موسسه وکیل تلفنی

  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۲۲:۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
  • مهدی دوستی مهدی دوستی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۹:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
  • وکیل زهرا سمیع زاده گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۲۵:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • مهسا علیزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۹:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • شیرین امینی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۹:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۸:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

مشاوره حقوقي با وکیل تلفنی

امروزه با پیچیدگی روابط و تعاملات بشری به وضوح شاهد آن هستیم که، در تمام اقدامات کوچک اجتماعی و حتی مسائل بزرگتر نیز، نیازمند مشاوره حقوقی با وکیل  می باشیم؛ در بیشتر موارد ترافیک سنگین شهری و یا حتی هزینه های گزافی که کارشناسان حقوقی برای یک جلسه مشاوره حقوقی با وکیل حضوری از ما می خواهند، بسیار سنگین بوده و توان تهیه ای برای اغلب مردم سخت می باشد، لذا با ما همراه باشید تا به شما شیوه نوین مشاوره حقوقی در ایران را معرفی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) 021-47625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که امروزه بسیاری از موارد از بازار سنتی به بازار نوین و آنلاین منتقل شده است؛ موسسه حقوقی ما نیز این افتخار را داشته تا اولین مبدل مشاوره حقوقی سنتی و حضوری به شیوه نوین آنلاین و تلفنی باشد؛ در این شیوه شما می توانید به راحتی وکیل متخصص خود را در هر جنسیت و تخصصی انتخاب نمایید و سپس با او تماس حاصل کنید، جالب اینجاست که در این روش از مشاوره حقوقی، امکان بررسی پرونده شما از طریق ارسال آنلاین آن برای وکیل، ممکن است؛ فلذا این مشاوره حقوقی از کیفتی معادل و حتی فراتر از مشاوره حقوقی حضوری برخوردار است، چراکه شما ملبس به لباس راحتی در خانه خود نشسته ، در آسودگی کامل با وکیل خود تماس گرفته و با او مشورت می نمایید؛ حتی می توانید گوشی خود را بر روی بلند گو گذاشته و چند نفری با وکیل مشورت کنید؛ برای دریافت مشاوره حقوقی فوری و تلفنی 24 ساعته تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل و مزایای آن نسبت به مشاوره حقوقی حضوری

 

benefits of legal advice with vakiltel lawyers

مشاوره حقوقی فوری با برترین وکلای پایه یک دادگستری

 

اما راه دیگری که کم هزینه تر از مشاوره حقوقی حضوری می باشد و شما در هر لحظه می توانید به آن دسترسی داشته باشید و از مشاوره حقوقی تخصصی بی هیچ کم و کاستی بهره مند شوید ، استفاده از مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی می باشد.

یکی از مزایای مشاوره تلفنی و آنلاین این است که هیچ محدودیتی حتی برای ساکنین شهرهای مختلف نیز وجود ندارد، هموطنان ما می توانند توسط تلفن شخصی و یا حتی تلفن های قلبی، با مرکز مشاوره حقوقی تماس گیرند و از راهنمایی های جامع و کامل متخصصان ما بهره مند گردند.

سعی کنید در تمام روابط حقوقی و اجتماعیتان با یک وکیل متخصص مشورت حقوقی داشته باشید، چرا که امروزه اقدام به هر عمل حقوقی بدون مشاوره حقوقی با یک وکیل مرتبط به موضوع حقوقی شما، اثرات و نتایج  زیانباری را برای شما به همراه خواهد داشت.

پس در هر زمان و مکانی، قبل از اینکه تصمیم به اقدام هر کاری داشته باشید، به راحتی، یک مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی داشته باشید.

تخصص و مهارتهای حقوقی کارشناسان ما بسیار بالا بوده و آنان با تسلط کامل بر اصول کلی حقوقی و شناخت نوع ساختار قضایی کشورمان، تنها وکلای با تجربه و متخصص قادرند شما را در مسائل حقوقی یاری کنند و نیاز شما به یک راهکار حقوقی را به طور کل برطرف کنند، این را فراموش نکنید که تنها وکلای مجرب هستند که عملاً می توانند از بروز بسیاری از مشکلات غیر قابل جبران، برای شما و اطرافیانتان جلوگیری کنند.

 

دلایل اصلی اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

اگر با دقت تر به دعاوی و بسیاری از اختلافات میان افراد بنگریم، متوجه خواهیم شد که منشا اصلی بسیاری از این مشکلات، عدم آگاهی افراد در طریقت آیین دادرسی ، چگونگی ساختار تشکیلات قضایی، صلاحیت های مختلف مراکز قضایی همچون دادسراها و دادگاه ها، و عدم توانایی مردم برای احقاق حق خویش میباشد.

پس باید به دنبال راه حلی برای کاهش این اخلاق های حقوقی بود. بهترین راه حل آن است که ،همه ی افراد در هر مکان و زمانی که به مشکل برمیخورند ، از یک مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوند.

اگر، این فرهنگ استفاده از مشاوره حقوقی در میان مردم رایج شود، به وضوح شاهد آن خواهیم بود که بسیاری از دعاوی و مشکلات حقوقی در میان مردم حل می شود و آمار این پرونده ها در دستگاه قضایی به سرعت کاهش می یابد.

 

آثار ناشی از  بهره مندی مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی