موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد فروش اعتباری

قرارداد فروش اعتباری

این قرارداد هنگامی بین طرفین منعقد می گردد که یکی از طرفین تصمیم به فروش اعتباری محصولات طرفین دیگر می نماید؛ همانطور که می دانیم قرارداد ها از مهمترین مواردی هستند که آینده یک تجارت را تعیین می نمایند؛ چراکه هرچه کاملتر و با مشمولیت بیشتری نگارش گردند، ریسک بروز دعوی حقوق و حتی کیفری را تا حد قابل توجهی کاهش می دهند؛ با ما همراه باشید تا با نمونه ی کامل و اصلی این قرارداد مواجه گردیم.

 

توصیه های خانم وکیل در مورد نکات مرتبط با انعقاد فراردادها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره گردید، قرارداد فروش اعتباری در زمان وقوع این امر، بین طرفین مورد معامله منعقد می گردد؛ اما چیزی که در این میان حادث توجه است، مفاد این قرارداد است که با توجه به زمینه فعالیت یک شرکت، متفاوت خواهند بود؛ از طرفی شروط ضمن قرارداد نیز ممکن است متفاوت باشد، از این رو شما باید همه ی زیر و بم ها و دعاوی که ممکن است در آینده بین طرفین معامله شکل بگیرد، پیش بینی و موشکافی شده و در مواد حقوقی مرتبط با آن در این قرارداد، پیوست گردد؛ وکلای متخصص در امور قراردادهای ما با کوله باری از تجربه در این خصوص آماده نظارت 24 ساعته و ارائه راهکار های حقوقی در نگارش آن هستند؛ برای تماس با این عزیزان تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

ماده (1): طرفین قرارداد

 

credited sale contract

نگارش آنلاین قرارداد فروش اعتباری ارزان و تضمینی به صورت 24 ساعته

 

این قرارداد مابین شرکت ...، به شماره ثبت ... و شناسه ملی ...، به نشانی ... و پست الکترونیکی (ایمیل) ...، شماره نمابر (فاکس) ...، با مدیریت عاملی آقای ... که در این قرارداد شرکت نامیده می­ شود و آقای ...، فرزند ... به شماره شناسنامه ... و شماره ملی ...، به نشانی ... و پست الکترونیکی (ایمیل) ...، شماره نمابر (فاکس) ...، تلفن ثابت ... و تلفن همراه (موبایل) ... که در این قرارداد طرف دوم نامیده می­ شود، منعقد گردید.

 

ماده 2: موضوع قرارداد

موضوع قرارداد عبارت است از فروش اعتباری ساعت و زیورآلات با برند ... یا سایر برندهای احتمالی دیگر.

 

 • تبصره 1: محصولات شرکت با توجه به سقف اعتبار طرف دوم و با درخواست کتبی و یا شفاهی وی، از سوی شرکت تحویل طرف دوم می گردد.

 

 • تبصره 2: در خصوص انعقاد این قرارداد، قراردادهای زیرمجموعه و هم­چنین قبول پروفرما یا فاکتور یا بارنامه، مبادله و امضاء اسناد که از طریق فکس یا ایمیل انجام شده باشد، پذیرفته خواهد شد و نسخه فکس یا ایمیل شده به عنوان نسخه اصل معتبر خواهد بود.

 

 • تبصره 3: روابط حقوقی ناشی از هر نوع تقاضای ارسال محصولات شرکت، از سوی طرف دوم، مشمول شرایط و ضوابط حاکم بر این قرارداد خواهد بود، مگر این­که طرفین صراحتاً آن را از شمول این قرارداد خارج نموده باشند.

 

 • تبصره 4: در صورتی که شرکت بدون درخواست طرف دوم، محصولات خود را برای طرف دوم ارسال نماید و وی کالای مزبور را تحویل بگیرد، روابط حقوقی طرفین مشمول همین قرارداد خواهد بود، مگر این­که طرفین صراحتاً آن را از شمول این قرارداد خارج نموده باشند.

 

ماده (3): مبلغ قرارداد و مهلت پرداخت