده صمیمی را مطرح کرده ام‌ که اگر بخت با من همراه باشد بتوانم افتخار همراهی با این بزرگواران و خدمت به ملت عزیز ایران را تجربه کنم.
باسلام ازعوامل شکست در هر رویدادی ، عدم آگاهی به شرایط ، عوامل و زمینه های آن می باشد ؛ همچنین است در بسیاری از پرونده های حقوقی که احد متداعیین در امور خود، نتیجه ای حاصل نمی کنند ، نشات گرفته از جهل آن ها به قوانین و مسائل حقوقی پیرامون دعاوی خود می باشد که برای مثال عدم رعایت مواعد قانونی ، عدم تنظیم دادخواست در فرم چاپی مخصوص ووو نتیجه ای جز عدم پیروزی در دعاوی مطروحه خود ندارد ؛ حال با عنایت به مشکل مذکور و سایر مشکلات پیش روی موکلان که منشا جملگی آن ها در یک کلمه خلاصه می شود و آن «جهل ایشان» است ؛ امید است که با ابتکار روش های نوین درجهت افزایش علم و آگاهی عموم جامعه ؛ از بروز چنین مشکلاتی در جامعه جلوگیری گردد . به اصلاح «پیشیگیری بهتر از درمان» را می توان برای اینگونه موارد عنوان نمود
با سلام و عرض ادب، علم حقوق و موضوعات مرتبط با آن به سبب پیچیدگی‌ های فراوانی که دارد، سبب شده عده بسیاری از طرح شکایت صرف نظر کنند زیرا همواره دغدغه و ترس طرح شکایت در مراجع رسیدگی، همراه غالب جامعه بوده است.مشاوره‌حقوقی یک بستر مناسب برای جامعه به وجود آورده است که در آن همه اشخاص می توانند بدون هیچ محدودیتی در تمام ساعات شبانه روز با دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، خط پایانی بر ترس و دغدغه‌های خود بکشند.در مورد اینکه مشاوره حقوقی چیست و چقدر کارگشاست باید بدانیم مشاوره می تواند قبل از طرح دعوای حقوقی، در خلال رسیدگی و حتی پس از پایان رسیدگی انجام شود. به بیان دیگر تفاوتی نمی کند در کدام مرحله از رسیدگی هستید؛ زیرا به زعم قانون در بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری، رای صادره از دادگاه نخستین یا بدوی قطعیت ندارد و برخی از آرا قابلیت تجدید نظر خواهند بود.پایدار باشید.
با سلام یکی از مشکلات توده مردم جهل به قانون است اگر نسبت به حقوق خود ودیگران آگاهی داشته باشند بسیاری از مشکلات آنها حل خواهد شد بنظر این موسسه تلاش زیادی جهت رفع جهل مردم دارد وکار بدید وخوبی است از همه دست اندرکاران تشکر میکنم
بسیار عالی
بسیار عالی
بسیار عالی
سلام و خسته نباشید خدمت تمام دست اندر کاران موسسه وکیل تلفنی جاداره تشکر کنم از تمامی دوستان که این امکان رو فراهم آوردن که ارتباط مطلوبی تاحدودی بین مردم و متخصصان ایجاد شودبسیاری از پرونده قضایی ناشی از جهل مردم نسبت به قانون بوده است پس چه خوب بتوان از این طریق رابطه بین مردم و حقوق دانها رو نزدیک تر کرد باتشکر
باسلام. عرض ادب و احترام. در کشور عزیز ما ایران، هنوز به خوبی برای مردم مشخص نشده که براحتی با یک تلفن با متخصص و مشاور حقوقی میتوانند، از بسیاری از حوادث جلوگیری کنند. وظیفه مشاورین حقوقی ارائه هر چه بهتر خدمات قبل از اتفاق است پس باید به قوانین و قواعد حقوقی مسلط باشند. ضمن تشکر از تیم قوی وکیل تلفنی، امید است که جایگاه مشاورین حقوقی بهتر و پررنگ تر و مانیز، درمسیر اسایش و ارامش مردم گام های قویتری برداریم. . باتشکر لوح موسوی.
باسلام و احترام وجود چنین مراکز و موسسه هابی بیانگر اهتمام و جدیت و تلاش در جهت کم شدن دغدغه ها و مسایل امور حقوقی از جمله خانواده و دیگر امور مربوطه است. بدین گونه که مردم با اطمینان قبل از هرگونه اقدامی در خصوص تصمیم گیری و انجام امور حقوقی بدانند که افرادی واجد شرایط و دلسوز در جهت رفع و همکاری و مشاوره آماده و در خدمت آن ها می باشند. پس زمانی که اقدام به امری و کاری می کنیم با مشاوره افراد متخصص و دانا به امور می توانیم از پیامدها و یا مسایلی که بعضاً ایجاد مشکل و یا مارا دچار در دسر کند جلوگیری می کنیم. دوم با خیال راحت اقدام به انجام موضوع و خواسته ی خود می نماییم. پس لازمه ی آن استفاده و راهنمایی از مشاوران و وکلای باتجربه و متخصص در هر رشته حقوقی می باشد. و موسسه وکیل تلفنی. این خدمات را در هر زمان برای مردم. انجام می دهد.پس با اطمینان و اعتماد در انجام امور مراجعه و بدون نگرانی اقدام نماییم. در هر صورت ضرورت و نیاز به این نوع موسسه ها دانش و آگاهی و هم مشاوره و نهایتا وکالت در امور حقوقی را برایتان سهل و آسان می کند. و بار مسولیت اقدام اشتباه را از دوش شما برمی دارد. باتشکر
بنام یگانه هستی بخش با سلام ؛ با توجه به پیشرفت های عظیم علوم و تکنولوژی و ارتباطات در جهان که با سرعت باور نکردنی در حال وقوع بوده که خود باعث پیچیدگی های شدید زندگی های اجتماعی شده است ، شاهد فعالیت و تلاش گسترده علوم مختلف با هدف هموار و آسان نمودن این پیچیدگی می باشیم ، در این خصوص بایستی علم حقوق با توجه به نقش موثری که در این زمینه دارد به این مهم توجه ویژه نماید و در جهت آرامش بخشیدن به زندگی شهروندان به شیوه آسان و سریع قدم بزرگتری بردارد. که همانا این اصل توسط متولیان و بنیانگذاران ارزشمند موسسه وکیل تلفنی به نحو شایسته به منصه ی ظهور گذاشته شده و با توجه به مطالعاتی که بنده در این خصوص داشته ام این موسسه یکی از بهترین همراه در کنار شهروندان به بهترین نحو به رسالت خویش که کاستن از مشکلات و آلام مردم است عمل نموده و با برنامه ریزی های مختلفی که نشان از مطالعات دقیق و ریز بینی و تخصص بالای متولیان و بنیانگذاران این موسسه دارد مطمئنا شاهد گسترش و موفقیت روز افزون موسسه وکیل تلفنی خواهیم بود انشااله ، امید که اینجانب بهروز شهبازی نیز به عنوان عضو کوچکی از این مرکز با یاری و اعتماد مسئولین محترم به این حقیر در جهت پیشبرد اهداف عالیه این موسسه قدمی موثرتر بردارم . با احترام – بهروز شهبازی کد وکالت : 54535
با سلام عرض خسته نباشید خدمت تمامی کاربران محترم وکیل تلفنی که با علم بالای خود در زمینه علم حقوق در ساعات مختلف شبانه روز آماده مشاوره برای تمامی هم وطنان عزیزم ایران میباشند.موسسه وکیل تلفنی یکی از مدرن ترین راه ها برای دریافت مشاوره دوستان از اقسام نقاط ایران میباشد و با هزنه ای کم و مستقیم به دور از ویروس منحوس کرونا،ترافیک،معطل شدن در شرایط خاص آماده فعالیت است و میتوان با مشاوره ای ساده از به دام افتادن در بساری از مشکلات در امان ماند. از خداوند منان برای تمامی اعضا آرزوی توفیق روز افزون را خواستاریم
با سلام و عرض تشکر و خداقوت خدمت همه دست اندر کاران این سایت. لازم به ذکر است که ما انسانها ضربات ای بسا مهلکی رو از جهالت خودمون میخوریم و اما حاضر نیستیم برای مشاوره هزینه کنیم . مولا علی میفرمایدالجهل یردی و یفنی . یعنی جهل نابود میکند انسان را. علی ایحال شایسته تقدیر است در راستای نهادینه کردن فرهنگ مشاوره و توانمند سازی مردمی با اندک مبلغی این خدمت مقدس را عرضه مینماید. و من اله التوفیق
با سلام، به نظر میرسه خدماتي که سایت شما به خوبی فراهم نموده، این فرصت رو به مردم میده که نگاه تازه ای به دریافت مشاوره حقوقی داشته باشند و در دسترس بودن و قیمت مناسب باعث بشه تصور نکنند مشاوره حقوقی یک کالای لوکس و دور از دسترس هست و متعلق به قشر خاصی از جامعه
با سلام..اقدامات موسسه از قبیل مشاوره حقوقی شبانه روز و استفاده از وکلای مجرب دادگستری و...در جهت کمک به حل مشکلات‌حقوقی مردم منحصر به فرد بوده و کمک شایانی به حل مشکلات‌حقوقی مردم می نماید
باسلام واحترام ؛ ازعوامل شکست در هر رویدادی ، عدم آگاهی به شرایط ، عوامل و زمینه های آن می باشد ؛ همچنین است در بسیاری از پرونده های حقوقی که احد متداعیین در امور خود، نتیجه ای حاصل نمی کنند ، نشات گرفته از جهل آن ها به قوانین و مسائل حقوقی پیرامون دعاوی خود می باشد که برای مثال عدم رعایت مواعد قانونی ، عدم تنظیم دادخواست در فرم چاپی مخصوص ووو نتیجه ای جز عدم پیروزی در دعاوی مطروحه خود ندارد ؛ حال با عنایت به مشکل مذکور و سایر مشکلات پیش روی موکلان که منشا جملگی آن ها در یک کلمه خلاصه می شود و آن «جهل ایشان» است ؛ امید است که با ابتکار روش های نوین درجهت افزایش علم و آگاهی عموم جامعه ؛ از بروز چنین مشکلاتی در جامعه جلوگیری گردد . به اصلاح «پیشیگیری بهتر از درمان» را می توان برای اینگونه موارد عنوان نمود.
باسلام.دامنه مسائل حقوقی بسیارگسترده هست ودرجوامع امروزه مردم بامسائل حقوقی متعددی درزندگی روزمره وحیطه شغلی روبروهستندواین موضوع باعث شده که نیازجوامع به مشاوره حقوقی ووکیل بیشترشود  چناچه استفاده ازوکیل ومشاوره حقوقی دربین مردم جهت حل مسائل حقوقی نهادینه شود مشکلات حقوقی جامعه به حداقل ممکن میرسد بابروز شدن جوامع واستفاده مردم ازصفحات مجازی واینترنت زمینه فراهم شدن مشاوره حقوقی ووکیل فراهم شده که مردم به راحتی بدون هزینه ایاب وذهاب صرفا با پرداخت مبلغ حق المشاوره دراقصی نقاط کشورازمشاوره حقوقی جهت حل مشکلات خود بهرمند شوند که موسسه وکیل تلفنی  به عنوان یکی از مراکز مشاوره حقوقی بدون حضور مردم درهرکجای ایران با تماس خود جهت حل مشکلات خوداقدام مینمایند واقدامات موثری  ومثبتی دراین زمینه برداشته است ومی توانددرحل  مشکلات حقوقی مردم راه گشا باشد.
با سلام. در عصر حاضر با پیشرفت تکنولوژی و توسعه ی همه جانبه ی روابط در تمام زمینه ها ، وجود منابع متعددی که بتواند همواره و در هرشرایطی به صورت تخصصی پاسخگوی نیاز های حقوقی مردم و مطابق با شرایط روز جامعه باشد ، یک نیاز و یک ضرورت است. اگر این منابع حقوقی از اصل و به صورت بنیادین ، صحیح پایه ریزی گردند ، می توانند علاوه بر حل مسایل حقوقی مطروحه از طرح دعاوی و شکایات واهی متعددی پیش گیری نمایند که نه تنها مشکلات عدیده ای را برای جامعه و دستگاه قضا در پی خواهد داشت بلکه هزینه های گزافی را نیز به افراد تحمیل می نمایند. در این راستا ، تاسیس موسسه ی حقوقی وکیل تلفنی که پیشتاز در این عرصه می باشد ، با در اختیار داشتن وکلا و مشاوران زبده در تمام زمینه های تخصصی به خصوص با شیوع ویروس کرونا و گرایش مردم به استفاده از خدمات حقوقی به صورت غیر حضوری ، تدبیر هوشمندانه ای می باشد.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام وقت همه عزیزان بخیر ... معمولا در قدیم برای اینکه بتوان با یک وکیل مجرب و استاندارد ارتباط مشاوره یا کاری برقرار کرد باید رفت و امدهای بسیاری انجام میشد که این موضوع بسیار چالش برانگیز بود . خوشبختانه موسسه وکیل تلفنی این موضوع را تا حد قابل توجهی حل نموده است و دیگر نیازی به طی مسافت و ترافیک و ... نیست . ممنون از زحمات شما عزیزان .
باسلام و عرض ادب، مفاهیم و تعاریف در حقوق مدنی با عبارات و اصطلاحات عرفی تفاوت دارد. به عنوان مثال اثبات یک ادعا به هر طریق ممکن نیست و تنها به واسطه ادله اثبات دعوا می توان یک ادعا را در محکمه اثبات نمود.ادله اثبات دعوا، ابزار حقوقی حقوقدانان است و این موضوع در مشاوره حقوقی کاملاً مشهود است. اما یک سوال مطرح می شود که آیا صرف اشراف کامل به ادله اثبات دعوا و توانایی استفاده از آن، می شود یک ادعا را اثبات کرد یا خیر؟در جلسه مشاوره حقوقی که گاهاً غیر حضوری نیز هست، ابتدا از مراجعه کننده خواسته حقوقی اش را جویا می شوند؛ خواسته ممکن است از لحاظ حقوقی قابل پیگیری نباشد ولو تمام ادله به نفع مراجعه کننده بوده باشد.بعنوان مثال موجر ادعا می‌کند مبلغ اجاره چند ماه از سوی مستاجر پرداخت نشده و تمام مستندات نیز به نفع وی می‌باشد اما وکیل متوجه میشود که ملک برای استفاده غیر مشروعی اجاره داده شده است. لذا با وجود تمام مستندات و اشراف کامل وکیل، عملاً احقاق حق منتفی خواهد شد.در هر حال در جلسه مشاوره حقوقی، در خواهید یافت صرف یک ادعا با وجود همه مستندات، ممکن است به احقاق حق منتج نگردد. اما اگر دلایل و مدارک موجود باشند و مانع شرعی نیز وجود نداشته باشد، بی شک می توان به احقاق حق یا جبران خسارت امیدوار بود.
سلام وقتتون بخیر از سایت پربار و مفیدتون که تمام اطلاعاتی که در اختیار قرار میدهید مربوط به مسائل کاربردی و مشکلات روز جامعه است از شما ممنونم. من قبل از آشنایی با وکیل تلفنی تصور میکردم دسترسی به وکلای مجرب و مشورت و راهنمایی گرفتن از آنها مستلزم حضور با وقت قبلی در دفاتر وکلا و پرداخت حق الوکاله است، اما به کمک وکیل تلفنی توانستم با هزینه ای معقول از طریق مشاوره تلفنی پاسخ سوالاتم را پیدا کنم و بهترین تصمیم بگیرم ممنونم و براتون بهترین هارو آرزو میکنم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .با افزایش هزینه ‌ها و در دسترس نبودن برخی از وکلای مجرب، برخی از موسسات حقوقی به فکر راه اندازی سیستم وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی فوری افتاده اند. اما به دلیل نبود نظارت مستمر در برخی از آنها شاهد کاهش رضایت هستیم. لذا ضروری است در هر مرحله از دادرسی هستید، برای رزرو یک جلسه مشاوره حقوقی کارآمد با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید
سلام و تحیات وکیل تلفنی با فرایندی که انجام داده با استفاده از وکلا برجسته بهترین و راهترین راهکار را برایرمشاوره گیرنده ها جهت جلوگیری از وقت و هزینه گذاشته است
تعداد افراد کمی می‌دانند که فارغ التحصیلان رشته حقوق، به جای سردفتری، وکالت و قضاوت، حرفه مشاور حقوقی را انتخاب می‌کنند! این افراد می‌توانند در سازمان‌ها و شرکت‌ها به عنوان مشاور حقوقی مشغول به فعالیت شوند و یا در حوزه‌هایی نظیر امور قراردادها، امور دعاوی و امور پژوهشی به دیگران کمک کنند. افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند برای امور قراردادها و تنظیم قراردادهای خود از این مشاوران کمک بگیرند تا آنان نکات مهم قراردادها را بررسی و بیان کنند. همچنین آن­ها می‌توانند وظیفه تهیه پیش‌نویس‌های قراردادها را نیز برعهده بگیرند. در برخی مواقع در برخی شرکت‌ها، قراردادها صرفاً با تأیید و امضای مشاور حقوقی به توافق نهایی می‌رسد. فرقی نمی‌کند در چه کسب و کاری باشید، فرقی نمی‌کند در ایران باشید یا خارج از ایران و فرقی نمی‌کند شخصی حقیقی باشید یا حقوقی! شما نیاز دارید اطلاعات کاملی از مسائل حقوقی کشور خود داشته باشید. مطمئناً اگر شاغل هستید، زمان کمی برای فراگیری کامل امور حقوقی دارید، پس نیاز هست در کنار خود یک مشاور حقوقی داشته باشید تا در همه حال بتواند امور مختلف را از نظر حقوقی در دست بگیرد. موسسه وکیل تلفنی آماده ارائه سریع ترین و ارزان ترین مشاوره حقوقی در کشور می باشد.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
سلام.امروزه به دلیل گسترش بسیار مسائل حقوقی امکان تسلط در همه زمینه ها وجود ندارد و چه بهتر که قبل از هر عملی با کمک گرفتن از یک مشاور حقوقی متخصص جلوی اختلافات احتمالی آینده را بگیریم.و در همین راستا از موسسه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با هزینه ای معقول امکان چنین کاری را فراهم نموده است.تشکر و آرزوی موفقیت در ادامه این راه پر ارزش
با سلام و عرض ادب، علم حقوق و موضوعات مرتبط با آن به سبب پیچیدگی‌ های فراوانی که دارد، سبب شده عده بسیاری از طرح شکایت صرف نظر کنند زیرا همواره دغدغه و ترس طرح شکایت در مراجع رسیدگی، همراه غالب جامعه بوده است.مشاوره‌حقوقی یک بستر مناسب برای جامعه به وجود آورده است که در آن همه اشخاص می توانند بدون هیچ محدودیتی در تمام ساعات شبانه روز با دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، خط پایانی بر ترس و دغدغه‌های خود بکشند.در مورد اینکه مشاوره حقوقی چیست و چقدر کارگشاست باید بدانیم مشاوره می تواند قبل از طرح دعوای حقوقی، در خلال رسیدگی و حتی پس از پایان رسیدگی انجام شود. به بیان دیگر تفاوتی نمی کند در کدام مرحله از رسیدگی هستید؛ زیرا به زعم قانون در بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری، رای صادره از دادگاه نخستین یا بدوی قطعیت ندارد و برخی از آرا قابلیت تجدید نظر خواهند بود.پایدار باشید.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
وظیفه‌ی اصلی یک مشاور حقوقی ارائه مشاوره و راهنمایی های حقوقی است. او باید اطلاعات حقوقی مورد نیاز را در اختیار اشخاص قرار دهد، متن قراردادها را تنظیم کند و بر روند عقد آن‌ها نظارت داشته باشد. در هر مساله‌ای مشاوره حقوقی موظف به جمع آوری اطلاعات دقیق درباره ی موضوع و استفاده صحیح از قوانین است. مشاوره حقوقی در امور کیفری و در امور حقوقی مربوط به روابط خصوصی اشخاص نقش مهمی ایفا می‌کند.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی،مشاوره در واقع پیشگیری قبل از درمان یا علاج قبل از واقعه میباشد در هر امری چه روانشناسی چه حقوقی مثمر ثمر میباشد و کم هزینه تر و سبب آرامش خاطر می‌گردد لذا خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام عرض خداقوت و خسته نباشید به تیم پرتلاش و خستگی ناپذیر وکیل تلفنی اینکه شما در تمامی ساعات روز و حتی ایام تعطیل به تلفن ها و تقاضای کاربران جهت دریافت مشاوره سریعا پاسخ میدهید و امکان مشورت با وکلای جوان و مجرب در کل کشور را برای عموم مردم با هرسطح توانایی مالی فراهم کرده اید بسیار اقدام شایسته تشکر و تقدیری است. نکته جالب توجه برایم قیمت مشاوره های شما بود چون هزینه های گزافی که بعضا توسط وکلا دریافت میشود در وکیل تلفنی وجود ندارد و هزینه مکالمه بسیار مقرون به صرفه بود. سپاسگزارم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.مشاوره حقوقی یک نوع اطلاع رسانی است که به شخصی ارائه می‌شود که قصد دارد یک پرونده را در مراجع قضایی به جریان بیندازد. در این مشاوره تنها به بیان راهکارهای کلی بسنده خواهد شد مگر اینکه مدت زمان مشاوره با میل مراجعه کننده افزایش پیدا کند. زمان کافی، سبب می گردد مشاور حقوقی یا وکیل دادگستری، بتواند وارد جزئیات شود و با اطلاع یافتن از جزییات موضوع حقوقی کسب شده از سوی مراجعه کننده، تمام فرضیه های احتمالی و راهکارهای احقاق حق را به ایشان اعلام و ابراز نماید
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام وقتتون بخیر بنظر من انتخاب مشاور و وکیل خیلب موثره در ذوند کار ما خیلی مهمه که بتونن بهتربن راه حل رو به ما بگن چون افراد عادی تخصصی ندارن و ممکنه با یه اشتباه مسیر کار عوض بشه و وقت و هزینمون رو از دست بدیم و حقمون ضایع بشه خیلی خوشحالم که با وکیل تلفنی اشنا شدم و ازشون کمک گرفتم و اون ذو به تمام دوستانم معرفی میکنم باز هم ممنون از لطف شما
با سلام. در دنیای امروزی که در تمام عرصه های اجتماعی، اقتصادی و ... شاهد حضور تکنولوژی و ارائه خدمات از این طریق هستیم، می بایست با درک نیازهای جامعه و آینده نگری چنانچه قصد انجام خدماتی باشد در مسیر این فن آوری نوین گام برداشت. تفکر صحیح و مفیدی که با درک ضروری ترین نیاز افراد جامعه که همانا آشنایی با حقوق قانونی شان است، اقدام به تاسیس موسسه ای نموده است که با قصد انتقال اطلاعات و آگاهی مناسب به افراد جامعه، با صرف هزینه و وقت اندک موثرترین و بیشترین استفاده را متوجه افراد می نماید ستودنی است. عدم آشنایی به حقوق و مطالبات قانونی اکثر افراد جامعه را با مشکلات عدیده ای روبرو ساخته است. ازدحام جمعیت شهری و آمار بالای پرونده های مطرح شده در دادگاه ها، بسیاری را از پیگیری حقوقشان منصرف می گرداند، شاید دلیل این امر عدم شناخت صحیح راهکارهای قانونی و نحوه ارائه شکایات در مراجع قضایی باشد. چنانچه افرادی در این مسیر به عنوان راهنما وجود داشته باشند که با ارائه مشاوره و بیان راهکارهای قانونی زمینه را برای احقاق حقوق قانونی افراد فراهم نمایند، بی شک در جامعه شاهد کاهش برخی از جرایم و معضلات اجتماعی خواهیم بود. افراد متخصصی که در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی فعالیت دارند نقش بسیار تعیین کننده در کسب نتیجه مورد نظر متقاضیان این قبیل خدمات دارند. با انتقال اطلاعات صحیح و راهکارهای مناسب قانونی می شود مشکلات بوجود آمده برای برخی از افراد را به راحتی رفع نمود. وجود مراکزی که مسئول ارائه خدمات تخصصی حقوقی باشند کمک خواهد کرد تا کسانی که دچار مشکلات حقوقی شده اند با ارتباط با این مراکز ضمن آسودگی خیال در انتظار کسب نتیجه مورد نظرشان باشند. مشاوره حقوقی مناسب و برگرفته از تخصص و دانش حقوقی به متقاضیان این امر این امکان را می دهد که با شناخت کامل اقدام به طرح موضوعات خود در مراجع قضایی بنماید. در این راستا موسسه وکیل تلفنی توانسته است با ارائه تخصصی ترین خدمات حقوقی از جانب وکلا و متخصصین این موسسه، با کمترین هزینه اطلاعات مفید و راهکارهای مناسب را برای مخاطبین خود فراهم نماید. این موفقیت و مدیریت مثال زدنی بی شک در سایه یک تفکر صحیح و پیگیری مستمر می باشد. گره ای که با دستان شما از مشکلات مردم باز می شود از جانب خداوند بی اجر نخواهد بود. با آرزوی توفقیات روز افزون برای کادر مجرب و توانای وکیل تلفنی
با سلام ایده ایجاد مشاوره‌تلفنی یک ایده بسیار عالی و جدید در عصر ارتباطات می باشد با توجه به پیچیده‌تر شدن و تمدن‌ها و کمبود وقت در میان آحاد مردم و نداشتن توان کافی برای مراجعه حضوری مشاوره دادن تلفنی آنهم با یک پیامک به یک تماس به راحتی می تواند نیازهای افراد را در پاسخ به سوالات شان تامین نماید لذا به نوبه خود از مجموعه وکیل آنلاین تشکر می نمایم که این بسته را ایجاد نمودند تا بتوان و مردم بتوانند نیازهای خود را از طریق ارسال یک پیامک و یک رمز تلفن تامین نمایند امید است که این فرهنگ در میان آحاد کشور جا افتاده و مردم هیچ وقت خود را بی نیاز از گرفتن مشاوره ندانند امروزه رفتن حضوری به دفاتر وکلا و گرفتن مشاوره حقوقی عملاً به عملی منصوره تبدیل شده است چرا که اولاً مردم وقت کافی به این کار را نداشته و دوم آن با وجود تکنولوژی عملاً دیگه نیازی به این چنین کارهای اینچنینی نخواهد بود لذا گسترش فرهنگ مشاوره تلفنی و گرفتن وکیل تلفنی می تواند در رفع این معضل باشد
سلام بیار عالی هست که از شیوه سنتی فاصله گرفتین و در عصر ارتباطات و تکنولوژی همگام با پیشرفت مدرنیته از این ظرفیت استفاده کردین.مردم دیگه الان هم وقت ندارن که حضوری بزن مساوره بگیرن و نه حوصله این کار رو دارن.لذا به راحتی با یک تماس یا پیامک میتونن به جواب سوالاتشان برسن
با سلام و احترام ایده ثبت و راه اندازی موسسه وکیل تلفنی امری جدید و خلاقانه هست که با توجه به نیاز روز افزون آحاد جامعه برای کسب اطلاعات تخصصی حقوق، وجود آن امری ضروری و لازم است. امید است در ادامه مسیر مجموعه وکیل تلفنی بتواند ضمن ارائه خدمات مطلوب به کاربران خود ، درصدد رفع نقص و کاستی های احتمالی از جمله ساخت اپلیکیشن موبایل وکیل تلفنی به‌ منظور تسهیل ارتباط با کاربران خود باشد.
باعرض سلام و عرض ادب و احترام و با سپاس از مجموعه پرتلاش وکیل تلفنی که با ابتکارخود در عصر ارتباطات و اینترنت،توانسته خدمت حقوقی را به سهولت در اختیار فرد فرد افراد جامعه در هر نقطه از کشور قرار دهد.با آرزوی موفقیت های بیشتر و آرزوی سلامتی برای این تیم پرتلاش...
خسته نباشید عرض می کنم حضور تمامی پرسنل زحمت کش موسسه حقوقی وکیل تلفنی در جامعه امروزی ما وجود خدمات غیر حضوری در تمامی زمینه ها قابل مشاهده و استفاده برای متقاضیان است. وجود مشکلات عدیده در زندگی شهرنشینی باعث شده است تا وقت و فرصتی برای دریافت بسیاری از خدمات به صورت پیگیری و مراجعه حضوری فراهم نباشد، در عوض خدماتی که از امکانات غیر حضوری برخوردار هستند به دلیل استقبال بیش از حد از آنان همواره مورد توجه و عنایت مردم قرار می گیرند. در حوزه مسائل و مشکلات حقوقی که برای افراد جامعه به وجود می آید، عدم آشنایی اکثر افراد به مباحث و قوانین حقوقی موجب می شود تا حقوق قانونی آنان نادیده گرفته شده و یا تضییع شود. قانونگذار برای تک تک حقوق افراد جامعه اقدام به تدوین قانون و مقررات مرتبط به آنها نموده است، برخورداری از این حقوق قانونی در سایه آشنایی و اطلاع از قوانین و مقررات موجود خواهد بود. وجود افراد متخصص و مجرب در زمینه مسائل حقوقی موجب می شود تا اطلاعات مناسب و مطلوبی در اختیار افراد جامعه قرار بگیرد، بارزترین مزیت استفاده از تخصص وکلا و متخصصین حقوقی جدای از آشنایی با حقوق قانونی هر فرد در جامعه، نحوه احقاق این حقوق و برقراری آن از طریق مراجع قضایی است. تسلط و دانش متخصصین حقوقی نسبت به قوانین در برگیرنده ارائه بهترین راهکارهای قانونی برای برخورداری از حق قانونی برای افراد توسط این افراد است. با پیشرفت تکنولوژی و برقراری امکانات مخابراتی این مهم فراهم شده است تا بتوان از طریق این امکانات در اسرع وقت به اطلاعات مورد نیاز در خصوص مسائل حقوقی و... دسترسی پیدا کرد. فایده مهم این نوع ارائه خدمات علاوه بر صرفه جویی در هزینه، صرفه جویی در وقت است. زندگی امروزی در اکثر شهرها اجازه صرف وقت اضافی برای انجام مشاوره های حقوقی به صورت حضوری را به افراد نمی دهد، بسیار شایسته و مدبرانه برترین متخصص های حقوقی در مجموعه وکیل تلفنی گرد هم آمده اند تا با ارائه بهترین مشاوره ها مشکلات مردم را برطرف نمایند. این ایده نو و خدمت ارزنده می تواند حاصل ذوق و نوع دوستی عزیزانی باشد که دانش خود را در جهت خدمت به هم نوع به کار گرفته اند. پایدار باشید
به نام خدا: امروزه با افزایش جمعیت و مشکلات اقتصادی فراوان اقشار مختلف جامعه ، تحت تأثیر روابط با یکدیگر و همچنین تنش های جامعه با مسائل حقوقی و کیفری مختلفی روبرو می شوند و قطعاً به مسائل و مشکلاتی که ممکن است پیش بیایید اشراف کامل نخواهند داشت و مراجعه به متخصص و گرفتن راهنمایی میتواند مانع از ورود خسارات فراوان شود. در مسایل حقوقی اصولاً باید به وکیل مراجعه نمود ولی معمولاً ملاقات حضوری با وکلا و اخذ مشاوره هزینه بالایی را می طلبد. موسسه وکیل تلفنی این امکان را فراهم نموده که اولاً با هزینه بسیار کم افراد مختلف بتوانند در اسرع وقت مشاوره بگیرند و دوم اینکه شناسایی وکیل خبره و آگاه به قوانین و مخصوصاً مصوبات جدید کار آسانی نیست که موسسه وکیل تلفنی این امکان را فراهم نموده و مدیریت موسسه صلاحیت و تسلط وکلا و مشاوران را سنجیده و افراد می توانند با خیال راحت سریعترین و بهترین مشاوره را بگیرند. گاهی افراد قراردادهای مختلفی منعقد می کنند اعم از خرید و فروش و یا مشارکت و سرمایه گذاری که حتماً با گرفتن مشاوره می توانند مانع بروز اختلافات در آینده شده و همچنین از ضرر و زیان ها و کلاهبرداری های احتمالی پیشگیری کنند. همچنین ممکن است شخصی ناچار به طرح دعوایی شمد و اگر بدون مشاوره و مراجعه به متخصص اقدام نماید و اتفاقاً طرح دعوا و انتخاب موضوع صحیحاً واقع نشود هم زمان و هم هزینه های دادرسی به او تحمیل شود که با مشاوره می توان در کوتاه ترین زمان و بدون خطا مطالبه حق نمود و به خواسته رسید . در امور کیفری نیز این چنین است و هم شاکی و هم مشتکی عنه حقوقی دارند که با مشاوره تلفنی می توانند از حقوق خود مطلع شوند و مانع تضییع خود شوند ضمن اینکه مشاوره های حقوقی می تواند بار پرونده ها را در دادگاه ها هم کمتر کند . لذا ضمن تشکر از اقدام بسیار خوب موسسه وکیل تلفنی امید است فرهنگ مشاوره و مراجعه به وکیل و خبره مسائل حقوقی در جامعه بیش از پیش رشد یابد تا مانع از اصطکاک افراد با یکدیگر گردد.
سلام و خسته نباشید خدمت تمام دست اندر کاران موسسه وکیل تلفنی جاداره تشکر کنم از تمامی دوستان که این امکان رو فراهم آوردن که ارتباط مطلوبی تاحدودی بین مردم و وکلا ایجاد بشه و بسیاری از پرونده قضایی ناشی از جهل مردم نسبت به قانون بوده است در تمام قراردادهای تجاری و غیر تجاری پس چه خوب بتوان از این طریق رابطه بین مردم و حقوق دانها رو نزدیک تر کرد باتشکر
به نام خدا و با سلام؛ ابتدا جا داره یه تشکر ویژه از دست اندر کاران موسسه وکیل تلفنی داشته باشم؛ اینجانب از پرسنل دادگستری هستم و خیلی از مواقع مشاهده کردم عده ای بدون مشاوره اقدام به شکایت و یا طرح دادخواست به نحو اشتباه کرده و نه تنها وقت خودشان تلف کرده بلکه در این مسیر هزینه های بیهوده ای هم متحمل شده اند و زمانی که ازشون سوال میکنیم که چرا با وکیل مشورت نکرده اند در جواب میگویند هزینه اش سنگین بود. اما این موسسه با این ایده خلاقانه میتونه هم به مردم کمک کنه که با کمترین هزینه مسیر درستی را انتخاب کنند و هم به دستگاه قضا که از تشکیل پرونده های غیر ضروری که از موجبات اطاله دادرسی است جلو گیری شود.
باسلام امروزه آگاهی داشتن مردم به حقوق اولیه (حقوق شهروندی و...) و حداقل آشنایی و ضرورت دانستن مسایل کلی امور حقوقی یکی از نیازهای جامعه ی امروز ماست. نقش موسسه های حقوقی و کلا( مشاورین-وکلا- و.....) و همه ی کسانی که در این راستا خدمت می کنند..نقش تعیین کننده هم از مشاوره به منظور پیشگیری و آگاهی از حقوق اولیه و هم به منظور احقاق حق و نهایتا اقدامات این دست امور تاثیر بسزایی در حتی کاهش جرائم و آگاهی و دانش حقوقی مردم و تسریع در انجام خدمات و هم چنین با آرامش خاطر مسایل و مشکلات را از این طریق رفع می کنند.
سلام یکی از مشکلات جامعه امروز ما عدم ارتباط مطلوب مردم با وکلاست. بسیاری از پرونده های موجود متاسفانه ناشی از جهل قانونی و عدم به کارگیری قوه وکلا در روابط تجاری و غیر تجاری است. پس چه خوب که بتوان به راحتی از طریق استارتاپ ها وکلا و مردم در ارتباط با هم قرار گیرند.
