موسسه وکیل تلفنی

  • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲۹:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل زن

مشاوره حقوقی با وکیل زن

در این مجموعه، اطلاعات حقوقی و مشاوره قضائی را در دسترس شما قرار داده ­ایم. زبده ­ترین و به روز­ترین وکلای زن به صورت تلفنی و 24 ساعته برای ارائه مشاوره حقوقی تلفنی در خدمت شما خواهند بود. تمامی مسائل و چالش ­های حقوقی و قضائی خود را با ایشان در میان گذارده و به بهترین نحو حل و فصل نمائید؛ البته این را بدانید که موسسه حقوقی ما هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی ندارد و شما در هر نقطه­ ای از کشور عزیزمان که باشید، قادر خواهید بود تنها با یک تماس تلفنی ساده، با وکلای خانم ما در ارتباط باشید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص مزایای مشاوره حقوقی با وکیل خانم

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی

 

telephone legal advice

جمعی از بانوان وکیل ما در یکی از شعبات مرکزی وکیل تلفنی

 

«مشاوره حقوقی تلفنی»، عنوانی به غایت روشن است؛ یعنی تنها با یک تلفن ساده، می ­توانید با یک وکیل ارتباط برقرار نموده و از ایشان، مشاوره حقوقی دریافت نمائید؛ وقتی به مشاوره حقوقی نیاز دارید، کتاب و یا مرجع خاصی برای پاسخگوئی به شما وجود ندارد؛ چرا که دانش حقوق، دانشی سترگ و گسترده بوده و اشراف بر آن نیازمند تحصیلات آکادمیک و مطالعات فراوان می باشد. علم حقوق نیز با پیشرفت جوامع بشری و همچنین پیشرفت تکنولوژی، رشد و نموّ کرده و خود را با مقتضیات زمان وفق می­دهد. زمانی نیست که مقرره­ای یا قانونی به منصّه­ی تصویب نرسد و خود را بر جامعه تحمیل نسازد. همگام شدن با این سیر سریع قوانین، نیازمند دانش حقوق و مطالعات به روز می­ باشد. با گذشت زمان و تغییر شکل زندگی، مسائل تازه ­ی حقوقی نیز رخنمون می­ شود. دو مثال آشنا و ساده در این باب، قابل بیان است. ف­المثل گسترش آپارتمان­ نشینی و نیز حضور در فضای مجازی، مسائل و جرایم جدیدی را در این عرصه ­ها ظاهر کرده است. دعاوی مربوط به آپارتمان­ ها و جرایم اینترنتی مثل سرقت رایانه­ ای، جعل کامپیوتری، کلاهبرداری رایانه ­ای، یا مزاحمت های اینستاگرامی و ده­ ها عنوان مجرمانه­ ی دیگر از جمله­ ی این موارد است. با یک تلفن ساده با ما تماس بگیرید و کلیه مسائل حقوقی خود را از ما بپرسید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی فوری با وکیل زن

در توجیه مشاوره حقوقی تلفنی می ­توان گفت که شاید برای عده­ ی کثیری از مردمان سرزمین مان، امکان مراجعه ­ی حضوری به دفتر یک وکیل دادگستری فراهم نباشد. فارغ از دغدغه­ های اقتصادی، گاهی اوقات، فوریت امر، اقتضای آن را دارد که به صورت غیر حضوری و تلفنی با یک وکیل آگاه به قوانین، مشاوره نموده و گره­ های فکری خود را باز نمائید. ما اینجائیم تا این امکان را برای شما فراهم آوریم. وکلای ما به صورت 24 ساعته و تمام­ وقت، آماده­­ ی ارائه خدمات حقوقی به شما عزیزان هموطن می­ باشند. به سادگی، تلفن همراه خود را بردارید و با ما تماس بگیرید. سپس سؤالات حقوقی و چالش­ های قضائی خود را مطرح نمائید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی با زبده ­ترین وکیل زن

 

telephone legal advice with professional female lawyer

اورژانس وکالت 24 ساعته بانوان و امور زناشویی

 

پاره­ ای از امور حقوقی، به واقع ماهیتی مؤنثی دارند؛ بدین صورت که بخش کثیری از قوانین و حتی هنجارها و ارزش­ های جامعه، مربوط به جنسیت زن می باشد. خاصه در پرونده­ های خانواده و برخی پرونده­ های کیفری، نیاز به یک وکیل زبده ­ ی زن، بیشتر و ملموس ­تر احساس می ­شود؛ برخی از امور و دعاوی مهم حقوقی و کیفری را تنها با وکیل زن می ­توان در میان نهاد؛ فلذا بانوان وکیل ما در این مجموعه، امین و محرم اسرار شما هستند.

دغدغه­ های حقوقی خود را بدون هیچ خجالت و رودربایستی با ایشان در میان بگذارید و این را بدانید که شما برای وکلای بانوی ما اولین نفری نیستید که به این مشکل برخورده اید؛ مشاوره حقوقی تلفنی حتی این امکان را برای شما فراهم نموده که طرف صحبت خود (خانم وکیل) را ندیده و لذا محظوریت و معذوریتی از بابت مطرح کردن مشکلات خود نداشته باشید و به راحتی بتوانید دغدغه ­های حقوقی خود را طرح نمائید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی با زبده ­ترین وکیل زن برای پرونده طلاق

دعاوی خانوادگی، یکی از مهم­ترین، بغرنج ترین و در عین حال شایع­ ترین دعاوی موجود در محاکم فعلی نظام قضائی ایران است؛ هر یک از زوجین (زن و مرد)، سعی در به کرسی نشاندن منویات خود را دارند؛ اگر زوجه به حقوق خود آشنا نباشد، چه بسا ظلم عظیمی بر وی رود که در قیاس با مردان، به مراتب مشقت­ بارتر و آسیب­ زا تر  می باشد؛ مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت­ المثل ایام زوجیت، نحله، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، حکم طلاق و ... تنها گوشه­ ای از موارد متبلابه زنان و مادران سرزمین ما در قوانین جاری می ­باشد. مشاوره حقوقی تلفنی بستری­ست امن، برای طرح مسائل بغرنج در زمینه حقوق خانوادگی ­تان.

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته وکیل زن

 

24 hour legal advice with female lawyer

بنیاد حقوقی 24 ساعته رسیدگی به مشکلات حقوقی بانوان

 

مشاوره حقوقی بعضاً به نیاز فوری افراد جامعه تبدیل می ­شود؛ به نحوی که این نیاز می­ بایست در اسرع وقت و در همان مکان، صورت پذیرد. مشاوره حقوقی تلفنی، این حاجت مهم را برآورده می­ سازد؛ در 24 ساعت شبانه ­روز، از هر نقطه­­ ی ایران، در هر کجایی که هستید، در هر موقعیتی که قرار دارید و در هر وضعیتی که به سر می­برید، می­ توانید تنها با یک تماس تلفنی ساده، با زبده ­ترین و کارآمدترین وکلای خانم مجموعه ما، مسائل و چالش­ های حقوقی و قضائی خود را در میان گذارده و پاسخ ­های شفاف، روشن، جامع و شامل را دریافت نمائید؛ وکلای ما برای هر سؤال شما، پاسخی کامل و درخور خواهند داد. تمامی مسائل مرتبط با دعوی شما را خواهند گفت. رویه­ ی رایج محاکم را به شما یاد خواهند داد و این همه، تنها با یک تماس تلفنی ساده محقق خواهد شد.

 

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل خانم در تهران

مشاوره حقوقی خود را با مجرب ­ترین و بهترین بانوان وکیل ما، در کلان شهر تهران در میان بگذارید. وکلای پایتخت­ نشین این مجموعه، آماده­ ی ارائه جامع­ ترین و کامل ­ترین خدمات حقوقی به شما عزیزان می­ باشند. بانوان وکیل در تهران، با به روزترین قوانین و مقررات آشنا بوده و تمام اطلاعاتی را که برای یک مشاوره حقوقی به آن نیاز دارید، با کمال میل، در اختیار شما قرار خواهند گذاشت. مشاوره حقوقی تلفنی ابزار شما در این راه است.

 

مشاوره حقوقی با وکیل زن به صورت غیرحضوری و تلفنی

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی