موسسه وکیل تلفنی 476259-021

  • Mina M گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت ثبت شد ساعت ۰:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۷
  • وکیل هادی توکلی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۵۱:۵۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۶
  • وکیل هادی توکلی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۵۱:۲۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۶
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۷:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۶
  • وکیل هادی توکلی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۴:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۳
  • وکیل هادی توکلی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۱:۳۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۳
  • وکیل هادی توکلی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۱:۲۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۳
  • راضیه دهقان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۱:۲:۳۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۳
  • وکیل هادی توکلی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۳۷:۵۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۲
  • وکیل فاطمه علیزاده گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۲:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۲
وبلاگ وکیل تلفنی انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی

امروزه با پیچیدگی روابط و تعاملات بشری به وضوح شاهد آن هستیم که، در تمام اقدامات کوچک اجتماعی و حتی مسائل بزرگتر  نیز ، نیازمند مشاوره حقوقی می باشیم .

اما در بیشتر موارد  ترافیک سنگین شهری و یا حتی هزینه های گزافی که کارشناسان حقوقی برای یک جلسه مشاوره حقوقی حضوری از ما میخواهند، بسیار سنگین بوده و توان تهیه ای برای اغلب مردم سخت میباشد.

اما راه دیگری که کم هزینه تر از مشاوره حقوقی حضوری می باشد و شما در هر لحظه می توانید به آن دسترسی داشته باشید و از مشاوره حقوقی تخصصی بی هیچ کم و کاستی بهره مند شوید ، استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی می باشد.

در این حالت هیچ محدودیتی حتی برای ساکنین شهرهای مختلف نیز وجود ندارد، آنان نیز میتوانند توسط تلفن شخصی و یا حتی تلفن های قلبی ، با مرکز مشاوره حقوقی تماس گیرند و از راهنمایی های جامع و کامل متخصصان ما بهره مند شوند.

سعی کنید در تمام روابط حقوقی و اجتماعیتان از مشاوره حقوقی با یک وکیل متخصص برخوردار شوید ، چرا که امروزه اقدام به هر عمل حقوقی بدون مشاوره حقوقی با یک وکیل مرتبط به موضوع حقوقی شما ، اثرات و نتایج  زیانباری برای شما به همراه خواهد داشت.

پس در هر زمان و مکانی ، قبل از اینکه تصمیم به اقدام هر کاری داشته باشید، به راحتی ، یک مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید.

تخصص و مهارتهای حقوقی کارشناسان ما بسیار بالا بوده و آنان با تسلط کامل بر اصول کلی حقوقی و شناخت نوع ساختار قضایی کشورمان، میتوانند ،شما را در مسائل حقوقی یاری کنند و نیاز شما به یک مشاوره حقوقی را به طور کل برطرف کنند و از بروز بسیاری از مشکلات غیر قابل جبران ، برای شما و اطرافیانتان جلوگیری کنند.

دلایل اصلی اهمیت مشاوره حقوقی تلفنی

اگر با دقت تر به دعاوی و بسیاری از اختلافات میان افراد بنگریم، متوجه خواهیم شد که منشا اصلی بسیاری از این مشکلات، عدم آگاهی افراد در طریقت آیین دادرسی ، چگونگی ساختار تشکیلات قضایی، صلاحیت های مختلف مراکز قضایی همچون دادسراها و دادگاه ها، و عدم توانایی مردم برای احقاق حق خویش میباشد.

پس باید به دنبال راه حلی برای کاهش این اخلاق های حقوقی بود. بهترین راه حل آن است که ،همه ی افراد در هر مکان و زمانی که به مشکل برمیخورند ، از یک مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوند.

اگر، این فرهنگ استفاده از مشاوره حقوقی در میان مردم رایج شود، به وضوح شاهد آن خواهیم بود که بسیاری از دعاوی و مشکلات حقوقی در میان مردم حل می شود و آمار این پرونده ها در دستگاه قضایی به سرعت کاهش میابد.

آثار ناشی از  بهره مندی مشاوره حقوقی تلفنی

1-موفقیت افراد در احقاق حق خویش!

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که افراد به علت کمبود وقت و یا حتی تنگنای مالی ، خود شخصا اقدام به طرح دعاوی میکنند ، و در این حالت مشاهده شده است فرجام و نتیجه ی دادگاه ، افراد را در احقاق خود خود ناکام میکند. و بسیاری از پرونده هایی که مختومه نامیده میشوند دیگر امکان بررسی مجددی برای آنان وجود ندارد. اما اگر از همان ابتدای امر به یک مشاوره حقوقی تلفنی مراجعه میکرد ، ابن شخص در احقاق حقش در مدت زمانی کمتر ، موفق میشد.

۲ -تسریع پرونده ها در روند دادرسی

در برخی از موارد نیز مشاهده شده است، که راهنمایی های افراد ناآگاه از مراجع غیر رسمی و عدم تسلط و آشنایی آنان برای یک مشاوره حقوقی مناسب، مهمترین عامل طولانی شدن روند یک دادرسی میباشد.

هنگامی که با مشاوره حقوقی تلفنی ما تماس حاصل فرمایید متوجه خواهید شد که، وکلای متخصص ما بسیار دلسوز و عادل بوده و در تمام جنبه ها شما را به طور کامل یاری خواهند کرد .

مشاوره حقوقی در زمینه طرح دعاوی مختلف به شما کمک خواهد کرد که بهترین راه و کوتاهترین راه در دعاوی حقوقی و موفقیت در  حکم فرجام را بدست آورید.

3-از دیگر نتایج مثبتی که میتوان با کمک مشاوره حقوقی در سطح جامعه بدست آورد ، آن است که قضات با دیدن مدارک و شواهد عینی و قطعی به راحتی میتوانند ، رای نهایی را اعلام کنند. در نتیجه تحقق عدالت در سطح جامعه نیز گسترده خواهد شد.

موضوعات مرتبط به مشاوره حقوقی تلفنی

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که ، چه مشکلاتی را میتوان با کمک مشاوره حقوقی تلفنی حل کرد.

در پاسخ به این سوال شما باید گفت که مشاوره حقوقی تلفنی با ارائه افراد متخصص و کاربلد در تمام زمینه های حقوقی ، متخصصانی را دارد که شما را به نحو احسن راهنمایی خواهند کرد.

به مختصر چند مورد حقوقی شایع  زیر را برای مقال مطرح  میکنیم:

1-مشاوره حقوقی تلفنی خانواده:

همانطور که میدانید خانواده جز اجتماعات مهم جامعه می باشد که افراد در آن رشد و تربیت میشوند.اما گاهی این محیط که مربوط به رشد و پرورش فرزندان است ، تبدیل به محیطی میشود که در آن تمام اعضا در حال عذاب کشیدن هستند. در این حالت تمام شدن مسیر این خانواده به تدریج بهتر از مشکلات روحی و روانی حاصل از چالش های آن میباشد. کسانی که برای مشاوره حقوقی خانواده تماس می گیرند ، ما میتوانیم برای مثال ، در زمینه های زیر آنان را یاری کنیم.

عدم تمکین، مهریه، طلاق غیابی، گواهی عدم سازش، و……

2-مشاوره حقوقی، حقوق اداری:

امروزه در بسیاری از دستگاه های دولتی و غیر دولتی شاهد اختلافات و دعواهای مختلفی میان پرسنل و مدیران هستیم که با کمک مشاوره حقوقی ، اداری می توان راه قانونی آن را پیدا مرد و از بروز چنین درگیری هایی جلوگیری کرد.

دیگر موضوعات مرتبط به مشاوره

3-مشاوره حقوقی ، جزایی:

از همان ابتدا که آفرینش انسان آغاز شد ، جرم و جنایات نیز همراه بشر بوده است. حتما داستان قابیل و هابیل را که اولین سند حرم و جنایات انسانی می باشد به یاد دارید.

اگر برای شما و اطرافیان شما حادثه دلخراشی چون قتل ، دزدی، کلاهبرداری، جعل و…. اتفاق افتاده است متخصصان ما میتوانند در کوتاهترین زمان شما را یاری کنند.

4-مشاوره حقوقی، تجاری:

اگر درگیر مسائلی همچون چک، سفته ، برات ، و یا حتی حقوق ثبت شرکت های تجار تان هستید، به راحتی میتوانید از مشاوره حقوقی تجاری ما به صورت تلفنی بهره مند شوید ، ما در تمام جزییات و مراحل ثبت شرکت تان ،شما را یاری خواهیم کرد.

برای مشاوره حقوقی می بایست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله به صورت رایگان ارتباط مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری برایتان مهیا و به سوالات حقوقی شما پاسخ داده شود.

درخواست مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی کیفری

مشاوره حقوقی در نگارش قرارداد

مشاوره حقوقی ثبت احوال

مشاوره حقوقی انحصار وراثت

مشاوره حقوقی در چک، سفته و اوراق

مشاوره حقوقی در امور اداری یا دولتی

راهنمای ثبت سوال حقوقی آنلاین

 

برای دریافت مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری کافی است از تلفن ثابت خود (با موبایل تماس نگیرید) بدون هیچ پیش شماره ایی با تلفن زیر تماس بفرمایید.

تماس از تلفن ثابت(بدون کد شهرستان بگیرید)  ۹۰۹۹۰۷۰۷۶۷    

هر گونه سوالی دارید می توانید با ۰۲۱۴۷۶۲۵۹ مطرح بفرمایید

 

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین  هزینه مشاوره حقوقی تلفنی  هزینه مشاوره حقوقی  مشاوره  حقوقی  اسناد سجلی  مشاوره  حقوقی  با  وکیل  دادگستری   مشاوره  حقوقی فوری  مشاوره  حقوقی  با  وکلای  دادگستری  مشاوره  حقوقی شبانه روزی   مشاوره  ارشد  حقوقی  مشاوره حقوقی  در  مازندران    مشاوره  حقوقی  در  تهران   مشاوره حقوقی در  جردن  مشاوره  حقوقی  در  انقلاب  مشاوره  حقوقی  انلاین  مشاوره  حقوقی طلاق  مشاوره  حقوقی  نفقه  مشاوره  حقوقی  ملاقات  فرزند  مشاوره  حقوقی مهریه  مشاوره  حقوقی  اعسار  از  از هزینه اعسار  مشاوره  حقوقی  مشاوره حقوقی  اثبات  مالکیت  مشاوره  حقوقی  مطالبه  چک  مشاوره  حقوقی  عفو  مشاوره  حقوقی  طلاق  در  تهران  مشاوره  حقوقی  تلفنی      هزینه مطالعه پرونده   هزینه ارزیابی پرونده حقوقی   هزینه نگارش دادخواست    هزینه نگارش لایحه   هزینه نگارش شکواییه    هزینه نگارش اظهارنامه     هزینه نگارش اعتراض   مشاوره حقوقی دعوی ارث  مشاوره حقوقی دعوی بیمه   مشاوره حقوقی قانون کار   مشاوره حقوقی شکایتنامه ترک نفقه  مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی شبانه روزی  مشاوره حقوقی اجرای چک   مشاوره حقوقی حصر وراثت  مشاوره حقوقی  دعوی خیانت در  امانت  مشاوره حقوقی ثبت اوراق قضایی  مشاوره حقوقی در تهران  مشاوره حقوقی حضوری رایگان  مشاوره حقوقی رایگان در تهران  مشاوره حقوقی در صادقیه  مشاوره حقوقی در  مطهری  مشاوره حقوقی دقیق  مشاوره حقوقی اداری    مشاوره حقوقی تخلفات اداری    مشاوره حقوقی تخلف انتظامی  مشاوره حقوقی تخلف وکیل  مشاوره حقوقی دفتر خدمات قضایی   استخدام وکیل غیر حضوری  استخدام وکیل دادگستری   استخدام کارموز وکالت  مشاوره حقوقی توسط وکیل دادگستری     مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی   مشاوره حقوقی و قبول وکالت در کلیه دعوای حقوقی و کیفری  

 

 مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری


   021476259     

تماس با وکیل دادگستری

 

9099070767

 


پاسخگویی غیر اداری واحد مشاوره  (حسینی)                09212242670
مسئول کارگزینی (خانم علوی)                                                09196889330
مسئول امور مالی (آقای شیردل)                                              09199398913

شماره پیامک وکیل تلفنی                                    30007002700242
آدرس ایمیل موسسه وکیل تلفنی                             vakiltel@gmail.com
آدرس ایمیل بخش مالی وکیل تلفنی                                vakiltelmali@gmail.com
ثبت شکایات و انتقادات وکیل تلفنی                           lawyertavakkoli@yahoo.com

قوانین و مقررات  وکیل  تلفنی

 واحد  مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب، ابتدای کارگر جنوبی، کوچه رشتچی، پلاک 14 طبقه اول واحد 3

واحد مشاوره حقوقی شعبه اصفهان: خیابان پروین، نرسیده به عسگریه دوم، جنب پل عابر پیاده، طبقه فوقانی املاک سپاهان، طبقه اول واحد دوم

 واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران مرکز ICT:  آمل روبروی افتاب  60 مجتمع  تجاری محسنی، طبقه اول ، واحد 102

مامی فود          سفارش غذا خانگی

 

logo-samandehi
© 2014. « وکیل تلفنی ». تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.
footer logo طراحی سایت و سئو توسط رایا مارکتینگ
footer logo تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