موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی

اگر مبلغی که به حساب فردی واریز می شود، برای انجام کار و یا قرض دادن باشد و در صورتی که شخص دریافت کننده بعد از دریافت وجه از انجام کار سر باز زده باشد، می توان علیه آن شخص دادخواست حقوقی تنظیم و با ضمیمه مدارک و فیش واریزی برای اثبات وجه منقل شده، استرداد وجه واریزی را مطالبه کرد؛ در این میان موارد حقوقی وجود خواهد داشت که مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی می تواند با ارائه راه های گرفتن پول قرض داده شده به افراد کمک کند.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص اسکرین شات های بین واریز کننده و دریافت کننده وجه

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

در چه صورت می توان فیش واریز را به عنوان مدرک طلب استفاده کرد؟

 

use the payment receipt as proof

تماس فوری با وکیل جرایم مالی به صورت 24  ساعته

 

زمانی که مبلغی به حساب فردی واریز شده باشد و هیچ مدرکی برای اثبات دلیل واریز آن وجود نداشته باشد، ارائه فیش بانکی توسط فرد واریز کننده، برای اثبات ادعای او کافی است و خوانده دعوا در نهایت محکوم به پرداخت (استرداد وجه) پرداخت خسارت قانونی، تاخیر تادیه (اگر تاخیری وجود داشته باشد) و همچنین حق الوکاله وکیل خواهد شد.

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی به افراد برای جمع آوری مدرک های لازم و با ارائه فیش واریز وجه در زمان مناسب و یا فیش کارت به کارت به عنوان سند واریز کمک می کند و شما می توانید  با تیم حرفه ای ما برای استرداد وجه ارتباط برقرار کنید.

 

برای مطالبه طلب می توان به استناد فیش واریزی قرض گیرنده را محکوم به پرداخت وجه دستی کرد؟

معمولاً زمانی که مبلغی به حساب کسی واریز می شود و هیچ مدرکی برای اثبات دلیل واریز وجود نداشته باشد، اگر شخصی که وجه را دریافت کرده بتواند طلبکار بودن خود را اثبات کند، نمی توان قرض گیرنده را محکوم به پس دادن مبلغ واریز شده نمود.

توجه داشته باشید که در این مورد اگر قرارداد کتبی وجود داشته باشد و یا بتوان ثابت کرد که مبلغ واریز شده بابت قراردادی بوده است؛ واریز کننده باید اول دادخواستی مبنی بر ایفای تعهد، مطرح کرده و بعد از آن دادخواست استرداد مبلغ واریزی را طرح کند؛ زیرا، اگر مستقیماً اقدام به طرح دادخواست استرداد مبلغ واریزی کند، درخواست او رد شده و همچنین هزینه و زمان زیادی را بی فایده از دست می دهد.

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی، برای پیگیری و حل مشکلاتی که بخاطر قرض دادن پول بدون هیچ مدرکی و یا واریز پول بدون مدرک به وجود می آیند راهنمایی و کمک می کند.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

برای اینکه فیش واریزی دارای اعتبار برای دادگاه باشد، چه اقدامی انجام بدهیم؟

 

raising credit for payment receipt

وکیل کلاهبرداری های واریزی آنلاین و 24 ساعته

 

زمانی که فرد دادخواست استرداد وجه واریزی را در دادگاه حقوقی، به طرفیت فردی که پول به حساب او واریز شده است مطرح نمود، ضمیمه کردن مدارکی دال بر اثبات انتقال، مانند: فیش بانکی، قرارداد کتبی و امضای دو شاهد زیر رسید مبلغ واریزی به عنوان مدرک واریز به قبول شدن دادخواست برای اثبات ادعای فرد و پس گرفتن وجه واریزی، به صورت بی دردسر و در کمترین زمان ممکن کمک می کند؛ در نتیجه هرچه مدارک کامل تر باشد، اعتبار فیش واریزی در دادگاه بیشتر خواهد بود؛ جای نگرانی نیست؛ چراکه شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با مشاوران ما در هر زمان و مکانی از هر جای دنیا ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی قبل از اقدام برای مطالبه طلب به استناد فیش واریزی چه مزایایی دارد؟

آگاهی بیشتر مشاوران و وکلا به قوانین موجود و همچنین تجربه وکلا در تنظیم دادخواست و استرداد وجه در دادگاه تاثیر به سزایی در قبول شدن دادخواست در دادگاه، بدون خطا، اتلاف وقت و صرف هزینه های اضافه دارد.

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی به افراد برای آماده کردن مدارک لازم و طرح دادخواست یا دعوی در دادگاه برای استرداد وجه کمک کرده و در نتیجه مطالبه طلب روند قانونی خود را به درستی طی می کند و از اتلاف وقت، هزینه و حتی رد شدن دادخواست در دادگاه پیشگیری می شود.

توجه داشته باشید که انجام تنها یک اشتباه در روند قانونی ممکن است باعث رد دادخواست در دادگاه و هدر رفتن وقت و هزینه های فرد مانند: هزینه های تنظیم و ثبت دادخواست شود.

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی به افراد، حتی قبل از انتقال وجه در تنظیم قرارداد و جمع آوری مدارک لازم برای پیشگیری از ایجاد مشکل و اثبات ادعا در صورت بروز مشکل نیز، کمک می کند.

 

قبل از اقدام برای مطالبه طلب از بدهکار چه اقدام حقوقی باید انجام گیرد؟

 

demand of money

اورژانس وکالت 24 ساعته بانکی - حقوقی

 

در اکثر مواقع، خواهان باید ارائه دادخواست به دادگاه را با ارسال اظهارنامه برای طرف دعوا، مطالب را به اطلاع او برساند.

طلبکار با ارسال اظهار نامه به فرد متذکر می شود که اگر بدهی خود را در زمان ذکر شده پرداخت نکند، دعوی در محاکم دادگستری اقامه خواهد شد؛ گاهی اوقات با انجام این کار مشکل بدون اقامه دعوا و با مذاکره بین طرفین حل می شود.

اظهار نامه در واقع یک اولتیماتوم رسمی و اختیاری به طرف می باشد و خواهان می تواند از تاریخ ارسال اظهارنامه تا تاریخ تادیه را از طرف دعوی مطالبه کند؛ مشاوره حقوقی تلفنی مطالبه فیش واریزی به افراد در تنظیم اظهارنامه و مطالبه دعوی کمک می کند.

 

آیا می توان پولی را که به حساب فردی واریز شده از طریق فیش واریزی مطالبه کرد؟

 

demanding the payment receipt between credit & debt

بنیاد حقوقی 24 ساعته امور بانکی و اشتباهات واریزی

 

طبق ماده 265 قانون مدنی: هر کس که مالی را به شخص دیگری بدهد، ظاهر در عدم تبرع می باشد و بدون اینکه مقروضی در دادن آن چیز به دیگری باشد، می تواند استرداد کند.

با توجه به این ماده داشتن فیش واریزی و یا حتی اسکرین شات واریز به عنوان مدرک از واریز برای مطالبه در دادگاه کاربردی است؛ شما می توانید از طریق لینک  پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران آگاه ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را طی کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

 

 

مال حرام و تبعات حقوقی آن

رسیدگی فوری به جرایم پزشکی

افزایش روز افزون زنا در سال 99 ایران

مجازات آدم ربایی حتی به شوخی

مجازات کودک آزاری

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

مجازات مزاحمت های اینستاگرامی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. هرکس مالی را به دیگری بدهد ظاهر در عدم تبرع است و شخص گیرنده باید مال را به او مسترد نماید و در جایی دیگر عنوان شده است که کسی که مالی را من غیر حق دریافت نموده باشد باید به صاحبش برگرداند. لذا اگر شخصی اشتباها مالی را به دیگری منتقل نماید یا مبلغی را به کارت دیگر واریز نماید باید دادخواست مطالبه مبلغ مستند به فیش واریزی و شهادت شهود که ذیل لایحه یا همان وفیش واریزی است به دادگاه ارائه داد و البته بهتر است که قبل از دادخواست اظهارنامه ای مطابق قانون به طرف داد و مطالبه وجه رو ا زاون خواست.
سلام و احترام آرزوی سلامتی و توفیق دارم برای تک تک عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی در ابتدا از اقای توکلی باید تشکر کنم بابت راه اندازی سایت خوب وکیل تلفنی از زحمات شبانه روزی همه ی کادر خصوصا ارجاعات تلفنی که شبانه روزی زحمت میکشن زحماتتون از خاطر ما نمیره و قدردان همه ی اساتید هستیم آرزوی توفیق دارم براتون
با سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان،در صورت واریز و پرداخت وجه به حساب دیگری اصل براین است که وجه پرداختی به عنوان قرض و یا در ازای انجام کاری واریز گردیده.لذا چنانچه‌دریافت کننده از استرداد وجه و یا انجام کار استنکاف ورزد،مدفی میتواند به استناد فیش واریزی نسبت به طرح دعوی حقوقی مطالبه وجه اقدام نماید.کاربران عزیز در صورت نیاز به مشاوره حقوقی میتوانند بدون صرف وقت جهت مراجعه حضوری و یا صرف هزینه گزاف از طریق ارتباط با سایت وکیل تلفنی نسبت به کسب مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و ۲۴ساعت اقدام نمایند.با احترام_فاطمه سلیمانی
واریز وجه به حساب دیگری به دلایل مختلفی هر لحظه در حال انجام است و بعضا افراد پول را در قبال خرید کالا، انجام کار، قرض به دیگری حواله می کنند بنابراین لازم است منشا انتقال به طور شفاف بیان شود وقتی برای شخصی پولی واریز میکنیم و از او کالایی را مطالبه می کنیم و او در ارسال کالا تعلل می کند در این جا باید ابتدا از وی خواستار تحویل کالا شویم اگر مجددا امتناع نمود برای مطالبه وجه اقدام شود بعضا افراد اقدام به قرض به دوستان و نزدیکان می کنند و آنها مبلغ را مسترد نمی کنند در این حالت شخص می تواند پس از ارسال اظهارنامه در صورت عدم عودت مبلغ واریزی اقدام به طرح دعوی حقوقی مطالبه وجه نماید بهتر است در این زمینه از وکیل دادگستری بهره برد وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام عرض ادب و خسته نباشید خدمت وکلای محترم بنده کارمند بازنشسته هستم و مشکلی قضایی دچار شدم و پرونده ای برایم تشکیل شد. از طریق فرزندم با وکیل تلفنی آشنا شدم و از مشاوره های وکیل تلفنی استفاده کردم و کمال رضایت خودم را از سطح خدمات شما اعلام میکنم
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان زحمتکش . هر کس مالی به دیگری بدهد ظاهر در عدم تبرع است بنابراین اگر کسی چیزی به دیگری بدهد بدون اینکه مقروض آن چیز باشد می تواند استرداد کند. بنابراین به زبان ساده تر مطابق با ماده فوق میتوان اینگونه بیان نمود که اگر واریز وجه بابت پرداخت بدهی بوده باشد که بین طرفین وجود داشته است، کاملا مشخص است که نمی توان آن مبلغ را مطالبه نمود. اما چنانچه پرداخت مبلغ به علل دیگری از قبیل قرض دادن پول، انجام کار توسط فردی که پول به حساب او واریز شده است و قرار بوده که بر مبنای توافق شفاهی کاری را انجام دهد اما بعد از دریافت پول از انجام آن کار خودداری نموده است، می توان آن مبلغ را مطالبه نمود.
سلام.همانطوریکه مستحضر هستیم در علم حقوق دو عالم وجود دارد، عالم ثبوت و عالم اثبات. عالم ثبوت عالم واقعیتی ست که اتفاق افتاده و اما عالم اثبات همان مرحله دادگاه است. در حقیقت باید اینطور گفت که این دو مرحله از هم جداست و عالم اثبات یعنی همان مراجع قضایی ارتباطی به عالم ثبوت ندارد. یعنی وقتی موضوعی در عالم واقعیت بین دو شخص رخ میدهد این افراد زمانیکه وارد دادگاه می شوند با عالم اثبات طرف هستند و این دو شخص باید واقعیتی رو که در عالم ثبوت افتاده، در دادگاه اثبات نمایند. اینجاست که ادله اثبات دعاوی معنی می یابد. چرا که برای مثال وقتی شخصی به دیگری مقداری وجه قرض میدهد بدون اینکه رسیدی اخذ نماید و یا شاهدی معرفی کند در حقیقت در عالم اثبات که دادگاه هست دچار مشکل خواهد شد هر چند که در واقعیت واقعا آن مبلغ را نیز قرض هم داده باشد.به همین دلیل شخص قبل از طرح هر گونه دعاوی و قبل از هرگونه اقدامی حتما باید با وکیل مشورت نماید تا به صحیحترین شکل ممکن پیش رود
بسمه تعالی،با سلام و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن خیلی خوب،کاربردی،مفید و به روزی بود. اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق هیچ گاه از یاد نخواهد رفت. تلاش وهمت والای شما کارکنان موسسه وکیل تلفنی باعث پیشرفت و ارتقای مجموعه گردیده است. لذا بدین گونه به پاس این زحمات ارزنده از شما تقدیر و تشکر می گردد. امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.
با سلام خدمت کاربران گرامی داشتن فیش واریزی در دست یکی از مدارک مهمی است که می تواند در دادگاه در زمان بروز مشکل حقوقی مالی مدرک مهمی باشد مثلا اگر شما به حساب کسی پولی واریز کردید و طرف ادعا می کند که هیچ پولی واریز نشده و شما همچنان بدهکارید اگر فیش واریزی در دست داشته باشید می توانید اثبات کنید که در فلان تاریخ این مبلغ به حساب طرف ریخته اید ودر این صورت شما برنده ی این دعوا خواهید شد ، اگر زمانی در هر زمینه ای مشکلی برای شما پیش آمد می توانید به راحتی با تماس با سایت وکیل تلفنی با وکلای سایت ارتباط بر قرار کنید و مشکل حقوقی خود را به خصوص اگر مالی باشد با وکیل سایت در میان بگذارید و مشاوره کنید.
با سلام خدمت کاربران محترم.در خصوص هر گونه سوال و ابهام در خصوص پرونده خود ابتدا مشاوره با اشخاص مجرب این امر مثل وکلا و مشاوران دادگستری را فراموش نکنید و و با توجه به پیچیدگی های امورات حقوقی و کیفری و اینکه افراد عادی جامعه قادر به انجام تخصصی این امورات به تنهایی نیستند قبل از اینکه حق و حقوق افراد جامعه تضییع شود و یا حکمی قطعی یا قراری قطعی شود و کار خیلی خیلی سخت شود باید این امور را با مشاوره گرفتن از اهل فن به جلو برد.موفق و پیروز باشید.مسیح
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .طبق ماده ۲۶۵ قانون مدنی: هر کس که مالی را به شخص دیگری بدهد، ظاهر در عدم تبرع می باشد و بدون اینکه مقروضی در دادن آن چیز به دیگری باشد، می تواند استرداد کند.لذا اصل بر عدم تبرع در چنین مواردی بوده وشخص می تواند مبلغ واریز شده را دریافت کند .اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره در این خصوص هستم
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی