موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲:۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۶
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۴۹:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۶
 • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
 • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۷:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
 • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۸:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
 • صلاح معروفیان صلاح معروفیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
 • اکبر صدق آمیز حقیقی اکبر صدق آمیز حقیقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
 • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۴۰:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
 • بیژن متقیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۱:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
 • آزاده آزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۵:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تجاوز به عنف

مشاوره حقوقی تجاوز به عنف

همه آنچه که قرار است درباره مشاوره حقوقی تجاوز به عنف بدانید. تجاوز به عنف و مجازات و جرائم مربوط به آن یکی از موضوعات مهم حقوقی است که بخش زیادی از پرونده‌های دادگاه قضایی را از آن خود نموده است. جالب اینجا است که این موضوع در تمامی جوامع از همان ابتدای پیدایش و تأسیس بنیاد دادگستری وجود داشته و طی این سال‌های متمادی هیچ‌گاه حضور آن در شمار پرونده ‌های حقوقی کمرنگ نشد.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم وکیل تلفنی در مورد پرونده تجاوز

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکلای قهار وکیل تلفنی با سال ها تجربه و حصول پرونده های موفق در زمینه های تخصصی مختلف از قبیل امور بزه دیدگی تجاوز، توانستند تا در این سایت مشغول به فعالیت حقوقی گردند؛ لذا انتخاب آنها به عنوان مشاور حقوقی شخصی خود در این امر می تواند فرآیند ستاندن حقتان از ظالم را تسهیل نموده و احتمال موفقیتتان را دوچندان کند؛ برای تماس تلفنی با وکیل مجرب تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه مربوطه منتقل گردید"

 

مشاوره حقوقی تجاوز به عنف

به هر حال به این موضوع در جوامع اسلامی به ویژه جمهوری اسلامی ایران به ویژه مؤسسات مشاوره تلفنی حقوقی به موجب ارزش نهادن به نظم عمومی، پیروی از قوانین و مقررات شرعی و برخورد با تجاوز به احساسات شرعی بیشتر از سایر ممالک دنیا رسیدگی می‌شود.

 

poor raped women

مشاوره حقوقی تجاوز به عنف

 

به همین خاطر که در ایران مشاوره حقوقی تجاوز به عنف در جهت رسیدگی به جرائم ناشی از آزار و اذیت جنسی از اهمیت بسیاری برخوردار است. حال سؤال اینجا است که تجاوز به عنف چیست و مشاوره حقوقی تجاوز جنسی مجازاتی را برای آن تعریف می‌کند؟

 

همه‌چیز درباره جرائم تجاوز به عنف

 

جرائم تجاوز به عنف چیست و مجازات آن چگونه تعیین می شود؟

جرائم تجاوز به عنف یا همان تجاوز جنسی یکی از مهم‌ترین جرائمی است که علاوه بر ایجاد آسیب‌های روانی و احساسی در فرد موجبات برهم زدن اخلاق حسنه و نظم عمومی در جامعه را هم فراهم آورد. متأسفانه در بسیاری از کشورها به دلیل عدم وجود قوانین و مقرراتی مبنی بر حمایت از زنان سبب گردیده تا روز به روز آمار زنای به آنان افزایش یابد. اگرچه چنین جرائمی از زمان‌های بسیار قدیم تا به امروز وجود دارد و مرتکبین آن در کشورهای مختلف با انگیزه متفاوتی نسبت به ارتکاب آن اقدام می‌کنند.

باید گفت این معضل بزرگ‌ترین آسیب‌های روحی را فرد ایجاد می‌کند چه بسا تا سالیان طولانی عواطف و احساسات قربانی اش را جریحه‌دار کرده و او را در دام انواع بیماری‌های روانی ناشی از تجاوز جنسی گرفتار کند. در بسیاری موارد عمل تجاوز به عنف توسط مرد به علیه زن صورت می‌گیرد؛ اما در این موضوع لزوماً زنان جز آسیب دیدگان نیستند.

چراکه کودکان مردانی جزء قربانی‌هایش هستند که ممکن است به دام این معضل گرفتار شوند. بی‌شک هتک حرمت و تجاوز جنسی به دیگری به وسیله اشخاص عامل در قانون مجازات اسلامی جرم تلقی می‌شود که برای آن مجازات تعیین شده تعریف گردیده است. اینجا است که اهمیت مشاوره حقوقی تلفنی به منظور بهره‌مندی از راه‌کارهای حقوقی و کیفری مبنی بر تجاوز به عنف مبرهن و آشکار می‌شود.

 

کاربردی‌ترین مشاوره‌های حقوقی تجاوز به عنف چیست؟ و مشاوره حقوقی تلفنی چگونه در این امر موثر واقع می شود؟

در رابطه با کاربردی ‌ترین مشاوره حقوقی تجاوز به عنف در بهترین موسسه مشاوره حقوقی تلفنی چه می‌دانید؟ آیا مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین می‌تواند پاسخگوی مناسبی برای مسائل مربوط به تجاوز به عنف باشد؟

به طور کلی تجاوز به عنف یا تعرض جنسی به هرگونه عمل جنسی گفته می‌شود که موجبات ترس، ناراحتی یا تهدید ناشی از آن را در فرد مورد تعرض ایجاد می‌کند. بر اساس ماده  637قانون مجازات اسلامی تجاوز به عنف در زمره جرائم و مجازات جنایی قرار دارد که در همه کشورهای دنیا تاوان سنگینی برای آن در نظر گرفته شده است.

کی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین مشاوره حقوقی تجاوز به عنف اطلاع از مجازات تعیین شده برای این جنایت است. بد نیست بدانید که قانون مجازات اسلامی اعدام را تنها مجازات برای آن می‌داند.

 

poor raped kid

متجاوزین به عنف و متجاوز به کودکان معدوم می شوند

 

اثبات قربانی بودن شخص مورد تعرض و عدم رضایت وی در نزدیکی جنسی کار چندان ساده ای نیست. به علاوه آنکه ثابت کردن این موضوع که تجاوز به عنف در چهارچوب خارج از چهارچوب شرع صورت گرفته نیز در زمره ضروریات طرح دعاوی قرار دارد. بهترین مشاوره  حقوقی تجاوز به عنف به معنی اطلاع و آگاهی کامل از اصول و قوانین مجازات اسلامی و در رابطه با این موضوع و نیز و تمامی مشکلاتی است که در روند رسیدگی به این قبیل پرونده‌های حقوقی به وجود می‌آیند.

از این رو با دریافت راهنمایی لازم تمامی زوایای زیر بر شخص روشن و مبرهن می‌شود. به علاوه آنکه شخص مطلع می‌گردد که توسل به خشونت جنسی میان زن و مرد که حکم شرعی زوجیت میان آن‌ها جاری گشته تجاوز به عنف به حساب نمی‌آید.

 

بهترین و سریع‌ترین مشاوره حقوقی بعد از ارتکاب به جرائم جنسی را از کجا بگیریم؟

پرسشی که ممکن است از سوی بسیاری مردم مطرح شود این است که چگونه می‌توان سریع‌ترین مشاوره حقوقی پس از ارتکاب به جرائم جنسی را دریافت کرد؟ این در حالی است که مسئولان قضایی در سراسر کشور وعده رسیدگی سریع به پرونده‌های مبنی بر تجاوز به عنف و اجرای حکم مجازات قاطع مرتکبان را به مردم داده‌اند تا به این ترتیب بتوانند امنیت و عفت عمومی در جامعه را حفظ کنند.

با این اوصاف هر فردی در جامعه دارای حق و حقوقی است که تحت هیچ شرایطی تجاوز به آن امکان‌پذیر نبوده و کسی نمی‌تواند آن را خدشه دار کند. بی شک این موضوع درباره هتک کنندگان و مرتکبان تجاوز به عنف هم صادق است. مراجعه به مشاور حقوقی تجاوز به عنف یکی از سریع‌ترین و بهترین راه هایی است که می‌توان از تمامی زوایا و جوانب مرتبط با این قضیه مطلع شد. چه بسا بهترین راه کارها شما را از تحقق مجازات به عنف مطلع سازند.

یک مشاوره حقوقی تجاوز به عنف بایستی شرایط تحقق مجازات مبنی بر جرائم تجاوز به عنف را شیوا و واضح و مطابق اصول و قوانین مجازات اسلامی برای مراجع خود اعم از شخص عامل یا کسی که مورد تجاوز به عنف واقع گشته توضیح دهد. از جمله این شرایط شامل موارد زیر است:

 1. یکی شروط پایه برای تحقق جرم تجاوز به عنف همان‌طور که از پیش هم گفته شد این است که عمل تجاوز جنسی اثبات گردد. همچنین ثابت شود رابطه میان زن و مرد خارج از رابطه شرعی آن‌ها باشد.
 2. دومین شرط این است که حتماً در عمل تجاوز جنسی دخول صورت گرفته باشد.
 3. سومین شرط تحقق تجاوز به عنف این است که رابطه خارج از رابطه جنسی اجباری میان زن و شوهر باشد.
 • در نهایت عامل تجاوز جنسی عاقل و بالغ باشد؛ زیرا حکم و مجازات به عنف برای فرد نابالغ اجرا نمی‌گردد.

 

اولین اقدام بزه دیده (شاکی) بعد از وقوع تجاوز جنسی چه باید باشد؟

یکی از مهم‌ترین سؤالات دیگری که در موسسه مشاوره حقوقی تجاوز به عنف از سوی افراد مطرح می‌گردد این است که آیا طرح دعاوی شاکی پس از وقوع تجاوز جنسی برای اجرای حکم کافی است؟ اولین اقدام شاکی پس از وقوع تجاوز چه می‌تواند باشد؟

باید گفت اینکه اقرار شاکی مبنی بر تجاوز اثبات می‌گردد یا خیر به عوامل و تحقیقات بسیاری بستگی دارد. اول اینکه مدارک ارائه شده وی از جمله گواهی پزشکی دال بر انجام اعمال تجاوز و دخول زوری یا نشانه هایی مشابه آن معتبر بوده و فقط در حد اقرار لفظی شاکی نباشد. طی جلسات مشاوره حقوقی تجاوز به عنف تمامی زوایای مربوط به پرونده برای شاکی با جزئیات تمام بازگو خواهد شد.

 

first act action to reduce rapism

اولین اقدام بزه دیده در مواجه به تجاوز جنسی

 

همچنین اینکه مراجعان خود را از این موضوع مهم مطلع سازد که راه های اثبات جرائم مبنی بر تجاوز به عنف در قانون مجازات اسلامی با پیچیدگی بسیاری همراه است. علت اصلی آن هم محو و از بین بردن آثار جرم در همان ساعات اولیه توسط شخص عامل و یا حتی شاکی است.

در هر صورت پیگیری پرونده و شکایت کیفری پس از وقوع جنایت در دادسرا صورت می‌گیرد. البته عنوان و نوع طرح شکواییه به نوع تجاوزی که صورت گرفته است بستگی دارد.

 

چگونه می‌توان بدون آبروریزی و اطلاع دیگران در مورد تجاوز به عنف مشاوره حقوقی بگیریم

شاید این سوال که چگونه می توان بدون آبروریزی و اطلاع دیگران درباره تجاوز جنسی یا همان تجاوز به عنف از خدمات مشاوره حقوقی استفاده کرد سوال یکی از شما عزیزان نیز باشد.

به جرات می‌توان گفت یکی از آسیب‌های روانی و عاطفی ناشی از تجاوز به عنف از بین رفتن اعتماد به نفس و ترس از آبروریزی است. در چنین مواقعی پیشنهاد می‌گردد حتماً از خدمات مشاوره حقوقی و راه‌کارهای منطقی و هوشمندانه وکلای پایه یک دادگستری که در این زمینه تخصص و تبحر کافی را دارند استفاده کنید؛ زیرا آنان با داشتن تجربه در رسیدگی به پرونده‌های مختلف قضایی در زمینه تجاوز جنسی و جرائم و مجازات مربوط به آن بهتر و سریع تر می‌توانند راهکارهای مفید را برای اثبات جرم تجاوز برایتان تفهیم کنند.

آیا افراد کم بضاعت هم می‌توانند از مشاوره حقوقی تلفنی تجاوز بهره مند شوند؟

شاید یکی از دغدغه های اصلی کسانی که مورد تجاوز جنسی واقع می شوند در همان وهله اول عدم قدرت اقتصادی در بهره‌مندی از خدمات مشاوره حقوقی تجاوز به عنف است. خبر خوب این است که سازمان معاضدت کانون وکلای دادگستری که برای اولین بار در سال 1316 تأسیس و راه اندازی شد، زیرمجموعه هایی را تحت عنوان مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین در اختیار متقاضیان با هدف کمک به افراد بی بضاعت پرونده‌های حقوقی قرار داده است.

از این رو اقشار بی بضاعت که توانایی کافی مالی برای استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تجاوز به عنف و بهره‌مندی از مساعدت مشاوران متخصص در این زمینه را ندارند با مراجعه به این نهاد می‌توانند از حق برخورداری از بهترین مشاوره حقوقی تجاوز جنسی استفاده کنند. لازم به ذکر است که چنین خدمات مشاوره ای شامل مشاوره حقوقی آنلاین نیز می‌شود.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com