باسلام نظر به موضوع مسابل و موارد و روابط عادی و شغلی فی مابین مردم و حجم مراودات و نوع رواط و توجه به قوانین موضوعه اعم از مدنی و شهروندی و در سطح گسترده تر روابط اقتصادی و توجه به قوانین و حقوق افراد و مسایل و مفاهیم پیرامون آنها و عدم آگاهی بیشتر مردم نسبت به انجام اموری که بعضا تخصصی و کاربردی می باشد. لازمه و ضرورت جامعه جهت جلوگیری و پیشگیری از هر نوع انجام امور خود و روابط و معاملات و قرارد ادها و حتی نیاز به آگاهی نسبت به حقوق اولیه خود و هم چنین به منظور احقاق حق و به تبع آن آرامش و آسایش در امور شغلی و خانوادگی و کمتر شدن ریسک امور شغلی ضرورت دارد که افراد حقیقی و حقوقی در امور تخصصی و قبل از هرگونه اقدامی با مشاوره اهل فن و خصوصا مشاوره حقوقی و یا اقدامات قضایی و موضوعات امور دعاوی کیفری .حقوقی و خانواده و...به مراکز و یا موسسه ها و یا وکیل که آشنایی نسبت به آن امور دارد مراجعه و پیگیری نمایند . و از هر گونه دغدغه و نگرانی نسبت به موضوع و تبعات آن بدور خواهند بود و با آرامش و نظم و برنامه ریزی به دیگر امور زندگی و شغلی بپردازند. ودر حال حاضر این امر مهم تحقق پیدا کرده که واقعا دیگر جای نگرانی نیست و به راحتی و آسانی می توانند به موسسه های امور حقوقی دست یابند و موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و متخصص و ماهر توانسته از دغدغه های امور حقوقی قبل و حین و بعد از هر اقدام حقوقی بکاهد و با خیالی آسوده زندگی نمایید.
با عرض سلام ضمن خسته نباشید دعاوی دادگستری دارای دو جنبه حقوقی و جزایی که اغلب مردم نا آگاه به عناوین مربوطه در دادگاه می باشند با رجوع به یک مشاوره حقوقی کاردان عناوین دعاوی بدواً و قانون حاکم بر موضوع ارباب رجوع در هر موردی تفکیک و به آگاهی ارجاع کنندگان از مردم میرسد و نهایتاً تصمیم با خود شاکی یا طرف دعوا می باشد که با تصمیم درست و یاری گرفتن از یک مشاوره حقوقی خوب طرح دعوی را با ارائه اسناد و مدارک مستدل تقدیم مقام قضاء نماید تا حق حقوق فرد به نسبت درصد ارتقاء یابد و همه ی این ها در سایه مشاوره با یک مشاوره حقوقی با تجربه کاردان و با سواد می باشد.
بسيار عالي و مفيد
با سلام و احترام، بنده وکیل هام که تقاضای همکاری با موسسه رو دادم،از ورود همکاران به حوزه‌ی فعالیتهای استارت‌اپی خوشحالم ، چرا که لازم هست امور حقوقی و وکالت از حالت سنتی خارج بشه و بیشتر با زندگی امروزی قابل تطبیق باشه. مطالب موجود در این بخش را به طور کامل مطالعه کردم و ویدئو های بارگذاری شده را رویت نمودم، نکات مطرح شده در کل خوب و مثبت و کامل بود، ولی از نظر بنده شاید طولانی شدن آن و بخش بندی صورت گرفته موجب شود هر مراجعه کننده‌ای حوصله و وقت کافی برای مطالعه‌ی تمامی مطالب نداشته باشد، چرا که شخصی که به این سایت مراجعه می‌کند معمولاً در گیر مسئله‌ای حقوقی‌ست که میخواهد در کوتاه‌ترین زمان راه حلی برایش بیابد، و وقت کافی برای مطالعه‌ی تمامی مطالب با جزئیات نخواهد گذاشت،تا به ضرورت استفاده از مشاور یا وکیل در تمام طول مسیر حل مسأله حقوقی اشراف یابد، از طرفی آن فرد متوجه نیاز به مشاور حقوقی شده که در حال حاضر وارد این سایت شده و مطالب را مطالعه مینماید، لذا به نظر بنده مطرح نمودن مطالب به شکلی که موجب فرهنگ‌سازی کلی صورت بگیره مفیدتر از حالتی خواهد بود که صرفاً تبلیغ موسسه باشه. ولی در کل این حرکت رو مثبت ارزیابی میکنم.به امید موفقیت
با سلام، راه اندازی این موسسه بسیار عالی و کارآمد می باشد و جهت افزایش سطح آگاهی حقوقی افراد جامعه موثر است.
سلام عرض ادب و خسته نباشید داریم خدمت موسسه وکیل تلفنی بنده وکیل هستم که درخواست همکاری دادم در ابتدای امر خوشحال شدم که کار های استارتاپی وارد حوزه مشاغل حقوقی شده ولی متاسفانه مواردی مثل ارزیابی علمی و از این دست مسائل رو زیبنده وکلای محترمی که چندین مرحله ارزیابی های علمی و دوره های فشرده کارآموزی رو گذروندن یا درحال گذروندن هستن , نمیدونم و احتمالا در همکاری خودم با موسسه شما تجدید نظر کنم چرا که برخی مسائل این چنینی واقعا آزاردهنده هستن . در مورد سولات کاربران واقعا امکان پاسخ گویی رو سخت میکنه چرا که سوالات به هیچ عنوان قابل درک نیستند و ابهامات زیادی هست که ممکن هست حتی با جواب دهی وکلای محترم باز هم افراد سردرگم شده و احساس نارضایتی داشته باشند یا حتی اینکه اقدامی کنند که به علت عدم فهم دقیق موضوع بوده
سلام وقت بخیر بنده وکیل هستم که درخواست همکاری با موسسه وکیل تلفنی رو دارم ، در خصوص پاسخ به ۵۰ سوال انجمن متاسفانه با سوالات متعددی برخورد کردم که سوالات نامفهوم و بسیار مبهم بود . بعضی از موارد سوال نبودن بلکه درخواست مشاوره یا وکیل بود و بهتر است در قسمت سوالات درج نشود تبلیغات بر روی سایت جهت درخواست مشاوره و وکیل بسیار زیاد و آزار دهنده بود بهتر است خصوصا وقتی وکیل از طریق پروفایل خود وارد سایت می شود دیگر تبلیغی نمایش داده نشود
سلام وقت بخیر بنده وکیل هستم که درخواست همکاری با موسسه وکیل تلفنی رو دارم ، در خصوص پاسخ به ۵۰ سوال انجمن متاسفانه با سوالات متعددی برخورد کردم که سوالات نامفهوم و بسیار مبهم بود . بعضی از موارد سوال نبودن بلکه درخواست مشاوره یا وکیل بود و بهتر است در قسمت سوالات درج نشود تبلیغات بر روی سایت جهت درخواست مشاوره و وکیل بسیار زیاد و آزار دهنده بود بهتر است خصوصا وقتی وکیل از طریق پروفایل خود وارد سایت می شود دیگر تبلیغی نمایش داده نشود
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت کادر مجرب موسسه وکیل تلفنی .تشکر مرا بابت تاسیس چنین موسسه ای پذیرا باشید .این موسسه برای اولین بار در کشور اقدامی شایسته و کاربردی برای مردم عزیزمان انجام داده که قطع به یقین برای خیل افرادی که از مشاوره های شبانه روزی آن استفاده کرده اند ،گره گشا بوده است.توصیه اینجانب به شما عزیزان این است که قبل از هر اقدام حقوقی ،حتما با موسسه تماس حاصل فرمائید،و از راهنمایی های این عزیزان بهره مند شوید.
با سلام و عرض و ادب، باتوجه‌به روند روبه‌رشد دنیای مجازی و سایبر و پیشرفت تکنولوژی و ارزشمند بودن زمان و همچنین جلوگیری از ضرر و اطمینان خاطر از صواب در دست اقدام امور حقوقی در حین جریان متقاضیان مشاوره و بهره‌مندی از تجارب تجمیع وکلا و کارشناسان حقوقی و تحصیل‌کرده و متخصص که از فیلتر علمی مؤسسه عبور کرده، مجموعه وکیل تلفنی، کمک زیادی به هم‌وطنان و همشهریان خواهد نمود. شاخص‌هایی همچون مشاوره در هر مرحله‌ای از دادرسی، هر ساعت از شبانه‌روز قادر خواهد بود در احقاق حقوق و اجرای عدالت رشد بسزایی داشته باشد و در جهت کاهش طرح دعاوی بی‌مورد و تصمیمات غیرمنطقی و غیراصولی و غیرعلمی که بازخورد پاسخ افراد ناآگاه است، مثمر ثمر خواهد بود. مهم‌ترین مزیت این طرح استفاده از افراد متخصص در سراسر کشور عزیزمان است که دسترسی سریع و آسان ۲۴ ساعته به کارشناس حقوقی را آسان و صرف هزینه‌های متعدد، من‌جمله ایاب‌وذهاب و خطرات جانی را باتوجه‌به موارد مشابه کووید ۱۹ ، را کاهش خواهد داد. مصداق بارز اجرای عدالت برای هم‌وطنان در دسترسی عادلانه به مشاورین و متخصصین خواهد بود. امید است در این مسیر بتوان امور مرتبط را هموار و آرامش خاطر را فراهم نمود. یکتائی کد وکالت 51224
با عرض سلام و خسته نباشید .از اینکه بستری فراهم گرده اید تا شهروندان عزیز در این ایام کرونایی و دیگر ایام بتوانند به راحتی و بر بستر اینترنت مشکلات حقوقی خود را پیگیری کنند از شما کمال تشکر را دارم و از طرفی دیگر موقعیتی فراهم کرده اید تا وکلای جوان و همچنین دوستداران علم حقوق در کنار حقوقدانان با تجربه کسب علم کنند که این کار نیز بسیار جای سپاس و قدردانی دارد.دغدغه عدالت در حال حاضر یکی از اولویتهای زندگی امروزه می باشد و مساله پیگیری حق و حقوق یک مساله تخصصی می باشد که اگر براساس تجربیات وکلا و مشاورین عزیز همچنین دوستداران و آموزندگان علم حقوق پیگیری شود بسیار مثمر ثمر خواهد بود.امیدوارم این گروه منسجم همین گونه فعالیت خود را ادامه دهند و در ادامه راه موفق و سربلند باشند و بواسطه این موسسه مردم بتوانند حق و حقوق زایل شده خود را پیگیری کنند.در نهایت کمال تشکر را از این اقدام قابل تحسین شما را دارم.
با عرض سلام و خسته نباشید .از اینکه بستری فراهم گرده اید تا شهروندان عزیز در این ایام کرونایی و دیگر ایام بتوانند به راحتی و بر بستر اینترنت مشکلات حقوقی خود را پیگیری کنند از شما کمال تشکر را دارم و از طرفی دیگر موقعیتی فراهم کرده اید تا وکلای جوان و همچنین دوستداران علم حقوق در کنار حقوقدانان با تجربه کسب علم کنند که این کار نیز بسیار جای سپاس و قدردانی دارد.دغدغه عدالت در حال حاضر یکی از اولویتهای زندگی امروزه می باشد و مساله پیگیری حق و حقوق یک مساله تخصصی می باشد که اگر براساس تجربیات وکلا و مشاورین عزیز همچنین دوستداران و آموزندگان علم حقوق پیگیری شود بسیار مثمر ثمر خواهد بود.امیدوارم این گروه منسجم همین گونه فعالیت خود را ادامه دهند و در ادامه راه موفق و سربلند باشند و بواسطه این موسسه مردم بتوانند حق و حقوق زایل شده خود را پیگیری کنند.تشکر
باسلام بستری ایجاد شده تا همه افرادجامعه براحتی دسترسی به مشاوره ووکیل داشته باشند.مشاوره در هر مرحله از دادرسی میتواند مسیرهای جدیدی را برای رسیدن به حق و اجرای عدالت در حق طرفین دعوا ایجاد نماید . آنچه در دادرسی مهم میباشد نتیجه دادرسی نیست!! بلکه اجرای صحیح قانون و رعایت عدالت در حق طرفین دعوا میباشد! مشاوران و وکلای موسسه تلاش میکنند تا شما را با مسیرهای اجرای عدالت در رسیدن به حق خودتان آشنا سازند و بهترین مسیر را به شما معرفی نماید. پس به موسسه و مشاوران آن اعتماد نمایید و راه رسیدن به حق خود را با دریافت به موقع مشاوره تخصصی و عمومی کوتاه نمایید .
پیشنهاد میکنم واسه 1بار هم شده از وکیل تلفنی مشاوره حقوقی بگیرین کل دغدغه مشاوره حقوقی با وکیل از ذهنت حذف میشه با کمترین قیمت وکیل به من مشاوره حقوقی داده ودر جلسه دادگاه با اطلاعات کامل حاضرشدم خیلی عالی بود
با سلام و درود خدمت اعضای وکیل تلفنی.با توجه به اینکه در این وضعیت کرونایی و گرانی همه خدمات در هر صنفی این موسسه تونسته هم خدمات با کیفیت و هم ارزانی را ارایه بده واقعا عالی هستش امیدوارم که این راه همیشه پایدار بمونه
با سلام. یکی از مشکلات مهم در حوزه وکالت, عدم وجود یک بستر و کانال ارتباطی مناسب جهت ارتباط مردم و وکلا هستش.استفاده از مشاوره برخط میتونه در راستای کاهش این فاصله اقدام بسیار مناسب و حتی ضروری باشه.
سلام خسته نباشید ،چه خوبه که توی این گستردگی و پیچیدگی مطالب حقوقی جایی هست که بشه زودتر و از راه مناسب و کم هزینه تر به نتیجه ای که میخوایم برسیم
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی وکلا عالی وکیل تلفنی سپاسگزارم که در این وضعیت کرونایی خدمات به این خوبی دارید کاملا ۲۴ساعته مشکل مردم و حل میکنید واقعا عالیه هرکس در هر زمان و هرجا خیلی راحت میتواند مشاوره تلفنی با کمترین هزینه دریافت کند و چقدر خوب هست فرد قبل از انجام هر کاری با وکیل متخصص در همان موضوع مشاوره دریافت کندو علاوه بر همه این موارد مطالب وبلاگ در از اطلاعات و محتوا و... واقعا بی نظیره قطعا شما بهترین هستید با آرزوی موفقیت روز افزون
قبل از اقدام برای رسیدگی به موارد حقوقی و دادرسیها و مراجعه به ادارات مختلف مشاوره تلفنی با یک مشاور حقوقی یا وکیل بسیار راه گشاست و از دوباره کاری ها و اتلاف وقت جلوگیری کرده و باعث می شود با اطلاعات مفید راه را ادامه دهیم
با سلام و خسته نباشید مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات در انجمن بسیاری از مردم را از مراجعه به مراجع قضایی بی نیاز و همین امر باعث جلوگیری از اتلاف وقت و بیت المال میشود امید است این امر استمرار پیدا کنه
موسسه حقوقی وکیل تلفنی بسیار ایده جالبی را پیاده سازی کرده اند و گامی بزرگ در حل کردن مشکلات مردم و همچنین اجرای عدالت و حفظ حقوق مردم برداشته است راهی بسیار سخت در پیش است اما امید است با گروه وکلا متخصص از ورودی پرونده ها به مراجع قضایی جلوگیری شود و نیز کاهش یابد. مخصوصا در امر حقوقی مشاوره قبل از اقدام بسیار موثر میباشد که این کار را وکیل تلفنی حل کرده است و هر فرد به راحتی میتواند در خصوص موضوع خود به وکلا تخصصی در آن رشته مراجعه و بهره مند شود . خداقوت
باسلام بسیار کار و ایده جالبی بوده ، امیدوارم مردم روز به روز باحقوق اشنا شوند تا ورودی پرونده های به مراجع دادگستری کاهش یابد . موسسه شما بسیار کار جالبی انجام داده امیدوارم هرروز بهتر از دیروز باشد و در راه حق و عدالت گام بردارد . در اخر نیز از شما و تمام موسسین این مجموعه کمال تشکر را دارد
درود مشاوره حقوقی وکیل تلفنی بسیار کاربردی و مقرون به صرفه برای کسانی از لحاظ مالی قادر به پرداخت حق الوکاله نیستند و همچنین با بهره گیری از وکلای مجرب تمام تلاش خود را در راستای نیل به اهداف والای انسانی و کمک به همنوع انجام میدهد با تشکر از تمامی پرسنل زحمت کش و دلسوز
با درود و ادب موسسه وکیل تلفنی یکی از بهترین بنگاهای حقوقی بوده کشور بوده و تاثیر گذارترین عامل در کاهش انباشت پرونده های حقوقی می باشد به امید کسب افتخارات روز افزون
با سلام و عرض ادب و احترام با توجه به اینکه برخورداری از عدالت در مسیر احقاق حق برای هموطنان عزیز در مسیر پر پیچ و خم مراجع قضایی نیاز به آشنایی با قوانین دارد و افراد عادی جامعه عموما از این تخصص بهره مند نمیباشند لذا این خلاء میتواند با اخذ مشاوره مناسب و به موقع از مشاوران و وکلای متخصص در هر رشته کمک زیادی را به هموطنان بنماید که خوشبختانه این مهم بوسیله فعالیت کم نظیر و صادقانه موسسه وکیل تلفنی به بهترین شکل ممکن در حال انجام میباشد . مشاوره در هر مرحله از دادرسی میتواند مسیرهای جدیدی را برای رسیدن به حق و اجرای عدالت در حق طرفین دعوا ایجاد نماید . آنچه در دادرسی مهم میباشد نتیجه دادرسی نیست!! بلکه اجرای صحیح قانون و رعایت عدالت در حق طرفین دعوا میباشد! مشاوران و وکلای موسسه تلاش میکنند تا شما را با مسیرهای اجرای عدالت در رسیدن به حق خودتان آشنا سازند و بهترین مسیر را به شما معرفی نماید. پس به موسسه و مشاوران آن اعتماد نمایید و راه رسیدن به حق خود را با دریافت به موقع مشاوره تخصصی و عمومی کوتاه نمایید .
. با سلام و احترام موسسه حقوقی وکیل تلفنی با کادری متشکل از وکلای تحصیل کرده و با تجربه دارای زیربنای قدرتمندی است که با ایده ای جدید و کاربردی برای حل مسائل حقوقی اشخاص مختلف در سطح جامعه همراه شده است و می تواند در جهت کاهش طرح دعاوی بی اساس و جلوگیری از تصمیمات عجولانه اشخاص ناآگاه از حقوق قانونی خود ، بسیار مثمر ثمر باشد و مزیت دیگر این طرح نوآورانه امکان ارائه مشاوره حقوقی به اشخاص متعدد در اقصی نقاط کشور است که به آگاهی حقوقی و احقاق حقوق اقشار کم درآمد جامعه نیز بسیار کمک می کند. کمااینکه عدم آگاهی از حقوق قانونی یکی از بزرگترین خطرات برای اشخاص است تا با ضرر و زیان جبران ناپذیری در زندگی خود رو به رو شوند ، این تفکر مبتکرانه راه دریافت مشاوره حقوقی را برای اشخاص آسان نموده و. سبب می گردد اعتقاد قدیمی عدم نیاز به مشاوره حقوقی به دلیل عدم تمکن مالی یا عدم دسترسی به وکیل از بین رفته و چالش ها و. مشکلات حقوقی ک خود مسبب بسیاری از دعاوی خانوادگی و بیماری های عصبی و. ... است ، رفع گردد .
با سلام و احترام موسسه حقوقی وکیل تلفنی با کادری متشکل از وکلای تحصیل کرده و با تجربه دارای زیربنای قدرتمندی است که با ایده ای جدید و کاربردی برای حل مسائل حقوقی اشخاص مختلف در سطح جامعه همراه شده است و می تواند در جهت کاهش طرح دعاوی بی اساس و جلوگیری از تصمیمات عجولانه اشخاص ناآگاه از حقوق قانونی خود ، بسیار مثمر ثمر باشد و مزیت دیگر این طرح نوآورانه امکان ارائه مشاوره حقوقی به اشخاص متعدد در اقصی نقاط کشور است که به آگاهی حقوقی و احقاق حقوق اقشار کم درآمد جامعه نیز بسیار کمک می کند. کمااینکه عدم آگاهی از حقوق قانونی یکی از بزرگترین خطرات برای اشخاص است تا با ضرر و زیان جبران ناپذیری در زندگی خود رو به رو شوند ، این تفکر مبتکرانه راه دریافت مشاوره حقوقی را برای اشخاص آسان نموده و سبب می گردد اعتقاد قدیمی عدم نیاز به مشاوره حقوقی به دلیل عدم تمکن مالی یا عدم دسترسی به وکیل از بین رفته و چالش ها و. مشکلات حقوقی ک خود مسبب بسیاری از دعاوی خانوادگی و بیماری های عصبی و. ... است ، رفع گردد .
به نام خدا بی شک وکالت و ارائه مشاوره حقوقی علاوه بر دانش نیازمند تجربه بالا مهارت ارتباطی پیشرفته اعتماد به نفس و پختگی لازم دارد که شکر خدا این معقوله در مشاورین و وکلای وکیل تلفنی به وضوح مشخص است و سطح بالای مسئولیت پذیری ان هم در ۲۴ ساعت شبانه روز نشان دهنده وظیفه شناسی وکلای نزبور هست به علاوه این نعمت برخورداری از وکیل ان هم در هر زمان با پرداخت مبلغ حداقلی چیزی کم نظیر است که در هر جایی نمیشه پیدا کرد بنده به شخصه از تمامی کادر وکیل تلفنی متشکرم که چنین خدمتی رو ارائه میدن همچنین این یک فرصت ویژه برای تمامی وکلای کشور هست که از ظرفیت های این مجموعه جهت بهبود و رونق کسب و کار خود بهره ببرند وکیل تلفنی پلی هست که یک موکل را در یک نقطه از کشور به وکیلی در نقطه دیگری از کشور متصل میکند امیدوارم این مجموعه مثل همیشه پیشرو و موفق باشند و روز به روز خدمتی افزون تر به جامعه حقوقی کشور ارایه دهند
به نام خدا بی شک وکالت و ارائه مشاوره حقوقی علاوه بر دانش نیازمند تجربه بالا مهارت ارتباطی پیشرفته اعتماد به نفس و پختگی لازم دارد که شکر خدا این معقوله در مشاورین و وکلای وکیل تلفنی به وضوح مشخص است و سطح بالای مسئولیت پذیری ان هم در ۲۴ ساعت شبانه روز نشان دهنده وظیفه شناسی وکلای نزبور هست به علاوه این نعمت برخورداری از وکیل ان هم در هر زمان با پرداخت مبلغ حداقلی چیزی کم نظیر است که در هر جایی نمیشه پیدا کرد بنده به شخصه از تمامی کادر وکیل تلفنی متشکرم که چنین خدمتی رو ارائه میدن همچنین این یک فرصت ویژه برای تمامی وکلای کشور هست که از ظرفیت های این مجموعه جهت بهبود و رونق کسب و کار خود بهره ببرند وکیل تلفنی پلی هست که یک موکل را در یک نقطه از کشور به وکیلی در نقطه دیگری از کشور متصل میکند امیدوارم این مجموعه مثل همیشه پیشرو و موفق باشند و روز به روز خدمتی افزون تر به جامعه حقوقی کشور ارایه دهند
با سلام.عدالت در حقوق ما به معنای این است که هر کس به آنچه نیاز دارد و این نیاز را ابراز کند،برسد،نه اینکه عدالت و برابری در ذات این قضیه باشد،در سراسر جهان این قضیه اتفاق افتاده است و تبعیض هایی هم رخ داده،اما راه حل این مشکل فقط در ذهن های ما وجود دارد و آن چیزی نیست جز اخلاق،وقتی در هر کار و شغلی،اخلاق متناسب با آن نیز با فرد همراه باشد،دیگر نیازی به این نیست که نگران تبعیض باشیم،وقتی اخلاق باشد،قانونی خلاف نیاز های جامعه وضع نخواهد شد،قانونی برای محدود کردن افراد وضع نخواهد شد،اصول قانون اساسی فراموش نخواهد شد،اقتصاد و کسب و کار جامعه رونق خواهد گرفت،بنیان خانواده مستحکم تر خواهد شد،و موارد دیگر که ظهور آنها باعث دلگرمی و شکوفایی جامعه خواهد شد.
با سلام، متاسفانه بسیاری از شهروندان به دلیل نا آگاهی از حقوق خود ضرر و زیان زیادی را متحمل می شوند به ویژه در شهر خودم که شاهدش هستم و اندک افرادی به وکلا رجوع می کنند در حالی که نهاد وکالت برای احقاق حقوق مردم در دنیا ایجاد شده است لذا ضروری است مردم عزیز برای جلوگیری از تضییع حقوق شان از وکلا و مشاورین حقوقی در مواقع نیاز استفاده کنند بدیهی است که موسسه وکیل تلفنی یکی از بهترین هاست.
با سلام خدمت کاربران گرامی.رجوع هر فرد عامی به خبره و کارشناس در هر زمینه ای یک امر بدیهی و عقلی است که یا افراد باید خود به مقام اجتهاد در هر امری برسند تا بتوانند خود تصمیم بگیرند یا از فرد دیگری اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند پس رجوع به اهل خبره یا ضرورت عقلی است وقتی هر یک از ما بیمار می شویم به متخصص این امر رجوع می کنیم اگر بخواهیم خود در این مورد دکتر خود باشیم باید با طی سالیان متمادی کسب علم به نوعی متخصص شویم اما خوب هر فردی شاید این قابلیت را نداشته باشد برلی همین لاجرم باید برای کسب اطلاعات مورد نیاز به اهل ان حرفه رجوع کرد در امور حقوقی هم مشاوره گرفتن بالتبع ضروری است در فقدان قانون ضروری وکالت اجباری همه افراد می بایست قبل از هر اقدام حقوقی و کیفری مشاوره بگیرد و چه بهتر بتواند وکیلی اخذ نماید چرا که مباحث چه حقوقی و چه کیفری لازمه اش آشنایی و تسلط بر این موارد است و از طرفی جنس این مباحث از آنجایی که با جان و مال و ابرو در ارتباط است پس خیلی مهم است که کار را به اهل ان حرفه بسپاریم گاهی یک هزینه اندک کردن خیلی بهتر از پا گذاشتن در مسائلی است که هیچ آگاهی از آن نداریم و ممکن است تبعات آن را به قیمت گذافی بدهیم
سلام و ادب خدمت کاربران و عرض خسته نباشید به موسسه وکیل تلفنی این موسسه با استفاده از وکلای متخصص و همچنین مشاورین خبره در ارائه خدمات حقوقی به کاربران از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و علاوه بر مشاوره هایی که به کاربران صورت می پذیرد موسسه اقدام و پیگیری های لازم را جهت رضایت آنها نیز فراهم می کند به عنوان عضوی از وکلای موسسه وکیل تلفنی مراتب قدردانی خود را از مدیر مجموعه و تمامی پرسنل عزیز آن اعلام میدارم امید است تمام کاربران برای حفظ حقوق خود از وکیل دادگستری و یا مشاور حقوقی در امور مهم کاری ومعاملات و مسايل روزمره خود استفاده و بهره ببرند تا دیگر شاهد وضعیت ها و گرفتاری های موجود نباشیم با تشکر
باسلام موسسه وکیل تلفنی،توانسته با توجه به اوضاع فعلی از جمله بیماری منحوس کرونا و صرف زمان وهزینه های بالا،در شرایط حضوری،و...به افراد دارای مشکلات حقوقی،به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته خدمات ارائه می نمایید.
استفاده از وکلای مجرب باعث میشود که شما بدون دغدغه و با سهولت هر چه بیشتر به حقوق خود دست یابید که خوشبختانه موسسه حقوقی وکیل تلفنی توانسته در این امر خطیر پیش قدم شده و وکلای مجربی را به جامعه برای حل مشکلات حقوقی عرضه کند.
با حرکت دنیا به سمت استفاده حداکثری از ظرفیت های نهفته در بستر شبکه و اینترنت، امروزه ارائه کالا و خدمات به متقاضیان دیگر محدود به مراودات سنتی و منطقه ای نیست؛ استفاده از فضای مجازی و اینترنت می تواند معادلات حاکم بر بازار کالا و خدمات را به شکل انکار ناپذیری از انحصار خارج کند؛ دیگر هیچ کس مجبور نیست خدمات مورد نیاز خود را از اشخاص محدودی دریافت کند. طیف متقاضیان کالا و خدمات هم به تبع این موضوع رشد چشمگیری خواهد داشت این یعنی معامله ای برد برد برای هر دو طرف. خدمات حقوقی نیز از این قاعده مستثی نیستند؛ بستر مناسب و تحسین برانگیزی که موسسه وکیل تلفنی در چارچوب تعهد، اخلاق و قانون مداری برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی فراهم کرده است، تا حد زیادی خلاء مشاوره حقوقی آنلاین را در ایران پر کرده است؛ انشاالله این موسسه بتواند با توسعه هر چه بیشتر خدمات خود و نیز استفاده از وکلا و کارشناسان خبره و دلسوز، ضمن جلب اعتماد آحاد مردم برای استفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین، بیش از پیش در تأمین نیاز جامعه به خدمات آنلاین مشاوره ای موثر ظاهر شود.
یک وکیل یا مشاور حقوقی در حین انجام شغل مقدس خود باید نگاهی بی طرف به موضوع طرح شده داشته باشد و منافع مالی خود را نادیده گرفته و بر پایه ی عدالت رفتار کند.
رسالت همیشگی وکلا دفاع از حق و آگاه سازی عموم میباشد که در این مجوعه شرایطی فراهم شده که این امر امکان پذیر گردد.
همانگونه که ابزار و راه و روش حقوقی جدید و به روز است محتوای ان نیز بهتر است به روز و متناسب با رویکردهای جدید حقوقی باشد.رویکرد و دیدگاه سزاگرایانه در امور کیفری در حال حاضر مردود شده و بهتر است در مشاوره ها رویکردی مبتی بر عدالت ترمیمی وجود داشته باشد.
امروز اکثر مردم به جهت انکه زحمت مراجعه به وکیل را نمیکشند دچار مشکلاتی میشوند که خوشبختانه در غالب این موسسه دسترسی به وکیل اسان تر شده
دسترسی به وکیل در هر ساعت از شبانه روز امری محال بود که به وسیله موسسه وکیل تلفنی صورت گرفته
به راستی امروز به وکیل و مشاور حقوقی شایسته و کار کشته کاری بسیار دشوار است و وجود موسسه ای که بتواند تمامی وکلای مجرب را شناسایی کند امری ضروری است
کار در خور تقدیری انجام دادید .ارزوی توفق دارم برای تیم وکیل تلفنی
با سلام و خسته نباشید. کار تیم وکیل تلفنی قابل تقدیر و تحسینه، کافیه هرکس که دچار مشکل حقوقی یا قضایی شد و یا حتی سوال در ذهنش ایجاد شد، فقط یک بار با موسسه تماس بگیره تا از نزدیک با کیفیت مشاوره های تخصصی این موسسه آشنا بشه موفق باشید
با سلام، راه اندازی این موسسه بسیار عالی و کارآمد می باشد و جهت افزایش سطح آگاهی حقوقی افراد جامعه موثر است.
سلام وعرض ادب واحترام خدمت تمامی بزرگوارانی که در موسسه فعالیت داشته ودرجهت آگاهی حقوقی مراجعین وراهنمایی بسیار هدفمند ودرست گامی بزرگ برداشته اند واز تکنولوژی بروز دنیا برای خدمت رسانی استفاده می‌کنند. موسسه با پرسنل فعال و24ساعته ومشاورین حقوقی و وکلای حرفه ای در زمینه های تخصصی به مراجعین عزیز خدمات رسانی کرده وتمام تلاش خود را بکار می‌گیرد تا به بهترین نحو درمسیر درست قضایی قرار گیرند وبا کمترین زمان وهزینه نتیجه درست را بدست آورند. موفقیت روز افزون را از خداوند متعال برای مدیرمحترم موسسه وتمامی همکاران عزیز وبزرگوارایشان مسئلت دارم.
سلام وعرض ادب واحترام خدمت تمامی بزرگوارانی که در موسسه فعالیت داشته ودرجهت آگاهی حقوقی مراجعین وراهنمایی بسیار هدفمند ودرست گامی بزرگ برداشته اند واز تکنولوژی بروز دنیا برای خدمت رسانی استفاده می‌کنند. موسسه با پرسنل فعال و24ساعته ومشاورین حقوقی و وکلای حرفه ای در زمینه های تخصصی به مراجعین عزیز خدمات رسانی کرده وتمام تلاش خود را بکار می‌گیرد تا به بهترین نحو درمسیر درست قضایی قرار گیرند وبا کمترین زمان وهزینه نتیجه درست را بدست آورند. موفقیت روز افزون را از خداوند متعال برای مدیرمحترم موسسه وتمامی همکاران عزیز وبزرگوارایشان مسئلت دارم.
سلام وعرض ادب بسیارعالی. ایجاد سامانه ای جهت ارتباط وکلا با کاربران در فضای مجازی وبستری مناسب جهت تعامل ورفع بسیاری از مشکلات حقوقی وارائه راهکارکمک ارزنده ای به جامعه وکلا وهم چنین جلوگیری از اطاله وقت ورفع سردرگمی مردم در مواجهه با مشکلات حقوقی است.
سلام وقتتون بخیر من یکی از مراجعین تیم قوی وکیل یار هستم از زمانی که بااین سایت اشنا شدم خیلی زود و راحت و درست مسایلم رو حل میکنم و اصلا دغدغه ندارم چون هزینه مناسبی هم دارن بسیار مناسب من هست و با توجه به شرایط کرونا که نمیشه حضوری مراجعه کرد خیلی گزینه درستی هست و مشاورین بسیار حرفه ای دارید که صبورانه به سوالات پاسخ میدن و بهترین راه حل رو به ما ارایه میدن من خیلی ممنونم از شما و جا داره که ازتون تقدیر و تشکر کنم
با عرض سلام و ادب خدمت موسسه بزرگ وکیل تلفنی‌.با توجه به حجم بسیار بالای پرونده های حقوقی در کشور روزانه نیاز به مشاوره حقوقی بشدت احساس می‌شود و مسلما اگر تمامی مردم جامعه قبل از انجام و انعقاد قراردادها از مشاوره حقوقی افراد متخصص نظیر موسسه وکیل تلفنی استفاده نمایند باعث افزایش آگاهی در انعقاد صحیح قرارداد ها خواهد شد.با توجه به اینکه موسسه وکیل تلفنی امکان مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و آنلاین را برای همه مردم جامعه فراهم نموده امید است که بسیاری از مشکلات حقوقی مردم مرتفع شود.با سپاس فراوان از موسسه وکیل تلفنی
با عرض ادب و احترام و تشکر از بابت فراهم کردن بستری مناسب برای ارائه خدمات مشاوره ای حقوقی آنلاین به آحاد جامعه. واقعیت این است که استفاده از ظرفیت های انفورماتیک و شبکه اینترنت در حوزه خدمات حقوقی، نقش بسزایی در تأمین دسترسی یکپارچه مردم اقصی نقاط کشور به خدمات حقوقی دارد؛ چراکه اشخاص به صورت وسیع و در هر ساعت از شبانه روز می توانند نیازهای حقوقی خود را با کمک مشاورین مجرب مرتفع کنند. این مقوله موجب افزایش سطح اعتماد مردم به جامعه وکلا و نیز پی بردن ایشان به ضرورت استفاده از خدمات حقوقی وکلا و مشاورین حقوقی می شود. امید است بتوانیم در این مسیر سهم کوچکی در احقاق حقوق هموطنان گرامی داشته باشیم.
سلام و وقت بخیر امروزه تمام افراد جامعه به عات ارتباطات گسترده و پیوسته ای که با افراد، شرکت ها، ارگان های مختلف دارند نسبت به احقاق حق خود در هر زمینه ای نیاز به مشورت و اطلاعات حقوقی دارند بعضا ممکن است شخصی با مشکلی مواجه شود و احساس کند که هیچ راه قانونی برای حل آن وجود ندارد و به راحتی دست از تلاش برای رسیدن به حق خود بردارد اما اگر افراد در تمام موضوعات زندگی خود از مشورت مشاور حقوقی و یا وکیل دادگستری استفاده کنند به دور از دغدغه می توانند بسیاری از امور خود را سامان بدهند و در خصوص مشکلات خود از عواقب و یا از نتایج خوب و بد مطلع شوند در این میان با توجه به تغییر نحوه ی زندگی پس از شیوع بیماری منحوس کرونا موسساتی که اقدام به مشاوره آنلاین حقوقی بصورت تخصصی کرده اند سبب شده افراد بیش از پیش و به راحتی به وکلای متبحر ک متخصص دسترسی داشته باشند موسسه وکیل تلفنی نیز با کاد مجرب خود این امکان را برای تمام شهروندان فراهم کرده است که افراد بتوانند بدون نگرانی با صرف هزینه ی کم و در اسرع وقت برای حل مشلات خود از وکیل استفا ه کنند لازم است به نوبه ی خود از زحمات اعضای خوب و وکلای این موسسه قدردانی کنم
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی وکلا عالی وکیل تلفنی سپاسگزارم که در این وضعیت کرونایی خدمات به این خوبی دارید کاملا ۲۴ساعته مشکل مردم و حل میکنید واقعا عالیه هرکس در هر زمان و هرجا خیلی راحت میتواند مشاوره تلفنی با کمترین هزینه دریافت کند و چقدر خوب هست فرد قبل از انجام هر کاری با وکیل متخصص در همان موضوع مشاوره دریافت کندو علاوه بر همه این موارد مطالب وبلاگ در از اطلاعات و محتوا و... واقعا بی نظیره قطعا شما بهترین هستید با آرزوی موفقیت روز افزون
بسمه تعالی_با سلام و عرض احترام خدمت شما،واقعیت این است که در دنیای امروزی،بحث حقوق و قوانین از اهمیت خاصی برخوردار است،به طوری که جزئی از زندگی انسان هارا تشکیل میدهد،دسترسی آسان مردم به مشاوره و راهنمایی حقوقی امروزه نعمت بزرگی است که موسسه وکیل تلفنی آن را فراهم ساخته،در آخر از زحمات شما کمال تشکر و قدردانی را دارم.
سلام. وقتتون بخیر. واقعا ممنون از تمام زحماتی که مدیران، پرسنل و وکلا و مشاورین محترم این موسسه میکشن. توی این وضعیت جامعه باتوجه به افزایش مشکلات اقتصادی، دعاوی و پرونده ها هم به شدت زیاد شدن و مردم هم متاسفانه اطلاعات حقوقی کمی دارن و بخاطر همین واقعا فراهم کردن چنین امکانی که بشه با کمترین هزینه و در سریعترین وقت ممکن بشه از تجربه و علم وکلا و مشاورین با تجربه استفاده کرد واقعا خدمت بسیار بسیار بزرگیه و بنده اطلاع دارم که در این موسسه حتی تعدادی از قضات بازنشسته دادگستری نیز مشغول به کار هستن و راهنمایی ها و مشاوره هاشون خیلی دقیق و کاربردیه. امیدوارم این خدمات ادامه داشته باشه و روز به روز خدمات بهتری هم اضافه بشه و از همه کسانی که تا بحال از خدمات این موسسه استفاده کردن، تقاضا دارم که موسسه رو به بقیه دوستان و آشناهاشون هم معرفی کنند. با تشکر
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام مشورت با یک وکیلی که در یک زمینه تخصص داشته باشه باعث میشود تا ما کمتر آسیب ببینیم بخصوص اگر وکیل با تجربه باشه و منصف. وکلای موسسه وکیل تلفنی بارها بنده را راهنمایی کردند و من واقعا خوشحالم که این کار را کردم . چند وقت پیش تصادفی داشتم که طرف مقابل همه چیز را علیه من کرده بود اما با چند تماس تلفنی و دریافت مشاوره از وکلای موسسه وکیل تلفنی تونستم به حق و حقوق خودم برسم
سلام. عرض خسته نباشید دارم خدمت تیم مدیریتی قوی و وکلای با دانش موسیه وکیل تلفنی که در این اوضاع اقتصادی اسفناک نسبت به آگاهی مردم با کمترین هزینه تلاش میکنند. بنده و دوستانم روزانه از سایت موسسه دیدن و از مطالب بسیار مفید آن استفاده میکنیم . هزینه های بسیار زیاد و بیکاری باعث شده که مردم نتوانند از پس هزینه وکلا بر بیایند و در اینجا نقش و حضور موسسه پر رنگ تر میشود.
سلام و احترام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی همکاران وکیل تلفنی. با توجه به حجم پرونده های موجود در دستگاه قضایی و لزوم جلوگیری از افزایش بی رویه دعاوی قطعا هیچ فردی نیست که به اهمیت مشاوره و راهنمایی از متخصصین حقوقی و وکلای مسلط آگاه نباشد. چرا که پیشگیری همواره بهتر از درمان است. متاسفانه به خصوص در شهرهای کوچک و به دلیل هزینه های بالای اخذ وکیل، بسیاری از افراد از خدمات حقوقی بی بهره می مانند و ناجارا حقوقشان تضییع میشود. موسسه وکیل تلفنی با ارائه خدمات حقوقی از طریق تلفن و نیز فضای مجازی ، به صورت شبانه روزی و بدون در نظر گرفتن تعطیلات و روزهای کاری، گام بسیار بلندی در جهت آگاه سازی و بهره مندی عموم افراد جامعه برداشته. از طرفی بعد از شیوع بیماری کرونا امکان دریافت خدمات به صورت غیرحضوری اقدامی بسیار شایسته است که توسط وکیل تلفنی انجام شده است. مشاوره حقوقی از طریق فضای مجازی امکان دریافت مشاوره های تخصصی را حتی برای ایرانیان خارج از کشور نیز فراهم کرده چراکه هستند بسیار افرادی که به دلیل دوری از کشور از قوانین جاری کشور آگاه نیستند و همین موجب سردرگمی آنان میشود. بابت تمام خدمات بسیار مفیدتان و نیز همکاران خوش اخلاق و باحوصله و پرانرژی که برای تیمتان انتخاب کرده اید، از مدیریت موسسه وکیل تلفنی بسیار سپاسگزارم.
سلام. عرض خسته نباشید دارم خدمت تیم مدیریتی قوی و وکلای با دانش موسیه وکیل تلفنی که در این اوضاع اقتصادی اسفناک نسبت به آگاهی مردم با کمترین هزینه تلاش میکنند. بنده و دوستانم روزانه از سایت موسسه دیدن و از مطالب بسیار مفید آن استفاده میکنیم . هزینه های بسیار زیاد و بیکاری باعث شده که مردم نتوانند از پس هزینه وکلا بر بیایند و در اینجا نقش و حضور موسسه پر رنگ تر میشود.
با سلام خدمت کاربران گرامی.رجوع هر فرد عامی به خبره و کارشناس در هر زمینه ای یک امر بدیهی و عقلی است که یا افراد باید خود به مقام اجتهاد در هر امری برسند تا بتوانند خود تصمیم بگیرند یا از فرد دیگری اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند پس رجوع به اهل خبره یا ضرورت عقلی است وقتی هر یک از ما بیمار می شویم به متخصص این امر رجوع می کنیم اگر بخواهیم خود در این مورد دکتر خود باشیم باید با طی سالیان متمادی کسب علم به نوعی متخصص شویم اما خوب هر فردی شاید این قابلیت را نداشته باشد برلی همین لاجرم باید برای کسب اطلاعات مورد نیاز به اهل ان حرفه رجوع کرد در امور حقوقی هم مشاوره گرفتن بالتبع ضروری است در فقدان قانون ضروری وکالت اجباری همه افراد می بایت قبل از هر اقدام حقوقی و کیفری مشاوره بگیرد و چه بهتر بتواند وکیلی اخذ نماید چرا که مباحث چه حقوقی و چه کیفری لازمه اش آشنایی و تسلط بر این موارد است و از طرفی جنس این مباحث از آنجایی که با جان و مال و ابرو در ارتباط است پس خیلی مهم است که کار را به اهل ان حرفه بسپاریم گاهی یک هزینه اندک کردن خیلی بهتر از پا گذاشتن در مسائلی است که هیچ آگاهی از آن نداریم و ممکن است تبعات آن را به قیمت گذافی بدهیم.موسسه وکیل تلفنی در خدمت تمامی عزیزان در هر زمینه ای می باشد.همین الان تماس بگیرید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
سلام. من واقعا از مشاوره حقوقی تلفنی که از شما گرفتم خیلی راضی هستم و خیلی خوبه که مشاوره هاتون تخصصی هست و نکته بسیار مثبتی که تو کشور ما کمتر دیده میشه کار تیمی و جمعی هست . در حقیقت یک تیم موفق به من مشاوره حقوقی ارائه داد. مطالبی که در وبلاگ هم میگذارین بسیار مطالب خوبی هست. من از این به بعد همیشه دیگه از مشاوره های حقوقیتون کمک میگیرم. و نکته مهم دیگه از کلام شما من حس خوب کمک کردن رو دریافت کردم حس خوب دلسوزی کاملا مشخص بود وکیلی رو که به من وصل کردین کاملا حس خوبی به من منتقل کرد و صبور بودن و با حوصله بودن و گوش شنوا داشتن از دیگر ویژگی هایی هست که یک وکیل خوب داره که از مشاوره حقوقی تلفنی که به من داده شد متوجه تمام این موارد شدم. خوبی ها رو باید گفت. ممنونم از شما و سایت وکیل تلفنی که انقدر پرقدرت دارین پیش میرین . مستدام باشید
با سلام خدمت وکلای گرامی سایت وکیل تلفنی که به صورت شبانه روز در سراسر کشور در خدمت رسانی به هموطنان خویش آماده اند وبا هزینه ی کمتر وبه صورت فوری وصرفه جویی دروقت به راحتی می توانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم. همه ی ما نیاز داریم تا در صورت بروز مشکلات حقوقی با یک مشاور وکارشناس مشاوره کنیم تا راه را از چاه بشناسیم ودر پیچو خم های دادگاهها دچار سردرگمی نشویم از این رو می توانیم با خیال راحت وبدون اینکه از منزل یا محل کار بیرون برویم تنها با یک تماس با سایت وکیل تلفنی راهنمایی بگیریم وپاسخ سوالهای مبهم خود را از این عزیزان بپرسیم در این صورت اطمینان داشته باشید که موفق خواهیم شد چون کار را به کاردان سپرده ایم وخیالمان راحت هست که از متخصصان این حوزه کمک گرفته ایم . سایت وکیل تلفنی می تواند به صورت انلاین ورایگان هم پاسخگوی سوالات ما باشد پس مشاوره ی حقوقی حتما برای ما نیاط هست ونباید در این مورد دچار تردید شویم.
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم و اعضای فعال و پرتلاش سایت وکیل تلفنی،با توجه به وضعیت اقتصادی عامه افراد جامعه وعدم تمکن مالی عموم‌مردم جهت اخذ وکیل و پرداخت هزینه حق اوکلاله، تاسیس موسسه مشاوره تلفنی جهت ارائه خدمات مشاوره ای حقوقی ۲۴ ساعته آسان و ارزان‌ با استفاده از وکلای مجرب و متخصص گامی است مهم و ستودنی جهت کمک به هموطنان عزیزی که صرفا‌جهت عدم تمکن مالی از احقاق حق خویش باز میمانند.با آرزوی موفقیت برای سایت وزین وکیل تلفنی.با افتخار جهت‌ارائه مشاوره به هموطنان عزیزدر خدمت رسانی حاضر میباشم.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام و وقت بخیر عزیزان متاسفانه طبق تجربه ی شخص بنده با مراجعین عزیز متوجه شدم که شاید فقط نزدیک ده درصد از مراجعان برای پیشگیری از ایجاد مشکل تماس میگیرند، مثلا تماس میگیرند که بدونند همکار جدیدی که قراره باهاشون مشغول به همکاری بشن باید باهاش چه قراردادی منعقد کنند یا برای خانه ای که قصد خریدش را دارند یا شرکتی که قصد خرید سهامش را دارند باید چه مدارکی را استعلام بگیرند یا قبل از صدور چک یا سفته باید چه شرایطی را در نظر بگیرند همه ی این موارد رو میپرسند و با اگاهی وارد توافق میشن و خدارو شکر بعدا مشکلی براشون پیش نمیاد مشکلی هم پیش بیاد شانس بردشون بالاس ولی باقی مراجعین قراردادی رو ندونسته امضا کردند، چکی رو ندونسته صادر کردند ، از همه مهم تر استارتاپی را بدون تجربه با تکیه بر اطلاعات سرچ شده از گوگل آغاز کردند و تو بحران قرار گرفتند و از اون بدتر عزیزان وقتی تو دعوی اتفاق افتاده هم خودتون ورود میکنید تا مرحله تجدید نظر هم به تنهایی میرید واقعا دیگه بعد صدور رای قطعی کاری از دست ماهم ساخته نیست لطفا بخاطر خودتون هیچ پروسه ای رو بدون مشورت پیش نگیرید ببینید شاید براتون سی هزار تومان هزینه داشته باشه اما جلوی خسارات میلیاردی گرفته میشه موفق باشید
ضمن سلام و خسته نباشید به این خوب موسسه وکیل تلفنی ،همکاران عزیز و کاربران گرامی آنچه شایان ذکر است این است که در شرایط فعلی با توجه به شیوه ویروس کرونا لزوم بهره مندی از خدمات آنلاین و غیرحضوری بالاخص مشاوره حقوقی از ضرورت های جامعه است که موسسه وکیل تلفنی به خوبی تحقق این امر را میسر نموده تا در هر ساعت از شبانه روز در خارج یا داخل کشور کاربران گرامی بتوانند از خدمات این موسسه و مشاوره و مساعدت زبده ترین وکلا و مشاورین حقوقی بهره مند شوند.
سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی یکی از موارد مبتلا به در جوامع امروزی تشکیل پرونده های متعدد حقوقی وکیفری توسط افراد وعدم درخواست مشاوره از وکلای مجرب ومتخصص در هنگام تنظیم قرارداد ها می باشد مثلا یک مبایعه نامه اگر درست وحقوقی تنظیم نشود ممکن است خسارات زیادی به شخص وارد گردد ودر اینجاست که نظر کارشناس ووکیل حقوقی کمک شایانی به موصوع می نماید.وجود موسسه مانند وکیل تلفنی که به صورت آنلاین وبدون نیاز به مراجعه حضوری به افراد از طریق وکلای مجرب ومتخصص ارائه مشاوره وتنظیم دادخواست ولایحه و... می نماید نعمت بسیار بزرگی است که البته نقش دکتر توکلی چنین استارتاپ قوی وارزشمندی بسیار پررنگ می باشد .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره در خصوص زمینه های مختلف حقوقی وکیفری به کاربران گرامی می باشم
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
باسلام عملکرد بسیار عالی است هم ازلحاظ زمان وهم پاسخها سپاسگزارم
سلام خسته نباشيد من يك هفته قبل در شهر محموداباد يك زمين به متراژ٥٠٠ متر خريداري كردم كه مبلغ زمين بالاي ٢ ميليارد تومن بود. چندتا از دوستانم بهم گفته بودند كه زمان معامله در بنگاه املاك از وكلا متخصص در زمينه ملكي كمك بگيرم تا از من كلاهبرداري نشود اما متاسفانه من و همسرم به تنهايي در زمان معامله حضور پيدا كرديم و چون املاكي و فروشنده دستشون تو يه كاسه بود سرمون كلاه گذاشتن الان با مشاوره هاي حضوري در شعبه شمال موسسه وكيل تلفني و مشاوره هاي تلفني از موسسه وكيل تلفني تونستيم بخشي از كار را پيش ببريم اما دوستاني كه اين كامنت رو ميخونن حتما حتما حتما در معاملات خود از حضور وكيل استفاده كنيد كاش اين موضوع براي هممون جا بيوفته تا از مشكلات جلوگيري كنيم
سلام شوهرم خیلی دوسم داره و از شدت دوست داشتن نمیزاره از خونه برم بیرون و شرایط رفتن به دفتر وکالت نداشتم تا اینکه با موسسه وکیل تلفنی اشنا شدم و مشاوره حقوقی خانواده از وکیل متخصص در امور خانواده گرفتم و خداروشکر تونستم با مشاوره حقوقی ارزان و همچنین مشاوره حقوقی فوری مشکلاتم را حل کنم واقعا وکیل باحوصله در ساعت ۳بامداد به من مشاوره حقوقی خانواده دادند وباور کردنی نبود پیشنهادم به شما که این متن را میخونید این هست اگر یکبار با وکیل باسواد موسسه وکیل تلفنی مشاوره حقوقی دریافت کنید قطعا مشکلاتتون حل میشود و برای همیشه مشاوره حقوقی با وکلای موسسه وکیل تلفنی را به دوستانتان معرفی میکنید سپاس بیکران از مجموعه عالی موسسه وکیل تلفنی
با سلام و درود و عرض خسته نباشید خدمت تیم مدیریتی و حقوقی موسسه وکیل تلفنی ، از زحمات شما کمال قدر دانی را دارم.
عرض سلام و وقت بخیر خدمت تیم مدیریتی و حقوقی موسسه وکیل تلفنی . تشکر بابت اطلاع رسانی های مداوم و روزانه و البته کاربردی.
با سلام و درود و عرض خسته نباشید خدمت شما،از زحمات شما کمال قدر دانی را دارم.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام خدمت کاربران گرامی.در نبود قوانین مترقی ای مثل اجباری بودن داشتن وکیل در تمامی دادرسی ها به خصوص دادرسی های مهم می بایست ناچارا علم و اگاهی مردم جامعه را بالا برد و فرهنگ استفاده از وکیل دادگستری در جامعه جا بگیرد و گرفتن وکیل را به مانند اکنون یک موضوع غیر ضروری ندانند این رسالت مهم بر دوش علاوه بر قوه قضائیه موسسات قانونی حقوقی هم هست.پس در نبود آن قانون گفته شده احاد جامعه را باید از طریق موسسات حقوقی ای که در راس آن یک فرد مجرب و یا وکیل دادگستری است ارشاد نمود که با وکیل دادگستری مشورت کنند تا در پرونده ها و مشکلات خود علاوه بر مشکل اصلی خود مشکلات عدم اشنا بر قوانین را لمس نکنند و کار درست را انجام دهند.شاد و پیروز باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه
با سلام و تشکر از زحمات مدیران و مسئولان این مجموعه بخاطر خدمات ارزنده ای که ارائه می کنند. باتوجه به مشکلات اقتصادی و افزایش مشغله های کاری مردم و همچنین مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا، واقعا رفت و آمد و دریافت مشاوره حضوری برای مردم بسیار سخت هست و این مجموعه با فراهم کردن مشاوره بصورت آنلاین و غیرحضوری و با کمترین هزینه، واقعا خدمت ارزشمندی به مردم می نماید.
سلام خسته نباشید اهمیت مشاوره حقوقی وقتی برام آشکار شد که در یک جلسه برای عقد قرارداد خرید آپارتمان از یک جلسه مشاوره حضوری استفاده کردیم و یک مشاور همراه خود بردیم. ایشان به نکاتی اشاره کردند و مدارکی را از فروشنده استعلام گرفتند که ما هیچگاه به آنها توجه نکرده بودیم. نکاتی که میتوانست هرکدام باعث دردسرهای بزرگی شود. از خدمات مشاوره تلفنی و حضوری وکیل تلفنی بسیار رضایت داشتم و شمارو به همه دوستان و آشنایانم معرفی کردم. موفق و پیروز باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی یکی از موارد مبتلا بهدر جوامع امروزی تشکیل پرونده های متعدد حقوقی وکیفری توسط افراد وعدم درخواست مشاوره از وکلای مجرب ومتخصص در هنگام تنظیم قرارداد ها می باشد مثلا یک مبایعه نامه اگر درست وحقوقی تنطیم نشود ممکن است خسارات زیادی به شخص وارد گردد ودر اینجاست که نظر کارشناس ووکیل حقوقی کمک شایانی به موصوع می نمایداینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره هستم
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
همه ی ما در زمینه ی مشکلات حقوقی حتما سوالاتی برای ما پیش می آید که دنبال جواب برای آنها هستیم سایت وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب در سراسر کشور به صورت آنلاین و تلفنی با هزینه ی کمتر وفوری در پاسخ گویی به سوالات حقوقی ما به صورت شبانه روزی در خدمت رسانی حاضرند و بهترین راهکار و مشاوره را ارائه می دهند پس سایت وکیل تلفنی و تماس با آن فراموش نشود.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
با سلام وعرض ادب،ضمن عرض تبریک وخداقوت خدمت مدیریت محترم و همکاران شایسته‌و متخصص وکیل تلفنی نظربه اینکه امروزه با توجه به‌کثرت پرونده های حقوقی لاجرم افراد وقت و هزینه بالایی جهت طرح دعوی و یادفاع در قبال دعاوی مطروحه‌علیه‌خود می نمایند وچه بسا که به‌علت‌نا آگاهی از قوانین حاکم اقدامات آنها‌منتهی به شکست‌ خواهد شد.تاسیس موسسات همچون موسسه وزین و کارآمد وکیل تلفنی راهی است آسان و ارزان جهت مراجعه ۲۴‌ساعته کاربران گرامی و اخذ مشاوره تخصصی در زمینه‌دعاوی مورد ادعا.امید است‌با‌اعتماد روز افزون ما را در این راه یاری نمایید.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سپاس فراوان از موسسه خوب وکیل تلفنی و همه ی عزیزانی که آرامش را به کاربران از استرس مسائل گیج کننده حقوقی برمیگردونید هیچ کس جز شما توان انجام این کار نداره موفقیت و سلامتی رو برای یکایک عزیزان در مجموعه وکیل تلفنی آرزومندم .عالی هستید ،خدا قوت
سلام و درود بهتره قبل هر اقدامی با متخصص مشورت کنید و اصرار در پیشبرد امور توسط خودتان نداشته باشید، تنظیم قرارداد، اقامه دعوی و این جور موارد توسط خودتان که تخصص لازم رو نداره میتونه برای شما یک هزینه هنگفت بشه که در مقابل هزینه ناچیز مشاوره واقعا نمیصرفه
سلام مدیریت توانمد و دانش فوق العاده وکار آزمودگی وحرفه ای بودن از مسولین این موسسه فوق ستاره ساخته است هر کسی را بهره کاری ساخته اند بی دلیل نیست که این موسسه شهرت جهانی کسب کرده است موسسه وکیل تلفنی بر تارک عالم حقوق می درخشد براستی شما از این همه خدمات بی نظیر این موسسه تا کنون بهرمند شده اید؟بله حتما.پس بازهم برای دریافت خدمات به منظور حل مشکلات خود با این موسسه فوق حرفه ای در ارتباط باشید شما در هرساعت از شبانه روز می توانید از خدمات آن استفاده کنید درود برشما
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام و آرزوی موفقیت روز افزون.. سپاس و تقدیر فراوان و خسته نباشید به شما جهت ایجاد و فراهم نمودن چنین مجموعه ای با هدف آسایش و رفع مشکلات و دغدغه های هم وطنان عزیز در این شرایط اسفناک کرونا و شرایط بد اقتصادی و نیاز شهروندان به چنین شرایط نوینی که با اطمینان خاطر در هر شرایط و هرساعتی از شبانه روز از خدمات حقوقی بهرمند شوند و بدون پرداخت هزینه های گزاف تمامی دغدغه های خودرا به ما بسپارند.
با سلام و درود. در شرایط فعلی جامعه که دسترسی به خدمات حقوقی به ابزارها و روش های نوینی نیازمند بود تا شهروندان بتواند در کمال اطمینان و اعتماد از خدمات حقوقی بهره مند شوند، جای تقدیر و تحسین دارد که موسسه وکیل تلفنی با رویکری نوین و در شان مردم عزیز، اقدام به ایجاد موسسه حقوقی با خدمات متنوع نمودند. امکان دریافت خدمات حقوقی در همه حوزه های عمومی و تخصصی فراهم شده است و وکلای مجرب با نگاهی منصفانه و دانش محور، تلاش می کنند که بهترین راه حل را ارائه دهند. امید است با این رویکرد و تلاش مستمر، هر روز شاهد حل و فصل شدن معضلات حقوقی مردم عزیزمان باشیم.
درود با امکانات فراهم شده برای شما توصیه میکنیم قبل هر اقدامی با متخصص مشورت کنید از تنظیم قرارداد گرفته تا اقامه دعوی،اقدام خود ب خودی بدون تخصص میتونه برای شما یک هزینه هنگفت بشه که در مقابل هزینه ناچیز مشاوره واقعا نمیصرفه
سلام. وقت بخیر .به نظر من شخصی که این سیستم و سایت را راه اندازی و مدیریت کرده واقعا باسواد و به روز میباشد. اینکه از هر جای کشور بتونیم فوری و به صورت برخط با وکلا و مشاورین حقوقی تلفنی صحبت کنیم و سوالمون رو مطرح نماییم
همه ی ما در زمینه های مختلف حقوقی سوالاتی داریم که در ذهنمان خطور می کند و پاسخی برای آن نمی یابیم ودر این جور مواقع نیاز داریم تا از یک وکیل مشاوره بگیریم، انجمن وکیل تلفنی با داشتن مادر مجرب به صورت آنلاین و یا تلفنی شبانه روز در خدمتگذاری به هموطنان خود حاضر است و با هزینه ی کمتر وصرف جویی در وقت به صورت فوری پاسخ سوالات ما را می دهد پس یادمان باشد که حتما در زمان بروز مشکل و سوال حقوقی حتما با یک کارشناس از طریق سایت وکیل تلفنی تماس بگیریم
سلام بهتر است به جای تعاریف کلی و عمومی یک نمونه عملی از کاری که به تازگی برای کاربر ارائه دادم بپردازم کاربری که اسم ومشخصات ونوع درخواست کاری او هم اکنون نزدموسسه موجود است به اینجانب ارجاع شد تا برای ایشان شکایت دردیوان عدالت اداری به دلیل عدم صدور پایان کار از سوی شهرداری تنظیم نمایم.با احساس مسولیت نسبت به اهمیت وکیفیت کار وعلیرغم دریافت مبلغی که حقیقتا در مقابل تلاش و بررسی و تحقیق انجام شده ناچیز بوده است با مراجعه ومطالعه قوانین مختلف وبررسی نظریات وفکر کردن وتجزیه وتحلیل ونیز طی چند مرحله تماس تلفنی با کاربر که هر کدام از آنها بیش از نیم ساعت به طول انجامیده اقدام به نگارش دادخواستی مناسب ومستدل شده است خود کاربر اظهار داشته آقای وکیلی که متخصص دعاوی دیوان است مبلغ پنجاه میلیون تومان برای طرح شکایت به دیوان از من درخواست کرده.در واقع کار پنجاه میلیونی برای ایشان با تلاش وزحمت فراوان به مبلغی ناچیز انجام شد در این رابطه بسیار طبیعی است که موسسه وکیل تلفنی با فراهم نمودن چنین امکاناتی حداکثر خدمت را به کاربران خود با نازل ترین قیمت ارائه داده ومی دهد. شما می توانید از خدمات حقوقی مهندس وکیل دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی بهره مند شوید کد وکیل 29301
بسمه تعالی_با سلام و احترام،از زحمات تک تک کارکنان موسسه تشکر و قدر دانی میکنم.
شما می توانید جهت دریافت مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در هر ساعت از شبانه روز با مجرب ترین وکلا و‌مشاورین حقوقی با شماره های موسسه تماس حاصل فرمائید
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
با سلام مطلب بسیار مفیدی بود چه بسا در پرونده های امروزه یک مشاوره ساده بتواند کلیه مسائل مطروحه را به آسانی حل نماید و این یکی از ضروریات مشاوره حقوقی است با تشکر
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام همکاران وکیل تلفنی من تا زمانی که خودم دچار مشکل شدم میزان اهمیت مشورت با یک متخصص در زمینه حقوق را لمس نکردم. وقتی که در یک معامله مبلغ بالایی را محکوم شدم از مشاوران موسسه کمک خواستم و توانستم در مرحله تجدید نظر با عملکرد بهتری در دادگاه رای را به نفع خودم تغییر دهم. از مدیریت موسسه جناب آقای دکتر توکلی بسیار ممنونم
سلام و ارادت خدمت همه ی مدیران و دست اندرکاران موسسه خوب وکیل تلفنی تجربه ی من به طور خلاصه ۱-کیفیت خدمات مشاورتون در سطح بالایی قرار داره ۲-تعرفه ی هزینه های مشاوره بسیار عالی و برای همه ی عموم مردم قابل پرداخت هست ۳-وکلاتون هم با تجربه هم مسئولیت پذیر هستن ۴- مهمترین ویژگی موسسه ی شما ۲۴ ساعته بودنه اونه که ما هر تایم که استرس موضوعی رو داشته باشیم میتونیم از مشاوره با وکلای دلسوز شما مشورت بگیریم امیدوارم که پیش از پیش بدرخشید و سلام باشید از بابت مطالب خوب سایت هم تشکر خدا اجرتون بده❤❤
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام. عرض خسته نباشید دارم خدمت تیم مدیریتی قوی و وکلای با دانش موسیه وکیل تلفنی که در این اوضاع اقتصادی اسفناک نسبت به آگاهی مردم با کمترین هزینه تلاش میکنند. ممنون‌
با سلام خدمت کاربران گرامی.در نبود قوانین مترقی ای مثل اجباری بودن داشتن وکیل در تمامی دادرسی ها به خصوص دادرسی های مهم می بایست ناچارا علم و اگاهی مردم جامعه را بالا برد و فرهنگ استفاده از وکیل دادگستری در جامعه جا بگیرد و گرفتن وکیل را به مانند اکنون یک موضوع غیر ضروری ندانند این رسالت مهم بر دوش علاوه بر قوه قضائیه موسسات قانونی حقوقی هم هست.پس در نبود آن قانون گفته شده احاد جامعه را باید از طریق موسسات حقوقی ای که در راس آن یک فرد مجرب و یا وکیل دادگستری است ارشاد نمود که با وکیل دادگستری مشورت کنند تا در پرونده ها و مشکلات خود علاوه بر مشکل اصلی خود مشکلات عدم اشنا بر قوانین را لمس نکنند و کار درست را انجام دهند.شاد و پیروز باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه
با سلام و عرض ادب،به یاد داشته باشیم در هر مرحله از دادرسی و قبل از قطعیت حکم صادره امکان‌جبران اشتباه و تغییر حکم و قرار صادره وجود دارد‌.لذا توصیه می گردد حتما در هر قدمی که‌بر میدارید حتما از تخصص وکلای خبره و کارشناس بهره‌مند شوید.تیم وکیل تلفنی با افتخار در خدمت مردم‌عزیز می باشد.با حترام _فاطمه سلیمانی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با عرض سلام. باتوجه به اینکه متاسفانه آمار پرونده ها در دادگستری روزبه روز در حال افزایش است و از طرفی، سیستم و رویه قوه قضاییه به سمت الکترونیکی شدن دادرسی ها پیش می رود، لذا ضرورت افزایش آگاهی حقوقی مردم و همچنین سهولت دسترسی به وکلا و مشاورین احساس می شود. این موسسه بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می کند
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
با تشکر از هم فکری و ایده ی خوبتان که توانستید راه حل آسان و کم هزینه برای هم نوعنان فراهم کنید تا براحتی بتوانند از خدمات حقوقی به صورت بهینه و کاربردی استفاده کنند. آنچه در این راستا مهم به نظر می رسد اطلاع رسانی دقیق نسبت به این امر به منظور آشنایی مردم با این مجموعه بزرگ حقوقی می باشد. از تمام کادر فنی ، متخصصان ارجمند و مدیریت محترم کمال تشکر و امتنان را دارم و از درگاه ایزد منان موفقیت روزافزون آنان را مسئلت می نمایم.
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی همکاران به امید موفقیت روزافزون
با سلام خدمت مدیر محترم و سایر همکاران عزیز بنده مدتی است بعنوان مشاور پذیرفته شدم و تا به حال عملا" کاری تماسی با اینجانب صورت نگرفته و دلیل ان به نظر میرسد عدم پاسخ به 50 سوال که بایستی بعد از پاسخ ارسال شود با این حال بنده حدود 15 سوال را جواب داده ام ولی بعلت مشغولیت شغلی نتوانسته ام همه را پاسخگو باشم بهتر نیست در طول فعالیت کم کم پاسخ داده شود و یا لااقل نتیجه پاسخ های قبلی ارائه گردد تا سنجش و درصد مقبولیت شخص معین شود
سلام عرض میکنم خدمت تک تک افراد زحمتکش تیم وکیل تلفنی بسیار بسیار تیم فوق العاده و قوی هستن و خیلی صبورانه به سوالات گوش میدن و بعد با توجه به شرایط هر فرد درست ترین و بهترین و سریع ترین راه حل رو ارایه میدن من خیلی راضی هستم و یکی از دوستانم که مشکل مهریه داشت و چند وقت درگیر بود و دیگه واقعا خسته شده بود از بس پول وکیل داده بود و رفته بود دادگاه رو به این مجموعه معرفی کردم که چند وقت پیش تماس گرفت و مشکلش رو مطرح کرد و در کوتاه ترین زمان ممکن به راه حل خودش رسید با هزینه بسیار ناچیز و کم که ارزششو داشت بنظر مشاوره گرفتن و مشورت کردن خیلی مهمه اما خب باید با یک فرد با علم و دانش صورت بگیره تا ادم زودتر به نتیجه برسه و از طرفی هم چون که هر مسیله و مشکل حقوقی که برامون پیش میاد ممکنه چند تا راه حل داشته باشه خیلی مهم تره که ما بدونیم از کدوم راه حل باید اقدام کنیم تا زودتر به نتیجه دلخواهمون برسیم و از شر دادگاه و مراحلش راحت بشیم.من که شب و روز دارم دعاشون میکنم واقعا لطف بزرگی میکنید در حق مردم خدا قوت.
با سلام عملکرد ایت سایت عالی بوده و بنده مشتاق زیاد برای همکاری و احقاق حقوق مراجعین به این سایت و موفقیت روز افزون همکاران را دارم
سلام و ادب با تشکر از زحمات همکاران محترم جهت تسریع در مشاورات و انجام فرایندهای حقوقی مشاوره برای مطالبه واحقاق حق موکلان و مراجعین و قدردانی از مدیریت سایت
با آرزوی موفقیت
یک موسسه فوق العاده است وبرای کسانی که مشکلات مالی دارند بهترین راه برای دسترسی به خدمات حقوقی است .
با سلام خدمت هموطنان عزیزم سایت وکیل تلفنی بهترین سایت برای ارائه خدمات به مردم است که بی شک به چند دلیل باعث تمایز این سایت از بقیه سایت های حقوقی و مطرح شدن برترین سایت خدمات رسانی شده اولا محدودیت زمان وجود ندارد لذا به صورت شبانه روزی پاسخگو خواهد بود دوما هزینهها بسیار مناسب است و تمامی افراد و قشر های مختلف قادر به دریافت خدمات می باشند و در نهایت کیفیت خدمات رسانی بسیار بالا می باشد.
با عرض سلام و خسته نباشید .بنظر بنده حقیر به عنوان وکیل کشور کارتون خلاقانه و بسیار برای مردم مفید بوده و مردم خیلی راحت میتونید از موضوعات حقوقی آگاهی یافته و استفاده کنند.
سلام یکی از بهترین حالتهای ممکن برای کسانی که درگیر مسائل حقوقی هستند مشاوره گرفتن از اشخاصی است که در این امور تخصص لازم رو دارند. موسسه وکیل تلفنی این امکان رو به خوبی برای افراد با کمترین هزینه و بهترین کیفیت به وجود آورده
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام وخسته نباشید خدمت شما وکلای سایت وکیل تلفنی که با خدمت رسانی شبانه روزی خود به هموطنان خود یاری می رسانید. امروزه بسیاری از ما با مشکلات حقوقی مواجه میشویم که نیاز به مشاوره فوری داریم با هزینه ی کمتر ، اما نمی دانیم به کجا مراجعه کنیم ، سایت وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل در سراسر کشور می تواند این فرصت را برای ما مهیا کند تا از کارشناسان متخصص کمک بگیریم ، من به عنوان یک کاربر از این سایت بسیار کمک گرفتم وخیلی هم راضی هستم واز شما هموطنان گرامی هم دعوت می کنم تا از دانش این کارشناسان وکلای ارجمند استفاده کنید .
سلام واحترام در ارتباط با مشاوره تلفنی دو مطلب خیلی واضح وروشن قابل توجه است وهیچ احتیاجی به تبلیغ ویا سر و صدای خاصی نیست اولا هر عقل سلیمی می تواند به راحتی درک کند که بسیاری از دعوی حقوقی وکلا بسیاری از تعاملات وارتباطات واخذ خدمات از ادارجات و ارگانها وسازمانهای دولتی وخصوصی وبه ویژه امور قضایی هم زمان بر وهم هزینه بر است قبل از وارد شدن در امور مهم چه چیزی با ارزش تر از یک مشاوره است آنهم مشاوره ای اینچنینی که هم بسیار ارزان است وهم فوری وآنلاین مگر حتما باید در دام بلا گرفتار شد وبعدا قدر مشاوره بایک متخصص امر را درک کرد البته هر چه جوامع بشری به سوی تمدن ومدرنیته بالاتری حرکت کنند بیشتر به اهمیت مشاوره تخصصی قبل از عمل پی خواهند بردثانیا عملکرد موسسه وکیل تلفنی در پاسخگویی به هزاران سوال در زمینه های مختلف وراهگشایی فوق العاده این موسسه با استعانت از دانش گروه کثیری از وکلا ونیز بهره گیری از تکنولوژی روز خود بهترین گواه ومعرف عملکرد درخشان آن است شما می توانید از انواع خدمات حقوقی دکتر مهندس و وکیل متخصص محمدابراهیم داودآبادی فراهانی بهره مند شوید۰۹۱۲۴۵۱۸۶۵۰
سلام و عرض خسته نباشید خدمت کلیه همکاران مجموعه خوب وکیل تلفنی. ارائه خدمات حقوقی غیرحضوری موجب میشود حتی افرادی که مثل بنده در شهرستان های دور از مراکز استان زندگی میکنند و دسترسی چندان مناسبی به وکلا و متخصصین ندارند هم بتوانند از حقوق خ یش آگاه شوند. من جهت پرونده انحصار وراثت پدربزرگم از مشاوره های وکیل تلفنی استفاده کردم و توانستم از طریق راهنمایی هایی که دریافت کردم کلیه مراحل را انجام دهم. خدمات موسسه وکیل تلفنی با هزینه ای بسیار مناسب آن هم به صورت شبانه روزی بسیار قابل تقدیر است. از تیم جوان و باانگیزه و خوش برخورد وکیل تلفنی کمال تشکر دارم.
سلام. بنده منشی دندان پزشک بودم.یک شب بعد از ویزیت اخرین بیمار دکتر به بنده تجاوز کرد و من بکارتم را از دست دادم. دنیا روی سرم خراب شد حال خوبی نداشتم نمی دونستم اونموقع شب چیکار کنم. توی گوگل سرچ کردم و شماره وکیل تلفنی را دیدم. تماس گرفتم جواب دادن و با یکی از وکلای خانم ضحبت کردم که علاوه براینکه راه حل قانونی برای شکایت از دکتر را بهم گفتن مثله یک مادر بهم حس امنیت دادند. شکوائیه هم برام نوشتن و از واتس اپ ارسال کردند. صبح اول وقت شکایت کردم و مابقی کارهام را به خانم وکیل سپردم که ایشان تمام جلسات دادگاه را شرکت کردند و من به حق خودم رسیدم
سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردن.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان مخصا وکلای متخصص اون.سپاس
وکیل تلفنی‌‌ سایتی با فعالیت ۲۴ساعته،با ارائه مشاوره‌ فوری با‌کمترین‌هزینه به شما‌در تسریع و موفقیت‌در روند رسیدگی به دعاوی کمک خواهد نمود.با خیال راحت میتوانید به من و همکارانم اعتماد کنید.با احترام_فاطمه سلیمانی وکیل‌ موسسه‌وکیل تلفنی
سلام از انتقال دانسته ها و تجربیاتتون و سایت خوبتون و از زحمات متعهدانه تمام دست اندرکاران موسسه وکیل تلفنی که جهت توسعه و پیشرفت و ارائه خدمات حقوقی و مشاوره ای باکیفیت تلاش میکنید بسیار ممنون و سپاسگزاریم از زحمات همه ی این عزیزان بی نهایت تشکر میکنم امیدوارم هر روز بهتر از گذشته باشید عاااالی هستید
با سلام خدمت مجموعه محترم وکیل تلفنی .یکی از دستاوردهای موسسه وزین وکیل تلفنی امکان ارائه مشاوره تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی من جمله قراردادها وخانواده ودعاوی حقوقی وکیفری در ۲۴ ساعت شبانه روز واز سوی وکلای مجرب ومتبحر در امر حقوقی می باشد اینکه شخص در ساعتی از شب که هیچ کدام از نهاد های نظامی وانتظامی بیدار نیستند وشخص در خطر عوامل مختلف قرار دارد مثلا ممکن است تهدید به قتل یا آدم ربایی و.... شده باشد که در اینجا نقش مشاوره از یک وکیل متبحر در این زمینه بسیار پر رنگ است وکمک می کند تا شخص بهترین تصمیم ممکن را بگیرد .در همین زمینه اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ آماده مشاوره تخصصی وکامل در خصوص حوزه های مختلف حقوقی وکیفری می باشم
با سلام. واقعا ممنون بابت فراهم کردن چنین شرایطی که مردم بتونن به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، با وکلا و مشاورین مجرب ارتباط برقرار کنند. باتوجه به دغدغه های بیشمار مردم و وقتگیر بودن مراجعات حضوری به وکلا و مشاورین، اینکه بتونیم بصورت تلفنی و آنلاین از تجربیات وکلا و مشاورین استفاده کنیم تا اقدامات حقوقی و قضایی رو به خیالی راحت تر و با اطمینان بیشتری انجام بدیم، واقعا مفیده. ممنون از زحماتتون
همواره به موضوعاتی پرداختید که آحاد مردم با آنها مواجه میشوند و در این شرایط گرانی و وجود بیماری نمیتوانند آنطور که باید از خدمات حقوقی استفاده کنند اما با وجود تیم مدیریتی و وکلای محترم آن این امکان را برای مردم بوجود آوردید صمیمانه از اقدامات تمامی پرسنل تشکر میکنم.
درود بهتره قبل هر اقدامی با متخصص مشورت کنید تنظیم قرارداد یا اقامه دعوی کار خود ب خودی بدون تخصص میتونه برای شما یک هزینه هنگفت بشه که در مقابل هزینه ناچیز مشاوره واقعا نمیصرفه
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
با تشکر از تیم خوبتون ومهیا نمودن دفتر مجازی برای وکلای محترم وتبادل نظرات وارایه مشاوره وراهکارهای قانونی در جهت رفع مشکلات مردم.
با سلام یک تیم قوی متشکل از وکلای مجرب و کارشناسان زبده و متخصص در خدمت هموطنان در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران هستند تا حقوق هیچ شخصی پایمال نگردد./.
با توجه به تجربم سایت فعالی هست و به سوالات صریح پاسخ داده میشه
تشکر میکنم از مدیریت محترم برای تشکیل فضای کاملا مردمی و کمک به هموطنان عزیز. موفق باشید.
نیاز مردم به مشاوره حقوقی، بصورت روزافزون رو به افزایش است و این مجموعه میتونه کار رو خیلی تسهیل کنه با فراهم کردن امکام مشاوره غیرحضوری
با توجه به واقعیت های امروز جامعه، دسترسی آسان و ارزان به مشاوره و راهنمایی حقوقی به صورت آنلاین، یک امتیاز مهم محسوب می شود و قابل تقدیر می باشد.
با توجه به واقعیت های امروز جامعه، دسترسی آسان و ارزان به مشاوره و راهنمایی حقوقی به صورت آنلاین، یک امتیاز مهم محسوب می شود و قابل تقدیر می باشد.
باسلام. سپاس از دست اندرکارن محترم جهت ایجاد سایت وکیل تلفنی. در زمان کرونا و عدم خروج اغلب مردم از منازلشان ایجاد انی زمینه فوق العاده بود.
سلام. یقینا اگر در مورد مسایل حقوقی بیشتر هم بدانم زمانی که به اطلاعات حقوقی نیاز داریم همه اش از یادمان میرود کسانی که اشراف کامل به مسایل حقوقی دارند میتوانند در این زمینه ما را یاری کنند. این موسسه با در نظر گرفتن اطلاعات مشاورین گرچه اندک هم باشند اما به موقع به یاری درگیرشدگان در مسایل حقوقی میرسند. این موسسه این کمک را میرساند و مانند اورژانس حقوق عمل میکند. خسته نباشید برای همه مشاورین حقوقی
اینکه مردم بتونن در هر زمان و مکان به بهترین نحو ممکن با وکلای مجرب و توانمند در هر حوزه حقوقی ارتباط برقرار و از اونا مشاوره بگیرن بهترین خدمت و فرصت در مورد مسائل و مشکلات حقوقی محسوب میشه تشکر از موسسه وکیل تلفنی
سلام بنده معلول هستم و در یکی از سایت های همسریابی با آقایی آشنا شدم و با اصرار خودم ازدواج کردیم. همسرم از همان ابتدای کار بهانه گیری می کرد و هر دفعه مرا کتک می زد به خانواده هم که حرفی می زدم می گفتند خودت کردی و حمایتم نمی کردند. مشکلاتی که در دوران مجردی داشتم با متاهل شدنم هزار برابر شد. یک شب که بحثمون شد بعد از کتک کاری از خونه زد بیرون منم درمانده بودم که چیکار کنم توی نت دنبال شماره اورژانس اجتماعی بودم که اتفاقی یک تبلیغ دیدم در مورد موسسه حقوقی شماره را گرفتم و در کمال ناباوری جواب دادن اونم ساعت 3 نصفه شب. مشکلم رو گفتم و هزینه واریز کردم که واقعا اولش شک کردم که نکنه وکیلاش خوب نیستن که اینقدر ارزونه؟ 5 دقیقه نگذشته بود که وکیل بهم زنگ زد و مشاورم داد واقعااا عالی بود. بعدم پرونده مو سپردم بهشون و خدا رو شکر تونستم مشکلم رو حل کنم. از خدا عمر با عزت براشون می خوام
وقتی یک مشکل حقوقی پیدا می کنیم دنبال یک شخصی می گردیم که در این زمینه به ما کمک کند و در حال حاضر به دلیل تورم وبالا بودن هزینه خانمی توانیم حضوری پیش یک وکیل برویم ودر این میان سایت وکیل تلفنی این زمینه را برای ما ایجاد کرده تا ما بتوانیم با هزینه ی کمتر به صورت آنلاین ویا تلفنی از وکلای سایت کمک بگیریم از خدمات بسیار عالی سایت سپاسگزاریم که این موقعیت را در اختیار کاربر ان گذاشته است
سلام خدمت مجموعه وکیلی تلفنی .یکی از بهترین راه های اینکه بتوانیم در پرونده ها موفق باشیم ورای به نفع ما صادر بشود استفاده از مشاوره صحیح از وکلای مجرب وکارآزموده است که نقش بسیار زیادی در نحوه تنظیم دادخواست ولایحه وشکایات دارد که در این راستا اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ اماده ارائه مشاوره هستم .وکاربران گرامی از طریق سایت می توانند با من در ارتباط باشند
با سلام واحترام با توجه به اینکه موسسه وکیل تلفنی بر مبنای طرح و ایده ای نو تاسیس گردیده و در طی این سالها از کمک و ارائه مشاوره های موثر حقوقی به هم وطنان عزیز دریغ نکرده است و در این مسیر با دلسوزی کامل فعالیت داشته است لذا بهترین و مناسب ترین انتخاب برای دریافت مشاوره حقوقی است. موید این نظر نیز بازخورد مثبت مراجعه کنندگان است.
سلام. من قبلا در یک پرونده ای در موضوع جعل، وکیل داشتم و ایشون وکیل خیلی خوبی بودن و ی بار به من گفتند که لزوما اینکه ما همیشه در دسترس شما موکلین باشیم و جواب تلفن بدیم از خصوصیات ی وکیل خوب نیست اما من بعد از آشنایی با سایت وکیل تلفنی به این نتیجه رسیدم که در دسترس بودن هم یقینا یکی از خصوصیات وکیل خوب هست من ۲ نصفه شب مغازمو دزد زد و همون لحظه با سایت ارتباط گرفتم و وکیل با من تماس گرفت و همون نصفه شبی با راهنمایی وکیل رفتم ۱۱۰ و مابقی مسیر رو به راحتی طی کردم واقعا ممنون از اینکه همیشه و در همه زمان ها در دسترسید وکیل تلفنی عزیز
سلام. من قبلا در یک پرونده ای در موضوع جعل، وکیل داشتم و ایشون وکیل خیلی خوبی بودن و ی بار به من گفتند که لزوما اینکه ما همیشه در دسترس شما موکلین باشیم و جواب تلفن بدیم از خصوصیات ی وکیل خوب نیست اما من بعد از آشنایی با سایت وکیل تلفنی به این نتیجه رسیدم که در دسترس بودن هم یقینا یکی از خصوصیات وکیل خوب هست من ۲ نصفه شب مغازمو دزد زد و همون لحظه با سایت ارتباط گرفتم و وکیل با من تماس گرفت و همون نصفه شبی با راهنمایی وکیل رفتم ۱۱۰ و مابقی مسیر رو به راحتی طی کردم واقعا ممنون از اینکه همیشه و در همه زمان ها در دسترسید وکیل تلفنی عزیز
سلام واحترام الحمدلله وبه لطف حضرت رب العالمین از ابتدای شروع به کار چه زمانهای زیادی را به کار مشاوره به منظور گشایش گره های زندگی افرادی اختصاص دادیم که به معنی واقعی مستاصل شده بودند چه گریه هایی که صدای آن را از آن طرف خط شنیدیم وبا مشاوره علمی ودقیق و عنداللزوم مراجعه به منابع علمی.قوانین.نظریات.وآرای صادره آنها را بدل به شادی وخنده کردیم.رضایت قلبی این افراد مثبت این ادعا است در هر لحظه از شبانه روز که اراده کنید با ارزانترین هزینه می توانید از انواع خدمات حقوقی دکتر،مهندس، وکیل ، محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی مثل مشاوره.نگارش اظهارنامه.نگارش دادخواست.نگارش شکایت ها.نگارش انواع لایحه در مراحل مختلف دادرسی‌نگارش انواع قرادادها و... به طور آنلاین بهره مند شوید
از ارائه مطالبتون بسیار سپاسگزارم ،اینکه میتونیم به صورت شبانه روزی از خدمات مشاوره ی حقوقیتون استفاده کنیم خیلی عالی هست وکلای متخصصتون بسیار عالی هستن و توضیحات و مشاوره با ایشون بسیار راه گشا بود من و خانواده ام از خدماتتون بهره میبریم امیدوارم شاد و سلامت باشید
باسلام.ممنون از زحمات شماوتیمتون ک با کمترین هزینه و شبانه روزی به مردم در حل مسایل ومشکلات حفوقیشون کمک می کنید.باتشکر
بنظرم این طرح بینظیره که بدون خروج از منزل بتونی به راحتی مشاوره بگیری...
سلام به نظر من بهترین گزینه برای آمادگی در هر دعوا یا دادخواست استفاده از مشاور میباشد و چه خوب که مشاوری ۲۴ ساعته در دسترس باشد
نباحث بسیار جامع و عالی هستند و مبالغ نیز به صرفه ممنون از شما
با سلام خدمت کاربران عزیز.متاسفانه اگر چه قانون اجباری بودن دلشتن وکیل در نطام حقوقی ما به رسمیت شناخته نشده که صدمات زیادی را هم به این نظام حقوقی وارد آورده است اما آنچه در اختیار ما است و اجباری هم هست داشتن اطلاعات و کسب اگاهی حقوقی است.اجباری است چرا که اگر اگاهی نداشته باشیم در بن بست مسایل حقوقی و پروسه قضا دچار مشکل می شویم پس تنها پناه ما در این نظام حقوقی که گرفتن وکیل هنوز اجباری نشده پناه بردن به مشاوره های حقوقی است که در سایه یار آن بتوانیم به نتیجه مطلور برسیم و دچار سرگردانی نشویم.در این بین باید در انتخاب موسسات مشاوره دقت کافی داشته باشیم چرا که موسسات زیادی برای مشاوره وجود دارند موسسه وکیل تلفنی شاید به جرات بتوانیم بگوییم از سیر تا پیاز خیلی از مسایل حقوقی را در اختیار شما می گذارد و اگر چنانچه کسی استفاده نکند واقعا به خود ظلم کرده است.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
خسته نباشید مشاوره تلفنی که با وکلا موسسه وکیل تلفنی داشتم تونست زندگیمو نجات بده چند شب قبل همسرم که به شیشه اعتیاد دارد ساعت ١ بامداد به زور کتک من را از خانه بیرون کرد با تمام ناراحتی که داشتم به خانه برادرم پناه بردم قصد داشتم صبح زود به دفتر وکیل مراجعه کنم اما برادر زاده ام گفت هماهنگ میکند تا در همین لحظه با وکیل صحبت کنم راستش تعجب کردم چون دیر وقت بود اما کمتر از ١٠ دقیقه هماهنگی انجام شد و وکیل بامن تماس گرفت واقعا از تیم خوب وکیل تلفنی ممنونم که اطلاعات حقوقی خودشان را در هر ساعتی از شبانه روز بدون منت در اختیار مردم میگذارند
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در مسائل حقوقي پيش آمده با وكيل متخصص و مجرب موضوع مرتبط را مطرح نماييد مجموعه وكيل تل موجب سهولت اين امر براي شما عزيزان گرديده است و با توجه به شرايط ويژه كرونايي الزامي به حضور شما براي اخذ مشاوره حقوقي نمي باشد و بهترين راه كارها را مي توانيد از مجموعه وكيل تل دريافت نماييد در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام و ادب خدمت کاربران و عرض خسته نباشید به موسسه وزین وکیل تلفنی این موسسه با استفاده از وکلای متخصص و همچنین مشاورین خبره در ارائه خدمات حقوقی به کاربران از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و علاوه بر مشاوره هایی که به کاربران صورت می پذیرد موسسه اقدام و پیگیری های لازم را جهت رضایت آنها نیز فراهم می کند به عنوان عضوی از وکلای موسسه وکیل تلفنی مراتب قدردانی خود را از مدیر مجموعه و تمامی پرسنل عزیز آن اعلام میدارم امید است تمام کاربران برای حفظ حقوق خود از وکیل دادگستری در امور حقوقی و کیفری خود استفاده و بهره ببرند
در دنیای امروز و با وجود بیماری و ترافیک، تاسیس مجموعه وکیل تلفنی و خدمات آن جای تشکر و قدردانی دارد
سلام وقت بخیر در دوران کرونا ارائه خدمات بر بستر فضای مجازی و به صورت غیر حضوری امری بسیار حائز اهمیت و قابل تقدیره که توسط موسسه وکیل تلفنی در حال انجامه. مشاوره های دقیق و سریع و در تمامی ساعات شبانه روز موجب برطرف شدن نگرانی افرادی است که درگیر مشکلات حقوقی هستند. خواستم به عنوان کاربری که تاکنون بارها از خدمات مشاوره ای موسسه استفاده کردم، از مدیر عامل موسسه وکیل تلفنی تشکر کنم. موفق باشید
بسیار خوب می باشد
با سلام ،با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت پرهیز از خروج از منزل، ایده وکیل تلفنی بسیار کارگشا و مفید می باشد.
واقعا عالی هستش با یک تلفن ساده بشه تمامی مشکلات حقوقی حل و فصل بشه .ممنون
واقعا عالی هستش با یک تلفن ساده بشه تمامی مشکلات حقوقی حل و فصل بشه .ممنون
بسمه تعالی_همانطور که انسان همیشه نیاز به پزشک و درمان دارد،در زندگی امروزی نیاز به مشاوره و وکیل دارد و این نیاز امروزه تبدیل به اولویت ترین نیاز ها شده است،خوشبختانه موسسه وکیل تلفنی در این راستا خوش درخشیده و در این زمینه موفق بوده و به مردم عزیز کشورمان خدمات حقوقی می دهد.
یک تیم قوی و فوق العاده و تفکری نوین در راستای کمک به کسانی که دسترسی به وکیل ندارند و میتوانند در اینجا سوالاتشونو بپرسند. بنظرم کاری زیبا برای اجرای عدالت
یک تیم قوی و فوق العاده و تفکری نوین در راستای کمک به کسانی که دسترسی به وکیل ندارند و میتوانند در اینجا سوالاتشونو بپرسند. بنظرم کاری زیبا برای اجرای عدالت
با سلام. با توجه به شرایط کرونا و عدم دسترسی اسان به وکلا و دریافت مشاوره حقوقی موثر، این روش گامی مهم و کارآمد در جهت برطرف کردن نیاز مردم در پاسخ به سوالات و راهنمایی در حل مشکلات حقوقی آنها میباشد.
با سلام در عصر جدید که عصر اینترنت است.ایده فراهم کردن بستری در فضای مجازی برای ارتباط میان وکلا با مردم برای حل مشکلات حقوقی آنها،بسیار خلاقانه و کاربردی است.و همچنین راه ارتباطی متنوع باعث شده که امکان دسترسی برای همه اقشار با هر کیفیتی ایجاد شود.لازم به ذکر است که جدول هزینه های پرداختی نیز مناسب با درآمد اقشار جامعه است. امیدوارم که این بستر گامی مهم و موثر در کاهش مشکلات حقوقی با مشاوره قبل از اقدامی بردارد.
با سلام مخصوصا با شرایط پیش رو و جلوگیری از فراگیری بیشتر کرونا و حل سریع مشکل حقوقی بسیار مفید میباشد.
با سلام ،با توجه به این دوران بیماری کرونا و پرهیز از خروج از منزل ایده کارگشا و مفیدی می باشد
بسیار ایده جالب و منطقی است
بسیار عالی و کارآمد
بسیار عالی و مفید کاملا به صرفه و اقتصادی کادر قابل اعتماد ومجرب
با سلام واحترام با توجه به اینکه موسسه وکیل تلفنی بر مبنای طرح و ایده ای نو تاسیس گردیده و در طی این سالها از کمک و ارائه مشاوره های موثر حقوقی به هم وطنان عزیز دریغ نکرده است و در این مسیر با دلسوزی کامل فعالیت داشته است لذا بهترین و مناسب ترین انتخاب برای دریافت مشاوره حقوقی است. موید این نظر نیز بازخورد مثبت مراجعه کنندگان است.
با سلام واحترام با توجه به اینکه موسسه وکیل تلفنی بر مبنای طرح و ایده ای نو تاسیس گردیده و در طی این سالها از کمک و ارائه مشاوره های موثر حقوقی به هم وطنان عزیز دریغ نکرده است و در این مسیر با دلسوزی کامل فعالیت داشته است لذا بهترین و مناسب ترین انتخاب برای دریافت مشاوره حقوقی است. موید این نظر نیز بازخورد مثبت مراجعه کنندگان است.
باسلام. طبق دستور سخت دیوان عدالت و شزایط سخت مراکز قضایی بتمکوسسه و با3 نفر وکیل پایه1، حتما قابل اعتماد است متشکر از شما بزرگواران
در صورت استمرار و عدم انحراف از وظیفه اصلی کمک شایانی به قشر متوسط و ضعیف جامعه برای دسترسی به مشاوره حقوقی است
سلام به شما و تشکر از زحماتتون:طرح وکیل تلفنی می تواند راهکار خوبی برای اقشار کم درآمد باشد.اما احتمالا اکثر مردم از وجود چنین موسسه ای بی اطلاع هستند لطفاً اطلاع رسانی کنید
سلام به شما و تشکر از زحماتتون:طرح وکیل تلفنی می تواند راهکار خوبی برای اقشار کم درآمد باشد.اما احتمالا اکثر مردم از وجود چنین موسسه ای بی اطلاع هستند لطفاً اطلاع رسانی کنید
سلام وقت بخیر موسسه وکیل تلفنی موسسه ای با ایده ای نو می باشدکه کمک بسیار زیادی به هموطنانمان میکند.
باسلام و درود و خسته نباشد ایده بسیار خوب و کاربردی برای همه ی عزیزانی که مشکل و دسترسی به وکیل ندارند و با کمترین هزینه صورت می‌گیرد سپاس فراون.
باسلام و عرض خسته نباشید از هم فکری و ایده ی خوبتون که می‌تواند راه حل آسان و کم هزینه برای هم نوعنان که هرجای دنیا باشند بتوانند دسترسی به این تکنولوژی و از خدمات حقوقی استفاده بهینه و کاربردی بکنند سپاسگزاریم.
سلام و عرض خسته نباشید از هم فکری و ایده ی کاربردی وآسان که می‌تواند مشکلات هم نوعان که هرجادنیا باشند استفاده بهینه وآسان صورت بگیرد سپاسگزاریم .
ایده بسیار خوبی است که در این عصر تکنولوژی که با اینترنت و تلفن زندگی مردم به نحوی با آن گره خورده خدمات حقوقی از این طریق ارائه گردد چرا که به تسهیل مشکلات حقوقی کمک شایانی می شود.
سلام ودرود از تلاشهای مجموعه وکیل تلفنی درراستای راه اندازی سایتی قوی وکارامد در ارائه خدمات مشاوره حقوقی وکالت، با قیمت های منصفانه سپاسگزارم .
باسلام به نظر بنده این فکر نظر هر کسی بوده بسیار فکر خوبی بوده که با نیاز های جامعه امروزی همخانی داره و مشاوره تلفنی یا اینتر نتی یا وات ساپی یا sms و یا تلفنی همگی می تواند هم هزینه های در خواست کنندگان را پایین بیاورد و هم هزینه وکیل تلفنی را کاهش دهد. فقط فکر میکنم کمی نظم و برنامه ریزی در وکیل تلفنی کم است که امید وارم مدیران این موسسه طوری برنامه ریزی کنند که نطارت را بیشتر کنند. با تشکر
سلام وخسته نباشید با این هزینه های سرسام آور وتنوع مشکلات وسوالات حقوقی تاسیس این سایت مطمئنا به اجرای عدالت وکمک به احقاق حقوق شهروندی کمک شایانی میکند انشالله با اعتماد عمومی همپای تجارت الکترونیکی استفاده از وکیل و مشاور حقوقی کسترش یابد
باسلام باتوجه به هزینه های سرسام آور مشاوره حظوری در شرایط بحرانی اقتصادی وجود چنین نهادی کمک شایانی به مردم جهت رفع مشکلات حقوقیشان کرده ودر شرایط کرنا که موجد محدودیت در رفت و آمد مردم شده روند اامور را تهسیل کرده
من از خدمات مجموعتون بسیار رضایت دارم بسیار عالی بود و دقت نظر خوبی داشتند و با صعه صدر موضوع رو پیگیری کردند با بهترین قیمت و عالی ترین کیفیت با دقت و نکته سنجی عالی موفق و موید باشید
در شرایط کنونی با توجه به هزینه های بالا مشاوره و رفت و آمد و نیز شرایط بحرانی کرونا اقدام موسسه وکیل تلفنی در راستای ارج نهادن به شهروندان و ارزش قائل شدن برای سلامتی و حفظ آرامش آنها قابل تقدیر است موسسه وکیل تلفنی علاوه بر آگاه ساختن مردم از حقوق قانونی خود با وکلای متخصص و تسریع در امر پاسخ دهی به کاربران کمک بسیاری در اجرای بهتر حقوق آنها کرده است.
بعد از فوت پدرم برادرم ادعای این رو داشت تمامی اموال پدر برای پسر می شود و تمامی اموالو می‌خواست بالا بکشه تا اینکه من سریعاً گفتم با یک وکیل این موضوع رو در میون بزارم بعد تو گوگل سرچ کردمو با وب سایت وکیل تلفنی آشنا شدم بعد هم درخواست وکیل کردم و هم درخواست مشاوره حقوقی اول مشاوره دریافت کردم و بعد در صورت نیاز درخواست وکیل کردمو از مشاوره ای که دریافت کردم واقعا راضی بودم و وکیل هم گرفتم از حقم دفاع کردند و به نتیجه هم رسیدم
من نیاز به مشاوره ای داشتم که فقط باید با یک وکیل خانوم در میون می گذاشتم از سایت وکیل تلفنی درخواست مشاوره با وکیل خانم کردم وزیر ۵ دقیقه یک وکیل خانم با من تماس گرفتند و موضوعم رو بیان کردم و بهترین مشاوره رو دریافت کردم ممنونم از وقتی که برام صرف کردن
یکی از دوستام و من دو تا شریک بودیم در خرید و فروش ملک بعد از دوسال شراکت پول منو بالا کشید و من سریعا با یک وکیل در وکیل تلفنی ارتباط گرفتم و روند جلو رفتن در این پرونده رو ازشون مشاوره گرفتم و تا اتمام پرونده ام پی در پی مشاوره از وکلای محترم در هر ساعت شبانه روز رو ازشون دریافت میکردم و واقعا عالی بود این موسسه از پاسخ دهی و مشاورشون ممنونم ازتون
چند وقت قبل از من سرقت شده بودو نمیدونستم چطور باید اقدام کنم که فرد متهم رو با مدرک محکوم کنم اونم رفت از من شکایت تهمت و افترا کرد و من نیاز به مشاوره داشتم تا اینکه برادرم چند وقت پیش از سایت وکیل تلفنی مشاوره گرفته بود راضی بوده و به من معرفیش کرده بود و من هم با این سایت آشنا شدم و مشاوره تلفنی دریافت کردم خیلی راهنمایی شدم و خیلی بهم کمک شد و موفق به محکوم کردن اون فرد متهم هم شدم سپاس بیکران
با سلام .پیشنهاد می گردد به جای مشاوره تلفنی از مشاوره اینترنتی یا پیامکی استفاده بشود.التماس دعا
من برای اولین بار از طریق جستجو در اینترنت با شما آشنا شدم اما بعد از اون وکیل تلفنی رو به همه دوستان وآشنایان معرفی کردم.اینکه همیشه و در تمام روزهای هفته در دسترس هستید یک امتیاز برای کار شما محسوب میشه موفق باشید
با سلام و خسته نباشید. کار تیم وکیل تلفنی قابل تقدیر و تحسینه، کافیه هرکس که دچار مشکل حقوقی یا قضایی شد و یا حتی سوال در ذهنش ایجاد شد، فقط یک بار با موسسه تماس بگیره تا از نزدیک با کیفیت مشاوره های تخصصی این موسسه آشنا بشه موفق باشید
تلاش بی وقفه موسسه وکیل تلفنی در زمینه آگاهی بخشی به عموم مردم واقعا ستودنی و قابل تحسینه. اینکه هر فرد در هر ساعتی از شبانه روز و در هر نقطه ای از جهان دچار مشکل حقوقی بشه میتونه روی وکیل تلفنی حساب کنه فوق العاده است. موفق و پیروز باشید
سلام با تشکر از زحمات بچه های مجموعه وسپاس بی نهایت از جناب دکتر توکلی که با هوش ودرایت بالای خود چنین استارتاپ وزین واز نظر حقوقی قوی وفعال را ایجاد نموده وبرای خیلی از حقوقدانان ووکلا امکان ارائه فعالیت واستفاده از ظرفیت های این افراد را برای مردم فراهم کردند
باسلام و ادب. از تلاش وکلا و کارشناسان زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی که بصورت شبانه روزی و با دلسوزی تمام در حال خدمت رسانی هستندکمال تشکر را دارم.
ممنون سایت و تیم خوبتون
از خدمات مشاوره حقوقی این موسسه استفاده کردم بسیار عالی بود
سلام وقت بخیر مثل همیشع عالی و فوق العاده سپاس از وب سایت عالی وکیل تلفنی
بسیاررر عالیی تشکر از سایت خوبتون
سلام قیمت و کیفیت مشاوره ها بسیار عالی بود سپاس از موسسه خوب وکیل تلفنی
مشاوره تون عالی بود
حدود دو سال پیش بود که از مغازم سرقت شد، اگه شکواییه رو ساعت 2 شبک شما نمی نوشتید، واقعاً نمی دونستم چیکار کنم ... اما یادش بخیر، دو هفته بعد سارقو گرفتیم.
با سلام و احترام. از موسسه وزین وکیل تلفنی و مدیران و مسئولان زحمتکش این مجموعه که همت و توان خود را در جهت ارتقای کیفیت خدمت رسانی در زمینه مشاوره حقوقی و وکالت بی دریغ به عموم تقدیم میدارند کمال تشکر را دارد. ارائه بروزترین و متنوع ترین خدمات حقوقی در این موسسه فعال ‌؛ بی شک نتیجه کادر مجرب این مجموعه است.
به نظر من این خیلی خوبه که مشاوره حقوقی از طریق واتساپ هم دارین؛ البته بنده نمی دونستم و مشاوره حقوقی تلفنی رو تجربه کردم که به نوبه خودش عالی بود؛ از تمامی تیم وکیل تلفنی در این خصوص متشکرم.
دوتاداداش باداییشون ازاشناهامونن گله دار هستند داییشون گله گوسفندش اشتباه رفته بوده تو چراگاه یکی و اونطرف شکایت کرده ازشون اینم مال سال۹۲هستش گله مال داییه بوده و دعواکه میشه زنگ میزنه به دوتا داداشا که برن پیشش خلاصه دوتاشون بعداون چندسال مختومه شده حکم هاشون که تا۳سال اگه جرمی نکنن دیگه مشکلی نیست اما یکی از داداشا تو ماجرانبوده واشتباهی پاش وسط کشیده شده براشم ابلاغیه میومده نرفته دنبالش حالا حسابهاشو بستن نمیدونستن بهاطر چی رفتن دادگاه پرسیدن دستگیرش کردن بردن زندان ۱۰ضربه شلاغم بهش زدن و محکوم شده به۱۰ماه زندان اما خب تو قضیه نبوده و دادگاهم گفته چون حضور پیدانکرده تو جلسات دادگاه باید زندان بره تا۱۰ماه میخواستم ببینم راهی هست آزاد بشه
بهتون ویشنهاد میکنم یبار هم شده از وکیل تلفنی مشاوره حقوقی بگیرین کل دغدغه مشاوره حقوقی با وکیل از ذهنت حذف میشه با کمترین قیمت وکیل به من مشاوره حقوقی داده
بهتر است که سوالات از طریق واتساپ به وکیل مورد نظر ارسال تا پاسخ وکیل در واتساپ دیده شود

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی