موسسه وکیل تلفنی

  • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی

اگر مبلغی که به حساب فردی واریز می شود، برای انجام کار و یا قرض دادن باشد و در صورتی که شخص دریافت کننده بعد از دریافت وجه از انجام کار سر باز زده باشد، می توان علیه آن شخص دادخواست حقوقی تنظیم و با ضمیمه مدارک و فیش واریزی برای اثبات وجه منقل شده، استرداد وجه واریزی را مطالبه کرد؛ در این میان موارد حقوقی وجود خواهد داشت که مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی می تواند با ارائه راه های گرفتن پول قرض داده شده به افراد کمک کند.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص اسکرین شات های بین واریز کننده و دریافت کننده وجه

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"این نوع مشاوره به شما کمک می کند تا ثابت کنید که به حساب یک نفر، اشتباهاً یا به هر دلیل دیگر، پول واریز کرده اید؛ اثبات این امر به این دلیل است که فرد اشتباهی دریافت کننده پول، اکثر اوقات زیر بار نمی رود و گاهاً مشاهده شده که فردی که نمی شناسیم از استرداد پولی که اشتباهاً به حساب او واریز شده، خودداری می کند و به دروغ اصرار دارد که شما را می شناسد و این پول را به یک دلیل خاص از شما گرفته است؛ البته این تنها یک مورد خیلی خاص بود و شما می توانید مورد خود را از طریق لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص در امور مالی، در میان گذاشته و بهترین راهکار متناسب با مشکل موجود را دریافت نمایید"

 

 

در چه صورت می توان فیش واریز را به عنوان مدرک طلب استفاده کرد؟

 

use the payment receipt as proof

تماس فوری با وکیل جرایم مالی به صورت 24  ساعته

 

زمانی که مبلغی به حساب فردی واریز شده باشد و هیچ مدرکی برای اثبات دلیل واریز آن وجود نداشته باشد، ارائه فیش بانکی توسط فرد واریز کننده، برای اثبات ادعای او کافی است و خوانده دعوا در نهایت محکوم به پرداخت (استرداد وجه) پرداخت خسارت قانونی، تاخیر تادیه (اگر تاخیری وجود داشته باشد) و همچنین حق الوکاله وکیل خواهد شد.

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی به افراد برای جمع آوری مدرک های لازم و با ارائه فیش واریز وجه در زمان مناسب و یا فیش کارت به کارت به عنوان سند واریز کمک می کند و شما می توانید  با تیم حرفه ای ما برای استرداد وجه ارتباط برقرار کنید.

 

برای مطالبه طلب می توان به استناد فیش واریزی قرض گیرنده را محکوم به پرداخت وجه دستی کرد؟

معمولاً زمانی که مبلغی به حساب کسی واریز می شود و هیچ مدرکی برای اثبات دلیل واریز وجود نداشته باشد، اگر شخصی که وجه را دریافت کرده بتواند طلبکار بودن خود را اثبات کند، نمی توان قرض گیرنده را محکوم به پس دادن مبلغ واریز شده نمود.

توجه داشته باشید که در این مورد اگر قرارداد کتبی وجود داشته باشد و یا بتوان ثابت کرد که مبلغ واریز شده بابت قراردادی بوده است؛ واریز کننده باید اول دادخواستی مبنی بر ایفای تعهد، مطرح کرده و بعد از آن دادخواست استرداد مبلغ واریزی را طرح کند؛ زیرا، اگر مستقیماً اقدام به طرح دادخواست استرداد مبلغ واریزی کند، درخواست او رد شده و همچنین هزینه و زمان زیادی را بی فایده از دست می دهد.

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی، برای پیگیری و حل مشکلاتی که بخاطر قرض دادن پول بدون هیچ مدرکی و یا واریز پول بدون مدرک به وجود می آیند راهنمایی و کمک می کند.

 

برای اینکه فیش واریزی دارای اعتبار برای دادگاه باشد، چه اقدامی انجام بدهیم؟

 

raising credit for payment receipt

وکیل کلاهبرداری های واریزی آنلاین و 24 ساعته

 

زمانی که فرد دادخواست استرداد وجه واریزی را در دادگاه حقوقی، به طرفیت فردی که پول به حساب او واریز شده است مطرح نمود، ضمیمه کردن مدارکی دال بر اثبات انتقال، مانند: فیش بانکی، قرارداد کتبی و امضای دو شاهد زیر رسید مبلغ واریزی به عنوان مدرک واریز به قبول شدن دادخواست برای اثبات ادعای فرد و پس گرفتن وجه واریزی، به صورت بی دردسر و در کمترین زمان ممکن کمک می کند؛ در نتیجه هرچه مدارک کامل تر باشد، اعتبار فیش واریزی در دادگاه بیشتر خواهد بود؛ جای نگرانی نیست؛ چراکه شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با مشاوران ما در هر زمان و مکانی از هر جای دنیا ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی قبل از اقدام برای مطالبه طلب به استناد فیش واریزی چه مزایایی دارد؟

آگاهی بیشتر مشاوران و وکلا به قوانین موجود و همچنین تجربه وکلا در تنظیم دادخواست و استرداد وجه در دادگاه تاثیر به سزایی در قبول شدن دادخواست در دادگاه، بدون خطا، اتلاف وقت و صرف هزینه های اضافه دارد.

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی به افراد برای آماده کردن مدارک لازم و طرح دادخواست یا دعوی در دادگاه برای استرداد وجه کمک کرده و در نتیجه مطالبه طلب روند قانونی خود را به درستی طی می کند و از اتلاف وقت، هزینه و حتی رد شدن دادخواست در دادگاه پیشگیری می شود.

توجه داشته باشید که انجام تنها یک اشتباه در روند قانونی ممکن است باعث رد دادخواست در دادگاه و هدر رفتن وقت و هزینه های فرد مانند: هزینه های تنظیم و ثبت دادخواست شود.

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی به افراد، حتی قبل از انتقال وجه در تنظیم قرارداد و جمع آوری مدارک لازم برای پیشگیری از ایجاد مشکل و اثبات ادعا در صورت بروز مشکل نیز، کمک می کند.

 

قبل از اقدام برای مطالبه طلب از بدهکار چه اقدام حقوقی باید انجام گیرد؟

 

demand of money

اورژانس وکالت 24 ساعته بانکی - حقوقی

 

در اکثر مواقع، خواهان باید ارائه دادخواست به دادگاه را با ارسال اظهارنامه برای طرف دعوا، مطالب را به اطلاع او برساند.

طلبکار با ارسال اظهار نامه به فرد متذکر می شود که اگر بدهی خود را در زمان ذکر شده پرداخت نکند، دعوی در محاکم دادگستری اقامه خواهد شد؛ گاهی اوقات با انجام این کار مشکل بدون اقامه دعوا و با مذاکره بین طرفین حل می شود.

اظهار نامه در واقع یک اولتیماتوم رسمی و اختیاری به طرف می باشد و خواهان می تواند از تاریخ ارسال اظهارنامه تا تاریخ تادیه را از طرف دعوی مطالبه کند؛ مشاوره حقوقی تلفنی مطالبه فیش واریزی به افراد در تنظیم اظهارنامه و مطالبه دعوی کمک می کند.

 

آیا می توان پولی را که به حساب فردی واریز شده از طریق فیش واریزی مطالبه کرد؟

 

demanding the payment receipt between credit & debt

بنیاد حقوقی 24 ساعته امور بانکی و اشتباهات واریزی

 

طبق ماده 265 قانون مدنی: هر کس که مالی را به شخص دیگری بدهد، ظاهر در عدم تبرع می باشد و بدون اینکه مقروضی در دادن آن چیز به دیگری باشد، می تواند استرداد کند.

با توجه به این ماده داشتن فیش واریزی و یا حتی اسکرین شات واریز به عنوان مدرک از واریز برای مطالبه در دادگاه کاربردی است؛ شما می توانید از طریق لینک  پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران آگاه ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را طی کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط مستقیم آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری، به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مال حرام و تبعات حقوقی آن

رسیدگی فوری به جرایم پزشکی

افزایش روز افزون زنا در سال 99 ایران

مجازات آدم ربایی حتی به شوخی

مجازات کودک آزاری

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

مجازات مزاحمت های اینستاگرامی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی