موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی

اگر مبلغی که به حساب فردی واریز می شود، برای انجام کار و یا قرض دادن باشد و در صورتی که شخص دریافت کننده بعد از دریافت وجه از انجام کار سر باز زده باشد، می توان علیه آن شخص دادخواست حقوقی تنظیم و با ضمیمه مدارک و فیش واریزی برای اثبات وجه منقل شده، استرداد وجه واریزی را مطالبه کرد؛ در این میان موارد حقوقی وجود خواهد داشت که مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی می تواند با ارائه راه های گرفتن پول قرض داده شده به افراد کمک کند.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص اسکرین شات های بین واریز کننده و دریافت کننده وجه

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"این نوع مشاوره به شما کمک می کند تا ثابت کنید که به حساب یک نفر، اشتباهاً یا به هر دلیل دیگر، پول واریز کرده اید؛ اثبات این امر به این دلیل است که فرد اشتباهی دریافت کننده پول، اکثر اوقات زیر بار نمی رود و گاهاً مشاهده شده که فردی که نمی شناسیم از استرداد پولی که اشتباهاً به حساب او واریز شده، خودداری می کند و به دروغ اصرار دارد که شما را می شناسد و این پول را به یک دلیل خاص از شما گرفته است؛ البته این تنها یک مورد خیلی خاص بود و شما می توانید مورد خود را از طریق لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص در امور مالی، در میان گذاشته و بهترین راهکار متناسب با مشکل موجود را دریافت نمایید"

 

 

در چه صورت می توان فیش واریز را به عنوان مدرک طلب استفاده کرد؟

 

use the payment receipt as proof

تماس فوری با وکیل جرایم مالی به صورت 24  ساعته

 

زمانی که مبلغی به حساب فردی واریز شده باشد و هیچ مدرکی برای اثبات دلیل واریز آن وجود نداشته باشد، ارائه فیش بانکی توسط فرد واریز کننده، برای اثبات ادعای او کافی است و خوانده دعوا در نهایت محکوم به پرداخت (استرداد وجه) پرداخت خسارت قانونی، تاخیر تادیه (اگر تاخیری وجود داشته باشد) و همچنین حق الوکاله وکیل خواهد شد.

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی به افراد برای جمع آوری مدرک های لازم و با ارائه فیش واریز وجه در زمان مناسب و یا فیش کارت به کارت به عنوان سند واریز کمک می کند و شما می توانید  با تیم حرفه ای ما برای استرداد وجه ارتباط برقرار کنید.

 

برای مطالبه طلب می توان به استناد فیش واریزی قرض گیرنده را محکوم به پرداخت وجه دستی کرد؟

معمولاً زمانی که مبلغی به حساب کسی واریز می شود و هیچ مدرکی برای اثبات دلیل واریز وجود نداشته باشد، اگر شخصی که وجه را دریافت کرده بتواند طلبکار بودن خود را اثبات کند، نمی توان قرض گیرنده را محکوم به پس دادن مبلغ واریز شده نمود.

توجه داشته باشید که در این مورد اگر قرارداد کتبی وجود داشته باشد و یا بتوان ثابت کرد که مبلغ واریز شده بابت قراردادی بوده است؛ واریز کننده باید اول دادخواستی مبنی بر ایفای تعهد، مطرح کرده و بعد از آن دادخواست استرداد مبلغ واریزی را طرح کند؛ زیرا، اگر مستقیماً اقدام به طرح دادخواست استرداد مبلغ واریزی کند، درخواست او رد شده و همچنین هزینه و زمان زیادی را بی فایده از دست می دهد.

مشاوره حقوقی مطالبه فیش واریزی، برای پیگیری و حل مشکلاتی که بخاطر قرض دادن پول بدون هیچ مدرکی و یا واریز پول بدون مدرک به وجود می آیند راهنمایی و کمک می کند.

 

برای اینکه فیش واریزی دارای اعتبار برای دادگاه باشد، چه اقدامی انجام بدهیم؟