موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

هزینه حق طلاق

هزینه حق طلاق

 

از آن جایی که حق طلاق نوعی وکالت به حساب می آید پس پروسه ای کاملا حقوقی می باشد؛ حق طلاق به صورت پیش فرض برای مرد است، حال زن می تواند با گرفتن وکالت بلاعزل طلاق این وکالت و حق را برای خود تعریف نماید تا در زمانی که به مشکلی برخورد نمود بتواند از این حق یا وکالت استفاده نماید؛ هزینه حق طلاق در دفاتر اسناد رسمی تعیین می شود حق طلاق در اصل وکالتی است که از طرف زوج به زوجه داده می شود. زوجه با در اختیار داشتن این حق، قادر به ارائه درخواست طلاق می باشد. همچنین، با حق طلاق زوجه، طلاق توافقی بدون حضور زوج نیز امکان پذیر است. برای آگاهی از مزایای دیگر حق طلاق، با ما همراه باشید.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

جمهوری اسلامی طبق ماده 1133 قانون مدنی، حق طلاق را به مرد داده است. بنابراین، زوج هر زمانی که اراده کند می تواند همسر خود را طلاق دهد. البته در شرایطی، مرد می تواند برای طلاق به زوجه وکالت بلاعزل داده و زوجه نیز با داشتن این وکالت، می تواند درخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه دهد. البته باید توجه داشت که دادن وکالت طلاق به زوجه، حق طلاق را از زوج سلب نمی کند و مرد همچنان حق طلاق دارد. پس، در اصل چیزی به اسم حق طلاق برای زوجه وجود ندارد، بلکه وکالت طلاق است. حق طلاق، فقط در انحصار زوج می باشد.

 

وکالت طلاق از دو راه قابل واگذاری به زوجه است. اول اینکه زوجه می تواند در زمان جاری شدن خطبه عقد، وکالت طلاق را به عنوان یکی از شروط ضمن عقد مطرح کند. به این ترتیب، وکالت طلاق در عقدنامه و دفترنامه ازدواج، به ثبت می رسد.

 

دومین راه برای واگذاری وکالت طلاق به زوجه، مراجعه زوجین به یک دفترخانه اسناد رسمی است. در دفترخانه، زوج می تواند به زوجه وکالت طلاق دهد. البته وکالت طلاق فقط مخصوص زوجه نیست و مرد می تواند این وکالت را به هر شخص دیگری واگذار کند.

 

واگذااری وکالت طلاق به زوجه می تواند در ازای بخشیدن مهریه و یا پرداخت کامل آن باشد. بنابراین، حدود اختیارات زوجه باید ضمن واگذاری وکالت طلاق مشخص شود. پس به طور قطع نمی توان گفت که زنی که وکالت طلاق دارد، از دریافت مهریه محروم است. همچنین، اگر مرد ضمن عقد نکاح به همسر خود وکالت طلاق دهد، نمی تواند این وکالت را باطل کند. اما اگر وکالت طلاق با مراجعه به دفترخانه رسمی به زوجه واگذار شده باشد، می تواند از نوع بلاعزل، قابل عزل و مدت دار باشد. تنها در نوع بلاعزل، نمی توان این وکالت را باطل کرد و در دو مورد دیگر این امکان وجود دارد. به عبارت دیگر، زوجه ای که دارای وکالت بلاعزل طلاق است، همیشه می تواند برای طلاق اقدام کند و زوج نمی تواند این وکالت را باطل کند.

 

 

 

 

 

هزینه طلاق توافقی با وکیل و بدون وکیل

همانگونه که اطلاع دارید انجام تمامی کارهای قانونی و حقوقی نیاز به پرداخت هزینه دادرسی دارد که این هزینه در دفاتر الکترونیک قضایی پرداخت می شود و دادخواست طلاق شما ثبت می گردد؛ اما طی نمودن مسیر طلاق توافقی خود هزینه هایی جدا دارد که در ادامه به بحث درباره آن می پردازیم.

 

دادخواست های ثبت شده جهت دادرسی به دو بخش مالی و غیر مالی تقسیم می شوند، دادخواست طلاق توافقی نیز در بخش غیر مالی قرار میگیرد، هزینه حق طلاق توافقی حدود 180 تا 200 هزار تومان می باشد که این هزینه صرفا برای ثبت در دفاتر خدمات الکترونیک است.

 

حال اگر نیاز به جلسات مشاوره باشد به نسبت استان و مکان دادخواست هزینه های متفاوتی بین 50 تا 80 هزار تومان است؛ پس از صدور حکم و اجازه ثبت طلاق، هزینه حق طلاق توافقی و ثبت آن در دفاتر اسناد رسمی مبلغی بین 850.000 تا 1.200.000 هزار تومان خواهد بود، این هزینه ها و مبالغی که بیان شد برای طلاق بدون وکیل بوده است، اگر برای انجام مراحل اجرایی طلاق توافقی بخواهید از وکیلی حرفه ای کمک بگیرید، هزینه وکالت آن شخص نیز بر دیگر هزینه ها اضافه خواهد شد.

 

توجه: دقت داشته باشید که هزینه هایی که به آن اشاره کردیم به ازای هر دو نفر است و پرداخت آن توافقی است که در هنگام طلاق میان زن و مرد صورت می گیرد.   

 

 

 

 

cost of consensual divorce

 

 

 

چگونه هزینه حق طلاق را به حداقل کاهش دهیم؟

از آنجایی که طلاق توافقی بر اساس توافقی است که بین زن و مرد صورت میگیرد، پس در بسیاری از مواقع نیازی به کمک گرفتن از وکیل نیست؛ شما می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی و کمک گرفتن از وکیل آنلاین، اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را کسب نمایید و از هزینه حق طلاق و دیگر شرایط آن مطلع شوید، سپس با کمک وکیل 24 ساعته برای درخواست دادخواست اقدام نمایید.

طلاق توافقی با توجه به نام آن، مشخص است که زوج بین شرایط و چگونگی طلاق تفاهم دارند و پس برای کم شده هزینه های می توانند با کمک گرفتن از وکیل تلفنی از ارزان ترین مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته استفاده نمایند.

سپردن تمامی کارهای به وکیل پایه یک و ماهر می تواند راه حل آسانی باشد اما هزینه حق وکالت این افراد نیز پایین نیست، به همین دلیل مشاوره حقوقی آنلاین می تواند مراحل و شرایط طلاق توافقی را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان برای شما روشن نماید و به صورت 24 ساعته همراهتان باشد.

 

 

 

 

 

most inexpensive divorce

 

 

 

کدام روش طلاق کم هزینه تر است؟

طلاق انواع بسیاری دارد، اما کم هزینه ترین نوع طلاق، طلاق توافقی است؛ تنظیم دادخواست و راههای ارائه ادله کافی از مسیر هایی درست می تواند پرونده را به سمت یک پرونده موفق سوق دهد؛ توصیه ما در این موسسه حقوقی به شما در درخواست طلاق این است که با وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی و یا  مشاورین حقوقی قبل از هر گونه اقدامی در ارتباط باشید و پرونده خود را به او بسپارید تا هم خود و هم فرزندانتان از صدمات روحی این مسیر پر پیچ و خم در امان بمانید و هم در وقت، زمان و هزینه حق طلاق صرفه جویی نمایید.

 

در طلاق توافقی هزینه حق طلاق بسیار کم تر از موارد دیگر است، زیرا در این حالت نیاز به چندین جلسه دادگاه و داشتن وکیل به مدت طولانی نیست و فقط درخواست طلاق و روند قانونی طلاق و هزینه های آن است که باید پرداخت شود؛ در مورد بسیاری از هزینه ها نیز امکان توافق میان طرفین وجود دارد و زوجین می توانند بر سر تمامی مسائل مالی توافق نمایند؛ حال اینکه کمک گرفتن از مشاوره حقوقی و وکیل آنلاین نیز می تواند به کمتر کردن هزینه ها کمک کند.

 

 

در طلاق توافقی مراحل مشخصی وجود دارد تا دادخواست انجام و ثبت گردد؛ این مراحل عبارتند از:

 1. ثبت دادخواست طلاق در دفتر حقوقی رسمی.

 2. حضور در جلسات مشاوره به منظور کمک گرفتن برای صلح و سازش.

 3. انجام آزمایش برای مشخص بودن حامله بودن یا نبودن زن.

 4. توافق بر سر هزینه حق طلاق و دیگر هزینه ها از جمله مهریه، هزینه های دادرسی و ... . 

 5. توافق بر سر حضانت فرزندان.

 6. ارائه نامه کتبی عدم سازش طرفین.

 7. صدور رای دادگاه.

 8. ثبت طلاق در دفترخانه.

 

نکته: انجام تمامی این مراحل می تواند توسط خود شخص و یا وکیل او پیگیری شود که تنها تفاوت در این میان هزینه طلاق توافقی می باشد.

 

 

 

 

 

کم هزینه ترین وکیل طلاق شهر را از کجا پیدا کنم؟

حال برای افرادی که تمایل به حضور در دادگاه را ندارند و یا مشغله کاری مانع از انجام این رویه توسط خودشان می شود، کمک گرفتن از وکیل می تواند بهترین راه حل باشد؛ انجام مشاوره حقوقی فوری و آشنایی با وکیل حرفه ای در شهر محل زندگی تان می تواند به وسیله وکیل تلفنی انجام شود.

 

وب سایت وکیل تلفنی با همکاری بهترین و حرفه ای ترین وکلا در سراسر ایران، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در شهر محل سکونت خود با بهترین وکیل آشنا شوید و فرآیند طلاق خود را به او بسپارید؛ کمک گرفتن از وکیل توانمند به شما کمک می کند تا این مرحله سخت زندگی را با آرامش بیشتری سپری نمایید، هزینه حق طلاق، انجام طلاق توافقی به وسیله وکیل مبلغ مشخصی ندارد و شما می تواند در طی مشاوره تلفنی آنلاین با بهترین وکیل ها از هزینه های آن مطلع گردید.

 

 

 

divorce cost and essential documents

 

حداقل هزینه و مدارکی که برای طلاق در دفتر خانه اسناد رسمی نیاز است، شامل چه مواردی می شود؟

 

برای ثبت دادخواست طلاق و همچنین انجام مراحل آن نیاز به مدارک مشخصی است که عبارتند از:

 

 1. ارائه اصل عقدنامه و یا داشتن رونوشت عقدنامه از محضر.

 2. ارائه اصل شناسنامه طرفین.

 3. ارائه کپی کارت ملی زوجین.

 4. نامه بکارت و یا حامله نبودن زوجه.

 5. ارائه نامه توافق بر سر مسائل مالی و غیر مالی از جمله مهریه، فرزندان، هزینه حق طلاق و ... .

 

 

حال اگر طلاق توافقی نباشد و زن حق طلاق را داشته باشد، ارائه وکالت نامه حق طلاق نیز لازم است.

 

اگر زوجه در دوران عقد اقدام به درخواست طلاق نماید و نامه بکارت خود را از پزشکی قانونی داشته باشد علاوه بر اینکه نصف مهریه به او تعلق می گیرد، می تواند پس از ثبت طلاق در دفترخانه به اداره ثبت احوال مراجعه نماید و با دریافت شناسنامه جدید، نام همسر سابق خود را از آن حذف نماید.

 

انجام پروسه طلاق می تواند برای طرفین بسیار سخت باشد و آن ها را از لحاظ عاطفی و روحی تحت فشار قرار دهد. یکی از بهترین راه ها برای کم کردن این فشار روحی کمک گرفتن از مشاوره حقوقی تلفنی است ،زیرا این مشاور و وکیل می تواند با ارائه بهترین راه حل ها و همچنین آسان نمودن مسیر طلاق و کمک برای کم کردن هزینه حق طلاق، به هر کدام از طرفین یاری رساند.

 

وکیل تلفنی با بهترین تیم مشاوران و وکلای حرفه ای برای آسان نمودن این مسیر و حل مشکلات حقوقی و خانوادگی، همراهتان خواهد بود تا با مشاوره 24 ساعته و آنلاین شما را در گذر از این مرحله سخت زندگی یاری نماید.

 

 

وکیل طلاق واتساپی

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات  ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی 

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

طرح پرونده های خانواده ظرافت و حساسیت خاصی نیاز دارد مثل بازی شطرنج باید بدانی چه مهره ای را حرکت دهید لذا حتما در صورت بروز مشکلات خانوادگی حتما مشورت حقوقی بگیرید تا در آینده به دردسر نیوفتید
در رابطه با مسائل خودم و همسرم با شما مشورت کردم بسیار راهنمایی های خوبی انجام دادن از کارشون رضایت کامل دارم در سه کلمه سعه صدر ،علم و آرامش ،یقین توانایی بالا
سلام ما بهترین راهنمای شما برای طلاق هستیم به شما کمک می کنیم تا زودتر بتوانید زندگی دوباره خود را شکل بدهید واز درد ورنج یک همسر ناسازگار راحت شوید پس با ما پیش به سوی آزادی از بند و زندان خانگی
با سلام خدمت کاربران گرامی.دعوای طلاق در هر نوعی چه به درخواست مرد یا به درخواست زن یا توافقی یا پیچیدگی ها و پیچ و خم های درهم تنیده حقوق مالی زوجه و توافقاتی که با طلاق بهم وصل می گردد که برای اینکه حقوق زوجه بیشتر و زوج کمتر تضییع نشود حداقل کار این است که با یک وکیل قبل از هر اقدامی مشورت شود و بهترین حالت ممکن هم این است که برای این دعاوی وکیل گرفته شود چرا که در خیل زیادی که خود می خواهند بدون وکیل شروع به پروسه طلاق یا سایر دعاوی خانواده کنند از قوانین و مققرات آن آگاه نبوده و نیستند و به یک باره بدون اطلاع ممکن اسن زوجه حقوق مالی خود را به گونه ای بدون پشتوانه ببخشد یا مردی بدون در نظر گرفتن حقوق مالی زن بخواهد اقدام به طلاق نماید و بعدا وقتی که پرونده به چالش هایی می رسد که راه حلی عملا ندارد بدنبال وکیل هستند که نهایتا هم سودی ندارد بنابراین پیشنهاد می شود مطالب خوب موسسه را مطالعه کنید.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴.در خدمت شما عزیزان هستیم.
سلام ودرود. اخذ حق طلاق و یا سایر حقوق قانونی دیگر نیاز به مشاوره حقوقی و یا اگاه بودن از چگونگی ان دارد. متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل همین عدم اگاهی در تنظیم و یا امضای بسیاری اسناد مثبت حقوق خود مرتکب اشتباه می شوند. توصیه میشود برای این اقدامات حتما از کمک یک مشاور حقوقی یا وکیل دادگستری استفاده نمایید.
موسسه وکیل تلفنی علیرغم وکلای بسیار خوب این تفاوت را با سایر موسسه ها دارد که هزینه ی حق مشاوره و حق الوکاله بسیار مناسبی را برای کاربر لحاظ می کند و بهترین راه حل را نیز به آنها ارائه می دهد
بسیار خوب
سلام. من ۲۸ سالمه و یک پسر ۵ ساله دارم. میخوام از همسرم جدا شم. و درخواست طلاق بدم. اما وکیل بهم گفت نمیتونی شما درخواست طلاق بدی و به نفعته که شوهرت درخواست طلاق رو مطرح کنه.تازه از طریق سایت وکیل تلفنی سوالم رو مطرح کردم الان منتظرم جواب بدن وکلاتون.
درود در صورت نیاز میتونیم تو نگارش وکالت در طلاق هم برای خانم ها و هم برای اقایان به نفع مراجع کمکتون کنیم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی